Orijinalini görmek için tıklayınız : Fotospor Cem Deda'ya 'Hırsız' dedi !....

kizilok
05.03.2007, 12:20
http://image.haber3.com/spor3/haber/75059.jpg

Fotospor, Fenerbahçe-Sivasspor maçının hakemine ağır hakaret etti.5 Mart 2007 11:59Fotospor'un sürmanşetten verdiği 'Hırsız Cem Deda.Fenerbahçe'nin iki puanını çaldı' haberi büyük şaşkınlık yarattı.Maçta hakem hatası olsa bile adalet dağıtmaya çıkan hakemler hakkındaki bu suçlama gerçekten çok ağırdı.

Spor3

melih1
05.03.2007, 12:21
hadi ordan.

namussuz herifler...fenerin yalakaları..

hakem ne yaptı attında vermedımı yoksa penaltımı vermedı yoksa biz atmadıkta haybeyemı verdı gollerı...

buları yensek acaba nereye saldıracaklardı ınanın anlamak zor...

boyle ikiyuzlu bir topluluk dunyada yok basınıyla yonetıcısıyle...

GuNaY
05.03.2007, 12:22
Tarafını belli ettiği iyi oldu,
Asıl hırsız kendileri,
Bizim haberlerimizi vermeyerek kişilerin haber alma özgürlüğünü ÇALIYOR HIRSIZLAR...!!!

PRoFeSSioNaL
05.03.2007, 12:23
YUVF BEEEE YUVFF OLMAZ BÖYLEE ŞEY MAÇ BİZİM HAKKIMIZDII BEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ceza_tolga_rep
05.03.2007, 12:24
cem deda delikanlı gibi çıktı ve maçını yönetti.öle skora etki edecek davranışlarda bulunmadı.oyunu bölmedi,gerçekden güzel bir maç yönetti?80.dk olması lazım mehmet yıldız vurdu serdar kornere çaldı avut veri ve tek hatası orda vardı.

fotospor senin yazarların ve yöneticilerin fenerbahçelimi????

SivasLady
05.03.2007, 12:33
bu ne böyle bir baslik :confused:

dün mactan sonra bütün röp. baktim sayilir
hepside hakemin cok güzel yönettigini söylediler
hatta Cem Deda`nin ilk defa böyle güzel ve dogru yönettigini dediler

simdi herkes yalan mi söylüyor Fotospor yazarlari

herkesin haberi yalanda sizinki mi tek dogru olan
yazik yaaaa
birazda olsa adaletli olunda iftira atmayin

altuntas58
05.03.2007, 13:00
arkaşlar bu sözde spor gazetesi fenerin piyonu olduğunu bilmeyenmi
var bizler yani sivassporlular gazeteye
tavrımızı koyalım sivasımızın pırıl pırıl spor yazarları ve çok güzel gazeteleri var ben istanbuldayım ama bilyorum
aslında fotospor hırsız bizim alın terimizle kazandığımız puanı bizden calıp fenere vermek istiyor bunlara karşı sessiz kalmayalım
ÜSKÜDARLI YİĞİDO

gülkız
05.03.2007, 13:04
25 senedir Türkiye Kupasını alamamış,UEFA ve Şampiyonlar Liginde ilk turlarda elenen,kötünün iyisi yabancı topçuları zengin etmek için çaba gösteren,başkanları sayesinde Anadolu takımlarının ve İstanbul takımlarının maskarası haline gelmiş,kendi başarısızlıklarını örtbas etmek ya da konuyu başka tarafa çekmek için başka takımlara kara çalan malum İstanbul takımının dalkavukluğunu yapan kıytırık Fotospor Gazetesinin manşetinin hiç önemi yoktur.Dün oynanan maçta Sivassporun mücadelesi basın ve medyanın %98'i tarafından övgüyle bahsedilmiştir.Varsın %2 de Fotospor olsun,manşetleri kendi aczlerini ortaya çıkarmaktadır.İnsanlar olan biteni görmüştür,seyirciler takımlar arasında muhakeme yapabilmektedir.Adam gibi maç yöneten hakeme az rastladığımız için Cem DEDA bizim için büyük şans olmuştur.Bütün spor otoriteleri-Fotospor hariç-Cem DEDAyı çok beğenmiştir.Hatta hakemler arasında haftanın en yüksek notunu almış olabilir.Eğer basına açıklansaydı notu, Fotospor bu manşeti atmaya tenezzül edemezdi.Zaten Fotosporun yanlı yayın yaptığı herkes tarafından bilinmektedir.

