Orijinalini görmek için tıklayınız : SIVASSPOR Logo´su malesef Gölgelenmistir!! DUYURULUR

CAGLAYAN
25.12.2004, 18:35
Superlige cikarsak logomuzdaki 3 Yildiz yüzünden Insallah problem yasamayiz. Büyük takimlar ve Futbol Federasyonu buna karsi cikarsa ne yapmamiz gerekir?
bunlari simdiden düsünmemiz lazim!!

-------------------------------------------------------------------------------------

YENI FLAS HABER !!!!!!!!

Korktugumuz basimiza geldi arkadaslar !!!
3 YILDIZIMIZ elden gidiyor!!!
SIVASSPOR un yeni Trikolarinda 3 Yildizimiz gölgelenerek ciftbasli Selcuklu Kartali simgesi Konulmustur !!!
bu simgeyi Bülent uygun Tasarlamis ve Yönetimde Okeylemis !!!!

türkçerap_yakup
25.12.2004, 19:10
yok yaw...bişi demezler...korkmayın...

b1glord
26.12.2004, 17:18
kimsede yokken bizde vardi..logodan o 3 yildizi cikartirlarsa o yildizlarin nereye girecegi malum :lol: 8)

CAGLAYAN
28.12.2004, 20:27
Resonanz olmadigi icin görüldügü gibi kimseyi ilgilendirmiyor
Kaygilarimin oldugunu Hala gizleyemen :(

serhankaburcuk
29.12.2004, 10:09
Resonanz olmadigi icin görüldügü gibi kimseyi ilgilendirmiyor
Kaygilarimin oldugunu Hala gizleyemen :(

yav kim karışabilir bize hiç canınınızı sıkmayın sökmek isteseler şimdiye kadar yaparlardı....

Fatih-58
29.12.2004, 14:34
Birsey olmaz cünkü yildizlar logonun icinde, simdige kadar bisey olmadi sonrada olamaz bu yildizlardan bursaspordada wardi hatta 5 tane

serhankaburcuk
29.12.2004, 15:26
Bizimle kimse başa çıkamaz.......

RüStü ElmaS
30.12.2004, 15:30
Arkadaslarima katiliyorum,

Yani simdiye kadar sorun degildide simdiden sonra sorunmu yapacaklar.

izmirliyigido
30.12.2004, 15:44
KArdeşim doğuştan sünnetli çocuğa kim ne yapabilir. Ne yapalım biz doğuştan yıldız'lıyız. İtiraz eden varsa çıksın. Hem onlar arkadaşların söylediği gibi amblemin içerisinde. Şampiyonluk için verilen yıldızın yerinden çok farklı bir konumda. Hem onun ne anlama geldiğini herkes biliyor. Veey abilmeyenlerde 5 ay sonra öğrenecek. O yüzden dert etmeyin.

ForzaSivas
30.12.2004, 16:04
sonradan olma değil anadan doğma 3 yıldız .....ALEMİN KRALI YENİÇERİLER

eker
30.12.2004, 16:22
Bilenler bilyor, Bilmeyenlere ufak bir bilgi. Sivasspor üç klübün birleşmesi sonucunda kurulduğu için logosunda üç yıldız var. ve bu yıldızların her biri birleşen klüpleri temsil ediyor. Buna kimse laf edemez rahat olun ;)

türkçerap_yakup
30.12.2004, 17:12
bu 3 klübün adıda:esnafspor,yolspor,kızılı rmakspor....kaynak: www.eksisozluk.com

kayserimania
04.02.2005, 20:15
Bende ücyıldızı merak ediyordum hep simdi öğrendim tsk :wink:

gotzilla
05.02.2005, 10:34
bencede pek karışmazlar.sağdece 32 yıldızın nereden geldiğini sorarlar o kadar.ama bir gerçek varki o da beşiktaşın ve trabzonsporun bu durumu çok kıskanacağıdır :lol:

