Orijinalini görmek için tıklayınız : Afrika'daki Sivaslılar

rafet.burak
25.02.2007, 16:11
Sivas Türkiyenin gururu biz Sİvasın Sivaslılara ve Tüm Sivassporlulara canı gonulden sevgiler.Gonulden baglı bir sivasli olarak ozlemini cektigim memleketimin insanlarına her alanda basarılar.CASABLANCA

ceza_tolga_rep
25.02.2007, 16:29
selamlar benm de çok mrk ettğim ve gitmek istedimm afrikayaaaa..

Besyo_cu
25.02.2007, 16:31
Dünyaynın heryerinde türk var dır derlerdi artık sivas lı var diyecekler :D

çılgın-sedat
25.02.2007, 16:35
Dünyaynın heryerinde türk var dır derlerdi artık sivas lı var diyecekler :D

galiba öle kardeş artık her yerdeyiz
başda ist olmak üzere

B_A_T_u
25.02.2007, 17:01
Yiqİdİn HARmAN oLDuqU YeR ;) sİvAsIm

kucukfırat
01.03.2007, 13:46
$$$$$ yigidoluk orda da varmıl helal olsun &&&&&&&:D

RüStü ElmaS
03.03.2007, 22:16
Sivas Türkiyenin gururu biz Sİvasın Sivaslılara ve Tüm Sivassporlulara canı gonulden sevgiler.Gonulden baglı bir sivasli olarak ozlemini cektigim memleketimin insanlarına her alanda basarılar.CASABLANCA

Aramıza hoşgeldin Rafet gardaş,

sitemize son istatistiklere göre 107 ülkeden katılım vardır.

Maaelesef bu arkadaşların, bir çoğu yazmıyorlar.
Aramızda bu kadar uzakta yaşayan hemşerilerimizide görmek bizlere ayrı bir gurur veriyor.
Bize ordaki yaşayan Sivaslılar hakkında bilgi verirsen memnun oluruz.
En azından hemşerilerimizin durumlarından haberdar oluruz.

Diğer ülkelerden yaşayan arkadaşlarda kendilerini tanıtırlarsa memnun oluruz.

Casablanca' ya selamlar

sinan58_34
03.03.2007, 22:24
SİTEMİZE HOSGELDİNİZ DUNYANIN 4 BİR YANINDA SİVASIMIN GUZEL İNSANLARI DEGERLI HEMSERILERIMIZ MEVCUT KESKE BİRAZDAHA KATILIM OLSA DEGISIK ULKELERDEN ORALARADA SİTEMİZ ARACILIGYA SİVAS COSKUSUNU HEYECANINI SİVASSPOR SEVGİİSİNİ ORALARA KADAR HİSSETTİREBILSEK

kartal_69
03.03.2007, 23:51
VE ALEYKÜMSELAM RAFET GARDAŞ O İÇTEN DİLEKLERİNE KATILMAMMAK ELDE DEĞİL BİZDE GURBETTEYİZ AMA SİZİN KADAR DEĞİL AFRİKAYA BENDE GİTTİM GARDAŞ MISIRA AMA BENİM TÜRKİYEM BAMBAŞKA BUNU ANCAK GÖREN ANLAR DÜNYADAKİ SİVASLI HEMŞERİLERİME SEVGİLER SELAMLAR ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ALLAH A EMANET OLUN KALIN SAĞLICAKLA

YaGmUr_58
04.03.2007, 01:25
sivaslının,
olmadıgı
bir yer,
yokki...

