Orijinalini görmek için tıklayınız : Musa Kuş dan VEFASIZ AÇIKLAMALAR

Divriği58-
23.07.2007, 14:09
Denislizpor'un Sivasspor'dan transfer ettiği Musa Kuş, sivasspor da takım arkadaslıgının uyumun olmadıgını söyledi ayrıca fener bahçeyide eleştirdi
....

Kocaeli kampında yerel televizyon kanalı DRT'ye konuşan 28 yaşındaki oyuncu, Fenerbahçe'nin getirttiği Roberto Carlos'un da Türk futboluna katkıda bulunamayacağını savunarak, "Roberto Carlos bu saatten sonra Fenerbahçe'ye ne verebilir? Sadece ismi var. Aziz Yıldırım Türk futboluna zarar veriyor. Ne yaptığı belli olmayan bir insan. Denizlispor'un üzerinde oyunlar oynadı. Geçen sezon Sivasspor'da forma giymeme rağmen Denizlispor'u düşürmek için elinden geleni yaptığını şahsen biliyorum. Ayrıca Fenerbahçe'de para kaynağının belirli bir süre sonra tükeneceğini düşünüyorum" dedi.

Süper Lig'in yeni takımları Gençlerbirliği OFTAŞ, Kasımpaşa ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni de sert bir dille eleştiren Musa Kuş şöyle konuştu:
"Bu takımların Süper Lig'i hak ettiklerine inanmıyorum. Onlar yüzünden lig çetin geçmeyecek. Nitekim sezon sonunda da geldikleri gibi 2. Lig'e düşecekler. Elimde olsa bu takımları çıkarmazdım. Çünkü Türk futboluna maddi ve manevi olarak hiçbir şey veremezler. En önemlisi seyircileri yok."

Sivasspor'dan arkadaşlık bağları zayıf olduğu için ayrıldığını sözlerine ekleyen Musa Kuş, Denizlispor'u tercihinde teknik direktör Güvenç Kurtar ve kaptan Yusuf'un büyük etkisi olduğunu belirterek konuşmasını şöyle tamamladı:
"Sivasspor'da takım oyunu yoktu. Arkadaşlık ortamı sıfırdı. Sivas'tan ayrılmamın tek nedeni, arkadaşlığın olmamasıydı. Denizlispor'a geldiğimde şaşırdım. Burada arkadaşlık bağları çok güçlü. Denizlispor'dan çok daha fazla para teklif eden kulüplerin teklifini de bu yüzden geri çevirdim. Benim için huzur paradan çok önce gelir."

Divriği58-
23.07.2007, 14:11
ayıptır artık yaaa BİZİ PARANI ARTIRMADIK DIYE GAZETELERDE KOTULEDIN KADRO KOVULUNCADA SIMDI ARKADASLIK YOKTU FALAN DEME ILK YIL ALDIGIN PARANIN IKI KATINI ISTEDIN VE IKI KATI PARA ALMAYI HAK EDICEK KADAR IYI OYNAMADIN ZATEN PERFORMANSININ KOTU OLDUGU GUNLERDE GEREKSIZ ACIKLAMALAR YAPTIN GITTIN BIZ SANA YINE YENI TAKIMINDA BASARILAR DILEDIK SEN ORDAN DA CIKTIN BIZI KOTULEMEYE DEVAM ETTIN AYIP DIR YA EKMEK YEDIGIN YERI KARALAMA ŞUANDA SÜPERLİGDE TAKIM OYUNUNU EN İYİ OYNAYNLARDAN BİRİYİZ ZATEN ÖYLE OLMASA BU KADRO VE BÜTÇEYLE BU KADAR BAŞARILI OLAMAZDIK

yusuf ziya
23.07.2007, 14:17
terbiyesiz 2 sene sivassporun ekmeğini yedin abi nede olsa karslı adam çıkmaz