DeLiCoCuK
06.02.2005, 20:31
Arkdaşlar kusura bakmayın ama söktürecekler gibi bize bu yıldızları neden derseniz geçen sene Tükiye Kupası Maçında Trabzonspor ile oynadığımız maçta bu konu gene federasyon tarafından tartışılmıştı sanırım bize bu üç yıldızı söktürürle gibi geliyor çünkü Fifa standartlarına göre 5 sampiyonlukta 1 yıldız veriyorlar males çıkartırlar bize bu yıldızları

mericcas
06.02.2005, 20:57
Beyler yıldızlarımız sorum olmaz diye düşünüyorum. Çünkü bizim yıldızlarımız tescilli logomuzun içinde onlarınkisi üstünde

desperado
11.02.2005, 13:58
o üç yıldızı bizden alanın biryerine monte ederiz

izmirliyigido
11.02.2005, 14:14
Ben hala aynı fikirdeyim. Bir sorun teşkil etmez diyorum. Peki bu konu hakkında hiç yöentimin bilgilendirmesi oldumu, hiç konuşuldu mu? Onlar ne diyor? Federasyonla hiç konuşulmuş mu? Yönetime yakın olan bir arkadaşımız bir sorsun bakalım...

puar
11.02.2005, 14:25
bizim yıldızlarımız doğuştan...3 ama çocuklarımız 4. yıldızıda görürür inşallah..bence sorun yaşamayız...
KISKANANLAR ÇATLASIN

yeniceri_emre
11.02.2005, 15:36
federesyon karısmaz ama karısırsa ne olur 7 mılyon sivaslı ayaga kalkar ve federasyon ya gerı hareket eder yada baskan levent bıcakcı ıstıfa eder

SUSTURAMAZLAR
YILDIRAMAZLAR BİZİ ALEM
BİLİYOR Kİ
KRAL YENİCERİ

sVs
11.02.2005, 16:49
sökemezler ya öyle bir işlem gerektireceklerse o yıldızlı takımlarınınkini değiştirsinler Gül falan koysunlar dimi yani hani yakışmaz değilde

Fenerbahce:Gül
Galatasaray:Orkide
Beşiktaş:Lale
Trabzon:Hamsi

ne olurdu beaaa :o)

ElbeyLi58
11.02.2005, 17:04
Önemli olan Formadaki Yildizlar degil arkadaslar biz dogustan Yildizis.
Zatan Sivasspor rahat birak miyacaklar bu zatan onu görsediyor
Hakemi olsun Federasiyonu ama bu zefer hedefine insallah basaramiyacaklar.

Dünyada En Güzel Düsler Sivastadir

CAGLAYAN
17.02.2005, 13:23
görüldügü gibi seyircisiz oynanan SIVASSPOR:ERCIYESSPOR karsilasmasinda müzik 2 saniye uzun caldi diye 1500 YTL para cezasina carptiran PFDK iki gün sonra Süperlige yildizlari sökünde gelin diye diretmeyeceginden hic Sübhem yok ama basaramayacaklar !!! zaten bizim yildizlar Logonun icerisinde !!!!!

serhankaburcuk
17.02.2005, 13:42
Bizim yıldızlarımız logomuzun içerisinde hiçbir problem olmaz.Ama Sivaslılar böyle bir durumla karşılaşsalar tepki verirlermi zannetmiyorum çünkü arkadaslar eğri oturup doğru konuşmak lazım biz bu gibi konularda birlik olamıyoruz ama olmamız lazım.Örneğin Sivasspora verilen 1 maç seyirciyiz oynamaya bile ne kadar duyarsız kaldık tff'ye güzel bir yazı bile yazamadık Sivassporlu taraftarlar olarak. Arkadaşlar kimse gücenmesin ve darılmasın ama biz sivaslılar biraz pasif kalıyoruz bu konularda buna bende dahilim...Yıldız meselesine gelecek olursak yıldızlar bizim kalbimizde kazılı oradan çıkarsalar ne olurki kalbimizdeki 3 yıldızı nasıl çıkaracaklar...

V1CT0RY
17.02.2005, 18:38
sorun olmaz bence...böle bi şe söz konusu olursa tepkimiz federayona ağır bi şekilde koymalıyız..
______________________________ __-
victory

BROTHERS58
19.02.2005, 02:17
ARKADASLAR ÜÇ YILDIZ PROBLEM OLURMU BİLEMEM AMA BENİM SİVASTAN ALDIRDIGIM TÜM ÜRÜNLERDE SİVASIMIZIN LOGOSU ÇİFT BAŞLI KARTAL VAR VE ÜÇ YILDIZ SANKİ GİZLENMİŞ GİBİ.ÇAGLAYAN ABİ VEYA BİR BİLEN VARSA SÖYLESİN SİVASIN LOGOSU DEĞİŞTİDE BİZMMİ HABERİMİZ YOK.YOKSA BANA KORSAN ÜRÜNMÜ YOLLAMIŞLAR.
NOT:BÜTÜN ÜRÜNLERİ KONGRE BİNASININ BAHÇESİNDEN ALDIRDIM.

