Orijinalini görmek için tıklayınız : HAYDİ DENİZLİYE MAÇA!!!

myway
16.04.2007, 10:48
Selam yiğidolara...Sivassporumuz yine yanaşıyor bu tarafa doğru:)
Sivas tee oralardan gelir de biz yanlız bırakır mıyız.
Manisadan sonra egeli yiğidolar şimdi de denizliye!!!
Ben otobüsle falan kendi imkanlarımla gitmeyi düşünüyorum.
Ama İzmirden başka gelenler olursa organize olur beraber de gideriz.
Buraya fikirlerinizi yazabilirsiniz.
Saygılar selamlar..

PRoFeSSioNaL
16.04.2007, 11:23
Hadi hayırlısı gardaşımm inşallah katılım bol olurr

YatodaSin
16.04.2007, 11:25
Sivasimizi yanliz birakmiyalim.Hedef Avrupa diyorsak herzaman oldugu gibi denizlidede yanliz birakmayiz.Haydin yigidolar maca.Cok zor mac olacak cünkü denizli düsmemeye oynuyacak ama insallah 3 puani aliriz

myway
16.04.2007, 11:43
Yanlız bırakmıyoruz sivasımızı maç pazar günü saat 15.00 da...
lig 5.si bir takımımız var.
3. lük zor görünsede kayseriyi geçip intertoto kupasına katılma ihtimalimiz var.
Bize düşen gidip desteklemek.Gerisi oyuncularımıza kalmış..
Maç bilet fiyatları da belli olduğunda burdan belirtirim.

sivas_kangallı
16.04.2007, 12:22
hep destek tam destek bende gidicem maça allahın izniyle....

thing58012
16.04.2007, 16:33
Muğla'dan gitmeyi düşünüyorum bende ayda yılda bir geliyor Sivas'ımız buraya gurbette yanlız bırakmaz olmaz. Eğer başka gitmek isteyen varsa Muğla'dan organize olabiliriz...Hep destek tam destek....Her zaman heryerde SİVAS...

ceza_tolga_rep
16.04.2007, 17:03
ege deki yiğidolara güvenimiz tam?inşallah bizi ve sivassporumuzu iyi şekilde örnek bir seyirci grubuu olarak desteklerler??

yigidoefsanesi
16.04.2007, 17:32
Denizlisporun yönetimi bu yıl misafir takım seyircilerine bilet fiyatını fahiş uyguluyor. Antalyalılardanda duydum ben bunu. 50 ytl imiş. kapalı tirübünden bilet viriyoruz ayağıyla 50 YTL ye satıyorlar misafir takıma maç biletini. Valla ben rakip takımı zengin edemem kendimce

melih1
16.04.2007, 17:42
haydı bakalım.inşallah guzel goruntuler yaratırsınız...

myway
16.04.2007, 20:22
Denizlisporun yönetimi bu yıl misafir takım seyircilerine bilet fiyatını fahiş uyguluyor. Antalyalılardanda duydum ben bunu. 50 ytl imiş. kapalı tirübünden bilet viriyoruz ayağıyla 50 YTL ye satıyorlar misafir takıma maç biletini. Valla ben rakip takımı zengin edemem kendimce

50 milyon olursa gidemeyiz zaten. ama zannetmiyorum o kadar olacağını kendi takımlarına 1 milyondan satacaklar bize 50 milyondan olmaz.

merkez_emre
16.04.2007, 20:25
ben derim ki liste yapılsın her 40 kişi de bi otobus kalksın izmirden .....

çılgın-sedat
16.04.2007, 21:14
çok guzel bir organızasyon inşallah katılım çok olur

myway
16.04.2007, 21:21
ben derim ki liste yapılsın her 40 kişi de bi otobus kalksın izmirden .....

gardaş güzel diosun da burda organize olmak otobüs bulmak 40 kişi bulmak zor iş. kendi imkanlarımızla gitmeye çalışıcaz..