ademgoze
05.03.2007, 13:14
yazmak kolay sivasspor hakkıyla aldı maçı asıl şeref..... o yazıyı yazan...

kadir0911
05.03.2007, 13:15
... fotomac dergisinin yöneticileri fenerlidir...

bence hakem 1-2 hatalardan haric iyi bir mac yönetti..

sivasspor iyi oynadi diye puan kayib ettiklerini hic yazimiyorlar....

kizilok
05.03.2007, 13:19
Alın teriyle kazanılan, aslında kaybedilen 2 puanı bu şekilde kirletmeye kimsenin hakkı yok.

Serd@r
05.03.2007, 13:54
Anlaşılan o ki Fotospor spordan anlamıyor yada trajdan alamadığı parayı başka yerden tahsil etmenin yolunu bulmuş,BÜYÜKSÜN FENERBAHÇE allem edip kullem edip ortaya koyamadığınız futbolu Basın yoluyla oynuyor satılmış YAZARlarlada GOL atmanın hesabını yapıyorsunuz.
HELAL OLSUN ÖZGÜÜÜÜR TARAFSIIIIZ FENERBAHÇE BASINI...

ofgurleyuk78
05.03.2007, 14:02
Şimdiye kadar alıştı tabi bizim gibi Anadolu takımlarını hakem desteği ile yenmeye. Bir değil 3 - 4 fenerli hakem maçı idare etse Feneri Sivasın elinden yine alamazdı. Neymiş efendim Cem in attığı golden önceki faul, faul değilmiş. Kendini Kocaman sanan fenerin düştüğü şu hale bak. 90 dakikalık bir maçta hakeme bulduğu hata bu imiş. Birde Sivasspor kural hatası yapmış. Nelerden meded umar oldu bu fener. Yazıklar olsun senin gibi büyüğe. Başka şey söylemiyorum. BÜKEMEDİĞİN BİLEĞİ ÖPECEKSİN. Bari bunu öğren.

ofgurleyuk78
05.03.2007, 14:05
Nasıl gündem değiştiriyorlar. Tebrik edeceklerine hakemlere çamur atıyor, belden aşağı güreşerek, birtakım hilelere başvurarak puan hesapları yapıyorlar. Yazıklar olsun sizin büyüklüğünüze.

TracyMcGrady58
05.03.2007, 14:15
Ben sahsen hakemin büyük hatasini görmedim, kücük hatalar her zaman olabilir.Macta penalti pozisyonu yoktu, kimsenin golüde yenilmedi.Peki bu manset niye ? Tüm gazeteleri adalete cagriyorum, burdan pek bir ise yaramaz emme :D

demirisik
05.03.2007, 14:26
okumayın arkadaşlar bu ******** gazeteleri aziz yıldırıma yalakalık etsinler. cem deda tam on numaralık maç yönetti sağ olsun . hepsi onun gibi olsun delikanlı çıktı aziz yıldırıdan korkmadı insan gibi yönetti FOTO MAÇIN SATILMIŞLARI DÜ..............R.

melih1
05.03.2007, 14:49
bu sıtede fotospor aleyhıne bır protesto başlatalım...

