Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASımızın Amatör kulüpleri...

nusretozcan
27.09.2005, 08:31
formlarda bu konuyu görünce dikkatimi çekti ve heyecanlandım tabiki amatör klüp yöneticisi olarak benimde biraz diyeceklerim var. öyle cevher gibi gençler varki futbol oynayan hem onları türk futboluna kazandırmak hemde kötü alışkanlık ve arkadaşlıklardan kurtarmak günümüzün en kutsal işlerinden biri diye düşünüyorum tabiki klüplerimizin maddi anlamda zorlukları var onları da büyüklerimizin ilgilenmesini bekliyoruz. Yol-Spor Sivas

kubilay akay
03.10.2005, 18:09
sayin yol spor yöneticisi cok güzel düsünceleriniz var ama siz mir müessese takimisiniz ya hic bir mali geliri olmiyan kulupoler ne yapsin insallah onlarada yardimlarinizi esirgemessiniz eski bir sporcu olarak bunlari yaziyorum ben volkan sporda oynadim zafer sporda oynadim kaynagi olan kulup lerden hic bir yardim görmadik hatta ayakkabilarimiz olmaz di baska arkadaslsarin kileri giyerdik bunlari sizde beni kadar iyi biiyorsunuz tesekkürler gönderen KUBILAY AKAY ALAMYA

bugrakova
03.10.2005, 18:43
ben de bezircispor başkanı ve a.s.k.f başkan yardımcısının oğluyum amaötr kulüplerde gençlik kulüplerine sahip çıkılmıyo diğer müessese kulüpleri ise kestiği aidatlar sayesinde geçiniyo bunun için iyi futbolcularda burda çok iyi futbolcular var tabi ama sivassın alt yapısı yokkkkk...

1967_DERNEK_10UR
07.10.2005, 09:14
demirspor ve yolspor bu iki klübümüz diğer branşlarda da aktif..maddi güçleri iyi...

x_burnley
08.10.2005, 14:28
valla diğer klüplerimiz sivasyol sporunn durumunu onur kardeşimiz çok güzel bir şekilde söyledi diyebileceğim birşey yok ama onları çok yakın bir zamanda güzl günler beklediğini söyliyebilirim

kakikli
08.10.2005, 14:45
formlarda bu konuyu görünce dikkatimi çekti ve heyecanlandım tabiki amatör klüp yöneticisi olarak benimde biraz diyeceklerim var. öyle cevher gibi gençler varki futbol oynayan hem onları türk futboluna kazandırmak hemde kötü alışkanlık ve arkadaşlıklardan kurtarmak günümüzün en kutsal işlerinden biri diye düşünüyorum tabiki klüplerimizin maddi anlamda zorlukları var onları da büyüklerimizin ilgilenmesini bekliyoruz. Yol-Spor Sivas
BENİMDE DİYECEKLERİM VAR BU YAZIYA İSTİNADEN...
AMATÖRDEN FUTBOLCU ÇIKMAMASININ TEK SEBEBİ HAK EDENLERİN DEĞİL TORPİL İ OLANLARIN VİTRİNE ÇIKARILMASINI..
NE DEMEK İSTEDİĞİMİ BİZZAT İŞİN İÇİNDE OLANLAR DAHA İYİ BİLİRLER...
BU KAFAYLA DEVAM EDİLDİĞİ SÜRECE AMATÖR AMATÖR OLARAK KALACAKTIR...

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 00:15
lise yıllarında ben meslek lisesinde okuyordum..nam-ı diyar siptirij koleji:D o zamanlar lise maçlart çok çekişmeli geçiyordu..sivasspor'u o zaman murat özgen çalıştırıyordu şimdi divriğispor'da ..gelirdi maçları izlerdi amatör maçlarıda takip ederdi yani ligili bir hocaydı..şim kim takip ediyor sivasspor 'dan??merak ettim..

mehmetyavuzgokce
24.11.2005, 13:29
siptirij şampiyon olmuşdu heralde zamanında sivasta.sabancı lisesini yenmişti finalde.doğru mu hatırlıyorum acaba.

