Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas sempatili bir Lazo

Trabzonlu61
12.07.2005, 22:23
Öncelikle herkese Selamlar
Konu basligini böyle ulu orta actigim icin kusura bakmayin. Sivasspor´un Süper Lige cikisini tebrik ederim. Bir cok oyunun ve haksizliklari dolu olan bu Lige renk vereceginizden eminim. Yapmis oldugunuz transfer islemleri en azindan bunu gösteriyor.
Sivas´a olan sempatimde , ilk etapta Damadimizin Sivasli, Delikanli ve cok Efendi birisi olmasi. Daha öncesine gidecek olursak da , Kirvem´in (Allah Rahmet eylesin ) Sivasli ve bildigim en iyi aile dostlarimizin olmalari.
Bunun yani sira su ana kadar tanistigim Sivasli arkadaslarimda bunlarin icinde. Fakat Trabzonspor - Sivasspor maclarinda tutacagim takim zannedersem belli , söylememe gerek yok sanirim. Kusura bakmazsiniz umarim. Ama Sivasspor kazanirsada mutlaka "TEBRIK" ederim.
Zamanim oldukca Sitenizi ziyaret edecegim, eger bir itiraziniz olmasa sayet.

Saygilarimla
Trabzonlu61

RüStü ElmaS
12.07.2005, 22:34
Aramiza Sivasspor.com ailesine hos geldin gardas.

gardas, tebriklerin icin cok tesekkür ederim.
Süperlige renk getirecegimize inaniyoruz.
Ne mutluku size bir Sivasli damadiniz varmis :)

Beni en cok bekledigim maclar, Trabzonspora karsi olan maclardir.
Benim samimi arkadasim Trabzonludur, oda Trabzonspordan sonra Sivasspor takimini tutuyor.

Yapacagimiz maclarin centilmen maclar olacagina inaniyorum.
Hak eden kazansin gardas.

Sitemizi ziyaret edip, forumlara böyle yorumlarini yazarsan bize ayri bir mutluluk verirsin.
Bizim rakip taraftarlara kesinlikle itirazimiz yoktur, tam tersine rakip taraftarlarin gelip, fikirlerini centilmence yazmasindan tarafiz.
Cünkü bu yakinlasmalar, taraftarlar arasindaki yakinligi getirir vede bu haliyle maclara yansiyacaktir. Böylece maalesef Türkiye Liginde yasanan tatsiz olaylari azaltacagina inaniyoruz.

Bu yüzden bizim sitemiz her zaman rakip taraftarlara aciktir.

Herzaman seni aramiza bekleriz.

sivasli_tufan
12.07.2005, 22:50
Konu basligini böyle ulu orta actigim icin kusura bakmayin. Sivasspor´un Süper Lige cikisini tebrik ederim. Bir cok oyunun ve haksizliklari dolu olan bu Lige renk vereceginizden eminim. Yapmis oldugunuz transfer islemleri en azindan bunu gösteriyor.
Sivas´a olan sempatimde , ilk etapta Damadimizin Sivasli, Delikanli ve cok Efendi birisi olmasi. Daha öncesine gidecek olursak da , Kirvem´in (Allah Rahmet eylesin ) Sivasli ve bildigim en iyi aile dostlarimizin olmalari.
Bunun yani sira su ana kadar tanistigim Sivasli arkadaslarimda bunlarin icinde. Fakat Trabzonspor - Sivasspor maclarinda tutacagim takim zannedersem belli , söylememe gerek yok sanirim. Kusura bakmazsiniz umarim. Ama Sivasspor kazanirsada mutlaka "TEBRIK" ederim.

Saygilarimla
Trabzonlu61 selam kardesim bende fanatik bir trabzonsporluyumdur bunu nedenide trabzon insanini cok sicakkanli olmasi ve tanidigim butun trabzonlu arkadaslarin iyi olmasindan kaynaklaniyor ayrica babamda fanatik bir trabzonsporludur.ayrica bende sivasspor trabzonspor macindda kimi destekleyecem belli :D ama diger maclarda fanatik trabzonssporluyumdur vakfikebirli muhammed kardesime bol bol selamlar

