Orijinalini görmek için tıklayınız : Sambacı Ricardo Dos Santos GELİYOR...

serhankaburcuk
20.06.2005, 19:24
Sivasspor'a sambacı golcü

Son olarak Kayserili Cem Karaca ve Müslim Can’ın işini bitiren Sivas’ın ilgilendiği yabancı futbolcular da ortaya çıktı.

Brezilya’nın 2. Lig ekiplerinden Moggimirim’in 22 yaşındaki forvet oyuncusu Anderson Ricardo dos Santos’un salı günü İstanbul’a getirileceği ve 3 yıllık imza attırılacağı öğrenildi. Bu futbolcunun dışında Atletica Minerio’da top koşturan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Renato Santos’un da listedeki isimler arasında her aldığı kaydedildi. Yardımcı antrenör Enis Karaberberoğlu’nun Brezilya’da Renato ile ilgili temaslarını sürdürdüğü bildirildi.

cocitos58
20.06.2005, 19:51
Hayirli olsun :D

ygd
20.06.2005, 20:07
BU HAFTA LİSTEDEKİ İSMLERE İMZALAR ATTIRILIR İNŞALLAH!!!

serhankaburcuk
20.06.2005, 20:19
BU HAFTA LİSTEDEKİ İSMLERE İMZALAR ATTIRILIR İNŞALLAH!!!

İnşallah bu sambacı tamammış...Önümüzdeki hafta İstanbulda mukavele imzalayacakmış...HAYIRLISI OLSUN..

puar
21.06.2005, 13:17
bu güzel haber. bu sene süper lig çok zorlu olacak büyük takımlarla diğer takımların arası daha çok açıldı...

DJMuRaT
21.06.2005, 13:37
iNŞaaLLaH!

kakikli
21.06.2005, 13:49
İŞİMİZ GERÇEKTEN ZOR ÇANBUK OLMALIYIZ...

HakkıTİMUÇİN
21.06.2005, 14:13
iNŞALLAH SİVASI SÜPER LİGDE BAŞARIYA ULAŞTIRACAK KALİTEDE FUTBOLCULARDIR....

mehmet34
21.06.2005, 14:26
HAYIRLI OLSUN

SIvasliAdem58
23.06.2005, 00:37
Selam yigidólar ben almanyadan Adem.

:D Bence sivasspor 1-2 tane taninmamis yetenekli ucuz oyunca alsin,cünkü ileride iyi paraya satar ve sivassporumuzun kasasina para girer.Haklimiyim

Tuncay
23.06.2005, 00:47
Su transfer isi bitseydi artik,inanin uyuyamaz oldum. Kim gelecekse gelsede bizde takimi soyle bir tanisak.
Ismail hoca neden ayrildi hala ben bilmiyorum. Lorant hocaya gelince aslinda onceleri sevmezdim, ama Sivas sporun basina gecti artik bizden biridir, canimizdir vede tum yuregimizle desteklemeliyiz.Transferlere gelince yinede en iyisini yonetim ve hoca bilir. Ismi duyulmus futbolculardan cok eger 2 veya 3 tane bizim kesfettigimiz genc yetenek alabilirsek hem takima faydasi olur hemde ilerde para eder, SIVAS A ZERRE KADAR FAYDASI OLAN,BENIM ICIN DUNYAYA SIGMAYACAK KADAR BUYUK BIR DOSTTUR. Sabah ola hayrola derdi anam, hele su transferler bite hayrola su super lig.

ElbeyLi58
23.06.2005, 07:59
Dos Santos geldi

Yigidolar’in ilgilendigi bir baska isim olan Brezilyali Andersson dos Santos ise dün Istanbul’a gelerek saglik kontolünden geçti. Genel menacer Bülent Uygun ile birlikte sehri gezen Sambaci’nin birkaç gün içerisinde kendisini Kirmizi - Beyazli renklere baglayacak olan sözlesmeyi imzalayacagi bildirildi. Öte yandan teknik direktör Lorant’in Almanya’da arayislarini sürdürdügü ve bir listesi hazirladigi kaydedildi

serrkann58
23.06.2005, 09:17
Arkadaşlar sambacılar inşallah iyi çıkar en azından ankara belediye dekiler kadar olsa yeterli bakarsınız yeni gelecekler iyi olur satarız para kazanırız ve kalıcı oluruz.. Yanlız bu sene kimse dogru dürüst transfer yapmıyor para yok para.....

İNADINA HEP DESTEK TAM DESTEK.......

kazak
24.06.2005, 19:31
sivassporumuz finans sorununu nasil halletti.brezilyalilar flas transferler filan...

CEVIK
24.06.2005, 19:44
Sivasspor'a sambacı golcü

Son olarak Kayserili Cem Karaca ve Müslim Can’ın işini bitiren Sivas’ın ilgilendiği yabancı futbolcular da ortaya çıktı.

Brezilya’nın 2. Lig ekiplerinden Moggimirim’in 22 yaşındaki forvet oyuncusu Anderson Ricardo dos Santos’un salı günü İstanbul’a getirileceği ve 3 yıllık imza attırılacağı öğrenildi. Bu futbolcunun dışında Atletica Minerio’da top koşturan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Renato Santos’un da listedeki isimler arasında her aldığı kaydedildi. Yardımcı antrenör Enis Karaberberoğlu’nun Brezilya’da Renato ile ilgili temaslarını sürdürdüğü bildirildi.

HAYIRLISI OLSUN

efsanedavulcu
24.06.2005, 19:48
iNŞaaLLaH!

