Orijinalini görmek için tıklayınız : Demirçelik Divriğispor'da bekleyiş sürüyor!

ErdalGüler
22.07.2007, 12:57
Geçen sezon Konya ve Gümüşhane'de geçirdiği 2 trafik kazasının ardından yaptığı başvuru ile Futbol Federasyonu tarafından ligdeki hakları dondurulan ve bu sezon tekrar Üçüncü Lig 2. Grup'ta mücadele edecek olan Demirçelik Divriğispor, bu kazaların yaralarını sarmaya çalışıyor.

Kazalarda futbolcularının ve teknik heyetinin yaralanması ile zor günler yaşayan Divriği ekibinde, yeni sezon öncesinde teknik direktör ve futbolcu transferi konusunda bekleyiş sürüyor.

Kulübün basın sözcüsü Murat Nedim Bozkurt, yaptığı açıklamada, geçen hafta genel kurullarını yaptıklarını belirterek, yeniden Halit Yazıcı başkanlığında yönetimin oluştuğunu söyledi.

Geçen sezonki 2 kazanın ardından kadrolarındaki futbolcuların çoğunun ve teknik heyetin takımdan ayrıldığını anımsatan Bozkurt, yeni yönetimin önümüzdeki günlerde çalışmalara başlayacağını ifade ederek, ''Futbolcu transferi ve teknik direktör konusu önümüzdeki günlerde netleşecek. Daha sonra yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız'' dedi.

İhtiyaç duydukları mevkilere gerekli transferleri yapacaklarını anlatan Bozkurt, yeni sezonda başarılı olabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Ss--58--Ss
22.07.2007, 13:01
ins.divrigispor ligde basarılı olur.;)

PRoFeSSioNaL
22.07.2007, 13:01
Allah Kısmetlerine kavuştursun ne diyelim

ceza_tolga_rep
22.07.2007, 13:49
sivassporun pilot takımı divriği olmalıdır.anadolu üsküdar daha bir futbolcu vermedi.kendi takımımız varken neden dışarılara saldırıyoruz anlamış deilim*yazık utnaıyorum bu divriğinin haline.

Divriği58-
22.07.2007, 15:02
İLK KEZ SANA KATILIYORUM CEZA TOLGAA SASIRTTIN BENII DİVRİGİ SPORUN DÜZ GÜN TESİSİ Bİ OTOBUSU BILE YOK USKUDAR GELIYO SUPER LIG TESISLERINDE BESELTEN ANTREMAN YAPIYOO

sivas_kangallı
22.07.2007, 17:09
onlarada başarılar dilerim inş istedikleri yerde olurlar..