Orijinalini görmek için tıklayınız : Ertuğrul Aslan AntalyaSpor'da

SivasSpor.Com
18.06.2007, 21:51
http://www.sivasspor.com/images/stories/ertugrul.1.JPG

Ertuğrul Aslan "benim öncelikli hedefim formasını giymekten şeref duyduğum Sivasspor’dur. Transferimle ilgili kesin kararımı yönetimle ve hocamla görüştükten sonra açıklayacağım” dedi.

Sivassporlu Ertuğrul Aslan öncelikle olarak Sivasspor’da forma giymek istediğini söyledi. Kırmızı-beyazlı takımda oynayamaması durumunda tercihinin süper lig hedefi olan kulüplere gitmek olduğunu belirten Ertuğrul “Ben şu anda Sivasspor’un futbolcusuyum,onun içinde öncelikli olarak kendi memleketimde ve kendi kulübümde oynamak isterim.
Ancak eğer başka takımlara gitmemem gerekirsede hedefi süper lig olan takımları tercih edeceğim. Bana Lig A’dan çok sayıda teklif var, ben bu teklifler içerisinde Antalyaspor’u ve Kocaelispor’u düşünüyorum. Ama dediğim gibi benim öncelikli hedefim formasını giymekten şeref duyduğum Sivasspor’dur. Transferimle ilgili kesin kararımı yönetimle ve hocamla görüştükten sonra açıklayacağım” dedi.

cenk5821
18.06.2007, 22:02
Ertugrulll arslann kalsinnn ya bize faydasii olurrr........................ ..

sivas_kangallı
18.06.2007, 22:09
inş gelir tek temennimiz gelmesi ...............

Divriği58-
18.06.2007, 22:14
ertugrul yeterınce 2 lıgde oynadı gereklı tecrubesı var artık onu superlıgde kullanmalıyız bence sivasspora faydalı olucak potansıyelı var

ceza_tolga_rep
18.06.2007, 23:06
ertuğrul sen bizim evladımızsın,her zaman sana açığız.

Sivaslibey
18.06.2007, 23:16
Herkes burada 10 numara diye agliyor, fakat elimizde piralanta gibi hemde Sivasli bir orta saha oyuncu var. Kullanacaksin kardesim, ha yeterli degil o zaman, destekliyeceksin. Kim inanirdi Mehmet Yildiz bir gün çok begenilecegi vebüyük takimlarin isteyecegi !!!!

Insallah kalir ve oynar

Ertugrul
19.06.2007, 06:45
Ertuğrul çok sağlam bir oyuncu,ne yazık ki talihsizlikler bir türlü yakasını bırakmadı...
Sivasspor taraftarı Ertuğrul'u seviyor,hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

zaralım 58
19.06.2007, 07:03
ertuğrul gerçek bir sivassporludur onu bu sezon mutlaka oynatmalıyız.

MustafaParlak
19.06.2007, 08:13
ertugrul bu sezon kesin oynamalı oynamassada kaybedicek olon yine biziz hayırlısı ne ise o olsun

samet yıldız
19.06.2007, 08:57
ertuğrul gibi bir futbolcu sivasspora en iyi şekilde yakışır bence faydası çok olur:D

serhatcan
19.06.2007, 09:31
Ertuğprul muhakkak sivassporda kalmalı. onu ben galatasaraylı okan ve emreye benzetiyorum. çok ama çok faydası olur. Ortasahada koşan çalılşan biri olmalı. bu da Ertuğruldur.

serhatcan
19.06.2007, 09:33
Herkes burada 10 numara diye agliyor, fakat elimizde piralanta gibi hemde Sivasli bir orta saha oyuncu var. Kullanacaksin kardesim, ha yeterli degil o zaman, destekliyeceksin. Kim inanirdi Mehmet Yildiz bir gün çok begenilecegi vebüyük takimlarin isteyecegi !!!!

Insallah kalir ve oynar

Kardeşş sana kesinlikle katılıyorum. Mehmet yıldız ı 2 . lig maçlarında izlemiştim şaşırmıştım bu adamı nasıl oynatıyorlar diye. işte bakın şimd,i millşi takımda ve ligin kalburüstü oyuncusu.. Ertuğruuıl ise o zamanda mehmetten çok çok iyiydi ama şimdi orada burada pişti sivassporda dahada iyi olacaktır.Bunun için muhakkak onu sivassporda görmelişyiz. oynamaluı.