türkçerap_yakup
19.02.2005, 09:06
1500 ytl lik cezadan sonra bende korkmaya başladım..3 yıldızımızı almak isterlerse federasyonun önünde toplanabiliriz ve protesto edebiliriz..ama kimse gelmezki..belediye maçında belediyeyi destekliyecektik ama kimse gitmemiş...

deli_yigido
19.02.2005, 10:48
bak kayserili arkdas 3 yıldıZ
1-av.gazispor
2-Kızılırmakspor
3- ?
3 unun toplamı 1967
antiVesteL :twisted: :twisted: :twisted:

1967_DERNEK_10UR
19.02.2005, 13:11
BİZİM YILDIZLARIMIZ DOĞUŞTAN VAR ZATEN KİMSE ALAMAZ DEĞİŞTİREMEZ.LOGOMUZ GÜZEL YILDIZLARIMIZ ZATEN DÜŞMAN ÇATLATIYOR...

Yildizeli
19.02.2005, 14:06
tamamda arkadaslar simdiki oldugumuz yerde kimse birsey demiyorda 1 lige cikdigimiz zamanmi karisacaklar olmaz boyle sey sacma birsey ozaman 2 lige dusersek gerimi 3 yildizi takacaz
rahat olalim yapamazlar gerci boyle sacma bir federasyonla olabilr bu pislikler yaparmi yapar bilsinler yigidolarin kafasi attinmi atar ha gereken yapilir selam olsun herkese biz once su ugursuz ligden cikalim yerimizi alalim sonra dusunuruz

turgutkizgir
21.02.2005, 21:47
Sevgili YİĞİDOLAR bizim logomuzdaki 3 yıldız sonradan verilmiş bir yıldız değil bu nedenle bir sorun çıkmaz. Ayrıca bu yıldızlar logonun içerisinde olduğundan kimse karışamaz eğer öyle bir şey olmuş olsa ki olma imkanı yok federasyon bu güne kadar bu konuya eğilirdi.
Yani kısaca şampiyon takımlara verilen yıldızlar logo harici logo nun üzerinde bir yerde oluyor. Bizim yıldızlarımız logonun içinde bu nedenle bir endişeniz olmasın.....

turgutkizgir
21.02.2005, 22:07
Bizim yıldızlarımız logomuzun içerisinde hiçbir problem olmaz.Ama Sivaslılar böyle bir durumla karşılaşsalar tepki verirlermi zannetmiyorum çünkü arkadaslar eğri oturup doğru konuşmak lazım biz bu gibi konularda birlik olamıyoruz ama olmamız lazım.Örneğin Sivasspora verilen 1 maç seyirciyiz oynamaya bile ne kadar duyarsız kaldık tff'ye güzel bir yazı bile yazamadık Sivassporlu taraftarlar olarak. Arkadaşlar kimse gücenmesin ve darılmasın ama biz sivaslılar biraz pasif kalıyoruz bu konularda buna bende dahilim...Yıldız meselesine gelecek olursak yıldızlar bizim kalbimizde kazılı oradan çıkarsalar ne olurki kalbimizdeki 3 yıldızı nasıl çıkaracaklar...
Tüm konularda arkadaşımıza katılıyorum. Aynı konuları yazacağım için böyle bir yola başvurdum.

türkçerap_yakup
21.02.2005, 22:15
ben böle yönetimin varya o selçukluı kartallarını tövbe estağfurullahhhhhh ulan koycaksanız adam gibi bişi koyun..mesgul herifler...ya sivasın selçuklu kartallarıyla ne alakası var..ben onu anlıyamadım..biriniz açıklasın bana...ya bu yönetim körmü .!?bunada cvp verin..çok sinirlendim kusura bakmayın...

alperturka
21.02.2005, 22:25
ulan yakup bi günde baarmadan konus olm. :D
yaw bence hic sorun değil cünkü biz ne de olsa süper ligde 3 yıldız alırız
biraz uzun sürer ama allahın izniyle yigidolar alır 3 yıldızı

saygılar sevgiler ...

skywriter
21.02.2005, 22:33
Henuz yeni logoyu gormedim ama eger cift basli Selcuklu kartal ya da kus figuru konulduysa bence iyi olmus. Selcuklulari Anadolu'da temsil eden iki buyuk sehirden birisi Sivas'tir cunku. Ama insallah 3 yildizimizi kaybetmeyiz.

