Orijinalini görmek için tıklayınız : 600 ÖĞRENCİ NEREDEYDİ

OLCAY_58_AKKUS
19.02.2007, 11:05
Antalya maçından önce denmişti ki.Gençlere Sivasspor ve spor sevgisini aşılamak amacı ile 600 kişilik öğrenci grubu stadda olcak ve takımı destekleyecek.Ben statda böyle bir gurup göremedim.600 kişilik bir grup hepbir ağızdan tezahürat yapsa elbette duyardım.ama malesef duymadım.bilemiyorum ya geelmediler,yada gelip kalabalığa uyum sağladılar.onlarda diğer seyircilerimiz gibi çekirdekmi yedi yoka.Bu uygulamayı duynca sevinmiştim en azında genç grup stadı çoştururlar diye düşünmüştüm.Anlaşılan yanıldım.Bu uygulama sanırım başlamadan bitti.

KIZILCAN
19.02.2007, 11:12
Evet üç ihtimalli bir durum.ya uygulama henüz başlamadı,ya başlamadan bitecek,ya da sessizce çekirdeklerini bitirmeye çalıştılar...

UTKUM_58
19.02.2007, 11:19
benn viyanadan katiliyorummm ama biliyorummm sivasimizimmm taraftarii en buyuk taraftarrrrr kardeslerr orenci mogrencii takmayinnn CILGINLAR 58
YETERDE ARTAR :) sevgilerrr cilginlarrr 58 BURADAN sinif arkadasimm mesuta sevgilerrrr sunarimmm.

KIZILCAN
19.02.2007, 11:23
benn viyanadan katiliyorummm ama biliyorummm sivasimizimmm taraftarii en buyuk taraftarrrrr kardeslerr orenci mogrencii takmayinnn CILGINLAR 58
YETERDE ARTAR :) sevgilerrr cilginlarrr 58 BURADAN sinif arkadasimm mesuta sevgilerrrr sunarimmm.

Sivas'tan Viyana'ya selamlar...

cıncık1967
19.02.2007, 11:26
dün öğrenci kardeşlerimizin hepsi stada kadar geldiler yalnız yetkililerin ilgisizliğinden dolayı hepsi maça giremeden kapıdan döndüler.Bide bizzat gördüğüm olayı anlatayım merkez tayfa grubundaki 500 tane genç kardeşimiz saatler öncesi meydanda toplanmaya başladılar ve süper bi organize yaptılar malesef o kardeşlerde stada giremeyerek evlerinin yolunu tuttular yazık oluyor bu gençlere dün tribünden bağırıyolar yönetim uyuma taraftarın dışarda diye hiç bir yetkili kendilerine yardımcı olmadı inşşalah bu haftaki konya çamında aynı şeyler yaşanmaz

KIZILCAN
19.02.2007, 11:34
Reha Muhtarın dediği gibi: "Nerde bu devlet,nerde bu insanlar"
Yönetim olarak bu olaya keyıtsız kalınmışsa bu çocuklar bir daha gelir mi? Nasıl olsa bizi içeri alan yok deyip gelmezler.

cc_ferhat
19.02.2007, 12:11
lan siz gelecek bagıracak adama bilet vermiyolar gelmeyecek adama bilet veriyolar onlarda gelmeyerek bileti yırtıyolar

UTKUM_58
19.02.2007, 12:39
Sivas'tan Viyana'ya selamlar...

saol kardesimm sanada buradann selamlarrr kolay gelsin

bdogan58
19.02.2007, 14:48
YA ÖĞRENCİLER AYIP ETMİŞ YADA YÖNETİM ÖĞRENCİLERE AYIP ETMİŞ!!

OLCAY_58_AKKUS
19.02.2007, 15:00
YA ÖĞRENCİLER AYIP ETMİŞ YADA YÖNETİM ÖĞRENCİLERE AYIP ETMİŞ!!

benim duyumlarıma göre öğrenciler ne yapacağını bilmeden.kapılardan içeri giremeden geri gitti.Bu çocuklarla kimse ilgilenmemiş.kocaman bir yazık.

musti1992058
19.02.2007, 15:29
bence çogu ögrenci bieti alıp sattılar

ceza_tolga_rep
19.02.2007, 15:42
600 öğrenci neredeydi????????????????????? ???

sivasta....................... ...................

sinan-58
19.02.2007, 16:10
ya abi bir çok öğrencinin maç saatinde dershanesi oluyor onun için gelemiyorlar ama akşam maçlarına gelirler bende her maça gidemiyom ama dershane olmadığı surece kaçırmıyom

OLCAY_58_AKKUS
19.02.2007, 16:45
ya abi bir çok öğrencinin maç saatinde dershanesi oluyor onun için gelemiyorlar ama akşam maçlarına gelirler bende her maça gidemiyom ama dershane olmadığı surece kaçırmıyom

Gülüm benim ben size bişey demiyorum.ben organizasyonla getirilecek olanlar için yazdım.

PRoFeSSioNaL
19.02.2007, 16:56
Neden gelinmedi bilmem
.............................. .............

merkez_emre
19.02.2007, 18:04
dün öğrenci kardeşlerimizin hepsi stada kadar geldiler yalnız yetkililerin ilgisizliğinden dolayı hepsi maça giremeden kapıdan döndüler.Bide bizzat gördüğüm olayı anlatayım merkez tayfa grubundaki 500 tane genç kardeşimiz saatler öncesi meydanda toplanmaya başladılar ve süper bi organize yaptılar malesef o kardeşlerde stada giremeyerek evlerinin yolunu tuttular yazık oluyor bu gençlere dün tribünden bağırıyolar yönetim uyuma taraftarın dışarda diye hiç bir yetkili kendilerine yardımcı olmadı inşşalah bu haftaki konya çamında aynı şeyler yaşanmaz

arkadas kısaca özet geçmiş benımde solemek ıstedıgım bı kac sey var bu konuda....

dün sabah 11 den beri meydandaki ataturk heykelinde toplanmaya basladık vede sayımız 300 400 kadar vardı (%99 u öğrenci). stada geldiğimizde bu sayı 500 600 ü kadar cıktı 2 saat kapı girişinde rezalet cektik..hafta içi her tarafta altı çizilerek soylenen 600 öğrenci stadda olacak sözü tamamen asılsız cıktı...bu macta bizim gruba sadece 150 bilet verildi (öğrencilere yönelik calısmalardan dolayı)..fakat dısarda yaklasık 500 taraftar kitlesi vardı..1,30 saat boyunca tek bi kişi giremedi alınmadı stada son yarım saattede anca 100 kişi içeri girebildi bizim gruptan...
Burda dikkati cekmek istediğim dısarda gerek bizden gerek çekirdekçi taraftardan bi cok kişi elinden bileti olmasına rağmen içeri alınmadı..nedeni ise kapalı yanı tribünün dolmuş olması...bu dolmanın nedeni ise sayın yönetimin hem bize hemde normal vatandaasa aynı biletten satması !!!!
önemli not:dısarda kalan 500 genc taraftar kitlesinin sadece 100 tanesi normal yollardan öğrenciye ücretsiz sanıp gelen taraftar kitlesi vardır.geri kalan 400 kadar taraftar kitlesi grubumuz catısı altında maca gelmiştir...

Bizim olduğumuz yerde kimse kral olamaz!!!!

Kısaca Sunu soruyorum Madem İçeri öğrenciler alınmayacaktı madem hepsi bu kadar yalandı neden Bağıra Bağıra bu mac öğrenciler ücretsiz girecek dendi ? yazık değil mi bu taraftara yazık değil mi kötü alışkanlıklardan uzak kalmayı , sınav stresinde uzaklaşmak isteyen öğrenciyi boşu boşuna kandırmaya ?

cıncık1967
19.02.2007, 18:11
artık hiç bi öğrenci gelmez maca !!!

bdogan58
19.02.2007, 19:28
benim duyumlarıma göre öğrenciler ne yapacağını bilmeden.kapılardan içeri giremeden geri gitti.Bu çocuklarla kimse ilgilenmemiş.kocaman bir yazık.

Öğrenci sivasspora destek için gelsin kazık kadar adamlarda onları boş çevirsin rezalet!!!!!:mad: :mad: :mad:
Yönetim kendine GELLLLLLL

merkez-apo
19.02.2007, 20:50
arkadas kısaca özet geçmiş benımde solemek ıstedıgım bı kac sey var bu konuda....

dün sabah 11 den beri meydandaki ataturk heykelinde toplanmaya basladık vede sayımız 300 400 kadar vardı (%99 u öğrenci). stada geldiğimizde bu sayı 500 600 ü kadar cıktı 2 saat kapı girişinde rezalet cektik..hafta içi her tarafta altı çizilerek soylenen 600 öğrenci stadda olacak sözü tamamen asılsız cıktı...bu macta bizim gruba sadece 150 bilet verildi (öğrencilere yönelik calısmalardan dolayı)..fakat dısarda yaklasık 500 taraftar kitlesi vardı..1,30 saat boyunca tek bi kişi giremedi alınmadı stada son yarım saattede anca 100 kişi içeri girebildi bizim gruptan...
Burda dikkati cekmek istediğim dısarda gerek bizden gerek çekirdekçi taraftardan bi cok kişi elinden bileti olmasına rağmen içeri alınmadı..nedeni ise kapalı yanı tribünün dolmuş olması...bu dolmanın nedeni ise sayın yönetimin hem bize hemde normal vatandaasa aynı biletten satması !!!!
önemli not:dısarda kalan 500 genc taraftar kitlesinin sadece 100 tanesi normal yollardan öğrenciye ücretsiz sanıp gelen taraftar kitlesi vardır.geri kalan 400 kadar taraftar kitlesi grubumuz catısı altında maca gelmiştir...

