Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVAS´TA CÜSSKB AÇILDI.

SivasSpor.Com
23.02.2007, 19:11
http://www.trtube.com/izle.php?v=phxfugoben

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Kulüp Birimi (CÜSSKB) açıldı. Açılışı Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Sarı yaptı..

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı içerisinde yer alan birimin açılışını Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Sarı yaptı.

Açılış töreninde konuşan Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivasspor Kulübü’nün Türkiye liglerinin en centilmen taraftarına sahip olduğunu söyledi. Birliğin açılmasında emeğe geçenleri kutlayan Başkan Otyakmaz açıklamasında şunları kaydetti;
“Öncelikle Türkiye liglerinin en centilmen taraftarına sahip olan Sivasspor Kulübü’nün yeni bir centilmen gurup kazanmasından dolayı çok mutluyuz. Cumhuriyet Üniversitesi’nde Sivasspor biriminin oluşturmasında emeği geçen herkese, çok değerli hocalarımıza ve bu imkanı sunanlara çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra Sivasspor taraftarı 4 Eylül Stadyumu’nda daha renkli görüntüler oluşturarak, Fair-Play ruhu içerisinde takımı bilinçli şekilde destekleyeceği bir noktaya gelecektir. Bundan en ufak bir şüphemiz yoktur.”

Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hüseyin Sarı ise bayanların da içerisinde yer aldığı birliğin kötü tezahüratı önleme açısından faydalı olacağını belirterek, “Spor sahalarında, özellikle çok büyük kitlelerin katıldığı futbol maçlarında kötü tezahüratın, yine bu büyük kitlelere çok farklı bir şekilde değerlendirildiği söz konusu. Son günlerde bunu görüyoruz. Sivasspor’un bir biriminin Cumhuriyet Üniversitesi’nde açılmış olması, bu anlamda seyircileri stadyuma çekmek ve sporun sonuçta bir barış ve kardeşlik içerisinde bir rekabet ortamı içerisinde bu kültürün topluma yayılması topluma benimsetilmesi konusunda bir katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Beklide Türkiye genelinde bir ilk oluyor spor kulübünün bir birimi bir üniversitede açılıyor buda güzel bir gelişme” dedi.

Açılış törenine Sivasspor Asbaşkanı Erdal Sarılar, Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Yıldızdağ ve Faruk Taşseten ile birlikte C.Ü. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Dr. Hasan Gül ve birlik üyeleri katıldı.

*58bonn
23.02.2007, 19:14
cok güzel oldu acilislar isimize yarar saglar

salihak
23.02.2007, 19:22
sivassporumuza faydalı olacağına canı gönülden inanıyorum

ceza_tolga_rep
23.02.2007, 19:34
gerçekden çok güsel bi uygulamaya adım atmış oldu mecnun başkan.kendisini gerçekden açık yüreklilkle kutlar böle çalışmaların devamısın diler SİVASSPOR yönetimine hayırlı olsun dileklerimi iletir kendilerine teşekkr eder yürekten kutlar başarılar diler devamının gelmesi dileğiyle her zaman başarılar dilerim..

SONMEZ
23.02.2007, 19:44
Güzel bir haber, güzel bir gelişme.
Camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor
ve katkıda bulunan herkese şükranlarımızı
gönderiyoruz.
.
.
.

serhankaburcuk
23.02.2007, 19:47
Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.Sivasımız için çok güzel bir gelişme...

merkez_emre
23.02.2007, 19:56
hayırlı ugurlu olsun
umarım ii çalışmalar yaparsınız

GuNaY
23.02.2007, 20:00
Öncelikle bu oluşumun başlanması ve açılması aşamalarında Büyük Emeği Olan Aynur Ablama teşekkür ederim.

Taraftar profili olarak her geçen gün daha iyi bir hal alıyoruz.
Türkiyenin en centilmen taraftarı olarak sadece bizim adımız anılacak!