GuNaY
21.02.2005, 22:42
NASIL OLUR BU YİĞİDOLAR!!!!! üç yıldızın elimizden alınması ne demek???? sonucta zamanında federasyonun onayladığı birsey. daha sonra cıkarttıkları birsey için bizim logomuzla oynayamazlar.. bunu yapan tam olarak kim tam olarak öğrenebilirmiyizzzz.... bu arada ceza için ben hem mini sohbette hemde formlarda yazdım mail adresini. ama kac kişi mail attı federasyona bilmiyorum... bari bu uygulamada pasif kalmayalım...

skywriter
21.02.2005, 22:51
Bu arada, yeni aklima geldi. Konyaspor Selcuklu kartal figurunu zaten logo olarak kullaniyor, Sivasspor icin boyle bir logoya izin vereceklerini sanmiyorum..

AyhanBayrak
22.02.2005, 00:15
:@ Alin iste simdiden basladilar degisikliklere derlerya meyve veren agac taslanir diye iste bizimkilerde kendi kendilerini tasliyor bence bu hakki nereden ve kimden aliyorlar anlamadim simdiden böyle degisikliklere baslarlarsa vay geldi halimize simdiden yildiz derdine düseceklerine sivassporun gelecegini düsünsünlerki basari devamli olsun iki gün sonra asansör takimi olmayalim bizim düsünüp tasarlamamiz gereken calismalar bunlar olmasi lazimken bu yönetim ne yapiyor kalkip
sivassporun amplemiyle ugrasiyor :@

Gardasim sizin isiniz gücünüz yokmu caninizmi SIKILIYOR ugrasacak baska derdiniz kalmadimi sizinne haddinize yildizimizi cikarmak SIVASSPOR su anda basarinin doruk noktasindayken siz kalkip miletin tepkisini üzerinize cekerek hevesimizi kursagimizda birakiyorsunuz.

GuNaY
22.02.2005, 03:33
YAHU ARKADASLAR TÖNETİM BU SİTEYE HİÇ GİRMİYORMU?? BURDAKİ FORMLARI HİÇ OKUMUYORMU ALLAH ASKINA??? VEYA OKUYOLAR AMA SALLAMIYOLARMI??? SESİMİ DUYUN YOKSA BİZ DUYURMAYI BİLİRİZ!!! KENDİ KENDİNE ÇALIM OLAYI BU OLSA GEREK!!! BIRAKIN BUNLARIDA TARAFTARA KULAK VERİNN!!!!

CAGLAYAN
22.02.2005, 10:43
SIVASSPOR un yeni Trikolarinda 3 Yildizimiz gölgelenerek ciftbasli Selcuklu Kartali simgesi Konulmustur !!!
bu simgeyi Bülent uygun Tasarlamis ve Yönetimde Okeylemis !!!!

puar
22.02.2005, 10:55
evet ya neden yapılyor bunlar offf...fedarasyanoa mail filan atalım diyecem ama..yonetim ne düşünüyor..bieln varmıı

ElbeyLi58
22.02.2005, 11:22
Gardas Yönetim ok demis :(

Dünyada En Güzel Düsler Sivastadir

doktor
22.02.2005, 12:53
umarım dediğiniz gibi bişey olmaz logoyaaa ama ben sizin kadar iyinser değilim sanki alacaklar bizden yıldızlarııı....
iki sene önce bi espri vardı hatta bayraklara filan taşınmıştı çok hoşuma gittmişti benim
BİZ 3. YILDIZI 1967 DE TAKTIKKKKK.....
ve
BİZİM 38 YILDIR 3 YILDIZIMIZ VAR
KİMSE UGRAŞMASIN BOŞUNA ONLAR ALIRLARSA YILDIZLARI;
BİZDE ŞAMPİYON OLUR TAKARIZ YILDIZLARIMIZI....
HEMDE BEŞ TANE
uzaklardan can...

