Orijinalini görmek için tıklayınız : YETKİLİLER UYUYORMU?

B.Demirci
05.02.2007, 13:26
Sahada futbolcular, tribünlerde biz eziyet çektik. Stadyuma girdiğimizde bizi bir süpriz bekliyordu. Tribünler silme kar kaplıydı. Oturacağımız yeri dizlerimize kadar kaplı karları yara yara bulduk. Ama oturmak ne mümkün. Yarım saat önceden maça girdik iki saatte ayakta maç seyrettik. Benim gibi ayakta durma proplemi olan biri için ve önümüzde maçı seyreden 60-65 yaşlarında iki yaşlı taraftar için bir işkence oldu maç. Stadyum görevlileri bu oturakları sabah 9 da bir kere temizleseydiler olmazmıydı? Bu imkan dahilinde değilmiydi acaba çok merak ediyorum. Belki de yeterli personeli yoktu. Ama Sivassporun vefakar taraftarına bunu reva görmelerini doğrusu kabul edemiyorum. Hele o stadyum neydi öyle. Maç boyunca dua ettim. Futbolcularımızdan biri sakatlanmasa diye. Hayrettin bizi çok korkuttu düştüğünde. İşte dedim. Hayrettini iki ay daha sahalarda göremeyiz. Ama şükür kalktı oyuna devam etti. Ben bu üç puanı aldıkları için tüm futbolcu teknik heyet ve yönetimi tebrik ediyorum. Kazasız belasız bir maç oldu herkese geçmiş olsun diyorum.

melih1
05.02.2007, 13:45
tribunler konusunda değilde saha konusunda çok ihmalkar davranıldıgı kesın.
avrupada bir suru kar yagısının yogun yasandıgı sehirler var.çözümü ise basıt.saha uzerını branda ile kaplıyorlar kar uzerıne yagıyor ve maç gunu sıyırıp brandayı açıyorlar.bu işle kim ilgiliyse artık super ligde oldugumuzu ve çağ dısı sıyırma taktıklerı yerıne guncel bir şekilde çözüm aramaları gerektıgını bılmesı gerek.

Flavio
05.02.2007, 13:52
Kayseri-Galatasaray maçındaki zemin bizimkiden iyiydi.İkiside İç anadolu sonuçta.Bi branda gerilse böyle olmazdı.Allah'tan kazasız belasız atlattık.Artık bi dahaki maçlarda önlemler artmalı..

yigido Atilla
05.02.2007, 13:59
Yetkililer bu sorunu bir an önce el atmali maca gelen özürlü traftarlarida düsünmek zorundalar, traftarin yürüdükleri merdivenlerdeki karlarin güvelik ve saglik acisindan temizlenmesi gerekir Yetkililerin bir an önce bu sorunu haledmeli... satada maca girip ve cikana kadar olasimi bir kazadan sivasspor sorumludur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yigido_furkan
05.02.2007, 14:28
saten bizim statta baslıca işkence girmek bi sorun cıkmak bir sorun turnikeler cok yavas pazar günki maça deyinecek olursak basamaklar hep buz gözümle gördüm adamın biri elınde cay basamagı cıkarken adamın ayagı kaydı ve cay üstüne dökülde Allah korusun kötü seyler olabilrdi.Zemin cok kötüydü Kayseriyi gösteriyo branda sermişler maçtada cok sert degildi zemin

bdogan58
05.02.2007, 17:23
Doğru söylüyosunuz sivasa kışın baya kar yağıyo fakat her sene bu sorunu yaşıyoruz
Yetkililerin buna bir çare bulma sı lazım
futbolcularımız hem rakiple hemde zeminle uğraşmamalı bence...

Futbolcuların sakatlığı veya sahanın azizliği yüzündenyenilen goller ve bunun sonucunda kaybedilen puanlardan yetkililer sorumludur!