HaDeSuS
16.04.2007, 21:32
ben otobus ayarlarım gitmek gibi bi niyetiniz varsa.Ama Horozigo alacak heç şansınız yoq :)(elimiz mahkum) Mac biletlerine gelincede sizin biletleri biz satmıoz sizin takım yönetimi satıo.Bizden su kadar bilet isto sorası onlara kalmıs.Keza gelsede paralar borclara gidio ama nese :( ama size tahmini fiyatı cıkaram 27 kişilik otobusu 400-500 civarıdır

Engin58
16.04.2007, 22:11
YIGIDOLAR DENIZLILEDE YERINI ALACAKTIR SIVASSPORUMUZU YANLIZ BIRAKMIYACAKLARDIR.SAYGILARIML A...

yigidoefsanesi
16.04.2007, 22:24
başka şehirlerden denizliye misafir takım olarak gelenlerden fahiş alınıyormuş kesin yerden duydum

thing58012
16.04.2007, 23:58
Bilet fiyatları konusunda 50 ytl gibi bir rakam telaffuz ediliyor.Bunun üstüne yol ve diğer masraflarıda ekledğimiz zaman Muğla'dan Denizli'ye gitmenin maliyeti 100 ytl'yi aşacak gibi duruyor. Bir öğrenci olarak bu maliyet beni bayağı zorlar umarım o kadar yüksek olmaz bilet fiyatı...

myway
17.04.2007, 01:25
Bilet fiyatları konusunda 50 ytl gibi bir rakam telaffuz ediliyor.Bunun üstüne yol ve diğer masraflarıda ekledğimiz zaman Muğla'dan Denizli'ye gitmenin maliyeti 100 ytl'yi aşacak gibi duruyor. Bir öğrenci olarak bu maliyet beni bayağı zorlar umarım o kadar yüksek olmaz bilet fiyatı...

Arkadaşlar bilet fiyatlarını netleştirmeye çalışalım sağdan soldan kesin bilgileri duyan buraya yazsın da biz de ona göre plan yapmaya çalışalım.
Az önce yorum yazan hadesus benim arkadaşım denizlili.
kalabalık olursak otobüs bile ayarlayabilriz izmirden
.tabi bunun için önce bilet fiyatlarını öğrenmemiz gerekiyo . öğrenen arkadaşlar yazsın buraya.bi şeyler ayarlamaya çalışalım.

albina58
17.04.2007, 02:03
myvay arkadaşımızın düşündüğü organizasyon inşallah,başta SİVASSPOR'umuza sonrada,güzel dostlukların başlamasına vesile olur.
İstemek başarmanın yarısıdır,başaracağınıza inancım sonsuzdur.Şimdiden hayırlı yolculuklar.

yigidoefsanesi
17.04.2007, 11:41
Az Önce Sakaryalı arkadaşlardan mail aldım. Onlar geçen hafta Denizliye maça gitmişler. 75 YTL bilet fiyatını görenler açık tirübüne denizli seyircisinin içine girmişler 1 YTL ye. Kapalı tirübünden bilet viriyoruz diye 75 ytl satıyorlarmış misafir takıma. Ama hiç kıpırdayamadık diyorlar. Sizde araştırın.

myway
17.04.2007, 14:47
Az Önce Sakaryalı arkadaşlardan mail aldım. Onlar geçen hafta Denizliye maça gitmişler. 75 YTL bilet fiyatını görenler açık tirübüne denizli seyircisinin içine girmişler 1 YTL ye. Kapalı tirübünden bilet viriyoruz diye 75 ytl satıyorlarmış misafir takıma. Ama hiç kıpırdayamadık diyorlar. Sizde araştırın.
Gardaş teşekkür ettik verdiğin bilgi için.Aynı şeyi benim denizlili arkadaşım da söyledi.denizli tarafı 1 ytl imiş.zaten adamlar için çok kritik maç .kendi seyircilerine pahalı satamazlar.olsun biz yine de araştıraım bilet fiyatlarını ... belki bu hafta makul tutarda olur da bizde gidebiliriz maça..