:)

KIZILCAN
04.03.2007, 01:43
Merhaba...Uzaklarda olup gurbetlik acısını çekmeyi iyi bilirim.Fas'ın çeşitli şehirlerinde bulundum.Casablanca,Agadir,Tan ja...Afrika ülkesinden ziyade Akdeniz ülkesini anımsatıyor burası.Fransızlar tarafından iyice sömürülmüş.Adamlar Arapçadan ziyade Fransızcayı konuşuyorlar.Casablanca'daki Kral II.Hasan Camii'sini ziyaret etmiştim.Mekke'deki camiden sonra dünyadaki 2 .büyük camiymiş.Velhasıl kelam güzel yerler ama gerçekten bizim ülkemizin eşi benzeri yok bu dünyada.Kıymetini bilene!

rafet.burak
04.03.2007, 08:18
Ben Bir Cok Yere Gitmistim Türkiyede Burda Fasta fa Nerdeyse tüm Fası dolastim Ama İnanin Hic Bir Yer Bir Sivas ETMEZ.Hiç bir On Faslı Hic Bir On amerikalı Hic Bir 10 bin Avrupalı afrkalı yada uzaylı ne dersenız deyın sıvaslıya bedel degıl.Neden Biliyormusunuz Cunku ben sunu gordum belkı yasım genc daha 225 26 yaslarındayım ama baya gezdım yer gordum baya ınsan tahlılı sehır tahlılı yaptım su bır gercek memleketımdekı dostluk sevgı huzur barıs hırs calısma azmı kardeslıkler mutluluklar huzunler coskular hıc bır yerde yok.Hatta inanırmısınız ben havasını suyunu bıle ozluyorum hatta sıvasın kısına o kadar alısmısım kı o guzel beyaz rengıne dusundukce bı daha ne zaman donerım bılemedıgım ıcın buruk bır sevınc olusur.Ben Üniversitede okurken yine il dısındaydım Sivasa tatillere gelirdim ailemi kardeslerii dostlarımı sevdiklerimi görmeye unıversıteye gıderdım meydana carsıya sıfte mınareye ya dısarı cıkıp nefes bıle alsam mutlu olurdum sunku orası benım anam bacım kardesım ekmegım suyum SİVAS dünyanın en güzel yeriydi benim hayatımda halen de oyle.O kadar ozledımkı Sivasta yasamayı.Sevdiklerimle birlikte keske Tekrar Sivasta yasasam.Keske birisi bana eski güzel günlerimi verebilse.Ya gercekten Sivas'ta olmak yasamak büyük bir zevk Sivaslı olmak'ta.ARKADASLAR BENİM FORMA NUMARAM HAYATIM BOYUNCA TÜM KADEMELERİNDE SİVASTİ.SİRTİMDA ONURLA TASIDIM ömrüm YETTİGİNCE TASİMAYA DEVAM edecegim.Ve Bir Gün yine insallah SİVAS'a dönecegim insallah sevdiklerimle beraber dönecegim.orada yarım bıraktıgım hayat filmime devam edecegım benim kalbim sivasta atıyordu benim gözlerim sivasta görüyordu otogarın kapısından cıktgım sanıye durdu kalbım gozlerım gormez kulaklarım ısıtmez oldu belkı buyudum belkı olgunlastım ama hep ruhum SİVASTAYDI oralarda dolastı.

besiktas58
04.03.2007, 08:52
bende almanya dan kaitliyoliyorum

nazimgulturk
04.03.2007, 11:20
BİZDEN DE SİZLERE SELAMLAR ARAMIZA HOŞGELDİNİZ DÜNYA ÇAPINDA ARTIK SİVASSPOR.COM TANINIYOR DAHA DA BÜYÜYECEĞİZ

Engin58
04.03.2007, 11:33
Sivasliyiz afrikadan avrupaya asyadan antartikaya uzanan büyük bir kitleye sahibiyiz cünkü dunya genelinde sivaslilarin nufus orani 6 milyon civarinda buda biz sivaslilar olarak büyük gurur ve onur veriyor.Saygilarimla...

tayfun5883
04.03.2007, 14:06
valla bende sivaslıyım ama şimdilik erzurumdayım erzurumda bile 100 lerce sivaslı var

rafet.burak
29.03.2007, 04:07
Arkadaslar eger benım dısımda sivaslı arkadaslarımız varsa afrıkada yasayan tanısalım.mesajlarınızı beklıyorum.ben fasta mohammedıada yasıyorum.casablancaya 20 km uzaklıkta bir yer.

handsome5867
29.03.2007, 07:58
YİĞİT DOĞDUĞU YERDE;YİĞİDOLAR HER YERDE

Dağcı
29.03.2007, 07:58
Sivas'ta yaşayan bazı insanlar memleketimizin kıymetini hiç bilmiyorlar.

