Orijinalini görmek için tıklayınız : Fırtına terse döndü.!!!

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.09.2007, 12:18
Sivas maçının tekrarı kararından sonra Trabzonspor'a duyulan Anadolu sempatisi değişti.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_1575_fırtınaters280.jpg

Anadolu’dan çıkan ilk ve tek şampiyon unvanını üzerinde

barındıran Trabzonspor’a bu özelliğinden dolayı istanbul

dışındaki kulüpler büyük sempati duyarlardı. Ancak olaylı Sivas

maçından sonra Futbol Federasyonu’nun tekrar kararı alması

üzerine Bordo-Mavililer’e karşı Anadolu ekipleri ilginç tepkiler

koymaya başladı. Öyle ki, Beşiktaş karşılaşması için inönü’ye

gelen Kayserisporlu taraftarlar bir dönem büyük problem

yaşadıkları Sivasspor’un lehine pankart açtılar. Sarı-

Kırmızılılar’ın “Sivas’ın yanındayız” şeklindeki pankartı dikkat

çekti. Karadeniz ekibinin geçtiğimiz cuma Atatürk Stadı’nda

çıktığı mücadelede de Bursasporlu seyirciler, federasyonun

kararı nedeniyle uzun süre “Trabzon kümeye

tezahuratı yaparak tepkilerini ortaya koydular.

Son olarak da Trabzon-Sivas maçının tekrarı yönünde karar

alınması üzerine haksızlığa uğradıklarını

düşünen Vestel’in yedi yıldır yürüttüğü sponsorluk anlaşmasını

sona erdirip, Manisa’ya verdiği desteği çekmesi de Bordo-

Mavililer’e Anadolu’da artık eskisi kadar sempati duyulmadığını

gösterdi. Futbol Federasyonu’nun kararı Trabzonspor camiasını da

memnun etmezken, kendilerine karşı bir antipati oluşmasına da

önayak oldu.

jakobieen
04.09.2007, 12:22
Sivas maçının tekrarı kararından sonra Trabzonspor'a duyulan Anadolu sempatisi değişti.
olmayan sempati nasıl değişebilir ki..!

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.09.2007, 12:25

Sende bende Yoktu Ama Tırabzon a karsı bı sempatı vardı..Şimdi Oda Yok Kımın Ne Mal Oldugunu Meydana cıktı..

TIRABZON KUMEYE !!!

Yiğiter
04.09.2007, 12:25

o zaman şöyle diyelim :trabzon komadaki ilişkileri tamamen öldürdü..;)

jakobieen
04.09.2007, 12:30
Sende bende Yoktu Ama Tırabzon a karsı bı sempatı vardı..Şimdi Oda Yok Kımın Ne Mal Oldugunu Meydana cıktı..!!!
bence yanılıyorsun, bahsettiğin takımlardan kayserinin forumlarına geçen sene Trabzon maçı öncesi girseydin anlardın ne demek istediğimi yada bursanın herhangi bi Trabzon maçındaki tezahüretlarını duysaydın yani demem o ki bu bugüne has bi durum değil.. ayrıca bu olaylarla TRabzonun ne alakası oldu onu anlamıyorum bi tane trabzonlu oyuncunun bi yanlışı mı oldu maç içinde.. küfredeceksen federasyona et trabzonun ne suçu var..

TIRABZON KUMEYE !!!
senin benim dememle küme düşseydi Trabzon şimdi amatör kümdeydi ama...

jakobieen
04.09.2007, 12:32
o zaman şöyle diyelim :trabzon komadaki ilişkileri tamamen öldürdü..;)
keşke mecnun başkan gibi düşünebilseydik hepimiz.. ne diyor başkan '' bizim Trabzonla dostluğumuzu hiç bi güç bozamaz'' görmüyor ki o güç içimizde..

yigido_furkan
04.09.2007, 12:46
keşke mecnun başkan gibi düşünebilseydik hepimiz.. ne diyor başkan '' bizim Trabzonla dostluğumuzu hiç bi güç bozamaz'' görmüyor ki o güç içimizde..

KARDES NE DOSTLUGU ADAMLAR SAHAYA GİRİP OYUNCULARIMI TOKATLADILAR BUNU YAPAN KIM TRABZONLU SEYİRCİLER

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.09.2007, 12:52
bence yanılıyorsun, bahsettiğin takımlardan kayserinin forumlarına geçen sene Trabzon maçı öncesi girseydin anlardın ne demek istediğimi yada bursanın herhangi bi Trabzon maçındaki tezahüretlarını duysaydın yani demem o ki bu bugüne has bi durum değil.. ayrıca bu olaylarla TRabzonun ne alakası oldu onu anlamıyorum bi tane trabzonlu oyuncunun bi yanlışı mı oldu maç içinde.. küfredeceksen federasyona et trabzonun ne suçu var..

bakarsınn senin demelerinle değil de benım dememle düşer:)

neyse ya tepki işte o kadar detay a ınıp ınce dusunme rahat ol sen jakobieen:)

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.09.2007, 12:53

Mecnun Baskanın Konusmalarındaki İnceliği Her Adam Çözemez !!!

