Orijinalini görmek için tıklayınız : Servet Transferinde Söz Verilern Oyuncular Nerede ?

Besyo_cu
31.07.2007, 13:26
Servet ÇETİN Sivasspordan Galatasaray 'a transfer oldugunda bir miktar para ve Galatasaraydan da 3 genc oyuncudan bazılarını kiralayacaktı bu oyuncular Aydın , Mehmet TOPAL ve yanılmıyorsam Mehmet GÜVEN di şimdi bu oyuncular nerede bi haberi olan varmı...

lincoln_58
31.07.2007, 13:27
merak etme gs söz verdiyse yapar

gfb34
31.07.2007, 13:33
ismi geçen üç futbolcuyuda g.s teknik direktörü feldkamp yönetimden kiralık olarak başka kuluplere gitmesini istdei

mehmetaydın58
31.07.2007, 13:35
bizde onlar gibi çok futbolcu var hasan kabzeyi versinler

cenk5821
31.07.2007, 14:19
ya ewtt bende bu konuyu acmak istiyodum maa benm ole bi yetrkim yokmus once bunun cicnn yardim istiyorum bize galatasaray kiralik oyuncuolar verceklerdii hala vermedilerrr neden acabaa
ben galatasarayliyimm ayni ve mehmet guvendi heraldeee ama yoklar
BIDE YARDIMM!!!!1

ceza_tolga_rep
31.07.2007, 14:33
gerçekden bu transfer konusunda çok başarısız.bu adamlar bize genç yetenekil oyuncu sözü verdi ama döneklik yaptılar.helal olsun cimbom,dön dön dur..

Divriği58-
31.07.2007, 14:54

SEN OYLE SAN GALATASARAY 5 YIL ONCE GAZIANTEPDEN ALDIGI BATISATANIN PARASINI HALA ODEMEDI AVRUPA EN COK DAVASI BULUNANA TURK TAKIMLARINDAN BITANESI DAHA GECEN YIL RIBERYI ELINDEN KACIRDI GS COK SOZ VERIP TUTMAYAN BI TAKIMMM SERVETI BEDAVAYA VERMIS OLDUK (500 MILYAR PARA BILE DEGIL) COK YAZIK OLDU

UTKUM_58
31.07.2007, 15:11
FENERBAHCELILER NASILDA BELLI OLUYORRR AH FENERLILER SIZII:)) DÖNUN DÖNUN DURUNNNNN

ceza_tolga_rep
31.07.2007, 15:32
FENERBAHCELILER NASILDA BELLI OLUYORRR AH FENERLILER SIZII:)) DÖNUN DÖNUN DURUNNNNN

kardeşim benim tek takımım sivasspordur.bunu tüm sivasda bilir.ama öle söylentiler vardı yerine gelmeyince sinirlenniyorum doğal olarak.

DELİKANKLI ADAMIN TEK TAKIMI OLUR,ODA SİVASSPORDUR....

markolinkow
31.07.2007, 15:34
ya sivasspor taraftar sitesinde cevirdiginiz muabbetee bak yok geseliler belli oldu yok fenerbostanlılar belli oldu
burdaysanız sivası konusacaksınız

kayayatakci
31.07.2007, 15:43
Sevgili yigidolar G.S.servet cetini aldi binbir yalanla olan sivassporuma oldu malesef simdi sira mehmet yildiz da onuda alacaklarmis olmaz öyle sey cok yazik olacak hasan kabzeye karsilik bence cok yazik olur mehmet yildiz 10 tane hasan kabze eder. tüm sivassporu seven yigidolara sonsuz selam

BAŞARDIK
31.07.2007, 15:51
gerçekden bu transfer konusunda çok başarısız.bu adamlar bize genç yetenekil oyuncu sözü verdi ama döneklik yaptılar.helal olsun cimbom,dön dön dur..

BENCE DÖNMÜYORLAR.BİZİ KeKliyorlar.BENCE ÜSKÜDAR ANDOLUDAKİ GENÇLERİ ÇEKELİM SİVASSPORA.BOŞ VEREK CİMBOMUN GENÇLERİNİ.

ceza_tolga_rep
31.07.2007, 15:55
BENCE DÖNMÜYORLAR.BİZİ KeKliyorlar.BENCE ÜSKÜDAR ANDOLUDAKİ GENÇLERİ ÇEKELİM SİVASSPORA.BOŞ VEREK CİMBOMUN GENÇLERİNİ.