CÜSSKB-Aynur
23.02.2007, 20:19
CÜSSKB açılış davetimizi kabul eden başta Başkanımız Sayın Mecnun OTYAKMAZ olmak üzere, As başkanımız Sayın Erdal SARILAR’ a Basın sözcümüz Sayın Fikret ÜNSAL’ a Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Kemal YILDIZDAĞ ve Faruk TAŞSETEN’ e

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hüseyin SARI, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanımız Sayın Dr. Hasan GÜL’ e

Yerel Basın mensuplarımıza ve açılışımızda yanımızda olan tüm katılanlara sonsuz teşekkürler.

Kulübümüz, Üniversitemizde mevcut olan potansiyel taraftar kitlesini harekete geçirmek Sivasspora Bilinçli Taraftar kazandırmak amacıyla kurulmuştur.
Sürekli bir destek sağlayabilmemiz halinde, kısa sürede katlanarak büyüyeceğiz.
Taraftar anlayışına yeni bir dinamizm, yeni bir boyut getireceğimize inanıyorum.
Parolamız az laf çok iş.

CAGLAYAN
23.02.2007, 20:34
http://www.yeniulke.net/newsletter/haber/1248-0722312658bg.jpg

yeni bir Oluşum yeni bir Başlangıç Sivasımıza Hayırlı uğurlu Olsun...
Sivasspor biriminin oluşturmasında en cok emeği geçen NILAY Hanıma ve birim üyelerine Teşekkür ederim.
Yolunuz Açık olsun.

1967_DERNEK_MUSTAFA
23.02.2007, 21:44
sivas ve sivasspor için inşallah hayırlı olur hayırlı uğurlu olsun

Besyo_cu
23.02.2007, 21:45
Hem saha içi hemde saha dışında cok güzel işler yapıyoruz bravo !

gülkız
23.02.2007, 22:56
Sivassporun akademik olarak temsil edilmesini sağlayan ve gerekli girişimlerde bulunan Aynur Hanımı tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.Etkinliklerinin ve organizasyonlarının başarılı olarak sürmesi dileğiyle...

NOT:CÜSSKB yerine CÜSEB (Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Etkinlik Birimi) akılda daha kalıcı olması amacıyla olabilir miydi?Benimkisi sadece tavsiye amaçlıdır,takdir sizin...

Fatih Bayrak
24.02.2007, 00:47
Sivas ve sivasspor icin basarili calismalar olacagina gönülden inaniyorum.
Bu uzun yolda emegi gecen arkadarlara tesekkürler.

yigido_furkan
24.02.2007, 01:10
Camiamıza ve Sivasımıza hayırlı uğurlu olsun.

izmirliyigido
24.02.2007, 07:57
Taraftar profilinin akademik alanlarda yer alması demek, o şehrin ne kadar kültürlü, aydın, spora ve sporcuya ne kadar değer verdiğini gösterdiği gibi kesinlikle TRİBÜN KÜLTÜRÜNE ve spor kamuoynun SİVAS Halkına ve SİVASSPOR TARAFTARINA bakış açısındanda önemli bir etki gösterecektir.

Bu anlamlı ve güzel işlerin yapılmasında ve gerçekleşmesinde emeği geçen herkese, biz gurbetteki taraftarlar olarak TEŞEKKÜR ederiz.

HERŞEY SİVAS İÇİN....
.
.

HakkıTİMUÇİN
24.02.2007, 08:42
CÜSSKB açılış davetimizi kabul eden başta Başkanımız Sayın Mecnun OTYAKMAZ olmak üzere, As başkanımız Sayın Erdal SARILAR’ a Basın sözcümüz Sayın Fikret ÜNSAL’ a Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Kemal YILDIZDAĞ ve Faruk TAŞSETEN’ e

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hüseyin SARI, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanımız Sayın Dr. Hasan GÜL’ e

Yerel Basın mensuplarımıza ve açılışımızda yanımızda olan tüm katılanlara sonsuz teşekkürler.