Bilmiyorum5
05.02.2007, 18:06
YALNIZ STADYUMDA PROGRAMINDA DUN SUNA DEGINDILER SAYIN ZEKI COL BAKSANIZA BU HAVAYA RAGMEN SIVASSPORUN CEFAKAR TARAFTARI VAR TRBUNLER NERDEYSE TAMAMI DOLU
ZEKI COL: BU SIVAS SEHRININ VE HALKININ FUTBOLA VERDIGI ONEM VE ALDIKLARI KEYIFI GOSTERIR

GERCEKTEN IZLERKEN COK MUTLU OLDUM SAOLUN HEMSERILERIM

sinan-58
05.02.2007, 19:03
ya allah aşkına yazdıklarınıza dikkat edin taraftar dediğin 90 dakika ayakta olmalı kakıma destek vermeli oraya oturmak için gelen varsa hiç gelmesin bırakın zaten sadece yağmur yağınca seyirci ayakta oluyor yoksa tıyatro gibi maç izliyor takımımız için bir 90 dakikada ayakta duralım sanki oda 15 gunde bir

cebrail_58
05.02.2007, 19:44
ya allah aşkına yazdıklarınıza dikkat edin taraftar dediğin 90 dakika ayakta olmalı kakıma destek vermeli oraya oturmak için gelen varsa hiç gelmesin bırakın zaten sadece yağmur yağınca seyirci ayakta oluyor yoksa tıyatro gibi maç izliyor takımımız için bir 90 dakikada ayakta duralım sanki oda 15 gunde bir

walhi sinan başkan sana katılıyorum sanki traftar lar için biraz zor olmuşturda maça giderken belaya giderken herşeyi göz önüne alın

FurkaN
05.02.2007, 19:52
Dünkü maçta sahanın ve koltukların o hali Sivasspor'a hiç yakışmadı... Belki saha bilerek böyle yapılmış olabilir bizim için avantaj onlar için dezavantaj olsun diye... Ama yine de bu mazaret değil akşam Kayseri- Galatasaray maçında gördük oraya da kar yağmış ama yönetim sahanın üzerini ince bir naylon veya benzeri bir maddeyle kapatmış bizde de böyle yapılabilirdi ayrıca koltuklar temizlenmişti bizde ise koltukların yüzüne bile bakılmamıştı... Böyle yapılmamalıydı stattan sorumlu olan yönetici bu işe daha erken bakabilirdi dünkü manzara hiç yakışımadi....

FurkaN
05.02.2007, 19:54
walhi sinan başkan sana katılıyorum sanki traftar lar için biraz zor olmuşturda maça giderken belaya giderken herşeyi göz önüne alın

Böyle saçma laf olmaz herşeyi göz önüne alın biz oraya belaya değil maç seyretmeye takımımıza destek vermeye gidiyoruz...

BOUN
05.02.2007, 20:05
Sahada futbolcular, tribünlerde biz eziyet çektik. Stadyuma girdiğimizde bizi bir süpriz bekliyordu. Tribünler silme kar kaplıydı. Oturacağımız yeri dizlerimize kadar kaplı karları yara yara bulduk. Ama oturmak ne mümkün. Yarım saat önceden maça girdik iki saatte ayakta maç seyrettik. Benim gibi ayakta durma proplemi olan biri için ve önümüzde maçı seyreden 60-65 yaşlarında iki yaşlı taraftar için bir işkence oldu maç. Stadyum görevlileri bu oturakları sabah 9 da bir kere temizleseydiler olmazmıydı? Bu imkan dahilinde değilmiydi acaba çok merak ediyorum. Belki de yeterli personeli yoktu. Ama Sivassporun vefakar taraftarına bunu reva görmelerini doğrusu kabul edemiyorum. Hele o stadyum neydi öyle. Maç boyunca dua ettim. Futbolcularımızdan biri sakatlanmasa diye. Hayrettin bizi çok korkuttu düştüğünde. İşte dedim. Hayrettini iki ay daha sahalarda göremeyiz. Ama şükür kalktı oyuna devam etti. Ben bu üç puanı aldıkları için tüm futbolcu teknik heyet ve yönetimi tebrik ediyorum. Kazasız belasız bir maç oldu herkese geçmiş olsun diyorum.

Sevgili B.Demirci abicim bu yazdıklarınızı, stadyumun üzerini kapatma çalışmalarının Aralık ayında başlayacağını söyleyip bir tek çivi çakmayanların gözüne sokmak lazım.