üsküdarda boş,bizim divriğimiz varken gidiyoruz kasımpaşadan medet umuyoruz.bi şehrin kendi kulübü 3.ligdeyken gidipte ist. takımı alınması ve paralar aktarılması yanlış..

talha58
31.07.2007, 15:59
SERVET BONSERVİSSİZ GİTTİ. GEÇEN YIL DEVRE ARASINDA KONU BAŞLATMIŞTIM. MANİSA'YA SATALIM 1,5 MİLYON EURO KAZANALIM DİYE. İKİNCİ YARI SONUNDA BONSERVİSSİZ GİTTİ. İNŞALLAH MEHMET YILDIZ DA YUVADAN BEDAVA UÇMAZ.

BAŞARDIK
31.07.2007, 16:02
üsküdarda boş,bizim divriğimiz varken gidiyoruz kasımpaşadan medet umuyoruz.bi şehrin kendi kulübü 3.ligdeyken gidipte ist. takımı alınması ve paralar aktarılması yanlış..

KARDEŞİM BURASIDA SİVAS SAYILIR.PARAMIZLA BİRŞEY YAPIYORSAK EMEĞE SAYGI.YANİ GS YE YALVARALIMMI NOLUR BİZE ONLARI VER DİYE.VERMİYORLAR İŞTE KEKLEMİŞLER BİZİ.BİZ BİZE YAKIN OLANA BAKACAĞIZ.KUSURA BAKMA AMA ÜSKÜDARIN YÖNETİMİ SİVASSPORDAN YÖNLENDİRİLENLER.DİVRİĞİSPOR BİZİ ŞUAN İLGİLENDİRMEZ.ÜSKÜDAR BOŞ VERİLCEK BİR TAKIM DEĞİL.GÖZLERİNDEN ÖPERİM TOLGA:)
YORUMUNDA KENDİNE GÖRE HAKLISIN.

ceza_tolga_rep
31.07.2007, 16:09
KARDEŞİM BURASIDA SİVAS SAYILIR.PARAMIZLA BİRŞEY YAPIYORSAK EMEĞE SAYGI.YANİ GS YE YALVARALIMMI NOLUR BİZE ONLARI VER DİYE.VERMİYORLAR İŞTE KEKLEMİŞLER BİZİ.BİZ BİZE YAKIN OLANA BAKACAĞIZ.KUSURA BAKMA AMA ÜSKÜDARIN YÖNETİMİ SİVASSPORDAN YÖNLENDİRİLENLER.DİVRİĞİSPOR BİZİ ŞUAN İLGİLENDİRMEZ.ÜSKÜDAR BOŞ VERİLCEK BİR TAKIM DEĞİL.GÖZLERİNDEN ÖPERİM TOLGA:)
YORUMUNDA KENDİNE GÖRE HAKLISIN.

üsküdarlılar bizim ist.daki maçlarımızda bizi desteklesin o zaman.futbolcu veremiyolar bari bunu yapsınlar.

BAŞARDIK
31.07.2007, 16:11
üsküdarlılar bizim ist.daki maçlarımızda bizi desteklesin o zaman.futbolcu veremiyolar bari bunu yapsınlar.

DESTEKLEDİLER KARDEŞİM.NEYSE HADİ ALLAHA EMENET OL.UNUTMA ÜSKÜDARDAKİLER DEDİĞİN KARDEŞLERİMİZ VE DİVRİĞİSPORDANDA DAHA YAKIN BİR TAKIMIMIZDIR.ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPOR EL ELE.

semihkilic_58
31.07.2007, 16:12
sen merak etme gardas sivasspor kimseye hakkını yedirmez futbolcu kiralanacaksa galatasaraydan m.topalı veya mehmet güveni kiralamalı ikiside cok iyi oyuncularr ama kalli hiç bir genc futbolcuyu kiralayamayız dedi.. ama bunun karsılıgı olarak sivasspor galatasaraydan para alabılırr

ceza_tolga_rep
31.07.2007, 16:12
DESTEKLEDİLER KARDEŞİM.NEYSE HADİ ALLAHA EMENET OL.UNUTMA ÜSKÜDARDAKİLER DEDİĞİN KARDEŞLERİMİZ VE DİVRİĞİSPORDANDA DAHA YAKIN BİR TAKIMIMIZDIR.ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPOR EL ELE.

futbolcu verin futbolcu boş konuşmayla olmaz.üsküdarada başarılar.

BAŞARDIK
31.07.2007, 16:15
futbolcu verin futbolcu boş konuşmayla olmaz.üsküdarada başarılar.

