Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞAMİL ÜNAL

CAGLAYAN
04.08.2007, 06:45
http://www.antalyasporum.com/images/haber/rb4072.jpg

Isim :Şamil ünal
Doğum tarihi :13/08/1986
Doğdugu yer : Almanya
Uyruk :T.C
Mevki : Defans-Ortasaha
önceki kulup : Antalya spor
Boy : 1,72
Kilo : 73kg
Sözleşme:3 yıl

mahmut ünal
04.08.2007, 07:10
http://www.antalyasporum.com/popuphaber.asp?hid=2041

http://www.antalyasporum.com/popuphaber.asp?hid=2018

izmirliyigido
04.08.2007, 07:44
HOŞ GELDİN "ŞAH ŞAMİL".....

.

mahmut ünal
04.08.2007, 07:48
Tek temennim bu çocuğa sahip çıkılması.İnanın bana herşeyini takımına verecek tipte bi oyuncu...

yiğido_58_oğuz
04.08.2007, 08:03
akrabanmı ögdüne göre hayırlı olsun slmlr

mahmut ünal
04.08.2007, 08:07
akrabanmı ögdüne göre hayırlı olsun slmlr

akrabam ancak amacım öwmek deil werdiğim adreslere girerek zaten ne kadar yetenkli bi topçu oldğnu anlıyablrsnz ama sadce ben anltmak istedm ayrıntılı bi şeklde.sanada slmlar

ceza_tolga_rep
04.08.2007, 08:17
valla ben bu oyuncu hakkında daha bir kötü diyen duymadım.bi ara bursaspor çok uğraşmış alamamış,denizlispor istemiş alamamışlar ama bize geldi.umarım faydası dokunur.mükemmel frikik kullanabiliyomuş ayrıca..GENÇ YETENEK...

sandal5877
04.08.2007, 08:47
iyi futbolcuya benziyor arkadaşın anlattıklarına bakarsak
inşallah disiplin konusunda bir sorunu yoktur.bu kadar iyi oyuncu
neden sivrilmemiş ama gönül isterki yazdıklarının on katı olsun.

mahmut ünal
04.08.2007, 08:51
iyi futbolcuya benziyor arkadaşın anlattıklarına bakarsak
inşallah disiplin konusunda bir sorunu yoktur.bu kadar iyi oyuncu
neden sivrilmemiş ama gönül isterki yazdıklarının on katı olsun.

disiplin konusunda da sölemeyi unutmşm demkki hem efendi hemde çok çalışkan yani bunların içinde disiplin olmak zorunda zaten.olmazsa olmaz.gelelim sivrilme konusuna;inan bana kardeş futbol öle göründüğü gibi deyil arka planda çok şey dönüyo arkanda sağlam insanlar olmalı yada kendin tırmanman lazım tıpkı şamilin yaptığı gibi.yoksa taaki sivasspor gibi bi kulüp çıkıp saana şans verinceye kadar beklersin.burda kayıp zamandır ama şamil için bi kayıp yoktur.çünkü henüz 21 yaşında.daha çok zamanı var kendini göstermeye.inan bana izlemen lazım ozaman anlarsın yazdıklarımın bile on katı değerinde bi topçu olduğunu.ama onunda zamana ihtiyacı olcak.pat die deilde zamanla kendini bulcaktır eğer oynarsa.sonuçta üçüncü ligden birinci lige geldi.fırsat verildikçe kendni bulup herşeyini ortaya koyacaktır...

BAŞARDIK
04.08.2007, 09:00
akrabam ancak amacım öwmek deil werdiğim adreslere girerek zaten ne kadar yetenkli bi topçu oldğnu anlıyablrsnz ama sadce ben anltmak istedm ayrıntılı bi şeklde.sanada slmlar

DEĞERLİ GARDAŞIM.ÖNCELİKLE BU SİTEYE HERKEZ GİREBİLİR.BU SİTEYE İSMİNİ BELİRTEREK YÖNETİCİLER VE YAZARLARDA GİRİYOR.HATTA BELLİRTMEDEN TAKİP EDENLERDE OLUYOR.BUNLARIN BİR SAKINCASI YOKTUR.İSTEDİĞİN GİBİ BİLGİ VEREBİLİRSİN.HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ TABİKİ.BEN İNANIYORUMKİ UZAKTAN GÜZEL GOLLER İZLEYECEĞİZ.BİZ TARAFTARLARIN ŞUAN FUTBOLCUYA BAĞLILIĞI AZ VAR.ERTUĞRUL,MOHAMMED VE HAYRETTİN BİZERİN HERŞEYİDİR.TABİKİ BU AYRIM DEĞİLDİR.ZATEN ŞUAN İÇİN FUTBOLCUNUN İYİSİNE BAKMAK İSTERİZ.BİZİ UEFA YA GÖTÜRECEK TAKIMI BEKLİYORUZ.İNŞALLAH BU TAKIMIN İÇİNDE ŞAMİL ÜNAL OACAKTIR.UEFA YA KİTLENDİK.GÖTÜREN KADROYU KALBE YAZARIZ.İYİ ÇALIŞSIN İYİ OLSUN.BAŞARILAR ŞAMİL ÜNAL....