simyacı58
23.07.2007, 14:28
YAZIKlar olsun sana musa kuş. kuşlar bile sahibine ihanet etmez ayıptır hiç kimse sivasspor ve sivas seyircisinden üstün değildir sen ii arkadaş olduğun için mi bu yalanları söylüyorsun bu sene denizli inşallah küme düşer sende sürünürsün yazıklar olsun musa kuş

yigido_furkan
23.07.2007, 14:43
bukadarda olmaz ne sanıyosun musa kus kendini sanamı kaldı lige cıkan takımları elestırmek sanamı kaldı SİVASSPORA laf atmak 2yıl sen bu takımın ekmegini yedin para için satıp gittin sonra ark. yok diosun

g-unıt058
23.07.2007, 14:51
senın yidiğin ekmek gözüne dizine dursun musa kus sen futbolculugu bırak da mafya ol sivasspordakı arkadaslık kardeslık en ust duzeyde eger bole olmasaydı basarıda olmaz dı senın denızlıyı bu sene gorcez musa bey

altuntas58
23.07.2007, 15:14
Musa kuş ceneni değil ayaklarını konuştur sivassporda oynama şansı
buldunda ismin duyuldu daha önce yüzüne bakanmı vardı? nankörlüğün lüzumu
yoktur
YALAKALIĞINDA fazladan bana öyle geliyorki
sen denizlide bu sezonu bile cıkaramayacaksın bu
konuştukların çok yakında ayağına takılır ordanda
kovulursun

vuslat5858
23.07.2007, 15:21
karslıdan evliya koyma avluya tihniyeti bozuk

kasko
23.07.2007, 15:27
Lanet olsun sana adi insan sana laf söylemeye bile değmez burda aldığın paralar sana haram zıkkım olsun...

Engin58
23.07.2007, 16:31
YAZIKLAR OLSUN SANA MUSA KUS SIVASIN EKMEGINI YIYIP SONRADA SIVASSPORUN VE SIVASLININ ARKASINDAN KONUSMAK NE DELIKANLIGA NEDE FUTBOLCU KARIYERINE YAKISMIYOR BIZDE SIVASLILAR VE YIGIDOLAR OLARAK MUSA KUS SENI SIDDET ILE KINIYORUZ.SAYGILARIMLA...

history
23.07.2007, 16:42
musa kuş sen sivassporu degıl sivasspor senı bıraktı ortada kaldın futbolcularına para ödeyemeyen denizli spora muhtaç kaldın artık fenerbahce roberto corlos yerıne senı alsaydı heralde dütün dunya senı konuşurdu fenerbahceye transfer oldun diye :) fenerbahçe ve transferı carlos sayesınde ulkemızın güzel bi reklamı yapıldı..

Divriği58-
23.07.2007, 17:19
PARA GOZ OLDUGU SURDAN DA ANLAŞILIYO SEVGILI MUSANIN

SİVASSPORU ZATEN PARA İÇİN SATTI ONU GEÇTİMDE

AÇIKLAMALARDA ELİMDE OLSA İSTANBUL BELEDİYE OFTAŞ I ÇIKARMAZDIM ÇÜNKÜ TARAFTARLARI YOK BU LİGE BİŞEY VEREMEZLER DİYOOORR AMA PARA VERSELER VE SENIN ELINDE OLSA OYLE BI ÇIKARIRDIN KI ISTANBULSPORUN TARAFTARI YOKKEN O TAKIMI KUMEDE TUTMAK ICIN AZ MI CIRPINDIN O ZAMAN ISTANBULSPRA TRANSFER OLMASAYDIN TARAFTARI YOK DUSSELERDI NIYE KURTARMAYA CALISTIN ORAYA TRANSFER OLUPDA İŞTE MUSA BÖYLE KARAKTERSİZ ADAMMIŞ Bİ DEDİĞİ SÖZLE DİĞER DEDİĞİ SÖZ TUTRMUYOO SİVASSPOR DA TAKIM UYUMU YOK ARKADASLIK YOK DIYO 2 YIL FORMA GIYOYOO KOVULUNCAMI AKLINA GELIYO ARKADASLIK OLAMDIGI

ceza_tolga_rep
23.07.2007, 17:31
musa kuş laflarına dikkat et.sen sivasımızın ve sivaslı insanların en önemlisi büyük başkanımız mecnun otyakmazın ekmeğini yedin.şimdide kalkıp böle saçma sapan konuşman senin karakterinin olmadığını nankör bi adam olduğunu gösterir.