ElbeyLi58
31.12.2005, 10:11
Sivas amatör küme süper liginde Demirspor ve Belediyespor
takımlarının şampiyonluklarını garantilemesi bütün gözlerin alt sıralara çevirilmesine neden oldu. Ligde son iki sırayı alan Emniyet ve 4 Eylül Harbişspor’un küme düşmeyi garantilemisinin ardından,şimdi düşecek
3. takımın kim olacağı merak ediliyor. Şarkışla Belediyespor’la
oynayacak olan Yolspor 14 puanla 8. sırada yer alırken,en yakın
rakibi Yüceyurtspor’da 18 puanla 7. sırada bulunuyor.

Ligde son 3 haftaya girilirken,Yolspor bugün saat 11.30’da Şarkrışla Belediyespor’la kritik bir maç oynayacak. Düşme tehlikesi yaşayan
bir başka takım Yüceyurtspor yine bugün aynı saatte 2 nolu sahada
Özel İdarespor’la oynayacak. Şampiyonluğu garantileyen Belediyespor,
bir alt lige düşmeyi garantileyen Emniyetspor’la bu gün saat 09.30’da,
yine aynı durumda olan Demirspor ve 4 Eylül arasındaki maçta
09.30’da başlayacak. Ligde hiç bir iddiası bulunmayan Sağlıkspor
ve DSİspor takımları yine 09.30’da karşı karşıya gelecekler.

Etem-Murat
31.12.2005, 10:43
VAY BE 4 EYLÜL SPOR KULUBU NE HALLERDESİN BİR ZAMANLAR KARTALDIN
HERKESİN TOP OYNAMAK İSTEDİGİ BİR KULUPTÜ ŞİMDİ NE HALLERDE KÜME DÜŞMÜŞ YAZIK COK ÜZÜLDÜM

erem
08.02.2006, 14:24
Adem'i, İ. toraman'ı ve bunlar gibi nicelerini yetiştirdi amatör küme. Ama ellerinden tutup sivasspora kazandıran olmadı. Ben tokatta ve sivas'ta amatörde oynadım. izmirde amatör maçlar izledim. Yıllardır bulduğum her maçı izlerim eğer sivasspor yöneticileri amatörü iyi tararsa oradan nicelerini çıkarır. Amatöre sahip çıkmak sivassporu biryerlere getirecektir. Gençlerbirliği gibi...

ertugrulss
06.06.2006, 21:04
BENDE BİR ZAMANLAR SELÇUK IŞIKSPORDA OYNAMIŞTIM. AMA ŞİMDİ NE DURUMDALAR BİLMİYORUM! BAŞARILAR DİLİYORUM SELÇUK IŞIKSPORA

aykut-akay
13.06.2006, 12:44
BENDE zafer spor da top kosturdum zafer spora basarilar dilerim

Etem-Murat
21.06.2006, 09:42
SİVAS AMATÖR TAKIMLARINA SAHİP CIKILMALI BENDE ZAMANINDA VOLKANDA OYNAMIŞTIM 10 SENE İYİ BİR TAKIM BENCE

FurkaN
23.06.2006, 13:54
Bugün amatör kümede söylediğiniz volkanspor, zaferspor değilde artık Demirspor ce CÜSK'ün ağırlığı var. Ama en iyileri Demirspor, Sivasspor'un altyapısından daha iyiler. Bir zamanlar amatör kümeyi kasıp Deimrsporla kasıp kavuran Yolspor ise küme düştü. Bur arada unutmadan 3.ligin kapısından dönen Belediyespor var ki onlar da iyi bir takım kurdular ve amtörde Demirspor'a rakip oldular. Ertuğrul'u, İbrahim Toraman'ı yetiştiren ve son armağanı Gaziantepsporda bu yıl profesyonel anlaşma imzalayan Onur'u yetiştiren D.S.İspor'un da eski günlerine dönmesini bekliyoruz

