Orijinalini görmek için tıklayınız : Servet cezali (mi?)

FranzFerdinand
27.02.2007, 16:36
Antalyaspor ve Konyaspor'la kendi evinde oynadığı maçlardan puan alamayan Sivasspor, ilk çalışmasını yaptı.

İki maçta istedikleri sonucu alamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirten teknik direktör Bülent Uygun, "Fenerbahçe maçı, bizim açımızdan son derece önemli. Deplasmandaki başarımızı, bu maça da yansıtmak amacındayız. Ancak son haftalarda istediği sonuçları alamayan rakibimiz de bizim maçımıza büyük önem verecek. Bu nedenle çok zevkli bir maç olacağını düşünüyorum. Biz karşılaşmaya puan veya puanlar almak için çıkacağız" dedi.

Sakaryaspor maçında sakatlanan Hakkı'nın sezonu kapatmasının ardından, Konyaspor maçında sarı kart gören Servet'in de cezalı duruma düşmesi, kırmızı beyazlı takımda sıkıntı yarattı. İki önemli oyuncusunun yokluğunda Bülent Uygun'un geri dörtlüde Murat ve Fransergio'yu oynatabileceği, defansın sağında ise Cem Can'a görev vereceği öğrenildi.

Sivasspor maç hazırlıklarını cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayarak İstanbul'a gidecek.

----------------------------------------------

Yanlis bilmiyorsam Servet Konyaspor macinda 4. degil 3. sari kartini aldi. Teknik yonetim bu kadar bariz bir hata yapmaz sanirim !

gmmetin
27.02.2007, 16:49
hayır servet cezalı değil kardeşimm.. evet 3. sarı kartı..zaten servette böle bariz bir hata yapmaz o kadar amatör birisi değil.

KıZıL_CeHeNNeM
27.02.2007, 17:28
yok dehil basın toplantısında cesalı dehil dedilerdi

yasin-58
27.02.2007, 17:41
yok cezali degil servet bu 3.sari karti

zaralım 58
27.02.2007, 21:52
BİLDİĞİM KADARIYLA FB MAÇINDA SARI KART GÖRÜRSE(İNŞ. GÖRMEZ) CEZALI DURUMA DÜŞECEK

balili_58
27.02.2007, 22:49
srvet cezalı sivassor .com..... dan ögrendim...................... .....

*58bonn
28.02.2007, 00:26
yahu hersey servetemi bagli cikan
kadromuz yurekten oynasin gerisi gelir

myway
28.02.2007, 01:55
cezalı değil arkadaşlar servet 3 sarı kartı var!

sivaslim58
28.02.2007, 07:38
cezalı olsa ne olacak olmasa konya maçında sanki çokmu iyi top oynadı yediğimiz golun biri bariz onun yüzünden erciyese bakın en önemli iki oyuncusu cezalı galatasarayı kupadan eledir işte yürek budur.spiker dün diyorki maç 15 dakika daha uzasa galatasaraylılar yere düşerdi ama erciyes sabaha kadar oynardı yorumunu yaptı.fark burda işte tebrikler komşu.

ilteriş58
28.02.2007, 16:32
yahu hersey servetemi bagli cikan
kadromuz yurekten oynasin gerisi gelir

Bence de.Bu takımda Servet'in yerinde oynayacak çok adam var bu kadar kafaya takılmamalı bence...

altuntas58
28.02.2007, 16:49
servet oynasaydı iyi olurdu ama alternatifleri onu aratmaz bu mactan ben çok ümitliyim enazından beraberlik alırız İNŞALLAH haydi YİĞİDOM göreyim seni ÜSKÜDARLI YİĞiDO

sinan-58
28.02.2007, 18:10
hakkı yokken servette cezalı olursa defans dağılır inş. cezalı değildir ama fb de lugana cezalı