Orijinalini görmek için tıklayınız : MERKEZ TAYFA

Sayfa : [1] 2

merkez_emre
09.02.2007, 18:35
evt organize olarak gittiğimiz ilk maçımızdı ve tribünde de en sağlam bizdik
fazla söze gerek yok laf değil iş yapıyoruz.....

http://img259.imageshack.us/img259/2764/imag0103dl4.jpg (http://imageshack.us)

http://img507.imageshack.us/img507/8439/imag0115il5.jpg (http://imageshack.us)
http://img259.imageshack.us/img259/8431/imag0080ci3.jpg (http://imageshack.us)
http://img262.imageshack.us/img262/1958/imag0014tn4.jpg (http://imageshack.us)
http://img264.imageshack.us/img264/4749/imag0032qt9.jpg (http://imageshack.us)
http://img264.imageshack.us/img264/4567/imag0082gt0.jpg (http://imageshack.us)
http://img264.imageshack.us/img264/6357/imag0054pa9.jpg (http://imageshack.us)
http://img264.imageshack.us/img264/3605/imag0042vl5.jpg (http://imageshack.us)

devamı gelicek resimlerin.....

velibircan
09.02.2007, 18:39
BEŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ EMRE ABİ
YOLUNUZ AÇIK OLSUN

Yiğiter
09.02.2007, 18:39
kardeş gerçekten maçta çok aktiftiniz.inşallah SPOR SEVGİ,BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR ilkesinden sapmazsınız...imzanda çok güzelllll.ya sivas ya istanbul..iki takım tutanlar varsa yazık onlara

yigido_furkan
09.02.2007, 20:30
bn ögrenciyim ve kapalı yanı ögrenciye bedava bizde artık maçlarda sizin yanınızda olmayı isteriz kardes kendı lısemızden 20 30 kısı amac sivassporumuzu yanlız bırakmamak tabi aranızda bizi isterseniz

merkez-apo
09.02.2007, 21:10
ilk maçımızda iyiydik bize göre başkaları sanmasınki bu tek maçlık bir heves oysaki öyle değil abilerimizden kardeşlerimizden aldığımız tecrübemizle her zaman sivassporumuzun yanında olacağızzz(bu arada resimleri güsel çekmişim)

CÜSSKB-Aynur
09.02.2007, 21:43
Daha önceki maçlardada sizlerle aynı tribündeydik ve Tribün kültürünüzü çok beğendim. Böyle devam etmenizi bekliyorum.
Grubunuza başarılar diliyorum.

Tebrikler MERKEZ TAYFA GRUBU

merkez_emre
09.02.2007, 21:48
saol abla daha ilk macımızdı devamıda gelıcek inş.

yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

CÜSSKB-Aynur
09.02.2007, 21:58
saol abla daha ilk macımızdı devamıda gelıcek inş.

yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

Emre, şu anda grubunuz kaç kişi, biraz kendinizi tanıtsaydın;) grubunuz hakkında bilgi verebilirnisin?

merkez_emre
09.02.2007, 22:16
şimdilik saglam kemik olarak 70 80 kişi varız ....

yakında da kendımız hakkında bilgi verecem

sivasli_kocak
10.02.2007, 00:26
HELAL OLSUN SİZLERE YIGIDOLARLILARRRR

SivasLady
10.02.2007, 03:17
takimi destekleyen herkese tesekkürler
Merkez Tayfa grubunada basarilar dilerim
insallah güzel seylere imza atarlar
stadta takima destek olurlar
Spor Sevgi Baris ve Kardesliktir :)

merkez_emre
10.02.2007, 14:03
sitede bi anda en az 30 40 kişi oluyor vede bu forumu goruntuleyen yaklasık 350 kişi bakmış yorum yapan 6 kişi :)

Ne kadar birlik içinde oldugunuz gözüküyor...Bize destek verilsin verilmesin biz bu işe girdik destek değil köstekte olunsa bu yoldan vazgeçmeyeceğiz.....

1967_Dernek_Murat
10.02.2007, 14:53
sitede bi anda en az 30 40 kişi oluyor vede bu forumu goruntuleyen yaklasık 350 kişi bakmış yorum yapan 6 kişi :)

Ne kadar birlik içinde oldugunuz gözüküyor...Bize destek verilsin verilmesin biz bu işe girdik destek değil köstekte olunsa bu yoldan vazgeçmeyeceğiz.....

gardaş kimse size köstek olmaz siz sivasspor'umuza hizmet etmeye calışıyorsunuz başarılar

PRoFeSSioNaL
10.02.2007, 15:00
Öncelikle takımı desteklediğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruzz...
Başarıların devamını diliyorum....

cıncık1967
10.02.2007, 15:30
merkez tayfa hepinize helal olsun sizden başka bağıran yoktu maçta abilerinizden bayrağı devraldınız ve onlardan edindiğiniz tecrübelerle tribünde adım adım ilerliyorsunuz maddi manevi her konuda yanınızdayım

bozdağ_58
10.02.2007, 15:57
HOŞ GELDİNİZ MERKEZ TAYFA UMARIM EN İYİ ŞEKİLDE SİVAS IMIZI DESLEKLERSİNİZ UMARIM SİZİDE DESTEKLEYEN OLUR. BU ARADA BAZI YÜZLER TANIDIK GELDİ BANA BU TRİBÜNLERE YABANCI DEİLSİNİZ SANIRIM....
İYİ ÇALIŞMALAR AMA BENDEN Bİ TAVSİYE RENLİ OLMALISINIZ MESELA FORMA KAŞGOL VB GİBİ...HADİ HAYIRLISI...

velibircan
10.02.2007, 16:38
HOŞ GELDİNİZ MERKEZ TAYFA UMARIM EN İYİ ŞEKİLDE SİVAS IMIZI DESLEKLERSİNİZ UMARIM SİZİDE DESTEKLEYEN OLUR. BU ARADA BAZI YÜZLER TANIDIK GELDİ BANA BU TRİBÜNLERE YABANCI DEİLSİNİZ SANIRIM....
İYİ ÇALIŞMALAR AMA BENDEN Bİ TAVSİYE RENLİ OLMALISINIZ MESELA FORMA KAŞGOL VB GİBİ...HADİ HAYIRLISI...
sen neden bahsediyorsun tabiki yabancı değiller sivas tribününün vaz geçilmezleri.........

Army
10.02.2007, 19:08
ilk maçımızda iyiydik bize göre başkaları sanmasınki bu tek maçlık bir heves oysaki öyle değil abilerimizden kardeşlerimizden aldığımız tecrübemizle her zaman sivassporumuzun yanında olacağızzz(bu arada resimleri güsel çekmişim)

ne çekmişsin hiç sorma :D ö bir çektiin resımlerıde koyar seni rezil ederim şimdi hep kaydrımısşın bu arada...

Army
10.02.2007, 19:13

önceden Yeniçeriydik. Abilerimiz tribünü bırakınca bayrağı biz devraldık.. ;)

merkez_emre
10.02.2007, 19:28
ancak suan hedefimiz liseler kımse sanmasınkı bir grubun dewqamı yada baska bişey

merkez-apo
10.02.2007, 20:47
ne çekmişsin hiç sorma :D ö bir çektiin resımlerıde koyar seni rezil ederim şimdi hep kaydrımısşın bu arada...

napıyım hava buz gibiydi ister istemez üşüdüm doğal olarakta kaydı

FATIMA
10.02.2007, 20:53
Resimler organizasyonun iyi yapıldığını gösteriyor,bilinçli taraftarlarımız göğsümüzü kabartmaya devam ediyor....Gruplar arası ayrılıklar en yakın zamanda çözülürde daha fazla mutlu oluruz inşaalllah,tabi ki sivasımızın başarılarıda buna tuz biber olur :)

merkez_emre
10.02.2007, 21:26
iyi dileklerni sunan arkadaslara tşkler....
dediğimiz gibi az laf cok iş yapacaz inş.

merkez-apo
10.02.2007, 21:34
bize verilen fırsatı en iyi şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyorum ve bundan sonraki maçlarda sivassporumuzun her zaman yanında olacağızz..4 eylüldeki küfür olayını kökünden sileceğiz. fairplay içinde karşılaşmalar izleteceğiz

bdogan58
10.02.2007, 22:05
SİVASSPORA HEP DESTEK TAM DESTEK

RüStü ElmaS
10.02.2007, 22:17
Bu güzel görünteleri görünce çok sevindim.

İnşaallah, Sivasspor' umuzu tüm maçlarda hep bu şekilde desteklersiniz.
Gençlerimizi herzaman desteklemek bizim görevimizdir.

Sivasspor adına için yapılan hertürlü güzel çalışmalarıda desteklemek bizim görevimizdir.

Merkez Tayfa grubuna başarılar dilerim.
Yolunuz açık olsun Merkez Tayfa grubu.

Army
10.02.2007, 22:29
Bu güzel görünteleri görünce çok sevindim.

İnşaallah, Sivasspor' umuzu tüm maçlarda hep bu şekilde desteklersiniz.
Gençlerimizi herzaman desteklemek bizim görevimizdir.

Sivasspor adına için yapılan hertürlü güzel çalışmalarıda desteklemek bizim görevimizdir.

Merkez Tayfa grubuna başarılar dilerim.
Yolunuz açık olsun Merkez Tayfa grubu.

Desteleriniz için teşekkür ederiz

melih1
10.02.2007, 22:37
önceden Yeniçeriydik. Abilerimiz tribünü bırakınca bayrağı biz devraldık.. ;)

kaynagınız bellı.bende bu dınamızm nerden geliyor dıyordum..;)

tum yeniçerilere merkeze başarılar yolunuz açık olsun...

velibircan
11.02.2007, 00:34
kaynagınız bellı.bende bu dınamızm nerden geliyor dıyordum..;)

tum yeniçerilere merkeze başarılar yolunuz açık olsun...

bak çözdün iki dakkada işi ;) ------------------------------------------------

Engin58
11.02.2007, 09:26
Tebrikler saygi deger yigid kardesim bu guzel desteklerinden dolayi sizi saygi ile tebrik ediyorum .Saygilarim ile...

handsome5867
11.02.2007, 10:36
ewet ilk organize olarak gayet hoş bir görüntü bırkatınız bunun devamını bekliyoruz daha yoğun ve o size ayrılan kapalı trübün yanında başarılar merkez tayfasına....

merkez_emre
11.02.2007, 18:20
evt beyler bu hafta da kazandık
omuzlardaki yükler daha da arttı..artık hızlı bi şekilde tecrübe kazanıp bu hafta da ki antalya macında her zamankinden daha fazla destek vermek lazım..bu takıma 10 15 kişi değil 200 300 kişi ile 90 dakka bagırmak lazım...onlar sahada biz tribünde mücadele edecez..bu yüzden herkes hafta sonuna hazırlansın...Uefa hedefini taşa benzetirsek bu taşın altına futbolcular kadar bizimde elimizi sokmamız lazım...

merkez-apo
14.02.2007, 20:34
bu maçta kendimi göztereceğiz ve heves olmadığını göstereceğiz

CAGLAYAN
16.02.2007, 20:47
GERCEKTEN GÜZEL GÖRÜNTÜLER...BASARILARINIZIN DEVAMINI DILIYORUM.
INSALLAH BUNDAN BÖYLE TEK GURURUMUZ SIVASSPORUMUZU DIGER TARAFTAR GURUPLAR ILE KOORDINELI BIR SEKILDE TÜM MACLARDA BIR AHENK ICERISINDE SIDDETLI TEZAHÜRATLARINIZLA DESTEKLERSINIZ.

YALNIZ BUNUDA SÖYLEMEKTEN GECEMEYECEGIM RESIMLERDE DE GÖRÜLDÜGÜ GIBI TRIBÜNLER COK RENKSIZ KIRMIZI BEYAZ RENKLERIMIZLE TRIBÜNLERI RENKLENDIRIRSEK DAHA IYI OLUR. MACLARA LÜTFEN BAYRAKLARIMIZLA, FORMALARIMIZLA VE KASKOLLARIMIZLA GIDELIM.

SONMEZ
16.02.2007, 21:09
Bu yeni oluşumun, hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Birlikte ve uyumlu desteğin daha verimli olacağını düşünüyorum
ve başarılar diliyorum.

Her zamandan daha çok birliğe ve desteğe ihtiyacımız var...!
.
.
.

merkez_emre
17.02.2007, 03:12
YALNIZ BUNUDA SÖYLEMEKTEN GECEMEYECEGIM RESIMLERDE DE GÖRÜLDÜGÜ GIBI TRIBÜNLER COK RENKSIZ KIRMIZI BEYAZ RENKLERIMIZLE TRIBÜNLERI RENKLENDIRIRSEK DAHA IYI OLUR. MACLARA LÜTFEN BAYRAKLARIMIZLA, FORMALARIMIZLA VE KASKOLLARIMIZLA GIDELIM.

bu maca yetişmedi ama haftaya konya macına güzel bi goruntu yapacaz inş. 150 200 tane atkı yaptırıcaz bi aksilik cıkmazsa...atkılardan sonra da polarlar gelicek onun içi ugrasıyoruz...daha ilk macımızdı tecrübesizdik biraz :)

görüşleriniz ve eleştirileriniz için tşkler...

bdogan58
17.02.2007, 14:07
İŞİNİZ GÜZEL AMA GÖZÜME FARKLI BİR ŞEY TAKILDI..TRİBÜNLER DEKİ KOLTUKLARIN ÜSTÜ FULL KAR ONLARI NE YAPICAZ..AVRUPAYA GİDİNCE HİÇ HOŞ OLMAYACAK BENCE..

asii58
17.02.2007, 19:25
arkadaşlar bu yolda başarılar dilerim biz büyük abileriniz olarak her zaman her konuda her MEVZUDA arkanızdayız. ÇİRKİN_ ARUDA

velibircan
17.02.2007, 19:42
İŞİNİZ GÜZEL AMA GÖZÜME FARKLI BİR ŞEY TAKILDI..TRİBÜNLER DEKİ KOLTUKLARIN ÜSTÜ FULL KAR ONLARI NE YAPICAZ..AVRUPAYA GİDİNCE HİÇ HOŞ OLMAYACAK BENCE..

sen kafanı yorma onlar zaten 90 dakika oturmuyorlar

ademgoze
17.02.2007, 19:54
güzel sivassporunda böyle gençler lazımdı....

merkez_emre
17.02.2007, 19:55

kardeşim önce yazdıgın forumu ii oku öle yaz..
burası stadyum görevlilerinin forumu değil !