Kulübümüz, Üniversitemizde mevcut olan potansiyel taraftar kitlesini harekete geçirmek Sivasspora Bilinçli Taraftar kazandırmak amacıyla kurulmuştur.
Sürekli bir destek sağlayabilmemiz halinde, kısa sürede katlanarak büyüyeceğiz.
Taraftar anlayışına yeni bir dinamizm, yeni bir boyut getireceğimize inanıyorum.
Parolamız az laf çok iş.

Gerçekten Türkiye'ye örnek olacak bir çalışma..
Bu gurur Başta bu işe emek harcayanların ve Tüm SİVASIN..
Aynur Hanım başta olmak üzere emeği geçenlerin
hepsine teşekkür ediyorum..

Bu arada SLOGAN'da mükemmel AZ LAF.. ÇOK İŞ

SİVASLIYİĞİDO
24.02.2007, 09:43
ÇOK İYİ OLMUŞ DARISI SİVASIMIZIN DAHA İYİ OLMASI

Güner
24.02.2007, 12:10
Hayırlı olsun. Bu birimin kurulumasında emeği geçen Nilay hanım'a teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar.

TracyMcGrady58
24.02.2007, 12:31
sivas ve sivasspor icin insallah hayirlisi olur.tüm emegi gecen arkadaslara da tesekkür ve tebrik ederim

CÜSSKB-Aynur
24.02.2007, 20:25
Sivassporun akademik olarak temsil edilmesini sağlayan ve gerekli girişimlerde bulunan Aynur Hanımı tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.Etkinliklerinin ve organizasyonlarının başarılı olarak sürmesi dileğiyle...

NOT:CÜSSKB yerine CÜSEB (Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Etkinlik Birimi) akılda daha kalıcı olması amacıyla olabilir miydi?Benimkisi sadece tavsiye amaçlıdır,takdir sizin...

Üniversitemizde sosyal ve kültürel faaliyetler topluluk, sportif faaliyetlerde Kulüp Birimi olarak teşkilatlanabiliyor. Bizim için uygun olanı CÜSSKB idi.

ilgin ve İyi dileklerin için teşekkür ederim Gülkız,

bdogan58
24.02.2007, 20:29
BU TÜR AÇILIŞLARIN SEBEBİ DE SİVASSPORUN LİGE ÇIKMASIYLA ŞEHRİN TANITIMI SAYESİNDE OLDU

bdogan58
24.02.2007, 20:30
SİVASIMIZ GELİŞİYO HAYIRLI OLSUN NE DİYELİM

Ertugrul
24.02.2007, 20:39
Hayırlı olsun
Sivassporumuz için ve genç sivaslılar için çok faydalı bir çalışma,
emeği geçenleri kutluyorum.
Bu oluşumun sonuç vermesin de büyük emekleri olan sitemizin yöneticilerinden
Nilay ablayı ayrıca tebrik ederim .

CÜSSKB-Aynur
26.02.2007, 15:29
Açılışımızdan birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşmak istiyorum

CÜSSKB-Aynur
26.02.2007, 15:37

abircan
26.02.2007, 15:54
Tebrikler, umarım sivasımız adına taraftarımız adına iyi işlere imza atarsınız ayrıca çabalarını takdir ettiğimiz değerli moderatörümüz Nilay hanımada şükranlarımızı sunuyorum

RüStü ElmaS
28.02.2007, 20:51
Böylesine güzel bir çalışmayı başarılı bir şekilde yürüten ve bu duruma getiren, sitemizin değerli yöneticilerinden Aynur hanımı candan kutlarım.

İnşaallah bundan sonra, daha güçlü bir şekilde, Sivasspor' umuza desteğiniz gelecektir.

Açılışa değerli vaktini ayırıp katıldığı için başkanımız sayın Mecnun Otyakmaz' ı kutluyorum.
Ayrıca Erdal Sarılar, Fikret Ünsal, Kemal Yıldızdağ, Faruk Taşseten, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Hüseyin Sarı ve Dr. Hasan Gül' ü bu güzel açılış törenine katıldıklarından dolayı tebrik ediyorum.