Buradan bir kez daha yavaş çalışan, hizmet üretmeyen, gönderilen kaynakları yatıran ve batıran, boş sözlerle kamuoyunu uyutan bürokrasiyi lanetliyorum! Yuh olsun...

ceza_tolga_rep
05.02.2007, 20:17
kayserispor-galatasaray maçı oynandı.ordada kar yağmasına rağmen sahanın üzerine laylon bir parçalar serildi ve rahat bi futbol oynandı.ama biz düşünemedik?
gerçekden oturma yerleri rezaletti?olduğu gibi kardı?tamam zaten oturarak izlemiyecektik maçı ama ayaklarımızın sade karla dolmasıda gerekmexdi?il özlel idare buna bi çare bulması lazım??

1967_CLUB_10UR
05.02.2007, 21:20
öncelikle şunu söylemek istiyorum bu görev gençlik spor müdürlüğünün sivasspor yönetiminin değil.ha bizim yönetimin yapması gereken kapı girişlerini iyi kontrol etmesi lazım maç başaladı halen dışarda bir sürü taraftar vardı.kar gelip geçiçi ama turnikeler daha önemli alırı yığılma oluyor

burak_baykal
05.02.2007, 21:25
bir daha ki maçlarda spor il gençlik başkanlığın tedbirlerin alınması lazım yoksa daha sonra ki maçlarda taraftarlar gelmez.ouracağı yerler hep karlı artık spor müdürlüğünün el atması lazım acil..........................

1967_CLUB_10UR
05.02.2007, 21:27
bir daha ki maçlarda spor il gençlik başkanlığın tedbirlerin alınması lazım yoksa daha sonra ki maçlarda taraftarlar gelmez.ouracağı yerler hep karlı artık spor müdürlüğünün el atması lazım acil..........................

ARKADAŞIM BUNDAN 3 SENE ÖNCE KOLTUK MU VARDI SOĞUK BETONUN ÜSTÜNDE MAÇ İZLİYORDUK OZAMAN KAR DA TEL ÖRGÜYE KADAR DAYANIRDI 1-2 MAÇ BÖYLE OLUMSUZLUKLAR OLUR..

gülkız
05.02.2007, 21:41
Dün akşam TRT de yorumcunun sahanın durumundan dolayı Sivası eziklemesi eminim kimsenin hoşuna gitmemiştir.Kayseri ile kıyaslama yapıp Sivasdaki görevliler akılsız mı imasında bulundular,Rıdvan DİLMEN de ben bu maça yorum yapmam deyip kestirip attı.Stadın vaziyetinden kim sorumluysa sadece maç saati gelse de maça gitsem diye düşünmüş galiba.Sahanın üstüne branda çekilmesine kadar Mecnun ODYAKMAZ mı düşünsün?

1967_DERNEK_MUSTAFA
05.02.2007, 22:33
karşılaşmaların iptal olmaması için branda olayı iyi fikir ama yanlız unutulan bir nokta var çimlerin üstüne karında yağması lazımki çimler daha güzel hale gelsin yoksa yaz geldimmi çimler oturmamış olur bütün takımlar yapıyo ama karşılaşmalar iptal olmasın diye kar makinası ile karı temizliyorlar o zaman çimler ne hale döner ezilir zemin çöker

catli_58
06.02.2007, 00:01
Bence de zemin kesinlikle kapanmamalı... Kapatığınız çim zemin naylon veya brandanın etkisiyle yanıyor... Yarın Kar kalktığı zaman o zeminin yenilenmesi şart olur. yenilenmezse daha da çimler berbat olur... 1-2 hafta böyle idare edecez artık...

neyse ne
08.02.2007, 15:57
ARKADAŞLAR BU HAFTAKİ RİZE MAÇINDAKİ SAHADAN BEN UTANDIM.LİG TV DE DİĞER MAÇLARI İZLEDİM ÜZÜNTÜM İKİYE KATLANDI.DEVRE ARASINDA GÖRDÜM SAHAYI YILDIZ TAKIMIN KÜÇÜK FUTBOLCULARI TEMİZLEMEYE ÇALIŞIYORDU.ARTIK SÜPER LİGDEYİZ VE BU KONULARA DAHA HASSAS DAVRANMALIYIZ.KAYSERİ STADINI HEPİMİZ GÖRDÜK ADAMLAR PLASTİK ÇEKEREK SORUNU ÇÖZMÜŞLER .STAD YETKİLİLERİ LÜTFEN GÖREVİNİZİ LAYIKI İLE YAPIN.UNUTMAYIN Kİ SİVAS SPOR SİVASIN EN BÜYÜK REKLAM VE ÖVÜNÇ KAYNAĞI.GÖREVİNİZİN NE KADAR ÖNEMLİ VE TÜM TÜRKÜYENİN GÖZÜ ÖNÜNDE OLDUĞUNU LÜTFEN UTUTMAYIN