Onları Sivas'tan çıkarıp şöyle bir kaç gün gurbete çıkaracaksın, sonra tekrar Sivas'a getireceksin.

Bak o zaman nasıl bir hale gelecekler... :)

Bu arada Rafet kardeşim sitemize hoş geldin...

tolgasel
07.04.2007, 13:43
yokluk beni mecbur etti Gurbeti ben mi yarattım, gençliğimi aldı gitti gurbeti ben mi yarattım, Gurbet zor üstelik gurbette yalnızsannn ooof yemede yanında yat katmerli zor,,, çeken bilir...sayılı gündür umarım geçerr.

mesut_koçak_58
07.04.2007, 13:49
AFİRAKADAKI TUM YIGIDOLARA ANKARADAN SELAMLAR OLSUN....

PRoFeSSioNaL
07.04.2007, 13:59
selamlar benm de çok mrk ettğim ve gitmek istedimm afrikayaaaa..

yok be tolga gitmee mazaallah vahşi yer
................

ali_zara
07.04.2007, 14:10
hey sivasıma bak bee bide amerikaya heryeri kesfetti diyorlar siz sivaslılara bakın dünyanın 7 kıtasına yayılmış

tolgasel
07.04.2007, 15:41
en iyisi imkan olsa hiç gitmemek, ama gidilecekse şayet, türkiyeden kuzeyi güzelll en azından..

rafet.burak
13.05.2007, 18:32
gurbette kım ne kadar yasar nasıl yasar ne ıcın yasar ne yapar dostluk sevgı olmadıkca ellerım bos kalbım dolu olsa ne yazar hayatın anlamı yoksa

Carismas58
22.05.2007, 21:18
dunyanin her yerinde sivasli vardir

cansivasli
22.05.2007, 22:16
saolun varolun yigidolar yazdiklarinizla en onemlisi varliginizla su gurbet elde bir butun olmak cok guzel

meydanus2000
22.05.2007, 22:33
Sivas'ta yaşayan bazı insanlar memleketimizin kıymetini hiç bilmiyorlar.

Onları Sivas'tan çıkarıp şöyle bir kaç gün gurbete çıkaracaksın, sonra tekrar Sivas'a getireceksin.

Bak o zaman nasıl bir hale gelecekler... :)

Bu arada Rafet kardeşim sitemize hoş geldin...

niye çogumuz askere gidiyoz dağcı ;)

rafet.burak
24.05.2007, 08:41
Ben Bir Sivaslı olarak soyle düsünüyorum tamam gözlemcilerimiz var ama yinede sivaslı olarak sivasa yurt dısında yasayan her arkdasım en azından yasadıgı ulkeden ılden futbolcu tavsıye ederse takımımıza yararlı oluruz dıye dusunuyorum ve herkesın bu konuda tavsıyesını beklıyorum benım ılk teklıfım julius aghahowa.afrikalı

osman1990
24.05.2007, 10:30
ŞU AN DÜNYADA 15 MİLYONA YAKIN SİVASLI VAR

===SİVASLI DİYE ÖVÜNMEYECEGEN ÖYLE BİRİ OLSİ SİVAS SENİNLE ÖVÜNSÜN.====

rafet.burak
27.06.2007, 01:07
Bu kelimeyi ilk duydugumda kendimle Sivaslı oldugum ve sivasta yasadıgım için cok gurur duymustum çünkü benim gibi 2 milyon istanbulda vardı sadece istanbulda ve dha nicesi nerelerdeydi kimbilir.