CÜSSKB-Aynur
17.02.2007, 20:08
Yarınki 2. Büyük sınavdanda yüzünüzün akıyla çıkacağınızdan eminim.

Haydi bakalım MERKEZ TAYFA gösterin kendinizi:D

cıncık1967
19.02.2007, 11:31
dün gerçkten süper teşkilatlanmıştınız ama çoğunuz dışarda kaldınız ve haklı olarak 2.yarı başlamadan stadı terkettiniz haklı davanızda hepinize sonsuz başarılar her zaman yanınızdayız

OLCAY_58_AKKUS
19.02.2007, 11:47
Kardeşler sizi tabrik ederim umarım konya maçında daha etkili olursunuz.maçta dikkat ettim en kalabalık ve çoşkulu grup sizdiniz başarılar arkadaşlar.Kendinize yeni tezahürat ve etkinlikler bulun inanın sizinle türübünler çoşacaktır.Bu ilkeyle devam edin arkadaşlar.

merkez_emre
19.02.2007, 18:10
Kardeşler sizi tabrik ederim umarım konya maçında daha etkili olursunuz.maçta dikkat ettim en kalabalık ve çoşkulu grup sizdiniz başarılar arkadaşlar.Kendinize yeni tezahürat ve etkinlikler bulun inanın sizinle türübünler çoşacaktır.Bu ilkeyle devam edin arkadaşlar.

taraftarlık cefa cekmek demektir....
ama cektıgımız onca cefa ya ragmen hiç bir karşılık göremedik...o kadar arkadasımız dısarda kaldı...

soruyorum...bu macta 2 saat kuyrukta bekleyip bileti olmasına ragmen içeri giremeyen genç bir daha maca gelir mi ?

bdogan58
19.02.2007, 19:25
işte yiğidoların gücü!!!!!!!!!!!!!1

sinan-58
19.02.2007, 20:17
ya 2. yarı nerdeydiniz gorunmediniz ne oldu

merkez_emre
19.02.2007, 20:21
ya 2. yarı nerdeydiniz gorunmediniz ne oldu

...............ya hep ya hiç .....

merkez-apo
19.02.2007, 20:24
gardaşlarımız doşarıda kaldılar ve yarıdan çoğu giremedi biletleri olduğu halde.gardaşlarımız dışardayken biz içerde eğlenemeyiz.emreninde dediği gibi ya hep ya hiç

cArsi Sivas
19.02.2007, 20:30
Merkez Tayfa iLe maça geLen Adamların hepsi Trüßün ßilen Adamlar.. yani SürekLi Lay Lay Değil Takımı AteşLemek İcin eLimizden geLeni yapıyoruz.. yönetim ise ßize eLinden geLen ßütün KötüLüğü yapıyor SaolsunLar.. KapaLı yanını KompLe ßize VermezLerSe ßu iş oLmaz , Ayakda ßağırıyoSun , Otursana hey şş gißi LafLar söyLüyoLar Sonra ßiSürü tatsızlık Konya Maçında nasıL oLacak ßakalım.. Eğer Dediğimiz gißi oLmassa her SivasLı gißi aLırız Çekirdeği eLimize İzleriz Maçımızı..

merkez-apo
19.02.2007, 20:49
herkes rahat olsun her sekil her turlu trubundeyız bundan sonrada

CÜSSKB-Aynur
19.02.2007, 21:10
taraftarlık cefa cekmek demektir....
ama cektıgımız onca cefa ya ragmen hiç bir karşılık göremedik...o kadar arkadasımız dısarda kaldı...

soruyorum...bu macta 2 saat kuyrukta bekleyip bileti olmasına ragmen içeri giremeyen genç bir daha maca gelir mi ?

Bu yanlışlıkların, bir daha tekrarlanmamasını dileriz.
Yönetimin gerekli tedbirleri alacağına inanıyorum.

pisko
19.02.2007, 21:31
MERKEZ TAYFA GERÇEKTEN GÜZEL Bİ EKİP..EN GÜZEL TARAFTAR DİYEBİLİRİM..AMA Bİ SORUN VAR..İÇLERİNİZDE BAZI KÜFÜRLÜ SLOGAN ATANLAR OLUYOR..KENDİ İÇİNİZDE ERİTİRSENİZ BUNLARI YÖNETİM HER SEKİL SAHİP CIKAR..ALLAHA EMANET OLUN GARDAŞLAR..

UTKUM_58
19.02.2007, 22:39
ben bir sivasli olarak degilde uzaktan bakarak yorum yapacak olursammm...vallahii sivasspor taraftarii en atesliii en duyguluuu en yurekliiiii
taraftarlarinnn en basinda goruyorummm tskler tumm emegi gecenleree vaybee,,suan yurt disindayimm...ilk kulubümm avgaziii,cimentospor selcuk spor
azmi karda camurda topoynadiktan sonraa sivasimizin macina gitmistikkk

cebrail_58
19.02.2007, 22:50
wala isminiz cok güzel herke adımızı duyrun çarsıdan sonra merkez tayfa gelsin

merkez_emre
20.02.2007, 18:39
MERKEZ TAYFA GERÇEKTEN GÜZEL Bİ EKİP..EN GÜZEL TARAFTAR DİYEBİLİRİM..AMA Bİ SORUN VAR..İÇLERİNİZDE BAZI KÜFÜRLÜ SLOGAN ATANLAR OLUYOR..KENDİ İÇİNİZDE ERİTİRSENİZ BUNLARI YÖNETİM HER SEKİL SAHİP CIKAR..ALLAHA EMANET OLUN GARDAŞLAR..

kardeş hiç bi şekilde küfür cıkmadı bu maca kadar cıkmayacaktırda..
mac esnasında hemen yanı basımızda antalyalılar olmasına ragmen atkı acmalarına ragmen en ufak bi kufur sesi cıkmadı..
sadece 2 saat kuyrukda bekleyip bileti olup içeri giremeyince biraz serzeniş oldu o kadar....

Konyaspor macında da Geri dönücez tribünlere yine en saglam en TEZAHURAT bilen en ateşli biz oluacaz.inş.

merkez-apo
20.02.2007, 18:41
konya maçındayız..konyaspor maçında takıma 90 dk destek olacağız.

asar keser affetmez merkez büyüktür küfretmez-- giriş esnasında öğrencilerden kaynaklanan kötü tezahürat çıktı ama onlarıda biz uyardık.bizim amacımız 4 eylülde küfürü önlemektir.

By Karayel+58
20.02.2007, 20:23
kardeşim önce yazdıgın forumu ii oku öle yaz..
burası stadyum görevlilerinin forumu değil !

Gardaş arkadaş ne güzel işte bu site sayesinde istek ve şikayetlerini kullanma şansını yakalamış...Bence statda görevli olma yada olmamayla hiç bir alakası yok....Herkes şikayet etti su var,koltuklar karlı,içeri girince ezilme tehlikesi yaşadık,çekirdek yeniliyor,ses yok, v.b Sitenin kurucusu sm Rüştü Elmas bey ve Tüm emeği geçenleri gerçekten kutlamak lazım...Yoksa şikayetlerimizi nasıl iletecektik Kaç kişi istek şikayet kutusuna yazı yazacaktı?Ben inanıyorumki sn Mecdun Odayakmaz,sn Bülen Uygun ve gerek futbolcular da bu siteyi ziyarretten öte, belki günlük giriyorlar....Bizim istek ,arzularımızı,görüşlerimizi dikkate alıyorlar....Bizde taraftar olarak gerek Yönetim gerek Teknik heyet Gerek Futbolcularından bizlerden nelerin yapılması nelerin yapılmamasını bizden istek ve arzularını açıkça ortaya koyabiliyoruz ...Bir newi pas alıp verme yaniii k.i.b gardaş......+58

yigido1977
20.02.2007, 20:28
Konyaspor maçında merkez tayfa yerini alacaktır kimse merak etmesin

merkez_emre
20.02.2007, 20:45
Gardaş arkadaş ne güzel işte bu site sayesinde istek ve şikayetlerini kullanma şansını yakalamış...Bence statda görevli olma yada olmamayla hiç bir alakası yok....Herkes şikayet etti su var,koltuklar karlı,içeri girince ezilme tehlikesi yaşadık,çekirdek yeniliyor,ses yok, v.b Sitenin kurucusu sm Rüştü Elmas bey ve Tüm emeği geçenleri gerçekten kutlamak lazım...Yoksa şikayetlerimizi nasıl iletecektik Kaç kişi istek şikayet kutusuna yazı yazacaktı?Ben inanıyorumki sn Mecdun Odayakmaz,sn Bülen Uygun ve gerek futbolcular da bu siteyi ziyarretten öte, belki günlük giriyorlar....Bizim istek ,arzularımızı,görüşlerimizi dikkate alıyorlar....Bizde taraftar olarak gerek Yönetim gerek Teknik heyet Gerek Futbolcularından bizlerden nelerin yapılması nelerin yapılmamasını bizden istek ve arzularını açıkça ortaya koyabiliyoruz ...Bir newi pas alıp verme yaniii k.i.b gardaş......+58

kardes baslık acılsın orda tartılsın bunlar !

sivasfb58
20.02.2007, 23:02
arkadaşlar antalya maçına çoğumuz giremedik tam bi rezillikti konya maçında olmayacak değilmi aynı şeyler

yigido1977
21.02.2007, 12:17
arkadaşlar antalya maçına çoğumuz giremedik tam bi rezillikti konya maçında olmayacak değilmi aynı şeyler

bazı olaylar bizim istegimiz dışında gelişti.. konya maçında ALLAH tan bi mani çıkmazsa maçtayız

abdurrahim_58
21.02.2007, 13:43
Basarılarınızın devamını dileriz her maçta Sivassporumuzu yalnız bırakmayın Merkez Tayfa

merkez-apo
22.02.2007, 21:06
bekleyin 2 gün sonra konya maçındayız.bekleyin farkı görün.merkez tayfa

merkez_emre
22.02.2007, 21:50
maca kadar bizden (apo alican vs ) kimse buraya bişi yazmasın '
klavyeden taraftarlık bize yakışmaz !!!

merkez-apo
22.02.2007, 22:26
...............anlaşıldı merkez.........

CÜSSKB-Aynur
24.02.2007, 21:49
MERKEZ TAYFA yarınki maça hazırmısınız, kaç kişisiniz?

merkez_emre
24.02.2007, 22:07
MERKEZ TAYFA yarınki maça hazırmısınız, kaç kişisiniz?

Allah ın izniyle büyümeye Sivastaki en ii destek verme anlamından büyümeye ,bizi istemeyenlere ragmen büyümeye devam ediyoruz!

200 kişi olucaz inş.

CÜSSKB-Aynur
24.02.2007, 22:15
Allah ın izniyle büyümeye Sivastaki en ii destek verme anlamından büyümeye ,bizi istemeyenlere ragmen büyümeye devam ediyoruz!

200 kişi olucaz inş.

200 kişi gayet güzel valla:D

Sizi istemeyen olduğunu sanmıyorum, çünkü bana göre siz düzgün bir çizgi çiziyorsunuz.

Yarınki maç tahriğe açık ama ben sizin çok dikkatli davranacağınızdan eminim. Haydi bakalım başarılar;)

CÜSSKB-Aynur
25.02.2007, 16:39
Tebrik ederim MERKEZ TAYFA çok iyiydiniz:D

kucukfırat
25.02.2007, 16:56
zaten çıkarsa bi sivaslılarda böle çıkar devam yigidolar

sivasli_boy
25.02.2007, 17:01
Helal olsun size arkadaslar konya macında stadi inlettiniz ve hala (bir baba hindi) diyerek dedesinin zamanindan kalma tezavurat yapanlarada iyi bi ders verdiniz ... onlar anlar helal olsun size...

