Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyaspor(07 GeNçLiK)'ten Sivas'a selam

uniAkrep_07
13.02.2007, 15:42
s.a millet antalyadan uyeyım bu haftakı sıvas maçı için dostluk kazansın dıorum hangı takım ii oynarsa o kazansın ama tabiikide dılegım antalyaspordan yana cunku daha dusme potasından yenı yenı cıktık ınsallah bu maçtadan 1 puan bıle alsak bizim için cok ii olacak herkeze sewgılerle
kÖrFeZ kArDeŞ - - BURSA KaLLeŞ (07 = 41)
TeK_KaRdEş_TaM_KaRdEş

OLCAY_58_AKKUS
13.02.2007, 15:44
VALLA KARDEŞ SİZE BAŞARILARA DİLERİM AMA SİVAS MAÇINDAN SONRA.SİZ DÜŞEMEKTEN KORKUYORSUNUZ.BİZİMDE UEFA HEDEFİMİZ VAR BU BAĞLAMDA KİMSEYE ACIYACAK DURUMU YOK SİVASIN.ÜZGÜNÜM AMA SİZİ YENMEK ZORUNDAYIZ VE YENECEĞİZ.

Yiğiter
13.02.2007, 15:46
s.a millet antalyadan uyeyım bu haftakı sıvas maçı için dostluk kazansın dıorum hangı takım ii oynarsa o kazansın ama tabiikide dılegım antalyaspordan yana cunku daha dusme potasından yenı yenı cıktık ınsallah bu maçtadan 1 puan bıle alsak bizim için cok ii olacak herkeze sewgılerle
TeK_KaRdEş_TaM_KaRdEş

hoşgeldin kardeş sitemize....maç centilmence geçer ama antalyanın hiç şans yok bence.....tekrar hoşgeldin...;)

FurkaN
13.02.2007, 15:49
HOŞ GELDİNİZ..... Antalyaspor'a başarılar.... Haftasonunda iyi oynayan kazansın...

uniAkrep_07
13.02.2007, 15:51
olsun kardeş dedıgım gıbı dostluk kazanır insallah dogru dusmekten korkuoruz oda dogru ama suanda oldugumuz yerde cok tehlıkelı yer onun için insallha antalyanın kazanmasını isterım

OLCAY_58_AKKUS
13.02.2007, 15:57
ANTALYALI TARAFTARLARI BU HAFTA 4 EYLÜL STADYUMUNDA GÖRMEK İSTERİZ.HER NE KADAR YENİLECEK OLSANIZDA GELİN ARKADAŞLAR.:)SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.ANTALYA İNŞALLAH LİGDE KALACAK MERAK ETMEYİN.SİZDE YILMAZ HOCA VAR

ceza_tolga_rep
13.02.2007, 15:58
TeK_KaRdEş_TaM_KaRdEş

ÖNCELİKLE HOŞGELDİN KARDEŞ?ANTALYASPORUN LİGDE KALMASINI BENDE İSTERİM?ÇÜNKÜ ANTALYA GİBİ İLK YARININ BİTMESİYLE BAYA Bİ TAKIMIN HAZIRLANDIĞI,KALDIĞI Bİ İLİN LİGDE KALMASI LAZIM BANA GÖREDE?
AMA BİZ SİVASSPOR OLARAK İYİ Bİ TAKIMIZ?ARTIK HEDEF UEFA VE BİZDE HER MAÇIMIZI BERABERLİK YADA KAZANMAK ZORUNDAYIZ?
ANTALYA LİGDE KALSIN AMA İLK YARIDADA YENDİK SİZİ BU SEFERDE YENİP BOŞ GÖNDERECEZ SİZİ ANTALYAYA??

1967_Dernek_Murat
13.02.2007, 16:04
olsun kardeş dedıgım gıbı dostluk kazanır insallah dogru dusmekten korkuoruz oda dogru ama suanda oldugumuz yerde cok tehlıkelı yer onun için insallha antalyanın kazanmasını isterım

GARDAŞ SİVASSPOR FARK ATAR BİZDEN SONRA SİZEDE BAŞARILAR

OLCAY_58_AKKUS
13.02.2007, 16:06
BENCE BİZ SİZİ YENELİM Kİ SİZ DE FENERİ YENMEK ZORUNDA KALIN.BİZDE BU SAYEDE FENERİ YENER LİDER OLURUZ.