BROTHERS58
22.02.2005, 13:21
YİĞİDOLAR MALASEF YENİLENEN LOGO SON ALDIGIM ÜRÜNLERDEDE VAR.BEN HERKESE LOGOMUZUN GÜZELLİGİ BENZERSİZ OLDUGUNU ANLATIRKEN,BAZI TAKIMLARIN LOGOSUNDA (KONYA GİBİ)BULUNAN ÇİFT BAŞLI KARTALLA KARŞILASINCA ŞOK OLDUM.UMARIM LOGOMUZ DEĞİŞMEZ .
YÖNETİM YİĞİDOLARI DİNLE VE LOGOMUZU LÜTFEN!!!! DEĞİSTİRME.

CAGLAYAN
22.02.2005, 17:25
Pazartesi Akşamlarının tartışmasız ve vazgeçilmez Spor programı SPOR SAATİ’nde dün akşam yine önemli açıklamalar yapıldı.

Sipas Tv Program Yapımcısı Mustafa Ateşin konukları Sivasspor 2. başkanı Mehmet Oflaz ve Sivasspor Muhasibi Faruk Taşseten taraftarlara ,”Çanakkale maçında tribünleri mutlaka dolduralım .”mesajını verdiler.

İSTANBULDAKİ GECEDEN 350 MİLYAR GELECEK.

18 Şubat Cuma Akşamı istanbul’da yaşayan Sivaslı işadamlarının organize ettiği Sivasspor için destek gecesinde Kırmızı-Beyazlı takıma 350 milyar destek ve bağış sözü alındı.

Başbakan yardımcısı Doç.Dr.Abdüllatif Şenerinde katıldığı gecede Sivassporun başarısından herkes övgüyle bahsederken ,herkesin elinden gelen desteği vermek konusunda gerekeni yapmaları istendi.

100 Milyar bağışla birlikte İstanbuldaki geceye katılan iş adamlarından alınan sözlerle birlikte takıma 350 milyarlık bir yardımın yapılacağı ifade edildi.

Sivasspor 2. başkanı Mehmet Oflaz,” İstanbuldaki Sivasspor konusundaki heyecan ve bir şeyler yapma arzusu bizi heyecanlandırıyor.”dedi.

Bakan Şener ise İstanbul’da yaşayan Sivaslı dernek yöneticilerine bir teklif götürerek ,gelecek sezon her derneğimiz bütçesi ayarında aylık sabit bağışta bulunsun dedi .

ESNAFA BORCUMUZ ÇOK.

Sivasspor Yönetim Kurulu üyesi ve Muhasibi Faruk Taşseten ;Sivassporun giderleri konusunda yaptığımız alışverişler konusunda Sivastaki bir çok esnafımıza olan borcumuz var.Ama bize bugüne kadar verdikleri katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.En kısa zamanda esnaflarımıza bu ödemeyi yapacağız.”dedi.

150 MİLYAR PRİM ÖDÜYORUZ.

Kırmızı-Beyazlı takımda arka arkaya alınan başarılar sonucu Sivassporun aylık ortalama kasasından 150 milyar civarında galibiyet primleri için ödeme yapıldığı ifade edilirken Sivasspor Kulübü Muhasibi Faruk Taşseten ,şu an 6 maç başı ödeme borcumuz var.Arkadaşlarımıza bu alacaklarını en kısa zamanda ödeyeceğiz.Biz onların başarılarıyla gurur duyuyoruz.Ne yapsak bu kardeşlerimize azdır.”dedi.

BAYRAK ASMA KONUSUNDA GEREKLİ DESTEĞİ VERİRİZ.

Sivasspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Oflaz ,”Bayrak asılması kampanyamız çok yavaş gidiyor.Bazı taraftarlarımız bize 100 YTL verecek gücümüz yok diyorlar.gelsinler kulübümüze müracaat etsinler biz onlara gereken kolaylığı sağlayalım.Ancak Firmasının ,şirketinin reklamını yapanlar ise bu ödeme konusunda bize yardımcı olsunlar.”dedi. oflaz ; Bayrak asma konusunda Sivas Belediyesi ile irtibata geçilmesi konusunda kendilerine her türlü yardımcı olunacağını söyledi.

-------------------------------------------------------------------------------------
SİVASSPOR ÜRÜNLERİNDE ÇİFT BAŞLI KARTAL AMBLEMİ NEDEN ?