Arif Coşkun
05.03.2007, 14:59
Bilinçli yalan yazıyorlar.Maksat dikkat çekip gazete satabilmek.FB seyircisine yaranmak için sırf traj artırmak için yapılan bir oyun bu.Fenerbahçe yöentiminin hakemi suçlamasına rağmen, hakem oyunu etkileyecek kötü bir yönetim göstermedi. Nedense hep fenerin neden yenildiğinden bahsediliyor.Sivasspor'un başarılı etkili oyunundan bahsedilmiyor.FB kötü değildi,Sivasspor iyiydi. Bu oyununyla Sivasspor karşısına hangi takım gelirse gelsin Balili biraz daha dikkatli olsa, biraz bencil olmasaydı kazanırdı. Neyse canları sağolsun. Bu oyunla yenilsede üzülmedim.Çünkü aslanlar gibi mücadele ettiler.Hepsini teker teker kutlarım. Fotospor gazetesine bir ortak metin yazıp e-mail yada fax yağmuruna tutalım.

SEMİH-58
05.03.2007, 15:03
fener bahçeyi terletmemiz zorlarına gitti ellagam...

Bln-Fatih58
05.03.2007, 15:09
FOTOSPOR HAHAHAHA DIYORUM BASKA BISEY DEMIYORUM.....
BUNLARIN BÖYLE HABERLERINI IYI BILIYORUZ, ZATEN COK ÖRNEKLERIDE VAR, SAY SAY BITMEZ....

YA TARAFLI HABER YAPARLAR YADA YALAN (HERZAMANKI GIBI)!

AYRICA HAKEM FB-SIVASSPOR KARSILASMASINI MÜTHIS YÖNETTI....

By Karayel+58
05.03.2007, 15:15
Hadi gidin işinize saygısızlar

Tabi yaranız çok büyük

Kendi ewinizde kanadınızı kırdık

Şu para varya olmaz olmaya para

Satın aldı bu üç büyükler medyayı

Ama elinizden geleni arkanıza bırakmayın

Biz bu yola baş koyduk

Kap gıcırdaması sinek vızırdısı gibi geliyor

Sınırlarımızı zorlamayı asla denemeyin

İ...ürür kerwan yürür

Dün inlettik stadı acınız ona...+58

dieforyou7
05.03.2007, 15:23
ya warya bu fotospor zaten cıktığı gunden berı kolpa..yok robınho bjk da yok carlos ımza attı yok fıgo GS de..ulan bole habercılık olurmu ..

buraya neler yazmak ıstıyorum ama kendımı frenlemem lasım hırsızmıs Allahım yaa..

bunların bıde sekıp mosturcuoğulları war oda cıkmıs dıokı macı 3-0 bızım lehımıze tescıl edılcek gulsek mı aglasakmı...zaten ona uyus oluyrum ıns bıgun karsılasrz..hakkımızla aldımız puanıda bızden calcaklar ..o sekıp denen dua etsın mehmet yıldız ve balılı bıras sanssızde macta yoksa 4 5 fark atardık febe yee...ne gunlere kaldık Allahım

spainloco
05.03.2007, 16:11
merak etme fotospor seni okumuyoruzzz okumicazdaaaa

atalarımızın bi lafı wardır bilirmisiniz

İt urur(fotspor vb.) sivassporumuz yurur!!

OLCAY_58_AKKUS
05.03.2007, 16:19
bu gazaeteyi artık alıp okuyan sivaslı olmasın .Lütrfen sizden ricam Sivaslılar bu gazeteyi almayın.Yalakalarla sivaslının işi olmaz

spainloco
05.03.2007, 16:38
Fotos spor sivassporumuzun basarısını görmezden gelip emegimiz hakkımızı caldıgı gibi daha öncedende bircok konuda hırsızlık yaptıgı ortaya cıkmıştır!!

Fotospor logosu çalıntı mı?

Super Poligon'un 29 Kasım günü "özel haber" olarak verdiği " Fotospor gazetesinin logosu çalıntı mı?" haberi sonrası sessizlik bozuldu. Fotospor bugünkü sayısında açıklama yapmaksızın logo değiştirirken, iddianın sahibi Milliyet Gazetesi Grafik Şefi Yılmaz Aslantürk'ü de doğrulamış oldu.