58mermerbey58
19.06.2007, 13:32
süper ligde faydası olmadı.ama değerlendirmek lazım.kalsın diyorum bende.

asil58
19.06.2007, 13:48
cey cey kalsın süper ligde doğru düzgün şans tanınmadı oynatılmadı kalsın ve banko oynasın

yigidoo
19.06.2007, 15:50
Selam
Ben sahsen kalmasindam yanayim cok yetenekli bir oyuncu israr etmek gerek devamli yasirle orta sahada kulanmak gerek orta saha daha kuvetli olur onunla top saklamasini biliyor
insallah kalir sivassporda.

talha58
19.06.2007, 16:23
KESİNLİKLE KALMALI ERTUĞRUL. ONDAN İYİ BİR ALTERNATİF ORTA SAHA OYUNCUSU BULAMAYIZ. YALNIZ BİLDİĞİM KADARIYLA SÖZLEŞME SÜRESİ BİTTİ. YANİ İSTEDİĞİ TAKIMA BONSERVİSSİZ GİDEBİLİR. AMA BEN TAKIMDA KALACAĞINA İNANIYORUM. BÜLENT HOCA İLE ARALARINDA BİR SORUN OLDUĞUNU DUYUYORUZ AMA İNŞALLAH HALLEDİLİR.

Engin58
19.06.2007, 17:21
Ertugrulun takimda kalmasi iyi olur .Saygilarimla...

FurkaN
19.06.2007, 19:32
Takımda kalması Sivasspor için faydalı olur ancak 2 sezondur takımda kalıyor devre arası kiralanıyor bundan dolayı ayrılmak istiyor eğer izin çıkarsa ayrılacak...

FurkaN
19.06.2007, 19:33
KESİNLİKLE KALMALI ERTUĞRUL. ONDAN İYİ BİR ALTERNATİF ORTA SAHA OYUNCUSU BULAMAYIZ. YALNIZ BİLDİĞİM KADARIYLA SÖZLEŞME SÜRESİ BİTTİ. YANİ İSTEDİĞİ TAKIMA BONSERVİSSİZ GİDEBİLİR. AMA BEN TAKIMDA KALACAĞINA İNANIYORUM. BÜLENT HOCA İLE ARALARINDA BİR SORUN OLDUĞUNU DUYUYORUZ AMA İNŞALLAH HALLEDİLİR.

Bir yıllık daha sözleşmesi var bildiğim kadarıyla...

Divriği58-
19.06.2007, 19:43
Antalyapor'dan iki transfer

Antalyaspor, dış transferde Sivasspor'dan Ertuğrul Aslan ve Eskişehirspor'dan Serkan Recber ile birer yıllık sözleşme imzaladı.

Süper Lig'den Lig A'ya düşen Antalyaspor, tekrar birinci lige dönmek amacıyla transfer çalışmalarını hızlandırdı. Kulüp binasında düzenlenen törenle, geçen yıl Elazığspor'da kiralık olarak oynayan Sivassporlu Ertuğrul Aslan (22) ve Eskişehirspor'dan Serkan Recber birer yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Antalyaspor'un ilk transferlerini gerçekleştirdiğini belirterek, Lig A'da şampiyon olmak için yola çıktıklarını ve sezon sonunda güle oynaya süper lige çıkacaklarını söyledi. Orta saha oyuncusu Ertuğrul Aslan ise Antalyaspor gibi büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu, hocası Raşit Çetiner'in yanında başarılı olacağına inandığını belirtti.

Orta sahanın ortasında görev yapan Serkan Recber ise Antalyaspor'un süper ligden düşmeyi hak etmediğini, Antalyaspor'u tekrar birinci lige çıkarmak için çalışacaklarını, tatile geldiği Antalya'da top oynamaktan mutlu olacağını kaydetti.

çookkk YAZIK OLDU NE COLOSIMO NE GURHAN BANA KALSA ERTUGRULU HICBIRINE DEGISMEM COK COK YAZIK OLDU

FurkaN
19.06.2007, 19:44
Antalyapor'dan iki transfer

Antalyaspor, dış transferde Sivasspor'dan Ertuğrul Aslan ve Eskişehirspor'dan Serkan Recber ile birer yıllık sözleşme imzaladı.