Sivasspor Kulübü tarafından satışa sunulan ürünlerin üzerinde her zaman gördüğümüz 3 yıldız yerine logo olarak çift başlı kartal figürü neden kullandınız sorusuna ise ; sivasın Selçuklu şehri olduğu bunun bir simgesi olarak bu amblemi kullandıklarını ifade eden Sivasspor 2.Başkanı Mehmet Oflaz; Biz 3 yıldızımızı bir kenara atmadık ki o zaten bütün yerde var.Ürünlerimizde şu an 3 yıldız amblemi zaten mevcut.dedi.
.............................. .............................. .............................. ..................
MARKETİM DİLEK SİVASSPORA OTOMOBİL HEDİYE EDECEK.

İlimizde Faaliyet gösteren Marketim Dilek Firması Sivasspor kulübünün çeşitli hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet otomobil sözü verdiğini ve söz konusu otomobili hafta sonu oynanacak olan Sivasspor-Çanakkale Dardanelspor karşılaşması öncesinde Sivasspor Kulübüne verecekleri belirtildi.

1000 BİLET SATILDI
Öte yandan Spor Saatinde gündeme getirilen alış veriş merkezlerimiz çeşitli zamanlardan kampanyalar yapıyor belli bir alışveriş miktarı karşılığında müşterilerine hediye çeki veriyor ,Çanakkale Dardanal maçı öncesi iş yerlerinde müşterilerine belirli bir alış veriş karşılığında Sivasspor maç bileti verseler olmaz mı? Sorusuna ise bütün her kesimden destek gelirken olaya anında cevap veren firma ise marketim dilek oldu.Firma Yetkilisi Ömer Olgaç ,programı arayarak 1000 adet Maç bileti alacaklarını ve müşterilerine dağıtacaklarını canlı yayında duyurdu.

YENİÇERİLER KOCAELİYE OTOBÜS KALDIRIYOR.

Sivasspor’da taraftarlar deplasmanlarda takımlarına destek vermek amacıyla tur organzelerini artık kendileri yapıyor .Yeniçeriler Grubu ise 23. haftada Kocaelinde oynanacak olan karşılaşma için şimdiden hazırlıklara başlarken ilginçte bir madde koydular.Kocaeline giderken ,”30 yaş üstü taraftarı kafilemize almayacağız.”.

Kırmızı –beyazlı takım 21 .hafta da geride kalırken adeta tek başına Türk futbolunda gövde gösterisi yapıyor.Henüz ligin 4 yada 5. haftasında bu köşeden RAKİPSİZİZ.” diye başlık atmıştım.Ve yazının içeriğinde Sivassporun bu grupta kendinden başka rakibinin olmayacağını söylemiştim.Allaha şükür yanılmamışım.

1967_DERNEK_10UR
22.02.2005, 17:38
Superlige cikarsak logomuzdaki 3 Yildiz yüzünden Insallah problem yasamayiz. Büyük takimlar ve Futbol Federasyonu buna karsi cikarsa ne yapmamiz gerekir?
bunlari simdiden düsünmemiz lazim!!

YENI FLAS HABER !!!!!!!!

bu simgeyi Bülent uygun Tasarlamis ve Yönetimde Okeylemis !!!!tekkemi burası kralı gelse logomuzu alamaz biz doğuştan rütbeliyiz

1967_DERNEK_10UR
22.02.2005, 17:43
logomuz bizim herşeyimiz biz kimseden kopya çekmedik daha türkiye liglerinde 3 büyükler yıldız almak için uğraşırken biz aslanlar gibi 3 yıldızlı formamızla çıkıp boy gösteriyorduk .ne güzel bizde 3 yıldız zaten formamızda mevcut kimse sesini bile çıkaramaz çıkan ses kesilir .

AyhanBayrak
22.02.2005, 18:06
Tepkilerimiz galiba yönetime ulasmiyor ama biz biliriz nasil ulasilacaginida arkadaslar gerekli tepkileri devam ettirelim. Herzaman heryerde üc yildizimiz vardi var olacakda ama yeni ürünlerde ne demek oluyor bu evet sivas bir osmanli sehridir bu hic bir zaman inkar edilemez ama üc yildizimizda inkar edilemez bir gercektir onunla oynamak atesle oynamak kadar tehlikeli oldugunu halen anlayamadilarmi bu yönetim evet gercekten bu yönetimin yaptiklari inkar edilemez ama bu demek degildirki sivasspor babalarinin malidir.
SIVASSPOR sivaslinin takimidir acaba yönetim bu degisikligi sivas halkina danistimi hiccc merak ettim yani eger danisildiysa amenna nerede ve ne zaman danisildi bizleri en kisa zamanda haberdar edilsin yoksa tepkilerimiz giderek artacak vede bu tepkileri kaldiramayacak duruma gelebilirler sonra uyarilmadi denmesin.

mustafababa
22.02.2005, 18:07
federasyona sesleniyorum: kardeşim sen mi verdin o yıldızları ki; sen alacaksın. sen git verdiğin şaibeli yıldızları topla.

