Orijinalini görmek için tıklayınız : Servet Çetin Gelecek Sezon İçin Anlaştı

ceza_tolga_rep
08.03.2007, 23:51
Servet çetin galatasarayla ön protokol imzaladığı ortaya çıktı?Yani seneye galatasaray forması giyecek?

Benim bi görüşüm vardı?Servet giderse dedim türkiyede tek galatasaraya gider demiştim ve dediğimde oldu?

Ayrıca sivasspor kulübü bu transfer için 600 bin euro da kasasına koyacak??

furky
09.03.2007, 01:04
insallah dogru degildir. ve hem 600 bin euro olamaz. cunki ilk devrenin sonunda baskanimiz aciklamisti kim 2 milion euro verirse o alir diye.

Besyo_cu
09.03.2007, 01:26
insallah dogru degildir. ve hem 600 bin euro olamaz. cunki ilk devrenin sonunda baskanimiz aciklamisti kim 2 milion euro verirse o alir diye.

öyle ama devre arası sözleşmemiz devam ediyordu ama sezon sonu bitiyor yani .servet istediği takıma bedava gidebilir yine helal olsun para kazandrıp gidiyor

sivaslitaner58
09.03.2007, 07:39
haberler dogru cimbomun sitesinde bile yaziyor

mesut_koçak_58
09.03.2007, 07:42
::::İNSALLAH BUYUK BIR PARAYA GIDERDE SİVASSPOR BIRAZ GÜÇLENIR:::

OLCAY_58_AKKUS
09.03.2007, 08:41
galatasaray her sene aynı şeyleri yapıyor.Sezon başlamadan kimler konuşuluyor kimler.sonra bir bakmışın aaaaaaaa oda ne Arjantin bombası Carrusca gelmiş.Gelecek vaad ediyormuş.Geç kardeşim bu palavraları ben yutmam.Yutan varsada yapacağım bir şey yok.Galatasaray kimseyi alamaz.en az 5 yıl transfer yapamazlar.

sivaslim58
09.03.2007, 09:09
600 bin eromu milyon eurolar konuşuluyordu hani.Gerçekten bedavaya gidecekse hiç yoktan iyidir.tşk servet.

cebrail_58
09.03.2007, 09:10
galatasaray her sene aynı şeyleri yapıyor.Sezon başlamadan kimler konuşuluyor kimler.sonra bir bakmışın aaaaaaaa oda ne Arjantin bombası Carrusca gelmiş.Gelecek vaad ediyormuş.Geç kardeşim bu palavraları ben yutmam.Yutan varsada yapacağım bir şey yok.Galatasaray kimseyi alamaz.en az 5 yıl transfer yapamazlar.

sen neden böyle yorum yapıyosunn galatasaray en büyük trasferi yaptı ve arda gibi kadroda fulbolcu kattı

Aturan_58
09.03.2007, 09:31
SERVETİ İLKYARI BİTTİĞİNDE VERSELERDİ 2 MİLYON EURO KAZANACAKLARDI BÜLENT HOCANIN İŞİNE GELMEDİ TABİ AMA KAYBEDEN YÖNETİCİLER VE SİVASLI FUTBOLSEVERLER KAYBETTİ