BEN AKILLI BİR SİVASSPORLUYUM.YAV GARDAŞIM ÜSKÜDAR ZATEN ALT YAPIMIZ GİBİ.SEN BÖYLE KONUŞUYORSUN BAŞKANIN İŞLERİNE KARŞI ÇIKAR GİBİ OLUYOR.MECNUN BAŞKANIMIZ ALDIYSA O KULÜBÜ LAFA GEREK YOK.HADİ GÜLE GÜLE ALALHA EMANET OL.

emir1908
31.07.2007, 17:07
Öncelikle S.a istanbuldaki bjk maçında kaç sivaslı vardı biz yine ordaydık destekledik 20 kişi bağırıyordu bunu unutma gs maçı yine biz geldik sakarya maçı samiyen yine ordaydık saraçoğlundada vardık her maçta geldik destekledik Divrisporun oynadıgı ligle bizim oynadıgımız ligin arasında çok büyük kalite farkı var unutma sivas alt yapısından gelen futbolcular suan hep 2 lig takımlarına transfer oldular salih olsun ahmet olsun hedefli takımlara gittiler bedavayada gitmediler Bülent Uygununda 2. Takımı Olmamız BU Pozisyonda olmamızda en iyi etken bülent uygunda zamanında bizde top oynadı biz o kadar sizin maçınıza geldik peki siz nerdeydiniz bunuda söyle

gfb34
16.08.2007, 13:49

sonuna kadar katılıyorum paraları yatırdık elin istanbullularına sonuç???ortada hiçbişi yok oysaki oraya giden paraları sivas divriği veya amatör kulüplerimize harcansaydı daha ii olurdu şimdi amatör kümede 2 top bulamayan kulüpler var bunların görülmesi lazım eğer altyapı sahibi olmak istiyorsak...

Sivasli_Celal
16.08.2007, 14:00

belli sözünü tutuklari

adamlar alacagini alacagini almis baska islerle ugrasmazlar:rolleyes:

zaralım 58
16.08.2007, 14:08
biz servet'ten ne kadar aldık yahu

Abdullah DuMaN
16.08.2007, 14:31

NE YAPMASI TRANSFER SEZONU BİTTİ AHA

yigido Atilla
16.08.2007, 14:44
ceza_tolga_rep´isimli üyeden Alıntı
üsküdarda boş,bizim divriğimiz varken gidiyoruz kasımpaşadan medet umuyoruz.Bir şehrin kendi kulübü 3.ligdeyken gidipte ist. takımı alınması ve paralar aktarılması yanlış..

Tolga Tek kelimeyle süper bir yourm.. Divrigisporu Sivasspor yalniz birakmamali, bir sezonu geride biraktik üsküdarspordan kac Futbolcu Sivassporun A takim kadrosuna girdi ben bilmiyorum demekki simdiye kadar yapilan yatirim bos yatirim Divrigispor desteklenmeli maliyeti cok ucuz olur....

yigido Atilla
16.08.2007, 15:06
ALINTI. lincoln_58´isimli üyeden Alıntı
-----------------------------------------------------------------

Galatasaray Kendi Futbolcularinin parasi veremiyor. Sivasspora Verdigi Sözü yerine getirecegini yazmis Galatasarayli Fanatik Lincoln Nicki Kullanan bir taraftar yaziyor. Gec onlari cok duyduk öyle hikayaleri Hani Aydini Sivasspora kiralayacaklardi Serveti Almadan öncede söz vermisti Adnan Polat. Unutmustur Unutmustur belki Aydin 40 yasina gelirse sivasspora jübilesi icin gönderir..Burasi Sivassporun sitesi.. Kendini Sivasli sanan Sivassporun Menfatleri yerine GS,FB,BJK Menfatlerini koruyan Arkadaslari KINIYORUM

NOT: LINCOLN sen bir Fanatik Glatasarayli oldugun icin Tabiki Kendi Takiminin Menfatlerini Koruyacaksin. Lincoln Bu kinaman Senin icin gecerli degil....

Nightbird
16.08.2007, 16:23
ALINTI. lincoln_58´isimli üyeden Alıntı
-----------------------------------------------------------------

Galatasaray Kendi Futbolcularinin parasi veremiyor. Sivasspora Verdigi Sözü yerine getirecegini yazmis Galatasarayli Fanatik Lincoln Nicki Kullanan bir taraftar yaziyor. Gec onlari cok duyduk öyle hikayaleri Hani Aydini Sivasspora kiralayacaklardi Serveti Almadan öncede söz vermisti Adnan Polat. Unutmustur Unutmustur belki Aydin 40 yasina gelirse sivasspora jübilesi icin gönderir..Burasi Sivassporun sitesi.. Kendini Sivasli sanan Sivassporun Menfatleri yerine GS,FB,BJK Menfatlerini koruyan Arkadaslari KINIYORUM

Kendini Sivasli sanan Sivassporun Menfatleri yerine GS,FB,BJK Menfatlerini koruyan Arkadaslari KINIYORUM
Haklısın gardaş...