Orijinalini görmek için tıklayınız : PROTESTO

berlinli1967
28.08.2007, 20:50
İŞTE KARAR VERİLDİ ARKADAŞLAR MACA SİYAH GİYNEREK GİDELİM PROTESTO BU YAPILAN HAKSIZLIKTIR 250 BİN YTL ÖDEMEK ZORUMUZA GİDYOR ASLANLAR GİBİ CIKAR TRABZONU YENERİZ AMA OLAN KÜLÜBE ZARAR EMEĞE YAZIK SİVASLI OLARAK BU OLAYA KARŞI KENETLENELİM LÜTFEN SİVASLIYIM DİYEN HERKEZ ALLAH AŞKINA DUR DİYELİM BU OYUNA

1967_DERNEK_NAİL
28.08.2007, 20:55
LANET OLSUN BÖLE FEDERES YONA BÖLEMİ OLAYLARIN ÖNÜNE GEÇECEKLER ÇOK AYIP ÇOK

berlinli1967
28.08.2007, 20:57
YETER ARTIK UYUMAYIN SİVASLILAR ELİMİZDE ALIYORLAR

ceza_tolga_rep
28.08.2007, 21:00
arkadaşlar antep maçına bişeyler yapalım*bi pankart ya da başka şeyler açalım?bu federasyonu şikayet edelim protesto edelim?

YÖNETİM UYUMA TAKIMA SAHİP ÇIK?UEFAYA GİDİN????

Army
28.08.2007, 21:02
Beyler yönetimle görüştüm cevap bekliyorum eğer olumlu cvp alırsak cumartesi günü yürüyüş yapacaz tüm sivas halkı olarak beklemedeyiz!

babasivaslı
28.08.2007, 21:07
bu nasıl iştir yaaa.
tüm dünya uygulamaları ile çelişen karar alan bir federasyon spor kamuoyuna bu saatten sonra güven verebilir mi?
tarafsız olduğunu söyleyebilir mi?
kınamaktan öte işler yaparak tepki vermeliyiz.
bence SİVASSPOR o maça gerekirse çıkmasın.
madem ki ts nin yanında federasyon, onca masrafa katlanıp tarafsız sahaya gidip oynayacağımızaa hiç oynamayalım daha iyi.
bir de futbolcularımız ceza aldı ve ayrıca görülmemiş şey 250 bin ytl para cezasına biz ( maç bizim sahada oynanmış gibi) katlanacağız.
KINAMAK YETMEK.
YİĞODUN KİM OLDUĞUNU SAHİPSİZ OLMADIĞII GÖSTERMEMİZ LAZIM...

blacksand58
28.08.2007, 21:15
En iyi protesto Sivasspor'un maça çıkmamasıdır. En fazla maçın tekrarına karar verirler heralde.

gmmetin
28.08.2007, 21:17
şimdi iş mecnun başkana düşüyor çıkmıycak maçlara gitmiycek maca çünkü tekrarı veren adamlar maçıda verdirirler...mecnun başkan herşeyini ama herşeyini koymalı dikkat edin heryolu denemeli

berlinli1967
28.08.2007, 21:21
BİZ TARAFTAR OLARAK GÖREVİMİZİ YAPALIM YETER PROTESTO GEREKLİ DUYMALI TÜRKİYE BİZE YAPILAN HAKSIZLIĞI

swoden
28.08.2007, 21:25
Trabzon fanatiği saygıdeğer(!) Ulusoy'un federasyonundan kesinlikle Trabzon'un içinde bulunduğu yargıda adil bir karar alınması beklenemezdi. Federasyon başkanlığı hayatı boyunca aldığı tüm kararlar birilerini tatmin etme amacı taşıyan, işin hukukunu düşünmeyen bu son derece yanlı adam hala burada duruyorsa yazıklar olsun. Ne yapalım yani bu adamı zorla Leventteki binasından tutup boynundan sürükleyerekmi atalım dışarı federasyon başkanlığını bırakması için. Yazıklar olsn ya. Bu adam yarın bir gün karşılaşacağı Mecnun başkanın yüzüne nasıl bakacak. Gerçi bunda utanma yoktur. Yeter artık arkadaşlar bu adamın görevi bırakması için olacak her eylemde varım. Türk futbolu kurtulsun.

Ben Trabzon'la yeniden oynamaya karşı değilim. Bizim aslanlarımız çıkıp o gerekli dersi verecektir eli silahlılara...

berlinli1967
28.08.2007, 21:27
HADİ YİĞİDOLAR UYANMA ZAMANI YANLIŞ YAPTILAR DEVİ UYANDIRDILAR ALAYINA İSYANNNNNNNNNNNNN

liseli
28.08.2007, 21:30
Biz sesimizi çıkarmadıkça sustukça bize zarar veriyorlar.Bu hafta federasyona gereken tepki verilecektir.Ayrıca sağda solda Sivasspora küfür eden Trabzon taraftarıda 2. yarı bizimle uğraşmanın cezasını çekecek hesap sorulacak...

sRdR
28.08.2007, 21:55
BU NE DEMEK YA BU KARAR TÜRK FUTBOLU VE TFF ADINA KARA BİR LEKE OLARAK KALACAKTIR HEMEN UEFA VE FİFA'YA BAŞVURALIM...

58 memo
28.08.2007, 22:03
Beyler yönetimle görüştüm cevap bekliyorum eğer olumlu cvp alırsak cumartesi günü yürüyüş yapacaz tüm sivas halkı olarak beklemedeyiz!

evet gardaş bence yürüyüş yapmak en iyi fikir
Sivasdaki taraftar dernekleri hepsi beraber birleşerek yaparsanız çok iyi olur
çok rezil bir karar verdiler hükmen galip gelmemiz gerekiyordu..

abdullah58
28.08.2007, 22:15
ISTANBULDAKI SIVASLILAR
ANKARADAKI SIVASLILAR
SIZIN EYLEMLERINIZ DAHA COK SES GETIRIR SIZ YAPIN EYLEMLERINIZI
BIZIM ELIMIZDEN BIRSEY GELMIYOR
ALMANYADA YAPACAGIMIZ BIRSEY VARSA SIZ SÖYLEYIN YAPALIM
BENCE MECNUN BASKAN BU TEKRAR OLACAK OLAN MACA TAKIMI CIKARTMASIN
1ZATEN O MACIDA ALIP ONLARA VERECEKLER
2BU YIL TAKIM COK SANSSIZ
2 HAFTADA 3 SUT DIREKTEN GERI GELDI--SUTLARIMIZ YINE DIREKTEN GERI GELECEK
EN IYISI TAKIMI SAHAYA CIKATMAMAK

58 memo
28.08.2007, 22:26
Hemşolar tff.org.tr
federasyonun resmi sitesidir
bu sitede mail ve faks numaraları var
mail,telefon ve faks la protesto edebiliriz..
saygılar..

BAYPİPO
28.08.2007, 22:27
Bence yönetim bu olayı UEFA'ya götürmeli Ulusoy ve yalakaları al aşağı edilmeli böylece hem hakkımızı savunur hemde Türk futbolunu bu art niyetli yalakalardan kurtarmış oluruz... gerekirse taraftar olarak imza kampanyası yapıp UEFA'ya gönderelim...