Ben böyle düşünürken bi bakmışım ben de ta afrikada dünyanın ta bi ucu akla gelmez casablanca ya gelecegim yasayacagım.tüm afrikayı gezdim afrikayı türkiyeden iyi ögrendim.Ama Yinede SİVAS gibisi yok.Bi kere sunu anlıyorsun Sivas gerçekten kolay insanın memleketi degil sivas yazı ayrı kışı ayrı güzel buralarda hiç kış olmuyor özlüyorsun sivasın karlı puslu havasını daglık arazilerini özlüyorsun suyunu insanını.Gerçekten inanın benim memleketim gibisi yokmuş.bi çok il gördüm türkiyede afrikada ama yok yani gelenek görenek örf adet var bizde yani abi abla ana baba akraba var saygı var efendilik bazan macoluk var ama hep abi babasın.Sivaslısın sen.

Hey gidi SİVAS koca sivas gerçekten doya doya yaşayamadan tadına varmadan bir hayat yaşıyorum ve bunu hep yaşayıp bitirdikten sonra anlıyorum.

Sivas Konya Ankara Yalova İzmit İstanbul Casablanca Mohammedia İzmir ve daha bir çogu ama dedim ya her şeyi bittikten sonra arıyor özlüyorsun ama yinede SİVAS 1 numara hep.

Bir gün ŞAMPİYON olacak sivasspor bunda benim ve benim gibi SİVAS'ı candan gönülden seven Herkesin Destegi olacak inşallah.

Sivas Bir Gün dünya Başkenti olacak.Dostlarım inanın hayal edin.Bir amerikalının hayalleri yoktur ama Türkün hayalleri vardır.Peşinde koşar.Ve hayaller bir gün gerçek olur.

Benim Hayalim Sivas'a ve Sevdiklerime en kısa zaman içinde kavuşmak ve kalbimin anahtarlarını onu sevimliliğiyle şefkatiyle sempatisiyle büyütecek dinlendirecek olana teslim etmektir.

Bu arada 1999 yılı Sivas süper lise fen kısmı arkadaslar ayrıca tm ve sosyalcilere herkese selamlar okuyanlar bilenler görenlere Selamlar sevgiler.

Eğer o dönemden hocalarım varsa yine onlarada Sevgiler Müzik hocam Meral Hanım Sonra yine o dönemde bir çok hocama Sevgiler saygılar eger bunu okuyan Sivas liseli varsa onlara yine çok teşekkürler.

RÜTBESİZ ASKER
27.06.2007, 08:44
Yiğidolarım Dünyayı fethedecek Çünkü yiğidoleın memleketi Selcukluların başkentl
sağolun gardaşlarım...

ceza_tolga_rep
27.06.2007, 08:56
afrikadan oyuncu gönderinn heyyyyy yavru sivaslılar,öle oturmakla olmaz...

cenk5821
27.06.2007, 10:16
arkadas dogru soluyor oyuncu gonderin bizeee:):):):)

HALIL
27.06.2007, 11:34
vay be fasta bile turk varsa (sivasli daha dogrusu :D ) eee vallaha diyecek kelime bulamiyorum hersey aklim gelirdi bu gelmezdi ya guney amerikada sivasli varmidir ne cok sivasli var ya herhalde arkadaslar bii dunya capinda arastirmaa yapsinlar 6,7 milyon cikariz herhalde

rafet.burak
01.07.2007, 00:13
En sonunda uzun yıllar sonra sivasa dönüyorum.izinde türkiyede olacagım.Ya gerçekten insanın memleketi gibisi yok.Hele bi de sivaslıysan ki sivas gibisi hiç yok.

Osmanlı soyu mirası yadigarı bir memleket düşünün bir gün dünya eserlerinden toplanmıs bir tarih şehri kenti öyleki o şehir bir gün gelir toprak olur su olur can olur hayat olur.

Bizde o şehre hayat veren damarlardaki kan oluruz. SİVAS kalbimde...