inşallah bu sene kurtulamayıp denizli ligden düşerde bizde kurtuluruz.

sivas_kangallı
23.07.2007, 17:45
musa kuş laflarına dikkat et.sen sivasımızın ve sivaslı insanların en önemlisi büyük başkanımız mecnun otyakmazın ekmeğini yedin.şimdide kalkıp böle saçma sapan konuşman senin karakterinin olmadığını nankör bi adam olduğunu gösterir.

inşallah bu sene kurtulamayıp denizli ligden düşerde bizde kurtuluruz.

size katılıyorum kendini bişi zannediyo hemde sen sivası bırakmadın sivas seni bıraktı:@:mad:

1967_Dernek_Murat
23.07.2007, 17:55
MUSA KUŞ SENİN YAPTINI KÖPEK BİLE YAPMAZ KÖPEK BİLE YEDİGİ EKMEGİ İNKAR ETMİYOR SEN KÖPEK KADAR BİLE OLAMAZSIN YAZIKLAR OLSUN.İ....................T

samet yıldız
23.07.2007, 18:06
arkadaşlık bağaları zayıf olduğuı içn ayrıldım diyor o deyilmiydi hakettiği paranın 2.5 katını isteyen öyle haketmediğin parayı isteyen birinden bu lafları duymak normaldir

denizli de arkadaşlık oratmaı çok iyi diyor o senin zorundan sivassporda maddi sıkıntı var ama ama o yalandan konuştukların hepsinin fazlası var

zaralım 58
23.07.2007, 18:34
senin maya'nın bozuk olduğunu tüm türkiye biliyor kansız ********

ultraHasan58
23.07.2007, 18:42
ya bırakın böle şahsiyetsiz insanları yedigin ekmek haram olsun sivas tan sana sivasıma laf söyleyenin alayına giderim önce topunu oyna sen adi herif sen nasılsa sivasa geleceksin orada görüşcez senle kuşşşşşşşşşşş kanatlarını kırarım akıllı olllll (ŞaNLıYiĞiDo)

besiktas58
23.07.2007, 18:49
haram olsun lan her aldin kurus sivas dan
denizli kümeye denizli kümeye tempo tutalim arkadaslar

Abdullah DuMaN
23.07.2007, 18:49
BIRAKIN YAW ŞEREFSİZ İŞTE NOOLUCAK MUSA KUŞU SAVUNANALAR ŞİMDİ NE DİYECEKSİNİZ BAKALIM

Yiğiter
23.07.2007, 18:58
kendini haklı çıkarmak için başvurulan bir savunma mekanizması...ayıp etmiş...denizlisporun ne olduğunu tüm türkiye biliyor..seni ne düşündüğün birşeyi değiştirmez...

hacialicelik58
23.07.2007, 19:50
musa kus musun civcivmisin eger sivas sporlu futbolcu arkadaslarimizin arkadaslari zayif olsaydi seni aralarinda 2 sene barindirmazlardi unutma ki sivas spor gerek futbolculariya gerek seyircisiyle ve de baskaniyla ORNEK bir takim. RUSYADAKI YIGIDOLAR.

FurkaN
23.07.2007, 19:58
Yorum yapmaya dahi değmez çünkü kalitesini göstermiş...

gmmetin
23.07.2007, 20:06
sen genclerbirligi macini satarsan musa kus mesut bakkal seni cok istiyor diye kovarlar seni sivastan...ve kume duseceksiniz layik degilsiniz eroinman arkadaslarinla beraber takilirsin iste

sinan-58
23.07.2007, 20:12
arkadaşlar bu konuyu guzel bir atasozu ile kapatalım it urur kervan yürür

Del Piero
23.07.2007, 20:14
İFADESİNDE SİVASSPORDA HİÇ ARKADAŞININ OLMAMASINI SÖYLÜYOR ACABA BURADA SORUN MUSA KUŞ2TAMI YOK BÜTÜN BİR KULÜPTEMİ BİR ADAMIN ONLARCA İNSAN İÇİNDE 1 TANE BİLE ARKADAŞI YOKSA BENCE PORBLEM KENDİSİNDE YANİ MUSA KUŞ2YA

MUSA KUŞ BENCE TÜRK FUTBOLU ADINA TALİHSİZ AÇIKLAMALAR YAPMIŞ KUŞ BEYİNLİ LAFINI ATALAR BOŞUNA SÖYLEMEMİŞ :D

KUŞ İŞTE

Besyo_cu
23.07.2007, 20:17
Sİvasın ekmeğini yemişsin ama adam olamamışsın sen..

Rovsen
23.07.2007, 20:31
Sivasspor a bele futbolcu lazim diyil.Artik yeni transferler ondan deyerli.

albina58
23.07.2007, 21:14
Ah TÜRK Futbolum ve futbolcum.
Musa kuş arkadaş,konuşuyor,bir takım insanlar bunu haber yapıyor.Tıpkı ayaklar altına alınmış medyamız gibi,maç sonrası futbolcu ve yöneticilerin agzının içine mikrofon sokarak konuşda bomba patlatalım misali veya sanat camiasında neremi neremi açıyım kültüründe olduğu gibi.
Türk futbolumuzu ileri kuşaklara taşıyabilmek için geçmişde -rezerv liğ- gibi projeler gündeme geldiğinde basınımız o zatı vatan haini gibi karşıladılar,bugünde ne futbolun anatomisinden,nede ekonomik endüstriyelinden anlamayan KUŞ gibilerini haber yapmaları,akla mantığa uymayan bir gelişmedir.
Asıl sorun KUŞ'un konuşmasından çok,medyasal olarak böyle söylemlerin haber yapılmasıdır.Ülke genelinde halk olarak çabuk unutan bir toplum olduğumuzun aynı siyaset gibi çamur at izi kalsın mantığından yola çıkarak,sadece SİVASSPOR ve AZİZ YILDIRIM hakkında olumsuz veya talihsiz bir açıklamayı gündeme alıp tartıştırmak,basının gizli görevi olsa gerek.
Sonuçta KUŞ'un ne söylediği degil kişi veya kurumların kirletilmesi veya yıpratılmasıdır asıl hedef.Bu tuzaklara düşmeyelim.

1967DERNEK_EMRE
23.07.2007, 21:31
MUSA KUŞ SEN SİVASSPORU HAKETMEDİĞİN İÇİN GİTTİN BU SENIN SEÇENEĞİN DEĞİLDİ BU AÇIKLAMALARI DA KUYRUK ACISI SENİN İÇİN TRİBÜN DE SIRF MOTİVE ETMEK İÇİN TRİBUNE CAĞIRDIĞIMIZ GÜNLERİ ÇABUK UNUTTUN ARKADASLIK BAĞLARI SIFIR DIOSUN PEKI DIGERLERI NASIL ARKADASLIK KURUYOR GORUYOPSUN DIMI BALILIYLE MEHMET YILDIZI ARKADASLIK SENIN SORUNUN SİVASSPORU AĞZINA ALMASI BİLE BU SAATTEN SONRA BENI SINIRLENDIRIR!!