FurkaN
13.02.2007, 16:10
Beyler ayaklarınız yere bassın biraz üç galibiyetle uçmayalım... Daha 14 hafta var ne olur ne biter bilinmez...

1967_DERNEK_NAİL
13.02.2007, 16:11

gardaş ilaki dosluk kazana cak amma 3puan bizim olacak

Yiğiter
13.02.2007, 16:17
BENCE BİZ SİZİ YENELİM Kİ SİZ DE FENERİ YENMEK ZORUNDA KALIN.BİZDE BU SAYEDE FENERİ YENER LİDER OLURUZ.

O DEĞİLDE BEN ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİ NERDE OYNAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYOMİ,MERAK EDİYOM:D :D :D :D :D :D :D :D :D

OLCAY_58_AKKUS
13.02.2007, 16:21
O DEĞİLDE BEN ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİ NERDE OYNAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYOMİ,MERAK EDİYOM:D :D :D :D :D :D :D :D :D

YAW DOSTUM BIRAK TA HAYAL EDEYİM NE OLUR SANKİ.:)

Yiğiter
13.02.2007, 16:25
YAW DOSTUM BIRAK TA HAYAL EDEYİM NE OLUR SANKİ.:)

ABİ YARDIM EDİYOM İŞTE HAYAL ETMENE.BERABER HAYAL KURUYOZ NE GÜZEL İŞTE DİMİ....:D

kakikli
13.02.2007, 16:43
TeK_KaRdEş_TaM_KaRdEş

ÖNCELİKLE HOŞ GELDİNİZ...
SİZE BAŞARILAR DİYEMİYORUM ÇÜNKÜ RAKİBİMSİN...
BU MAÇTAN SONRASI İÇİN BAŞARILAR...
UMARIM SAHADAN MUTLU OLARAK BİZ AYRILACAĞIZ...
BU MAÇTA TARAFTARA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR...
UMARIM STADI DOLDURABİLİRİZ...
ANTALYADA GÜZEL GÜNLERİM GEÇTİ, LİG DE KALMASINI İSTERİM...

Besyo_cu
13.02.2007, 17:11
Aga hoşgeldın antalyasporlular centılmen olur maca beklerız bu arada tecavuzcu coşkunuda beklerız nede olsa tek amigonuz :D

SONMEZ
13.02.2007, 17:25

Al.Selam kardeş,
Çocukluk yıllarım Antalya' da (Elmalı içi ve muhtelif köyleri)
geçmiş bir kardeşiniz olarak, sitemize hoş geldiniz diyorum.
Sizleri burada görmekten her zaman memnuniyet duyarız.

2 takımın da hedefleri var: Bizim UEFA, sizinki ise orta sıralara tırmanmak.
Bu perspektiften bakıldığında, çekişmeli ve zor bir maç olacaktır.

Maç ile beraber dostluğun da kazanması dileğiyle;
Antalya' ya selamlar...
.
.
.

asim88
13.02.2007, 18:23
antalyasporun başında yılmaz vural olmasa dostluk kazansın derdim ama...sizi eli boş gönderecez bu hafta kusura bakmayın artık!..

serhankaburcuk
13.02.2007, 18:26
Antalyaspor a Sivasspor maçı hariç diğer maçlarda başarılar diliyorum.Antalyaspor ve Antalya şehrinin Süper ligde kesinlikle temsil edilmesi şart.Çünkü Süper Ligi Şehir olarak Antalya hakediyor...

1967_CLUB_ERDİ
13.02.2007, 18:28
TeK_KaRdEş_TaM_KaRdEş

bırak bu ayakları yabancı
sende bizim kadar kardeş ayağının ne ayak olduğunu biliyorsun

o yüzden boşuna çabalama
sizi SİVAS 'DA evire çevire yenecez
kurtuluşunuz yok.o cordoba 'yı bizim BALİLİBABAmal edecek cordoba' yı

M A Ç B İ Z İ M K U R T U L U Ş U N U Z Y O K

Yiğiter
13.02.2007, 18:35
bırak bu ayakları yabancı
sende bizim kadar kardeş ayağının ne ayak olduğunu biliyorsun

o yüzden boşuna çabalama
sizi SİVAS 'DA evire çevire yenecez
kurtuluşunuz yok.o cordoba 'yı bizim BALİLİBABAmal edecek cordoba' yı

M A Ç B İ Z İ M K U R T U L U Ş U N U Z Y O K

kardeş çok kaba davranmışsın.unutmaki onlar sivası bizim cümlelerimizle tanıyacak.lütfen misafirlerimize bize yakışan bir tavırla muamelede bulunalım.lütfen...biz yiğidoyuz ona göre

yigido-ridvan
13.02.2007, 18:46
sivas haftasonu yenecek insallah. bizim icin bu mac cok önemli uefa gittmek icin.