Bu saatten Sonrada Trabzon Dostumuzdur Onlar geldıgınde Cıcek Verelım KArdeslık Faır play Havası estırelım dıyenede GÜLERİM !!

Besyo_cu
04.09.2007, 12:58
Tüm spor camiası verilen kararı yanlış buluyor ve kınıyor ama federasyon hala doğru karar verdiğini idda edıyor. Bize destek veren başta Kayserispor olmak üzere tüm destekcılerimize teşekkurler...

alico58_58
04.09.2007, 13:01

YA BİRADER SEN HERALDE TRABZONU TUTUYORSUN LAF KONDURMADIĞINA GÖRE TUTA BİLİRSİN TAMAM SAYGIMIZ VAR AMA SİVASSPORUMUZA EL UZATANLARINDA ELLERİNİ KIRARIZ.SEN BANA BİR TRABZON DOSTUMUZ FALAN DEME ASIL DOSTLARIMIZ OLAN KAYSERİ'YE,BURSA'YA,MANİSA'YA LAF ATIYORSUN AMA HER TELEVİZİYON KANALINDA BİZİM BAŞKANIMIZ GİBİ DÜŞÜNEMİYEN HAMSİ KAFALI BİR TRABZON YÖNTİCİSİ YADA BAŞKANI HER GÜN ÇIKIP KENDİ TAKIMINI KORUYOR VE SUÇLU SİVAS'I GÖSTERİYOR YERDEN YERE VURUYOR.SENİN KÖTÜ DEDİĞİN TAKIMLARDA İSE İŞ ADAMLARI SPONSORLUKLARINI ÇEKİYORLAR VE İYİ BİR LİG İÇİN TEPKİLERİNİ KOYUYORLAR.YANİ KARDEŞİM DEMEM ŞU Kİ SEN YA İNSANLARI SEÇEMİYORSUN YA TRABZONDAN VAZ GEÇEMİYORSUN.SENCE HANGİSİ DOSTUMUZ HANGİ DÜŞMANIMIZ.

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.09.2007, 13:09
YA BİRADER SEN HERALDE TRABZONU TUTUYORSUN LAF KONDURMADIĞINA GÖRE TUTA BİLİRSİN TAMAM SAYGIMIZ VAR AMA SİVASSPORUMUZA EL UZATANLARINDA ELLERİNİ KIRARIZ.SEN BANA BİR TRABZON DOSTUMUZ FALAN DEME ASIL DOSTLARIMIZ OLAN KAYSERİ'YE,BURSA'YA,MANİSA'YA LAF ATIYORSUN AMA HER TELEVİZİYON KANALINDA BİZİM BAŞKANIMIZ GİBİ DÜŞÜNEMİYEN HAMSİ KAFALI BİR TRABZON YÖNTİCİSİ YADA BAŞKANI HER GÜN ÇIKIP KENDİ TAKIMINI KORUYOR VE SUÇLU SİVAS'I GÖSTERİYOR YERDEN YERE VURUYOR.SENİN KÖTÜ DEDİĞİN TAKIMLARDA İSE İŞ ADAMLARI SPONSORLUKLARINI ÇEKİYORLAR VE İYİ BİR LİG İÇİN TEPKİLERİNİ KOYUYORLAR.YANİ KARDEŞİM DEMEM ŞU Kİ SEN YA İNSANLARI SEÇEMİYORSUN YA TRABZONDAN VAZ GEÇEMİYORSUN.SENCE HANGİSİ DOSTUMUZ HANGİ DÜŞMANIMIZ.

Ben Yıne dıyorum Kımse Trabzon Kardesımızdır kardesce karsılayalım Cıcek Atalım Kucaklasalım cart curt Demesın !!

saçma sapan yorumlar yapıp kafalarıda bulandırmayın Lafım Sana Jakobieen !!

biz trabzona karşı ne gerekıyorsa taraftar olarak onu yapacağız..burda iyi dileklere temennilere hiç gerek yok ;)

1967_CLUB_ÖZGÜR
04.09.2007, 13:32
trabzon kümeyeeeeeeeeeeeeeeeeee

TIRabZon KÜMEYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

em-re_58
04.09.2007, 14:34
Trabzonu önceden dost şehir olarak bilirdim ama şimdi öyle değil ha şunuda diğim düşman şehirde diemen türkiyeden ötürü...