ZoRBeY_58
13.07.2005, 07:42
SEVGİLİ TRABZONLU KARDEŞİM BU GÜZEL DUYGULARIN İÇİN TŞK EDERİM BENDE TRABZONU VE TRABZONLULARI SEVERİM ALLAH SİVASSPOR'UNDA TRABZONSPOR'UNDA SÜPER LİGDE YOLLARINI AÇIK ETSİN BENİM TEK TEMENNİM TEMİZ BİR FUTBOL VE İNSANLIĞA YAKIŞAN BİR TEZAHÜRAT..İNŞALLAH HER İKİ TAKIMDA YÜZLERİNİN AKIYLA 2005-2006 SEZONUNU TAMAMLAR..SENİN ARACILIĞINLADA TÜM TRABZONLU KARDEŞLERİME SEVGİLER SELAMLAR GÖNDERİYORUM..TEKRAR TEŞEKKÜRLER YÜREĞİNE SAĞLIK

yigido24
13.07.2005, 10:47
Aramiza hosgeldin Trabzonlu gardas.
Maclarin centilmen gececegine inaniyorum.

1967_DERNEK_10UR
13.07.2005, 12:11
BU GÜZEL MESAJLARINIZDAN DOLAYI SİZİ YÜREKTEN BTEBRİK EDİYORUM ...BU LİGE RENK KATACAĞIMIZA İNANIYORUZ......

KoraySancar
13.07.2005, 13:53
Genel olarak sağolsun Trabzon'lu dostlar bize hep güzel temennilerini iletiyorlar.İnşaallah sitemizde münferit mesajlarla başlayan bu dostluk her alanda ilanihaye devam eder.

serhankaburcuk
14.07.2005, 14:32

Saygilarimla
Trabzonlu61

Trabzonlu arkadaşlarım ;Bu güzel ve anlam dolu yazılarınız bizi çok mutlu ediyor..İnşallah sezonda sizde başarılı olursunuz...Sivas insanıda Trabzonu çok sever bundan emin olun...

Sivasspor&Trabzonspora başarılar...

Kaptan-58
26.07.2005, 13:29
BAŞLIK SİLİNMEDİ

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLARSANIZ İLGİLİ FORUMA GİDERSİNİZ...

http://www.sivasspor.com/modules.php?name=Forums&file=v iewtopic&t=2612#36229

lezgi
26.07.2005, 22:52
BU GÜZEL MESAJIN İÇİN TEŞEKÜR EDERİM TRABZONLU GARDAŞIM BİZİM KAPIMIZ HERKESE AÇIK YETERKİ DOSTLUK MUHABBET OLSUN

video58
24.07.2007, 11:18
VİDEO YER:YOUTUBE
HAZIRLAYAN:sivas585858(video58 )
İÇERİĞİ:ÖRNEK DAVRANIŞ VE ÖRNEK BAĞLILIK
KATAGORİ:SPOR
MÜZİK:GÖKAN GÜNEY(Candan Sevmeli)
LİNK:http://www.youtube.com/watch?v=YFsGVOB9Ebg

YUKARIDAKİ LİNNKE TIKLAYARAK VİDEOYU İZLEYEBİLİR VE SEVDİKLERİNİZE BU VİDEO LİNKİNİ GÖNDERE BİLİRSİNİZ.HERKEZ BİRŞEYLERDEN BAHSEDİYOR,TRABZONSPOR KARDEŞLİĞİNDEN BAHSETMİYOR.BİZİM HEMŞERİLERİMİZİ HER ZAMAN İYİ KARŞILAYAN TRABZONLULARIN BU TAVRI KARDEŞLİĞİN İSPATIDIR.UNUTMAYIN UNUTTURMAYIN...

video58
24.07.2007, 11:40
AYRICA ŞARKIYI İSTEYEN ARKADAŞLAR OLURSA

video58@mynet.com BANA ULAŞIN.

