Orijinalini görmek için tıklayınız : Hatayspor(cadde grubu)

stsy21
23.07.2007, 22:18
Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum(jakobieenile:) ) ama Sivasspor lehine ilk tezahüratlarımı 2000-2001 sezonunda Hatay-Sivas maçında yapmıştım. deplasmanlara giden üyeler belki hatırlar ve maçı trt de canlı yayınlamıştı oradan da hatırlayanlar çıkabilir. maç Sivasspor un deplasmanda 2-1 üstünlüğüyle devam ederken arka arkaya başarısız sonuçlar alan biz Hatayspor taraftarları, yönetimi istifaya davet ettik ve Sivasspor taraftarlarıyla karsılıklı, kırmızı-beyaz en büyük sivas, tezahüratları yaptık ayrıca bu maç yönetimin şapkasını önüne koymasını ve takımın toparlanmasını sağladığını söylemek istiyorum. nitekim ikinci devre deplasmandaki maçı 2-1 biz kazandık. sivas ın kadrosunda bugunden hayrettin yerlikaya vardı. hatayspor da da su anda fenerbahçe de oynayan Selçuk Şahin vardı...

Engin58
23.07.2007, 22:37
HATAYLI KARDES SITEMIZE HOS GELDINIZ HOSCA VAKIT GECIRMENI TEMENI EDERIZ.SAYGILARIMLA...

Engin58
23.07.2007, 22:38
HATAYSPORA BASARILAR DILERIZ.SAYGILARIMLA...

yigido_furkan
23.07.2007, 22:45
Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum(jakobieenile:) ) ama Sivasspor lehine ilk tezahüratlarımı 2000-2001 sezonunda Hatay-Sivas maçında yapmıştım. deplasmanlara giden üyeler belki hatırlar ve maçı trt de canlı yayınlamıştı oradan da hatırlayanlar çıkabilir. maç Sivasspor un deplasmanda 2-1 üstünlüğüyle devam ederken arka arkaya başarısız sonuçlar alan biz Hatayspor taraftarları, yönetimi istifaya davet ettik ve Sivasspor taraftarlarıyla karsılıklı, kırmızı-beyaz en büyük sivas, tezahüratları yaptık ayrıca bu maç yönetimin şapkasını önüne koymasını ve takımın toparlanmasını sağladığını söylemek istiyorum. nitekim ikinci devre deplasmandaki maçı 2-1 biz kazandık. sivas ın kadrosunda bugunden hayrettin yerlikaya vardı. hatayspor da da su anda fenerbahçe de oynayan Selçuk Şahin vardı...

bnde hatırlıorum o maçı kardes Sivassporun 1 golu Turgay atmıstı sanırım trt1 naklen vermıstı

ceza_tolga_rep
23.07.2007, 22:57
işte bizim sizler gibi kaliteli taraftarlara ihtiyacımız var.

Ss--58--Ss
23.07.2007, 23:18
sitemize hos geldın umarım iyi vakıt gecırırsın.

SİVASLI OLUNMAZ,SİVASLI DOGULUR.;)

Yiğiter
23.07.2007, 23:36

jakobiienle maça gitmek güzeldir....iyi resim çeker kendisi...zaten gayseri maçına da beraber gitmişiniz...o günü anlatması çok hoştu..siteye hoş geldin...

1967_CLUB_ÖZGÜR
24.07.2007, 07:04
HATAYSPORA BASARILAR DILERIZ.SAYGILARIMLA...

BENDE SANA SAYGILAR DİLERİM ABİ. SAYGILARIMLA..

:))):))):)))

1967_CLUB_ÖZGÜR
24.07.2007, 07:07
Hataysporlu kardeş eyvallah paylaştıgın ıcın..memnunolduk saoalsın

jakobieen
24.07.2007, 09:56
Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum(jakobieenile:) )...
hatay kümeye, hatay kümeye :)
bu gardaşım hataylı lakin sivassporludur, hemde sadece sivassporludur, büyük takımda tutmuyor bazılarımız gibi :) dimi dostum :)
inşallah bi gün hataysporda süper lige çıkarda beraber maçlarına gideriz, torunlarımızla beraber :)

1967_CLUB_ERDİ
24.07.2007, 11:06

kardeş bende sivasa üniversiteye gelmeyi düşünüyorum işallah gelirim bu arada hataysporlulara teşekkürler kimsenin yapmadığını yapmışlar tebrik ederim

fm58
24.07.2007, 11:17
sitemize hoşgeldin insallah hatay spor u birgün süperligde görürüz

stsy21
25.07.2007, 18:43
inşallah bi gün hataysporda süper lige çıkarda beraber maçlarına gideriz, torunlarımızla beraber :)

hataysporun iki sene sonra süperlig de olacağı ,kesin torunları ne karıştırdın ,ama eğer dileğin hatayspor un lig de kalıcı olacağı ise o da olur torunlarla da gideriz...

stsy21
26.01.2008, 00:37
hatayboys-hatay ın delikanlıları bu konuyu ben yazın açmıştım ama hataysporlu olup kalbi aynı zamanda sivasspor için atan bir tek ben varım sanıyordum yalnız değilmişim meğer:)

hatayboys
26.01.2008, 00:51
Evet kardeş..Demek Hatay'lı olup Sivas'ı destekleyenler tek biz değilmişiz.Hatay'lıları Sivas'ta çok iyi temsil ediyorsunuz.Tebrikler.Bizde size takviye için geliyoruz :) Umarım Hatay'ın havası Sivas'a uğur getirir.Maçtan sonra tur atarmıyız Sivas'ta eğer Sivas kazanırsa? 31 Plakalı aracımızla...:)

EyüphanAydın
26.01.2008, 00:52
Kardeşim,
Hataylı Olman Farketmez Sonuçta Bizim Gibi Bu Yolda Baş Vurup Sivasspor'a Canı Gönülden Destek Veriyorsun,Herşey İçin İlk Önce Kendim Adına Teşekkür Ediyorum:,Ondan Sonra Tüm Sivaslılar İçin Tüm Hataylılar İçin Teşekkür Ederim:)
Bu Arada Hataysporuda Süper Ligde Görmek İsteriz.

stsy21
26.01.2008, 00:55
inşallah atarız ama üzülerek söylüyorumki ben statda olamıyacağım sebebi ise bir önceki trabzon maçı o kadar soğuktu ki ilk yarıyı anca izleyebildim kat kat giyinmeme rağmen:( ve bu maça bilet almadım jakobieen in tüm ısrarlarına rağmen :(

jakobieen
26.01.2008, 10:34
hataysporlu olup kalbi aynı zamanda sivasspor için atan bir tek ben varım sanıyordum yalnız değilmişim meğer:)

ula ben gurban olayım o kalbe :)

handsome5867
26.01.2008, 10:39
ya sizde birde o zamnalarda oynuyan ferdi var dı santrafor oynuyodu çok golcu pırpır bi adamdı o nerde acaaba şimdi

nuri_58
26.01.2008, 11:10
Hatayspor'a başarılar...Hatay'a selamlar...:D...

FoTs1s
02.02.2009, 01:02
ya sizde birde o zamnalarda oynuyan ferdi var dı santrafor oynuyodu çok golcu pırpır bi adamdı o nerde acaaba şimdi

Benım yasım 17 hataysporluyum Super Lıgde ınanın Sıvası canı gonulden desteklıyorum.Evet ben herhalde 12 yasımdaydım Ferdıyı hatırlıyorum hatta trıbune cagırırken yılan ferdı dıye cagırıyorduk kısa boyluydu 9 numara gıyıyordu cok golcuydu ve klas futbolcuydu :)