Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Yıldız Bugün Oynayacak mı?

ceza_tolga_rep
28.03.2007, 17:14
Milli takımımızda Gökhan Ünal'ında sakatlanmasından sonra,santrofor mevkinde 2 tane oyuncumuz kalmıştır.Hakan Şükür ve Memet Yldız'ır.İerlemiş yaşına rağmen hala oynamakta olan hakan şükürün yanında mehmet yıldıza şans verilecek mi?yoksa sivasspor yönetiminin haluk ulusoyu desteklememesi acaba mehmeti kenarda mı bekletiyor?madem mehmet oynamıyacaktı,ümit karanı neden alınmadı milli takıma?şuan iyi gidiyorum bakalım 1 yenilgi olursa ne polemikler çıkacak?

sivas_kangallı
28.03.2007, 17:23
Yunanistan'ı farklı yenerek morallenen A Milli Takım, EURO 2008 elemelerindeki 5. maçında bugün Norveç karşısına çıkacak. Almanya'daki karşılaşma Türkiye'nin cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri C Grubu'ndaki 5. maçında bugün Norveç ile karşılaşacak. Almanya'nın Frankfurt şehrindeki Commerzbank Arena'da oynanacak maç saat 21.00'de başlayacak ve ATV'den naklen yayınlanacak. Mücadeleyi İtalyan hakem Stefano Farina yönetecek.

Grupta geçtiğimiz Cumartesi günü Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenerek 4. maçını da kayıpsız geçen A Milli Takım, Norveç karşısında da galibiyeti hedefliyor. Ay-yıldızlı ekip Norveç engelini de aşmayı başarırsa, grupta ilk 2'ye girme yolunda büyük bir avantaj elde etmiş olacak.

Milli Takım'da sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkartılan Arda, Fatih Tekke, İbrahim Toraman, Nuri Şahin ve İbrahim Üzülmez ile cezalı olan Gökhan Zan forma giyemeyecek. Yunanistan maçıyla birlikte cezası sona eren Emre Belözoğlu ise, teknik direktör Fatih Terim'in görev vermesi durumunda Norveç maçında sahadaki yerini alabilecek.

MUHTEMEL 11
Teknik direktör Terim'in Norveç karşısına, Volkan, Hamit, Emre Aşık, Servet, Volkan Yaman, Sabri, Mehmet Aurelio, Emre Belözoğlu, Tuncay, Tümer ve Hakan Şükür'den oluşan ilk 11'le çıkması bekleniyor.

sivas_kangallı
28.03.2007, 17:24
oynaması çok zor ama inşallah oynar..

kurtay58
28.03.2007, 17:30
bakalım carew mi büyük? mehmet yıldız mı? milli takıma ve sivasspor'a başarılar diliyorum. Ayvalık'tan yiğidolara selamlar

yigido Atilla
28.03.2007, 18:30
Bügün M.Yildiz oynayacak !!!!!!!!! .Fatih hoca oyun planinda son anda bir degisiklik yapmassa .Norvec gibi Takimlarin cok güclü fizikleri ile defansta oyun kurmamalarini bozmak icin Ne Tümer nede Gökdeniz bunu yapabilir Hakan eski hakan degil kosan presle rakibi bunaltan biri suan degil yasi iyice ilerlediginden yapmasida beklenemez. Bunu Milli takimda yapacak tek kisi var MEHMET YILDIZ... Hakan Sükürün Alternativi yok diyorlar Iste size. Mehmet Yildiz .Bir kac sene sonra M.Yildizin Alternativi Türkiye arayacak . Iyiki bizdesin M.Yildiz Insallah yönetim elini cabuk tutup Mehmetin kontratini 3,4 yill uzatir. Sivassporda fazla kalmayacagi kesin o zaman sivasspor kazansin ....

Not : Bazi Arkadaslar Kimin oynayacagi önemli degil diyorlar. Ben katilmiyorum, Sivassporlu M.yildizin ilk 11 de oynamasi Sivasspor icin cok önemli !!!!! . Cünkü Sivassporda oynayan diger futbolculari kamcilayacaktir ve ek bir motivasyon olacaktir diger arkadaslarida Milli takimda oynamak icin neleri var neleri yok sahada vereceklerdir,Bundan kim karli cikacak tabiki Sivasspor ve Milli takim....