AAMİİİİNNN

1967_DERNEK_10UR
24.06.2005, 19:56
............GİTTİM GÖRDÜM BU SAMBACININ KUMAŞI İYİ BİZDE İŞ YAPAR.............LAKABI PITBULLDU AMA SİVAS'A SİVASSPOR'A GELDİ ARTIK O BİR KANGAL

skywriter
24.06.2005, 20:20
Ultra, daha hala tam adini ve geldigi takimi ogrenemedik degil mi? :D

1967_DERNEK_10UR
24.06.2005, 20:57
Ultra, daha hala tam adini ve geldigi takimi ogrenemedik degil mi? :DGARDAŞ SÖYLEMEDİK Mİ?

1967_DERNEK_10UR
24.06.2005, 21:00
Ultra, daha hala tam adini ve geldigi takimi ogrenemedik degil mi? :DBrezilya’nın 2. Lig ekiplerinden Moggimirim’in 22 yaşındaki forvet oyuncusu Anderson Ricardo dos Santos’un salı günü İstanbul’a getirileceği ve 3 yıllık imza attırılacağı öğrenildi. Bu futbolcunun dışında Atletica Minerio’da top koşturan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Renato Santos’un da listedeki isimler arasında her aldığı kaydedildi. Yardımcı antrenör Enis Karaberberoğlu’nun Brezilya’da Renato ile ilgili temaslarını sürdürdüğü bildirildi.

skywriter
24.06.2005, 21:43
Ultra, Brezilya'da oyle bir takim yok maalesef. Cok uzun uzun arastirdim ama o isimde bir futbolcu da yok. Sanirim Turkce'nin azizligine geldik...

serhankaburcuk
25.06.2005, 16:43
Boşverin hayırlı olsun geldi ya sambacımız daha ne isteyelim darısı diğer transferlere...İnşallah Sivasta çok işler yapacak..

turgutkizgir
25.06.2005, 23:38
Arkadaşlar burada herkes birşeyler yazıyor. Bir çok arkadaşımız SİVASSPOR ile ilgili tüm haberleri buradan alıyorlar. Bundan sonra burada yazacağımız haberlerin gerçek olup olmadığına dikkat ederseniz özellikle yurt dışında yaşayan YİĞİDOLAR ın SİVASSPOR şunu almış bunu satmış gibi haberlerini okuyup iki gün sonrada burada alınan satılan futbolcuların şu veya bu takımla anlaştı haberlerini okumasınlar. Eğer buraya yazacağınız haberde gerçeklik payı yoksa lütfen konusunu bile yapmayalım. Biz burada BAZI SPOR GAZETELERİ GİBİ TİCARET YAPMIYORUZ sadece uzaklarda olan yiğidoların bizim bildiğimiz gerçekleri bilmelerini ve bu bilgileri paylaşma amacını taşıyalım AMA SADECE GERÇEK OLANLARI.
SAYGILAR...........

turgutkizgir
25.06.2005, 23:53
Ülkemizde yıllardır süregelen bir yabancı futbolcu hayranlığı vardır. Sebebi nedir diye sorsak sanırım kimse buna mantıklı bir açıklama getirmeyecektir. Bu nedenle hiç araştırma gereği görmeden kendi kişisel görüşümle böyle bir eleştri yapıyorum.
Bizim topçularımız topçu değil mi de gidip adını bile ilk defa duyduğumuz Afrika ülkelerinden, futbolu bizden sonra öğrenmiş, bir çok ülkeden futbolcu alıyoruz. Buna nasıl bir cevap verilir ki? Ya paramız oldukça fazla ya da bizim ülkemizde top oynamayı bilen adam yok. Her yıl tartışması yapılır yabancı sayısı 6 mı olsun 5 mi? Hadi eskiden yabancı futbolcu alınırdı o zamanlar mantıklı bir açıklama yapılmasa da kendi kanaatimce diyordumki Avrupalılar bizden bir çok konuda önde oldukları için bir takım şeyleri onlardan örnek almak için futbolcu getiriliyordu. Yıllardan beri biz bir şey öğrenemedik mi? Sanırım öğrenemedik. Bizim futbolcularımız tembel, disiplinsiz ve profesyonelliği bilmiyor. Yani her ne konuda olursa olsun bir şey yapacağı zaman ben bir futbolcuyum ve ekmeğimi bundan kazanıyorum. Futbol benim her şeyim diyemiyor. Sözde diyor ama kafasında bunu gerçekleştiremiyor. Bizim futbolcularımız ne zaman bunu aşarsa o zaman ülkemizde futbol gelişir kafalar değişir. Gerçi sadece olaya futbol olarak bakmamak lazım genelde profesyonel değiliz.

BROTHERS58
27.06.2005, 17:12
SAMBACI ANDERSON RICARDO DES SANTOS,ADIN KADAR İŞ YAPSAN YETER NE DİYELİM SİVASIMIZA HAYIRLI OLSUN.GENC OLMASI AVANTAJ BİR BAKTINIZ YILDIZ OLDU MİLLET PEŞİNDEN KOŞUYOR ŞANS BU DİLERİM BİZİ UTANDIRMAZ.

serhankaburcuk
27.06.2005, 17:28
SAMBACI ANDERSON RICARDO DES SANTOS,ADIN KADAR İŞ YAPSAN YETER NE DİYELİM SİVASIMIZA HAYIRLI OLSUN.GENC OLMASI AVANTAJ BİR BAKTINIZ YILDIZ OLDU MİLLET PEŞİNDEN KOŞUYOR ŞANS BU DİLERİM BİZİ UTANDIRMAZ.

İnşallah bizleri utandırmayacak...Dün Sivassporun idmanını izledim gerçekten fiziğini iyi kullanan bi adam biraz takıma adapte olamamış bunun içinde zamana ihtiyaç var...Anderson Sivassporda çok işler yapar bence...Tekrardan hayırlı olsun Transfer komitemizede teşekkür ederiz...