Orijinalini görmek için tıklayınız : nedir benim çektiğim

1967 dernek serkan20
20.06.2005, 18:15
değerli sivaslı gardaşlarım
size şu son zamanda yaşadığım bazı olayları anlatmak istiyorum
ben bu aralar bandırmada sivas ile ilgili bir dernek kurma çabası içindeyim
eğer bu işi yaparsam burda ilk sivas derneğini kuracam inşallah
ewt geleyim konuya ben burda sürekli sivaslı esnaf ve kurum sahibi insanlarla görüşüyorum
saolsunlar bir çoğu bana destek vereceğini söylüyorlar yani maddi konuda rahatım.
ama bir çoğu bana derneğe işleri sebebiyle uğrayamayacağını ben gece felan düzenlersem katılabileceklerini onun dışında derneğe gelemeyeceklerini söylüyorlar
bu da beni üzüyor ben istiyorum ki gelsinler hep birarada olalım ama
olmuyor
kimi sivaslı abileirmizde benim burda kuracağım derneğin küçük yer olduğu için sorun olacağını söylüyorlar
bende burda başka dernekelrin olduğunu söylüyorum ama onlar bildiklerini değiştirmiyorlar
burda 5bin sivaslı warmış ama ben birtanesinin balkonunda penceresinde sivasa ait ne bir bayrak ne bir yazı görmedim
size abartısız söylüyorum
bandırmada birtek benim evimde sivasspor bayrağı war buradakiler işte bu kadar duyarsız
walla ne yapcam bilmiyom ama ben derneği kurup sivaslıları bir çatı altında toplamaya çalışacam
lütfen bana önerisi olan warsa belirtsin
SAYGILARIMLA BANDIRMADAKİ TEK YİĞİDO
SERKAN

yasin_58
20.06.2005, 18:29
valla abi ne diyim sana helal olsun ama abi işin zor sen diyosun ki kimse sallamıyor sivassporu o zaman abi sivasspor u sallamayan derneği hiç sallamaz neyse ne diyim sana kolay gelsin ginede sağol

serhankaburcuk
20.06.2005, 18:35
ewt geleyim konuya ben burda sürekli sivaslı esnaf ve kurum sahibi insanlarla görüşüyorum
saolsunlar bir çoğu bana destek vereceğini söylüyorlar yani maddi konuda rahatım.
ama bir çoğu bana derneğe işleri sebebiyle uğrayamayacağını ben gece felan düzenlersem katılabileceklerini onun dışında derneğe gelemeyeceklerini söylüyorlar
olmuyor
kimi sivaslı abileirmizde benim burda kuracağım derneğin küçük yer olduğu için sorun olacağını söylüyorlar
bende burda başka dernekelrin olduğunu söylüyorum ama onlar bildiklerini değiştirmiyorlar
burda 5bin sivaslı warmış ama ben birtanesinin balkonunda penceresinde sivasa ait ne bir bayrak ne bir yazı görmedim
bandırmada birtek benim evimde sivasspor bayrağı war buradakiler işte bu kadar duyarsız
walla ne yapcam bilmiyom ama ben derneği kurup sivaslıları bir çatı altında toplamaya çalışacam
SERKAN

Kardeşim biz dernekciliği Sivasta yapıyoruz ve Sivas'ın derneği olmasına rağmen çok ilgi gördüğümüz söylenemez...Sana tek tavsiyem mücadele etmen ve bu işin takipcisi olman...Söz verirler ama yapmazlar bunlara alışkın ol ama sana bir tavsiyem daha devamlı hemşehrilerimizi rahatsız et(yani ziyaretlerine git olayın ehemmiyetini anlat)Allah şimdiden senin yardımcın olsun başarılar diliyoruz...Bizim dernek ilede irtibartını koparma...
1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği...

1967 dernek serkan20
20.06.2005, 18:39
saol gardaşım zaten sizlerden de destek bekliyorum ama benin kızdığım nokta neden böyle samimi değiliz burdaki sivaslıların dükkanları yanyana ama birbirlerinden haberleri yok
ama ben çok istiyorum bu derneği kurmayı
inşallah bunca olumsuzluğa rağmen kurarım
şunuda söyleyim bazı şeyleride anlatamıyorum onlara rağmen kurmaya çalışcam

5841
20.06.2005, 18:40
SERKAN GARDAŞİM YAZINI OKUDUM BİR SİVASLI OLARAK SENDEN GURUR DUYDUM .DERNEKCİLİK KOLAY DEYIL.O İNSANLARI BİR ARAYA GETIRIP BİR ŞEYLER YAPMAK İSTIYORSUN NE KADAR GÜZEL BİR OLAY
YALNIZ HEMEN DERNEK DEYILDE BİR HAFTA SONU CAY VAYA PIKNIK GİBİ VEYA BİR SOHBETTE OLABİLİR ,ÖNCE UFAKTAN BAŞLAYIP TEMELINİ SAGLAM TAŞLARA OTURTARAK GUZEL BİR BAŞLANGIÇ YAPMIŞ OLURSUN VE ARKASI GELİR .YETER ARTIK BU DERNEGI KURALIM DIYECEKLERINE EMININ. TABİ BU BENIM FIKRIM SAYGILAR......
SAKIN VAZGECME... İNŞALLAH BAŞARIRSIN....