mehmetcik58
09.03.2007, 10:23
Öncelikle herkese selamun aleyküm. Arkadaşlar niye tartışıyorsunuzki. Servet'in 600 euroya transferini az mı buldunuz?. anlamadınız galiba 600 euro demek 2 yıllık anlaştıysa 1.200 euro demek 3 yıllık anlaştıysa 1.800 euro demek. Ayrıca size güzel haberim var gs'nin parası yok ve servet'e para vermezler diyenler çıkıyor. Yanılıyorsunuz Gs'nin kasasına yakında 140 milyon dolar girecek.hatta 90 milyon doları kasasında..Borcuda sıfırlanacak.Yani dubaideki bir zengin iş adamı gs'nin arazisini satın almıştır.Şimdi 90 milyon dolarını peşin almışlar.Geri kalanınıda 3 ay içinde yapılması bekleniyormuş.yani bu demek oluyor ki gs'nin işleri çok iyi gidiyor.Futbolculara artık paralarda ödenmeye başlamışlar bile 2 gün önce gs'li oyunculara yönetim paralarını ödemiş.gs'nin stadı yakında yapılacağı için servet'e mutlaka para ödenir.haberlerde görmüyosunuz herhalde başbakan bile onayladı stadın yapılmasına haziran ayında stadın ilk kazması vurulacak.Bunları niçin yazdım aranızda servet'le ilgili kötü düşünenler var bilmeleri için yazdım.Servet bu sezon sivasspor'a geldiği için çok mutlu olmuştur.Ve hiç unutamayacağı sivasspor'u kalbinde taşıyacaktır.Unutmayın servet Dünya Yıldızı olursa şaşırmayın.Ben burdan Servet'e sivasspor'uzu temsil ettiğin için ve birde fb'ye gol attığın için sana teşekkür ediyorum. vede yolun açık olsun diyorum.Saygılarımla ......Çılgın Yiğidolar.....

yusuf_07
09.03.2007, 11:42
bence bu haber kolpa..resmi internet sitesinde hiç bi bilgi göremedim bu konuyla ilgili..gazetelerin uydurduğu bi transfer daha....

SivasLady
09.03.2007, 11:52
Öncelikle herkese selamun aleyküm. Arkadaşlar niye tartışıyorsunuzki. Servet'in 600 euroya transferini az mı buldunuz?. anlamadınız galiba 600 euro demek 2 yıllık anlaştıysa 1.200 euro demek 3 yıllık anlaştıysa 1.800 euro demek. Ayrıca size güzel haberim var gs'nin parası yok ve servet'e para vermezler diyenler çıkıyor. Yanılıyorsunuz Gs'nin kasasına yakında 140 milyon dolar girecek.hatta 90 milyon doları kasasında..Borcuda sıfırlanacak.Yani dubaideki bir zengin iş adamı gs'nin arazisini satın almıştır.Şimdi 90 milyon dolarını peşin almışlar.Geri kalanınıda 3 ay içinde yapılması bekleniyormuş.yani bu demek oluyor ki gs'nin işleri çok iyi gidiyor.Futbolculara artık paralarda ödenmeye başlamışlar bile 2 gün önce gs'li oyunculara yönetim paralarını ödemiş.gs'nin stadı yakında yapılacağı için servet'e mutlaka para ödenir.haberlerde görmüyosunuz herhalde başbakan bile onayladı stadın yapılmasına haziran ayında stadın ilk kazması vurulacak.Bunları niçin yazdım aranızda servet'le ilgili kötü düşünenler var bilmeleri için yazdım.Servet bu sezon sivasspor'a geldiği için çok mutlu olmuştur.Ve hiç unutamayacağı sivasspor'u kalbinde taşıyacaktır.Unutmayın servet Dünya Yıldızı olursa şaşırmayın.Ben burdan Servet'e sivasspor'uzu temsil ettiğin için ve birde fb'ye gol attığın için sana teşekkür ediyorum. vede yolun açık olsun diyorum.Saygılarımla ......Çılgın Yiğidolar.....

öncelikle bir kac BIN unutmusun :D 600 bin eur bahsediliyor
ikincisi masallah gs üzeri cok bilgi sahibisin, yani ilgileniyorsun galiba
kimse servet üzeri kötü düsünmüyor biz onun iyiligi icin diyoruz herseyi
avrupa takimina gitse en azindan yükselebilir hep oynamasa bile tecrübe toplar
gs yeterince oyuncu var insallah yedekte kalmaz (tabiki gercekten giderse)
bizler 600 bin eur kücümsemiyoruz sezon sonu zaten anlasmasi bitiyordu istedigi yere gidebilir
gitmek isteyeni zorla tutamayiz gittigi yerde insallah dahada basarili olur
SivasSpor`a yaptilari icinde cok tsk ederiz