SIVASSPOR SAMPIYON

akrep_kral_07
13.02.2007, 18:49
s.a. yiğidolar,
misafirperverliğiniz için teşekkürler, Antalya'dan deplasman organizasyonu yok ama haftasaonu az sayıda olsa da taraftarımız orda olacaktır, bu hafta hariç sivasa başarılar...

KIZILCAN
13.02.2007, 18:53
Selam uniakrep...Antalyanın neresinde oturuyorsun?Ben 14 yıldır Antalyadayım...Şimşeklerin her zaman yanındayım.ama pazar günkü maçta gönlüm Sivas'tan yana.İnşallah Antalya olarak ligde kalacağız merak etme.Çılgın hoca Yılmaz Vural işini bilir.07 gençliğe selam...

Bu arada kendini bilmez bazı kesimlerin maillerine aldırma...

catli_58
13.02.2007, 18:56
Antalyanın pazar günü şansı varmı sizce???

Yiğiter
13.02.2007, 18:58
Antalyanın pazar günü şansı varmı sizce???

futbol 3 ihtimalli bir oyun büyük lokma ye ama büyük söz konuşma demişler atalarımız

tatangaist
13.02.2007, 18:59
Antalyanın şansı var bence.Futbol bu herşey olabilir.İnşallah Sivas rehabete kapılıp maçı vermez ve 4 de 4 yapar.

Tatangalar olarak her golünüzde kendi golümüz gibi sevineceğimden şüpheniz olmasın:)Şahsi fikrim Antalya bu lige yakışmıyor.Durumu bizden iyi olabilir ama şahsi fikrimi söyledim.Yılmaz Vural'da bir Sakaryalı olarak Antalyayı çalıştırıyor.
Sivasımızın farka gitmesi dileğiyle:)

KIZILCAN
13.02.2007, 19:03
Tatanga seni çok sevdim ya.....

akrep_kral_07
13.02.2007, 19:13
Tatanga olurda sevilmez mi :D baksana ne kadar sevimli

çılgın-sedat
13.02.2007, 19:28
aramıza hoşgeldin kardeş
antalyaya ligde kalma yolunda başarılar dilerim

Besyo_cu
13.02.2007, 19:30
Agalar Sivasımızı boyle temsıl etmeyelım bizleri buradan tanıyan cok fazla spor sever var bızım zaten bazı olayladan dolayı cok kötü bir imajımız var daha onları silmeden boyle şeyler yazkışmaz daha mısafır perver olmamız lazım...

merkez_emre
13.02.2007, 21:41
tuhh yaw gelseydınız keşke maca :D

aklıma tatangaların bestesi geldi :D

neyse
bizim kapı dost kapısı
gelene can kurban
selam muhabbet tapusu
verene can kurban :) (hosgelmıssın)

1967_DERNEK_MUSTAFA
13.02.2007, 22:44
sitemize hoş geldiniz karşılaşmaya gelince centirmence bir karşılaşma diliyorum tabi bizde sivassporlu olarak sivassporun kazanmasını isteriz sizlerede bol şans diliyorum

akrep_kral_07
13.02.2007, 23:21

neyse
bizim kapı dost kapısı
gelene can kurban
selam muhabbet tapusu

maça gelinmiycek demedim organizasyon yok dedim.
bizim onlara yıllardır söylediğmiz beste var onu da bilir misn??
karşıda bir ada içinde pazar ...........................

neyse burda konuyu saptırmayalım
renktaşa selamlar

merkez_emre
13.02.2007, 23:26
maça gelinmiycek demedim organizasyon yok dedim.
bizim onlara yıllardır söylediğmiz beste var onu da bilir misn??
karşıda bir ada içinde pazar ...........................

neyse burda konuyu saptırmayalım
renktaşa selamlar

ok neyse artık inşallah kalabalık olursunuz ?