Bu başarılı çalışmada emeği geçen herkesi candan kutluyorum.

HaMZa_58
28.02.2007, 21:03
Çok güzel bir olay, emeği geçenlere teşekkür ederiz. Nilay ablamız bu güzel olaylara önayak oluyor, tebrikler nilay abla

sinan58_34
28.02.2007, 23:09
hayırlı ugurlu olsun butun taraftar potansiyelimiz hergecen gun dahabi buyuyor umuyorum bu yeni olusum buyuk isler basaracak fair-play ruhu taraftarımızla tam manada butunlesecek

ya-sir
30.03.2007, 23:21
bir üniversite ögrencisi olarak takımımıza bilinçli taraftar olacagımıza inanıyorum yasasın gru üni. yiğidolar

albina58
31.03.2007, 04:29
Aynur hanım, Şahsınızda tüm arkadaşlarınızı tebrik eder başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ederim.Üniversite ile futbolu birleştirdiğiniz bu noktada,SİVAS'ım adına kıvancım bir kat daha artmışdır.
Doğru olan bu yolda ilerken,tüm olumsuz gelişmelerden uzak hedefe ilerleyeceğinize olan inancım tamdır.
Yeni yerinizde başarılı çalışmalarınızın devamını,SİVASSPOR adına sabırsızlıkla bekliyorum,tekrardan hayırlı olsun.

Engin58
31.03.2007, 06:30
Cok guzel hayirli ugurlu olsun.Saygilarimla...

zaralım 58
31.03.2007, 07:42
SİVAS'A ve SİVASSPORLUYA HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİMLE

handsome5867
31.03.2007, 09:25
--------------------------------------------------------------------------------

hayırlı ugurlu olsun

CÜSSKB-Aynur
31.03.2007, 10:46
http://www.trtube.com/izle.php?v=phxfugoben

35gürün58
31.03.2007, 12:08
Daha bilinçli ve daha kültürlü bir gençlik oluşumunun Sivas'a ve Sivasspor'a katkıları çok büyük olacaktır.
Belki de ilerde Taraftarlarımızın tek çatı altında bütünleşmelerine de büyük katkısı olacaktır.
Aynur hanımı kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

asil58
01.04.2007, 18:48
kayseri maçındaki desteğinizden dolayı hepinize teşekkür ederiz

RÜTBESİZ ASKER
03.04.2007, 07:20
Size helal olsun Üniversiteli yiğidolar Diğer grupları kıskandıracak ve örnek olacak şekilde yola çıktınız.aynı şekilde stada geldiniz.Kahramanca takımı desdeklediniz.O gün biz sizleri çok sevdik inşallah böle devam edersiniz.Sizlere çok çok teşekkür eder okul hayatınızda başarılar dilerim.

MAŞALLAH SİZLERE!

ademgoze
03.04.2007, 08:15
Görüntüleri izledim çok güzel yiğido sultanlar başarılar...

sandal5877
03.04.2007, 08:37
emeğinize ve elinize sağlık yolunuz acık olsun teşekkürler.

SEMİH-58
03.04.2007, 11:08
cümleten hayırlı ugurlu olsun.

PRoFeSSioNaL
03.04.2007, 11:28
HAYIRLI UĞURLU OLSUN
..............................

58Taraftar
03.04.2007, 11:54
hayırlı olsun emeğinize sağlık, takımın böyle taraftara ihtiyacı var

serdar20
05.05.2007, 15:26
selam arkadasalar ben suan ardahanda askerdeyım sivasspora destegı hıc bır zman esirgemeyın

jakobieen
05.05.2007, 15:58
selam arkadasalar ben suan ardahanda askerdeyım sivasspora destegı hıc bır zman esirgemeyın
hayırlı teskereler gardaşım :) şafak nasıl bi ışık görünüyor mu, yoksa henüz karanlık mı:)

PRoFeSSioNaL
21.05.2007, 12:26
````İnşallah gelip ziyaret edeceğim ``AYNUR ABLAM'IN`` yardımıyla :D

*maliyeci*
18.08.2007, 23:07
üniverstede okuyan arkadşlar taraftar olarak kayıt yaptırmalarımı lazım...bu konuda bilgilerinizi alabiirsek seviniriz...

sivaslim58
18.08.2007, 23:27
federesyonu kınıyorum asıl suçlular geziyor.biz ise mağdur olduk.böyle saçmalık hiç biryerde olmaz aynı maç için biz ceza alıyoruz trabzon yok.aynı anda değerlendirsene.yazıklar olsun.başkan lütfen susma bütün kanallara çık.canlı yayınlara katıl.ağlamayana meme yok.

yigido Atilla
19.08.2007, 00:31
Aynur hanima Calismalarindan dolayi Tesekkür ediyorum. Stadlarda Bayan sayisi artikca Stadlarda yapilan Kötü Tezatüratlarda Minimuma inecek......

zaralım 58
19.08.2007, 07:36
gerçekten sevindim iyi ve olumlu şeyler yaparlar

CÜSSKB-Aynur
19.08.2007, 17:08
üniverstede okuyan arkadşlar taraftar olarak kayıt yaptırmalarımı lazım...bu konuda bilgilerinizi alabiirsek seviniriz...

Grubumuzun Üyeleri Üniversitemizin öğrencileri.
Yeni sezon için hazırlık yapamadık. malum okullarda tatil.
Yeni dönem faaliyetlerimizi, Cumhuriyet Üniversitesinde kantin, kafeterya, Fakülte, Yüksekokul ve ilan panolarından yapacağımız duyurularla, üyelerimizi bilgilendireceğiz.

emresengul58
29.10.2007, 16:11
ÜNİVERSİTE YE YENİDEN STAND AÇILACAK MI???

CÜSSKB-Aynur
29.10.2007, 19:46
ÜNİVERSİTE YE YENİDEN STAND AÇILACAK MI???

Açarız Emre:D
Yeterki sizler birşeyler yapıldığı zaman katılım gösterin.

Ama bir şartla, Sivasspor Formalarıyla katılmayı kabul ederseniz;)

emresengul58
30.10.2007, 17:03
Açarız Emre:D
Yeterki sizler birşeyler yapıldığı zaman katılım gösterin.

Ama bir şartla, Sivasspor Formalarıyla katılmayı kabul ederseniz ;)

tabi katılırız değerli ablacım..yanlız forma nerden alıcam onu bilmiyorum..stand açılsa ve iyi organize olarak duyurular yapılsa kulübümüz için baya gelir elde edilir diye düşünüyorum..bir de CÜSSKB ye nasıl katılabilirim Aynur abla??:D

CÜSSKB-Aynur
31.10.2007, 09:16
tabi katılırız değerli ablacım..yanlız forma nerden alıcam onu bilmiyorum..stand açılsa ve iyi organize olarak duyurular yapılsa kulübümüz için baya gelir elde edilir diye düşünüyorum..bir de CÜSSKB ye nasıl katılabilirim Aynur abla??:D

Emre, Kulüp Birimimiz adına gelir elde edecek faaliyetlerde bulunamıyoruz. Sadece tanıtım-duyuru amaçlı standlar açabiliyoruz.

Forma yı meydandaki Sivasspor ürünleri satan büfeden temin edebilirsin.
Özel mesajdan yazışalım;)

sivas_dj_musti
19.12.2007, 17:30
HAYIRLISI SİVASIM HERSEY SEN,NLE BASLAR SENINLE BİTERR

nuri_58
19.12.2007, 21:10
hayırlı uğurlu olsun sivasımız için yararlı olsun...

ahmet 1967
22.01.2008, 09:42
SİVASSPORUMUZA YARDIMCI OLACAGINI DUSUNUYORUM

SivasLee_
05.12.2008, 19:35
hayırlı olsun diyelim sivassporumuza yararlı bi gelişme

hoLiGan Enes
05.12.2008, 19:49
Hayırlı Uğurlu Olsun...................