MustafaParlak
23.07.2007, 21:38
YAZIKLAR OLSUN BÖYLEDE OLMAZ SİVASSPORDAN YEDİGİN PARALARLA AHİRETTE KARŞINDA OLUCAGIZ AYRILDIMI BÖYLE OLUYA GALİBA KARSLILARDAN ADAM ÇIKMAZ HATTA İNSAN BİLE ÇIKMAZMIŞ.....

fm58
23.07.2007, 21:42
bir miktar para insanı böyle yaparsa
çok para alanların hali nolur?

fm58
23.07.2007, 21:43
iyiki gitmiş gerçek yüzünü gördük
böyle futbolcu işimize yaramazdı

fm58
23.07.2007, 21:45
yazık kendine yazık
daha önemlisi seni alan DENİZLİ YE YAZIK

hakandemirezen
23.07.2007, 22:19
Böyle bir karaktere sahip olan bir futbolcunun değil 1.ligte top koşturması amatör klüplerde bile top koşturması sakıncalıdır.Bu açıklamları illaki Denizlispor yönetimi ve teknik heyetide duydu Denizlispor klübünden bu futbolcuyla ilgili en güzel kararı vereceklerini umut ediyoruz.Bu gün Ekmek yediği klübe ihanet eden yarın da Denizlispora ihanet eder.Yazıklar olsun sana Musa kuş

emir1908
23.07.2007, 22:20
Yazık Sana Musa Yazık O Aldıgın parayla Ailenin karnını nasıl doyucaksın bu röportajdan sonra cogu kısı haram etmiştir zatn gerçi sivaslı senin gibi değil sivaslı söylemez sen sivaslılıgın 100 birini hakedememişsin

alperen_58_38
23.07.2007, 22:24
yılanla karslıyı çuvala koymuşlar yılan bağırmış çıkarın beni karslı beni ısırıyor diye başka söze ne hacet anlayan anlar kansız ********miş sivasa dil uzatanın dilini kopartırım hele karslı ise

1967_DERNEK_MUSTAFA
23.07.2007, 22:39
sayın musa kuş kardeşim sivassporda arkadaşlık ortamı sana göre kötü ola bilir imdi neden sivasspordan gitmeden önce bu açıklamayı yapıyorsunda denizliye gittiğin zaman açıklama yapıyorsun iki gün sonra denizlispordanda gittiğindede bu açıklamayı yaparmısın ne diyeyim BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ

Sivaslibey
23.07.2007, 22:50
Arkadaslar bu Musa Kus beyinlisi neyine güveniyorda çikip bunlari söylemis. Nankörlük örneginin büyük bir örnegidir.

Hiç bir seyene kizmiyorumda, para için takim seçmem demesi koyuyor. Ulan, sana para vermislerki sen çikip bunlari söylemissin. Aziz Yildirimin eger o kadar gücü varsa seni çig çig yer be !!!

Hem duyduguma göre, Aziz Yildirim Mahkeme'ye verecekmis Adiyi.

Ne diyeyim Musa Karga kardes, mayan, sütün bozukmus senin.

Adam bir kaç kelimeyle, 5 takima birden laf atti. Helal olsun, pardon Haram olsun. Peki bu takimlarin deplasmanina gitmekte var, hagi yüzle çikacaksin siyecem fakat yüzmü varki haysiyetsizde !!!

Ss--58--Ss
23.07.2007, 22:52
yazıklar olsun sana musa kuş.ayıptır bu yaptıgın 2 senedır bu takımdan ekmek yıyorsun nasıl boyle konusabılıyorsun senın ne sivassporu nede takımının her zaman yanında olan taraftarları türkiyenin gözu onunde kucuk dusurdun.diyorsunkı sivassporda arkadaslık yok o yuzden takımdan ayrıldım diyorsun.sankı sen guzel oynuyorsunda sivasspor senı bırakmıyor gıbı konusuyorsun.bir insanın bu lafları konusurken yüzü kızarır.SEN BİZİ DEGİL BİZ SENİ KOVDUK BUNU UNUTMA MUSA KUŞ:mad:

Sivaslibey
23.07.2007, 22:57
Iste arkadaslar Musa Kus'a karsi Fenerbahçe yönetimi !

