Orijinalini görmek için tıklayınız : sivassporun sadece adı değil kendi de yiğido

gemerekşarkışla
05.03.2007, 20:24
sivasspor gerek birinci lige çıkmak için gerekse ligde hakkettiği yere gelmek için; ---her türlü engelleme, harici ve dahili kumpaslara, ekonomik tecride, kısıtlı bütçesine, birinci ligin büyük takımları kayıran anadolu takımlarını yoketmeye yönelik finans politikalarına rağmen---- mucize derecesinde bir gayret ve başarı göstermiştir.
Bir sivaslı olarak, bu gayreti gösteren sivasspor takımının başkanından malzemecesine büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperek ; En derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
İnanın hiç yanılmadım. Sivasspor büyük sever diye daha önceki bir üyeliğimde ilk yarı yazdığım bir yazıda hiç yanılmadım. Sivasspor derbi kazandı. Dünkü fener maçında da daha maç başlamadan fenerlilere kusura bakmayın ama size en fazla bir puan o da sahanızda diye dedim. Yanılmadım.
Ama inanın yiğidolarım daha fazlasına hem layıksınız. Hem de daha fazlasını yapacak kudret sizde var.
Bu gün böyle yarın İnşaallah daha somut bir taraftar desteğini sunmak da bizim borcumuz.
Ben buradan tüm sivaslılara Sivassporun tüm maçlarına gitmelerini daha önemlisi ticaretle uğraşan sivaslılar ---futbolun en büyük finansmanlarından olan---- reklam gelirleri için ellerindeki imkanları sunmalarını Sivassporun şahsi manevisi adına ARZEDİYORUM.İBRAHİM ÖZBEK

gemerekşarkışla
05.03.2007, 20:28
BU BAŞLIĞIN AÇILMASINDAKİ ASIL AMAÇ ;
----SİVASSPORUN SADECE TARAFTARI OLMAK DEĞİL ONU MAÇLARLA, GELİRLERİ OLAN REKLAM VS İLE NASIL DESTEKLERİZE KAFA YORMAK VE GEREĞİNİ İFA ETMEK ADINA---- TARAFTARLARIN GÖRÜŞÜNE BAŞVURMAKTIR.

Bilmiyorum5
05.03.2007, 20:28
MECNUN BASKAN VE EMEGI GECEN HERKESE TESEKKIUR EDIYORUM BU TAKIMI YOKTAN VAR ETTILLER MECNUN BASKAN LUTFEN BIZI BIRAKMA

king_sivas58
06.03.2007, 18:21
sivasın bilek hakkı ile berabere kalmayı başardığı maçın generbahçe tarfundan yeniden oynanması kararına ne diyorsunuz??

mesut_koçak_58
06.03.2007, 18:47
:::::::::::SİVASSPOR:::::::::: :::::::::58:.::::::::::::::::: ::::

bykim
06.03.2007, 18:59
sivasın bilek hakkı ile berabere kalmayı başardığı maçın generbahçe tarfundan yeniden oynanması kararına ne diyorsunuz??
oynansın bu sefer atamadıklarmızı atarız

bdogan58
09.03.2007, 15:23
TV KANALINA 2008 DE BIRAKICAM DEMİŞ İNŞALLAH YANLIŞ DUYMUŞUMDUR BİLGİSİ OLAN VARSA BU KONUDA CEVAP BEKLİYORUM..(EN SON İSTEĞİM MECNUN BAŞKANIN BİZİ BIRAKMASI)

Flavio
09.03.2007, 16:01
Hep birlik tam birlik olma zamanıdır zaman.

gaddar38
30.03.2007, 10:17
MRB SİVASLI ARKADAŞLAR BEN SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM ÜYE OLMAMIN SEBEBİ İSE DÜN BİZDEN BİRKAÇ ARKADAŞ DENGESİZLİK YAPMIŞLAR.LÜTFEN ONLARI CAHİLLİKLERİNE BAĞIŞLAYIN SONUÇTA HEPİMİZDE ANADOLU TAKIMIYIZ.ANADOLU TAKIMI OLMAMIZIDA BOŞWERDİK BİZ KOMŞU KENTİZ EN BAŞTA BU HAFTAKİ MAÇINDA BARIŞ WE DOSTLUK İÇİNDE GEÇMESİ DİLEĞİYLE
SAYGILAR.
ÇILGINLAR38