GuNaY
17.04.2007, 15:07

El insaf yahu :confused: :confused:
Maç seyirciyle güzeldir, rakip takımların seyircileride herzaman maça ayrı bir hava katar , hatta kendi seyircilerinin coşmasında rakip taraftarların büyük etkisi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.
Bu şekilde fahiş fiyat uygulaması düpedüz korkaklık, soygunculuktur... :mad:
Kendi seyircilerinin gösteremediği fedakarlığı rakip takım seyircilerinden bekliyorlar :mad:

merkez_emre
17.04.2007, 18:58
gardaş güzel diosun da burda organize olmak otobüs bulmak 40 kişi bulmak zor iş. kendi imkanlarımızla gitmeye çalışıcaz..

Sadece sitedeki izmirlilerin (dernekler vasıtasıyla ) en az 4 5 otobus kalkması lazım...
desene kardeş ist den sorada izmir kalemizde düştü...hayırlısı

myway
17.04.2007, 20:06
El insaf yahu :confused: :confused:
Maç seyirciyle güzeldir, rakip takımların seyircileride herzaman maça ayrı bir hava katar , hatta kendi seyircilerinin coşmasında rakip taraftarların büyük etkisi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.
Bu şekilde fahiş fiyat uygulaması düpedüz korkaklık, soygunculuktur... :mad:
Kendi seyircilerinin gösteremediği fedakarlığı rakip takım seyircilerinden bekliyorlar :mad:

imzaaaaa ... ama bu doğru gibi maalesef inşallah bu hafta değişir:S

myway
17.04.2007, 20:11
Sadece sitedeki izmirlilerin (dernekler vasıtasıyla ) en az 4 5 otobus kalkması lazım...
desene kardeş ist den sorada izmir kalemizde düştü...hayırlısı

valla gardaş izmir de kalemiz hç olmadı gibi. biliyorum burda çok svaslı var ama böyle taraftar olacak seviyede değil. millet genelde seyirci taraftar değil.!!maça gidenlerde en fazla ya arkadaş çevresiyle gider ya da şahsi..

hamit_altintop
17.04.2007, 20:15
denizlispor@denizlispor.org.tr
adresiyle iletişime geçebilirsiniz arkadaşlar ben denizlideyim bu sene büyük maçlar hariç rakip takım taraftarlarını pek görmedim fiyatlar hakkında pek bilgim yok 3-5 ytl ye satılıyodur denizlispor için ama rakip takıma o kadar pahalı(dediğiniz gibi 50 ytl ye kadar çıkabilir) satılıyoda olabilir ama büyük takım taraftarlardan bile fazla gelen olmuyo

myway
18.04.2007, 01:25
AYıptır ya yapılacak iş mi bu...Protesto edelim gardaşlar..Bu fiyata bilet olmaz.Ben bu iletişim adresine mail attım bakalım cevap gelecek mi.

kakikli
18.04.2007, 07:36
BENCE 3.LÜK ŞANSIMIZ ZOR DEĞİL Kİ...
MÜCADELEYE DEVAM EDERSEK MUTLAKA BAŞARILI OLACAĞIZ...
G S BİZDEN İİ DEĞİL Kİ!!!
DENİZLİ MAÇINI NORMAL ŞARTLARDA KAZANIRIZ, ANCAK BAŞKA DURUMLAR OLUR MU ONU BİLEMEM...