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=292505

Ss--58--Ss
23.07.2007, 23:16
musa kus senın etın ne budun ne sivasspora laf soyluyorsun senı ısteyen kım soylesene bıze.sen ne kadar ahlaksız bırısıymıssın haberımız yokmus.koynumuzda yılan beslemısız:mad:

yigido Atilla
24.07.2007, 00:11
Eger Bu Konusmalari Canli Tv de yapan Bir Futbolcunun Aptal Olmasi gerekir !!!! Sivassporda En Begendigim Ve Takdir Ettigim Futbolcularin Basida geliyordu. Futbolu,(( Fair play )) Centilmenligi Beni Cok etkilemisti ... Gecekten Dogru ise Cok yazik.. Musa kus...

bunyamin58
24.07.2007, 00:46
sivasa geldiginde de konussana. her horoz kendi coplugunde otermis. iki gun sonra denizliyi birakip gittiginde onlarada aynisini yapar bu

Ss--58--Ss
24.07.2007, 01:20
sivasa geldiginde de konussana. her horoz kendi coplugunde otermis. iki gun sonra denizliyi birakip gittiginde onlarada aynisini yapar bu

aynen katılıyorum denizliye aynısını yaparmı yapar musa kustan herseyi beklerız artık.

ahmetbaba
24.07.2007, 02:39
musa kuş seni sivaslı sandık yüreğimize bastık.kötü oynadığın zamanlarda bile sabır gösterdik.bir SERVET'e bak birde sana adam Gs a gitti ama sivassporda yeniden doğduğunu hep söylüyor.ne diyim kahpelik parayla değil ya inşallah denizlisporda aradığını bulursun(arkadaşsızlık kahpelik para)

1967_CLUB_ÖZGÜR
24.07.2007, 06:39
Sivasspor'dan arkadaşlık bağları zayıf olduğu için ayrıldığını sözlerine ekleyen Musa Kuş,

Sivas'tan ayrılmamın tek nedeni, arkadaşlığın olmamasıydı. Denizlispor'a geldiğimde şaşırdım. Burada arkadaşlık bağları çok güçlü. ."

Musa Demekki Sivasspordaki arkadaşlar Çözmüş seni Oyunlarında oynatmamışlar..

bu kafayla HİÇ BİŞEY YAPAMAZSIN SEN.. İNŞALLAH YAPAMAZSINDA BU SÖZLERİ SÖYLEDİĞİNe BİN PİŞMAN OLURSUN ;)

NEYSE BU SAATTEN SONRA

MUSA
TINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

sandal5877
24.07.2007, 07:25
hiç merak etmeyin arkadaşlar o bitti bu saatten sonra
cok sürmez belki sezonada başlayamaz önümüzde bir
cafer örnegi var, ******** futbolcu oldugunu anlattı bize eyer denizli onu hemen kovmazsa yazıklar olsun onlarada.

SVS_5858
24.07.2007, 08:07
Musa kuş bu sözleriyle hattini aşmış 2 sene boyunca ekmegini yedigi takım hakkında böyle konuşması çok ayıp eminim yarin Denizli spordan ayrıldıktan sonrada aynı açıklamaları yapar

kakikli
24.07.2007, 08:51
MUSA KUŞ SİVASSPOR'DA EN ÇOK MÜCADELE DEN SPORCULARDAN BİRİYDİ...
ONU TAKIMDAN KOPARANLAR YANLIŞ YAPTILAR.
TABİ BÜLENT KENDİNİ İMPARATOR ZANNEDİYOR AMA OLMAZ BÖYLE ŞEY.
TAKIMIN İYİ OYUNCULARINI BİR BİR TAKIMDAN UZAKLAŞTIRIYOR.
SON ÖRNEK:COLOSİMO, ADAM GELEN YABANCILAR İÇİNDE EN KALİTELİSİ ÇIKTI AMA BÜLENT EFENDİ HEMEN BİLETİNİ KESTİ.
ADAM ÇIKTIĞI MAÇLARDA HERYERDE BAŞARIYLA OYNADI, AMA BÜLENT MAÇIN BAŞINDA OYUNDAN ALINAN SPORCUNUN PSİKOLOJİSİNİ ANLAMA BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTEREMEDİ VE BİLETİNİ KESTİ.
AMA OLAN SADECE SİVASSPOR A OLUR.
BÜLENT VE DİĞERLERİ BURDA GEÇİCİ MÜHİM OLAN SİVASSPOR'UN VARLIĞI...
BU AÇIKLAMALARIMLA MUSA KUŞ'A DESTEK VERMİŞ DEĞİLİM, O SİVASTAKİ MAÇTA GÜNÜNÜ GÖRECEK.