Aslantürk, Fotospor gazetesinin logosonun sol tarafına eklenen AB tasarımını kendisinin 2004 yılında Milliyet için yaptığını, ancak bu tasarımın Fotospor, tarafından izinsiz olarak kullanıldığını iddia etmişti. Ancak gazeteden bu konuda herhangi bir açıklama yapılmazken cevap logo değişikliğiyle geldi. ...

herhangi bir mail adresi bulamadımm tepki için amaaa telefon numaraları war ben sikayetimi dile getirdim sizde getirebilirsiniz!!

Tel: 0212 520 24 00
Faks: 0212 512 82 25

Ertugrul
05.03.2007, 16:46
Bu gazete bu manşetiyle saygın bir spor gazetesi olmadığını sadece bulvar
gazeteleri gibi yalan,ilginç manşetler ile kitlelerin dikkatini çekmeye çalışan
provakatör gazetelerden bir tanesi olduğunu isbat etmiş oldu.
Alın teri ile alınmış puanımızı bu tip haberler ile karalayamazlar,zaten bu
yaptıkları fenerbahçeye de faydadan çok zarar verecektir.Fenerbahçe
yönetimi de Sivasspor'un iyi oynadığı kabul etti ve bunu bir kaç yerde
söylediler.Gazetenin yaptığı bu yalan habere karşı yapılacak en iyi protesto
bu gazeteciği almamak ve mailler ile tepkimizi koymaktır.

spainloco
05.03.2007, 16:46
feenr bastan sona ustun oynadı sivastan 300 paz daha cok yaptı diyosun amaa fener ilk kornerini 40. dakikada kullandı haberinide aynı paragrafta veriyosun! sen kendinle tezat düşüyosun zaten fotospor yazı işleri mud: fatih Türker !

bdogan58
05.03.2007, 17:27
fenerbahçe iyi oynaıpda nasıl bizim gol pozisyonlarımızın yarısı kadar pozisyonu yok!!!

melih1
05.03.2007, 17:29
sivassporu seviyorsan fotospor alma!
aldırma!
okuma!

hatta nerde gorursen çöpe at...

sivasli_tufan
05.03.2007, 17:30
almayin aldirmayin okadar iyi bi gazete degil

talha58
05.03.2007, 17:49
FOTOSPOR'A KARŞI BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATMALIYIZ.

KIZILCAN
05.03.2007, 18:12
Bırak Allah'ını seversen...Bu ne biçim başlık böyle! Bir hakem bu şekilde karalanır mı? Herkes,seyircisinden spor yazarına,futbolcusundan yorumcusuna kadar neyin ne olduğunu biliyor.Aklı sıra ya traj yapacak,ya da fb camiasına yalakalık...Zaten bu gazeteyi alıp da okumuyorum.Bundan sonra hiç okumam!

By Karayel+58
05.03.2007, 18:30
FOTOSPOR ARTIK DÜŞMANIMIZDIR WE SONSUZA KADAR ALMAYACAĞIZ ....................+58

Hiç Bir Zafere Çiçekli Yollardan Gidilmez+""SİVASPORA""Uzanan Eller Kırılsın'Düşmanımın Düşmanı Dostumdur""1967 Değerli Murat Gardaşımın Sık Sık Kullandığı Kelime""

svssnn
05.03.2007, 19:15
buna uzun cevap yazacak kadar eşek değilim ama bu manşeti atan eşek oli eşeklere sadece çüşçççççüüüüüşşşşş derim ama bunu yazmak zorunda kaldım sivassporlu larda özürdilerim onlarda hak etti bu cevabımı imranlılı

şarkışlalı_yigi
05.03.2007, 19:29
hadi ordan yalaka köpekler bunlara en iyi cevap bütün ana dolu olarak gazetelerini almayalım hatta maçlarda yakarak protesto edelim bursadan şarkışlalı yiğidolar

sinan58_34
05.03.2007, 19:56
sivasspor hakkıyla fenerle berabere kalınca zorunamı gitmis fotomac ın saga sola saldırıyorlar

blackangel
05.03.2007, 20:05
bana göre detayfunu un gölünde petkoviçe faul vardı....

kizilok
05.03.2007, 20:55
İKİ RESİME DİKKATLE BAKIN ŞAŞIP KALACAKSINIZ...