BAYPİPO
28.08.2007, 22:30
evet gardaş bence yürüyüş yapmak en iyi fikir
Sivasdaki taraftar dernekleri hepsi beraber birleşerek yaparsanız çok iyi olur
çok rezil bir karar verdiler hükmen galip gelmemiz gerekiyordu..

arkadaşlar bu federasyon değişmediği sürece istediğin kadar yürüyüş yap bir faydası olmaz... En güzeli ve temizi bunları UEFA'ya havale etmek UEFA onların tozunu komple alır...(örnek:danimarka -isveç maçı yanlış hatırlamıyorsam)

tanju_58
28.08.2007, 22:31
FEDERASYON İSTİFA İSTİFA İSTİFA İSTİFA

1967_DERNEK_MUSTAFA
28.08.2007, 22:45
iş işten geçtikten sonra hakkımız yendikten sonra ne yapsak boş ama yönetim şunu veya bunu yapınderlerse her şeye varız

berlinli1967
28.08.2007, 22:54
yönetim sesiz kaldı taraftar yapmalı gerekni lütfen arkadaşlar sesiz kalmayalım

puar
28.08.2007, 22:55
seyirci insin sahaya dayak atsın futbolculara hem dayak ye hem 250bin ytl ceza ye 6 futbolcu ceza alsın gel macıda tekrarla kime hizmet ediyorsunuz nasıl verecekisniz hesabını öbür dünyada 7 milyon sivaslı peşinizi bırakmayacak sn ulusoy sanmayınki sivasspor sahipsiz bu ülkede sadece trabzon var yeter sabırmız taştı elbet gün gelecek bunun hesabını bu dunyada size çektireceğiz unutmayın sivasla dalga gecmek nasıl olurmuş gösterecez mafya ulusoy ve yandasları...

TEK KELİME YAZIKLAR OLSUN SİZLERE...

puar
28.08.2007, 22:56
NE YAPARSAK YAPALIM YOKKKK BUNLAR GİBİ ELLERİMİZDE SATIRLA DOLAŞACAZ ANLAŞILDI

hollywarnrvn
28.08.2007, 22:57
ben böyle bir rezalet görmedim. tabi trabzonspordan alacakları oyları düşünüyor fedarasyon. onun için aferdersiniz ama (YEMEDİ). haksızsam arkadaşlar lütfen yazın. Türk futbolu işte böyle kaybediyor. yazık çok yazıkk...

BROTHERS58
28.08.2007, 22:58
T rabzon F utbol F ederasyonu daha ne beklenırdıkı ben sasırmadım hatta 1 0 dıye tescıl dahı olabılırdı.BASKANIM dogru demıs trabzonda oynasaydı haksızlık etmısler.Artık bu federasyonun onun bunun elınde oyuncak olmus.BUNLARLA NE BASARI GELIRKI BU ULKEYE.HAKKIMIZ HARAM OLSUN TUM TRABZONSPORLU LARA VE ONLARIN YALAKALARINA.250.000 YTL DE TABIKII.

berlinli1967
28.08.2007, 22:58
sivas sahipsiz değillllllllllllllllll

ceza_tolga_rep
28.08.2007, 22:59
ELBET BİRŞEYLER OLACAKTIR.

YÖNETİM UYUMA.....................

puar
28.08.2007, 23:00
7 MİLYON SİVASLI BUNUN HESABINI SORACAK ONLARDAN

berlinli1967
28.08.2007, 23:04
7 milyon sivaslı var ve bize verdileri ceza komik ya

1967_DERNEK_MUSTAFA
28.08.2007, 23:07
tek yapılacak bir şey var herkes mecnun abiyi tanır iyi bilir vede mecnun abininde masaya yumruğu vurması farz oldu kısasa kısas

ceza_tolga_rep
28.08.2007, 23:15
tek yapılacak bir şey var herkes mecnun abiyi tanır iyi bilir vede mecnun abininde masaya yumruğu vurması farz oldu kısasa kısas

MUSTAFA ABİ Bİ VURAYDI MASAYA ARTIK..YAVVV ÇİĞNEDİLER RESMEN BİZİ HALA UYUYOR YÖNETİM...

berlinli1967
28.08.2007, 23:25
MUSTAFA ABİ Bİ VURAYDI MASAYA ARTIK..YAVVV ÇİĞNEDİLER RESMEN BİZİ HALA UYUYOR YÖNETİM...

başkan vurmazsa mustafa abi gibi yiğidolarda var vurur allah vurur sivası sahipsiz sanmayın tükürsek boğulurlar

k_erdi
28.08.2007, 23:25
MACA PAF TAKIMI CIKSIN BOYLE BIR SEY YOK HEM DAYAK YIYORUZ HEM 250 MILYAR PARA CEZASI YIYELIM HEM 3 PUANIMIZI YESINLER YAZIKLAR OLSUN HALUK ULUSOY KARADENIZLI OLDUGUNU BUKADAR BELLI ETME ANTEP MACINA SIYAH FORMAYLA CIKALIM HEM TAKIM HEMDE TARAFTARLAR

ademgoze
28.08.2007, 23:28
federasyonun logosu nasıl olmuş yeni çıktı
http://ademgoze.sitemynet.com/mynet_resimlerim/_st.jpg

berlinli1967
28.08.2007, 23:49
süper olmuş trabzondan bu cıkar işte

melih1
28.08.2007, 23:58
benım daha parlak bı fıkrım var..

bu hafta ınıp bız de bı araba sopa atalım anteplılere.. :D

FurkaN
29.08.2007, 00:05
Antep maçına pankartlar hazırlatılabilir... Artık tepkimizi gösterelim sürü gibi olmayalım...

ceza_tolga_rep
29.08.2007, 00:07
arkadaşlar antep maçında yine statda olacağım.ama burdan sesleniyorum herkes tepki gösterecek formüller bularak bizlerle paylaşsın.onlara öle bi tepki verelim ki ayıp ettiklerini yanlış yaptıklarını anlasınlar.

Ülkücü_Gençlik
29.08.2007, 00:09
benım daha parlak bı fıkrım var..

bu hafta ınıp bız de bı araba sopa atalım anteplılere.. :D

kardeş anteplilerin ne suçu var şimdi sopa yiyecek birileri varsa onlarda başta haluk ulusoy olacak dansöz herif olmak üzere trabzonulardır.

melih1
29.08.2007, 00:44
kardeş anteplilerin ne suçu var şimdi sopa yiyecek birileri varsa onlarda başta haluk ulusoy olacak dansöz herif olmak üzere trabzonulardır.

anteplılerın bı sucu yok.maksat sahaya girmek ya :D

Ss--58--Ss
29.08.2007, 00:45
LANET OLSUN FEDERASYONA ONLARDAN ZATEN ANCAK BU KARAR BEKLENİRDİ.TRABZON UŞAKLARI BAŞTA HALUK ULUSOY OLDUGU SÜRECE TÜRK FUTBOLU TEMİZE CIKMAZ.DEFOL ULUSOYYYYY

ÇEK ARTIK ELLERİNİ TÜRK FUTBOLU ÜZERİNDEN.TÜRK FUTBOLU ÜZERİNDE YETER OYUN OYNADIGIN.DEFOL ULUSOY DEFOLLLLLLLLLL:mad:

MOS-BY-58
29.08.2007, 01:16
BENCE ÜZERINDE 250000 YTL YAZAN BÜYÜK (MESELA 1 metreye 2 metre veya olursa daha büyük) SEMBOLIK KARTON CEK HAZIRLANIP TARFTARLAR TARAFINDAN TUTULABILIR VEYA PANKART OLARAK ASILABILIR. ALTINA DA "FEDERASYONA" DIYE YAZILABILIR...VEYA DAHA KÜCÜK EBATLARDA AMA COK SAYIDA SEMBOLIK CEKLER TARAFTARLAR TARAFINDAN GÖSTERILEBILIR...