YavuzTheYigido
09.03.2007, 12:57
Kaptanimiz Galatasaraya yakisir.Zaten gidecekti hic olmazsa vizyonu olan yedek kalmayacagi bir takima gitmesi iyi olur.Ayrica basarili performansinin vede kazandirdigi puanlarin sayesinde Sivasimizin unutulmayacaklari arasina simdiden girdi.Tesekkurler Servet..
Biz de bu sene lige iyice alismis olduk.Bundan sonraki hedefimiz surekli ust siralarda kalmak dusme tehlikesi yasamamak olmali.Super Lig maddi ve manevi yonden Sivasimizin hak ettigi bir platform.Cok gec ciktik ama Sivas sehri bundan boyle devamli Super Ligde mucadele etmeli.Korkulan ve isminden ovguyle sozedilen bir takim olmali.Artik genc ve yetenekli futbolculari bulup milli takima kazandirmak gerekir.Olursa da UEFA kupasi neden olmasin.
Buyuk baskanin dedigi gibi birgun Chelsea yi da Sivasa getirecegiz..

Besyo_cu
09.03.2007, 13:06
SERVETİ İLKYARI BİTTİĞİNDE VERSELERDİ 2 MİLYON EURO KAZANACAKLARDI BÜLENT HOCANIN İŞİNE GELMEDİ TABİ AMA KAYBEDEN YÖNETİCİLER VE SİVASLI FUTBOLSEVERLER KAYBETTİ

Devre arasında eger gitseydi servet düşme hattında olabilirdik hakkı da yok zaten bence yönetim satmamakla cok büyük bir iş yaptı

yigido_furkan
09.03.2007, 13:12
Servet kendi acıklama yapıyo adam sezon sonuna kadar kımseyle görüşmeyecegim dio ama gazetelerde yazıyo yok gs aldı felan Servet için hayırlısı olsun bize bu sene cok sey kattı gönül isterki Sivassporda kalsın ama ayrılacagını söyledi

izmirliyigido
09.03.2007, 13:43

BİZE NE KARDEŞİM GS'NİN NE HALT ETTİĞİNDEN. BİZE NİYE ANLATIYORSUN Kİ YEDİĞİ HALTLARI. BİZ BURADA SERVET'İ KONUŞUYORUZ. SERVET ELBETTE Kİ BEDAVAYA GİTMEYECEK. GÖNÜL İSTERDİ Kİ DAHA ÇOK PARA KAZANDIRSIN, ONDAN ÖNEMLİSİ SİVASSPOR'DA KALICI OLSUN. AMA KENDİ GELECEĞİ AÇISINDAN HANGİSİNİ UYGUN GÖRÜYORSA ONU GERÇEKLEŞTİRSİN FAKAT, YÖNETCİLERİMİZDE GÖZÜNÜ AÇSIN BEDAVAYA KAPTIRMASINLAR. GERÇİ BAŞIMIZDA MENEJERLİĞİN KURDU BÜLENT UYGUN VARKEN BEDAVAYA KAPTIRMAYIZ.

SERVET GİBİ FUTBOLCUYA HER FORMA YAKIŞIR. HELAL OLSUN KAPTAN SANA..

Bilmiyorum5
09.03.2007, 13:59
öyle ama devre arası sözleşmemiz devam ediyordu ama sezon sonu bitiyor yani .servet istediği takıma bedava gidebilir yine helal olsun para kazandrıp gidiyor

bedava gıdemez bulent uygun devra arasında acıklamıstı sozlesmesınde madde var dıye ÇÜNKÜ SERVET ASLINDA 1+1 İMZALADI VE EGER OPSIYONU KULLANMIYCAKSA KULUBE 600 BIN EOURO GETIRMESI LAZIM ANCAK OLE SERBEST KALABILIR

ali_zara
09.03.2007, 14:12
desenıze serwetın yerine yenı transfer gelecek 600 bın euro ya ama serwert 600 bin euro olamaz yaa 3 milyon dolardan asağı olmaz

bdogan58
09.03.2007, 14:16
ben galatasaraylıyım inşallah sivassporumun oyuncusu yine benim takımımdan birine gelir..ayrıca tomasın yerine servet süper olur tabi haber doğruysa!!!

