Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Tuncay Şanlı M.Boro'da

Besyo_cu
12.06.2007, 22:25
Ve Tuncay Şanlı M.Boro'da

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren milli futbolcu Tuncay Şanlı İngiltere'nin Middlesbrough takımıyla 4 yıllık sözleşme vardı. Yıldız futbolcunun menajeri Erdinç Şehit bu transfer karşılığında yıldız futbolcunun yıllık 2.2 milyon pound ücret alacağını söyledi.
Tuncay ŞANLI'ya Avrupada başarılar... Umarım Türkiye'yi başarı ile temsil eder. Yolun acık olsun...

sinan-58
12.06.2007, 22:30
haber doğruysa tuncay için uzuldum daha iyi kuluplere gidebilirdi

Besyo_cu
12.06.2007, 22:32
Haber doğru ve kesın Tuncay imzayı attı... bir cok yabancı kaynak ta duyurdu özellikle ingiliz gazetelerinın internet siteleri...

ceza_tolga_rep
12.06.2007, 22:40
tuncay yanlış yaptı.millan,liverpoll olması gerekirdi.fenerbahçe midlesburgdan daha iyi takım bence.

Yiğiter
12.06.2007, 22:46
tuncay yanlış yaptı.millan,liverpoll olması gerekirdi.fenerbahçe midlesburgdan daha iyi takım bence.

FAZLA TAKİP ETMİYORUM AMA HERHALDE BU KULÜP UEFADA FİNAL OYNAMIŞTI..YANİ FEBEDEN DAHA BÜYÜK BİR KULÜP OLSA GEREK..

talha58
12.06.2007, 22:58
TUNCAY UEFA VEYA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE OYNAYAMAYACAK. Gittiği takım İngiltere'nin orta sıralardaki takımlarından. Geçen yıl kadrosunda Hasselbaink gibi önemli bir isim vardı. Ama Tuncay'ın zamanla daha iyi takımlara geçeceğini tahmin ediyorum

albina58
12.06.2007, 23:16
Bence Tuncay ŞANLI hata yaptı.Gittiği kulüpde başarılı olamaz,onunda ötesinde,şuan ki şöhretindende çok şeyler kaybeder.
Öncelikle fenerbahçede uzun yılların verdiği tecrübenin yanında,arkasında kulüp başkanında olmazı bir bakıma saha içerisinde tam yetkilerle donatılmış veya dokunulmazlığı olan bir konumda idi.
Öte yandan avrupa giden diger futbolcularımızda,ya orda daha önce ülkemizde oynayan futbolcular veya görev yapan teknik adamların koruması altında güvende idiler.
Tuncay ŞANLI'nın durumuna gelecek olursak,adanın kurtlar sofrasında yalnızları oynayacak,arkasında bindirmeleri yapacak ümit veya başka bir futbolcu olmayacak,tepesinde aziz yıldırım'ın himayeside olmayacak;dahada önemlisi tuncay'da ada futbolunun ağırlığını kaldıracak futbol alt yapı kültürüde mevcut değil.
Umarım herşey Tuncay'ın istediği gibi gelişir ve Türk futbolunu adanın kurtlar sofrasında gurur ile temsil eder.

MOS-BY-58
13.06.2007, 01:11
Umarim orada cok iyi bir performans gösterip seneye daha büyük bi takima gider. Oraya gidecegine kalsa daha iyiydi ama hakkinda hayirlisi. Middlesbrough orta sira takim, bari Tottenham'a falan gitseydi.