Bizim olduğumuz yerde kimse kral olamaz!!!!

Kısaca Sunu soruyorum Madem İçeri öğrenciler alınmayacaktı madem hepsi bu kadar yalandı neden Bağıra Bağıra bu mac öğrenciler ücretsiz girecek dendi ? yazık değil mi bu taraftara yazık değil mi kötü alışkanlıklardan uzak kalmayı , sınav stresinde uzaklaşmak isteyen öğrenciyi boşu boşuna kandırmaya ?
bu maçta stada girerken bile herkez deprem oluyor sandı.içeriye girseydik çok güzel şeyler olacaktı ama yönetim sağolsun.çekirdekçi istemiyoruz diyolar geliyoruz ama çekirdekçilerle maç izliyor yönetim.s

sivasfb58
19.02.2007, 21:35
ben merkez tayfa ekibinden olarak 600 öğrenciyi bırak 100 öğrenci bile almadılır.hatta bizim gurubun yarısından çoğu içeriye giremedi ve geri döndüler öğrenciye ücretsiz yapıyorsan yerleri ayır oranın bilettini satmayın be kardeşim.

sivasli_ciko
19.02.2007, 22:33
bence daha uygulamaya başlamadılar.çünkü yiğidolar verdiği sözü tutar.

UTKUM_58
19.02.2007, 22:33
ya bu 600 ögrenciyii bende merakk ettimmm sabah yorumm yaptimmmALLAH ALLAH nerdee kaldilarrrr yaa halennnn gelmemislerrr aksamm yemek vermesin annelerii:))

FurkaN
19.02.2007, 23:57
Gelselerde bir gelmeselerde ne olacaktı onlar gelince tribünler coşacak mıydı???

UTKUM_58
20.02.2007, 00:02
Gelselerde bir gelmeselerde ne olacaktı onlar gelince tribünler coşacak mıydı???

helal kardes guzel demissinnn 21 haftadirr nerdelerdiii oyle degilmii lig bitmiss nerdeysee cilginlar yeterr sivasaaa tskler

melih1
20.02.2007, 01:17

yönetim hakkında bu tarz bi konuşma olmayacaktı....

zaten maçta çılgınlar ve 1967 denegi baya bagırdı genel anlamda trıbunler çok ıyıydı.

ahmetbaba
20.02.2007, 04:20
sivasspora gönül verdik ne yaparsa yapsın doğrudur

catli_58
20.02.2007, 07:46
Biz elimizden geleni yaptık trübün olarak... Maça giremeyen öğrenci kardeşlerim için de gerçekten üzüldüm... Sabahın erken saatlerinden itibaren maça gireceğim diye saatlerce bekleyip maça girememek çok kötü... Girebilselerdi iyi bir inerfi yaratabilirdik... Ama O kötü Sivassporu değil 600,
1600 kişi bile canlandıramazdı...

K4r_Tugrul
20.02.2007, 08:11
ya biz stada geldik ama bizi stada almadilar.Bizde tekrar evimizin yolunu tuttuk ve maci radyodan dinledik.Walla yönetim cok ayip etti cookk!!!

merkez_emre
20.02.2007, 18:34
helal kardes guzel demissinnn 21 haftadirr nerdelerdiii oyle degilmii lig bitmiss nerdeysee cilginlar yeterr sivasaaa tskler

arkadaslara bizim gruptan kimse ama kimse yorum yapmasın...
biz kımın ne olduıgunu cok ii bılıyoruz...

siz çekirdekçi taraftara destek vermeye devam edin
Ama bir birgün herkes görecek !!!!!

By Karayel+58
20.02.2007, 18:42
arkadaslara bizim gruptan kimse ama kimse yorum yapmasın...
biz kımın ne olduıgunu cok ii bılıyoruz...

siz çekirdekçi taraftara destek vermeye devam edin
Ama bir birgün herkes görecek !!!!!

Henüz sivasta ewimde sahamda maç izleme onuruna şerefine nail olamadım...Fakat anladığım kadarıyla çekirdek popüler bir yemiş cinsi..Belkide çekirdeğe verilen parayla bazı Arupa ülkelerinde olan su geçirmez içi sünger dışı deri koltuk üstüne minder tarzı alınabilir...Bazı arkadaşlar şikayet ettide,koltuklar soğuk,kar var üstlerinde ....................+58

doludolu
25.02.2007, 18:05
Henüz sivasta ewimde sahamda maç izleme onuruna şerefine nail olamadım...Fakat anladığım kadarıyla çekirdek popüler bir yemiş cinsi..Belkide çekirdeğe verilen parayla bazı Arupa ülkelerinde olan su geçirmez içi sünger dışı deri koltuk üstüne minder tarzı alınabilir...Bazı arkadaşlar şikayet ettide,koltuklar soğuk,kar var üstlerinde ....................+58

al bitane daha biz çekirdeği bağırmıyolar oturup maç izliyoalr diye diyoz adam koltuk diyo