Ertugrul
01.07.2007, 02:57
En sonunda uzun yıllar sonra sivasa dönüyorum.izinde türkiyede olacagım.Ya gerçekten insanın memleketi gibisi yok.Hele bi de sivaslıysan ki sivas gibisi hiç yok.

Osmanlı soyu mirası yadigarı bir memleket düşünün bir gün dünya eserlerinden toplanmıs bir tarih şehri kenti öyleki o şehir bir gün gelir toprak olur su olur can olur hayat olur.

Bizde o şehre hayat veren damarlardaki kan oluruz. SİVAS kalbimde...

Rafet gardaş şimdiden hayırlı yolculuklar
Sonunda hasret bitecek Sivas'a kavuşacaksın.Darısı diğer Sivas özlemi çeken
hemşerilerimizin başına,uzun zamandır görmediğin memleketimizde ki değişimi
sen daha iyi anlarsın ve izlenimlerini bizimle paylaşırsan seviniriz.

revenge58
01.07.2007, 03:13
guney afrika da sivaslilarin kurdugu bir fabrika var.inanmayacaksiniz ama battaniye fabrikasi ve inanilmaz is yapiyor.cape town da

Engin58
01.07.2007, 06:49
Aramiza hos geldin.Rafet kardesim.selamlarimizi gönderiyoruz.Saygilarimla...

rafet.burak
05.07.2007, 01:05
Ben Sivasa Asığım Topragına Havasına Suyuna Aşığım.İnanın Dostlar yani hep kalbimin aklımın yüreğimin bir yerinde duruyor ve en güzel yerinde bundandır çok sevinmem cok gülmem ben derimki sivaslıyım.aglamam ben sivaslıyım üsümem anadolu cocuguyum ben sivaslıyım kara kısların adamıyız biz.biz yorulmayız biz kolay sevmez kolay olmeyız bız sıvaslıyız.

dostlar inan o kadar ozledımkı sivasımı yanı internet üzerinden takip ediyorum da hayırlı olsun sivasa gecekten samı başkan cok ıyı ısler yapıyor gordugum ve takıp ettıgım kadarıyla sıvası modernlestırıyor.ınsallah bırde sivastakı konaklara ve tarıhı eserlere sahıp cıkıp modernıze edılırse ulu camı cıfte mınare guduk mınare dabaz tekkesı vb.. daha bir cogu aklıma gelmeyen bır cogunu ınsallah modernıze ederler.gercekten sıvasa yapılan her turlu seyı takıp edıyor goruyor okuyor duygulanıyorum sıvasta gecırdıgım gunlerım o anlamlı o guzel sehırde yasanan tum guzellıkler aklıma gelıyor .bir sehir insanı kendine bu kadar mı asık eder.ya dostlar ınanın olmuyor yanı bir kızı bile memleketim kadar sevemem ben.belkı de memleketıne faydalı olma ıstegı deyın belkı sız deyın kı cok fazla bu sevgı ama gercekten kımbılır gurbetın de verdıgı huzunden de olacaktır ama gercekten yok ya sıvasım gıbısı.

dostlar her sıvaslı sıvasına destek versın her alanda her sıvaslı oldugu yerde desınkı ben sıvaslıyım.her sıvaslı parasını malını bırıktırıp sıvasa saklasın bırıkımını tecrubelerını.

dostlar ben inşaat muhendisiyim tüm bilgilerimi tecrüblerimi sivas için kazanıyorum.tekrar donup memleketıme tekrar oraya yerlesıp soyumu sıvasta surdurmek ıstıyorum.

kım bılır belkı benım aracılıgımla afrıkaya ınsanlar gelır onlar da benım gıbı tanıtır memleketını sevdırır ınsanını yatırım yapar dogduyu yere.

dostlar UNUTMAYALIM SIVASIMIZI

dostlar SİVASI SEVELIM

bu guzel memleketın ekmegını yıyıp ıhanet etmesın kımse bu memleketın suyunu ıcıp ekmegını yemıs her ınsan bır gun ınsallah bu sehre hayırlı ısler yapar ınsallah muvaffak olur hayatta....