600 bin euro çok az ama mecnun başkan

zaten esas fiyatını gs asla veremez

corners19
09.03.2007, 15:22

nediyosun sen ya git bak bütün spor sitelerine her yerde bu haber var

serveti unutmayacağız

ayhan saltan
09.03.2007, 15:29
servet cetine bir sivaslı olarak teşekkürlerimi sunarım sivas icin yaptıklarına ve yapacaklarına bugün milli takımda yaptıgı sivas icin reklama gazetelerde transfer söylentileriyle sivasın adını tanıtmasına ve transfer parası olarak kazandırdıklarına her futbolcunun bu kadar vefakar yedigi ekmegin hakkını veren nadir futbolcudur böyle futbolcu bir daha sivasa gelirmi bilmem BEN BURADAN COK TEŞEKKÜR EDERİM SERVET SENİ HER ZAMAN SEVİP NERDE OLURSAN OL HER ZAMAN İZLEMEYE DEVAM EDECEGİM TEŞEKKÜRLER

Murad_Kelleci58
09.03.2007, 16:09
600 bin euro'yu bonservis bedeli olarak Sivasspor'a ödeyeceklermiş.. Kardeş bonservis bedelinin futbolcunun yapacağı anlaşma tarihine göre ne ikiye katlanması olur nede 6 ay olursa 300 bin avro'ya düşmesi söz konusudur.. Futbolu ve kurallarıda yanlış yorumluyorsunuz.. Ondan sonrada fanatizmin ortaya çıkmasına sebebiyet veriyorsunuz.. Bilmek için okumak, okumak için vakit ayırmak gerek.. Kulaktan dolma bilgilerinizle caddeye çıkarsanız herkes sizi çıplak görür.. Ama siz farkında olmazsınız çıplak olduğunuzun.. Hatırlatayım dedim..

Mesajım Mehmetçik 58'e cevabendir...

OLCAY_58_AKKUS
09.03.2007, 16:24
nediyosun sen ya git bak bütün spor sitelerine her yerde bu haber var

serveti unutmayacağız

o SENİN ÖRNEK OLARAK SÖYLEDİĞİN SİTELER.sEZON BAŞINDA FENERE REBERTO CARLOS'U GALATASARAYA FİGO'YU,HAMİT ALTINTOPU,YILDIRAY BAŞTÜRK'Ü GETİRİYORDU.şİMDİ BU OYUNCULAR NERDE?HER OKUDUĞUMA İNANMAM BEN İMZA ATTIĞI RESMİ GÖRENE KADAR DA İNANMAM.

1967_Dernek_Murat
09.03.2007, 17:38
hayırlısıne ise o olur inşallah ne diyelim gelen agamız giden paşamız kendileri bilir ama sivasspordan başka takımda bu kadar iyi olacakmı acaba

svssnn
09.03.2007, 18:02
her horoz kendi çoplüğünde öter servetin de sivas gs bitter korkusu taşıyom emeklerinde dolayı teşekürler imranlılı

58svs58
09.03.2007, 18:11
büyük topçular büyük takımlarda oynar servette büyük sivasspor lu olarak anılacak

nazimgulturk
09.03.2007, 18:13
hadi hayırlısı servet bize en iyi şekilde fayda sağla ne de olsa bize bişeyler borçlusun onun için ipin ucunu bırakma

g-unıt58
09.03.2007, 18:24

arkadas ıyı hos konusyosunda bende gs ılgılenıyorum galatasarayın borcu ne 90 nede 190 milyon dolar galatasarayın borcu 220 milyondolar yanı anlayacagın senın dedıklerın hayal :(

divrigili_58
09.03.2007, 18:44
YOLU AÇIK OLSUN HERŞEY SİVASSPOR İÇİN SATIP ÇOK İYİ GELİR ELDE EDERİZ İNŞALLAH