SU PANKARTLAR DA ASILABILIR:
- "SAHAYA ATLASAK KAC YTL OLUR HALUK ABI?"
- "SIVAS'A 250000, AGAYA(!) BELES"
- "50000 FAZLA VERSEK DE BIZ DE SAHAYA ATLASAK SEVABINA"
- "HAMAM PARASI OLSUN"
- "250000 YTL ILE NELER YAPILABILIR?:
15 ADET TOFAS DOGAN MARKA OTOMOBIL
2 ADET PORSCHE MARKA SPOR OTOMOBIL
3 ADET SÜPER LÜKS DAIRE
8 MACTA (TANESI 31000 YTL'DEN!!!) TRABZON TARAFTARI OLARAK
AVNI AKER'DE SAHA BASMAK
SIVAS TARFTARI GIBI EFENDI KALMAK"

yigido_furkan
29.08.2007, 01:16
bnce biran önce ne yapılacagına karar verilip uygulanması lazım bncede en iyi tepkiyi seyirci verecektir ama öyle 100 200 kısıyle olacak ış degil herkes ne yapılacaksa destek verilip görevini yapmalı ulusoy İSTİFA!!!!

mesut_tncsvs
29.08.2007, 01:33
artık yeter ulusoy istifa etme zamanı geldi.gerekirse uluslararası müsabakalara çıkmayalım ama şu adamı federasyonun başından alın bu adam kurallarına göre oynamıyor.kuralları kendisi belirliyor. önceden çok seviyordum ama artık 3 senedir nefret ediyorum

sivas_sevdamiz
29.08.2007, 03:30
Arkadaşlar bence SİVASSPOR o maça kesinlikle çıkmalı. hatta gerekirse bir önceki maça çıkmayıp özellikle o maça çok iyi hazırlanmalı..

Bir de yönetim veya taraftar dernekleri bi organizasyon yapsalar cumartesi günü falan toplanıp yürüsek...

sivaslimemo
29.08.2007, 04:56
http://img511.imageshack.us/img511/7897/ulusoytariyw2.jpg

kendi designim alinti degildir!!!

ayazoğlu
29.08.2007, 05:24
Bari 250 000 YTL çezayı 250 000 000 yapında kurtulalım

onur_sivas
29.08.2007, 08:20
TEK KELİMEYLE YAZIKLAR OLSUN FEDERASYONA..BURDA ACİZLİĞİNİ GÖSTERMİŞTİR BUNDAN SONRA OLACAKLARIN TEK SORUMLUSU FEDERASYONDUR..NE YÖNETİCİLER NE FUTBOLCULAR NE HAKEMLER BU SORUMLULUK FUTBOL FEDERASYONUNA AİTTİR...

gfb34
29.08.2007, 08:47
futbol kuralları değiştiğini deklere etmiştir federasyon .bundan böyle yeşil sahalarda iki takım onbirinden başka ev sahibi takım tarfatarından oluşan üçünçü bi onbir daha olacak .öyle ise sivaspor yeşil sahadaki taraftar onbiride federasyona g.antep maçından evvel taraftar onbiri yiğidolar olarak esama lisetsi bildirilmiştir.

Murad_Kelleci58
29.08.2007, 08:47
Allah bir gün bu kararları verenlerinde cezasını verecek... İlahi adalet burda olmasada öbür dünyada yerini bulacak.. Merak etmeyin hepinizin yakasında olacak tüm Sivaslıların eli öteki dünyada.. Ya içimden var ya size çok çok kötü şeyler söylemek.. Ağza alınmayacak sözler yazmak istiyorum ama.. neye yarar ki siz bu lafları içinize çok fazlasıyla sindirebilen insanlarsınız.. Sizler yani Federasyon Başkanı ve üyeleri İSTİFA.. İSTİFA...İSTİFA ..İSTİFA...İSTİFA...İSTİFA...İ STİFA... tek sözüm var... YAZIKLAR OLSUN...

DinamikGazetesi
29.08.2007, 09:57
ulusoy-suz artık yeter..!! Bu adama kim dur diyecek? Tarafsız bir TFF istiyoruz..

"Taraftarları tahrik edip, sahaya indirip kendimizi tokatlattırdığımız için ve 2 haftadır, 3 haftadır futbol kamuoyunu yapmış olduğumuz bu sıkıntılı hareketten dolayı da meşgul ettiğimiz için Türk futbol kamuoyundan özür diliyoruz"
Mecnun OTYAKMAZ

Zaten bunlar herşeyi anlatıyor..!!

berlinli1967
29.08.2007, 10:00
cumartesi günü yürüyüş yapalım tüm dernek üyeleri ve sivassporun haksızlağa uğradığına inanan herkesz gelmeli yanlız bırakmayalım takımımızı bu yolda

liseli
29.08.2007, 10:28
Adamlar Trabzonspor forumlarında Ulusoya tşk ediyorlar

omer58
29.08.2007, 10:49
bu ne ya olmaz bu kadar...
arkadaşlar biraz sessiz kaldık biz lafa geldikmi 3 milyonuz yok 5 milyonuz 7 milyon falan dioruz ama icraatımız hiç yok bir yerden başlanmalı artık bu kadarda olmazzz

buraks58
29.08.2007, 11:00
kusura bakmayın ancak hiçbirşey yapabileceğimizi sanmıyorum.federasyon kararını açıklamadan önce trabzon yönetimi,taraftarı,basını herşeyi yaptı açık olan hükmen yenilgilerini engellemek için ve bunuda başardılar.

melih1
29.08.2007, 11:07
Adamlar Trabzonspor forumlarında Ulusoya tşk ediyorlar

tşk etmekle kalmazlar bi taraflarınıda kaldırırlar.nede olsa yalakalıkta uzerlerıne yok :D

Ahwettt
29.08.2007, 11:18
Bende bir Sivasspor taraftarı olarak bu maça Sivassporumuz çıkmamısınm istiyorum .Bak ozman ULUSOY denen nesene nasıl işin içinden çıkıyorsa çıksın.Bütün dünyaya rezil olsun.

BOUN
29.08.2007, 11:37
Yaklaşık iki yıl evvel federasyon seçimlerinden hemen önce Sivas'a gelip Sivasspor tesislerinde Mecnun başkandan destek isteyen ve kısmi destek alan Ulusoy'a karşı bir an evvel yönetimden açıklama yapılmalıdır ve Ulusoy yönetiminden desteğin tamamen çekildiği kamuoyuna deklare edilmelidir. Ayrıca gidilebilecek hertürlü kapıya gidilmeli ve yargı yolu vs her yol denenmelidir.

Mecnun başkan sana sonuna kadar güveniyoruz....

berlinli1967
29.08.2007, 11:51
başkanımız sivas için emek verdi sıra taraftarda herşey başkanda kalmıyor sivas göstermeli protestooooooooooooooooooooooo

izmirliyigido
29.08.2007, 13:15
arkadaşlar antep maçında yine statda olacağım.ama burdan sesleniyorum herkes tepki gösterecek formüller bularak bizlerle paylaşsın.onlara öle bi tepki verelim ki ayıp ettiklerini yanlış yaptıklarını anlasınlar.

ARKADAŞLAR BENİM 1. TEKLİFİM ŞU:

BU HAFTADAN İTİBAREN BAŞLAMAK ÜZERE, HAKEMİN BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER "TÜM STAD, HİÇ SUSMADAN TAM 5 DAKİKA ULUSOY VE FEDERASYONU" İSTİFAYA DAVET EDELİM. VE BUNU HER HAFTA MAÇLARDA 2. YARI DÜDÜĞÜNDE DE YAPALIM.