HALIL
23.06.2006, 14:28
ibrahim toraman adem dursun helede adem dursun sivasspora gitmiyo da sekerspor a iùmza atiyo gardaslar ben sahsen super lig te futbol oynasam sivasspordan baska bir yerde oynamam yurt disi haric bu sivasli olan ve sivasta oynmaayan oyuncularimizi alnamiyorum valla en buyuk suc yonetimde aslinda onlarnan ilgileneceklerdi ahmet dursun takimindan ayrildi zaman hemen teklifte bulunacaktik

SVS_5858
29.06.2006, 09:09
Bugün amatör kümede söylediğiniz volkanspor, zaferspor değilde artık Demirspor ce CÜSK'ün ağırlığı var. Ama en iyileri Demirspor, Sivasspor'un altyapısından daha iyiler. Bir zamanlar amatör kümeyi kasıp Deimrsporla kasıp kavuran Yolspor ise küme düştü. Bur arada unutmadan 3.ligin kapısından dönen Belediyespor var ki onlar da iyi bir takım kurdular ve amtörde Demirspor'a rakip oldular. Ertuğrul'u, İbrahim Toraman'ı yetiştiren ve son armağanı Gaziantepsporda bu yıl profesyonel anlaşma imzalayan Onur'u yetiştiren D.S.İspor'un da eski günlerine dönmesini bekliyoruz
sana katılmıyorum demir spor bu sene eskisi kadar iyi degil bu sene özel idare spor ve belediye spor şampıyonluk için yarışır

cemal58yiğido
29.06.2006, 10:08
ZARA EKİNLİ SPOR SÜPER AMATÖR KÜMESİNDE VE MADDİ VE MANEVİ DESTEĞE İHTİYAÇLARI VAR

kral5892
29.06.2006, 10:15
abi Sağlıkspor seçmeleri ne zaman bilen var mı?

ş.usta
13.07.2006, 19:48
Uluslararası Olimpiyat Komitesi Fair- Play Konseyi (CIFP), 1997 yılında ülkelerinde bu ödüle layık görülen örnek sporcu ve spor adamları arasında yaptığı değerlendirmede, Türkiye'ye 4 Dünya Fair - Play ödülü verdi.
Sivas Yüceyurtspor Kulübü Başkanı Kadir Kiremit"Kutlama Mektubu" ile onurlandırıldı.
yüceyurtspor namıdiğer (cavşbaşılı yiğidolar) sivasın köklü amatör kulüplerinden biriydi şimdi ne haldedir acaba bilen varmı arkadaşlar.

batu_58
24.09.2006, 22:35
valla sivasta son yıllarda sivas belediye rüzgarı esiyo hatırlarsanız gecen sene final kapısından donen takımımız neden dondu tecrübesizliginden dondu inşallah bu sene o tecrübesizligi yener

kongre
31.12.2006, 12:21
kongre lisesi erkek basketbol takımı adana'da yapılan türkiye şampiyonasında iki ili gectikten sonra mersin iline gelerek göğsümüzü kabartmıştır........

sivassss
31.12.2006, 12:26
AMATÖR TAKIMLARIMIZA SAHİP ÇIKMamız lazım,
onlardan çok futbolcu buluabiliriz,
hemide maliyetleri düşük olur...

svs_çapkın_58
08.02.2007, 11:15
SİVASSPOR VE SİVASIN AMATÖR KULÜPLERİ HEP ŞAMPİYON OLSUN ANADOLUYA GÖSTERELİM SİVASSPORUN NE OLDUĞUNU

ceza_tolga_rep
08.02.2007, 11:51

güsel demişsinde nusret abi,yolspor zaten devletin deilmi?bütçe ayırmaları lazım?
ayrıca bana göre divriği demir çelik spora başarılar dilerim?3.ligdeki tek temsilcimiz inşallah 2.liglerede geleceklerdir???

mekan35vatan58
20.02.2007, 12:28
slm arkadaşlar ben izmirde oturuyorum ve siteye yeni üye oldum. bende izmirde amotör futbolcuyum izmirde amotörler için değişik şeyler yapılıyor. örneğin bir yerel televizyonda amotörlere özel program yapılıyor maçlar yayınlanıyor amotörlerle ilgili herşey konuşuluyor ve gösteriliyor aynı zamanda yerel gazetede perşembe günleri amotör gazetesi çıkarılıyor haftanın karması haftanın takımı gibi kulüpleri ve futbolcuları tanıtıcı yazılar yazılıyor. tabi bunlar belki çok yeterli değil ama bu tür şeyleri yapmak için örnek teşkil ediyorlar. bu tanıtıcı programların olması hem sporcular hemde kulüpler için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. İNŞALLAH BİRGÜN SİVAS İÇİNDE TER DÖKERİM.

CaNiZaReS_1_
14.03.2007, 10:07
ŞAMPİYON BELEDİYE SPOR bu yıl 3. lige çekacağız

BekirBayrak
14.03.2007, 10:19
ŞAMPİYON BELEDİYE SPOR bu yıl 3. lige çekacağız

ins gardas
SİVASSPOR umuzun yanında artık baska takımlarımızında SİVAS ımızı en iyi temsil etmesi gerekiyor
bunuda BELEDİYE SPOR un yapacagından hiç şüphem yoktur

OLCAY_58_AKKUS
14.03.2007, 11:28
Amatör külüplere yeteri kadar ilgi gösterilmediğini düşünüyorum.Bu çocuklar hala Paşa çayırı denen sahada toprak zeminde oynuyorlar.Yetkililerin en kısa zamanda bu sorunu çözmesi gerek.Sivasta çok yetenekli gençler var ama hepsi de Antep'e gidiyor çünkü oradaki tesisleşme mükemmel.Tesislerimizi yapıp gençlerimizi kaybetmeden Sivasspora kazandırmalıyız.

lesya
19.04.2007, 06:53
bakın ben hepinize sesleniyorum cevher gibi çocuklar harcanıyo bende şu an forma giyiyorum ve benim gördüğüm maçlarda çok iyi oyuncular var ha amatördende futbolcu yetişti mehmet topuz mesala

mesut_koçak_58
19.04.2007, 07:32
amatör kulublerımıze basarılar dılerım .umarım bekledıklerı desteği görürler....

PRoFeSSioNaL
06.05.2007, 11:46
http://img148.imageshack.us/img148/5386/ssssssssssssssssssswq7.jpg

4- EYLÜL HARB-İŞ SPOR
SİVAS
BÜYÜKLER BİRİNCİ AMATÖR KÜME
FAAL TÜM

ABDULVAHABİGAZİSPOR
SİVAS
BÜYÜKLER 1.AMATÖR KÜME LİGİ
FAAL TÜM

ADALETSPOR
SİVAS
FESİH EDİLDİ

ALPERENSPOR
SİVAS
FESİH EDİLDİ

BEZİRCİSPOR
SİVAS
BÜYÜKLER 2.AMATÖR KÜME LİGİ
FAAL

CUM.ÜNİVERSİTESİSPOR
SİVAS
FAAL

ÇEPNİ BLD.SPOR
SİVAS
FAAL

D.Ç.DİVRİĞİSPOR
SİVAS
DEPL.SÜPER GENÇ.LİGİ SAMSUN
FAALTÜM

DİVRİĞİSPOR
SİVAS
FAALTÜM

ET BALIKSPOR
SİVAS
FESİH EDİLDİ

GEMEREKSPOR
SİVAS
FAALTÜM

GÜRÜN DOĞANSPOR
SİVAS
FAALTÜM

HAFİK BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

İL ÖZEL İDARESİ SPOR
SİVAS
BÜYÜKLER AMATÖR SÜPER LİGİ
FAALTÜM

İMRANLI BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

KANGAL BELEDİYE
SİVAS
FAALTÜM

KOYULHİSAR BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

SELÇUK IŞIKSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SIZIR BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİDAŞ SİHAZ SPOR
SİVAS
FESİH EDİLDİ

