Orijinalini görmek için tıklayınız : MuSa Krİzİ...!!

1967_CLUB_ÖZGÜR
16.03.2007, 06:30
Süper Lig’in ikinci yarısında başarılı sonuçlar alan Sivasspor’da olay var...16.03.2007

Yiğidolar’ın teknik patronu Bülent Uygun, “formsuz” deyip Musa’yı Ankaraspor maç kadrosuna almadı. Tecrübeli oyuncu ise FANATİK’e açıkladı: Mukavelemi yenilemediğim için böyle oldu.
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/16FAN5KUS-B-Y280.jpg

FANATİK’e konuştu

Bu hafta Ankaraspor deplasmanına gidecek olan Kırmızı-Beyazlılar’da, teknik direktör Bülent Uygun tarafından formsuz olduğu gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Musa Kuş, FANATİK’e çarpıcı açıklamalar yaptı. “Kadro dışı bırakılmamın performansımla alakası yok” diyen tecrübeli futbolcu, “Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Ben de mukavele yenilemediğim için bu kararı aldılar” dedi.

Gözler Uygun’da

Sezon sonunda Sivas’tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Musa’nın birçok kulüpten teklif aldığı belirtilirken, Bülent Uygun’un kalan 10 haftada futbolcuya forma şansı verip vermeyeceği merak konusu oldu. Lig’in 25. haftasında Ankaraspor ile oynayacağı maç için Başkent’e giden Kırmızı-Beyazlılar’ın kadrosunda, Musa’nın dışında cezalı olan Mehmet Yıldız, Fransergio ve kaleci Michael Petkoviç yer almadı.

Haber'in Kaynağı =
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/SuperLig/HaberDetay.aspx?hId=435575

OLCAY_58_AKKUS
16.03.2007, 07:48
Musa oynamak istiyorsa oynamalı.Eğer gitmek istiyorsa da kimseye zorla kal demeyiz.Yolun açık olsun.Yerin dolar musa merak etme

abdullah58
16.03.2007, 08:13
GIDECEKSE GITSIN-MUSA DEMEKKI SIVASTA HEYECANINI KAYIP ETTI
BÜLENT HOCA ONDAN SEZON SONUNA KADAR FAYDALANMALI
MUSANINDA YERI DOLAR
BEYPINARLI YIGIDO58

akkuzu
16.03.2007, 08:30
MUSA SİVASSPORA BUGÜNE KADAR FAYDASI EN AZ OLAN FUTBOLCUDUR,MADEM GİDECEK BÜLEN HOCANIN KARARI DOĞRU YERİNE ALTERNATİFİNİ OYNATIP HAZIRLAMALI GÜLEL GÜLE MUSA

BekirBayrak
16.03.2007, 08:41
Arkadaslar cıkan bi haber dogrultusunda
suana kadar formasının hakkını en iyi veren bi futbolcu kardesimizi bu kadar cabuk harcamanızı ben anlamıyorum
tamam eger kadro dısı kaldıysa BULENT hocamızın bi bildiği vardır muhahkakk
ama genede ne olursa olsun su an Musa bizim futbolcumuz ve köstek yerine destek olmamız lazım

58svs58
16.03.2007, 10:37
gidecek olanları keşke devre arasında satsaydık

1967_CLuB_MuRaT
16.03.2007, 11:06
Bence Musa'nın Süper Ligde takıma kattığı fayda tartışalamaz..Umarım oturup konuşulur ve problem neyse bir an önce halledilir..Yoksa kaybedenn Sİvassporumuz olur ...İnş. halledilir..Zamana bırakalım..

melih1
16.03.2007, 11:08
geldiğinde ne kattıki gideceğinde kayıbımız olsun....

eger bulent hoca boyle dusunseydı 2 hafta önce fener maçında tum Türkiye nin gözlerinin oldugu maçta oynatmazdı musa efendi...

yediğin kaba pisleme efendı ol...

kursad1981
16.03.2007, 11:24
GECEN SEZON Kİ PERFORMANSİ BU SENE YOK GLE GULE MUSA

OĞUZ
16.03.2007, 11:28
ben yardım istiyorum lütfen yardım istiyorum konusuna bir göz atın

ceza_tolga_rep
16.03.2007, 11:49
bülent hocaişini bilir?musa gidecekse gider?zamanıda ze kalenga sağ kanada alınsın dedim ama yönetim duymadı??

elveda musa..........................

KıZıL_CeHeNNeM
16.03.2007, 11:52
ABİ BEN BU FUTBOLCUNUN OYNAMSINI ISTIYORUM CUNKU İLHAN SAGDA İYİ AMA DAHA İYİSİ MUSA KUŞŞŞ

SIZIRLI_PEKER
16.03.2007, 12:04
keske her kriz musa kus krizi olsa ben musa nin siasspora bir mac kazandirdigini görmedim su ana kadar . benden musaya tavsiye sivasspor gibi takim bulamazsin ligde bülent hocamiz gibi de hoca bulamazsin.
her koyun kendi bacagindan asilir derler musa kendi bilir arkasindan agliyacak halimiz yok.
birde sunu diyim ben musayi karakterli kisilikli futbolcu bilirdim eger dogruysa medyaya böyle konustugu(ben inanmiyorum cünkü türk gazetelerin yüzde 90 i yalan)ayip etmis .

ercan58.a
16.03.2007, 12:11
musa ile yasir in takımımızda olmaması bence en hayırlısı

Bilmiyorum5
16.03.2007, 12:33
musa zaten faydası da olmayan zararıda olmayan oyle oynasada olur oynamasada olur kalsada kalmasada olur dıyıecegım bır oyuncu gecen yıl bıraz daha ıyıydı formu olmadıgı bence dogru sozlesme ısıne gelınce 4 buyuklere gıdıcegını sanıyosa hava alır gıtse gıtse kayserı gencler manısa gıbı anadolu takımına gıder

merkez_emre
16.03.2007, 16:05
futbolcu ne kadar kötü olursa olsun böle bi şey yapmak hiç bir takıma yakısmaz

yasin_58
16.03.2007, 16:08
musa gerçekten kaliteli bir futbolcu.. sezon sonuna kadar oynamalı... ama yeri dolmayacak oyuncu değil...;)

nazimgulturk
16.03.2007, 16:11
MUSA GAYET İYİ BİR FUTBOLCU HOCA FORMSUZ DEDİYSE ÖYLEDİR SANMAM HOCAMIIZIN BÖYLE İŞLERLE UĞRAŞACAĞINI

divrigili_58
16.03.2007, 16:17
Gitmek istiyosa gitsin kimseyi zorla tutacak halimiz yok demekki musa bazı şeylere doymuş bizede güle güle demek kalır...

sivasli_tufan
16.03.2007, 16:18
kimseyi zorlamaya gerek yok gitmek istiyorsa gitsin emekleri icin cok tes ederiz.

musti34
16.03.2007, 16:29
her habere bakarsak ooooooo.oyuncu kalmaz.bence hiçbirşey yok.musa kalsın...

gardasin.58
16.03.2007, 17:12
zarari olmamis azda olsa sivasspora faydasi olmusdur bülent hocanin takdiri talebesini herkesden iyi bilir karar onun. ha musa gidecekmis kimseyi zorla tutamassin Allah yolunu acik etsin.

Dağcı
16.03.2007, 17:19
Futbolda olağan şeyler bunlar. Hiçbir futbolcu bir futbol klübünün tapulu malı değildir. İsteyen gider, isteyen kalır. Futbolcular değişkendir, biri gelir biri gider.

Gitmek isteyen bir futbolcuyla da restleşmeye gerek yok bence. Yıl sonunda centilmence ayrılmak en güzeli...

Keşke devre arasında satma imkanı varken satıp para kazansaydık. :D

svssnn
16.03.2007, 17:29
vala cani sağ olsun işte kent işte sivasspor
kapı gelen girer giden çıkar ısrarla misafirin bile tadı olmaz fanatik gazetesinde oynasin imranli gökçebeli sinan

MOS-BY-58
16.03.2007, 17:47
meselenin ic yüzünü bilmeden iki taraf hakkinda da yorum yapma pek dogru olmaz... Umarim Musa'nin dedigi gerekce ile kadro disi kalmamistir. Kalmasi iyi olur ama gidecekse de sezon sonunda gdebilir ama sezon sonna kadar Musa tüm mücadelesini Sivasspor adina verek zorundadir, Sivasspor da ondan yararlanmak zorundadir...

1967_Dernek_Murat
16.03.2007, 17:53
Süper Lig’in ikinci yarısında başarılı sonuçlar alan Sivasspor’da olay var...16.03.2007

Yiğidolar’ın teknik patronu Bülent Uygun, “formsuz” deyip Musa’yı Ankaraspor maç kadrosuna almadı. Tecrübeli oyuncu ise FANATİK’e açıkladı: Mukavelemi yenilemediğim için böyle oldu.
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/16FAN5KUS-B-Y280.jpg

FANATİK’e konuştu

Bu hafta Ankaraspor deplasmanına gidecek olan Kırmızı-Beyazlılar’da, teknik direktör Bülent Uygun tarafından formsuz olduğu gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Musa Kuş, FANATİK’e çarpıcı açıklamalar yaptı. “Kadro dışı bırakılmamın performansımla alakası yok” diyen tecrübeli futbolcu, “Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Ben de mukavele yenilemediğim için bu kararı aldılar” dedi.

Gözler Uygun’da

Sezon sonunda Sivas’tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Musa’nın birçok kulüpten teklif aldığı belirtilirken, Bülent Uygun’un kalan 10 haftada futbolcuya forma şansı verip vermeyeceği merak konusu oldu. Lig’in 25. haftasında Ankaraspor ile oynayacağı maç için Başkent’e giden Kırmızı-Beyazlılar’ın kadrosunda, Musa’nın dışında cezalı olan Mehmet Yıldız, Fransergio ve kaleci Michael Petkoviç yer almadı.

Haber'in Kaynağı =
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/SuperLig/HaberDetay.aspx?hId=435575

valla durursa dursun giderse getsin SİVASSPOR hiç bir futbolcunun nazını cekmez kadroda yokum diye gidecekse tek kelime GÜLE GÜLE MUSA

MustafaParlak
16.03.2007, 17:54
GİDERSE GİTSİN HİÇBİR OYUNCUYU ZORLA TUTMAYIZ FANATİGE BÇYLE AÇIKLAMALAR YAPAN OYUNCUDAN HAYIR GELMEZ!!!!

ademgoze
16.03.2007, 18:12
iki tarafta bence yannış yapmış sivassporda o kadar eksik varken musayı ilk onsekize almaması bence yannış musanında sivassporun ekmegini yerken gidip basına böyle demeside yannış anlaşılamamışsa olay biter her şey için sagol musa kuş

koyulhisar
16.03.2007, 18:19
İnşallah bu kriz fazla sürmez

http://www.tutsakvekiller.com

sinan58_34
16.03.2007, 22:24
bulent hoca biseyler gozlemlemiski forma vermemıs musanın forma sansı bulabılmesı icin biraz daha gayret gostermesı lazımdiye dusunuyorum kimsenin emegi yerde kalmaz

muslu9
16.03.2007, 23:42
sivasspora faydalı bit oyuncu insallah gitmez

Alişan
17.03.2007, 08:42
Bülent hocanın musayı kadro dışı bırakması sözleşmesine imza atmamasıyla ilgisi yok. Bülent hoca doğru olan kararı verecektir. Sivasın şu anda önünde zorlu bir maç var bugün oynanacak olan ankara spor maçı kadroda önemli üç eksik var. Bunları düşünmemiz gerekirken bizler takımın motivasyonunu düşürecek konulara giriyoruz. Ankara sporu defalarca seyrettim çok istekli ve hırçınlar bu takımı ankarada yenmemiz gerekiyor. Takımımızın kaldığı otele gittim futbolcularımızın morali yüksek ama yinede taraftarların yazdığı yazıları okuduklarını gördüm kafalarında soru işareti oluşuyor bu nedenle artık ankara spor maçıyla ilgili yazıp takım ve taraftarın morelini yüksek tutmak gerekiyor .
Sen ne badireler ne şimşeklere göğüs gerdin bugün ankaradada bunu tekrarlıyacaksın allah hepinizin yardımcısı olsun net bir skorla kazanırsınız inşallah

Dolce & Gabbana
17.03.2007, 09:38
hakkini yemeyilm musa sivasa iyi katgilarda bulundu ama cok büyük bi kayip olamz...

By Karayel+58
17.03.2007, 09:54
Musa Seni Kınıyorum Sivasspor'un Teknik Heyetin Arkasından Bu Şekil Konuşmalar Yakışmaz..Ekmeğini Yediğin Bir Diwan Unutma..Sen Çaba Sarfet Sende Işık Görsün Sn Uygun Sende Yıldız G.b Bırak 58 de Forma Giymeyi Milli Takımlda Bile O şansı Yakarasın...Biz Kimin Ne yaptıpğını Taraftarda Olsak Biliyoruz..Serwet,Pini,Yıldız, Hayrettin Siwas'lının Gönlüne Taht kurmuş Ve Diğerleri Sende Çalış İspatla Kendini Senide Yüceltelim...+58

corners19
17.03.2007, 10:28
GECEN SEZON Kİ PERFORMANSİ BU SENE YOK GLE GULE MUSA

musa kul her zaman her şeyi yapabilecek bir oyuncudur sivassporumuza da çok büyük katkı sağlamıştır 1 kaç maç kötü oynadı diye böyle yapmamak lazım

dranza
17.03.2007, 10:39
MUSANIN TAKIMA YARARI YOK BU SENE ZATEN GIDICEKSE KIMSEYI ZORLA TUTMUYOLAR SIVASSPOR SENIN GIBI SENDEN DAHA IYI BIR SURU OYUNCU BULUR GÜLE GÜLE

aykut-akay
17.03.2007, 11:55
GIDENIN YOLU ACIK OLSUN

GIDECEK ADAMDA OYNATILMAZ IYI BIR SECIM YAPMIS HOCA CÜNKÜ GIDECEK ADAM KORKAK OYNAR SAKATLANIRIM FILAN GIBILERINDEN MUSADAN DAHA FAYDA ALAMAYIZ EN IYISI OTURSUN KÜLÜBEDE

ua_boys_of_hell
17.03.2007, 12:12
musa iyi futbolcu ama gitmek istiyorsa kal demek anlamsız olur anlaşılan musa sivassporu beyninde bitirmiş ne diyelim yolun açık olsun kardeşşş ! ! !

Bilmiyorum5
17.03.2007, 13:05
haber yalan olabılır bulent hoca ve yonetım gereklı kararı verıceklerdır hayırlısı ne ıse o olsun eger musa gıderse cok buyuk bı kayıp olmaz

bdogan58
17.03.2007, 13:45
musanını gitmesi bence bizim açımızdan ve musanın açısındanda bir kayıp olur