Orijinalini görmek için tıklayınız : dün akşam cnntürkte

türkçerap_yakup
21.12.2004, 16:45
dün akşam cnntürkte.kardeş klüp diye adlandırdığınız(ben buna katılmıyorum)karagümrüğün başkanı sivaslı taraftarlara taş attı. silahlı kişiler ki sivaslı olduğunu ima ediyo burda.kapıları kırmışlar ve stada girmişler.böle bişi gören var mı?silahlı bi sivaslı gören cvp yazsın.ben görmedim...

b1glord
21.12.2004, 18:12
zorlarindan ne yapcaklarini sasirdilar

cem
21.12.2004, 18:46
dagbasımı orası,silahlarla girelim,tovbe tovbe beni gunaha sokacaklar

Kaya__58
22.12.2004, 11:46
Muhteşem bir Atatürk Olimpiyat stadyumunda maçı seyretmek için 150 km yol kateden şanslı insanlardan biriyim. Karagürük'lüler kendi ayıplarını kapatmak için bu gibi suçlamalara başvurduğu aşikardır. Çünki muhteşem bir seyirci karşısında 42 yaşındayım yıllardır stadlarda maç seyrederim, bu kadar seviyeli bir seyirci kitlesi görmedim. Ama hiçbir süper lig maçlarında 20 milyon olmayan maç biletleri fırsatı ganimet bilerek Sivasspor traftarına satmaya kalkan Karagümrük'lülere sormak lazım. 35 bin Sivasspor taraftarının ne bir çirkin tezahuratı ne de taşkınlığı mevcut, ancak Karagümrük spor klubünün 200 taraftarının yapmış olduğu taşkınlığı ve rezaleti hiç kimse gözardı edemez. Bence kendi çirkinliklerini gizlemek için çamur atma kampanyası başlatmışlardır. Ama sağduyulu Sivas'lılar bunlara hiçbir zaman pirim vermemiştir, vermeyecektir de, bu kişiler ancak bunlarla avunacaklar. SÜPER LİG BİZİ BEKLİYOR, biz yolumuza emin adımlarla ilirliyoruz. yolumuza taş koyacaklar ama hiç kimse bizi engelleyemeyecek. HERŞEY SİVAS İÇİN SAYGILAR

eker
22.12.2004, 13:46
Normal fiyatı 3 milyon olan bileti 20 milyondan satan zihniyeti kınıyorum...

izmirliyigido
22.12.2004, 15:21
Aynı zihniyet Manisa'da da vardı. Daha önce 3 milyon olan bilet fiyatı önce 5 milyona, maçtan 4 gün önce 10 milyona, maç sabahı da 20 milyon çıkmıştı. 20 milyonu verip maça girdik. Buna sebep olanları şiddetle kınıyorum ama Sivasspor'uma verdiğim her bir kuruş helal olsun.

Karagümrüklülere gelince onlar zorlarından ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Çamur atarak başarısızlıklarını telafi etmeye çalışıyorlar. Çamur atanlar bulundukları durumdan daha beter olsunlar. Sivasspor'u kıskananların durumu ortada...

eker
22.12.2004, 16:34
Bazıları ne kadar yırtınırsa yırtınsın "Güneş Balçıkla Sıvanmaz!!!"

cem_yesilova
22.12.2004, 17:52
çok doğal para kazanmadilar ya ondandır..

serhankaburcuk
28.12.2004, 16:32
Biletler neden pahaliydi??ilk önce onu açiklayayim??

Biz maçi Olimpiyat Stadinda degilde Vefa stadinda yapsaydik maç bileti 5 ile 10 milyon arasi olurdu.Vefa stadi bize bile 5 milyon...
Ama biz daha fazla kazanmak isteyip Maçi Olimpiyat Stadina alip,bilet fiyatlarini arttirdik..Çünkü kulübümüz mali bakimdan zor günler geçirmekte..Eger bu maç Vefa stadinda oynansaydi emin olun maçin skoru da farkli olurdu..Kendi sahamizda bir tek Dardanel'e yenildik onlarin da taraftari sopayi yedi...

www.karagumruk.net'te isterseniz fikirlerinizi söyleyin,karsiniza saglam bir muhatap almis olursunuz......

Yani sen ne demek istiyosun biz karagümrüge gelsek sopamı yiyecektik...Senin ağzın ne diyor lan adam gibi konuş...Delikanlıysanız sivasa gelin yok neymiş maç vefada oynansa maç farklı olurmuşta falan filan....seni muhatap almıyoruz...Siz ilk önce ligde kalında ondan sonra konuşun....

Kara-gumruk
28.12.2004, 16:40
Edit

cem_yesilova
28.12.2004, 16:53
Edit

sana hatırlarmak istiyorum bu forumun adı sivasspor.com sen efendi ol asıl reklam yapma.. maç geride kaldi ve nedendir bilinmez hala ağliyosunuz.. 10 milyon sivaslı demişsin ben samsunluyum ama sivasta yaşiyorum okul nedeniyle sana bi soru niye kendi maçınızda stadınızı siz değilde biz dolduruyoruz?? sivasada adam gibi gelirseniz öyle gidersiniz ama abartırsanız...

eker
28.12.2004, 17:11
Kardeş Nasıl bu siteye adam gibi gelip adam gibi yazmak zorundaysanız Sivasa da adam gibi gelip adam gibi maçınızı seyretmek zorundasınız. Aksi takdirde gene edit...

Ozancan
28.12.2004, 20:04
Bu Karagümrüklü diye giren arkadaşın aklından bir zoru var herhalde..

bakbulut34
28.12.2004, 21:22
ben karagümrukte oturan bir sivaslı olarak çingene mahallesi insanlarına laf anlatmak zaman kaybıdır biz şampıyonluğu şimdiden kutlayalım

serhankaburcuk
29.12.2004, 10:02
Kardeş Nasıl bu siteye adam gibi gelip adam gibi yazmak zorundaysanız Sivasa da adam gibi gelip adam gibi maçınızı seyretmek zorundasınız. Aksi takdirde gene edit...

Boşverin ya biz bunlar gibisini çok gördük...Boş teneke gibi dıngırdar dururlar biz keyfimize bakalım....