Sivaslibey
13.06.2007, 02:44
Arkadaslar iyice abarttiniz, milan, madrid, intermis. Adama öyle teklif geldimiki gidecek. Bence çok dogru bir karar. Chelseaye gidip yedek kalip orada kendini rezil edip, küçük takimlara gönderelicegine, aslanlar gibi bu sene Boro'da kendini gösterme sansi var. Hem bir sene uyum sorununu ancak asar, dili ögrenir. Bakin gelecek sene nasil Ferguson, Mourinho hemen Tuncayin kapisina dayaniyor. Keske Tottenham olsaydi, daha iyi yakisiyor. Ben Tuncay çok güveniyorum. Allah onun yolunu açik etsin.

sivaslitaner58
13.06.2007, 06:34
barcelona lyon r.madrid oraya niye gidiyorsun futbuldan anlamiyormus maalesef

kakikli
13.06.2007, 07:43
ve türk futbolcusu yine yapacağını yaptı...
iki kuruşluk avrupa takımında oynamak için ülkesine,takımına para kazandırmadan çekti gitti...
insan ekmek yediği yere ihanet etmemeli bence...
örneğin;mehmet yıldız sivasspor'dan bedava gitse, bizim çok zorumuza gider...
tuncay da böle yaptı...
belki kendimi gösterir ingilterede transfer yaparım umudu var heralde içinde..
umarım başarılı olursun...

abircan
13.06.2007, 08:07
helal olsun dediğim dedikçiymiş, inatçı keçi ne sanıyor gittiği takımı anlamadım yılda 80 maç oynayınca aklı başına gelir, sanki reale milana gitti, neyse sivasa gelse daha çok sükse yapardın be beyinsiz

zaralım 58
13.06.2007, 08:18
tuncay bence para için oraya gitti kim ne derse desin bide gece hayatı için karı kız var ya ondan

yerliturkuaz
13.06.2007, 08:39
Tuncay adına hayırlıu olur inşallah doğru bir tercih yaptı bence gidip büyük takımda yedek kalacağına orta sıralı bir takıma gider ve takır takır oynar görcez bakalım Tuncayı inşallah başarılı olur

yigido_furkan
13.06.2007, 08:45
Hayırlısı olsun bnce cok güzel oldu orda kendini daha iyi kanıtlayabilir Fb yılda 3 4 tane avrupada maç oynayıp elenıyor hiç degilsem İngilterede daha cok göz önünde olacak.Ayrıca bazı arkadaslar demiş para için gitmiştir para isteseydi Aziz Yıldırım onu paraya bogardı ama o avrupada oynamak istiyodu

musti34
13.06.2007, 08:47
hani real milan istiyodu.tuncay oraya az gelir.oraya gitceğine fnerde kalsaydı daha iyi..

musti34
13.06.2007, 08:49
tuncaya başarılar dilerim.inş bizi orada iyi temsil edeceğine inanıyorum

asil58
13.06.2007, 08:52
bence en iyisini yaptı avruya gidip birden büyük takımda oynayanların yıldızı çabuk sönüyor ama tuncay orda kendini gösrerirse avrupadaki güveni yerine gelir ve sonra büyük takımlarda daha rahat oynar

ölümünesevda
13.06.2007, 09:39
tuncay hayatının hatasını yaptı.gittiği takım küçük bir takım.bakın görün 6 ay sonra ilk onbire bile giremez.fenerbahçe tuncay'a maddi manevi güzellikleri sağladı ama Tuncay anlamadı.iddaa ediyorum tuncayın futbol hayatı bitti

NAUGHTYBOY58
13.06.2007, 10:20
Hiç ßi İŞ Yapamaz İngilterede Hani ßu Adamı Milan İStiodu:D

Divriği58-
13.06.2007, 10:36
ve türk futbolcusu yine yapacağını yaptı...
iki kuruşluk avrupa takımında oynamak için ülkesine,takımına para kazandırmadan çekti gitti...
insan ekmek yediği yere ihanet etmemeli bence...
örneğin;mehmet yıldız sivasspor'dan bedava gitse, bizim çok zorumuza gider...
tuncay da böle yaptı...
belki kendimi gösterir ingilterede transfer yaparım umudu var heralde içinde..
umarım başarılı olursun...

katılmamak eldemi emre belezoglular hakan sukur okan buruk tugay hakan unsal bedavaya gıtmeseydı avrupaya TÜRKİYEYİ tanıtan gs bu hallere düşmezdi her şeyden önce insanda karakter olmalı ben anti fb bir vatandasım ama tuncayın yaptıgı ayıp