sivasli_tufan
13.02.2007, 23:39
antalayaspora basarilar
insaallah sivasim bu maci alacak

sivaslihakan
14.02.2007, 00:00
ilk yaridaki macimizda sayin antalyaspor teknik direktörü yilmaz vural söyle bi söz kullanmisti SIVASIN HIC SANSI YOK bizi cok kücük görüyordu ama simdi biz nerdeyiz ve kendisi nerede
haliylede diyorumki büyük konusmayalim arkadaslar

zaralım 58
14.02.2007, 01:23
07 gençlik aramıza hoş geldin. hafta sonu oynanacak olan SİVAS-ANTALYA maçının centilmence geçesini diler.SİVASSPOR'un kazanmasını arzularım.bence bu maçı SİVASIMIZ 3-1 KAZANIR .

TOPRAKTAN GELDİK TOPRAĞA GİDECEĞİZ SİVASLI DOĞDUK SİVASLI ÖLECEĞİZ

Engin58
14.02.2007, 04:41
Kardes hosgeldin ama Sivassporumuz maci rahat alir vede hedefimiz uefa bizim.Saygilarimla...

alper58
14.02.2007, 07:06

doğru söze ne demelii...kitabın ortasından konusmussun tebrik ederim seni....

melih1
14.02.2007, 07:56
antalyalı arkadaşlar gelmişler sitemize hoş gelmişler ama goruyorumkı bazı arkadaşlar yuksekten uçmaya başlamış fark atarız vs vs gibilerinden....

adamlar maça değil sitemize gelmiş beyler...sivaslıya yakışır bi şekilde davranalım..

hoş geldiniz antalyalı kardeşler..
sitemize ve eger gelıcek varsa sivasıma bekleriz.misafirimiz olun arkadaşlar...

maçtada dostluk kazansın.bir sivassporlu olarak sivassporumun kazanmasını ısterım ama dostluk olmazsa o galıbıyetten hayır gelmez.önce dostluk sonra hakeden kazansın...

ADALYA
14.02.2007, 08:54
antalyalı arkadaşlar gelmişler sitemize hoş gelmişler ama goruyorumkı bazı arkadaşlar yuksekten uçmaya başlamış fark atarız vs vs gibilerinden....

adamlar maça değil sitemize gelmiş beyler...sivaslıya yakışır bi şekilde davranalım..

hoş geldiniz antalyalı kardeşler..
sitemize ve eger gelıcek varsa sivasıma bekleriz.misafirimiz olun arkadaşlar...

maçtada dostluk kazansın.bir sivassporlu olarak sivassporumun kazanmasını ısterım ama dostluk olmazsa o galıbıyetten hayır gelmez.önce dostluk sonra hakeden kazansın...

http://www.fotomac.com.tr/2007/02/14/im/2AD9F9D576F0414C815F54B1b.jpg
Seri sürecek

Antalyaspor'un tecrübeli hocası, Yılmaz Vural "Özgüvenimiz yükseldi. Sivas ve Fenerbahçe maçlarını da kazanacağız" dedi.

Bütünleşelim
Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural, iki haftadır üç puan almalarının çok sevindirici olduğunu belirtti. Vural, "Özgüvenimiz yükseldi. Sıralamada daha iyi bir yere geldik. Ancak şimdi önümüzde Sivasspor ve Fenerbahçe maçları var. Antalyaspor taraftarı bütün olmalı" dedi.

Sivas'a çıkarma
Kırmızı -beyazlı
yöneticiler, bu hafta oynanacak Sivasspor maçına taraftarları özel uçakla götürme kararı aldı. Bu maça büyük önem veren yönetim kurulu, seyirci desteğinin takıma güç vereceğini düşünüyor. Takımda Mustafa Gürsel"in sakatlığı sürüyor. Uğur ise kart cezalısı.

mesut_koçak_58
14.02.2007, 09:02
WALLA KARDES DEDIGIN GIBI DOSTLUK KAZANSIN İYİ OYNAYAN KAZANSIN SİVASSPOR SON ZAMANLARDAKI ÇIKISIYLA PEK PUAN KAYBEDECIGINI SANMIYORUM UYGUN HOCA TAKIMI KENDINE GETIRDI BUNDAN SONRADA TARAFTARI YENILGIYE ALISIK OLDUGUNU SANMIYORUM İYİ OYNAYAN TARAF HER ZAMAN DOSTLUK OLACAK DIYORUM....................... ...........................