mahmut ünal
04.08.2007, 09:06
DEĞERLİ GARDAŞIM.ÖNCELİKLE BU SİTEYE HERKEZ GİREBİLİR.BU SİTEYE İSMİNİ BELİRTEREK YÖNETİCİLER VE YAZARLARDA GİRİYOR.HATTA BELLİRTMEDEN TAKİP EDENLERDE OLUYOR.BUNLARIN BİR SAKINCASI YOKTUR.İSTEDİĞİN GİBİ BİLGİ VEREBİLİRSİN.HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ TABİKİ.BEN İNANIYORUMKİ UZAKTAN GÜZEL GOLLER İZLEYECEĞİZ.BİZ TARAFTARLARIN ŞUAN FUTBOLCUYA BAĞLILIĞI AZ VAR.ERTUĞRUL,MOHAMMED VE HAYRETTİN BİZERİN HERŞEYİDİR.TABİKİ BU AYRIM DEĞİLDİR.ZATEN ŞUAN İÇİN FUTBOLCUNUN İYİSİNE BAKMAK İSTERİZ.BİZİ UEFA YA GÖTÜRECEK TAKIMI BEKLİYORUZ.İNŞALLAH BU TAKIMIN İÇİNDE ŞAMİL ÜNAL OACAKTIR.UEFA YA KİTLENDİK.GÖTÜREN KADROYU KALBE YAZARIZ.İYİ ÇALIŞSIN İYİ OLSUN.BAŞARILAR ŞAMİL ÜNAL....

Anlıyorum seni kardeş.Dedğin gbi ismini werdiğin oyuncular zaten kendni kanıtlamış kalplere tahtlarını kuran isimlerdir.Bunu yapabilcek tek isimde Şamiilin kendisidr.Bunu ne ben ne de bi başkası yapabilir.O kendi çalışıp başarıp yiğido taraftarının gönlüne oturcaktır hiç şüphesiz.İlgine teşkkrler...

BAŞARDIK
04.08.2007, 09:09
Anlıyorum seni kardeş.Dedğin gbi ismini werdiğin oyuncular zaten kendni kanıtlamış kalplere tahtlarını kuran isimlerdir.Bunu yapabilcek tek isimde Şamiilin kendisidr.Bunu ne ben ne de bi başkası yapabilir.O kendi çalışıp başarıp yiğido taraftarının gönlüne oturcaktır hiç şüphesiz.İlgine teşkkrler...

selamlarımızı ilet.sen ona deki taraftar sana inanıyor.

allaha emanet olun.

mahmut ünal
04.08.2007, 09:12
selamlarımızı ilet.sen ona deki taraftar sana inanıyor.

allaha emanet olun.

onunda zaten buna ihtiyacı var kardeşim inan bana.güven çok önemlidir bu güven içinde desteği arkasında hissetmeli.aynen ileticem kardeş.buda ona gerçekten faydalı olucaktır.teşşekür ederm şamil adına.!

ErdalGüler
04.08.2007, 09:31
Takımımız adına çok büyük bir kazanım ve atılım, Şamil gibi futbolcular için de Sivasspor en güzel durak bence, çünkü hocamız genç yetenekli ve genç yeteneklere önem veren bir isim ben inanıyorum ki kısa sürede türk futboluna çok kaliteli futbolcular kazandıracaktır. Bunlardan biriside Şamil olur inşallah, Başarılar Şamil Ünal sen sivassporda bir yıldız olacaksın... Şamili takıma kazandıran kimse gerçekten büyük bir hizmette bulunmuştur vesile olan herkese ayrıca teşekkür etmek istiyorum...