EfsaneMermerbey
11.09.2007, 11:30
afrikadaki yiğidolara selamlar olsun........

rafet.burak
17.09.2007, 06:14
BEYAZ ASK , KARA KIS , CESARET , HASRET , ASK SEHRI SIVAS'ın bir evladı olmaktan gurur duyuyorum.Bu ulkeye bu memlekete ıhanet eden her ınsanın karsısında her kım basını dık tuttuysa yanındayım.Ben bu memleketın askerı ben bu kara toprakların evladıyım.Her evladı gıbı kara topraktan geldım kara topraga gıdecegım... Türkiye'ye SİVAS'a Selamlar , Sevgiler ...

Bu siteye eger Sivas'la ilgili kış manzaraları fotoları ekleyenler olursa daha şimdiden gözlerinden öperim...

Imparatorice
21.11.2007, 15:02
CIDDEN afrikada sivasli var mi :| wahhaha

rafet.burak
22.11.2007, 21:47
Kanadi kirilmis bir sivasliyim artik ya dostlar sivasli hemserilerim dilini izini irkini bilmediginiz insana karsi ask ne kadar zor bilirmisiniz hic yabanci bi kiza asik olaniniz oldu mu olaniniz aniniz varsa anlatin yav sivasli hemserilerim ya tek sevinc huzun artik sivasspor yanniz ve yanniz eskisi gibi bir tek sivasin basarilari insallah ama bi sey daha var ki o da gercekten karsindaki insan zorsa o zmn asik oluyosun bilemiyorum kolay bi kiza asik olunur mu sizce sivasli hemserilerim ben olamiyorum aranizda olabilen var mi kolay bi kiza asik...

bu konu pek te gundemde olan bi sey deil ama gercekten merak ediyorum ben gercekten denedim ama olmuyor ama ben mesela cok zoruna denk geldim o da cok zor oldu oldu ama bitti ...

bu arada sivas fotolarini lutfen guncelleyelim sivasli hemserilerim si vous a plate ama ....

hoscakalin sivas ve tum sevenleriiiiii.....

rafet.burak
25.11.2007, 19:04
İnsallah sivassporumuz dostluk maçı çerçevesinde kuzey afrikaya gelir de stada sivas diye bagıran binlerce insan toplarım...

Böyle bi seyi cok isterim....

Sivasspora başarılar...

Stadı full dolduralım özellikle üniveristelilerden destek gelsin sivasspora...

İ_N_F_İ_A_L
25.11.2007, 19:07
bizimde bi yerlere irtica etmemiz gerek heryere bu bayrağı taşıyalım.

rafet.burak
10.01.2008, 02:11
Eğer Bu güzel başarılı Siteye SİVASta yaşayan insanlar Sivasın devamlı güncellenen resimlerini eklerlerse iyi olacak özellikle de kış aylarında çekilen...

Bunu da devamlı yapıp güncelleyerek Yeni bir topic ve siteye yararlı bir yeni forum açmış olunacaktır kanaatindeyim gerçekten internetten sivas resimlerinin tümünü çektim ama hep aynı yeni yok bugün konyanın sayfalarına baktım muuazzam dehşetül vahim...

Çok hoşuma gitti . lütfen Sivaslı hemşerilerim sizlerden de bekliyorum...