FurkaN
13.06.2007, 11:06
Onun için hayırlısı olsun ne diyelim gönül isterdi ki Türk futbolcusu olarak daha büyük bir takıma gitsin ancak o tercihini böyle kullandı... Kendince haklı tarafları vardı bu yıl gidemezse bir daha gidemezdi çünkü yaşı 25 Avrupalı alırsa bu yaşlarda alır o da bunu bildiği için gitmek istedi ve gitti hayırlı olsun... İnşaallah pişman olmaz...

jakobieen
13.06.2007, 12:01
bence türkiyenin şu andaki en büyük üç oyuncusundan biri olan tuncay, çokda güzel yaptı, f.b. ona ufak geliyordu seneye m.united a gigs in yerine transfer olduğunuda bu yazımı alıntılayıp bi başlık açacağım :) ... inşallah başarılı olur..

ceza_tolga_rep
13.06.2007, 12:35
FAZLA TAKİP ETMİYORUM AMA HERHALDE BU KULÜP UEFADA FİNAL OYNAMIŞTI..YANİ FEBEDEN DAHA BÜYÜK BİR KULÜP OLSA GEREK..

uefa finali oynadı ama gs'da oynadı ortada bişey yok.

fb seneye tüm dünyanın gözdesi olacak ve izlenecekti.böylelikle tuncay'da şampiyonlar liginde kendini göstermiş olacaktı.roberto carlos,mateja kezman,alex in kramponunu almaz midlesburg.şu anda ingilterede ligi orta sırada bitrimiş,hedefi ligde kalmak olan bi takım.
tuncay yanlış yaptı,ama yinede hayırlı olsun..

sinan-58
13.06.2007, 13:04
tuncay ın gittiği külüp ne şampiyonlar ligine nede uefa ya katılıyor avrupa maçlarına çıkamıyacak yani tuncay bir newcastale manchester cıty milan varken orayı seçmesi yanlış oldu

Sivaslibey
13.06.2007, 13:51
bence türkiyenin şu andaki en büyük üç oyuncusundan biri olan tuncay, çokda güzel yaptı, f.b. ona ufak geliyordu seneye m.united a gigs in yerine transfer olduğunuda bu yazımı alıntılayıp bi başlık açacağım :) ... inşallah başarılı olur..

Aynen katiliyorum sana. Tuncay'in gönlü bence Manchester veya Chelsea'den yana. Uefa'da oyanmiyormus takim, oynasa ne olucak, Tuncay kendini Ingiltere'ye ispatlamak istiyor. Bunun en güzel yolu Ingiltere'de oynamak. Bir arkadas Tuncay'in futbol hayatinin bittigini iddaa ediyor. Gülmemek elde degil, bende iddaa ediyorum Tuncay'in futbol hayati asil simdi basliyor.

erdal 58
13.06.2007, 14:26
tuncay takımı degil parayı seçmiş.daha iddalı bir kulübe gidebilirdi ama dedigim gibi o daha fazla veren m.boro yu tercih etti başarılı olur inşallah.

58ibrahim58
13.06.2007, 14:46
tuncay bence doğru karar verdi fenerde misyonunu tamamladı ve boro ya gitti.Artık bizim türk futbolcularında avrupaya gitmesi lazım bizim neyimiz eksik yabancı futbolculardan tuncaydan başka futbolcularda gider inşallah avrupaya

yigido_furkan
13.06.2007, 14:57
tuncay ın gittiği külüp ne şampiyonlar ligine nede uefa ya katılıyor avrupa maçlarına çıkamıyacak yani tuncay bir newcastale manchester cıty milan varken orayı seçmesi yanlış oldu

iyi diosunda kardes adam İngiltereye gitti en cok takip edilen en cok izlenen lig orasıda illa Şampiyonlar liginde oynamasına gerek yok yani

sinan-58
13.06.2007, 15:31
iyi diosunda kardes adam İngiltereye gitti en cok takip edilen en cok izlenen lig orasıda illa Şampiyonlar liginde oynamasına gerek yok yani

tamam en çok izlenen lig olabilir ama turkıye de kalsaydı arkasında dunya yıldızı carlos olacaktı belki forvete dunyaca unlu bir oyuncu alınacak ve butun
dunyanın gozu seneye fb de olacak 1 sene daha dursaydı belki onu manchester unıted barça madrid chealse gibi kulupler istiyecekti ve daha fazla para kazanacaktı ama kendi tercihi kendi bilir hayırlı uğurlu olsun

Besyo_cu
13.06.2007, 15:52
Fenerbahçe taraftarı üzüldüğü kadar bir o kadar da sevinmeli Tuncay Şanlı'nın gidişine... Çünkü O, soyadına yakışır bir sıfatla Ada'da bizi temsil edecek. Başarılar dileriz Tuncay Şanlı.

Middlesbrough takımını tanıyalım
İsmini Middlesborough şehrinden alan Ada kulübü, 1876 yılında kuruldu. 131 yıllık Middlesbrough'un renkleri Kırmızı-beyaz. M'Boro, maçlarını 35.000 kapasiteli Riverside Stadı'nda oynuyor.

Uluslararası arenada en ciddi başarı
İngiliz ekibi, 2005/2006 sezonunda UEFA Kupası'nda finale kadar çıktı, kupayı finalde İspanya'nın Sevilla FC takımına yenilerek kaybetti. Bu final, Avrupa maçlarında yakalanan en ciddi başarısı olarak tarihe geçti.

KÜNYESİ
Takım Adı: Middlesbrough Football Club

Takma adı: M'Boro
Renkler: Kırmızı - Beyaz
Kuruluş: 1876
Stad: Riverside Stadium, Middlesbrough
Kapasite: 35000
Başkan: Steve Gibson
Teknik Direktör: Stephen Mclaren
Lig: Premier League
2006-07: Premier League, 12.
BAŞARILARI

Lig Kupası: Şampiyon 2003-04; Finalist 1996-97, 1997-98
UEFA Kupası: Finalist 2005-06
FA Kupası: Finalist 1996-97;
İngiltere 1.Ligi: Şampiyon 1994-95; İkinci 1997-98

K4r_Tugrul
13.06.2007, 16:10
çok yanlış bir tercih. harcanır o çocuk orada :mad:

KIZILCAN
13.06.2007, 17:19
Eğer kendini bu takımda yetiştirir ve de kanıtlarsa Mançester,Liverpool gibi takımlara transfer olabilir.Fenerbahçeden bu takımlara direk transfer olacak bir futbolcu değil bence.Transfer olsa bile kadroda yer bulamazdı.

efe058
13.06.2007, 18:07
Tuncay Türk Futbolunun yetiştirdiği önemli bir futbolcu,
hakkında hayırlısı olsun ve ülkemizi iyi temsil etsin.

aksak
13.06.2007, 18:45
helal olsun geç kalınmış bir karar

fm58
13.06.2007, 20:22
abi iyi yapmadı kendine yazık etti...

tatangaist
13.06.2007, 22:49
Avrupada Tatangaların Gururusun Tuncay..

İnşallah 54 giyersin:)

Kadıkoyde söylediğimiz gibi

Sen Ada pazarlısın oley:)

Yiğiter
13.06.2007, 22:55

bugün okudum çok büyük ihtimal 17 giyecekmiş..
eğer sivaslı olup da 58 giymesseydi ben onla övünmezdim o kadar...saygılar..

1967_CLUB_KEL
13.06.2007, 23:04
BAŞKA TAKIM BULAMAMIŞ MI ? MESELA GELSE SİVAS'DA OYNASAYDI NEYİ EKSİKTİ !... :D:D:D:D:D:D:D

Besyo_cu
13.06.2007, 23:18

Bende yiğiter arkadaşıma katılıyorum 54 giymesi gerekir ama 17 giyecekmiş Hakan ŞÜKÜR interde 54 giymişti tuncayında giymesi gerekirdi ...

myway
13.06.2007, 23:42
Tuncay Şanlı....
Türk futbolunun son zamanlarda yetiştirdiği en büyük isim....
Ve türk futbolunun yetiştirdiği bu en önemliisim.pemierligi 11. tamamlamış bi takıma transfer oluyor...
Anlamak güç gerçekten tuncay seni....
Fenerbahçeden daha büyük bi takım bulamadı galiba Avrupa ' da:)
o da bir bakış açısıdır.. Saygı duyarız...
Yolun açık olsun ... F.bahçede geçen 5 güzel yılı unutma...

RECEP_YÜKSEL
14.06.2007, 00:24
evet tebrikler tuncay avrupaya gittin helal sana evet ne demişti tuncay şanlı avrupaya gitmek için gitmeyecem iyi bir takım gittiği takım o kadar iyiki burda tanımakta hiç zorluk çekmiyoruz birde bazı arkadaşlar ya fenerde olsa gidemezdi diğer büyük takımlara diye bu TÜRK insanının yapısı heralde kendini küçük görmek baliç real nerden gitti geremi nerden gitti emre belezoğlu nerden gitti nihat kahveci nerden gitti evet rüştü nerden gitti allah aşkına sen kendini kanıtlarsan seni gelip vizanda bile bulurlar

ama malesef tuncay Türkiyeden kaçtı ne den mi yapılan hakeretlerden edilen küfürlerden rakip taraftarlar dahil kendi taraftarından bile kaçtı bizler unutkan insanlarız iki gün önce yerden yere vurduğumuz adamı iki gün sonra göklere çıkarırız o yüzden gitti

ve ben o yüzden diyorumki yabancı serbest olmalı
KALİTELİ YABANCI YAŞLI VEYA GENÇ TÜRKİYE İÇİN REKLAM ŞART

mermer yusuf
14.06.2007, 00:27
TUNCAY 3 SENEDE YOK OLUR.......

YİNEDE BAŞARILAR.

Sivaslibey
14.06.2007, 03:45

Ben katilmiyorum arkadas, bir Türk futbolcu kendi liginde kendi sehrinin plaki numarasini forma numarisi olarak kullanmasi gurur verici fakat, Avrupa'da kullanmasi yanlis, çünkü onun arkasinda tüm bir ulus var. Bence 10 numara ona daha çok yakisir. Fakat eger 20 numaradan sonra forma bulamiyorsa, 54 numarayi giymesi olabilir.

jakobieen
14.06.2007, 09:52
Tuncay Şanlı....
...
buldu buldu merak etme :) ama seninkide bi bakış açısı, saygı duyarız ;)

Yiğiter
14.06.2007, 11:17
Tuncay Şanlı....
Türk futbolunun son zamanlarda yetiştirdiği en büyük isim....
Ve türk futbolunun yetiştirdiği bu en önemliisim.pemierligi 11. tamamlamış bi takıma transfer oluyor...
Anlamak güç gerçekten tuncay seni....
Yolun açık olsun ... F.bahçede geçen 5 güzel yılı unutma...

fenerin neyi büyük anlamıyorum .....bi başarısı mı var avrupada..m'brough en zından final oynamış...

Dağcı
14.06.2007, 11:20
Çok kıymetli Sivasspor taraftarlarımız ve hemşehrilerimiz:

Tuncay'ın transferi hayırlı olsun.

Biran kendimi sanki fb'nin sitesinde dolaştığımı zannetim. Siz ne dersiniz? :confused:

Besyo_cu
14.06.2007, 14:09
Tuncay atık FB nin değil türkiyenın bir oyuncusu ülkemizi yurt dışında temsil edecek bu hepimizi ilgilendirir...

mermer yusuf
14.06.2007, 14:14
ALLAH ONU KORUSUN.EN FAZLA 3 SENESİ VAR.TARİHE GÖMÜLEBİLİR.ÇOK ACELE ETTİ.