SİVAS BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS ÇİMENTOSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS D.S.İ.SPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS DEMİRSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS EĞİTİMSPOR
SİVAS
FESİH EDİLDİ

SİVAS EMNİYETSPORGÜCÜ
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS KOLEJİ ZAFERSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS MALİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS SAĞLIKSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS TARIMSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS TEDAŞSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS TELEKOMSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVAS YOLSPOR
SİVAS
FAALTÜM

SİVASSPOR
SİVAS
DEPL.SÜPER GENÇ.LİGİ SAMSUN
FAALTÜM

SUŞEHRİ BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

SUŞEHRİ ESNAFSPOR
SİVAS
FAALTÜM

ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

ŞARKIŞLASPOR
SİVAS
FAALTÜM

ULAŞ BLD.SPOR
SİVAS
FESİH EDİLDİ

VOLKANSPOR
SİVAS
FAALTÜM

YENİÇUBUKSPOR
SİVAS
FAALTÜM

YILDIZELİ BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

YÜCEYURT SPOR
SİVAS
FAALTÜM

ZARA BELEDİYESPOR
SİVAS
FAALTÜM

GÜRÜNŞALSPOR
SİVAS
FAALTÜM

Toplam Kayıt Sayısı: 45

UTKUM_58
06.05.2007, 13:20
amotör külüplerin sivasimizda ne kadar cok futbolculari heba ettiklerini bizzat ben biliyorum... suan yurt disindayim futbolu coktan biraktim ama
amatör olarak oynuyorum..sunu diyecegim nekadar guzel top oynarsan oyna külüpler sadece kendini dusunur..1990 da yozgat spor beni cimento spordan
yatili yildiz takimina isterken onlar o YASTA gelecegimle oynadilar,,ve mevkimde fazla iyi oynayan olmadigindan beni vermediler..yaziklar olsunn halen nefret ederimm amatör kulup hocalarindan..cok genc cok yildizin basini yakmaya devam ediyorlar..ben inanmiyorum amatör kuluplerin profesyonel futbolcu yetisdireceklerinee........yol parasi bulamayan süper topculari harcadilarrr bunlari bilen benim gibi nicelerivar

SivasLady
06.05.2007, 15:32
Amatör kümede gol şikesi!
Sivas'ta amatör küme maçındaki gol rekoru şike soruşturması açılmasına neden oldu.
2 Mayıs 2007 13:45

Sivas'ta, 1. Amatör Küme A Gençler Ligi B Grubu'nda şampiyonu averajın belirleyeceği maçlardan biri 15-0, diğeri 28-0 bitince karşılaşmaların sonucunu tescil etmeyen tertip komitesi, inceleme başlattı..

Sivas 1. Amatör Küme A Gençler Ligi B Grubu'nda şampiyonluk mücadelesi veren Sivas Demirspor ile Güründoğanspor, ligdeki bütün maçlarını namağlup olarak kazandı. Bu takımların kendi aralarında oynadıkları iki maç da beraberlikle sonuçlandı.

Şampiyonu belirleyecek olan erteleme maçları hariç son maçların oynandığı ligde haftaya Sivas Demirspor 8 gol averajı ile lider durumda girdi.

Maçların oynandığı Paşaçayırı 1 ve 2 nolu sahalarda geçen hafta Maliyespor ile karşılaşan lider Sivas Demirspor, teknik direktörünün 2 oyuncusuna kızarak oyundan alması sonucu maçı 9 kişi tamamlayan rakibini 15-0 yenince şampiyonluk yarışında averaj farkını 23'e çıkardı. Aynı gün Şarkışla Belediyespor ile mücadele eden Güründoğanspor ise rakip filelere 28 gol atarak bir rekora imza attı.