Süper Lig'den Lig A'ya düşen Antalyaspor, tekrar birinci lige dönmek amacıyla transfer çalışmalarını hızlandırdı. Kulüp binasında düzenlenen törenle, geçen yıl Elazığspor'da kiralık olarak oynayan Sivassporlu Ertuğrul Aslan (22) ve Eskişehirspor'dan Serkan Recber birer yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Antalyaspor'un ilk transferlerini gerçekleştirdiğini belirterek, Lig A'da şampiyon olmak için yola çıktıklarını ve sezon sonunda güle oynaya süper lige çıkacaklarını söyledi. Orta saha oyuncusu Ertuğrul Aslan ise Antalyaspor gibi büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu, hocası Raşit Çetiner'in yanında başarılı olacağına inandığını belirtti.

Orta sahanın ortasında görev yapan Serkan Recber ise Antalyaspor'un süper ligden düşmeyi hak etmediğini, Antalyaspor'u tekrar birinci lige çıkarmak için çalışacaklarını, tatile geldiği Antalya'da top oynamaktan mutlu olacağını kaydetti.

çookkk YAZIK OLDU NE COLOSIMO NE GURHAN BANA KALSA ERTUGRULU HICBIRINE DEGISMEM COK COK YAZIK OLDU

Beklediğimiz bir durumdu çünkü kendiside söylüyordu ayrılacağını hayırlı olsun...

Besyo_cu
19.06.2007, 23:44
Ya sen kimsinde sivas spor taraftarına akıl veriyorsun ne demek FB sempatizanlıgı SİVAS'ın kimseye ihtiyacı yok adam ol adam gibi şeyler yaz her zman böyle şeyler yazıyorsun yine geldın karıştırıcan ortalıgı son sözüm adam ol

Besyo_cu
19.06.2007, 23:48
Ya sen kimsinde sivas spor taraftarına akıl veriyorsun ne demek FB sempatizanlıgı SİVAS'ın kimseye ihtiyacı yok adam ol adam gibi şeyler yaz her zman böyle şeyler yazıyorsun yine geldın karıştırıcan ortalıgı son sözüm adam ol

Bu yazım kendını bilmez biri için yazmıştım forumda ki yönetici arkadaşlar , agbilerimiz gerekeni yapmıştır neden böyle bir yazı yazdıgımı acıklmak istedim.

byCERAN58
20.06.2007, 09:27
http://img527.imageshack.us/img527/29/thumbertugrularslanmh9.jpg

Kaynak : Ajansspor

musti34
20.06.2007, 09:31
ertuğrulun değeini anlayıp bi süper lig kadromuza alamadık.sonrada colosimo denilen adamla uğraşıyoruz

sandal5877
20.06.2007, 09:33
hayırlı olsun her iki taraf içinde

Yiğiter
20.06.2007, 10:00
wooter,colosimo,musa kuş ve andersonun kıymetini bilmeyen ertuğrulun kıymetini nasıl bilecek ki....

buloca021
20.06.2007, 10:59
gozgore gore ertugrul gıbı bı futbolcuyu elımızden kacırdık bende olsam ertugrulun yerınde ayrılırdım arkdaslar.ne kadar ıyı futbolcu olursan ol hocan ın senle problemöı warsa bu karar mecburen alınır.inanın ben sahsım adına cok uzuldum allah yolunu acık etsın.ama ben ınanıyorum kı ertugrulu bırakmakla cok pısman olacaklar.ceycey sen bızım herseyımızsın.degerlı yıgıdolar takımımızda 2 sıvaslı wardı tekı gıttı bari hayrettıne gereken destegı bız yıgıdolar olarak werelım saygı we sewgılerımle..
bu tabırı caizse bulent uyguna kına gondermek lazım belkı surecek bı yer bulur

skep06
20.06.2007, 11:42
tamam hemşehrimiz ama ertuğrulun kapasitesi 2. lige yeter. futbolda duygusallığa yer yok.bence her iki taraf içinde hayırlısı olmuş.bizde yedek kalacağına antalyada oynasın

buloca021
20.06.2007, 11:46
tamam hemşehrimiz ama ertuğrulun kapasitesi 2. lige yeter. futbolda duygusallığa yer yok.bence her iki taraf içinde hayırlısı olmuş.bizde yedek kalacağına antalyada oynasın

superlıgte sans werdılermıkı sen oynamaz dıe yorum yapıyorsun yasır oyadıgına gore o elını kolunu sallayarak oynar

yigido_furkan
20.06.2007, 12:16
superlıgte sans werdılermıkı sen oynamaz dıe yorum yapıyorsun yasır oyadıgına gore o elını kolunu sallayarak oynar