jakobieen
14.02.2007, 10:46
ABİ YARDIM EDİYOM İŞTE HAYAL ETMENE.BERABER HAYAL KURUYOZ NE GÜZEL İŞTE DİMİ....:D
ben, çeyrek finalde milanı ( balili cafuya bi şov yapsın diye), yarı finalde chelsea'yi (m.yıldız mı daha iyiymiş şeva mı görmek için) finaldede barça'yı ( ronaldinyo sivasımın ayazını yesin diye) istiyorum.. inşallah sıralama böyle olur :) :) :) :) :)

Yiğiter
14.02.2007, 10:52
ben, çeyrek finalde milanı ( balili cafuya bi şov yapsın diye), yarı finalde chelsea'yi (m.yıldız mı daha iyiymiş şeva mı görmek için) finaldede barça'yı ( ronaldinyo sivasımın ayazını yesin diye) istiyorum.. inşallah sıralama böyle olur :) :) :) :) :)

cafunun sivastaki maçta kendi galesine gol atacağına eminim...ama şevada tacdan gol atabilir dikkatli olmak lazım:D :D :D :D

jakobieen
14.02.2007, 11:00
cafunun sivastaki maçta kendi galesine gol atacağına eminim...ama şevada tacdan gol atabilir dikkatli olmak lazım:D :D :D :D
şeva bi şey değilde ben en çok guily'den korkuyom, en iyisi final maçında hayrettini oynatmamak :)
(bu arada başlığa verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür :) )

Yiğiter
14.02.2007, 11:03
şeva bi şey değilde ben en çok guily'den korkuyom, en iyisi final maçında hayrettini oynatmamak :)
(bu arada başlığa verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür :) )

bak onu düşünmemiştim guily i stam bile durduramıyor:D bülent hocanın adil önlem alması lazım ben olsam sol kanatta iki kişi oynatırım guily e karşı:D :D :D mesela hayrettin ve ilhan ummak aynı yerde oynatılmalı

Besyo_cu
14.02.2007, 11:13
Sivas'a çıkarma
Kırmızı -beyazlı
yöneticiler, bu hafta oynanacak Sivasspor maçına taraftarları özel uçakla götürme kararı aldı. Bu maça büyük önem veren yönetim kurulu, seyirci desteğinin takıma güç vereceğini düşünüyor. Takımda Mustafa Gürsel"in sakatlığı sürüyor. Uğur ise kart cezalısı.... fanatik gazetesinin haberi bole ne diyelım gel de yen :D taraftarıda beklerız esnaf acısından iyi olur hemde sivas shov u izleyeme fırsatı olur hemde stat için bilet acısından :D

OLCAY_58_AKKUS
14.02.2007, 12:27

SİZ DALGA GEÇİN.İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR.BEN İNANIYORUM SİVASIN UEFAYA KALACAĞINA.SİZ SANIRIM KENDİNİZİ 3 BÜYÜKLERİN ETKİSİNDEN KURTARAMAMIŞSINIZ.3 BÜYÜKLERE İNANDIĞINIZIN YARISINI SİVAS SPORA İNANIN GÖRÜN BAK NELER OLUYOR.AYRICA YAPTIĞINIZ SİZE KOMİK GELEBİLİR AMA HER ŞEYİN BİR DOZU OLMALI SİZ DOZU KAÇIRIYORSUNUZ.

ADALYA
14.02.2007, 13:05
Sivas ve dostluk niye aynı anda kazanamıyor ben onu anlamadım kardaşlar.Birbirine ters şeyler mi bunlar,bir arada bulunamazlar mı yoksa.Ben derim ki Sivas'lı kardaşlarıma Sivas ta kazansa Antalyasporımuz da kazansa dostluk kazansın.Dostluğumuza kardaşlığımıza zarar gelmesin.Hem o , "Ne dosstluğu mostluğu Sivas kazansın" yazan arkadaş yazısının altına "Vatan tektir bölünmez" yazmış,kardaşım unutma bizde aynı gemideyiz.Bize yapılan hakaret size yapılmış sayılır,size yapılan hakarettte bizim namusumuza yapılmış sayılır.Bunu unutmayın...