SivasLady
18.04.2007, 08:45
insallah katilim cok olur diyecegim
ama okudum kadari ile bilet fiyatlari pahali olacak :confused:
fb bilet fiyatlarina kizarken denizli böyle yaparsa cok ayip eder

eryx_Levent
18.04.2007, 09:20
insallah katilim cok olur diyecegim
ama okudum kadari ile bilet fiyatlari pahali olacak :confused:
fb bilet fiyatlarina kizarken denizli böyle yaparsa cok ayip eder

DenizliSpor Yönetiminin Bilet Fiyatlarını Böyle Yapmasının Sebebi Bence
Bu Sene küme düşcekler ve 2.liğde çok para gerekiyor..
Bunlarda biliyorki Sivasspor taraftarı az sayıda da olsa denizliye gelirler...
Bunlardan ne koprsak kardır....

Ama İşin gerçegi....

Ev sahibi Takım bilet fiyatları 5 ytl ise RAkip Taraf En fazla olsa olsa 10 ytl olur...

Çünki Bu Karar TFF Kararıdır...

Yada Şöyle yaparlar Bunu bizde yaptık büyük maçlarda...

KENDİ biletlerini 50 ytl yaparlar ama EL ALTINDAN 5 YTL İLE SATARLAR...

50 YAPARLARSALAR OTOMATİK OLARAK 75 YTL SİVASSPOR BİLETLERİ SATIŞA ÇIKAR....

Yani Anlıyacağınız OYUN İÇİNDE OYUN VAR...

Saygılarımla

Şafak : 191

myway
18.04.2007, 12:18
Selamlar tekrardan arkadaşlar..
Dün denizlispor kulubüne maç biletleriyle ilgili muammayı ortadan kaldırmak için mail atmıştım .
Bugün az önce mailime cevap geldi .
Şimdi bunu size aynen aktarayım;

Merhabalar Mustafa Bey

Denizlispor - Sivasspor maçının biletleri maç günü saat 10.00 satışa sunulacaktır.

misafir takımın taraftarları için A-Üst(kapalı) tribün ayrılmıştır.
Konuk ekibin taraftarları, kendi taraftarlarımızdan ayrılmaksızın tüm kapalı biletlerimizle aynı fiyatla satışa sunulmaktadır.

misafir takım taraftarları için ayrılan biletlerin fiyatı 10.00 YTL'dir.

Fair- Play duygularının hakim olduğu bir maç dileğiyle...

İyi Günler...

Bu şartlarda maça gidebilirim demektir:)
Gelecek arkadaşlar olursa izmirden beraberde gidebiliriz.
Saygılar selamlar.

Ertugrul
18.04.2007, 22:07
Dün denizlispor kulubüne maç biletleriyle ilgili muammayı ortadan kaldırmak için mail atmıştım .

Merhabalar Mustafa Bey

Denizlispor - Sivasspor maçının biletleri maç günü saat 10.00 satışa sunulacaktır.

Konuk ekibin taraftarları, kendi taraftarlarımızdan ayrılmaksızın tüm kapalı biletlerimizle aynı fiyatla satışa sunulmaktadır.

İyi Günler...

Saygılar selamlar.

Çok güzel bir haber bilet fiyatları 10 ytl olarak belirlenmiş,Denizli çevresinde
ikamet eden hemşerilerimiz bu zor maçta takımımızı yanlız
bırakmayacaktır.Özellikle İzmir'deki yiğidolar Manisa deplasmanında ki
muhteşem desteğini Denizli karşısında da eksik etmeyecektir.

İzmir'den maça gelmek isteyenler myway arkadaşımızla irtibata
geçebilirler.Güzel bir organizasyon ile Sivassporumuzu ligin son haftalarında
yanlız bırakmayalım...

Haydi Egeli Yiğidolar Denizli Maçına...

melih1
18.04.2007, 22:09
denızlı maç biletleri fiyatları açıklandı..

kale arkası 3 maraton 5 kapalı 10 lıra

denızlıye gidecekler varsa bilet fiyatı en fazla 10 ytl olacak duyurulur

myway
18.04.2007, 22:13
denızlı maç biletleri fiyatları açıklandı..

kale arkası 3 maraton 5 kapalı 10 lıra

denızlıye gidecekler varsa bilet fiyatı en fazla 10 ytl olacak duyurulur

sivas tarafı biletler 10 ytl arkadaşlar bi önceki mesajımda belirtmiştim.

tykinik58
18.04.2007, 22:14
Haydi İzmir'de olupta maça gitmeyen olmasın. Yalnız bırakmayın takımı....Benim biladerle (izmirliyigido) irtibata geçin....

myway
18.04.2007, 22:22
Haydi İzmir'de olupta maça gitmeyen olmasın. Yalnız bırakmayın takımı....Benim biladerle (izmirliyigido) irtibata geçin....

biz bi organizasyon planlıyoruz . izmirliyigido abimizle bi şekilde irtibata geçmek lazım. özel mesajla iletirseniz sevinirim.

1967_CLUB_ER
18.04.2007, 22:33
haydi yiğidolar denizliye

BAŞKENTLİ YİĞİDOLAR İÇİNDE DESTEK VERİN

yigidoefsanesi
18.04.2007, 23:31
10 YTL haberi iyi haber. O zaman bende giderim maça ama tek gidemem. Pislik yaparlar tek olursak. Gurup olmak lazım. Adamların ölüm kalım maçı. Allah korusun tek tek gitmeyelim gurup olalım.

myway
18.04.2007, 23:36
10 YTL haberi iyi haber. O zaman bende giderim maça ama tek gidemem. Pislik yaparlar tek olursak. Gurup olmak lazım. Adamların ölüm kalım maçı. Allah korusun tek tek gitmeyelim gurup olalım.

zaten gidersek grup gitcez. hem olayda olmaz merak etmeyin. hele tribünde yerimiz sağlam kapalının üst katını vermişler bize:)yarın organize ile ilgili duyuru olcak takip ederseniz görüşürüz.

yigidoefsanesi
18.04.2007, 23:39
tamam organizasyondan haberimiz olur umarım

çirkinkral
19.04.2007, 01:44

Merhabalar Mustafa Bey

İyi Günler...

Saygılar selamlar.

İyi bir organizasyon ile Ege'deki son deplasmanımızdan başarı ile
çıkabiliriz.Özellikle İzmirde ki yiğidoların bir araya gelerek topluca maça gitmeleri
çok iyi olur.Ege bölgesindeki Sivaslıların takımlarını bu sene izlemek için son
fırsatları,bu organizasyona destek olalım takımımızı Denizlide yanlız bırakmayalım.

mesut_koçak_58
19.04.2007, 07:39
hep destek tam destek.................

efe058
19.04.2007, 15:36

Merhabalar Mustafa Bey

İyi Günler...

Saygılar selamlar.

Bilet fiyatları oldukça uygun,gitme imkanı olanlar takımı yine yanlız
bırakmayacaktır.Denizli ve çevre illerdeki Yiğidolar gruplar halinde organize
olarak bu maça gitmeliler.

izmirliyigido
19.04.2007, 16:04
Bir aksilik olmazsa biz ailece oradayız.....

ibrahimovic7
19.04.2007, 16:30
Bende antalyadan gelmeye çalışacağım. fazla uzak dal zaten denizli antalyaya. Pazargünü internete girerim denizlide olursam millet. Denizliye benim gibi gelenlerde orda olur inş.

myway
20.04.2007, 15:43
Bu topic i nabız yoklaması için açmıştım .
Belki gitmek isteyen arkadaşlar olur da toplanır izmirden şenlikli bi şekilde otobüsle gideriz diye
Ama pek rağbet olmadı.
Gidecek bi kaç kişi var galiba onlarda kendi imkanlarıyla gidecek.
Ben de bugün otobüs biletimi aldım pazar günü denizlideyim inşallah. Sivassporumuzu destekleyip anlımızın akıyla bi zaferle dönüp gelmeyi umud ediyoruz;)
Saygılar selamlar..

melih1
20.04.2007, 16:08
yolu açık olsun maça gidecek tum yıgıdoların.inşallah zaferle donerler kazasız belasız..