KıZıL_CeHeNNeM
25.02.2007, 17:01
TEK KELİME İLE BRAVO MERKEZ TAYFA ÇILGINLARIN SESİ ÇIKMADI BUGUN MERKEZ TAYFA HİÇ SUSMADI YENSEKTE YENİLSEKTE TEKBİRKLER
MERKEZ TAYFA 10
ÇILGINLAR 1

merkez_emre
25.02.2007, 17:26
TEK KELİME İLE BRAVO MERKEZ TAYFA ÇILGINLARIN SESİ ÇIKMADI BUGUN MERKEZ TAYFA HİÇ SUSMADI YENSEKTE YENİLSEKTE TEKBİRKLER
MERKEZ TAYFA 10
ÇILGINLAR 1

Helal olsun size arkadaslar konya macında stadi inlettiniz ve hala (bir baba hindi) diyerek dedesinin zamanindan kalma tezavurat yapanlarada iyi bi ders verdiniz ... onlar anlar helal olsun size...

zaten çıkarsa bi sivaslılarda böle çıkar devam yigidolar

Tebrik ederim MERKEZ TAYFA çok iyiydiniz:D

arkadaşlar grubum adına iyi dilekleriniz icin teşekkur ederım....

evet bu macta cok iyiydik 90 dakka hatta 95 dakka hiç durmadan bağırdık son avazımıza kadar...yalnız sadece merkez_tayfaya yıkmak olayı olmaz 67 dernekten de arkadaslar vardı...Biz daha coktuk ama konu o değil...önemli olan grupların birleşmesi tek ses cıkması...Biz uyduk bu cagrıya baska grup uymamıs o bizi ilgilendirmez...Bizim için Sivasspora 5 dk bile bagıran kutsaldır...Ha ilk yarı bagırmış ikinci yarı bagırmamıslar onlar kendi sorunları onlarda bizim kardeşimiz abimiz...

maca gelenler gördü bizi ama gelemenlere de en yakın zamanda resım ve videolar eklenicek...

merkez_emre
25.02.2007, 17:27
ayrıca sizden ricam hiç bi taraftar grubunu karalamamanız....

hepimiz Bir bayragın altındayız....

merkez-apo
25.02.2007, 18:32
yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.merkez tayfa

CÜSSKB-Aynur
25.02.2007, 18:34

evet bu macta cok iyiydik 90 dakka hatta 95 dakka hiç durmadan bağırdık son avazımıza kadar...yalnız sadece merkez_tayfaya yıkmak olayı olmaz 67 dernekten de arkadaslar vardı...Biz daha coktuk ama konu o değil...önemli olan grupların birleşmesi tek ses cıkması...Biz uyduk bu cagrıya baska grup uymamıs o bizi ilgilendirmez...Bizim için Sivasspora 5 dk bile bagıran kutsaldır...Ha ilk yarı bagırmış ikinci yarı bagırmamıslar onlar kendi sorunları onlarda bizim kardeşimiz abimiz...

maca gelenler gördü bizi ama gelemenlere de en yakın zamanda resım ve videolar eklenicek...

Alıntı:
hepimiz Bir bayragın altındayız.......

MERKEZ TAYFA doğru yoldasınız, Hepimizin amacı aynı.
Yönetimin aldığı kararlarada saygılıyız.

By Karayel+58
25.02.2007, 18:45
200 kişi gayet güzel valla:D

Sizi istemeyen olduğunu sanmıyorum, çünkü bana göre siz düzgün bir çizgi çiziyorsunuz.

Yarınki maç tahriğe açık ama ben sizin çok dikkatli davranacağınızdan eminim. Haydi bakalım başarılar;)

İnşallah gardaşım Zaten Bu Belirttiğiniz Şahıslara Tokat Gibi Cwp Ancak O zaman Werebilirsiniz,Bundan Daha Güzel Cwp Olamaz.........+58

Ama her şey Kırmızı Beyaz Aşkına Hedef Belli Klbimiz Aynı Aşk Doğrultusunda Atıyor Sewgilimiz Belli GARDAŞ:)KIRMIZI+BEYAZ

By Karayel+58
25.02.2007, 18:53
Alıntı:
hepimiz Bir bayragın altındayız.......

MERKEZ TAYFA doğru yoldasınız, Hepimizin amacı aynı.
Yönetimin aldığı kararlarada saygılıyız.

KALBİMİZ AYNI AŞK UĞRUNA ATIYOR SEWDİĞİMİZ KIRMIZI BEYAZ SEWDAMIZ 1967,GEREK YENİÇERİSİ,GEREK ÇILGINLARI,TAYFASI GARDAŞ BURDA HEPİMİZ BİR MÜCADELE BİR DEĞER UĞRUNA VERİYORUZ...SİZLER SAHALARDA MAALESEF BİZİLER OLAMIYORUZ.....TÜM KALBİ SİWASSPOR ATAN HEPİNİZDEN 1967+YAYFASI+ÇILGINLARI+YENİÇE RİSİ=GARDAŞBAŞKA SİWAS YOK SADECE TARAFTARLA OLSA KEŞKE +58 KERE KALBİNİZ ÇARPTI YANLIZ BIRAKMADINIZ SEWDANIZI PEKİ SUÇLU KİM????????????SİZLERMİ????YÖN ETİM+FUTBOLCULAR+TEKNİK HEYET HATA DEĞİL ÇARE ÜRETİN LÜTFEN........................ ...............+58

merkez-apo
25.02.2007, 19:41
taraftara olarak herkez görevini iyi biliyor gerek biz gerekse diğer gruptaki arkadaşlar.sivassporumuza hiç durmaksızın destek veriyoruz.takımımızın iç sahada şansı gülmüyor. taraftar el,inden geleni yapıyor
+....58

pisko
25.02.2007, 22:18
kardaşlarım o stada yakışıyosunuz.stad sustu sizi dinledi.resmen

RüStü ElmaS
25.02.2007, 22:45
Genç arkadaşlarımı kutluyorum.
Sivasspor' umuzun genç ve enerji dolu taraftara ihtiyacı vardır.

Bizim taraftarlık ilkelerine uyduğunuz sürece sizlere desteğimiz hep sürecektir.

1967_DERNEK_NAİL
26.02.2007, 00:55

maca gelenler gördü bizi ama gelemenlere de en yakın zamanda resım ve videolar eklenicek... bugün kümaç da çok güzel bir türübün yaptık ve bun da eme geçen arkadaşlara teşekür ederim yanlız kim kim den çok tu muhabetiolmasın yanlız ben şah sım adına merkez tayfadaki hepsinidemeyim çogunu begenmedim bende otürübündeydimve o gelen genç arkadaşlarımız istedimiz kadar bagırmadı lütfen orda kuru kalabalık istemiyoruz takıma destek veren arkadaşları getirir seniz sevinirim

merkez_emre
26.02.2007, 09:10
bugün kümaç da çok güzel bir türübün yaptık ve bun da eme geçen arkadaşlara teşekür ederim yanlız kim kim den çok tu muhabetiolmasın yanlız ben şah sım adına merkez tayfadaki hepsinidemeyim çogunu begenmedim bende otürübündeydimve o gelen genç arkadaşlarımız istedimiz kadar bagırmadı lütfen orda kuru kalabalık istemiyoruz takıma destek veren arkadaşları getirir seniz sevinirim

öyle bi muhabbet olmadı olamazda.....
ayrıca bizim gruptaki herkes yeterınce bagırdıgına inanıyorum...trıbundeki adama bagırarak hiç bi yere varılamaz..aynı hareket devam ederse o adamda bi daha ne gruba gelir nede maca Sivasspor geriye düşünce herkesin morali azaldı biraz ama kemik tayfamız her zamanki gibi hiç susmadı....

sizide diğer bi kaç arkadası da ben 2. yarı aramızda gordum
bende siz dahil 90 dakka bagıracak adam getirmenizi istiyorum sa

saygılarımla

OLCAY_58_AKKUS
26.02.2007, 09:25
Arkadaşlar sizi tebrik ederim.4 Eylülde taraftarlık dersi verdiniz.90 dakika susmadınız.sayınızın her geçen gün arttığını görüyorum.Bence en az 2000 kişi olup o kale arkasını yıkmalısınız.Sizin sayede bu hafta bizim maratonda çoştu ama sivasspor bize ayak uydurmadı.İnşallah bursa maçında Sivassporda bize uyar güzel bir maç izleriz.Başarılar arkadaşlar iyi yoldasınız.Ama sayınızı arttırın daha çok insan daha çok ses demektir unutmayın.

serhankaburcuk
26.02.2007, 10:29
İlk önce dün tribüne gelerek takımına destek veren tüm Yiğidolara teşekkür ederiz.Dün taraftarlar olarak özellikle başta ben olmak üzere yönetimimizle konuşarak bir karar aldık.Bu karar da şu idi...

Bundan sanra grup mevkumu gözetmeksizizn bütün gruplar HAVUZ TARAFI KALE ARKASINDA toplanacak.Bu kısımda herkes yanyana olacak.1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği,Merkez Tayfa ve Çılgınlar58 Grubu omuz omuza olacak.Çünkü grupların daha üstünde bir kurum var ki o Da SİVASSPOR dur.Önemli olan Sivassporun başarısıdır.

Dün bu uygulamayı başlatarak Merkez Tayfa ve 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Ve Çılgınlar Aynı tribünde omuz Omuza gelerek takıma destek oldular.

Bundan sonra bu sitede veya herhangi bir sitede bu tür taraftarların arasını açacak polemiklerin olmasını istemiyorum.Ben bütün hepsinin abisi olarak bundan sonra görev başındayım.Merkez Tayfa da Çılgınlarda 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği deartık stadyum da bir bütün dür.

Bu olaya yönetim de büyük destek veriyor.

Dünkü maçtada bu olguyu gösterdik.Dün biraz Çılgınlar tam olarak bu işe yanaşmadılarsa da bundan sonraki maçlardada onlarda aramızda olacaklar.
Bundan sonra Sivas tribünü ile alakalı bir sorusu olan ilk muhatap olarak beni arasın.

Dünkü tribündeki bütün yiğidolar teşekkür ediyorum.

SAYGILARIMLA...

By Karayel+58
26.02.2007, 11:25
İlk önce dün tribüne gelerek takımına destek veren tüm Yiğidolara teşekkür ederiz.Dün taraftarlar olarak özellikle başta ben olmak üzere yönetimimizle konuşarak bir karar aldık.Bu karar da şu idi...

Bundan sanra grup mevkumu gözetmeksizizn bütün gruplar HAVUZ TARAFI KALE ARKASINDA toplanacak.Bu kısımda herkes yanyana olacak.1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği,Merkez Tayfa ve Çılgınlar58 Grubu omuz omuza olacak.Çünkü grupların daha üstünde bir kurum var ki o Da SİVASSPOR dur.Önemli olan Sivassporun başarısıdır.

Dün bu uygulamayı başlatarak Merkez Tayfa ve 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Ve Çılgınlar Aynı tribünde omuz Omuza gelerek takıma destek oldular.

Bundan sonra bu sitede veya herhangi bir sitede bu tür taraftarların arasını açacak polemiklerin olmasını istemiyorum.Ben bütün hepsinin abisi olarak bundan sonra görev başındayım.Merkez Tayfa da Çılgınlarda 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği deartık stadyum da bir bütün dür.

Dünkü maçtada bu olguyu gösterdik.Dün biraz Çılgınlar tam olarak bu işe yanaşmadılarsa da bundan sonraki maçlardada onlarda aramızda olacaklar.
Bundan sonra Sivas tribünü ile alakalı bir sorusu olan ilk muhatap olarak beni arasın.

SAYGILARIMLA...

""Taşı Delen Suyun Kuwweti Değil,Damlaların Sürekliliğidir""...Hepimiz Tek Değer Uğruna ""KIRMIZI BEYAZ AŞKINA""Değilmi ,Hepimizin Kalbi+58 Kere ""SİVASSPOR""İçin Atmıyormu Size Katlıyorum.................... +58

""BİZ BU ŞEHİRİ HEPİMİZ SEVDİK""....+58

SONMEZ
26.02.2007, 11:26

SAYGILARIMLA...

İşte duymak istediğimiz sesler;
ve görmek istediğimiz görüntüler bunlar...!

Biz, İst. Sivasspor Taraftar Derneği olarak,
bu birlikteliği ve dayanışmayı yürekten alkışlıyoruz.

Dün Sakarya' da yaşadığımız karelerde, değişik takım
taraftar temsilcileri olarak bir arada ve omuz omuza
aynı caddede yürüdük ve aynı trübünde kol kolaydık...!

Farklı takımların, taraftarlarının yaptıklarını,
aynı takımın taraftarları olarak,
4 Eylül' de bizim de yapabileceğiimize ve başarabileceğimize inanıyorum.

GuNaY
26.02.2007, 11:29

SAYGILARIMLA...

Çok güzel bir karar alınmış,
İlk maçtaki uygulamasınında güzel sonuçların çıktığı ortada...
Büyüyerek daha güzel tribünlere inşallah

1967_CLuB_MuRaT
26.02.2007, 11:30

SAYGILARIMLA...

Hayırlı olsun..İnanın Sivas Sivasspor için ...Özelliklede Tribün için en iyisi olmuş..Tebrikler...Devamlı olmasını diliyorum.

OLCAY_58_AKKUS
26.02.2007, 11:33

SAYGILARIMLA...