Herkese Sevigiler...

bdogan58
10.01.2008, 09:50
Ne işi var afrikada sivasşıların hayret olacak bişey:D

Buraq58
13.01.2008, 12:34
[B]Afrikada Sivaslımı Olur Dünyanın Öbür Ucu Kim Yazmış Konuyu Yha:)

rafet.burak
02.04.2008, 00:24
Buyulu bır ulke fas...Bır yanda tarıh kentı Sıvas...
Hayatta tek bır kural var o da zaman ve o zamanda cevapları erken alıp gerceklerle yasamak...

candayanmaz58
02.04.2008, 01:03
BU TOPRAKLARI CANİ GÖNÜLDEN SEVEN İNSANLARIN GERÇEKLERLE YAŞAMASI ÇOK ZOR. BİZİM TEK GERÇEĞİMİZ VAR ODA SİVASSPORUMUZUN ŞAMPİYON OLMASI. SİVASSPORUMUZ(İNŞALLAH) ŞAMPİYON OLURSA TÜM DÜNYAYA HAKLI BİR CEVAP VERİLMİŞ OLACAK...

rafet.burak
04.04.2008, 23:03
BU TOPRAKLARI CANİ GÖNÜLDEN SEVEN İNSANLARIN GERÇEKLERLE YAŞAMASI ÇOK ZOR. BİZİM TEK GERÇEĞİMİZ VAR ODA SİVASSPORUMUZUN ŞAMPİYON OLMASI. SİVASSPORUMUZ(İNŞALLAH) ŞAMPİYON OLURSA TÜM DÜNYAYA HAKLI BİR CEVAP VERİLMİŞ OLACAK...

Evet gerceklerden bırısı bu ama bu gerceklere guwel sıvas sehrını de eklemek lazım ask lazım sevgı lazım Yıgıtlık lazım kafa tutmak savasmak kosmak durmamak lazım...sıvastada hepsı var...

sivas_sevdamiz
04.04.2008, 23:18
Sarardım Ben Sarardım, Senin İçin Sarardım.
Baş Yastıkta Göz Yolda, Her Gelenden Sorardım.

Oy Dağlar Yeşil Dağlar, Gurbette Yarim Ağlar
Açtı M’ ola şu Sivas’ın Gülü Yaprağı,
Çekti Bizi Gurbet Elin Suyu Toprağı.

Kayalardan Kayarım, Bulamadım Ayarım.
Ben Bu Dertten Ölürsem, Kaderime Sayarım.

Al Dağlar Yeşil Dağlar, Gurbette Yarim Ağlar
Açtı M’ ola Su Sivas’ın Gülü Yaprağı,
Çekti Bizi Gurbet Elin Suyu Toprağı.

Engin58
05.04.2008, 08:38
Kardes sitemize hos geldin.Saygilarimla...

rafet.burak
14.09.2008, 21:00
Taraftarı Havaya Sokacak Mesela Galatasray Taraftarı Şarkılar Söylüyorlar Yani Bundan Futbolcuda Etkileniyor Bunu Sivasspor Taraftarları da İnşallah Yaparlar...Sİvasspora Sevgiler...

rafet.burak
24.07.2009, 15:49
Fas'ta yaklasik 30 ay bulundum hemserilerim.su anda ise abu dabideyim...Arap ve afrika ulkelerinde geziniyorum ama su bir gercek sivas ayrı bir memleket havası suyu yani aklıma gelen bir cok ozelligi guzelligi var sivasımızın sivassporumuzun kıymetini bilmek lazım bence gercekten su anda turkiyedeki en iyi antrenor Bulent uygun hocamız ve en iyi baskan da Mecnun Odyakmaz.

Bu sene belki bi cok insan yapılan transferlere umutlu bakmıyor ama bence cok olumlu gelecege yonelik iyi transferler yaptı sivasspor.Bu nedenle de tebrik ediyorum canı gonulden ve en yakın zamanda uzun zamandır gelemedigim sivasa gelmek sivasspor maclarını trubunden izlemek istiyorum...

Ayrica Sivas ve Sivassporu cani gonulden takip edip destekliyor ve gittigim her yerde tanıtıyorum cunku anadolu'dan gelip bu topraklara guzel isler yapıyoruz ve bence gercekten biz sivaslilar Turkler Dunyanın en cesur en Saglam insanlariyiz dunyaya ogretecegemiz cok sey var tanıtacagımız bir sivasimiz var Sivassporumuz var...