Orijinalini görmek için tıklayınız : EUROVISION ŞARKIMIZ KENAN DOĞULU

myway
11.03.2007, 15:17
http://www.youtube.com/watch?v=Vm4hAj6oxs0
BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.. BU SENEKİ EUROVISION ŞARKIMIZA..
BEN ŞAHSEN HİÇ BEĞENMEDİM..YANİ AVRUPA ÖZENTİSİ BİR PARÇAYLA KATILIYORUZ.
AMA KENAN DOĞULU 'NUN YAPACAĞI SAHNE SHOWU VE AVRUPA ÖZENTİLİĞİYLE ÜST SIRALARDA YER ALACAĞIMIZ KANISINDAYIM.

üsküdar_58
11.03.2007, 15:31
bende sana katılıyorum ne olursa olsun şarkı türkçe olmalıydı.

KıZıL_CeHeNNeM
11.03.2007, 15:40
SHSEN BEN BEYENMEDİM AMA UMARIM GÜZEL OLUR

salihak
11.03.2007, 15:42
benim de pek hoşuma gitti dersem yalan olur ama inşallah avrupa insanı beğenir ve listenin üst sırasında yerimizi alırız

Besyo_cu
11.03.2007, 15:47
benım de hoşuma gitmedi ya bunun yerine şiiht Oktay KAYNARCA (CAKIR) dan Gardaş sen sivasın neresınden şarkısı olabilirdi ozaman kesın derece yapardık. :D

KıZıL_CeHeNNeM
11.03.2007, 15:49
:D :D :D :D :D :D :D besyo_cu
hmm ne güzel olurdu dimi arkadaslar

üsküdar_58
11.03.2007, 16:10
benım de hoşuma gitmedi ya bunun yerine şiiht Oktay KAYNARCA (CAKIR) dan Gardaş sen sivasın neresınden şarkısı olabilirdi ozaman kesın derece yapardık. :D

ewt ya :D O ZAMAN KESİN KAZANIRDIK YARIŞMAYI
:D

KıZıL_CeHeNNeM
11.03.2007, 16:18
kazanmak ne kelime 1.olurduk + şampoiyoonlar ligine gitmeye hak kazanırdır :P :P

ceza_tolga_rep
11.03.2007, 17:11
şarkı güsel ama 1. olamayız?ilk 10 a gireriz ama???

tanju_58
11.03.2007, 17:25
Avrupa işini biliyor abi.Türkiyeyle dalga geçiliyor resmen.Sertap Erener 1.liği şarkısı çok güzel olduğu içinmi verdiler zannediyorsunuz??????Orhan Pamuk'a
1.liği neden verdiler?Orhan Pamuk'un Türklüğü küçük düşürtücü yazılar yazıldığı iddia edildiği sırada bu ödül verilmesi çok ama çok dikkat çekici...

Yani Türkiyedeki Avrupa özenticileri Türkiyeyi küçük düşürmeye devam ediyorlar.Avrupa'da bu fırsatı kaçırmıyor yani...

ahmet kaya 58
11.03.2007, 17:40

:rolleyes: ;) :D Bu konuyu TRT Genel Müdür Vekili Ali GÜNEY beye iletmekte fayda var. :rolleyes:

UTKUM_58
11.03.2007, 17:52
sarmi markii baheneeeeee sivasspromuz sahaneeeeeeeee,kim birinci olursa olsun,sevinsekse onlar götürüyor mingiri,maniyi,sipaliyi,parayi ,of
birinci oldumu kenan ve saz arkadaslari ev para pul onlari bekliyor:) bizleride
kuru bir gülümseme:)

ceza_tolga_rep
11.03.2007, 17:53
Avrupa işini biliyor abi.Türkiyeyle dalga geçiliyor resmen.Sertap Erener 1.liği şarkısı çok güzel olduğu içinmi verdiler zannediyorsunuz??????Orhan Pamuk'a
1.liği neden verdiler?Orhan Pamuk'un Türklüğü küçük düşürtücü yazılar yazıldığı iddia edildiği sırada bu ödül verilmesi çok ama çok dikkat çekici...

Yani Türkiyedeki Avrupa özenticileri Türkiyeyi küçük düşürmeye devam ediyorlar.Avrupa'da bu fırsatı kaçırmıyor yani...

konuyla ne alakası var anlamadım?orhan pamuk nerden çıktı???

tanju_58
11.03.2007, 18:25
konuyla ne alakası var anlamadım?orhan pamuk nerden çıktı???

Arkadaşım burada konu Orhan,Sertap,Kenan değil.Benim anlatmak istediğim avrupa ne zaman Türklüğü küçük düşürücü birşey olsa ona ödül veriyor.Onu demek istiyorum

myway
11.03.2007, 19:24
Arkadaşım burada konu Orhan,Sertap,Kenan değil.Benim anlatmak istediğim avrupa ne zaman Türklüğü küçük düşürücü birşey olsa ona ödül veriyor.Onu demek istiyorum

BENLE AYNI FİKİRDE OLAN BİRİLERİNİ GÖRMEK GÜZEL;) KESİNLİKLE TAMAMEN BUNLARLA ALAKALI. AVRUPA BİZİ KUKLA YA DA OYUNAK OLARAK GÖRÜYOR. MAALESEF BİZ DE NEREYE ÇEKERLERSE ORAYA GİDİYORUZ. BUNA DUR DEMENİN VAKTİ GELDİ ZANNIMCA.
ÖRNEK ALAN DEĞİL ÖRNEK ALINAN OLMAK İÇİN ÇALIŞMALYIZ.. BESTE YAPIYORSAK KENDİ BESTEMİZ OLMALI SHAKE IT UP ŞEKERİM AVRUPALININ KULAGINA HOŞ GELECEK YİNE OYLARI TOPLAYIP İLK SIRALARDA YER BULACAĞIZ..
DEDİĞİM GİBİ BİZİ ÖRNEK ALMAYI BEKLEYEN KOSKOCA BİR TÜRK DÜNYASI.. ASYA DAN VE AFRİKANIN KUZEYİNDEN ARABİSTAN YARIMADASINDAN DEVLETLER VAR.. TÜRKİYE ONLARIN GÖZÜNDE ÇOK KIYMETLİ VE BİZİM ATACAĞIMIZ HER ADIM ÇOK ÖNEMLİ...BİRAZ DAHA SÖZ SAHİBİ OLMAK İÇİN DAHA ORJİNAL OLMAK LAZIM..
KONUYLA ALAKASI YOK DİYENLER OALCAK YİNNE AMA BENİM GİBİ DÜŞÜNEN İNSANLAR OLDUĞUNU DA BİLİYORUM...

divrigili_58
11.03.2007, 20:56
YOK BE FAZLA GÜZEL DEİL BEĞENMEDİM WALLA AMA BAKALIM HAYIRLISI OLUR İNŞLALLAH