2. TEKLİFİM; AYRICA CUMARTESİ GÜNÜ TOPLANIP FUTBOL FEDERASYONU ADINA SİVAS GSM'NE SİYAH ÇELENK BIRAKIP YÜRÜYÜŞ YAPALIM.

3. TEKLİFİM G.ANTEP MAÇINDA RENKLİ KARTONLARA TRAJİ-KOMİK KARİKATÜR VE YAZILARLA OLAYI VE FEDERSAYONU ELEŞTİREN PANKARTLAR HAZIRLAYALIM VE HEP BİRLİKTE BASININ VE MEDYANIN İLGİSİNİ TRİBÜNLERE ODAKLAYALIM.

.

58 memo
29.08.2007, 13:19
ARKADAŞLAR BOŞ DURMAYALIM
FEDERASYON MAİLİ=tff@tff.org
federasyon maillerden Sivas ın gücünü anlasın
mail atmayan Trabzonlu olsun:):)
tff@tff.org

info@uefa.com

izmirliyigido
29.08.2007, 13:28
ZATEN BELLİYDİ !

Federasyonun yanlı tutum içinde olacağı zaten aşikardı. Yıllardır 3 büyüklerden 2'sinin ve Trabzon'un yanındaydı herzaman. Bu olaylada doğrulamış ve kanıtlamış oldu. Koltuğun artık sallanıyor HALUK, dikkat et.

HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL

Bizim için önemli değil. Adamlar zaten denk dursalardı maçı kazanmışlardı, biz tekrar maçında kaybetsek bile değişen birşey olmayacak. Ama acı olan tarafı, hem futbolcularımız ceza aldı, hemde 250.0000 YTL gibi çok ağır bir ceza geldi. Ve tüm kamuoyunda biz suçlu muamelesi ve bakışı görüyoruz. Yazık çok yazık.

Ama ilahi adalet varsa (ki inanıyorum var ve tecelli edecek) bu sefer maçı kaybetmeyeceğiz. Gerçi masa başında kazanmaktansa, sahada kaybetmeyi tercih ederim.

sairfilmenam
29.08.2007, 13:50
Merhaba arkadaşlar,

Foruma üye olalı epey oldu, lakin bugüne kadar ne doğru dürüst takip ettim ne de bir şey yazdım. Federasyonun kararı bu durumu değiştirdi, ben de kişisel olarak bir protesto çekmeyi uygun gördüm.

Bir Sivasspor taraftarı olarak Futbol Federasyonu'nun bu yanlı, buram buram hemşehricilik kokan kararını kınıyorum. Bu en hafif tabirle 'taşları bağlayıp itleri salmak'tır; bu, bundan sonra maçın gidişâtından memnun olmayan her fanatiğin sahaya atlarken kendini daha rahat hissetmesine sebep olacak vahim bir hatâdır; bu adalet değildir, bu ahlâka ve insâfa sığacak bir karar değildir.

Sayın başkanın özür metnini ise -eğer ironi içermiyorsa- hayli tuhaf bulduğumu söylemeliyim. Bu söylediklerinde ciddi olamaz diye düşünüyorum. ''Futbolcularımız kendilerini tokatlattıkları için herkesten özür diliyoruz'' da ne demek Allah aşkına sayın başkan? Her sene seyircisinin en az bir vukuatı olan bir Trabzonspor'dan bahsediyoruz burada. Kaldı ki burada hadise Sivasspor'la sınırlı da değil, Türk futbolunu ilgilendiren bir mevzuu bu. Bu adamlar böyle yaptıkça, federasyon da bunların sırtını sıvazlarcasına muamelede bulundukça kaybeden sadece Sivasspor'dan ibaret olmayacak sayın başkan, Türk futbolu kaybedecek. Yazık değil mi? Vebal diye bir kavramdan haberiniz yok mu? Kusura bakmayın ama şu adaletsizliğe tepkiniz ''özür'' dilemek olacaksa bu sonucun vebali Albayraklar'ın, Federasyon'un ya da kendini bilmez Trabzon taraftarının omuzlarına yüklenmez sadece, siz de payınızı alırsınız bu vebalden böyle biline.

Öneriye gelince; bence Sivasspor Yönetimi bu kararı kesin bir dille protesto etmeli, esaslı bir protesto metni hazırlanmalı ve Sivasspor'un tekrar maçına çıkmayacağını, bu haysiyetsizliğin bir parçası olmaktansa 3-0'lık hükmen mağlubiyeti seve seve kabulleneceğini belirterek hem utanmazca hala daha verilen kararı beğenmeyen Trabzonspor'a, hem de adaletten behresi olmayan federasyona en güzel cevabı vermelidir.

Yiğiter
29.08.2007, 13:57
Merhaba arkadaşlar,

Foruma üye olalı epey oldu, lakin bugüne kadar ne doğru dürüst takip ettim ne de bir şey yazdım. Federasyonun kararı bu durumu değiştirdi, ben de kişisel olarak bir protesto çekmeyi uygun gördüm.

Bir Sivasspor taraftarı olarak Futbol Federasyonu'nun bu yanlı, buram buram hemşehricilik kokan kararını kınıyorum. Bu en hafif tabirle 'taşları bağlayıp itleri salmak'tır; bu, bundan sonra maçın gidişâtından memnun olmayan her fanatiğin sahaya atlarken kendini daha rahat hissetmesine sebep olacak vahim bir hatâdır; bu adalet değildir, bu ahlâka ve insâfa sığacak bir karar değildir.

Sayın başkanın özür metnini ise -eğer ironi içermiyorsa- hayli tuhaf bulduğumu söylemeliyim. Bu söylediklerinde ciddi olamaz diye düşünüyorum. ''Futbolcularımız kendilerini tokatlattıkları için herkesten özür diliyoruz'' da ne demek Allah aşkına sayın başkan? Her sene seyircisinin en az bir vukuatı olan bir Trabzonspor'dan bahsediyoruz burada. Kaldı ki burada hadise Sivasspor'la sınırlı da değil, Türk futbolunu ilgilendiren bir mevzuu bu. Bu adamlar böyle yaptıkça, federasyon da bunların sırtını sıvazlarcasına muamelede bulundukça kaybeden sadece Sivasspor'dan ibaret olmayacak sayın başkan, Türk futbolu kaybedecek. Yazık değil mi? Vebal diye bir kavramdan haberiniz yok mu? Kusura bakmayın ama şu adaletsizliğe tepkiniz ''özür'' dilemek olacaksa bu sonucun vebali Albayraklar'ın, Federasyon'un ya da kendini bilmez Trabzon taraftarının omuzlarına yüklenmez sadece, siz de payınızı alırsınız bu vebalden böyle biline.

Öneriye gelince; bence Sivasspor Yönetimi bu kararı kesin bir dille protesto etmeli, esaslı bir protesto metni hazırlanmalı ve Sivasspor'un tekrar maçına çıkmayacağını, bu haysiyetsizliğin bir parçası olmaktansa 3-0'lık hükmen mağlubiyeti seve seve kabulleneceğini belirterek hem utanmazca hala daha verilen kararı beğenmeyen Trabzonspor'a, hem de adaletten behresi olmayan federasyona en güzel cevabı vermelidir.

başkanın yaptığna edbiyatta "kara mizah(black humour)"" diyorlar.yani o da aslında adaletsizliktan yakınıyor..

sairfilmenam
29.08.2007, 14:01
başkanın yaptığna edbiyatta "kara mizah(black humour)"" diyorlar.yani o da aslında adaletsizliktan yakınıyor..

Başta kullandığı ''Taraftarları tahrik edip...'' ibaresi olmasa ben de buna kara mizah der, hatta cuk oturmuş der geçerdim ama o ibare işin rengini değiştiriyor maalesef.