SEN YASİRİ BEYENMIYOSUN AMA SU ANA KADAR SİVASSPORA HANGİ HOCA GELIRSE GELSIN KESEMIYO YASIRI DEMEKKİ SEN HOCALARIN GÖREMEDİGİ BİRŞEYİ GÖRÜYOSUN SÖYLEDE BİZDE BİLELİM ERTUGRUL İYİ OLSA SATEN GÖNDERMEZLER KENDINI GELİŞTİREMEDİ YOLU ACIK OLSUN İNŞ. BASARILI OLUR

buloca021
20.06.2007, 12:43
SEN YASİRİ BEYENMIYOSUN AMA SU ANA KADAR SİVASSPORA HANGİ HOCA GELIRSE GELSIN KESEMIYO YASIRI DEMEKKİ SEN HOCALARIN GÖREMEDİGİ BİRŞEYİ GÖRÜYOSUN SÖYLEDE BİZDE BİLELİM ERTUGRUL İYİ OLSA SATEN GÖNDERMEZLER KENDINI GELİŞTİREMEDİ YOLU ACIK OLSUN İNŞ. BASARILI OLUR

nankorlugun danıskası superlıge cıkınca yasır kac macta oynadı.ertugrulun yaptıgı hersey ortada ..herkes neden oynatılmadıgını cok ıyı bılıyor lorant bıle gıderken acıklama yaptı ben ertugrulu gondermedım oynatmayı dusunuyodum dıe...ertugrul un ayrılmasına cok sewındım cunkı kendı memleketındekı nankorlere yaranılmıyor.bazen kazanmak ıcın gıtmek gerekıyo.....

yigido_furkan
20.06.2007, 13:02
nankorlugun danıskası superlıge cıkınca yasır kac macta oynadı.ertugrulun yaptıgı hersey ortada ..herkes neden oynatılmadıgını cok ıyı bılıyor lorant bıle gıderken acıklama yaptı ben ertugrulu gondermedım oynatmayı dusunuyodum dıe...ertugrul un ayrılmasına cok sewındım cunkı kendı memleketındekı nankorlere yaranılmıyor.bazen kazanmak ıcın gıtmek gerekıyo.....

SEN HER HALDE HİÇ MAC İZLEMİYOSUN YASIR SÜPER LİGE CIKTIGIMIZDAN BERİ HER MAÇTA HEMEN HEMEN OYNUYO ERTUGRULU BİTEK LORANT DEGİL KAROL PECZE BÜLENT HOCA HİÇ BİRİ OYNATMADI Bİ SEN BİLİYORSUN HER HALDE FUTBOLU

kakikli
20.06.2007, 13:12
tartışmaya gerek yok ne yasir nede ertuğrul sivasspor'a ciddi katkı yapabilir...
bu sene herşeyi göreceğiz, lig bu sene belli olacak...
ertuğrul yolun açık olsun başarılar...
bence sivasspor'a bir daha dönme, senin için en mantıklısı bu...

FurkaN
20.06.2007, 13:13
SEN HER HALDE HİÇ MAC İZLEMİYOSUN YASIR SÜPER LİGE CIKTIGIMIZDAN BERİ HER MAÇTA HEMEN HEMEN OYNUYO ERTUGRULU BİTEK LORANT DEGİL KAROL PECZE BÜLENT HOCA HİÇ BİRİ OYNATMADI Bİ SEN BİLİYORSUN HER HALDE FUTBOLU

Pecze zamanında ayağından sakatlık yasadı ve ilk 6 haftayı kacırdı pecze de 12 hafta gönderildi... Sende iyi takip etmişsin şans verilen adam kendini gösterir şans verilmezse kendini nasıl gösterecek sana burada yorum hakkı verilmezse nasıl anlatacaksın derdini buda onun gibi oynama şansı verilmeyen bir futbolcu kendini nasıl kanıtlasın... Şimdi Antalyaspor da iyi işler yapacaktır... Unutmaki Süper lige çıkarken takımın en iyi 3 oyuncusundan biriydi ve en büyük hatası o zaman takımdan ayrılmamak oldu, istenmesini rağmen gitmedi...

sinan-58
20.06.2007, 13:21
çok kotu oldu guzelim futbolcuyu kaçırdık

yigido_furkan
20.06.2007, 14:34
Pecze zamanında ayağından sakatlık yasadı ve ilk 6 haftayı kacırdı pecze de 12 hafta gönderildi... Sende iyi takip etmişsin şans verilen adam kendini gösterir şans verilmezse kendini nasıl gösterecek sana burada yorum hakkı verilmezse nasıl anlatacaksın derdini buda onun gibi oynama şansı verilmeyen bir futbolcu kendini nasıl kanıtlasın... Şimdi Antalyaspor da iyi işler yapacaktır... Unutmaki Süper lige çıkarken takımın en iyi 3 oyuncusundan biriydi ve en büyük hatası o zaman takımdan ayrılmamak oldu, istenmesini rağmen gitmedi...