1.Bu ilk orjinal fotoğraf crespo ile yabancu bir bayan yazar roportaj yapıyor..

http://img209.imageshack.us/img209/338/gerek7dr.jpg

2.İşte buda ikinci bomba fotoğraf.Photoshop ile yapılan düzeltme sonucu ,gazetenin sol üst köşesinde bu gazete sanki kendi çalışanını crespoyla ropartaj yapmış gibi resim üzerinde oynayarak okuyucularını nasıl kandırıyor..

http://img92.imageshack.us/img92/6391/yalan2sz7xb.jpg

kizilok
05.03.2007, 21:00
Hakikatende bu kadarınada pes.Sahtekarlığın anca bu kadarı olur..

KıZıL_CeHeNNeM
05.03.2007, 21:03
BUNLAR FENERBAHÇELİ BUNLARDAN HERŞEY BEKLENİR

aykut-akay
05.03.2007, 21:07
vay utanmaz vayyyyyy_______________-

engin2609
05.03.2007, 21:07
BEN ZATEN BİLİYORDU SAHTE OLDUGUNU BU FOTOSPO YALANCI

engin2609
05.03.2007, 21:10
BU FOTOSPOR PES YANI BUKADAR OLUR ASLINDA MAC BİZİMDİ DE NEYSE

Fatih Bayrak
05.03.2007, 23:11
Tarafını belli ettiği iyi oldu,
Asıl hırsız kendileri,
Bizim haberlerimizi vermeyerek kişilerin haber alma özgürlüğünü ÇALIYOR HIRSIZLAR...!!!

Aynen katiliyorum Gunay gardas ve Fotosporuda protesto ediyorum
Bir daha bu gazeteyi almiyorum

AyhanBayrak
05.03.2007, 23:44
Buradan sadece şunu söylemek istiyorum

Eğer maçı açık gözle seyredemedilerse kendilerine AT GÖZLÜGÜ takmalarini tavsiye ederim

CEM DEDA açık ve net bir maç yönetmiştir.Fenerli bazi yöneticiler nedense hertürlü maskaralığı yapıyorlar.

Neden diye sormayacağım çünkü gerçek bir hazımsızlık yaşiyorlar aslında gerçekleri görerek tebrik etmeleri gerekirken SiVASSPORUMUZU

Kalkmışta kendilerine kılıf bulmaya kalkıyorlar sadece size şunu söylemek istiyorum yaziklar olsun sizin gibi düşünen zavallılara şunuda unutmayınki bir SİVASSPOR GERCEĞİNİ

Heyyyyy Fotospormusun nesin kendine çeki düzen vermessen seninde hakkından gelecek birileri cikar ONA GÖRE YAPACAKSAN GERÇEK BİR GAZETECİLİK YAP YOKSA SİVAS HALKI SENİN DE İPİNİ ÇEKER DEMEDİ DEME sonra kalkar sacını başını yolarsın

benden protesto fotospora, bir daha almamak üzere herkesi davet ediyorum

sivasli_boy
05.03.2007, 23:57
FOTOSPORUN FENER YALAKASI YAZARLARI...İNSALLAH CEM DEDA TAZMİNAT DAVASI ACAR...

melih1
06.03.2007, 03:52
logolarıda çalıntı..zamanında çok muhabbetı oldu bu konununda..

Dağcı
06.03.2007, 08:08
Yenseydik manşet şöyle olurdu heralde:
"Kadıköy'de şok; Sivasspor 3 puanımızı zorla aldı"... :D

MustafaPagac
06.03.2007, 10:24
fener galip gelseydi kural hatasını hakem hatasını kim gündeme getirirdi acaba merak ediyorum. cem deda aslanlar gibi maç yönetti.tebrik ederim kendisini. fotospora gelince, aç kaldılar heralde nasıl tirajımızı artırırız diye hakeme itham da bulunuyorlar. satılmayan gazetelerini kese kağıdı yaparak piyasaya sürseler daha tetkili olur... yanlışım varsa düzeltin değerli hemşolar.