Yiğiter
29.08.2007, 14:05
Başta kullandığı ''Taraftarları tahrik edip...'' ibaresi olmasa ben de buna kara mizah der, hatta cuk oturmuş der geçerdim ama o ibare işin rengini değiştiriyor maalesef.

bence "anlayana tokat gibi cevap vermiş ama anlayana tabi.

alikaya58
29.08.2007, 14:16
Bu taraflı federasyonun sitesini protesto için mail bombardımanına tutalım.

altuntas58
29.08.2007, 15:34
Ben şahsen başkanın tutumunu destekliyorum kara mizahla gönderme yaparak gitmesi gereken yerlere ve bütün türkiyeye gerekli mesajı veriyor kanısındayım ayrıca bütün sivaslı kardeşleimden fedefesyonu protesto yağmuruna tutmlarını istiyorum UEFA yada protesto cekelim hemde bir sefer değil yüzlerce kere cekelim

tff@tff.org
info@uefa.com

Deliilyasliyiz
29.08.2007, 16:09
arkadaslar onu bunu bırakında antep macında neler yapacagımızı konusalım.ilk olarak stada siyah renkleri giyinip geliyoruz.sonra herkes pankartlarını hazırlamaya baslasın.bence çarşının yaaptıgı gibi güncel sözlerden alıntı yaparak pankartlar yapalım.mesela kurtlar vadisinde bi sürü söz var alıntı yapabiliriz.

CÜSSKB-Fettah
29.08.2007, 16:16
Hem takımımızın hemde Başkanımızın arkasında duralım yönetim ne derse onu yapalım ama yazık sonrada utanmadan Türk futbolu niye ilerlemiyor? niye avrupa külüplerinin seviyesine gelemiyoruz diye açık oturumlar konuşmalar yapıyorlar. Anadolu takımı diye geçinip diğer anadolu takımlarının emegini hiçe sayan zihniyetlere federasyonda koltuk verirseniz olacagı bu.....Ama keser döner sap döner o hesap bir gün bizden tarafada döner çünkü biz Baskanımızla,hocamızla, futbolcularımızla yüregimiz ortaya koyup oynuyoruz.Hodri meydan.......

berlinli1967
29.08.2007, 18:00
PROTESTO SİVAS İSYANDA YETER GRUPLAR VE TÜM YİĞİDOLAR UYANIŞ ZAMANI

berlinli1967
29.08.2007, 18:01

BU HAFTADAN İTİBAREN BAŞLAMAK ÜZERE, HAKEMİN BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER "TÜM STAD, HİÇ SUSMADAN TAM 5 DAKİKA ULUSOY VE FEDERASYONU" İSTİFAYA DAVET EDELİM. VE BUNU HER HAFTA MAÇLARDA 2. YARI DÜDÜĞÜNDE DE YAPALIM.

2. TEKLİFİM; AYRICA CUMARTESİ GÜNÜ TOPLANIP FUTBOL FEDERASYONU ADINA SİVAS GSM'NE SİYAH ÇELENK BIRAKIP YÜRÜYÜŞ YAPALIM.

3. TEKLİFİM G.ANTEP MAÇINDA RENKLİ KARTONLARA TRAJİ-KOMİK KARİKATÜR VE YAZILARLA OLAYI VE FEDERSAYONU ELEŞTİREN PANKARTLAR HAZIRLAYALIM VE HEP BİRLİKTE BASININ VE MEDYANIN İLGİSİNİ TRİBÜNLERE ODAKLAYALIM.

.

BU ÜÇ SECENEKTEN BİRİNİ SECELİM HANGİSİ OLSUN

ahmetcelik
29.08.2007, 18:08
ALBAYRAK VE ULUSOYUN BÜTÜN ÜRETTIGI VE SUNDUGU HIZMETLERI

BIR SIVASLI OLARAK PROTESTO EDIN.

BUNLAR 7. MIO. SIVASLIYI TANISINLAR VE ARKAMIZDA OLAN YIGIT ANADOLU INSANLARIMIZ AYNEN BUNU DESTEKLIYECEK.

BÖLGECILIGE CIFTE STANDARTLARA SON.

BU TOPRAKTA YASAYAN HER KIM ISE ESIT OLACAK, FAKAT YANLIS YAPANI YARGI VE INSANIMIZ CEZALANDIRACAK.

HATTA TÜRK VATANDASLIGI SORGULANMALI.

ÜLKEDE HER TÜRLÜ KAOSA YOL ACAN HER KIMSE SORGULANMALI.

BURASI TÜRKIYE DINGONUN AHIRI DEGIL O KOLTUKLAR GECICI MAKAMLAR SIZ ORDA TÜM TÜRKIYEYI TEMSIL EDIYORSUNUZ.

MAKAMINI MENFI MESELELER ICIN KULLANANLAR YARGI VE YÜCE TÜRK MILLETI ÖNÜNDE IFADE VERECEKLER.

berlinli1967
29.08.2007, 18:16
ALBAYRAK VE ULUSOYUN BÜTÜN ÜRETTIGI VE SUNDUGU HIZMETLERI

BIR SIVASLI OLARAK PROTESTO EDIN.

BUNLAR 7. MIO. SIVASLIYI TANISINLAR VE ARKAMIZDA OLAN YIGIT ANADOLU INSANLARIMIZ AYNEN BUNU DESTEKLIYECEK.

BÖLGECILIGE CIFTE STANDARTLARA SON.

BU TOPRAKTA YASAYAN HER KIM ISE ESIT OLACAK, FAKAT YANLIS YAPANI YARGI VE INSANIMIZ CEZALANDIRACAK.

HATTA TÜRK VATANDASLIGI SORGULANMALI.

ÜLKEDE HER TÜRLÜ KAOSA YOL ACAN HER KIMSE SORGULANMALI.

BURASI TÜRKIYE DINGONUN AHIRI DEGIL O KOLTUKLAR GECICI MAKAMLAR SIZ ORDA TÜM TÜRKIYEYI TEMSIL EDIYORSUNUZ.

MAKAMINI MENFI MESELELER ICIN KULLANANLAR YARGI VE YÜCE TÜRK MILLETI ÖNÜNDE IFADE VERECEKLER.
aynen katılıyorum PROTESTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO O

neca
29.08.2007, 18:17
Bu iki kişiden kurtulmak gerek ya bu şekilde ya da defolsunlar o koltuktan size laik değil sırf avantadan para kazanmak için oturmuşlar oraya yeter trabzon başkanı ve haluk ulusoy ve yandaşalrını kınıyorum bu çile bitsin artık yeter illa 4 eylülde trabzon rövanş maçında kan gövdeyi götürdükten sonra iş işden geçtikten sonramı aklınız başınıza gelecek ayıptır ayıp

berlinli1967
29.08.2007, 18:21
KAN GÖVDEYİ GÖTÜRECEK KESİN BURDA TRABZONLULAR GELİRSE VAHİM DURUM

Del Piero
29.08.2007, 18:43
YETER ulu'SOYSUZ DEFOL GİT

YİĞİDO UYUMA TAKIMINA SAHİP ÇIK

neca
29.08.2007, 19:27
SİVASIMIZIN YENİ SLOGANI :
ULUSOY ULUSOY SEN GİT EVİNDE SOĞANSOY
--------------------------------------
ANTİ ULUSOY :mad:

babayavuz
29.08.2007, 19:53
sizler bu usaklardan bu serref yoksunu insanlardan bu kuklalardan ne bekliyordunuzki bunlarin hepsi trabzonun kuklasi olmuslar kuklalar kendi baslarina hareket edebilirlermi hic illa birileri iplerinden tutup oynatacakki hareket etsinler bu kuklalarin ipinide birileri tuttu ve oynatti o kisilerde malum kisiler.

berlinli1967
29.08.2007, 20:52
bu oyuna dur demek lazım sivas bu oyunu bozar

berlinli1967
30.08.2007, 12:25
birşey yapmamız gerek antep macında bır sey yapmamız lazım sessiz kalamayız

berlinli1967
30.08.2007, 13:40
FİKİRLERİNİZİ DUYMAK İSTERİM İNAN

berlinli1967
30.08.2007, 15:22
gaziantep macına organize olalım tüm yiğidolarrrrrrrrrrrrrrr

RECEP_YÜKSEL
30.08.2007, 15:42
Federasyona siyah protesto
30 Ağustos 2007 Perşembe 15:30
Federasyonun Trabzonspor-Sivasspor maçını tekrarlatması tepkiyle karşılandı.
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, Trabzonspor-Sivasspor maçının tarafsız sahada ve seyircisiz olarak yeniden oynanması kararına Sivas basınından tepki geldi.