ee tamam 6 haftayı kacırdı 12 haftada toparlanamadımı mehmet yıldızda pecze zamanında sakattı düzeldi bülent hocada göreve gelir gelmez ona sans verdi ama ertugrula verilmedi bn ertugrul lige cıktıgımız zamankı katkısına bişey demiyorum inş. Antalyada basarılı olur ama süper ligte oynayacak kapasitesi yok diorum bu bnım yorumum katılırsın katılmassın oda senın problemın

serhatcan
20.06.2007, 17:21

Yav sen iyi izliyormusun ertuğrulu. adam tam 1. lig futbolcusu.Sivasspor çok hata yaptıı çookkk. Bülent hocada artık kendine gelsin. kanat takmadan uçmanın sonu herzaman yere çakılmaktır. Hislerle değil mantıkla hareket edilmeli.

sinan-58
20.06.2007, 17:23
ee tamam 6 haftayı kacırdı 12 haftada toparlanamadımı mehmet yıldızda pecze zamanında sakattı düzeldi bülent hocada göreve gelir gelmez ona sans verdi ama ertugrula verilmedi bn ertugrul lige cıktıgımız zamankı katkısına bişey demiyorum inş. Antalyada basarılı olur ama süper ligte oynayacak kapasitesi yok diorum bu bnım yorumum katılırsın katılmassın oda senın problemın

yasirdendemi kotu oynuyor soyle

handsome5867
20.06.2007, 18:29
cay cay ertuğrul antalya ile anlşatı arkadaşlar antalya spor şampiyonluk kadrosunda yer alan kaleci YAVUZ ERAYDIN I da renklerine baglı ve birde sivas doğumlu eski fenerli serkan rencberi de aldılar sivas da almak istemişti geçtiğimiz sezonlarda serkan ı

yigido_furkan
20.06.2007, 18:36
yasirdendemi kotu oynuyor soyle

sana göre iyidir bana göre kötüdür demekki bülent hoca yetersiz gördüki gönderildi

Dark Force
20.06.2007, 18:55
süper ligde oynayacak kapasitesi yok olsa neden başka takımlara göndersinler buradan anlamanız gerek evet sivaslı olabilir ama kadroya giremeyecekse takımda tutmanında alemi yok

ceza_tolga_rep
20.06.2007, 19:54
bence ertuğrul sivassporda ölüsü bile oynar.ama nedense bu 2 sezondur performansı düşük.ben inanıyorum ki süper lig de oynayacaktır.

abdullah58
20.06.2007, 20:35
TEK KELIMEYLE KALSINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNN
1 SEZON ÖNCEDE ILHAN VE MEHMET ISTANBULA GITMISTI
NE OLDU SIVASTA SAHLANDILAR
BÜLENT HOCADA ONUN ELINDEN TUTARSA --ERTUGRUL )))
SIVASTA UCAR BE
BEYPINARLI

Yiğiter
20.06.2007, 21:29
nankorlugun danıskası superlıge cıkınca yasır kac macta oynadı..

yasirin bu sezon sivassporda sahada en çok dakika kalan oyuncu olduğnunu hatırltmakta fayda var sanırım..bu da belgesidir.

http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=223&r=1&hid=20367

"""Turkcell Süper Lig takımlarından Sivasspor'da, orta saha oyuncusu Yasir Elmacı bu sezon en fazla sahada kalan isim olurken, Servet, Hayrettin, Balili, Murat, Petkoviç, Cem Can, Fransergio, İlhan, Mehmet Yıldız, Musa Kuş, Hakkı ve Gürhan da ilk 11'in vazgeçilmez isimleri arasında yer aldı."""

Besyo_cu
21.06.2007, 13:06
Teknik direktör Raşit Çetiner’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Antalyaspor, Sivasspor’dan Ertuğrul ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Ertugrulu yine takımda göremıyeceğiz faydalana bileceğimiz bir oyuncuydu neden takımda yer alamıyor. Şans verilse Mehmet YILDIZ gibi kendini göstere bilirdi.

yasin_58
21.06.2007, 13:13
bencede kardeş haklısın.. 2. lide takımın yıldızlarında biriydi.. .ama süper ligde nolduysa bir türlü şansızlıklar peşini bırakmadı.. sakatlıklar üstüne sakatlıklar...