Orijinalini görmek için tıklayınız : daha fazla saygı

CÜSSKB-Sinan
12.04.2007, 21:31
unutulmamalıki tiribündeki sadece üniversiteli kızlar deıl;sivasspor'u cok seven fedakar insanlar.hem bir bayan olarak hem de birer insan olarak gerçekten fazlasıyla saygıyı ve nezaketi hakediyorlar.LÜTFEN olgun insanlar olarak düşününelim ve iyi bir SİVASSPOR taraftarının olması gerektiği gibi hareket edelim lütfen...doğru olanda bu:rolleyes:

CÜSSKB-Aynur
12.04.2007, 22:10
Ruhsar arkadaşımızın da dediği gibi, Statta Bayan Taraftarımız ''Sivas Sizinle Gurur Duyuyor'' tezahüratları, alkışlarla karşılanıyor. Herzamanda böyle devam edeceğine inanıyorum.

merkez_emre
12.04.2007, 22:12
Sivasspor için Bu renkler için maca gelen 5 dk da olsa destek veren butun taraftar gruplarına ve insanlarına saygı duydugumuz gibi üni deki arkadaslarada saygımız sonsuzdur.....

Tribünlerin bayanlara vede çağdaş insanlara cok ihtiyacı var !

merkez-apo
12.04.2007, 22:12
geçen haftaki olanları lütfen unutalım.. tribinün sultanlarına selamlar saygılar basarılarınızın devamını dileriss

mesut_koçak_58
12.04.2007, 22:13
tum sivasspor taraftarlarına sivassporu gonulden seven herkese çok tesekurler...

RECEP_YÜKSEL
12.04.2007, 22:15
Hayatda yanlış da olsa kendimden örnek veririm ben yıllarca türbüne gittim ve çoğu zaman küfür de ettim ki ne zaman evlendim çocukları alıp maça gittim o zaman küfür ün ne kadar kötü bir olay olduğunu daha iyi anladım ve çocuklarımı fazla maçlara götürmeme kararı aldım ve çünkü sen b ağırmasan sana bile küfür ediyorlar dı ben de 4 sene oldu maçlara gitmiyorum onun içinki küfürsüz ve terbiyeli bir spor için mücadele eden herkezi tebrik ediyorum

BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

gardasin.58
12.04.2007, 23:11
KÖTÜ SÖZ SAHIBINE YAKISIR.
BUNU UNUTMAZSAK IYI OLUR.
Kötü tezahuratve küfürle mücalede edenlere tesekür ederim ALLAH yardimciniz olsun.

SivasLady
13.04.2007, 09:43
Taraftarlar tribünde yerlerini aldiginda
ve onlari tezahüratlarla destek ettiklerinde takima güc katiyorlar
kötü tezahüratlarin ne gibi kötü etkinlikler getirebilecegini görüyoruz
insallah böyle seyler SivasSpor taraftarlari arasinda tekrarlanmaz
namimiz Centilmen taraftar olarak yayilmasini isteriz
Kötü sözler her zaman söylenmemeli, bayanlar olsun olmasin
bizim Taraftarimiza yakismaz
taraftarlik takima destek olmaktir köstek degil

CüSSKB dogru ve iyi tazahüratlari destekledikleri icin tskler
daha saygin tribünler dilerim

Engin58
15.04.2007, 01:11
SPOR SEVGI SAYGI KARDESLIKTIR .SIDDETE KESINLIK ILE HAYIR DIYORUZ BIZ YIGIDOLAR OLARAK.SAYGILARIMLA...

albina58
15.04.2007, 05:51
Her zaman çağdaş atılımlara öncülük eden ve cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı ilimizde bu seferde SİVASLI bayan hemşerilerimizin öncülügünde oluşan bu oluşumunuz,ülke olarak haklı bir gurura sahip oldunuz.Bayan arkadaşlarımın trübünlerde; sporda sevgi, barış ve kardeşliğin ön planda olacağı,küfürün yok edileceği bir ortamı hazırlayacaklarına inancım sonsuz.Çıkdığınız bu yolda umarım tüm dilekleriniz gerçekleşir,kazanan SİVAS ve SİVASSPOR olur.Başarılarınızın devamını temenni ederim CÜSSKB yolunuz açık olsun.

mermer yusuf
17.06.2007, 13:54
HER ZAMAN SAYGI ÖN PLANDA OLMALI.HAKLISINIZ