Kentte yayın yapan Hürdoğan Gazetesi, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun kararına tepki göstermek amacıyla bugünkü spor sayfasını tam sayfa siyah baskı çıkararak, alınan kararı protesto etti.

Gazete, spor sayfasında, kararın yanlış olduğunu okuyucularına anlatmak için siyah zemin üzerine ''Türkiye Futbol Federasyonu'nun futbol tarihinde görülmemiş kararını protesto ediyoruz'' ifadesini kullandı.

yeniceri_can
30.08.2007, 15:50
Federasyona siyah protesto
30 Ağustos 2007 Perşembe 15:30
Federasyonun Trabzonspor-Sivasspor maçını tekrarlatması tepkiyle karşılandı.
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, Trabzonspor-Sivasspor maçının tarafsız sahada ve seyircisiz olarak yeniden oynanması kararına Sivas basınından tepki geldi.

Kentte yayın yapan Hürdoğan Gazetesi, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun kararına tepki göstermek amacıyla bugünkü spor sayfasını tam sayfa siyah baskı çıkararak, alınan kararı protesto etti.

Gazete, spor sayfasında, kararın yanlış olduğunu okuyucularına anlatmak için siyah zemin üzerine ''Türkiye Futbol Federasyonu'nun futbol tarihinde görülmemiş kararını protesto ediyoruz'' ifadesini kullandı.

ceza bildiğim kadarıyla 50 bin ytl ye indirilmişdi.ama hiç bişey değişmez

OrhanKARAHAN
31.08.2007, 08:29
ve hatta derim ki, taraftar grupları organizesi ile yapılabilir belki bu önerim; antep maçının ilk 5 - 10 dakikası federasyonu protesto etmek için sahaya arkamızı dönelim

berlinli1967
31.08.2007, 09:06
bu düşünce uygun olabilir ne yparsak bu hafta yaparız

izmirliyigido
31.08.2007, 09:17

.

Arkadaşlar ben teklifimi tekrarlıyorum. G.Antepspor maçında başlamak üzere, her maçta her 2 yarının ilk 5 dakikasında hiç susmadan tüm stad Federasyonu ve Ulusoy'u İstifaya Davet edecek şekilde Protesto yapalım. Görün bakın ses getirecektir.

.

58svs58
31.08.2007, 09:54
bakıyorumda burada herkes ah vah ediyor. ama sivasta oturmayan insanlara oy verip vekil seçerseniz sahipsiz kalırız

aliizzetbegovic
31.08.2007, 10:45
bakıyorumda burada herkes ah vah ediyor. ama sivasta oturmayan insanlara oy verip vekil seçerseniz sahipsiz kalırız

dostum sen sivaslı olduğuna eminmisin ya her baktığım konuda muhalefeti oynuyosun nedir anlmadım bu muhalefetin sebebi garip açıkçası

nazimgulturk
31.08.2007, 11:42
antep maçında en iyisi güzel bir protesto yapılsın

c_none84
31.08.2007, 12:26
bülent demirlek

eğer sahaya çıksaydım 3-5 sivaslıyı oyundan atmam gerekecekti demiş

1967_CLUB_ÖZGÜR
01.09.2007, 14:29

Abi noldu yaa yönetim Tekrar seni arayıp haber verdimi..

merakla cevap beklıyoruz senden tüm sivas halkı olarak:)

merkez_emre
01.09.2007, 14:58
Abi noldu yaa yönetim Tekrar seni arayıp haber verdimi..

merakla cevap beklıyoruz senden tüm sivas halkı olarak:)

evt ozgur bütün sivas halkı carsıda seni beklıo sensiz kımse cıt cıkarmıo git de bi baslasınlar :D

Ss--58--Ss
01.09.2007, 15:41
hep destek tam destek..................

albina58
01.09.2007, 16:10
Biraz önce futbol federasyonu önünde bir gurup arkadaş toplandık ve protesto eylemimizi yapdık.
''Haluk ulusoy istifa ''
''Tüm kulüplerin federasyon başkanı olunuz''
Gibisinden slongalar attık ve yaklaşık 15 dak. süren protesto eylemimizden sonra olaysız bir şekilde dağıldık.
Protesto eylemi sırasında,NTV-CİHAN AJANS-SAMANYOLU ve SKY TÜRK tv kanalları bulunuyordu,basına açıklamayı ise orda bulunan taraftarlarımız adına İstanbul sivasspor taraftar derneği başkanı Av.ALPER KAHVECİOĞLU yapdı.Basın açıklamasında''Üç yıldır süper ligde mücadele eden takımız,gerek saha içi gerekse saha dışında fair play anlayışı içerisinde mücadelesini sürdürmekte,hiçbir spor dışı olaya karışmadığı gibi taraftarlar olarak dostluklarımızı geliştirdiğimiz -tatangalar-kocaeli ve bursa taraftar dernekleri ilede dosdane ilişkilerimizi sürdürüyoruz.Kaldıki ulusoy yönetiminde SİVASSPOR aleyhinde alınan kararı medeni bir şekilde taraftarlar olarak protesto ediyoruz,degerli basın mensubu arkadaşlarıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.'' olarak bitirdi.

albina58
01.09.2007, 16:20
İstanbul Sivasspor Traftar Derneği ,öncülünde T.F.F önünde gerçekleştidiğimiz protesto eylemine katılım az oldu.Şimdi arkadaşlar beyinleri ölçüsünde kaç kişi geldi,ne kadar geldi gibi sorular soracaklar.İçlerinden ve fesat duygularından gülecekler ve avuçlarını ovuşturacaklar.Bilmiyorlar ve anlamıyorlar,SİVAS ve SİVASSPOR aşkı, sevdası,doğduğumuz,doydugumuz topraga olan sevgimizin,onun bunun şunun öncülüğü haricinde tüm hemşerilerimizin ortak meselesi olduğunu.Var sayalım ki istanbul dernek eline yüzüne bulaştırdı,sesini duyuramadı,federasyon hiç tınmadı ve sivasspor'a cezayı uyguladı.Acaba bugün destek vermeyen içinden haset duygular ile körükleyenler birşeyler mi kazanacaklar.Veya biz kalabalık bir şekilde daha fazla ses çıkararak eylem yapsak, olumlu sonuçlu alsak bizim cebimize mi birşeyler girecek.
Üzülüyorum,SİVASLIYIM diyerek kendilerini adlandırarak böylesi haset duyguları içinde barındıranlara,üzülüyorum.
Yine üzülüyorum ki basın mesubları geldi,hatırı sayılır bir topluluk oluşdu ve basın yolun ile sesimizi duyurduk,bu haset duygusunda olan arkadaşlar site içinde ortalığı bulandıramadıklarına.
Bir kişi olsun,bin kişi olsun,T.F.F önüne gelerek,SİVASSPOR davasında bizleri yalnız bırakmayan onurlu hemşerilerime İ.S.T.D olarak teşekkür ediyorum.