GuNaY
22.02.2005, 20:00
abiler bu olay yonetimin mi yoksa federasyonun mu olayı??? ona göre tepkimizi mail veya telefonle bildirlim????

cavres__ss
22.02.2005, 22:11
TÜM ARKADAŞLARIMA KATILIYORUM BİZ DOĞUŞTAN TÜRKİYENİN İLK ÜÇ YILDIZLI TAKIMIYIZ BU ZAMANA KADAR KONU OLMADIDA ŞİMDİMİ KONU OLUYOR

AyhanBayrak
22.02.2005, 23:19
TÜM ARKADAŞLARIMA KATILIYORUM BİZ DOĞUŞTAN TÜRKİYENİN İLK ÜÇ YILDIZLI TAKIMIYIZ BU ZAMANA KADAR KONU OLMADIDA ŞİMDİMİ KONU OLUYOR
:cry: iyide gardasim su andan sonra olmayacakta ne zaman olacak su anda sivassporun mamüllerinin üzerine osmanli armasi konmus sen bu ise ne diyorsun simdi tepkisi olmayacakta gelecek sezonmu olacak o zamanda gec olmazmi sence sivassporun üc yildizi gemisten gelecege kadar var vede var olmasi gerekiyor cünkü sivasspor bu üc yildiz sayesinde kurulmustur bu unutulmamali gecmisine sahip cikamayan millet kaybolmaya mahkumdur onun icin bizde üc yildizimiza sahip cikamayacaksak o zaman sivassporun bir anlami kalmaz gardasim :cry:

Tuncay
23.02.2005, 00:44
arkadaslar yildizlar logonun icinde ondan dolayi birsey olmaz, hic korkmayin. uc yildiz takim amblemidir. sadece sivassporu baglar. Eger sorun olursa iyi bir savunmayla hlledilir. kafaniza takmayin. benim dusuncem budur boylede olmalidir.

GuNaY
23.02.2005, 02:58
yaaa arkaslar bilgisi olan bana bilgi versin bu olayda federasyonunmu yoksa yönetimin mi parmagı var???

puar
26.02.2005, 07:48
arkadaslar yildizlar logonun icinde ondan dolayi birsey olmaz, hic korkmayin. uc yildiz takim amblemidir. sadece sivassporu baglar. Eger sorun olursa iyi bir savunmayla hlledilir. kafaniza takmayin. benim dusuncem budur boylede olmalidir.

iyide gardas yeni logolar filan çıkmış kartal filan bizimle ne alaka...sessiz kalmayalım...3 yıldız bizimdir bizim kalacak...kartal ne alaka????

türkçerap_yakup
26.02.2005, 09:52
yaaa arkaslar bilgisi olan bana bilgi versin bu olayda federasyonunmu yoksa yönetimin mi parmagı var???
yönetim

V1CT0RY
27.02.2005, 10:57

iyide gardas yeni logolar filan çıkmış kartal filan bizimle ne alaka...sessiz kalmayalım...3 yıldız bizimdir bizim kalacak...kartal ne alaka????
aynen katılıyorummmmmm
______________________________ __________
victory

YigidoKunt
27.02.2005, 20:12
inşallah üstüne bi 3 yıldız daha ekleriz.

b1glord
27.02.2005, 21:03
dun aksam baskanimiz mecnun beyle yaklasik 2 saat suren bir yemekte bir araya geldik..tum derdimizi sikintimizi istediklerimizi verebileceklerimizi konustuk..hepsinede cozum bulduk..bu logo olayi da dile geldi..konuyu baskanimizda benimsemis durumda degil..bu selcuklu kartali olayi formaya kesinlikle konulmuyacak + anladigim kadari ile bundan sonraki urunlerde de konulmasi dusunulmuyor..Baskan bunu acik ifade etmedi ancak boyle anlasiliyordu..