Arkadaşım aldığınız karar sivasspor türübünleri için bir devrimdir.Sizi tebrik ederim sonuçta amaç sivassporu desteklemek ise ayrılıp her kafadan bir ses çıkmasına gerek yok.tek yürek tek ses olmamız gerek sizin birliğiniz maraton türübününü de atşledi ilerleyen haftalarda sayınızı çoğaltırsanız statda süper ambians olur çünkü sizize karşılık vermek için maraton da hareketleniyor.Çılgınlar bir ara yanınıza geldi ama sonra ne oldu ise geri ayrıldılar.Bu arkadaşlarada seslenmek istiyorum birlik olun hepinizin amacı aynı bölünüp gücünüzü düşürmeyin birlikten hep kuvvet doğmuştur unutmayın.Size başarılar.

pisko
26.02.2007, 11:36
BİR SİVASLI DÜNYAYA ZOR GELİR..SİVASLIYI BİLMEYEN ATASINI NE BİLİR

By Karayel+58
26.02.2007, 11:39
taraftara olarak herkez görevini iyi biliyor gerek biz gerekse diğer gruptaki arkadaşlar.sivassporumuza hiç durmaksızın destek veriyoruz.takımımızın iç sahada şansı gülmüyor. taraftar el,inden geleni yapıyor
+....58

Anlıyorum seni Eywallah Gardaşım Ayrıca Takımımızı Üwey ewlat Gibi Yanlız Bırakmadığınız İçin Saolun Tşk Hepinize...Polimiğe Gerek Yok Bence Bir İki Arkadaşın Polimik Yaratmış Yaşca Çok Büyük x Birinden Formda..İnşallah Son Olur Daha Bu Şekil Yazıları Görmeyiz Eywallah.................+58

"""Taşı Delen Suyun Kuwweti Değil Damlaların Sürekliliğidir"".......+58

OLCAY_58_AKKUS
26.02.2007, 11:43

SAYGILARIMLA...

kardeş yanımda olsan seni anlının ortasından öperdim.Bu karar beni çok sevindirdi.Yaaaa bölünmek ne demek hepimiz sivassporu desteklemek için oradayız hepimiz tek yumruk olduk.Bizi kimse durduramaz artık.Gelsin taraftar görsünler bundan sonra

liseli
26.02.2007, 15:54
MERKEZ TAYFA 10
ÇILGINLAR 1

Yorumunu yaparken sakın Çılgınları karalamaya kalkma.Ayrıca Merkez ve 1967 Derneğinin yapmış olduğu birliktelik güzeldi inş. önümüzdeki maçta bizde bu birliktelikte ÇILGINLAR 58 olarak yer alacağız.Serhan reiside kutluyorum inşallah kalıcı bir birliktelik olur...

melih1
26.02.2007, 16:09
benım bıldıgım en eskı grup çılgınlar..konusanlar dıkkatlı olsunlar...

cıncık1967
26.02.2007, 16:49
dün takım sahada yenildi ama merkez tayfa tribünde takımını son saniyeye kadar desteklei takımı tribüne çağırdık gelmediler.Başka bi konuya değinecem kimse merkez tayfaya sahiplenme ayaklarına girmesin merkez tayfa grubu tamamen bağımsız taraftar grubudur ve yeniçerilerin devamıdır.Biz kimsenin boyundurluğu altına filan girmeyiz bizi sahiplenir gibi yazılar yazmıssınız bizim başımızdaki abiler bize her zaman sahip çıkarlar(melih abi,veysel reis,ahmet başkan,selçuk reis vb)dün tribünde bağıran tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum

yigido_furkan
26.02.2007, 17:17
dün gercekten kale arkasında cok iyi bir destek vardı butun gruplar iç ice gelerek daha iyi bi destek oldu inş. diger maçlardada bu destek sürer ve destek veren sayısı her maçta artar

merkez_emre
26.02.2007, 18:23
.

SAYGILARIMLA...

bu bolum dısında her taraf olmuş..
tamam abi senın geçmişini de bılıyoruz yaşça da hepımızınden buyuksun ama büyük olman bizim grubumuz adına konuşma yapacağın anlamına gelmez...Merkez tayfa grubu da hiç bir grubun himayesi altına girmez !

saygılarımla

melih1
26.02.2007, 18:44
merkez tayfa grubunun elemanları yenıçerı grubunun devamı arkadaşlara başarılar...

yukarda biri sivasspor trıbunu ile ilgili benı arasın demiş sen kımsınde senı arıyacağız onu bıldırmemışsın..

tribun liderimi yoksa tribunlerın tek sorumlusumu

buna bir açıklık getirelim...diğer gruplar size baglanmayı kabul ettıde senı mı lıder seçtı yoksa sen kafana goremı yazdın??

Army
26.02.2007, 21:25
Bu olan birleşim sadece stad sınırları içinde geçerlidir...

FranzFerdinand
26.02.2007, 21:50
Sakarya - Bursa macinda 10 farkli takimin taraftarlari birlikte mac izliyor, biz Sivassporlular yan yana mac izleyemiyoruz. Komedi !!

merkez-apo
26.02.2007, 22:26
Bu olan birleşim sadece stad sınırları içinde geçerlidir...

sadece tribinde beraberiz merkez tayfa kendi ismi altında bir grruptur kimseye bir basğımlılığı yoktur

serhankaburcuk
27.02.2007, 11:11
Yönetim kurulu ile oturup taraftarların tribünde birleşmesi konusunda çok güzel bir karar almıştık.Bu kararı da Konyaspor maçında uygulamaya geçirdik.Konyaspor maçında Merkez ve 1967 Sivasspor Genç Taraftralar Derneği yanyana idi.Çılgınlarda bu oluşuma destek verdi.Ben daha önceki yazımda dedimki artık kimse bu sitede ve başka sitede polemik olacak konularda yazılar yazmasın bu birliktelik bozulmasın dedim.Ama bazı arkadaşlar halen bizim adımıza kimse açıklama yapmasın bizim grubun adına kimse konuşmasın demişler.Ben zaten kimsenin grubu adına konuşmadım.Ortada bir DEVRİM var.Bu devrimi lütfen kimse bozmasın.Tribünde birliktelik olsun diye ben 1 haftadır yönetimde konuşmadığım yönetici kalmadı.Bu işi düzene koyalım diye önayak oldum.Ama halen bazı kardeşlerimiz bunu anlamak istemiyorlar.Bundan sonra oynanacak olan Bursa maçında herkes ayrı olsun her kafadan bir ses çıksın daha mı iyi.Lütfen beyler burada grupların daha üstünde bir SİVASSPOR var.Herşey onun başarısı için.

Melih1 diye bir arkadaş sen kimsin sen hepsinin başındamısın diye söylemiş.Ben kimsenin başı değilim.Ben o Tribünde benden küçük olan herkesin abisiyim.Beni bu camia bu tribünler yıllardır tanır.Eğer ki bu işi yapamazsam zaten bırakırım.

Burdan bütün Yiğidolardan bütün gruplaradan İstirhamım Lütfen bu ambiansı bozmasınlar.Tribünler uzun bir aradan sonra Konya maçında mükemmel bir birliktelik gösterdi.Bu birliktelik bozulmasın.Ara bozuculara izin vermeyelim.
SAYGILARIMLA....

melih1
27.02.2007, 12:40
serhan kaburcuk arkadaşım sen orada sivasspor tribunleri ile ilgili bir sorunda bana ulaşacaksınız yazmışsın bende bunu sordum tek sorumlu senmısın dıye bılgı ıstedım sende verdın teşekkur ettim...

merkez_emre
27.02.2007, 13:31
Yönetim kurulu ile oturup taraftarların tribünde birleşmesi konusunda çok güzel bir karar almıştık.Bu kararı da Konyaspor maçında uygulamaya geçirdik.Konyaspor maçında Merkez ve 1967 Sivasspor Genç Taraftralar Derneği yanyana idi.Çılgınlarda bu oluşuma destek verdi.Ben daha önceki yazımda dedimki artık kimse bu sitede ve başka sitede polemik olacak konularda yazılar yazmasın bu birliktelik bozulmasın dedim.Ama bazı arkadaşlar halen bizim adımıza kimse açıklama yapmasın bizim grubun adına kimse konuşmasın demişler.Ben zaten kimsenin grubu adına konuşmadım.Ortada bir DEVRİM var.Bu devrimi lütfen kimse bozmasın.Tribünde birliktelik olsun diye ben 1 haftadır yönetimde konuşmadığım yönetici kalmadı.Bu işi düzene koyalım diye önayak oldum.Ama halen bazı kardeşlerimiz bunu anlamak istemiyorlar.Bundan sonra oynanacak olan Bursa maçında herkes ayrı olsun her kafadan bir ses çıksın daha mı iyi.Lütfen beyler burada grupların daha üstünde bir SİVASSPOR var.Herşey onun başarısı için.

Melih1 diye bir arkadaş sen kimsin sen hepsinin başındamısın diye söylemiş.Ben kimsenin başı değilim.Ben o Tribünde benden küçük olan herkesin abisiyim.Beni bu camia bu tribünler yıllardır tanır.Eğer ki bu işi yapamazsam zaten bırakırım.

Burdan bütün Yiğidolardan bütün gruplaradan İstirhamım Lütfen bu ambiansı bozmasınlar.Tribünler uzun bir aradan sonra Konya maçında mükemmel bir birliktelik gösterdi.Bu birliktelik bozulmasın.Ara bozuculara izin vermeyelim.
SAYGILARIMLA....

biz bu devrimi istememiş olsaydık zaten konya macında beraber olmazdık..
Abi Benim söylemek istediğim ''Bundan sonra Sivas tribünü ile alakalı bir sorusu olan ilk muhatap olarak beni arasın'' sözunun yanlış olması.Sivasta sadece Bir 67 derneği Bi tane grup baskanı yoktur.Genç olmamız sizlere küçük olmamız kendimizi savunamayacağız anlamına gelmez.Bizde cok maclara gittik cekmediğiniz cefaları cektik.

Birleşme filan diye ortada kesin bi şey yok..En yakın zamanda grupta ileri gelenlerle bi toplantı yapıp bu konuyu enine boyuna konusucaz..

yigidolar06
27.02.2007, 13:57

SAYGILARIMLA....

BU GÜZEL DİLEKLERİNİZE KATILMAMAK MÜMKÜNMÜ HEP BERABER OLUN SİZLERE YAKIŞIR

1967_DERNEK_NAİL
28.02.2007, 12:16

SAYGILARIMLA.... serhan gardaş sen elin den gelenin fazlasını yaptın vehala dayapmaya çalışıyorsun ve hala senin ne anlatmak istedini anlamayan aarkadaşlarımız var hiç ken dini yorma vede hiç bu polamiklere gir me senden ricam sepet koluna herkez yoluna biz hiçbir gurubu sahiplenmek veyada bir gurubun üstün de etki olmak gibi bir düşün cemiz yok her kez gurubunun hayrının gör sün yeterki sivas spora desteklesin leren güzel şey ler yapanı herzzaman destekleriz bu polemiklerde burda bitsin

merkez_emre
28.02.2007, 18:54
:) fazla söze gerek yok yazılan kelimeler cümleler ortada neyin ne demek istediğine siz karar verin....

sinan-58
28.02.2007, 19:14

SAYGILARIMLA....

serhan abi senin arkandayız dediklerin çok doğru her kulubun bir tane taraftar grubu var ve ses ordan geliyor bizde 3-4 grup var hepsi ayrı yerlerde hepsi birleşip tek yurek halinde bağrılmalı buna destek verelim

1967_DERNEK_NAİL
01.03.2007, 02:05
:) fazla söze gerek yok yazılan kelimeler cümleler ortada neyin ne demek istediğine siz karar verin....

bah canım kardeşim bn buyazına hiç bişi demiyorum senin dedin gibi fazla söze gerkyok bende diyorumki herkezin sepet koluna herkez yoluna

YaGmUr_58
01.03.2007, 03:18
bah canım kardeşim bn buyazına hiç bişi demiyorum senin dedin gibi fazla söze gerkyok bende diyorumki herkezin sepet koluna herkez yoluna

haklısın abi... o zaman kımın ne oldugu ortaya cıkıyor...1967.....

Yigido58_NL
01.03.2007, 03:27
Serhan gardasim hakli.artik trubunlerde birlik olmanin zamani geldide geciyor bile.Ben Serhan gardasimi yillar oncesinden tanirim,Sivassporumuz 3.ligdeyken birlikte destek veriyorduk takimimiza,ozamanlar daha cok baglilik daha cok birlik beraberlik vardi.Ben 5 yildir yurtdisinda olmanin derin uzuntusunu yasiyorum.yillar boyu destek oldugum takimimin maclarini ozetlerden izleyerek yetiniyorum,yalniz ben degil yurtdisinda yasayan bircok Sivassporlu.
Artik tek cati altinda toplanip tek ses olarak takimimiza destek verilse cok daha iyi olmazmi?Her kafadan bir ses cikacagina,butun stadyumdan ayni ses yukselse harika olur.Hem rakip futbolcu uzerinde baski kurulmus olur,hem kendi futbolcularimiz taraftardan destek alir,boylece daha iyi sonuclara imza atariz.
Insallah stad disinda olmasada stad icinde mac esnasinda tek yurek tek ses olup SIVASSPORUMUZA gereken destegi verirsiniz.
Ayrica burada kim buyuk kim kucuk,kim sozsahibi kim degil polemiklerine girmenin hic geregi yok,sitemizi yalnizca Sivassporlular degil diger takimlarinda taraftarlari ziyaret ediyor,onlari lafsahibi etmeyede gerek yok
atalarimizdan dedigi gibi KOL KIRILIR,YEN ICINDE KALIR

zaralım 58
01.03.2007, 07:24
MERKEZ TAYFA YI BÖYLE BİR ORGANİZASYONDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM.KEŞKE BENDE SİVASTA OLSAYDIMDA BERABER TEZAHÜRAT YAPARDIK

TOPRAKTAN GELDİK TOPRAKTAN GİDECEĞİZ SİVASLI DOĞDUK SİVASLI ÖLECEĞİZ

mesut_koçak_58
01.03.2007, 09:15
::::::BASARILAR DILIYORUM MERKEZ TAYFA YA:::::::::::::

1967_CLUB_MESUT
01.03.2007, 10:06
iNŞALLAH TRİBÜNDEKİ BİRLİKTELİK TÜM HIZIYLA DEVAM EDER.

serhankaburcuk
01.03.2007, 10:09
Sevgili Emreciğim;
Benim anlatmak istediklerimi aslında sende iyi biliyorsun.Bizim amacımız grupların üstü stadyum içerisinde bir birliktelik.Yoksa ben kimsenin grubu adına konuşma yapmam ve yapamamda.Bu hafta biz bu işe baş koyduk ve başarılıda olduk.Bundan sonrada neden olmasın.Hem ortada savunulacak bir durumda yok.Sataşma yok savunulacak bir durumda yok.Artık bu polemiklere son verelim önemli olan tribünümüzün başarısı önemli olan Sivassporun başarısı.Biz zaten birleşme falan var demedik.Sadece tribünde bir oluşum var dedik.Yoksa Merkez Tayfa ayrı Çılgınlar58 Ayrı 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği ayrıdır.Benim anlatmak istediğim ve önayak olmak istediğim mevzu ise Tribünde birlikteliktir.

