Orijinalini görmek için tıklayınız : Helal SivasSpor a

fLaSh
27.09.2004, 18:41
Cok Gururluyum.5 de 5 Yaptik.
Insallah Boyle Gider Kesilmeden Super bir Sekilde 1 . Lige Cikariz.
Masallah. ! :roll:

texas1963
12.10.2004, 13:58
her sene aynı ama sonra yine güüüüüüüüüümmm :oops:

PATRON
14.10.2004, 21:55
aslinda stadyuma cogunlukla yaslilar gidiyo.ama bu sene gencler,universiteli genclerde maclara ragbet gosteriyo hemde duzenli bi sekilde geliyorlar.hazirlanarak.artik uyanma zamani.herkes stadyuma.boyle basarili takimin destege ihtiyaci var..!!

[/img]

akinci58
15.10.2004, 12:38
siteyı hazırlayan arkadaslardan allah razı olsun ben yenı uye oldum sayılır sıtemız çok guzel allah bol bol uye nasıp etsın :)

Reco
17.10.2004, 14:55
Sivasspor:2-Bursaspor:0

Yolumuza dewam ediyoruz :)

reis
18.10.2004, 13:41
Siradaki Istanbul BB. 8)

Arkadaslar sivasspor basarisiyla basarisizligizla artik tartisilamaz duruma geldi. bunca yapilan ve verilen mukmmel mucadele sonrasi hak ettigi yerde olacak bunu her yazmamda dile getiriyorum.Fakat icimizde bazilari onlar kendilerini bilirler ciktiktan sonra geri dusecegimizi saniyorlar bakin size bunu samimiyetimle yaziyorumki bizde olan sivasspor klubu Baskani ,teknik heyeti,taraftari,ve sahip cinani 2.ligde hicbir takimda yokyur bu gercektir kimse aksini idda edemez.suda bir gercek 1.lige ciktigindada sivassporun yapacagi transferler,2.lig den 1. lige cikan takimlar bile yapmamis daha dogrusu yapamamis olacak.Bu boyle bilinsin,herkes yazarken sivasspor hakkinda haddini bilsin.