serhankaburcuk
28.02.2005, 09:02
Arkadaslar Cumartesi akşam Başkanla akşam yemeğinde beraberdik ve ben özellikle bu logo konusu dile getirdim.Sitemize takılan yiğidoların bu logo konusuna çok takıldığını söyledim.Başkanımızda taraftarımızın bu logo konusuna takılmamasını söyledi ve 3 yıldızın amblemimizin içinde olduğunu ve buna federasyonun karışma yetkisinin olmadığını söyledi ve ekledi Selçukluların Sivasa çok katkılarda bulundugunu dile getirerek Selçuklu amblemini sadece taraftar için satılan ürünlerde olacağını takımın formasında olmayacağını söyledi...

puar
28.02.2005, 10:47
Arkadaslar Cumartesi akşam Başkanla akşam yemeğinde beraberdik ve ben özellikle bu logo konusu dile getirdim.Sitemize takılan yiğidoların bu logo konusuna çok takıldığını söyledim.Başkanımızda taraftarımızın bu logo konusuna takılmamasını söyledi ve 3 yıldızın amblemimizin içinde olduğunu ve buna federasyonun karışma yetkisinin olmadığını söyledi ve ekledi Selçukluların Sivasa çok katkılarda bulundugunu dile getirerek Selçuklu amblemini sadece taraftar için satılan ürünlerde olacağını takımın formasında olmayacağını söyledi...

eyvallah gardas bu konuya son nokta nihayeinde geldi..hem kartal logosuda güzel..sivasıma herşey yakışır

ofozturk
28.02.2005, 13:07
Arkadaşlar kocaelisporunda ambleminde üç yıldız var. onlarda iki sene önce süperligdelerdi ve kimse birşey demedi. İÇinizi rahat tutun..Bizden bu üç yıldızı kimse alamaz...Artırmaya bakalım biz yıldızlarımızı...
Herkese selamlar...

V1CT0RY
28.02.2005, 22:08
Arkadaşlar kocaelisporunda ambleminde üç yıldız var. onlarda iki sene önce süperligdelerdi ve kimse birşey demedi. İÇinizi rahat tutun..Bizden bu üç yıldızı kimse alamaz...Artırmaya bakalım biz yıldızlarımızı...
Herkese selamlar...
çok doğru yazmışsın kardeş sölediklerine katılmamak elde deil...yıldızlarımıza yıldız ekleyelim :D :D
______________________________ ______
victory

NervouS
28.02.2005, 23:57
o logo kalmalı o giderse sivas gider demektir ama bu kadar zalim olamaz federasyon

serhankaburcuk
01.03.2005, 08:59

Ben bu konu kapandı veya aydınlandı diye düşünüyordum ama...

TOZANLI
03.03.2005, 14:24
değerli arkadaşlar
takip ettiğim kadarıyla kimsenin merak etmesine gerek yok
3 yıldızlı kulüp amblemimiz bizim resmi amblemimizdir ve kimseninde bunu değiştirmeye niyeti yok.Çiftbaşlı kartal sembolü fenerin kanaryası,beşiktaşın kartalı,cimbomun aslanı gibi birşey ve ürünlere renk katsın,çeşit olsun diye düşünülmüş.daha farklı önerileri olan varsa bir yarışma düzenleyelim bizimde katkımız olsun

V1CT0RY
03.03.2005, 20:13
walla çift başlı kartal bence pek iyi olmadı.çünkü erzurumsporda ve bilindiği üzere konyasporun logolarınıda oluşturuo.benim şahsi duşuncem çift başlı kartaldan yana deil...
______________________________ _____________
victory

abcde
10.03.2005, 23:05
bence taraftara satılan ürünlerdede 3 yıldız olmalı,çünkü çift başlı kartal başka takımların logosu..

RüStü ElmaS
11.03.2005, 06:06

Bu konuyu baskaniza tekrar chatte konusmasinda sorduk.
Kendisi Sivassporumuz logosun degismesi söz konusu olmadigini tekrar söylemistir.

puar
11.03.2005, 07:27
artık bu konu kapanmıştı...SİVASA HERŞEYİN İYİSİ YAKIŞIR

serhankaburcuk
11.03.2005, 09:29

Bu konuyu baskaniza tekrar chatte konusmasinda sorduk.
Kendisi Sivassporumuz logosun degismesi söz konusu olmadigini tekrar söylemistir.

[size=13]Aslında ben daha önce kendisiyle yaptığımız konuşmayı söylemiştim ama konu tekrar açılmıştı .Dün başkanımıza tekrar soruldu ve aynı şeyleri söyledi başkan..[size]