zizu_07
04.08.2007, 11:22
şamil in sivas spora katkı sağlıcandan eminim ve bunu başaracak kapasitede olduğunu biliyorum.bunu gittiği takımlarda kendini ispatlıyarak gösterdiği çok açık..onun hayalleri hep süer ligde oynamaktı ve bunu başardı ama dahası var şimdi orda kalıcı olması gerek bunuda yapacak biliyorum..sivas spor bölesine yetenekli,hırslı,çalışkan ve efendi kişiliğe sahip bi oyuncuya sahip olduğu için çok şanslı..umarım herşey yolunda gider ver güzel işlere imza atarsın kardeşim allah yolunu açık etsin..

semihkilic_58
04.08.2007, 11:29
HOŞ GELDİN Şamil Ünal aramıza sivassporda başarılar dılıyoruzz dunkı macta belli oldu ne kadar mücadeleci olduguu tebrikleR

izmirliyigido
04.08.2007, 20:05
BEN İYİ BİR FUTBOLCU KAZANDIĞIMIZA İNANIYORUM YETER Kİ, ŞAMİL İSTİKRARLI OLSUN, YETENEK ZATEN VAR MADEM İSTİKRARI DA YAKALADI MI SİVASSPOR'UN YILDIZ FUTBOLCULARI ARASINA GİRECEĞİNE İNANIYORUM. BUNU DA BURAYA YAZIYORUM.

ŞAMİL'İN TAM OLARAK MEVKİSİ NERESİ? SAĞ BEK Mİ?

.

mahmut ünal
04.08.2007, 20:13
BEN İYİ BİR FUTBOLCU KAZANDIĞIMIZA İNANIYORUM YETER Kİ, ŞAMİL İSTİKRARLI OLSUN, YETENEK ZATEN VAR MADEM İSTİKRARI DA YAKALADI MI SİVASSPOR'UN YILDIZ FUTBOLCULARI ARASINA GİRECEĞİNE İNANIYORUM. BUNU DA BURAYA YAZIYORUM.

ŞAMİL'İN TAM OLARAK MEVKİSİ NERESİ? SAĞ BEK Mİ?

.

tam olarak mewkisi göbek ,yada ileriye dönük orta sahadır.sağ weya sol kanatta olablr...

izmirliyigido
04.08.2007, 20:18
tam olarak mewkisi göbek ,yada ileriye dönük orta sahadır.sağ weya sol kanatta olablr...

BEN BU ÇOCUĞA ACAYİP İNANDIM... İNŞALLAH YANILMAM... YILDIZ FUTBOLCU OLACAK VE SPOR KAMUOYUNUN VE BÜYÜKLERİN DİKKATİNİ ÇEKECEK.

DESENE İYİ BİR ÖNLİBERO VE OYUN KURUCU KAZANDIK. HOŞ GELDİN APPİAH ŞAMİL...

.

yigidomustafa58
04.08.2007, 20:30
başarılar dilerim Sivas'a yararı dokunur inşallah..

AYDIN1985
04.08.2007, 20:32
Sivassporumuza Insallah faydali olur.

Engin58
04.08.2007, 20:55
HAYIRLI OLSUN SIVASSPORUMUZA INSALLAH FAYDALI OLUR.SAYGILARIMLA...

sinan-58
04.08.2007, 20:59
ankaragucu maçında oynamış resimnlerde var 77 numara inş faydalı olur

BirSubat2oo7
03.07.2008, 11:46
Takımımıza verdiğin katkılardan dolayı teşekkür ederim.

izmirliyigido
03.07.2008, 11:51
Takımımıza verdiğin katkılardan dolayı teşekkür ederim.

Kardeş, bu oyuncu gideli aylar oldu. Bilgi vereyim dedim.

.

BirSubat2oo7
03.07.2008, 11:53
Kardeş, bu oyuncu gideli aylar oldu. Bilgi vereyim dedim.

Konu aktif olduğu için bende teşekkürlerimi sundum.Kapalı olsaydı yorum yapmazdım.Merak etme rüyamda bile Sivassporu takip ediyorum.

davulcu
03.07.2008, 12:05
hayırlısı olsun başarılar dileriz

davulcu
03.07.2008, 12:07
adam gitmiş biz hala başarı diliyoruz:) olsun gidenede başarı dilemek bize yakışır :) oda bizim ayrıcalığımız:)

teo9
16.10.2008, 18:11
Arkdşlr bu oyuncu takımdan ayrılmadı sadece kiralık yollandı,merak edenler tokatsporu takip etsin şu anda orda hatta fortis türkiye kupasına kaldlr,yarn kuralar çekılcek işallh siwasla aynı gruba düşerler de siwas taraftarıda takımda kalması gerktğni anlar.yanlş anlaşlmsn sıwassprmza her zaman başarI yakışır sadce bu oyuncu iki senedir neden kiralık gdyo?