Orijinalini görmek için tıklayınız : avrupada sivas

ak_deniz058
06.02.2007, 11:47
sivassporun uefa kupasına katılma şansı sizce ne kadar?

captain_black
06.02.2007, 11:51
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
%de 75

PRoFeSSioNaL
06.02.2007, 11:57
BU NASIL SÖZ KATILACAK HERHALDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEE

ceza_tolga_rep
EĞER Kİ MADDİ DESTEK ARTARSA BÜLENT HOCADA DEDİ ZATEN UEFA KAPISI AÇILABİLİR DİYE?
ARKADAŞLAR KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM?İLK HEDEF LİGDE KALMAKDI VE KALACAZDA AMA EĞER Kİ UEFA KAPISI GÖZÜKÜRSEDE NEDEN OLMASIN BENCE?
AMA İLK ÖNCE LİGDE KALMAMIZI GARANTİLEMEK LAZIM?HAA ŞUANDADA GARANTİLEDİK,BENCE UEFAYA DOĞRUDA GİDİYORUZ ZATEN?
UEFA OLMAZSADA LÜTFEN KIZMAYALIM ARKADAŞLAR BU BÜTÇEYLE BU KADAR??

emirhan58
Insallah seneye Sivassporumuzu Avrupa'da bekliyoruz. 3 hafta sonra ilk 5'teki yerimizi saglama aliriz.

arabesk_58
06.02.2007, 12:11
bence şansımız %70 uefaya katılırız

Bilmiyorum5
06.02.2007, 12:22
KIMSE DESTEK VERMIYOKI NE UEFASI YA KAYSERI UEFAYA GITTI ONLARIN BIR SURU IS ADAMI DESTEK VERIYO GENCLER BIRLIGI ZATEN ZENGIN 4 BUYUKLER AYNI SEKILDE BU ISLERDE PARA ONEMLI BIZDE MADDI DESTEK YOK

tanju_58
06.02.2007, 12:35
Önümüzdeki 3 maçtan kayıpsız çıkarsak tüm TV kanallarında kendimizden söz ettiririz.Ancak burda önemli bişey var.Takımımızın bu istikrarı lig sonuna kadar götürebilmesi.İlk devre gördüğümüz V.Manisaspor liderliği bir kaç hafta götürdü ve Türkiye televizyonlarında çok konuşulmaya başlandı.Ve en sonunda Sivassporumuzla yaptıkları maçtan sonra büyük bi düşüşe geçtiler.Futbolcularımızın bu istikrarı devam ettirmeleri lazım.Üzerlerindeki baskıyı kaldırmaları lazım.Herşeye profosyonelce bakmaları lazım.Allah futbolcularımıza yardım etsin.İnşallah onların sayesinde Sivassporumuz Türkiyemizi Avrupada temsil edecektir.

byCERAN58
06.02.2007, 12:41
Maddi yetersizlikten dolayı uefa gitmek zor gibi... Ama oynan futbol ve yiğidolarımız ile uefa garanti gibi gözüküyor.. Bana göre önümüzdeki 3 haftayı kayıpsız kapatabilirsek .. yani, Sakarya, Konya ve Antalya maçlarından 3 puan çıkarabilirsek takımımız rahat rahat uefa'ya gider .. Bunu başaracaklarına canı gönülden inanıyorum ..Bir Sevilla gibi neden olmayalım.. Bizim takımda amatör futbolcu ruhu var .. Futbolu para ile oynamıyorlar,yürekleri ile oynuyorlar ...
Para ile oynayan futbolcuları zaten bülent hocam temizledi.. Anderson parayı alınca köpek gibi koştu bizim maçta....

Ceza_tolga_rep ; gardaşımında dediği gibi, uefaya katılmasalar bile hepsi birer yiğido ve aslan parçası.. Hepsi çok başarılı.. Allah hepsinin başarısını daim eylesin.

Saygılarımla