VİDEOYU İZLEMEYE DEVAM EDİN.UNUTMAYIN BU VİDEOLARI İZLETTİRİRSEK KAZANIRIZ.İZLETTİRMEYİDE UNUTMAYIN.

http://www.youtube.com/watch?v=YFsGVOB9Ebg

Ss--58--Ss
24.07.2007, 11:49
cok güzel olmus ellerınıze saglık.;)

alico58_58
24.07.2007, 11:57
çok güzel ya ellerine sağlık.spor budur taraftar budur işte...

altuntas58
24.07.2007, 12:10
Trabzonspor ile sivassporun kardeşliği
ezelden beri süre gelirdi trabzon 2 liğdeyken
bizimle birkac defa mac yapmıştı her
seferindede biz yenmiştik yinede dostluk
iyi bir şey gönül isterki türkiyede bütün
takımlar bir biriyle kardeş ve dost olsun
olaysız huzurlu maclar seyretsek fenamı olur?

ofgurleyuk78
24.07.2007, 12:13
Zaten spor Dostluk ve sevgi değil mi? Biz Sivasspor olarak herkesle dostuz.

liseli
24.07.2007, 12:25
Video çok güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık...

svs_çapkın_58
24.07.2007, 12:26
çok güzel beyler böyle devam.?????????

video58
24.07.2007, 13:05
çok güzel beyler böyle devam.?????????

BENDEN HAFTADAN HAFTAYA.

NASILIM İĞİMİĞİM.SAĞA DİĞİ BURHAN:)

sivas_kangallı
24.07.2007, 13:35
çok güsel olmuş ellerinize sağlık:)

myway
24.07.2007, 14:37
tribunde dostluk sahada sonuna kadar rekabet!!
Trabzonspor a puan kaybetmek yok:)

video58
24.07.2007, 15:32
tribunde dostluk sahada sonuna kadar rekabet!!
Trabzonspor a puan kaybetmek yok:)

insallah sahada yeneceğiz.tribünlerde yine kardeş kazanacağız.iyi olan kazansın.ama bu maç öncesinde bir kazanan var.oda taraftarlar.

trabzonu sivasta iyi karşılayın kardeşlerim.
1.hafta zaten onlar bizi tarihte olduğu gibi yine iyi karşılarlar.trabzon halkının güzelliğidir bu.

konunun video linki.kolaylık olsun sizlere.

samet yıldız
24.07.2007, 16:18
güzel olmuş sporun sevgi saygı olduğunu bu sayede herkese duyuracaksınız

video58
24.07.2007, 17:17
güzel olmuş sporun sevgi saygı olduğunu bu sayede herkese duyuracaksınız

spor sevgi kardeşliktir diye imza hazırla samet.sana yakışacaktır.

ceza_tolga_rep
24.07.2007, 17:25
geçen deplasmana bende gitmiştim ve gerçekden büyük bi centilmenilkle karşılanmıştık.inşallah busene de arkadaşlarımız orada iyi vakit geçirir ve güsel görüntüler ortaya çıkar.

yigido_adem
24.07.2007, 17:47
zaten icimde karadenize karsi bi sempatim vardi bu dan sonra dahada cok seviyorum karadenizi karadenizliler bunu bilsin isterim TRABZON VE SİVAS KARDESİTİR BUNDAN SONRA

video58
26.07.2007, 15:18

onların ve bizlerin çılgınları.tarbzona selamlar....

Engin58
26.07.2007, 15:21
kardes sitemize hos geldiniz hosca vakit gecirmeni temeni ederiz .Sevgi Saygi dileklerimizi arz ederiz ayrica.TRABZONSPORA SÜPERLIGDE BASARILAR DILERIZ.SAYGILARIMLA...

kakikli
26.07.2007, 15:48
hoşgeldiniz.
sivasspor varken kesinlikle başka takımdan söz etmem mümkün değil.
ne olursa olsun trabzonspor'u kesinlikle tutmam ve desteklemem...
çok trabzonlu tanıdım ancak birçoğu bende iyi izlenim oluşturmadı...
neyse insana insan olduğu için değer vermek lazım.
.....HER ZAMAN HER YERDE SİVAS VE SİVASSPOR......

58ikose58
26.07.2007, 16:24
Aramıza hoş geldin trabzonlu gardaş

mermerbey
10.01.2008, 16:26
sitede ana sayfada spor sevgi,barış ve kardeşliktir yazıyor.bu konuda 2005 de açılmış.ben bu kafadan olan trabzonluya tarabzonlu derim.

şimdi vatandaşlar geliyor sitede lak lak yapıyor.hem sivasspor taraftarları hem tarbzonlular.

DİĞER KONULARI HEMEN SİLİN.SİTENİN BİR FORMATI VAR.
BU KONUDA TS Lİ ARKADAŞLARA ÖRNEK OLSUN.