Bu hafta Sakaryada renk ayrımı yapmaksızın insanlar birararaya gelebiliyorsa biz aynı renklere gönül vermiş insanlar aynı tribünde destek vermeyelim.Lütfen artık bu polemikleri bırakalım ve artık destek veremeye devam edelim.

TÜM SİVASSPORLULARA SEVGİ VE SAYGILARIMLA....

cıncık1967
01.03.2007, 10:38
biz zaten sivassporumuza sonsuza kadar destek vereceğiz şuanda 400 kişilik bi lokomatife sahibiz ve gittikçe daha güçleneceğiz abilerimizden aldığımız bayrağı haklı davamızı sonuna kadar savunacağız son noktayı koyuyorum buraya

BekirBayrak
01.03.2007, 11:31
ins böle devam edersiniz
takım taraftar ruhunu sahadaki futbolcular üzerinde etkileri olur ins

1967_CLUB_MESUT
01.03.2007, 12:37
biz zaten sivassporumuza sonsuza kadar destek vereceğiz şuanda 400 kişilik bi lokomatife sahibiz ve gittikçe daha güçleneceğiz abilerimizden aldığımız bayrağı haklı davamızı sonuna kadar savunacağız son noktayı koyuyorum buraya

vay be 400 kişilik gruplari varmis biz neden göremedik simdiye kadar daha gecen hafta daha maclara gelmeyecegiz diyenler sizler değilmisniz sanal ortamda cevap yazmak kolay biz cevapi tribünde verrriz kardesim!abilerinle sana basarilar dilerim boyle olacaksa herkes yoluna son noktayi koy bakalim ne olacaksa abilerin sana destek versinler bu kafayla taraftar olarak hicbire gelemezsiniz!!!!herset sivasspor icicn ama sivasta bunu gerceklestirmek yok biz 4 yıllık dernegi siliyoruz da siz 2 gunluk tayfayi silememiyorsunuz sanki sadece merkez tayfa vardi macta sadece onlar bagirdi 1967 derneği hic yoktu burda son noktayi ancak 1967 derneği koyar kardesim bunuda unutma!!!

melih1
01.03.2007, 13:59
merkez tayfada kı kardeşlerim...siz bildiğiniz yoldan şaşmayın..burdan atıp tutanlara kulak vermeyın..tek başına yolunuza devam edin...3-5 haftada goruldukı genç merkezın 150-200 kişilik grubu kımseye gerek kalmadan stadı ayaga kaldırıyor...

kımseye kulak asmayın kımseyle muhattapta olmayın...her turlu arkanızdayım şahsım adına..gençlıgın yanındayım..

merkez-apo
01.03.2007, 15:41
vay be 400 kişilik gruplari varmis biz neden göremedik simdiye kadar daha gecen hafta daha maclara gelmeyecegiz diyenler sizler değilmisniz sanal ortamda cevap yazmak kolay biz cevapi tribünde verrriz kardesim!abilerinle sana basarilar dilerim boyle olacaksa herkes yoluna son noktayi koy bakalim ne olacaksa abilerin sana destek versinler bu kafayla taraftar olarak hicbire gelemezsiniz!!!!herset sivasspor icicn ama sivasta bunu gerceklestirmek yok biz 4 yıllık dernegi siliyoruz da siz 2 gunluk tayfayi silememiyorsunuz sanki sadece merkez tayfa vardi macta sadece onlar bagirdi 1967 derneği hic yoktu burda son noktayi ancak 1967 derneği koyar kardesim bunuda unutma!!!

bak kardeşim sana ne derneğini sil diyen war nede gel bizle bağır diyen war.biz hiç bi zaman maclara gelmeyeceğiz demedik sana kım dediyse onu bilemiyorum.sanal ortamda yazacak olsaydık kendi sitemızdede atar tutardık burda konuşmazdık.trubunde rize macına geldiysen sen gormuşsundur 200 kişiydik kapalı yanında antalya macında istasyonda gorduysen 500 kişi yuruduk stada ama giremedık sığmadık senın anlayacaan;) burda sayımızı öwmuyoruz tabiki taraftarlık konusunada geleceksek bizden daha taraftarsan 2 senedir 1000 kişi olurdun ama hala 50 yi gecmıo sayınız nese o onemli deil abilerimizin desteğinede gelecek olursak onlar yonetimden daha iyi imkanlar sağlayabilen kapasitedeler kımsenın yapmadııını onlar yapar onlar dediiim şimdiye kadar siwastra trubunun kralını yapmış adamlardır birleşme konusunda ise yınetımın isteği doğrultusundadır sanada zaten 67 den kımse yoktu demedık bundan sonrada yonetım isterse yine beraberiz kımse kımsneın etlisine sutlusune karışmassa bişe olmaz ama bundan sonrada beraber bağırmak olmaz sanmıyorum!!!!

serhankaburcuk
01.03.2007, 19:13
Sevgili arkadaşlar sevgili kardeşler sevgili yiğidolar;

Ya ben anlatamıyorum yada hiçkimse beni anlamak istemiyor.Neden halen polemikler oluyor anlamış değilim.Lütfen bu tartışmalara son verin.Öfkeyle kalkan zararla oturur.Ben Merkezdeki gençlerinde 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğindeki gençlerinde Çılgınlarında kazanılması taraftarıyım.Hatta bugün daha Merkez Tayfadan gençlerle ayaküstü sohbet ettim.Kimse bu güzel ambiansı bozamaz.Buna en başta ben müsade etmem.
Lütfen kimseye kulak asmayalım.Tribündeki birlikteliğe ve bütün kurumların üstünde olan SİVASSPORUMUZUN başarısına odaklanalım.Sivasspor nasıl başarılı olur onları konuşalım.

Daha bu hafta Sakarya maçında 20 ye yakın kulübün taraftarı biraraya geldi ve birlik beraberlik mesajları verdi.LÜTFEN biz aynı renklere gönül vermiş insanlara olarak bunu neden başarmayalım.

NOT:Sevgili Melih1 kardeşim Eğer bu gruplardan birinden isen sende biraz daha ılımlı konuşsan iyi olur.Eğer yok bu gruplaradn birinden değilsen lütfen yorum bile yapma.

Tüm kardeşlerime saygılarımla...

merkez_emre
01.03.2007, 19:57
yaw Allahım yarabbim konu nerden nereye geldi
ben taa ilk msjımda demedim mi beraber bagırdık 67 derneği ile yapmayın biz birleşme olmasın di agzımızdan bi kelime cıktı mı? birden herkes grubların bırlesmesıni biz istemıyos gibi lanse edildi...Lütfen ortaya yenı yeni seyler atıp olayları alevlendırmeyelım...Bazı arkadaslarda goremedık 400 kişiyi filan demiş cvp veririm cok gusel ama vermek istemıyorum varsa mac oncesı resmı video su olan koyar...Benım ve arkadaslarım icin değil 30 40 kişilik grup isterse 5 kişi olsun bu takıma bu renklere gonul veren bi dk bile bagıran varsa bizim ıcın en buyuk insanlar onlardır...
Sepeti de kolumuza takarız kımse merak etmesin kımseyle birleşmek icin yalvarmıyoruz...
Daha cok sey soylerım ama Sivasspor un gelecegı için susmak lazım...

bizi kımseyle kıyaslamayınız lütfen !

merkez-apo
01.03.2007, 20:47
herşey sivasspor uğrunaa.....

ReFRaCToRY
01.03.2007, 21:24
yaw Allahım yarabbim konu nerden nereye geldi
ben taa ilk msjımda demedim mi beraber bagırdık 67 derneği ile yapmayın biz birleşme olmasın di agzımızdan bi kelime cıktı mı? birden herkes grubların bırlesmesıni biz istemıyos gibi lanse edildi...Lütfen ortaya yenı yeni seyler atıp olayları alevlendırmeyelım...Bazı arkadaslarda goremedık 400 kişiyi filan demiş cvp veririm cok gusel ama vermek istemıyorum varsa mac oncesı resmı video su olan koyar...Benım ve arkadaslarım icin değil 30 40 kişilik grup isterse 5 kişi olsun bu takıma bu renklere gonul veren bi dk bile bagıran varsa bizim ıcın en buyuk insanlar onlardır...
Sepeti de kolumuza takarız kımse merak etmesin kımseyle birleşmek icin yalvarmıyoruz...
Daha cok sey soylerım ama Sivasspor un gelecegı için susmak lazım...

bizi kımseyle kıyaslamayınız lütfen !

qereken cewap werilmiştir!......

MeRKeZ KaFaSıNa GöRe HeRKeZ!....

Bu Dünyada Her Şey Yalan
Bir tek Gerçek Sensin İnan
Yolun Sonu Ölüm Olsa
Wazgecmem Ben Bu Sewdadan.....

MeRKeZ TaYFa!...
MeRKeZ TaYFa!...
MeRKeZ TaYFa!...

fm58
01.03.2007, 21:28
abi helal olsun sizde olmasanız...

merkez_emre
01.03.2007, 21:31
qereken cewap werilmiştir!......

MeRKeZ KaFaSıNa GöRe HeRKeZ!....

Bu Dünyada Her Şey Yalan
Bir tek Gerçek Sensin İnan
Yolun Sonu Ölüm Olsa
Wazgecmem Ben Bu Sewdadan.....

MeRKeZ TaYFa!...
MeRKeZ TaYFa!...
MeRKeZ TaYFa!...

emre yeter artık bu konuyu kapatalım artık !
ok ????

pisko
01.03.2007, 22:25
400 kişiyi göremeyenler ben istasyon caddesinde Merkez tayfayla beraber yürüdüm ve gördüm belki 400 dende fazla adam vardı orada.onların hepsini anlınlan öpüyorum.lütfen kimseye kulak asmayın.sizler en büyük atmosferi yaratacaksınız.Sizlere Svas haklı güveniyor

melih1
01.03.2007, 22:34
serhan gardaş ne yaşım nede iş imkanlarım bu tarz organızasyonlara fırsat vermıyor.dolaylı yoldan sadece takıp edıyorum.ınternet maç vb...

nerde nasıl yorum yapacagımıda ben bılırım...ayrıca gruba dahilmisin demişsin benım uyelıgıme bak o tarıhta bu grup yoktu ve o gunden buyana bıldıgımı yazdım...bana yazamasın dıyebılecek bı adamın bunu demeye ne hakkı var nede haddı..nereye ne yazıp yazmayacağıma ben karar verırım kimseye saygısızlık etmedıkçe mudahele yapılamaz..

merkez grubunu desteklıyorum...

nasıl çılgınlara geçen bırısı laf atınca onları dogru bıldıgım ıçın savunduysam burdada merkezı ınandıgımdan desteklıyorum o kadar..

merkez-apo
01.03.2007, 22:43
serhan gardaş ne yaşım nede iş imkanlarım bu tarz organızasyonlara fırsat vermıyor.dolaylı yoldan sadece takıp edıyorum.ınternet maç vb...

nerde nasıl yorum yapacagımıda ben bılırım...ayrıca gruba dahilmisin demişsin benım uyelıgıme bak o tarıhta bu grup yoktu ve o gunden buyana bıldıgımı yazdım...bana yazamasın dıyebılecek bı adamın bunu demeye ne hakkı var nede haddı..nereye ne yazıp yazmayacağıma ben karar verırım kimseye saygısızlık etmedıkçe mudahele yapılamaz..

nasıl çılgınlara geçen bırısı laf atınca onları dogru bıldıgım ıçın savunduysam burdada merkezı ınandıgımdan desteklıyorum o kadar..

evet geçen maçtada ben ve arkadaşlarımın girmesine razı oldun çok sağol abi biletler vardı ama yinede sağol desteklerin için

serhankaburcuk
01.03.2007, 22:50

Bak kardeşim ben burada kimsenin yorum yazmasına bişey demiyorum.Fakat ortada bir oluşum var.Yani tribünlerde bir birliktelik var.Bu birlikteliğin arkasında en başta kulüp başkanımız Mecnun OTYAKMAZ daha sonra Kulübümüzün Taraftardan sorumlu Yöneticisi Faruk TAŞSETEN var.Biz ortalığın gerilmemesi için uğraşıyoruz biz daha güçlü bir tribün desteği ile uğraşıyoruz sen burdan köstek türü cevaplar yazıyorsun.Seninle bu tür konularda polemiğe girmek istemiyorum.Çünkü tribünlerin ve Sivassporumuzun başarısını istiyorum yıllardır olduğu gibi.