tatangaist
14.02.2007, 13:08

neyse
bizim kapı dost kapısı
gelene can kurban
selam muhabbet tapusu

Sorma be kardeşim her sne antalyaya gittiğimizde ayrı bi beste:D

Ya Antalya deplasmana gitmez ki ne gerek var

Biz gittik gördük 07 gençliği 2 hafta önce

Gariplerim ya ama ilerde çok iyi taraftar olucak onlarda:D

Yanlız internette bizi hep asıp kesiyosunuz yapmayın korkuyoruz nete gitmekten:)

akrep_kral_07
14.02.2007, 16:52
eyvallah beyler, amacım ortamı germek değildi kantarın topuzunu kaçırmış isek affola...

sivasli_ciko
14.02.2007, 17:52
sivasspor yeni yeni çıkışa geçti tabiki sivasın yenmesini istiyorum...

gülkız
14.02.2007, 18:51
Antalya da yaşayan bir Sivaslı olarak Sivassporun mutlaka bu maçı alacağından eminim.Sivasspora başarılar....

melih1
14.02.2007, 19:00
bu zıhnıyetler yuzunden adımız çıktı...takımımız super lıgde liderliğe oynasa bile zihniyet değişmedikçe pekde bir anlamı yok sanırım.iyi dilekler dileyen arkadaşlar var onlara katılıyorum canı gonulden..

dusmanlıktan bir yere varılmaz.her zaman dostluklar bakıdır.

bize kufur ettiler diye o zaman biz bu adamları asalım keselım hem rovansıda almış oluruz değilmi???sonra adımız çıkar yine yobaza vs vs tanımlara...

herşeyden önce FUTBOL SEVGİ,BARIŞ ve KARDEŞLİKTİR...

maça gelende gelmeyende bunu savunur.

HERŞEY BİR YANA DOSTLUK KAZANSIN...BAŞARI KENDILIGINDEN GELIR ZATEN!!!!

sinan58_34
14.02.2007, 19:31
sitemize hosgeldınız umarım ligte hakettiginiz noktaya ulasırsınız macta basarılar dilerim iyi oynayan kazansın ama gonlmuz tabıkı sıvastan yana :-)

ofgurleyuk78
14.02.2007, 20:00
Sitemize hoş geldiniz. Umarım şehrimize de gelirsiniz. Biz bizi seven herkesi severiz. Dostça, kardeşçe gelen herkese kapımız açık.Sporda yenmek te var yenilmekte. Sonuç ne olursa olsun bu bir spor. Bunu unutmayın yeter. İyi olan kazansın.

merkez-apo
14.02.2007, 20:29
antalyaspora başarılar dilerim.sivasım bu maçı alacak bir sivassporlu olarak bunu istiyorum.biz süperlige çıkmayı garantilediğimiz zaman antalyatafaftarıyla beraber kırmızı beyaz yapmıştık yani bize destek olmuşlerdı.bizde antalya sporun ligi iyi yerde bitirmesini dileriz.antalyaya başarılar maç 2,0 bitecek balili ve musakuş atacak

yasin_58
14.02.2007, 20:56
hoş geldin kardeş.. size başarılar diliyemiycem cünkü yencez:B başarı bizimdir

HaMZa_58
14.02.2007, 21:17
Siteye hoş heldiniz arkadaşlar, Sivasada gelirseniz başımız üstüne,
hoş gelirsiniz ve yine hoş gidersiniz.

Ama bu arada boş gidersiniz(çünkü yencez :D )

kasko
14.02.2007, 21:31
eyvallah beyler, amacım ortamı germek değildi kantarın topuzunu kaçırmış isek affola...

Kardeş hepiniz bizim için eşit mesafedesiniz bizim kimseyle bir alıp veremediğimiz yok ve olmaz da sitemize gelmişsin ziyaret etmişsin hoşgeldin kardeş sonuçta bizler anaadolu takımıyız didişeceğimize birlik olmayılız, destek olmalıyız.Asıl bizler ev sahibi olarak surç-i lisan ettiysek affola...

FurkaN
14.02.2007, 21:42
Sitemize Hoş geldiniz Antalyalı arkadaşlar eğer başka takımlara laf atmazsanız memnun oluruz... Biz bütün takımlara ve taraftarlara eşit mesafedeyiz...

Fatih Bayrak
14.02.2007, 22:38
Sitemize hoşgeldiniz Antalya´li arkadaşlar.
Ama bu haftaki maçdan hoş gidemeyeceksiniz.(Yani inşallah bizim size farkdan sonra)
Ligde kalmanizi bende istiyorum.Bizim maçdan sonra size başarilar

ceza_tolga_rep
15.02.2007, 00:33
yavvvv antalyalı yöneticiler bazı deplasmanlara bedava otobüs ayarlıyolarmuış,bizimkilerdede tık yok yaaa????????????