GeliyoruzTS
10.01.2008, 16:32
nerden bilelim bu arkadaşın trabzonlu olduğuna..yada sivaslı birinin böle bir nikle yazı yazmadığına ? bana hiç inandırıcı gelmedi.

mermerbey
10.01.2008, 16:47
GARDAŞ TRABZONLULAR YALAN SÖLEMEZ.İŞTE DÜRÜST BİR TARBZONLU.NE GÜZEL ORTAM KURMUŞ.BAK 3 SENE OLDU KONU AKTİF.

GeliyoruzTS
10.01.2008, 16:48
3sene olmuş ama.. gel şimdi sor bakam :D

mermerbey
10.01.2008, 16:50
3sene olmuş ama.. gel şimdi sor bakam :D

DOST KARDEŞ ARKADAŞ

TAMAMDIR DEDE İYİ OLAN KAZANSIN DİYE ŞU ORTAMI BOZMA.YAKLAŞIMLARA İYİ BAK.MERAK ETME BİZDEDE 3-5 HYR VAR.ONLAR YÜZÜNDEN GEREK YOK.MAÇ ESNASINDA VE MAÇ SONRASI MORS OLACAK HERKEZ.KARDEŞLİK KAZANACAK.

degırmendereli6
10.01.2008, 16:51
bravo sızlere tebrık edıyorum bakın nasıl anlasılıyomus ısteyınce tg gg kardestır

GeliyoruzTS
10.01.2008, 16:52
kardeşliğe lafımız yok.. Başkanın ve Musanın yaptıklarını Trabzonlu unutmıcak..

mermerbey
10.01.2008, 16:54
kardeşliğe lafımız yok.. Başkanın ve Musanın yaptıklarını Trabzonlu unutmıcak..

BAKIN BU ARKADAŞ FİKRİNİ SÖYLÜYOR.HERKEZ ARKADAŞ GİBİ YAKLAŞSIN LÜTFEN.

oflim
10.01.2008, 19:55
mencun başkan gayet güzel ekibini savundu.musanın yaptıkları gencliğinden ibaret.
böyle ufak tefek munferit parazitler her zaman olacaktır.
önemli olan türk spor kulublerinin dayanışması türk milli ve süper lig takımlarının avrupayı sallaması.

astaravisa
10.01.2008, 19:56
nerden bilelim bu arkadaşın trabzonlu olduğuna..yada sivaslı birinin böle bir nikle yazı yazmadığına ? bana hiç inandırıcı gelmedi.

böyle dersen sanada sorarlar. senin Trabzonlu olduğunu nerden bilelim. belki aramızı bozmak isteyen herhangi bi taraftarsın ?

çılgın_lar
23.01.2008, 09:54
sitede ana sayfada spor sevgi,barış ve kardeşliktir yazıyor.bu konuda 2005 de açılmış.ben bu kafadan olan trabzonluya tarabzonlu derim.

şimdi vatandaşlar geliyor sitede lak lak yapıyor.hem sivasspor taraftarları hem tarbzonlular.

DİĞER KONULARI HEMEN SİLİN.SİTENİN BİR FORMATI VAR.
BU KONUDA TS Lİ ARKADAŞLARA ÖRNEK OLSUN.

şunu öğrenmek istiyorum neden trabzon taraftarlar bölümüne yazı yazamıyoruz.yapılan haksız eleştirilere cevap veremiyoruz..sivaslı bi arkadaşımız çıkıp cevap verirse sevinirim....

SenSetik
05.02.2008, 10:34
YOOOOOOOOOO GAYET GÜZEL HERYERDE CEVAP VERİYORSUNUZ...HER KONUYA BURNUNUNZU SOKUYORSUNUZ...ASIL BİZ YABANCI KALIYORUZ KENDİ SİTEMİZDE...AYRICA SEN KENDİ SİTENE Bİ BAK İSTERSEN KAÇ TANE SİVASLI YASAKLANMIŞ HEMDE ADAM GİBİ KONUŞTUĞU HALDE...

sivassporaşığı
11.12.2008, 11:52
trabzona başarılar bu sene şampiyon olurlar

karahisarli
11.12.2008, 12:28
keske bütün trabzonlular senin gibi olsa ama öyle degil malesef yüzde 99 u düsman gözüyle bakiyor insallah öyle gitmez ben trabzonlulari mert ve yardim sever olarak tanidim ama futbola gelince isler degisiyor