Abdullah DuMaN
28.03.2007, 18:41
EĞER Bİ AKSİLİK ÇIKARSA OYNAR YOKSA F.TERİM HAKANI KOLAY KOLAY KESMEZ

GuNaY
28.03.2007, 18:44
Milli takımımızda Gökhan Ünal'ında sakatlanmasından sonra,santrofor mevkinde 2 tane oyuncumuz kalmıştır.Hakan Şükür ve Memet Yldız'ır.İerlemiş yaşına rağmen hala oynamakta olan hakan şükürün yanında mehmet yıldıza şans verilecek mi?yoksa sivasspor yönetiminin haluk ulusoyu desteklememesi acaba mehmeti kenarda mı bekletiyor?madem mehmet oynamıyacaktı,ümit karanı neden alınmadı milli takıma?şuan iyi gidiyorum bakalım 1 yenilgi olursa ne polemikler çıkacak?

Tolga Haluk Ulusoy'u destekleyemen Sivasspor Yönetimi diyorsun,
Milli takımın Yunanistan maçına giden Tek Başkan Mecnun Başkan bunuda biliyorsun :confused:
Yunanistan maçında oynamaması normaldi, ama bu maça ilk 11'de çıkmasa bile ilerleyen dakikalarda tek forvet oynayacak olan Hakan'n yerine kesin alır :rolleyes:

AlperTunga38
28.03.2007, 18:48
mehmet yıldız çok beğendiğim bi oyuncu ,bugün oynarsa eminim ki milli takımımıza byük katkı sağlayacaktır,zaten gökhan yok hakan şükürün de hali ortada mehmet için büyük fırsat.
inş. mehmet yıldız bi gol atar asistide mehmet topuz yapar :)

kayseriden saygılar...

Bilmiyorum5
28.03.2007, 18:52
BENDE EN AZINDAN BI 20 DK OYNAYA CAGI DUSUNCESINDEYIM HATTA GOL ATICAK YADA ASIST YAPICAK GIBI BIR HIS VAR ICIMDE INSAALLAH ATAR HADI MEHMET COSTUR BIZI

engin2609
28.03.2007, 18:52
MEHMET YILDIZ BU MACTA OYNUYACAK BAKIN GORUN YEDEKLERDE COK İYİ OYUNCULAR KALMADI VE SAKATLAR DOLU MEHMET YILDIZ OYNAR..

1967_CLuB_MuRaT
28.03.2007, 19:01
2. yarı gol bulmada sıkıntı çekersek Mehmet kesi girer oyuna..buraya yazıyorum..Mehmet ilk milli mçıan bugün çıakcak..Kimse merak etmesin..11'de başlamasa bile oyuna girecek.Bundan eminim.FAtih Hoca beni hiç yanıltmadı çünkü;)

tanju_58
28.03.2007, 19:10
o sulak yerde yetişmiş olan Norveç defansını açsa açsa M.Yıldız açar.M.Yıldızın oynaması büyük avantaj olur.Çünkü daha Norveç M.Yıldızın ne olduğunu bilmiyor.Oynarsa gol atıcanı düşünüyorum.

adres58
28.03.2007, 19:37
Tümerde sakatlandı haberi gelince bir ihtimal oynayacak ben buna inanıyorum arkadaşlar....

zaralım 58
28.03.2007, 19:59
TAHMİNİM SON 15-20 DK GİRER.VE İSMİNE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE TAM BİR YILDIZ GİBİ OYNAR

ceza_tolga_rep
28.03.2007, 21:55
90 dk. ayakta duramıyan hakan şükür 90.dk oynadı mehmet 24 yaşında son 5dk.da oyuna girdi?allah belanı versin senin fatih terim...

Engin58
28.03.2007, 22:10
MEHMET YILDIZIMDA OYNADI TEBRIKLER MEHMET YILDIZ TEBRIKLER TÜM MILLILERIMIZE .SAYGILARIMLA...

necati başer
28.03.2007, 22:12
mehmet yıldız mılı takıma yakısıyon basarılar

mesut_koçak_58
28.03.2007, 22:49
MEHMET OYNADI VE ÇOKTA HIRSLIYDI VE OYUNA RENK GETIRDI