PRoFeSSioNaL
15.02.2007, 07:36
Sitemizde her zaman yeriniz var ....
Maçı biz kazanacağızz...
tolga :::
bedava otobüs dağıtyorlar doğrudur ama biz para vererekte gideriz
çünkü talep çok olur onlar seçkin kişileri yolluyor
bizde öyle yaparsak iyi olur ama her kez gitmek istediği içinn malum:D

akrep_kral_07
15.02.2007, 09:28
yavvvv antalyalı yöneticiler bazı deplasmanlara bedava otobüs ayarlıyolarmuış,bizimkilerdede tık yok yaaa????????????

yönetim 2 senedir (geçen seneki altay deplasmanı hariç, 28 otobüs gittik izmire antalyadan) taraftara hiçbir şekilde otobüs vermiyor ancak taraftar başkanları sponsor bularak otobüs kaldırmaya çalışıyorlar.

07jackall07
17.02.2007, 14:18
eyw kardesler Antalya süper ligde kalacaktır ! sewesewe yada baska türlü Sivasspora da basarılar dileriz Alemci gençlik 07 gençlik AST-DER

07jackall07
17.02.2007, 14:20

kim diyo onu dayı salla sen onu 30 otobüs Altay maçı hariç 07gençlik hep kendi imkanlarıyla gitmiştir bizde söz yemindir sen inana bize bazı ----------- onlar kendini ii biliyoo sivasada basarılar yiğidolar oleyy:d

SEMİH-58
17.02.2007, 14:23
İşte gerçek taraftarlık budur.Bizde size başarılar dileriz.Ama bizim karşımızda hiç şansınız yok

::::ŞAMPİYON SİVASSPOR::::::

ladin07
17.02.2007, 14:41
dostluk kazansın kardesler ..Sıvassporada basarılar dılerız..Kendımı zor tutuyorum her sıtede 2 sakaryalı cıkıp ortalıgı karıstırıyor bunların eskıden berı sorunları oldugu ıcın ama napalım sıteden atılmıcaz gazlarada gelmıcez anlamıssındır sakaralı arkadas umarım .. Sizde kusura bakmayın sıvaslı arkadaslar tekrar basarılar dılıyorum ;)

jakobieen
17.02.2007, 15:22
arkadaşım biz sivaslılar için düşman takım yoktur bizim için her şeyden önce dostluk gelir... sakaryalı yada başka takımlarla kavga edebileceğiniz milyon tane site var, lütfen bu siteye taşımayalım bu kavgaları ... bu şartlar altında sizleri sitemizde görmek bizleri mutlu eder.. maça gelince şampiyonlar ligi hedefimiz için yenmek zorundayız antalyayı sizler adına üzgünüz :)

Yiğiter
17.02.2007, 15:42
arkadaşım biz sivaslılar için düşman takım yoktur bizim için her şeyden önce dostluk gelir... sakaryalı yada başka takımlarla kavga edebileceğiniz milyon tane site var, lütfen bu siteye taşımayalım bu kavgaları ... bu şartlar altında sizleri sitemizde görmek bizleri mutlu eder.. maça gelince şampiyonlar ligi hedefimiz için yenmek zorundayız antalyayı sizler adına üzgünüz :)

TABİ ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN YENMEMİZ ŞART...BAKACAZ CAFU MU İYİ HAYRETTİN Mİ..AMA HAYRETTİN O HIYARI RAHAT DURDURUR DEMİ...AMA GUİLY E BAŞ KOYACAĞINI SANMIYORUMMM :) ZATEN RONALDINHO FRANSERGIO KARŞISINDA HİÇBİŞEY YAPAMAZ:)

jakobieen
17.02.2007, 15:56
sen gül bakalım sene sonunda görürüz gidiyoz mu gitmiyoz mu.. bak beşiktaşta yenildi haftayada Trabzona yenilecek bizde bu iki haftayı 6 puanla geçeceğimize göre beşiktaş saf dışı kalır, zaten f.bahçede her hafta yenilyor, işte şampiyonluk için g.sarayla çekişiriz, sonra tüm dünya izleyecek bizi ş.liginde ama sen izleyemeyezsin o var :( üzülme ben selamını iletirim guily'e :)