samet yıldız
24.07.2007, 09:41
fenerbahçede zaten bu laflarından dolayı musa kuşa dava açacak fenerbahçe ilk defada olsa destekliyorum

alico58_58
24.07.2007, 10:10
YA ALLAH ALLAH İNANAMIYORUM YA NE KADAR KALEKTERSİZ VE AHLAKSIZ BİR FUTBOLCUYMUŞ BU YA TÜRK FUTBOLU BÖYLE KENDİNİ BİLMEZ EKMEK YEDİĞİ YERLERE İHANET EDEN ADAMLARLA BİR YERE GELEMEZ.MADEM SİVASSPORDA ARKADAŞLIK YOKTU NASIL MİLLİ TAKIMA 2 TANE MİLLİ FUTBOLCU VERDİK LİGİ AVAREJLA 7.BİTİRDİK SERVET ÇETİNDE SİVASSPORDA OYNADI ASLANLAR GİBİ TRANSFER OLDU ARKADANDA NE KÖTÜ BİR KELİME KULLANDI NEDE VEFASIZLIK YAPTI.DEMEK Kİ SORUN SENDEYMİŞ MUSA EFENDİ EĞER DEDİĞİN GİBİ OLSAYDI BU SENE SÖZLEŞMESİ BİTEN DİĞER 11 FUTBOLCUMUZ DAHA GİDERDİ.BİRAZ ADAM OLDA AFERİN DESİNLER.SİVAS'A NASIL GELECEN ACABA YALANCI HERİF HİÇMİ DİZLERİN TİTREMİYECEK ŞER.....İZ.YA ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN NE OLUR VALLA ÇOK SİNİRLENDİM NE DİYECEĞİMİ BİLMİYORUM.SİVASSPOR'U BİR DAHA ANMADAN ÖNCE AĞZINI YIKA KELİME-İ ŞAHADET GETİR. İT HERİFFFF.

ErdalGüler
24.07.2007, 10:23
Çok talihsiz açıklamalar, başta fenerbahçe ve takımımız Sivasspor hakkında gerçekten çok kötü sözler sarfa eden musa kuşun hedefi belli medyada vitrine çıkmak ve göz önünde olmak tabii bunuda nasıl yapabilir Ülkenin en büyük iki klübüne atıfta bulunarak. Sadece şunu söylemek istiyorum Yazıklar olsun... Takım içerisinde belki ufak tefek sürtüşmeler veya kavgalar bile olabilir, güzel dostluklarda olur, kutlamalar ve sevinçlerde ama ne olursa olsun ekmeğini yediğin bir kulübe sarf ettiğin bu sözler ihanettir, terbiyesizliktir ve cahil bir futbolcunun boş gözlemleridir... Böyle yaparak sadece bizim ve fenerbahçe taraftarının antisempatisini kazanırsın, bizim için servet galatasarayada gitse sivassporludur ve bizden biridir ama sen bu sözlerinle artık bu camianın büyüklüğüne ve dürüstlüğüne ihanet etmiş bir zavallısın...