Yigido58_NL
06.03.2007, 10:40
Buradan sadece şunu söylemek istiyorum

Eğer maçı açık gözle seyredemedilerse kendilerine AT GÖZLÜGÜ takmalarini tavsiye ederim

CEM DEDA açık ve net bir maç yönetmiştir.Fenerli bazi yöneticiler nedense hertürlü maskaralığı yapıyorlar.

Neden diye sormayacağım çünkü gerçek bir hazımsızlık yaşiyorlar aslında gerçekleri görerek tebrik etmeleri gerekirken SiVASSPORUMUZU

Kalkmışta kendilerine kılıf bulmaya kalkıyorlar sadece size şunu söylemek istiyorum yaziklar olsun sizin gibi düşünen zavallılara şunuda unutmayınki bir SİVASSPOR GERCEĞİNİ

Heyyyyy Fotospormusun nesin kendine çeki düzen vermessen seninde hakkından gelecek birileri cikar ONA GÖRE YAPACAKSAN GERÇEK BİR GAZETECİLİK YAP YOKSA SİVAS HALKI SENİN DE İPİNİ ÇEKER DEMEDİ DEME sonra kalkar sacını başını yolarsın

benden protesto fotospora, bir daha almamak üzere herkesi davet ediyorum

Abi adamlar zaten at gozlugu takipta izliyorlar,o yuzden Sivassporun sahada estirdigi futbol firtinasini goremediler.Onlar hep at gozluguyle yasiyorlar,gordukleri sey herzaman ayni.Etraflarinda olan biteni goremezler bu adi herifler.

serhankaburcuk
06.03.2007, 11:18
Valla bu konuya ne söylenebilir bilmiyorum.Ben çok sakin bir insan olmama rağmen şuan içimden onlara sövüyorum.Eğer bir kaybeden taraf varsa o da Sivasspordur.Cem DEDA çok iyi bir yönetmedi.Ama Sivasspor aleyhine verdiği kararlar vardı.Arkadaşlar şunuda bilelimki eğer bu maç Fenerbahçenin galibiyeti ile tamamlansaydı hiçbir polemik konusu olmayacaktı.Biz Sivassporlulara düşen görev ise bu gazteye protesto e-mailleri atmak ve bu gazeteyi ne pahasına olursa olsun almamak...

SAYGILAR...

HALIL Y.EKECIK
06.03.2007, 12:02
arkadaslar bu fenerin kaybettigi falan deyil bu bir sivasimiza sozum onlara yaratiklar tarafindan bir saldiridir onun icin tum sivasliyim diyen herkese sesleniyorum herkes sivassporumuza sahip cikalimki televizyon maymunlari kendilerine bir ceki duzen versinlerde onun bunun yalakalikligini yapmasinlar gercek bir yorumcu olsalaridi tum turkiyeye nasil bir futbol izlettirdigini gorurler HELE BIR YARATIK VARKI ESKI MHKB BASKANI OLAN BULENT YALAKASIVARYA KENDI KENDINE AHKEM KESIYOR ALCAK SENIN ZAMANINDA ANADOLU TAKIMLARI BUYUKLERLE MAC YAPAMIYORDU UTANMAZ ******** SEN KIMSINKI SIVASI AGZINA ALIYORSUN (SIVASIM SEN BOYLE BASARILI OLDUGUN MUTTETCE COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK ALCAKLAR KENDI KENDILERINI YIYEREK GEBERIP GIDECEKLER (yeterki biz sivaslilar olarak takimimiza sahip cikalim hep senin yanindayik tum sivaslinin gururusun SEN COK YASA HERKES SIVASLI OLAMAZ CUNKI SIVASLILIK BIR SEREFTIRDE ONDAN

yigido Atilla
06.03.2007, 12:26
Saha basinda yapamadiklarini masa basinda halletmeye kalkiyorlarsa fenerbahce gibi türkiyenin en büyük lokomotif takimi kendini kücük düsürür sanki sonradan serdar tepelinin yerine Drobga ,Morintes, Ronaldo, yu kadroya dahil ettik pes dogrusu Fenerbahcenin kücük yavrusu ve hic sans vermedikleri genc gürhan be Allahtan korkun böyle sampiyon olacaklarsa 100 ci yiliniza kirli bir leke gibi Fener tarihten silinmez Baskan Mecnun Odyakmaz ne demisti mactan sonra biz yapacagimizi sahada yaptik bundan sonra her türlü karara saygiliyiz ve bizim savasimiz sadece ve sadece sahada olur verilen her türlü karar bizi ilgilindermiyor