Yiğiter
17.02.2007, 16:00
uok yav ne gülmesi.ben de inanıyom şampiyonlar ligine gideceğimizee

ahmetsogutlu
17.02.2007, 18:12
Guzel sivasimin yigit insanlari hollandadan hepinize sevgiler gonderiyorum
Allahin izniyle umit ediyorumki bu hafta dortte dort yapariz

Herkeze selam
Cobansarayli

By Karayel+58
17.02.2007, 18:32
Guzel sivasimin yigit insanlari hollandadan hepinize sevgiler gonderiyorum
Allahin izniyle umit ediyorumki bu hafta dortte dort yapariz

Herkeze selam
Cobansarayli

WAYYYYYYYYYYYYYY BABA ALLAH RAZI OLSUN OLSUN SAYGILAR SEWGİLER İNŞALLAH ABİ ALLAHIN İZİNİ İLE ALACAĞIZ 4/4 DEĞİL8/8 DE OLACAK TURKEYDEN LALELER ÜLKESİNE SELAM OLSUN RABBİM SİZİ WE AİLENİZİ GÜLLER BAHÇESİNDE BİR ÖMÜR GEÇİRMESİ İLE İNŞALLAH K.İ.B SELAMLAR SAYGILAR::::::+58
not:lale göndereyiimmi:)

Blackkite
17.02.2007, 18:36
bence fazla havalara girmenin anlamı yok. lig hala çok çekişmeli 4-5 galibiyetle 5. sıraya kadar yükseldiğimize göre 3-4 haftada tekrar kötü yerlere gelebiliriz Allah göstermesin. bu yüzden Antalya maçının da kolay geçeceğini düşünmüyorum...

ceza_tolga_rep
17.02.2007, 18:44
Öncelikle evimize geleni en iyi şekilde ağırlarız?Yani antalyalı futbolseverleri yarın 4 eylüle bekleriz?
Duyduklarıma göre,yarın ki maça,antalyadan,ankaradan,yozg attan,antalyasporlu futbolseverler gelecekmiş?Buyursun gelsinler?
Ama unutmayız biz de SİVASSPORUZ?Yani bi trabzon deiliz,bi sakarya, deiliz?Antalyanın sitelerinde herkez çok rahat yenecez demiş,fazla güvenmeyinbence?Güvenirseniz kendinize fark yersiniz?
BİZ GALİBİYET İSTİYORUZ VE ALACAZDA?ŞANLI SİVASIM HERKESİ YENEBİLECEK GÜÇTE?İNŞALLAH YARIN BANA GÖRE FARK ATACAZ(5-0) GİBİ?
BAKALIM KİM HAKLI??

YARALI_AŞIK
17.02.2007, 19:39
TeK_KaRdEş_TaM_KaRdEş

ARKADAŞIM HER İNSANIN SONRAKİ DÜŞÜNCESİNE DEĞİL İLK DÜŞÜNCESİNE BAKIN DERLER.YAPILAN YORUMLARDAN SONRA TEPKİ GELİYORSA(konu üzerine diyorum)TUTTUĞUN TAKIM İÇİN BİRŞEYLER DEMEYE HAKKIN OLDUĞU İÇİN DERSİN VE HERKEZ DER.İLK YAZIN İÇİN DEĞERLENDİRME YAPACAĞIM.DOSTLUK KAZANSIN DEMEN SON NOKTAYI KOYMUŞTUR.EVET DOSTLUK KAZANSIN.AMA PUAN MÜCADELESİ VERDİĞİMİZ İÇİN VE UEFA YOLUNDA OLDUĞUMUZ İÇİN TAKIMIMIZIN KAZANMASI(dostluk içinde)DAHA İYİ OLUR.

MAÇTAN SONRA HER ZAMAN BEKLERİZ SENİ VE ARKADAŞLARINI.HOŞ GELDİNİZ ANTALYALILAR.

ladin07
19.02.2007, 16:06
kardes keske burdan dost dedıgınız kadar oyle muamele yapsaydınız ayıp ettınız dıyorum baska bısey demıyorum bundan sonrakı haftalarda basarılar dılıyorum ;)

mermer yusuf
11.06.2007, 10:06
İNŞALLAH TEKRAR SÜPERLİGE ÇIKARSINIZ.SİZİ YENMEMİZ GEREKİYOR.

ALEYKÜMSELAM.HOŞ GELDİNİZ.