1967_CLUB_ERDİ
24.07.2007, 10:33
musa ben şimdi sana direk ana bacı dalardım ama ban olayı var o yüzden ben sana burdan küfür ediyorum bu haberi duydum ya ben daha sana sabah akşam küfür ederim açıklamanda tam senin karakterine göre olmuş ne diyim yemek yediğin kaba pislemeyecektin neden böle yaptın TÜM SİVASLILAR SİVASSPORLULAR seni affetmeyecek yukarıda ALLAH var o herşeyi görüyor.senide görüyo bu yaptıklarının cezasını verecektir.

B A Ş K E N T L İ Y İ Ğ İ D O L A R

yiğido_58_oğuz
24.07.2007, 10:59
bırakın şu ..... yı kendi kendine konuşuyor zaten sivassporda o ayrılmadı sözleşmesi fes edildi külüpte dedi koduculuk yapıyormuş diye duydum doğruysa eğer bırakın ne hali varsa görsün terbiyesiz sivasspor da okadar oynadı birde arkadaşlık yokmuş arkadaşlık olmasa idmanlarda eskiden o kadar eğlenmezdi enayiii

kayayatakci
24.07.2007, 11:31
EVET SEVGÏLÏ YÏGÏDOLAR TAM 2 SENE SÏVASIMIZIN EKMEGÏNÏ YEDÏ AMA ADAM TAN NANKÖR CIKTI VE SÏVASIMIZA VE FENERBAHCEYE CAMUR ATIYOR ASÏL BÖYLE PÏSLÏKLER FUTBOLU KÏRLETÏYOR YAZIKLAR OLSUN MUSA KUS KEBDÏNÏ FUTBOLCU SANMA YARIN DENÏZLÏDEN AYRILINCA ORAYADA BÏR CAMUR ATARSIN YALAKA ???? YAZIKLAR OLSUN

kayayatakci
24.07.2007, 11:35
üzülmemek elde degil böyle pislikler futbolu kirletiyor yaziklar olsun musa kus ama merak etmeyin yarin denizlidende kovulur sivastan kovuldugu gibi zaten sivas onu kadro disi birakmisti denizlisporda kovunca eger baska takim alirsa yarin denizliyede camur atar ??????? yaziklar olsun musa kusmu ördekmi ne ise

kayayatakci
24.07.2007, 11:37
EVET SEVGÏLÏ YÏGÏDOLAR TAM 2 SENE SÏVASIMIZIN EKMEGÏNÏ YEDÏ AMA ADAM TAM NANKÖR CIKTI VE SÏVASIMIZA VE FENERBAHCEYE CAMUR ATIYOR ASÏL BÖYLE PÏSLÏKLER FUTBOLU KÏRLETÏYOR YAZIKLAR OLSUN MUSA KUS KENDÏNÏ FUTBOLCU SANMA YARIN DENÏZLÏDEN AYRILINCA ORAYADA BÏR CAMUR ATARSIN YALAKA ???? YAZIKLAR OLSUN

Ss--58--Ss
24.07.2007, 11:55
musa kusa hıc yakıstıramadım..

svs_çapkın_58
24.07.2007, 12:02
çoook terbiyesizlik yapmış..........

mehmetcik58
24.07.2007, 12:03
biz musayı sattık o da duygularını sattmış galiba.....
bizdeyken böyle açıklamalar yapmıyor iiki....

myway
24.07.2007, 12:15
bu aciklamalar gelecekte futbol yorumcusu yada antrenor olma ayaklari bana kalirsa...
zaten bu gibi insanlar bu ulkede prim yapar hep..

BAŞARDIK
30.07.2007, 10:01
KÜÇÜKLERİNE ABİLİK YAPMADIKİ LAF ATIYOR BOŞUNA.HAKKIYA DA SAYGISIZDI.ONDAN 5 YAŞ BÜYÜKTÜ.

markolinkow
30.07.2007, 10:17
musa kus beyinli oldugunu yaptıgı acıklamada göstermis
adam roberto carlosu begenmiyo bilmiyoki robertonun ölüsü bile onu top eder
para icin kendini satmak PROFESYONNELLİK oldu !