CAGLAYAN
20.06.2005, 19:27
olmuyor
SERKAN

Kardeşim biz dernekciliği Sivasta yapıyoruz ve Sivas'ın derneği olmasına rağmen çok ilgi gördüğümüz söylenemez...Sana tek tavsiyem mücadele etmen ve bu işin takipcisi olman...Söz verirler ama yapmazlar bunlara alışkın ol ama sana bir tavsiyem daha devamlı hemşehrilerimizi rahatsız et(yani ziyaretlerine git olayın ehemmiyetini anlat)Allah şimdiden senin yardımcın olsun başarılar diliyoruz...Bizim dernek ilede irtibartını koparma...
1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği...

+IMZA
Hersey bir güzellige sahiptir fakat bunu herkes görmez. (Konfüçyus)

1967 dernek serkan20
23.06.2005, 13:24
sizlerin bana önerdiklerinizi kesinlikle dikkate alacağım
inşallah burdaki sivaslıları yola getiririm
şimdilik çalışöalarıma 17 temmuzda sınavım olacağı için ara vermiş durumdayım.
önerilerinizi bekliyorum
bu arada bu konuda bana yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.
sivas ve istanbuldaki derneklerimizden yardım bekliyorum
haberiniz olsun

1967 dernek serkan20
25.06.2005, 12:49
değerli sivaslı gardaşlarım hepinizden bir öneri bekliyorum çünkü hepsini dikkate alacağım
lütfen önerilerinizi yazınız

HakkıTİMUÇİN
25.06.2005, 13:27
Serkan gardasım...gayretlerin takdire şayan...seninle gurur duyuyoruz...

sakın pes etme...sivasa hizmete devam...

Allah yardımcın olsun...

1967 dernek serkan20
29.06.2005, 14:29
saol hakkı abi inşallah burdaki sivaslı abilerde bana yardımcı olurlar

zafercc
29.06.2005, 14:44
serkan20 gardaş dernekçilik bayağı zor ve meşekkatli bir iştir ayıracak fazla zamanın yoksa bence fazla yorulma cünkü emeğinin karşılığını alman 2 yıl bile sürebilir...lakin insanlarla dialoğu sürdürür ve istekli olursan azda olsa çevrende bazı insanları toplarsın...diye düşünüyorum... birde derneğe gelebilecek insanların orada kalması için ne gerekli,nasıl çekilebilir, hobileri nelerdir vs. gibi bununda etudunu yapman iyi olur

Naçizane tavsiyem belki yararlı olur bizde ucundan biras yapmıştık dernekçilik

1967_DERNEK_10UR
29.06.2005, 14:53
............DERNEKÇİLİK ZOR İŞ ALT YAPI ÇOK ÖNEMLİ AMA ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVDE İNŞALLAH SİVASSPOR DERNEKLERİ TÜM TÜRKİYE DE OLUR..........

1967 dernek serkan20
29.06.2005, 15:15
serkan20 gardaş dernekçilik bayağı zor ve meşekkatli bir iştir ayıracak fazla zamanın yoksa bence fazla yorulma cünkü emeğinin karşılığını alman 2 yıl bile sürebilir...lakin insanlarla dialoğu sürdürür ve istekli olursan azda olsa çevrende bazı insanları toplarsın...diye düşünüyorum... birde derneğe gelebilecek insanların orada kalması için ne gerekli,nasıl çekilebilir, hobileri nelerdir vs. gibi bununda etudunu yapman iyi olur

Naçizane tavsiyem belki yararlı olur bizde ucundan biras yapmıştık dernekçilik
teşekkür ederim gardaşım tabi bu düşünceleri dikkate alacağım çünkü ben bu iş hakkında hiç bilgim yok sizin sayenizde katkınız olacaktır bilgilerinizi bana anlatın lütfen

1967 dernek serkan20
29.06.2005, 15:22
............DERNEKÇİLİK ZOR İŞ ALT YAPI ÇOK ÖNEMLİ AMA ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVDE İNŞALLAH SİVASSPOR DERNEKLERİ TÜM TÜRKİYE DE OLUR..........
ewt onur gardaş haklısın ama ben bu işin üstesinden gelmeye çalışcam
inşallah benim gibi düşünen sayısı artar
heryerde sivas derneği kurulur

1967_DERNEK_10UR
29.06.2005, 15:53
ewt onur gardaş haklısın ama ben bu işin üstesinden gelmeye çalışcam
inşallah benim gibi düşünen sayısı artar
heryerde sivas derneği kurulurGARDAŞ SENİN BANDIRMADA Kİ İŞİN ZOR .ORDA BİR DERNEK KURMAKTA SANA YAKIŞIR KOLAY GELSİN..........