Divriği58-
01.09.2007, 16:21
yaklaşık kaç kişi toplanmıştı bilgi verirmisin

albina58
01.09.2007, 16:27
yaklaşık kaç kişi toplanmıştı bilgi verirmisin

Sevgili hemşerim oraya toplanan insan adedimi önemli,
Yoksa orda SİVASSPOR adına sesimizi duyurmamız mı?

ErdalGüler
01.09.2007, 16:30
Sevgili hemşerim oraya toplanan insan adedimi önemli,
Yoksa orda SİVASSPOR adına sesimizi duyurmamız mı?

Hakan abi senin benim için Sivasspor önemli, bazıları için ise sayı önemli...

Divriği58-
01.09.2007, 16:37
TABİKİ SAYI ONEMLI ORDA 2 KISI ELINDE CELENK DURSA ADAMLAR TIRSAR YOKSA CAMDAN BAKTIKLARINDA KUYRUKLAR HALINDE COSKUN BI KALABALIK GORDUKLERINDEMI TAMAM ONU DA GECTIM HADI SEN HAKLISIN ONEMLI OLAN SAYI DEGIL SES IN CIKMASI PEKI O ZAMAN NEDEN 50-60KISI OLURSAK TOPLANACAGIMIZ PARK DA GITMEYIZ DAHA IYI DAGILIRIZ FALAN DIYODUN BUNLAR SENDEN ALINTI

yigido_furkan
01.09.2007, 16:41
bnde bi sitede okudum sayıyı görünce cok üzüldüm millet yazıodu yok otubusle 10 ksıı gelcez yok surdan gelecez bazı seyler yazmakla olmuo giden ark. canı gönülden tsk. ediyorum gercek Sivassporlu sizlersiniz

OrhanKARAHAN
01.09.2007, 18:41
İstanbul Sivasspor Traftar Derneği ,öncülünde T.F.F önünde gerçekleştidiğimiz protesto eylemine katılım az oldu.Şimdi arkadaşlar beyinleri ölçüsünde kaç kişi geldi,ne kadar geldi gibi sorular soracaklar.İçlerinden ve fesat duygularından gülecekler ve avuçlarını ovuşturacaklar.Bilmiyorlar ve anlamıyorlar,SİVAS ve SİVASSPOR aşkı, sevdası,doğduğumuz,doydugumuz topraga olan sevgimizin,onun bunun şunun öncülüğü haricinde tüm hemşerilerimizin ortak meselesi olduğunu.Var sayalım ki istanbul dernek eline yüzüne bulaştırdı,sesini duyuramadı,federasyon hiç tınmadı ve sivasspor'a cezayı uyguladı.Acaba bugün destek vermeyen içinden haset duygular ile körükleyenler birşeyler mi kazanacaklar.Veya biz kalabalık bir şekilde daha fazla ses çıkararak eylem yapsak, olumlu sonuçlu alsak bizim cebimize mi birşeyler girecek.
Üzülüyorum,SİVASLIYIM diyerek kendilerini adlandırarak böylesi haset duyguları içinde barındıranlara,üzülüyorum.
Yine üzülüyorum ki basın mesubları geldi,hatırı sayılır bir topluluk oluşdu ve basın yolun ile sesimizi duyurduk,bu haset duygusunda olan arkadaşlar site içinde ortalığı bulandıramadıklarına.
Bir kişi olsun,bin kişi olsun,T.F.F önüne gelerek,SİVASSPOR davasında bizleri yalnız bırakmayan onurlu hemşerilerime İ.S.T.D olarak teşekkür ediyorum.

orda olmayı çok isterdim, istanbulda olmadığım için kalbim sizinle idi

Divriği58-
01.09.2007, 19:02

EMİNİM ORAYA GELEN HABER AJANSLARI BUYUK BIR KALABALIK BEKLIYOLARDI 15 KİŞİYİ GÖRÜNCE ŞAŞIRMISLARDIR

yigidolar06
01.09.2007, 19:21
GAYRETLERİNİZE ÇABALARINIZA BAŞKENTTEKİ YİĞİDOLAR OLARAK DESTEK VERİYORUZ KALBİ SİVASSPOR İÇİN CARPANLAR ARTIK İŞ ZAMANI GELMİŞTİR

1967_Dernek_Murat
01.09.2007, 19:29
evt ozgur bütün sivas halkı carsıda seni beklıo sensiz kımse cıt cıkarmıo git de bi baslasınlar :D

mikrafonsen de emre senı bekliyoruz :D

gamzeli_58
01.09.2007, 19:31
maça siyah formayla çıkmak federasyondan daha fazla cwza getirmesin arkadaşlar gardaşlar

abdurrahim_58
01.09.2007, 21:39
Sivassporumuz çıkıp gereken dersi Tarbzonspor'a sahada verecektir inşallah. Trabzon bekle biz Geliyoruz.

merkez_emre
01.09.2007, 23:56
mikrafonsen de emre senı bekliyoruz :D

ben sahada (tribünde) konusurum abi :rolleyes:

1967_CLUB_ÖZGÜR
02.09.2007, 12:04

dur gardas ya ben hala cevap beklıyorum armagan abıden :D

yonetım abımızı arayıp haber versın ondan sonra teşkılatlanırız :)

alderbay
02.09.2007, 12:38
arkadaşlar gerekli dersi futbolcular aslanlargibi sahada taraftarlarda aslanlar gibi türübünde vermeleri lazım bence.cünki bunları yaparken birazda sivas spora zarar gelmeyecek şekilde olmasılazım herşeyi kuralına göre oynayalım, taraftar siyah tşörtlerle,ulusoy aleyhine pankartlarla ve futbol cular ise harıka oyunuyla sahada ders versinler.

ALDERBAY

RECEP_YÜKSEL
02.09.2007, 12:42
TABİKİ SAYI ONEMLI ORDA 2 KISI ELINDE CELENK DURSA ADAMLAR TIRSAR YOKSA CAMDAN BAKTIKLARINDA KUYRUKLAR HALINDE COSKUN BI KALABALIK GORDUKLERINDEMI TAMAM ONU DA GECTIM HADI SEN HAKLISIN ONEMLI OLAN SAYI DEGIL SES IN CIKMASI PEKI O ZAMAN NEDEN 50-60KISI OLURSAK TOPLANACAGIMIZ PARK DA GITMEYIZ DAHA IYI DAGILIRIZ FALAN DIYODUN BUNLAR SENDEN ALINTI

BAK AZ OLUSAK DÖNERİZ DEDİM ÇÜNKÜ BİZ GENEL MEDYAYA HABER VERMEDİK DURUMA GÖRE VERECEKTİK AMA SAĞ OLSUN STV SİVASLI Bİ KARDEŞ HABER ULAŞMIŞ VE O MEDYAY BİLGİ VERMİŞ MEDYA ORDAYKEN 15 DEĞİL YİRMİ KİŞİ BUNUDA ÜSÜTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM GERİ DÖNSEYDİK SENCE DAHA MI İYİ OLACAKTI BAK EYLEM BİLE YAPAMADILAR DESELERDİ DAHAMI İYİ OLACKATI
BEN ARTIK ESKİSİ GİBİ MUTAVAZI OLMUYACAM GEREKLİ CEVABI RAHATCA YAZACAM SANA SORUYOM KARDEŞ İSTANBULDA TANIDIĞIN AKRABAN VARMI VE SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN ONLARA ULAŞIP BU EYLEME KATILMALIRINI SÖYLEDİNMİ VE ONLARDAN KAÇI GELDİ BURDA YAZMAK DEĞİL SÖYLEM DEĞİL EYLEM ZAMANI DEDİK BEN GECE 00 .03 LERE KADAR 4 GÜN TÜM DERNEKLERE MESAJ VE TELEFONLA ULAŞTIN ONLAR DUYARSIZ SA BEN ZİNCİR Mİ VURUP GETİRECKTİM MAÇMIYDIDA PARALARI MI YOKTU GELEMEDİLER BUNU SOR BİZ SİTEM EDENE KADAR ŞAPKALRII ÖNÜNÜZE KOYUN VE İYİ DÜŞÜNÜN BURDA YAZMAK ÇÖZÜM DEĞİL BİLMEM ANLATABİLDİM

oğuzhan AKDOĞAN
02.09.2007, 12:51
250 bin 50 bin ytl ye düşmüştür duyrulur

alderbay
02.09.2007, 13:05
arkadaşlar biraz önce e_mail gönderdim ama hizmet şuan kullanılabilir deil diye yazı cıkıyo sorun bendemi onlardamı anlamadım.buraya tff@tff.org gönderdim

