Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Sivaslılar Dayanışma Derneği (Sidayder) 2 Haziran'da açılıyor.

izmirliyigido
02.06.2007, 08:22
İzmir'de yaşayan Sivas'lıların Dayanışma ve Kültürel faaliyetlerini yayma ve tanıtma amaçlı olarak yeniden yapılanma içerisine giren ve yönetime biraz teşvikle birazda zevkle aday gösterilen, ilimizin yetiştirdiği ve İzmir'in saygın işadamlarından Sayın A. Doğan DEMİRALAN başkanlığında 02.Haziran.2007 Cumartesi günü saat 14:00'te Karşıyaka'daki yeni adresinde açılışını yapacaktır.

İzmir'de yaşayan Sivas'lı işadamlarının ve hemşehrilerimizin katılacağı açılış töreninde tanışma yapılacak, Yönetimin oluşturulması ve faaliyet raporları için daha sonra bir tarih belirlenecektir.

Ayrıca, haziran ayı içerisinde tanışma yemeği yapılacağı da sayın A. Doğan Demirel tarafından açıklanmıştır.

Bende bir Sivas'lı olarak, Sivas kültürümüzün içerisinde en büyük pay hissesini alan Sivasspor'umuza gönül verenleri bir araya toplamak ve Taraftar Derneğine bir başlangıç teşkil etmesi amacıyla çalışmalar yapabilmek için yönetimde görev almayı düşünüyorum..

Sivas'ımızı ve kültürümüzü yaşatmak, yaymak ve tanıtmak amacıyla yapılacak bu organizasyonda Sivas'ı seven ve gönül verenleri bir arada görmekten kıvanç duyacağız.

.

Engin58
02.06.2007, 10:33
Izmir sivaslilar Dayanisma dernegine basarilar dileriz.Saygilarimla...

myway
02.06.2007, 10:34
keşke daha erken haberimiz olsaydı... Gelmek isterdim ama maalesef...

izmirliyigido
02.06.2007, 10:43
keşke daha erken haberimiz olsaydı... Gelmek isterdim ama maalesef...

Haklısın kardeşimde benim daha sonra haberim oldu, Sayın Doğan DEMİRALAN bey ziyaretime gelmişti o zaman söyledi. Bende siteye yazacak vakit bulamadım. Ama Derneğe her zaman bekleriz ve ileride ki tarihlerde yapılacak tüm faaliyetlerden haberdar etmeye çalışacağım...

.

myway
02.06.2007, 10:57
Haklısın kardeşimde benim daha sonra haberim oldu, Sayın Doğan DEMİRALAN bey ziyaretime gelmişti o zaman söyledi. Bende siteye yazacak vakit bulamadım. Ama Derneğe her zaman bekleriz ve ileride ki tarihlerde yapılacak tüm faaliyetlerden haberdar etmeye çalışacağım...

.

Peki görev alırsanız yönetim kurulunda şimdiden başarılar...

izmirliyigido
02.06.2007, 16:34
Arkadaşlar,

Derneğimiz Sivas'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği (Sidayder) bugün saat 14:00'te Vali Yardımcımız Sayın Nevzat Ergün ve Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak ile beraber SİDAYDER Başkanı Sayın Hasan TEMEL ve Başkan Yardımcısı Sayın Doğan DEMİRALAN'ın katılımlarıyla açıldı.

Pek çok Sivas'lı hemşehrilerimizin aileleriyle katıldığı açılışta adeta Sivas rüzgarı esti.

Dernek binası Karşıyaka çarşısı içinde, Akbank sokağı, solda ki ilk sokağın içinde 50 m ileride solda bulunuyor.

Sivas'ımızın değerli büyüklerinin katkılarıyla güzel bir bina restore edilerek, tüm hemşehrilerimize hizmet verecektir. Tüm Sivas'lı kardeşlerimizi bekleriz.

.

RüStü ElmaS
02.06.2007, 16:39
Yeni Sivaslılar Derneği hayırlı uğurlu olsun.

SİDAYDER Başkanı Hasan TEMEL beyi ve tüm yönetim kurulunu kutluyorum.

Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim.

Sivas derneklerine çok iş düşüyor. Biz çalışmalarımızı en güzel ve sağlıklı dernekler ile yapabiliriz.

İzmir' e gittiğimizde artık ordada bir derneğimiz olduğunu bilmek bizler için, büyük bir gururdur.

İnşaallah İzmir' e yolumuz düştüğünde uğrar bir çayınızı içerim.

Açılışınızdan fotoğraflarıda sitemizde görmek isteriz.

Ertugrul
02.06.2007, 17:44
Hayırlı olsun
İzmir Sivaslılar Dayanışma Derneği Başkanı Sayın A. Doğan DEMİRALAN nezdinde
tüm yönetim kuruluna başarılar diliyorum.Sivaslının olduğu her yer bizimdir
hedefine uygun olarak,İzmir gibi büyük Sivas potansiyeli olan bir şehrimizde çok
başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum.

Dark Force
02.06.2007, 20:47
İzmir sivaslılar derneğine çalışmalarından dolayı teşekkürler başarılar.

izmirliyigido
04.06.2007, 08:43
Yeni Sivaslılar Derneği hayırlı uğurlu olsun.

SİDAYDER Başkanı Hasan TEMEL beyi ve tüm yönetim kurulunu kutluyorum.

Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim.

Sivas derneklerine çok iş düşüyor. Biz çalışmalarımızı en güzel ve sağlıklı dernekler ile yapabiliriz.

İzmir' e gittiğimizde artık ordada bir derneğimiz olduğunu bilmek bizler için, büyük bir gururdur.

İnşaallah İzmir' e yolumuz düştüğünde uğrar bir çayınızı içerim.

Açılışınızdan fotoğraflarıda sitemizde görmek isteriz.

Rüştü kardeşim her zaman beklerim. Sizleride İzmir'de ve derneğimizde görmekten büyük onur duyarız..

.

|By|_SivasLı
23.09.2007, 20:54
Izmir sivaslilar Dayanisma dernegine basarilar dileriz.Saygilarimla...

altuntas58
23.09.2007, 22:34
İzmir sivaslılar dayanışma derneği{sidayder}yeni yapılanma döneminde başarılar dilerim

Ss--58--Ss
23.09.2007, 23:03
İZMİR SİVASLILAR DERNEĞİNE BASARILAR DİLERİZ.

DİDİM SİVASLILAR DERNEĞİ...

Yigido_Burak
19.11.2007, 22:53
İzmir Sivaslilar Dayanısma Dernegine İstanbuldan Başarılar..

muhsin koçak
20.11.2007, 03:02
Hayırlı olsun
İzmir Sivaslılar Dayanışma Derneği Başkanı Sayın A. Doğan DEMİRALAN nezdinde
tüm yönetim kuruluna başarılar diliyorum.Sivaslının olduğu her yer bizimdir
hedefine uygun olarak,İzmir gibi büyük Sivas potansiyeli olan bir şehrimizde çok
başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum.