Orijinalini görmek için tıklayınız : SİDAYDER İZMİR TANIŞMA GECESİ YAPILDI

izmirliyigido
16.06.2007, 14:52
İzmir'de yaşayan Sivas'lıları bir araya getiren SİDAYDER SİVAS'LI HEMŞERİLERİMİZLE YAZA MERHABA GECESİ adıyla düzenlenen yemek 13.Haziran.2007 tarihinde gerçekleştirildi. Güzel bir İzmir yaz akşamında Vilayetler evi bahçesinde gerçekleştirilen gecede 300'e yakın Sivas'lı hemşehrilerimiz bir araya geldi.

Başta SİDAYDER Dernek Başkanı Hasan Temel, 2. Başkan Doğan DEMİRALAN, Sivas'lı İzmir Vali Yardımcısı Nevzat ERGÜN, şehrimizin tanınmış simalarından Hüseyin YILDIRIM ve 300'e yakın Sivas'lıların aile ve çocuklarıyla katıldığı gece de konuklar özlem duydukları Sivas havasını soludular.

Sivas türkülerinin okunduğu ve halayların çekildiği gecede ayrıca Türk Sanat Müziğine de doyan Sivas'lılar yapılan çekilişte hediyeler kazandılar. Özellikle Sivasspor bayraklarının ve Sivasspor formalarının hediye olarak çıktığı anlarda büyük coşku yaşandı.

Bu tür organizasyonların ileri ki tarihlerde daha geniş katılımlı ve daha yöresel ve kültürel yapılacağını duyuran SİDAYDER Başkanı Hasan TEMEL, katılan tüm Sivas'lılara teşekkür etti.

mermer yusuf
16.06.2007, 14:53
BİZ SİVASLIYIZ,HER YERDEYİZ...

RESİMLER ŞEKLİNDE PAYLAŞIM OLACAKMI.RESİM NEDEN YOK...

izmirliyigido
16.06.2007, 14:56
BİZ SİVASLIYIZ,HER YERDEYİZ...

RESİMLER ŞEKLİNDE PAYLAŞIM OLACAKMI.RESİM NEDEN YOK...

RESİM EKLEDİM AMA ÇIKMADI....NASIL YAPILIYOR FİKRİ OLAN VARSA HEMEN EKLEYEYİM TEKRAR...

mermer yusuf
16.06.2007, 15:11
KARDEŞİM BANA MAİLLE RESİMLERİ YOLLA.

mermeryusuf@mynet.com

SENİNDE BELKİ RESİM GÖNDERME HAKKIN DOLMUŞ OLABİLİR.

izmirliyigido
16.06.2007, 15:18
KARDEŞİM BANA MAİLLE RESİMLERİ YOLLA.

mermeryusuf@mynet.com

SENİNDE BELKİ RESİM GÖNDERME HAKKIN DOLMUŞ OLABİLİR.

Gönderdim gelince yayınlarsan tüm hemşehrilerimiz görmüş olur. Ama herkesten özür dilerim, fotograf makinası ile yapılan çekimler nasıl olduysa silinmiş, ancak bir cep telefonundan çekilmiş birkaç tane fotograf buldum onları gönderiyorum. Kusura bakmayın arkadaşlar.

.

mermer yusuf
16.06.2007, 15:56
gelmedi mail.hala bekliyorum.

mesaj yazdığın yerde,cevapla ve gelişmiş butonları var.gelişmişi tıkla.açılan sayfanın altında eklenti ekle yazıyor.ona tıkla...

açılan sayfanın bulunduğu yerde gözat var.onada tıkla.sonra yükle de.RESMİ YOLLA.sen bi dene.

BANA MAİL GELMEDİ.yanlışın var.

zaralım 58
16.06.2007, 16:04
ben bugün taksimde sivas standındaydım 1 tane şapka alarak elimden gelen destek'i bulundum.

mermer yusuf
16.06.2007, 16:32
izmirliyiğido abi haklısın.özel mesajını okudum.RESİMLER acayip büğük olduğu için eklenmiyor.klobyte yüksek die hata veriyor.şansına küs.resimleri küçülttüm,ancak patades gibi oldu.mail de yeni geldi zaten.2 resim yollamıssın.ama çok büyük.site kabul etmiyor.küçültüncede anca patadese soğana benziği.

paylaşım için tekrar teşekkür ederim.
izmirdeki yiğidolara selamlar.

izmirliyigido
16.06.2007, 16:47
izmirliyiğido abi haklısın.özel mesajını okudum.RESİMLER acayip büğük olduğu için eklenmiyor.klobyte yüksek die hata veriyor.şansına küs.resimleri küçülttüm,ancak patades gibi oldu.mail de yeni geldi zaten.2 resim yollamıssın.ama çok büyük.site kabul etmiyor.küçültüncede anca patadese soğana benziği.

paylaşım için tekrar teşekkür ederim.
izmirdeki yiğidolara selamlar.

Canımsın....çok güldürdün beni.... :)..... :D .... kısmet değilmiş, fotograf makinasındakiler silindi, bunlar çok büyük byte.... şansa bak. Sizlerle paylaşamadım...

yigido_sampiyon
25.06.2007, 09:32
arkadaşar hepinize iyi günler.ege üniversitesinde öğrencisiyim.izmirdeki dernek binası nerde?ziyaret etmek isterim.kendinize iyi bakın...

izmirliyigido
25.06.2007, 11:30
arkadaşar hepinize iyi günler.ege üniversitesinde öğrencisiyim.izmirdeki dernek binası nerde?ziyaret etmek isterim.kendinize iyi bakın...

Kardeşim, dernek Karşıyaka Çarşısı Akbank Sokağına girince soldaki 1. arada, 1714 Sok. Ahi apt. No:29/1'de ... Her zaman bekleriz. Bir sıkıntın, işin olursa uğra. Orada sürekli bulunan Turgut bey var, onunla irtibat kurup bana (Yalçın Kınık) ve 2. Başkan (Doğan Demirlan)'a ulaşabilirsin.

yigido_sampiyon
27.06.2007, 18:04
kardeşim sağolasın.şu an sivastayım en kısa zamanda ziyaretinize gelecem.iyi çalışmalar...sivastan bi isteğiniz arzunuz var mı?

mustafa yiğit
27.06.2007, 21:14
MERABA İZMİRLİ YİĞİDO GARDAŞIM NASİPSE TANIŞALIM BEN İZMİR BOZYAKADAN SİVASSPORLU MUSTAFA YİĞİT İNŞAALLAH EN YAKIN ZAMANDA DERNEGE GELECEGİM HABERİNİZ OLSUN VE BÖYLE BİR DERNEGİN İZMİRDE AÇILDIGI İÇİN ÇOK MEMNUNUM AMA BİRDE İZMİRSİVASSORLU TARAFTARLAR DERNEGİNE İHTİYACIMIZ VAR İNŞAALLAH ODA OLUR GARDAŞIM VERDİGİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKÜRLER GARDAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