Güründoğanspor ile Sivas Demirspor arasındaki rekabet ligde daha önce hava muhalefeti nedeniyle ertelenen son karşılaşmalara kaldı.

Sivas Demirspor, pazartesi günü Devlet Su İşleri takımıyla yaptığı erteleme maçında ilk dakikalarda bulduğu gollerle 7-0 galip durumdayken, maça yeterli oyuncu getiremedikleri için 9 futbolcuyla maça başlayan rakipleri, sakatlıklar nedeniyle 6 kişi kalınca sahadan çekildi.

Bu sonuçla averajla öne geçen Sivas Demirspor, rakibi Güründoğanspor'un erteleme maçında son dakikalarda attığı golle Tedaşspor'u 4-1 mağlup etmesi sonucu 1 gol averajla birinciliği kaybetti.

Karşılaşmaların ardından Futbol Federasyonu Sivas İl Temsilcisi Hayrettin Yıldız başkanlığındaki tertip komitesi, 15-0, 28-0 ve 7-0 biten maçları şüpheli görerek tescil etmedi ve incelemeye aldı.

Hayrettin Yıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, söz konusu maçları soruşturmaya aldıklarını, neticesini tescil etmediklerini belirterek, ''Hakemlerden ve gözlemcilerden görüş istedik. Ayrıca sakatlanıp çıktıkları söylenen oyuncular hakkında sağlıkçılarla görüşme yapıyoruz. Kulüplerin savunmalarını istedik. Bütün bunlar tamamlandıktan sonra bir değerlendirme yapacağız'' diye konuştu.

Bu konuda kesin delil gerektiğini, ispat olmadan bir şey söylenemeyeceğini ifade eden Yıldız, ''Ama kesin delil bulunursa o 4 takımın da küme düşürülme durumu ortaya çıkar'' dedi.

asil58
06.05.2007, 16:51
Sivastaki futbolcu kapasitesi iyi ama gerekli imkanlar mevcut değil İnşallah büyüklerimiz gerekli desteği verir çünkü Sivassporumuzun kalıcı olabilmesi için alt yapımız çok önemli

menderes
26.05.2007, 13:29
Bütün Sivaslılar selamın aleyküm.SİVASSPOR'a ve İMRANLISPOR'a başarılar diliyorum.İnşallah SİVASSPOR'la İmranlıspor'u aynı sahada görürüz.

mustafayildiz92
31.12.2007, 19:11
bence hiç de basarılı sayılamaz 2 3 takım haricinde

yigido_furkan
31.12.2007, 19:35
Sivasta futbolun gelısmesı cok zor anca çim sahalar artarsa belki paşacayırında felan futbol gelısmez yıllarca amatorde futbol oynayan biri olarak o camurda yaşta cektıgımız bi oynayan bilir inş. çim saha sayısı artırılır ve Sivastanda gelecegın yıldızları cıkar

cumhur hoca
22.05.2008, 15:15
gerçekten amatör spor çok zorda.Alypıda mahalli kulüplerin yaşama olasılıı kalmadı.Bu hem maddi hem manevi nedenlerden.Toplumda birlik kültürü kayboldukça bezirci sporlar zafersporlar volkansporlar yüceyurtsporlar yok oluyor.Gerçekten ayakta tutmak çok zor arkadaşlar.çBunu yakinen biliyorum.