SAYGILAR....

melih1
01.03.2007, 23:03
sen daha ne yazdıgını bılmıyorsunkı gardaşım...bir grupta değilsen yorum yapma dıyorsun bır ben kımseye yazma demedım dıyorsun bır karar ver...

bence daha bu topictede kırlılık yaratmayalımda rahatsız olmasın kımse..eger bir problem varsa mailden yada messengerdan ulaşabılırsın...

ayrıca sıvasspor benım lafımla dusup çıksaydı suanda şampiyonlar ligi kupasını almıştı...hadı sana iyi geceler..

desperado58
01.03.2007, 23:16
Selam arkadaşlar,Kim Oldugum Nerede Oldugum Ne İş yaptığım Önemli Değil..

Sivasspor Taraftarıyım!!!

emin olunuzki ben her maçı çok yakından trıbunlerden takıp edıyor ve gerek merak gerekse tanıma duygusu ıle guruplarımızı her hafta takip ediyorum.
ortada 3 grup var merkez tayfa grubu 1967 derneği ve çılgınlar 58 grubu
bu üç gurup ta ellerınden geldıgınce destek ve tezahuratlarla takımımızı ateslemeye calısıyolar..Ben şahsım adına bu Üç grubaa tesekkurlerımı iletiyorum.
yanlız ben daha önce yazacaktım buraya ama yanlıs anlasılırım dıye hep ılımı bı ortam bekledım ve sımdı yazmak nasip oldu
kardeşlerim öncelikle ben grupcu dernekcı deılım. Ben bı grub destekcısı dıger grub eleştiriciside deilim
Maratonda oğlu ile birlikde kalbı sıvasspor ıcın atan bir taraftarım ve bu genel taraftar kimliği ile gruplarımıza şöyle bi baktıgımda (gecen senelerde dahil olmaz üzere) inanın beni mest eden bir tablo görüyorum bu tablo bır kac maclık deıl iç saha ve dıs saha olmak üzere sivasspor ıcın her cefayı ceken o taraftar tablosunu görüyorum o tablo nun adı bence 1967
1967 derneği 4 eylul stadyumunda var olduğu sürece güzel görüntüler eksik olmayacak.
Eminim 1967 derneği'ndeki arkadaşlar beni tanımazlar
oysa ben onları tek tek simayen cok iyi tanıyor takdir ediyor ve ayakta alkışlıyorum..

merkez-apo
01.03.2007, 23:17
melih abi sivasspora hiç bir zaman köstek olmamış aksine hep destek tam destek olmuştur.

1967_CLUB_ÖZGÜR
02.03.2007, 00:09
Selam arkadaşlar,Kim Oldugum Nerede Oldugum Ne İş yaptığım Önemli Değil..

Sivasspor Taraftarıyım!!!

emin olunuzki ben her maçı çok yakından trıbunlerden takıp edıyor ve gerek merak gerekse tanıma duygusu ıle guruplarımızı her hafta takip ediyorum.
ortada 3 grup var merkez tayfa grubu 1967 derneği ve çılgınlar 58 grubu
bu üç gurup ta ellerınden geldıgınce destek ve tezahuratlarla takımımızı ateslemeye calısıyolar..Ben şahsım adına bu Üç grubaa tesekkurlerımı iletiyorum.
yanlız ben daha önce yazacaktım buraya ama yanlıs anlasılırım dıye hep ılımı bı ortam bekledım ve sımdı yazmak nasip oldu
kardeşlerim öncelikle ben grupcu dernekcı deılım. Ben bı grub destekcısı dıger grub eleştiriciside deilim
Maratonda oğlu ile birlikde kalbı sıvasspor ıcın atan bir taraftarım ve bu genel taraftar kimliği ile gruplarımıza şöyle bi baktıgımda (gecen senelerde dahil olmaz üzere) inanın beni mest eden bir tablo görüyorum bu tablo bır kac maclık deıl iç saha ve dıs saha olmak üzere sivasspor ıcın her cefayı ceken o taraftar tablosunu görüyorum o tablo nun adı bence 1967
1967 derneği 4 eylul stadyumunda var olduğu sürece güzel görüntüler eksik olmayacak.
Eminim 1967 derneği'ndeki arkadaşlar beni tanımazlar
oysa ben onları tek tek simayen cok iyi tanıyor takdir ediyor ve ayakta alkışlıyorum..

1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Olarak...Takımımızın Daima Arkasındayız..Hiç Şüpheniz Olmasın Abi..
Sizin Gibi Düşünen Binlerce taraftar Oldugunu Bılıyoruz Buda Bizi cok Mutlu edıyor...

pisko
02.03.2007, 00:23
ya ii o zaman gidin kendi topicinie yazın acaip laf krliliği oldu.şurada merkez tayfanın gençleri konussunlar bırakın

1967_CLUB_ÖZGÜR
02.03.2007, 00:29
ya ii o zaman gidin kendi topicinie yazın acaip laf krliliği oldu.şurada merkez tayfanın gençleri konussunlar bırakın

Bi abimiz guzel bı yazı yazmıs bızde tesekkur ettık.

Panık Yapma..!!!!

Yigido58_NL
02.03.2007, 02:34
Aslinda bu topic kapatilsa daha hayirli olacak.Herkes birbirinin kalbini kiriyor taraftar arasinda kirginlik oluyor.Zorla guzellik olmaz,eger taraftar gruplari birlesmek istemiyorsa,her taraftar grubu kendine trubunde bir yer belirlesin ve orada tezahuratini yapip macini izlesin.biraz ses kirliligi olacak ama neyapalim,gruplar birlesmiyorsa,kimseyi zorlayamayiz.
Dilegim gruplarin birlesip tek ses,tek yurek olarak destek verilmesi.Birlesip YIGIDOLAR adli bir grup altinda toplanilmasi Sivas ve Sivasspora gonul veren herkes icin cok daha hayirli olacaktir.
Hayirlisi olur insallah.....
Ayrica bu konuyu fazla uzatmanin geregi olmadigini dusunuyorum.

KORAY_KORHAN
02.03.2007, 10:13
Merkez Tayfa Öncelikle Grubunuza Başarılar Diliyorum Ama Biz Stadın En İyisiyiz En İyi Grup Biziz Gibi Tabirlerde Bulunursanız Bu işe Yıllarını Veren Abilerinize Saygısızlık Yapmış Olursunuz...Sizler Çok Gençsiniz Bu Yaşlar İnsanların En Cesur En Korkusuz OlDuğu Yaşlardır,Sizler Şimdi Cesaret Örneği Göstermeye Çalışarak Abilerinizle Atışıyorsunuz,Burdaki Abileriniz Size Sadece Taraftarlık Konusunda değil İyi Bir İnsan Olma Yolunda da Yol Gösterebilecek İnsanlardır..Sivasspor Taraftarı Koca Bir Ailedir Bu Aile İçerisinde Küçükler Büyüklerine Saygılı Büyüklerde Küçüklerine Sevgili Davranmalıdır..Büyüğüne Saygısızlık Yapan Küçükler Her Ailede Olduğu Gibi Cezalandırılırlar Büyüklerde Aynı Şekilde...1967 Derneği Eğer Birleşmeye Sıcak Bakıyorsa Bu Sizler İçin Bir Lütuftur Kendinizi Dev Aynasında Görmeyin Bu Lütufa Gerken Saygıyla Mukabelede Bulunun..Taraftarlar Stada Sadece Maçı İzlemek İçin Gelmiyor O Atmosferi Yaşamak İçin Heycan Verici Bİr Ortam ARadığı İçin Geliyor..Futbolculara Nasıl Görevler Düşüyorsa Taraftara Heycan Vermek Güzel Bir Futbol oynamak Gibi,Siz Gruplara da Aynı ŞEkilde Güzell Bir Atmosfer Sağlama Görevi Düşüyor Sadece Futbolcular İzlenmiyor Siz Gruplarda İzleniyorsunuz...Biz Yıllardır 1967 Derneği Ve Çılgınları İzliyoruz Bir Çok Grup Geldi Geçti Ama 1967 Grubu Her Zaman Futbolcularının Yanında Oldu Sizlerde Abileriniz Gibi Kalıcı Olmak İstiyorsanız Büyüklerinizin Nasihatlarına Ve Önerilerine Kulak Asın..

Benim Özellikle Dikkatimi Çeken Bir Nokta VAr Antlya Ve konya Maçlarında Grubunuz İçerisinde Hayli Küfür Olduğuna Ve Grup Dışında ki Taraftarlara Rahatsızlık VErildiğine Tanık oldum..Özellikle Kendi ARanızda Yaptığınız Şakalar,Büyüklerinizin Yanında Ağza Alınmıycak Kelimeler Kullanmanız..Gençliğinizin Verdiği Heycanla Kabadayılıkla Yapılan Bazı Hareketler Beni Ve Benim Gibi Bir Çok Taraftarı Rahatsız Etti..Tribünlerde Karışıklık Ayrılık Yaratacak Hiç Bir Organizasyona Sivasspor Taraftarı olarak İzin Vermeyiz...

Bu Uyarılarımı Dikkate Almanızı Tavsiye Ederim

serhankaburcuk
02.03.2007, 10:19
sen daha ne yazdıgını bılmıyorsunkı gardaşım...bir grupta değilsen yorum yapma dıyorsun bır ben kımseye yazma demedım dıyorsun bır karar ver...

bence daha bu topictede kırlılık yaratmayalımda rahatsız olmasın kımse..eger bir problem varsa mailden yada messengerdan ulaşabılırsın...

ayrıca sıvasspor benım lafımla dusup çıksaydı suanda şampiyonlar ligi kupasını almıştı...hadı sana iyi geceler..

Özgür bir ülkede yaşıyoruz.Hatta aşırı özgür bir ülke.Ben sadece bu grupların derneklerin içindeysen bunların sorunlarını biliyorsan,maddi ve manevi olarak bu gençlerin ve arkadaşların yanında isen konuş ama değilsen güzel bir oluşuma yönelen insanların şevkini kırma.Bu oluşum için herkes taşın altına elini koydu.En başta Başkanımız Sayın Mecnun OTYAKMAZ ve Taraftardan sorumlu yöneticimiz Sayın Faruk TAŞSETEN.Bu güzel bir oluşum ve bu oluşumun bozulmaması için ben ve Diğer bütün gruplardaki arkadaşlar çaba harcayacaklar.Lütfen bu ılımlı havayı yakalamışken bozulmasına sebeb olacak tahrikli yazılar yazma.Yoksa yorum yapmakta serbestsin.

SAYGILARIMLA...

PurPose58
02.03.2007, 18:16
Abilerim ve Kardeslerim Bi Adım Atıldı ve Birliktelik Stadda Devam Edecek

Lütfen Bu Başlık Altında Daha Polemik Yapmayalım Eğer Polemik Yapacaklar Varsa Lütfen Başka Topık Acın Grupların Birleşmesi Diye Orda Yapın

Lütfen Burda Organızazyonları ve Güzellikleri Konusalım... ;)

Bursa Macına İyi Bir Organize Yapıp Sadece Sivassporumuza Destek Vereceğiz ;)

dranza
02.03.2007, 18:33
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ

merkez_emre
02.03.2007, 21:40
BAkın beyler abiler amcalar hatta...cogunuz bizim kendimizi övdüğümüzü filan yazmızşınız Biz kendimizi övmedik övsek önceki hafta antalya macındaki atmosferimizi anlata anlata bitiremezdik sanmayın ki konya macı antalya macından daha ateşli oldugumuzu..Bizim dısarda bizim en az 400 dısardan gelen en az 200 genc vardı..Biz bunları pek dile getirmedik...Dile getireceğimiz öle cok sey var ki : onları söylesek bizim nasıl bi taraftar grubundan geldiğimizi nasıl yeni bi grup oldugumuzu görürsünüz...

Beni gerek 1967 gereksede cılgınlardaki cogu insan ii tanır...o kadar mevzumuz olmustur iki grubumuzla ama hiç bir zaman ben kalkıp onlara siz böylesiniz siz söylesiniz demedim dememde Çünkü hepimiz bir bayragın altındayız...Hiç kımsede merak etmesin tamam grubun büyük cogunlugu liseli ama bizim kemik tayfamız beste bilen tezahurat bilen adamlardır..büyük cogunlugumuzda 2 ligden hatta 3 ligde deplasmanlara gitmiş kucuk yasta arkadaslarımız var...Bizim kemik tayfamız hep taraftar videoları ile yatıp kalkar her buyuk gruptan bişiler kapmaya Sivassporumuzun maclarına aktararak yozlaşmış bestelerden kurtarmaya calısırıyoruz..

Çoğu üye yeni üyelik almış 1967 derneğini övmüş ...eyvallah övsunler biz onlara karsı bi kinimiz olsaydı konya macında beraber bagırmazdık...bu topic te hiç bi taraftar grubunu küçümseyecek bi laf bulamazsınız hatta benım yazılarıma bakın..macta bi taraftar grubu ıkıncı yarı susmustur onları bizle olmayan bi kaç kişi ortaya atmıstır bende onları korumak amacıyla kımse hiç bi taraftar grubumuza laf etmemesini söylemişimdir...gerek 1967 gereksede cılgınlardaki abılerımızle nerde karsılassak sohbet ederiz kimseyle de bi sorunumuz olmamıstır !!!!