Divriği58-
02.09.2007, 13:45
BAK AZ OLUSAK DÖNERİZ DEDİM ÇÜNKÜ BİZ GENEL MEDYAYA HABER VERMEDİK DURUMA GÖRE VERECEKTİK AMA SAĞ OLSUN STV SİVASLI Bİ KARDEŞ HABER ULAŞMIŞ VE O MEDYAY BİLGİ VERMİŞ MEDYA ORDAYKEN 15 DEĞİL YİRMİ KİŞİ BUNUDA ÜSÜTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM GERİ DÖNSEYDİK SENCE DAHA MI İYİ OLACAKTI BAK EYLEM BİLE YAPAMADILAR DESELERDİ DAHAMI İYİ OLACKATI
BEN ARTIK ESKİSİ GİBİ MUTAVAZI OLMUYACAM GEREKLİ CEVABI RAHATCA YAZACAM SANA SORUYOM KARDEŞ İSTANBULDA TANIDIĞIN AKRABAN VARMI VE SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN ONLARA ULAŞIP BU EYLEME KATILMALIRINI SÖYLEDİNMİ VE ONLARDAN KAÇI GELDİ BURDA YAZMAK DEĞİL SÖYLEM DEĞİL EYLEM ZAMANI DEDİK BEN GECE 00 .03 LERE KADAR 4 GÜN TÜM DERNEKLERE MESAJ VE TELEFONLA ULAŞTIN ONLAR DUYARSIZ SA BEN ZİNCİR Mİ VURUP GETİRECKTİM MAÇMIYDIDA PARALARI MI YOKTU GELEMEDİLER BUNU SOR BİZ SİTEM EDENE KADAR ŞAPKALRII ÖNÜNÜZE KOYUN VE İYİ DÜŞÜNÜN BURDA YAZMAK ÇÖZÜM DEĞİL BİLMEM ANLATABİLDİM

SON DEDIKLERINE KATILIYORUM AMA SAAT SAAT 13:00 DE HERKESIN ISI VAR BEN MAC ICIN IZIN ALDIM TAKSIM ICIN IZIN ALDIM SUREKLI IZIN ALINMIYOKI BU YUZDEN GELEMEDIM YANI INSANLARIN ISI OLDUGU ICIN AMA 20 KISI COK AZ TABI NASIL OLUR BILMIYORUM AMA DAHA FAZLA INSANLARA DUYURMAK GEREKIRDI SENCEDE OYLE DEGILMI BU SITE DISINDA KIMSENIN BOYLE BI OLAY OLACAGINDAN HABERI YOKTUR NERDEN BILSIN MILLET EGER BUTUN ISTANBULDA BOYLE BI EYLEM OLACAGI HABERI OLSA EMINIM SIVASLI OLMAYANI BILE KATILIRDI ORAYA

RECEP_YÜKSEL
02.09.2007, 14:26
RECEP_YÜKSEL´isimli üyeden Alıntı

SON DEDIKLERINE KATILIYORUM AMA SAAT SAAT 13:00 DE HERKESIN ISI VAR BEN MAC ICIN IZIN ALDIM TAKSIM ICIN IZIN ALDIM SUREKLI IZIN ALINMIYOKI BU YUZDEN GELEMEDIM YANI INSANLARIN ISI OLDUGU ICIN AMA 20 KISI COK AZ TABI NASIL OLUR BILMIYORUM AMA DAHA FAZLA INSANLARA DUYURMAK GEREKIRDI SENCEDE OYLE DEGILMI BU SITE DISINDA KIMSENIN BOYLE BI OLAY OLACAGINDAN HABERI YOKTUR NERDEN BILSIN MILLET EGER BUTUN ISTANBULDA BOYLE BI EYLEM OLACAGI HABERI OLSA EMINIM SIVASLI OLMAYANI BILE KATILIRDI ORAYA

BAK KARDEŞ ARTIK ÇUVALDIZINI KENDİMİZE BATIRMA ZAMANI SEN GELEMDİN PEKİ ÇEVRENDE GELECEK OLAN KİŞİLER DUYURDUNMU
(GEÇEN SENE PAZAR GÜNÜ YAPTIK O ZAMANDA 15 KİŞİ VARDI)

PAZAR YAPSAK YA ÇOK GELMEK İSTERDİM DÜĞÜN VARDI YOK NİŞAN VARDI KÖYÜN GEZİSİ VARDI SINAVIM VARDI BUNLAR BAHANE OLDU
LAFIM SANA DEĞİL BEN GELMESEM ONLARDA GELMEZ DİYENLERE?

Army
03.09.2007, 14:05
dur gardas ya ben hala cevap beklıyorum armagan abıden :D

yonetım abımızı arayıp haber versın ondan sonra teşkılatlanırız :)

özgür mecnun başkan fazla katılım olmayacağını düşündüğü için fazla sıcak bakmadı

1967_CLUB_ÖZGÜR
06.09.2007, 13:26
özgür mecnun başkan fazla katılım olmayacağını düşündüğü için fazla sıcak bakmadı

:D:D:D:D:D:D:D gARDAS hAYIRLISI oLSUN:)

Abdullah DuMaN
06.09.2007, 13:27
İŞTE KARAR VERİLDİ ARKADAŞLAR MACA SİYAH GİYNEREK GİDELİM PROTESTO BU YAPILAN HAKSIZLIKTIR 250 BİN YTL ÖDEMEK ZORUMUZA GİDYOR ASLANLAR GİBİ CIKAR TRABZONU YENERİZ AMA OLAN KÜLÜBE ZARAR EMEĞE YAZIK SİVASLI OLARAK BU OLAYA KARŞI KENETLENELİM LÜTFEN SİVASLIYIM DİYEN HERKEZ ALLAH AŞKINA DUR DİYELİM BU OYUNA

dediğin doğru ama bişi düzelttiyim sivasa verilen 250bin ytl 50 bine indi

1967_CLUB_ÖZGÜR
06.09.2007, 13:29
dediğin doğru ama bişi düzelttiyim sivasa verilen 250bin ytl 50 bine indi

arkadasında bılgısı var... gecmıs konu oldugu ıcın son dk olaylarını aktarmamıs ;)

Abdullah DuMaN
06.09.2007, 13:32
arkadaşlar biraz önce e_mail gönderdim ama hizmet şuan kullanılabilir deil diye yazı cıkıyo sorun bendemi onlardamı anlamadım.buraya tff@tff.org gönderdim

bende deniom olmuyo yaw................

EyüphanAydın
08.09.2007, 16:52
YAW ÖNEMLİ DEĞİL 250 BİN YTL BİZ DE GELİRLER BURDA DÖVERİZ ONLARI ONLAR 500 BİN YTL ÖDER BİZ DE ARADAN SIYRILIRIZ TRABZON GİBİ VALLA NE GÜSELL