yusuf_yusuf
22.05.2008, 20:08
bu kuluplerın hepsine teker teker basarılar dilerim

altan54&58
06.08.2008, 11:08
Bana çok acil yolssporun telefonu lazım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

emrebulut
05.09.2008, 08:41
arkadaslar ben trabzondan emre sizlerden bana yardımcı olmanızı istiyorum ben bundan sonraki yaşantımı sivasta geçirmeyi düşünüyorum ve sivasta iş bulmaktan önce bi amatör klup bulup oynamayı düşünüyorum ben şu anki klubumle anlaştım ve lisansımı aldım oraya gelebilmek için sadece her hangi bir klup yöneticisiyle görüşüp anlaşmam kaldı ama kimseyi tanımayp bilmediğim için hiç kimseye ulaşamıyorum bana lütfen yardımcı olun
tel numaram : 05062726183

haykoguven
23.09.2008, 22:22
ya arkadaslar ben 23 yasımdayım sivasa yeni tasındım bi aamatör kulupte oynamak istiyorum ama hiçbir klupte oynamadım ama içimdende atamadım şu futbolcu olma sevdasını amatörde olsa bu duyguyu hissetmek istiyorum bana yardım edebilcek biri var mı üniversite okumaktan fırsat bulamadık

kendim hakkında söliyebilecegim sey cok iyi bir sol ayagımın olmasıdır şimdiden herkese tesekkurler

canimfeda58
02.06.2009, 12:49
DSI Sivasspor var.. hata o takimda dayim, ibrahim toraman ve antalyasporlu ertugrul beraber oynadilar..

giants
02.06.2009, 14:45
Sivas amatör küme süper liginde Demirspor ve Belediyespor
takımlarının şampiyonluklarını garantilemesi bütün gözlerin alt sıralara çevirilmesine neden oldu. Ligde son iki sırayı alan Emniyet ve 4 Eylül Harbişspor’un küme düşmeyi garantilemisinin ardından,şimdi düşecek
3. takımın kim olacağı merak ediliyor. Şarkışla Belediyespor’la
oynayacak olan Yolspor 14 puanla 8. sırada yer alırken,en yakın
rakibi Yüceyurtspor’da 18 puanla 7. sırada bulunuyor.

Ligde son 3 haftaya girilirken,Yolspor bugün saat 11.30’da Şarkrışla Belediyespor’la kritik bir maç oynayacak. Düşme tehlikesi yaşayan
bir başka takım Yüceyurtspor yine bugün aynı saatte 2 nolu sahada
Özel İdarespor’la oynayacak. Şampiyonluğu garantileyen Belediyespor,
bir alt lige düşmeyi garantileyen Emniyetspor’la bu gün saat 09.30’da,
yine aynı durumda olan Demirspor ve 4 Eylül arasındaki maçta
09.30’da başlayacak. Ligde hiç bir iddiası bulunmayan Sağlıkspor
ve DSİspor takımları yine 09.30’da karşı karşıya gelecekler.

Gözüm Yüceyurt Spora karismayin birakin ligde kalsin

giants
02.06.2009, 14:47
Uluslararası Olimpiyat Komitesi Fair- Play Konseyi (CIFP), 1997 yılında ülkelerinde bu ödüle layık görülen örnek sporcu ve spor adamları arasında yaptığı değerlendirmede, Türkiye'ye 4 Dünya Fair - Play ödülü verdi.
Sivas Yüceyurtspor Kulübü Başkanı Kadir Kiremit"Kutlama Mektubu" ile onurlandırıldı.
yüceyurtspor namıdiğer (cavşbaşılı yiğidolar) sivasın köklü amatör kulüplerinden biriydi şimdi ne haldedir acaba bilen varmı arkadaşlar.

Su anki durumlari yazilanlara bakildiginda iyi degilmisDüsmege oynuyorlarmis.

kasırga
01.07.2009, 21:00
bence en iyi amatör spor kulübü yıldızeli spor

KaLeLi5861
01.07.2009, 21:07
ben Demirspor Futbol takımın dayım demirsporumuzun maddi durumu çok ama çok iyi Yol Spor unda sanırım maddi durumu çok iyi...Sivasspor alt yapısı bizden daha da kötü durumu bunu biliyorum

mertcan69358
01.07.2009, 22:30
çok ii düşünmüsün helal sana gardaş