Tribünde siz kucuksunuz pek bilginiz yok abilerinizin cagrısına uyun filan laf edilmiş...Biz küçüğüz cogundan ama onlarda bizim nasıl birisi oldugumuzu kendileride bilir bu yasımızda her ortama girmiş kimsenin cekmediği cefaları cekmişizdir...
Sizlerden ricam kimsenin ama kimsenin bizi küçümsememesi....

ayrıca bu baslık altında hiç bir grup üyesinin tartısmasını istemiyorum artık tartısılacak bi yer varsa da sanal alem değildir...hafta içi toplantı olucak sanırım orda konusulur konular...Görevlilerden ricam artık grubumuzla ilgisi olmayan msjların bundan sonra silinmesi...

saygılarımla Emre

Army
02.03.2007, 22:13
Bizim grubumuzun yaş ortalması 17-18 olmasına rağmen 97 senesinden beri bu renkler uğruna stad kapılarında geçti çocukluğumuz.. sivassporumuz 3.ligden 2.lige çıkarken 2.ligden süper lige çıkarken hep yanındaydık içerdeki maçlarda olsun dışardaki maçlarda olsun çok cefalar çektik elimize ne geçti hiçbirşey aksine ailelerimizden devamlı azar işittik yinede hiçbir şey bizi bu sevdadar vazgeçiremedi..

kemik tayfamız emre arkadaşımızında dediği gibi türk ve yabancı büyük külüplerin bestelerinin hepsini biliyoruz ve bunları devamlı sivasspora uyarlamaya hatta kendimizi dahada geliştirip yeni besteler yazarak bütün arkadaşlarımıza öğretmeye çalışıyoruz..

biz bir yola baş koyduk sivassporumuza yeni nesil, çekirdekden yetiştirdiğimiz tertemiz insanlardan oluşan bir grup kurduk arkamızda olan herkese teşekkürler...

By Karayel+58
02.03.2007, 22:22
1967 Sivasspor derneği+Çılgınlar+Merkez Tayfa=Gardaş=Sivasspor=Abi=Kar deş=Saygı=Sewgi=Hoşgörü=Kırmız ı Beyaz.............+58

CAGLAYAN
02.03.2007, 22:35
BAZI ARKADASLAR GURUPLARIN BIRLESMESINDEN BAHSETMISLER " KENDI ACILARINDAN HAKLI OLABILIRLER AMA BENIM KANIMCA TRIBÜNLERDE BIRLIKTELIK HEPSINDEN DAHA ÖNEMLI INSALLAH BUNDAN BÖYLEDE ÖYLE OLUR. TABIIKI CATLAK SESLER CIKACAKTIR , FARKINDAYSANIZ BU SESLER TARAFTAR GURUPLARINDAN DEGIL TRIBÜNLE ALAKASI OLMAYAN KISILERDENDIR.SIZLERDEN RICAM ASILSIZ YORUMLARDAN ETKILENIP BU YENI OLUSUMU CIKMAZA SÜRÜKLEMEYELIM "
BASARILARINIZIN DEVAMINI DILIYORUM.

SIDDIH
03.03.2007, 23:16
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

merkez_emre
05.03.2007, 17:26
...İstanbul maceramızda cok seyler yasadık ama önce bizi son derece güzel agırlayan by Karayel+58 ve Batuhan abimize büyük teşekkürler ederiz...

emre---fatih---yasin

merkez_emre
05.03.2007, 17:51
hee unutmadan

Sivasspor atkı formalarıyla yaklasık 1000 fb linin tam içinde yarım saat beklemek yürek ister !!
o yürek de merkez tayfada 4 aslan yürekte vardır !

melih1
05.03.2007, 18:15
kardeş yurek ıster felan yazmışsın orda dayak yesenız hastanelık olsanız veya olsenız nolacak??

olan ananız babanıza olacak..bir şeyler yapıyorsunuz ama mantıklı olanı yapın Allah aşkına..

şimdi 4 kişi orda bekledınızde merkez grubu na bakın 4 kişiyle 1000 kişiye posta koyuyormu dedıler yoksa ne yureklıymısler mı dediler...deseler bile size faydası ne oldu diye uzar gider bu sorular zıncırı...

övundugunuz sey yurek ıster dıye tahammul ettıgın sey değil 4 kişi aslanlar gibi gittik deplasmana orda bagırdık sonuna kadar olsun...ben boyle dusunuyorum..siz veya başkaları farklı dusunurse saygı duyarım...ama bu tarz dusunursenız pek ilerleyemezsınız bence..bunada katılmayabılırsınız...sizin tek dusuneceğiniz sey nasıl grubu bırlık halıne sokarım nasıl stadı ayaga kaldırırım nasıl yenı bırşeyler uretırım olmalı...

bdogan58
05.03.2007, 18:25
kardeş yurek ıster felan yazmışsın orda dayak yesenız hastanelık olsanız veya olsenız nolacak??

olan ananız babanıza olacak..bir şeyler yapıyorsunuz ama mantıklı olanı yapın Allah aşkına..

şimdi 4 kişi orda bekledınızde merkez grubu na bakın 4 kişiyle 1000 kişiye posta koyuyormu dedıler yoksa ne yureklıymısler mı dediler...deseler bile size faydası ne oldu diye uzar gider bu sorular zıncırı...

övundugunuz sey yurek ıster dıye tahammul ettıgın sey değil 4 kişi aslanlar gibi gittik deplasmana orda bagırdık sonuna kadar olsun...ben boyle dusunuyorum..siz veya başkaları farklı dusunurse saygı duyarım...ama bu tarz dusunursenız pek ilerleyemezsınız bence..bunada katılmayabılırsınız...sizin tek dusuneceğiniz sey nasıl grubu bırlık halıne sokarım nasıl stadı ayaga kaldırırım nasıl yenı bırşeyler uretırım olmalı...

çok haklısın renktaş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

merkez-apo
05.03.2007, 23:23
lan emre oğlum bugün sizi görünce içimden dedimki bunların kafa 1 milyon çocuklar uykusuzluktan bitmişsiniz:D

yigido1977
06.03.2007, 13:04
Herkes kendi grubunun oldugu yerde yazarsa sorun çıkmaz

merkez_emre
06.03.2007, 17:50

ben kımseye posta koyduk die yazmadım sadece aklıma geldi yazdım...4 kişininde zaten o kadar taraftara şekil yapması imkansız...

ovunmek icinde yazmadım ovunulecek seyleri biz zaten yapıyoruz merak etme kardeş en kralını yapıyoruz zaten ...

CÜSSKB-Aynur
10.03.2007, 17:04
Bravo Merkez-Tayfa ve EMRE:D
Süperdiniz;)

PurPose58
10.03.2007, 17:17
tskler aynur abla sizlerde iyiydiniz ;)

merkez_emre
10.03.2007, 17:35
Bravo Merkez-Tayfa ve EMRE:D
Süperdiniz;)

ne demek abla elimizden geldiğince bagırmartmaya calıstık...

anti_emre :mad:
forza_merkez tayfa ;)

merkez_emre
10.03.2007, 17:37
bu arada cok gusel mac oldu cılgınlarla 67 dernekle beraber olduk resimleri sabırlısızlıkla beklıyorum.....

o tribününde olan destek veren herkesin karşısında saygıyla eğiliyorum...
teşekkürler

serhankaburcuk
10.03.2007, 17:56
Bugün tribünde çok güzel işler yapıldı.Özellikle Merkez_Tayfa dan Emre bugün yine harika işlere imza attı.Emre,Uğur ,Yasin,Fatih ve adını bilmediğim tüm gençlerimize hepiniz bugün çaba harcadınız hepinize tek tek teşekkür ediyorum.

deli_yigido
10.03.2007, 17:58
Merkez Tayfa bugun süperdi!.. Allah razı olsun

ofozturk
10.03.2007, 19:41
böyle bi grup kurdugunuz için helal olsun size yigidolar.:) benim ufaklıkta yakında katılır size.:)

Serd@r
10.03.2007, 19:50
Sizleri görme şansım olmadı ama bilinçli taraftarlık adına önemli bir değer olduğunuzu forum paylaşanlarının yazılarından edindim.
Teşekkürler MERKEZ TAYFA...Hızının kesilmesin...

1967_Dernek_Murat
10.03.2007, 19:50
bu arada cok gusel mac oldu cılgınlarla 67 dernekle beraber olduk resimleri sabırlısızlıkla beklıyorum.....

o tribününde olan destek veren herkesin karşısında saygıyla eğiliyorum...
teşekkürler

HELAL OLSUN HEPİNİZE BUGÜN SİVASLILARIN NE OLDUNU GÖSDERDİK 3 GRUP TEK YÜREK OLDU SAATLER DURDU MERKEZ 1967SS.G.T.D CILGINLAR58 İN ÜYELERİNE TEK TEK TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR VE SAYGILARIMI SUNARIM

merkez_emre
10.03.2007, 19:51
eyvallah abi

ayna gibi olduk birbirimizi bulduk :D

Army
10.03.2007, 19:53
eywallah abi.. bekleriz................

Serd@r
10.03.2007, 19:54
HELAL OLSUN HEPİNİZE BUGÜN SİVASLILARIN NE OLDUNU GÖSDERDİK 3 GRUP TEK YÜREK OLDU SAATLER DURDU MERKEZ 1967SS.G.T.D CILGINLAR58 İN ÜYELERİNE TEK TEK TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR VE SAYGILARIMI SUNARIM

İşte bizlerin sizlerden beklediğide buydu.
HELAL OLSUN ARKADAŞLAR SİZE...

merkez-apo
10.03.2007, 20:03
bu maça gitmek vardı be fıstık gibi maçı gaçırdıh.neyse herkezin yüreğine sağlık

merkez_emre
10.03.2007, 20:03
merkez tayfa grubu adına duyurudur.....

1)Bizim gruptan hiç kimse bizi övmesin biz böyleydik biz şöyledik ayağına yatmasın...Varsa bi övünülecek durum bunu biz değil dısardan görenler yapsın Çünkü bize yakışan budur....

2)mac resimlerimizden sadece bi kacını buraya eklicez gerisini kendi sitemize koyucaz...bunu kimse yeni site actılar şımardılar sanmasın...Amacımız yaptıgımız işi herkese göstermek hava atmak değildir...

merkez tayfa lideri fatih ilter ve grup üyesi emre

mekan34parola58
10.03.2007, 20:19
SİZİ HER ZAMAN SİVASSPORUN YANINDA BEKLİYORUZ

merkez-apo
10.03.2007, 20:21
elimizden geldiğinden fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

merkez-apo
10.03.2007, 20:22
merkez tayfa grubu adına duyurudur.....

1)Bizim gruptan hiç kimse bizi övmesin biz böyleydik biz şöyledik ayağına yatmasın...Varsa bi övünülecek durum bunu biz değil dısardan görenler yapsın Çünkü bize yakışan budur....

2)mac resimlerimizden sadece bi kacını buraya eklicez gerisini kendi sitemize koyucaz...bunu kimse yeni site actılar şımardılar sanmasın...Amacımız yaptıgımız işi herkese göstermek hava atmak değildir...

merkez tayfa lideri fatih ilter ve grup üyesi emre

emrecim sana katılıyorum..bizi biz övdüğümüz zaman yaotığımız şeylerin hiç değeri kalmıyor

bdogan58
10.03.2007, 20:33
her maç dolduruyorsunuz mabedimizi her zaman böyle devam inşallah renktaşlar!!!

Del Piero
14.03.2007, 17:34
ya kardeşlerim başarılarınızın devamını dilerim evet aktifsiniz ama daha çok yol var önümüzde. ama bence yaa nasıl desem eski isim daha iyidi YENİÇERİLER bence yani :)

kocero.58
14.03.2007, 17:52
Aga isteyen üye olabiliyormu gruba bilgi verirsenizsevinirim

Engin58
14.03.2007, 17:54
Cok süper olmus tebrik ederim.Saygilarimla...

merkez_emre
14.03.2007, 20:52
Aga isteyen üye olabiliyormu gruba bilgi verirsenizsevinirim

tabi ama tek şart
destek verecek adam bulmak

kocero.58
15.03.2007, 12:02
tabi ama tek şart
destek verecek adam bulmak

aga ozaman nasil irtibata gececez sizle yani nereye gelip kaydolacaz yardımcı olursan sevinirim

Army
15.03.2007, 12:55
aga ozaman nasil irtibata gececez sizle yani nereye gelip kaydolacaz yardımcı olursan sevinirim

belgeli falan kayıt yok armagan-arslan@hotmail.com ekle görüşelim ;)

CÜSSKB-Aynur
17.03.2007, 16:17
Haydi bakalım merkez;)
Kayseri maçına iyi organize olun:D

myway
17.03.2007, 16:23
ya bu kadar bölünmüşlük olur mu arkadaşlar napıosunuz.... önüne gelen grup kurmuş. bütün gruplar birleşsin adam gibi bir büyük sivasspor grubu kurulsun... bu da büyük takım olma yönünde atacağımız ilk adım olur!!!!

yigidomustafa58
17.03.2007, 16:39
teşekkürler gardaş resimler için resimlerin devalarını bekliyoruz...

sinan-58
17.03.2007, 18:08
ya bu kadar bölünmüşlük olur mu arkadaşlar napıosunuz.... önüne gelen grup kurmuş. bütün gruplar birleşsin adam gibi bir büyük sivasspor grubu kurulsun... bu da büyük takım olma yönünde atacağımız ilk adım olur!!!!

mymaw sana katılıyorum bursa texas ıyla sakarya tatangalarıyla generbahçe gfb leriyle bjk çarşısıyla gs ultraaslanıyla unlu bizimki herkesin ayrı bir adı maçlarda beraber olması yetmiyor birleşip yeni bir isimle adımızı turkıyeye duyurmalıyız

SEMİH-58
17.03.2007, 18:11
destekleriniz için sagolun şimdi sıra diger yigidolarda

merkez_emre
17.03.2007, 23:33

bekara kadın boşamak kolay geliyor tabi...
bu arada her önüne gelen grup kuruyor lafı olamamış grupların kurulması Sivastaki taraftar gruplarının iyi olmamasıdır..Bizde bunu gorduk grup kurduk vede herkeste gormustur ki Sivasspor tribünlerinde büyük bi kıpırdanma vardır...

merkez_emre
21.03.2007, 20:49
yapılmayanları yapmaya devam ediyoruz....
bizi izlemeye devam edin!!!