sivasli_tufan
08.02.2007, 16:07
Dünkü maçta sahanın ve koltukların o hali Sivasspor'a hiç yakışmadı... Belki saha bilerek böyle yapılmış olabilir bizim için avantaj onlar için dezavantaj olsun diye... Ama yine de bu mazaret değil akşam Kayseri- Galatasaray maçında gördük oraya da kar yağmış ama yönetim sahanın üzerini ince bir naylon veya benzeri bir maddeyle kapatmış bizde de böyle yapılabilirdi ayrıca koltuklar temizlenmişti bizde ise koltukların yüzüne bile bakılmamıştı... Böyle yapılmamalıydı stattan sorumlu olan yönetici bu işe daha erken bakabilirdi dünkü manzara hiç yakışımadi....
kardesim kayseri gs macinda stadin belli alanlarina naylon örtmusler ama naylon alttaki cimi terletmis bu yuzden buz tutmus stadin naylon örtulu taraflari buz salonu gibiydi o yuzden kayseri yönetimi her tarafa naylon örtmemisler kayserili bi arkadasim söyledi bunuda bana stadlarin ustu kapanmadigi surece böyle seylere katlanmak zorundayiz.trubunlerin temizlenmesi gerekirdi ama

serhankaburcuk
08.02.2007, 19:25
Zeminin üzerine branda ile kapatılması konusunda bütün arkadaşlara katılıyorum.Çünkü kar makinaları sahaya girince zemini bozabiliyor.Bu olayın kulüplere ve gençlik spor il müdürlüklerine maddi olarak götürüsü çok oluyor.Tribünlerdeki karın temizlenmemesi konusunda ise iyiki temizlenmemiş diye düşünüyorum.Çünkü İnsanlar tribünlere oturmaya gelmiyorlar orada takımlarını desteklemek için gelmeliler.Taraftarımızdan ricam lütfen stada gelince oturmayı düşünmesinler.Takıma destek olmayı düşünsünler.Benim acizane fikrim bu...SAYGILARIMLA....

PRoFeSSioNaL
08.02.2007, 19:45
maddi yönden çok etkisi oluyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr

koyu58
08.02.2007, 19:48
Zeminin üzerine branda ile kapatılması konusunda bütün arkadaşlara katılıyorum.Çünkü kar makinaları sahaya girince zemini bozabiliyor.Bu olayın kulüplere ve gençlik spor il müdürlüklerine maddi olarak götürüsü çok oluyor.Tribünlerdeki karın temizlenmemesi konusunda ise iyiki temizlenmemiş diye düşünüyorum.Çünkü İnsanlar tribünlere oturmaya gelmiyorlar orada takımlarını desteklemek için gelmeliler.Taraftarımızdan ricam lütfen stada gelince oturmayı düşünmesinler.Takıma destek olmayı düşünsünler.Benim acizane fikrim bu...SAYGILARIMLA....

serhan abi çok iyi düşünmüşün ama bazı ama bazı simalar düşüncesiz davranmış branda sermemiş tamam bu doğrudur daha önceki senelerde brandamı vardı trübünlerde karmı yoktu hepsi vardı ama neyse

benim lafım şudur BİRAZ SABIR bu seneyi atlatalım zannedersem büyük bir ihtimalle tribünlerin üzeri kapanacak o zaman daha güzel günler sivasımın yiğidolarımın olacak

AYRIYETEN STATTA OTURMA LÜX'ÜNÜ TARAFTAR SİLSİN ARTIK KAFASINDAN

FurkaN
08.02.2007, 19:55

Abi bizim taraftar oturmadığı halde yine de bağırmadı hepimiz şahit olduk... Yani oturmamaları da iş değil...