ZALIM_58
06.03.2007, 12:31
ARKADAŞLAR FOTOSPOR GASTESİ HİÇ BİR ZAMAN SİVASSPOR İÇİN GÜZEL Bİ YAZIO YAZMAMIŞTIR BUDA SADEDE KENDİ SATIŞLARI DURDU NASIL YÜKSELTİRİZ DİYEREK CEM DEDA VE SİVAS SPORA ÇAMUR ATMAKTAN BAŞKA BİŞİ DEİL BU GASTEYİ DAHA ALMAYACAGIM ALIYODUM AMAM DAHA ALMAYACAGIM SİVAS I EN ÇOK YAZAN FANATİKTİR BUNDAN SONRA SADECE FANATİK GASTESİ ALACAM FOTOSPOR BUNDAN SONRA SİVAS TOPRAKLARINA GELMESİN

çapkın_yiğido
06.03.2007, 12:38
adamaların zoruna gıtmış anlaşılan
sivas feneri sahadan silib süpürdü diye

cavres__ss
06.03.2007, 13:23
SİVASSPORUM SAVAŞTI VE PUAN ALDI BELKİ BU 3 PUANDA OLABİLİRDİ AMA HAKEM KESİNLİKLE PUAN ÇALMAZ SİVASSPOR ALIR

Dark Force
06.03.2007, 15:01
Fotospor gazetesi sivassporun haberlerinide küçük manşetlerle geçiştiriyor buna dikkat ettim..başarımız her alanda göz ardı edilmeye çalışılıyor..

Dark Force
06.03.2007, 15:02
BİZ SİVASLILAR OLARAK BU GETEYİ ALMAMALIYIZ..

Del Piero
06.03.2007, 15:13
25 senedir Türkiye Kupasını alamamış,UEFA ve Şampiyonlar Liginde ilk turlarda elenen,kötünün iyisi yabancı topçuları zengin etmek için çaba gösteren,başkanları sayesinde Anadolu takımlarının ve İstanbul takımlarının maskarası haline gelmiş,kendi başarısızlıklarını örtbas etmek ya da konuyu başka tarafa çekmek için başka takımlara kara çalan malum İstanbul takımının dalkavukluğunu yapan kıytırık Fotospor Gazetesinin manşetinin hiç önemi yoktur.Dün oynanan maçta Sivassporun mücadelesi basın ve medyanın %98'i tarafından övgüyle bahsedilmiştir.Varsın %2 de Fotospor olsun,manşetleri kendi aczlerini ortaya çıkarmaktadır.İnsanlar olan biteni görmüştür,seyirciler takımlar arasında muhakeme yapabilmektedir.Adam gibi maç yöneten hakeme az rastladığımız için Cem DEDA bizim için büyük şans olmuştur.Bütün spor otoriteleri-Fotospor hariç-Cem DEDAyı çok beğenmiştir.Hatta hakemler arasında haftanın en yüksek notunu almış olabilir.Eğer basına açıklansaydı notu, Fotospor bu manşeti atmaya tenezzül edemezdi.Zaten Fotosporun yanlı yayın yaptığı herkes tarafından bilinmektedir.
evet ben ablamıza tamamen katılıyorum o çok kibar bir uslup ile ne gerekiyorsa yazmış bende şunu ekleyeyim bunlar Aziz YILDIRIM'ın yalakası bunlar dahada ileriye giderekten para ile satın alınmış eyyamcı medya bunların hepsi şarlatan. arkadaşlar bizlerde yiğidolarımıza sahip çıkalım bu gazeteci müsvettelerini elimizden geldiği kadar boykot edelim.