;) ;)

ReFRaCToRY
29.03.2007, 19:17
yaptıklarımız yapacaqlarımızın teminatıdır!... :D

sivas_kangallı
29.03.2007, 19:24
helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn

merkez_emre
29.03.2007, 19:28
yaptıklarımız yapacaqlarımızın teminatıdır!... :D

emre ne demiştik hani biz baskaları gibi kendimizi övmeyecek dısardan görenler övecekti bizi :)

unutma en iyi reklam icraattir.

merkez_emre
29.03.2007, 19:37
dedim ya grubumuz dısındakier bizi övsün die :)
neyse makaraya gerek yok uzatmayalım daha

mesut_koçak_58
29.03.2007, 20:25
helal olsun sizlereeeeeeeeeeeeeeee

merkez_emre
01.04.2007, 20:02
Arkadaslar hepinizin ayagına saglık yine İstasyon caddesi taraftar gördü :)

Engin58
01.04.2007, 22:26
helaliniz var tebrikler yigido kardeslerim.saygilarimla...

pisko
02.04.2007, 10:40
gençler o pikabın içinde gidenler sizmiydiniz.bu arada kutlarım .her geçen gün çok iyi şeyler yapıyorsunuz

merkez_emre
02.04.2007, 11:27
gençler o pikabın içinde gidenler sizmiydiniz.bu arada kutlarım .her geçen gün çok iyi şeyler yapıyorsunuz

evt bizdik yaklasık 20 kişi tur attık pilapka galibiyeti kutladık..:) teşekkürler ii dilekleriniz için

berlinli1967
02.04.2007, 13:29
pikpala gidenler 1967 genc taraftalrlardı lütfen doğruşları söyleyin

merkez_emre
02.04.2007, 13:35
pikpala gidenler 1967 genc taraftalrlardı lütfen doğruşları söyleyin

yaw kardeşim bu kadar kuruntulu olma..hadi diyelim 67 dernekti nolcak madalya mı verecekler :D
başkanına sor bakıyım kimmiş

Army
02.04.2007, 13:39
uehueheu 67miymiş :D :D çektiğimiz resimlere bakarsan bi taneside pikabın içinde ben çektim bizzat yeterlimi.. pikapçı abiye teşekkürler :D :D

TuNaHaN_058
02.04.2007, 14:28
EN IYISINI YAPANLARIN UYELERIDE DESTEKCISIDE COK OLUR
BASARILAR...
HERSEY SIVAS ICIN...

abircan
02.04.2007, 15:16
TAYFAYA BAŞARILAR DİLERİM YANLIZ GRUP İSMİNİZ KEŞKE SİVASI ÇAĞRIŞTIRAN BİRŞEY OLSAYDI, TAYFA DAHA ÇOK TRABZON TARAFTARI İSMİ GİBİ DURUYOR, Bİ DÜŞÜNÜN DERİM BELKİ DAHA YEREL BİR İSİM BULABİLİRSİNİZ BENİMKİSİ BİR DOST ÖNERİSİ

Army
02.04.2007, 15:54
abicim zaten grubun ismi tayfa değil ki MERKEZ

serhankaburcuk
02.04.2007, 17:18
Yaw gençlik bu tür muhabbetler bize yara aldırır...Dün pikapla gezenler Merkez Tayfadan arkadaşlardı.Bu tür muhabbetleri yapmayalım ...Lütfen ...YASASIN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ...YAŞASIN SİVASSPORUMUZUN BÜYÜK VE CEFAKAR TARAFTARI...

1967_Dernek_Murat
02.04.2007, 17:30
ARKADAŞLAR Bİ YANNIŞ ANLAŞILMA VAR GERÇİ YANNIŞLIK YOK MERKEZDE PİKAPLA GEZMİŞ BİZDE GEZDİK AMA NE OLACAK PİKAPLA GEZİNCE BUNLARI BOŞ VERELİMDE.
DÜNKİ MACDAN DOLAYI HEM 67Lİ ARKADAŞLARI HEMDE MERKEZ Lİ ARKADAŞLARI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM VE BÖYLE DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM PİKAPCILARRRRRRRRRRRR :D :D :D :D :D :D :D :D

zaralım 58
02.04.2007, 17:43
güzel resimlar paylaşım için tşk

merkez-apo
02.04.2007, 21:52
murat abi pikapçılar iyi lakap

simsiyah
02.04.2007, 23:33
tebriklerr.................... ...............:)

ReFRaCToRY
04.04.2007, 19:35
PİKAPÇILAR!... :D puhahahaha :D

merkez_emre
04.04.2007, 20:49
Yaw gençlik bu tür muhabbetler bize yara aldırır...Dün pikapla gezenler Merkez Tayfadan arkadaşlardı.Bu tür muhabbetleri yapmayalım ...Lütfen ...YASASIN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ...YAŞASIN SİVASSPORUMUZUN BÜYÜK VE CEFAKAR TARAFTARI...

abi birlik beraberlik güzelde keşke kendi adamlarına kendi elemanlarına söz gecirebılsen !
kimsenın kalbini kırmak istemedikçe laflar devam edio....
bi yere kadar

zaralım 58
04.04.2007, 21:44
DEVAMI GELSİN ARKADAŞLAR İNŞ HADİ BAKALIM

melih1
06.04.2007, 00:15
merkez tayfa grubunun bir sonraki sezon davul konusunda yardım benden.gereklı maddı manevi desteği davullarda ben vereceğim size.artık yetkılı kımsenız kımse bana özel mesaj ile ulaşsın...

siz iyi işler yapın arkanızda olacağım daima.size gerekli kaynaklarıda ayarlamaya çalışacağım..

mesut_koçak_58
06.04.2007, 11:07
desteklerınden dolayı tum merkez tayfaya tesekkurler....

Army
06.04.2007, 21:57
merkez tayfa grubunun bir sonraki sezon davul konusunda yardım benden.gereklı maddı manevi desteği davullarda ben vereceğim size.artık yetkılı kımsenız kımse bana özel mesaj ile ulaşsın...

siz iyi işler yapın arkanızda olacağım daima.size gerekli kaynaklarıda ayarlamaya çalışacağım..

teşekkürler abi e-mail adresimi attım özel msjla

Ss--58--Ss
06.04.2007, 22:04
NE DIYELIM BASKA HELAL OLSUN SİZE...;)

SLHKZ
06.04.2007, 22:57
abi birlik beraberlik güzelde keşke kendi adamlarına kendi elemanlarına söz gecirebılsen !
kimsenın kalbini kırmak istemedikçe laflar devam edio....
bi yere kadar

haklısın arkadaşım katılıyorum

merkez_emre
06.04.2007, 23:26

eyvallah abi sagolasın .........

ali_zara
06.04.2007, 23:32
çok güzel olmuş abi resimler tebrik ederim sizi

yigidomustafa58
09.04.2007, 18:00
ilk maç falan farketmez size siz bu aşkla devam yola

yeniceri_can
10.04.2007, 00:19
orda burda surdadır
surda burda ordadır
Sivasspor nerdeyse
Merkez Tayfa ordadır.

Tarkan ÇeLik
14.04.2007, 01:02
:) :) Süper,Süper.. :).................

Ss--58--Ss
14.04.2007, 08:18
gercekten super resımler bravo dıyorum baska bırsey demıyorum.;) :D

GFBuraK
16.04.2007, 12:14
cümlete s.a. merkez.. :D ben GFBuraK...

akifeker
12.05.2007, 14:29
helal olsun valla inşallah gs yide yeneriz

Army
12.05.2007, 20:27
cümlete s.a. merkez.. :D ben GFBuraK...

as burak hoşgeldin :D

merkez_emre
12.05.2007, 22:51
Yarın Maçta Show var !!!!!!

Plase Loading

merkez-apo
12.05.2007, 23:21
herkes susacak merkez çoşacak!!!

Army
13.05.2007, 00:59
beyler şşşşşşşşşşşşşşşşşşştt :D

Ss--58--Ss
13.05.2007, 01:16
yarın galatasaraya gosterelım nasıl takıma sahıp cıkılırmıs gorsunler :) :) :)

merkez_emre
13.05.2007, 22:42
Yarın Maçta Show var !!!!!!

Plase Loading

Dediğimizi yaptık
8 meşale 250 Maytap vede 15 Tane büyük volkan La
Yaktık stadı :) resimler yarın bişey olmazsa Sitede

PRoFeSSioNaL
13.05.2007, 22:48
,€linize Sağlık Merkez Tayfa
Teşekkürler

sivasfb58
13.05.2007, 23:54
vaalla show çok güzel oldu emeği gecen herkeze tşkrller

GuNaY
13.05.2007, 23:56
Dediğimizi yaptık

Merakla bekliyoruz resimleri ;)

CÜSSKB-Aynur
14.05.2007, 09:01
Dediğimizi yaptık

Dün Havuz kale arkasında çok güzel görüntüler vardı.
Teşekkür ederiz Merkez;)

İnşallah bu meşaleler yüzünden Kulübümüze ceza gelmez.

Army
14.05.2007, 14:13
Resimler birazdan burda ;)

merkez-apo
14.05.2007, 14:18
sabırsızlıkla bekliyoruzz resimleri

CÜSSKB-Aynur
21.05.2007, 09:09
Merkez, Ankara gücü maçına gidip, takımımızı çok güzel desteklediğiniz için teşekkürler. Tezahüratlarınız radyodan bile duyuluyordu.;) maçın spikeride sizden övgüyle bahsetti.

CÜSSKB-Aynur
21.05.2007, 13:11
Emre, Ankara gücü fotoğraflarınız yokmu??

PRoFeSSioNaL
21.05.2007, 13:17
Resimlerin güzel olacağından hiç kuşkum yok

Army
21.05.2007, 13:36
resimler yolda ;)

saf.fet-02
05.06.2007, 20:04
KÖKENİ BELLİDİR YIKILMAZ ASLA
BU ALEMDE merkez tayfa
---------------------------------------
ADAM SEVER ADAM SAYAR marmara
ADAM DÖVER ADAM KESER marmara

MERKEZ TAYFAYA İST. VE İZMİTTEN SELAMLAR.BAŞARILAR DİLERİM.SIRA BİZDE.DUALARINIZI EKSİK BIRAKMAYIN.

merkez_emre
05.06.2007, 20:19
Yolunuz acık olsun inş. büyük işler yaparız ist de ki maclarda

Army
05.06.2007, 20:48
Gönlümüz sizlerle... .

zaralım 58
05.06.2007, 22:00
1 maç değil 1000 maça da gidreriz yeterki SİVASSPOR layık olduğu başarıyı şağlasın

NAUGHTYBOY58
06.06.2007, 12:33
MErkez Tayfa Marmarayı Destekliyor ...!

velibircan
06.06.2007, 12:39
merkez tayfanın istanbul temsilcileri olarak orada olicaz
sonuna kadar yanınızdayız

gurbetciler
06.06.2007, 15:32
helal olsun arkadaslar herkese basarilar.....

ali_zara
06.06.2007, 15:50
merkez tayfa basarılarının devamını dilerim

can5858
06.06.2007, 16:06
HELAL OSUN SİZİN GİBİ TARAFTAR ZOR BULUNUR YĞİDOLAR KİM TUTAR SİZİ:)

mermer yusuf
09.06.2007, 11:27
KÖKENİ BELLİDİR YIKILMAZ ASLA
BU ALEMDE merkez tayfa
---------------------------------------
ADAM SEVER ADAM SAYAR marmara
ADAM DÖVER ADAM KESER marmara

MERKEZ TAYFAYA İST. VE İZMİTTEN SELAMLAR.BAŞARILAR DİLERİM.SIRA BİZDE.DUALARINIZI EKSİK BIRAKMAYIN.

SAYEMİZDE KOCAELİYİ-İZMİTi GÖRDÜN.HADİ YİNE İYİSİN SAFFET.İNTERNETE GİRMEK İSTERSEN OFİSE GELİP HER ZAMAN GİREBİLİRSİN.GEÇEN İŞ VAR DİYE YOLLAMIŞLAR SENİ.

MERKEZ TAYFAYA SONSUZ BAŞARILAR.

NAUGHTYBOY58
09.06.2007, 12:16
Eywallah...................... ......!

sensizimya_58
09.06.2007, 12:45
slm merkez tayfa bende sizden olmak isterim sivasın yanında olduğunuz iiçin hepinizden alah razı olsun