hollywarnrvn
04.09.2007, 14:46
tahkime itiraz etimiş maç tekrarından dolayı bakalım nasıl bir cevap alacaz?

puar
04.09.2007, 14:49

trabzonsporlu olduğun ne kadarda belli oluyor azcık gerçekleride görsen hımmm ;-)

berlinli1967
04.09.2007, 14:56

benc eözgür kardeşim haklı trabzondan bize dost olmaz jakobien denen dalaama sen fair play havası arkada kaldı biz efendilik yaptık bizi suçlu görüldük onun için kimse demesin trabzon kardeşimiz eni trabzom ölü trabzondur

DOCKA
04.09.2007, 15:07
sivasspora yapılan haksızlıklar dizboyu gerçekten ulusal medya ve bazı anadolu kulüp ve taraftar derneklerinden gelen sivasa destek takdire şayan diye düşünüyorum yanlız dikkat çekilmesi gereken önemli bir konu bazı arkadaşlar yorumlarında yapılan bu kötü hadiseyi tüm trabzon halkı ve camiasına empoze etmek yanlış değilmi sizcede tüm trabzonu düşman olarak lanse etmek biz yiğidolar için hoş bi davranış değil bence ha bunu yazarken sivassrumun hakkı yenmiştir ve yapılan eleştirlerin sonuna kadar arkasındayım ama burada suçlanması gereken trabzonda maç izlemeyi bile bilmeyen futbolun güğzeeliğinin farkında bile olmayan 35-40 kişilik bir çapulcu topluluğunun sahaya inmesi federasyonun kendi gölgesinden korkar bi tavır sergileyerek sivasspor lehine maçı tescil etmemesi ve hem suçlu hem güçlü tarzında trabzonspor başkanının asılsız suçlama ve iddiaları vardır bunları kesinlikle kınıyorum ancak yorum yaparken bana kalırsa olayı tüm trabzon halkına ve camiasına mal etmek yanlıştır.bunun yanısıra hertürlü tepki ve protestoyu yapalım ama bir sivaslıya bir yiğidoya yakışır şekilde

altuntas58
04.09.2007, 16:31
benc eözgür kardeşim haklı trabzondan bize dost olmaz jakobien denen dalaama sen fair play havası arkada kaldı biz efendilik yaptık bizi suçlu görüldük onun için kimse demesin trabzon kardeşimiz eni trabzom ölü trabzondur
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kardeşim size tamamıyla katılıyorum Şu jakobieen denen arkadaş her kimse hemen renklerini burdan herkese acıklasın zaten bir çoğumuz hangi takım taraftarı olduğunu biliyoruz ama burda sivaslı görünübte trabzonspor taraftarlığ yapmanın bir alemi yoktur ben şahsen sivassporlu olduğunu hiç sanmıyorum bu olaylı macın hemen sonrasında bazı arkadaşlar bana mesaj gönderip jakobieen trabzon sitesinde sivasın aleyhine yazılar yazıyor sakın ona inanmayın dediler ben yinede onun için eğitici ve birlik beraberlik mesajları verdiğini yazmıştım ama yanılmışım jakobieen denen insan tamamıyla bir trabzonspor fanatiği cıktı bana mesaj gönderen arkadaşlar takıldığı sitenin adresini verdi girdiğimde gerceği gördüm tam bir sivas alehtarı olduğunu anladım onun için bu şahsı fazla ciddiye almayın cünkü değmezmiş işte size takıldığı sitenin adını veriyorum arkadaşım MELİH1in tespitleri sonucu bu sitedeki yazılarını okuyun sizde hak vereceksiniz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slm 17.08.2007, 14:53
melih1
Sivasspor-3

slm

--------------------------------------------------------------------------------

slm gardasım..

www.bordomavi.net sitesinde yazıları var gardaş.sende bi bak ıstersen belkı bız yanlış anlamıstırız..

saygılar

melih kardeşim sana tamamıyla katılıyorum

boun_58
04.09.2007, 16:37
daha da beter olsun.... trabzonu Lig A'da görmek dileğiyle...:):):)

1967_CLUB_ÖZGÜR
05.09.2007, 11:56
daha da beter olsun.... trabzonu Lig A'da görmek dileğiyle...:):):)

aaaaamiiiiiiiinnnn:):)):)))).. ..............

Yiğiter
05.09.2007, 12:50

laflarına dikkat et...jakobien kadar sırtında sivas forması omuzunda sivas atkısyla sivasın her maçına giden varsa jakobienin sivas sevgisini eleştirsin..diğerleri ssusun..:mad:

EfsaneMermerbey
05.09.2007, 12:53
laflarına dikkat et...jakobien kadar sırtında sivas forması omuzunda sivas atkısyla sivasın her maçına giden varsa jakobienin sivas sevgisini eleştirsin..diğerleri ssusun..:mad:

SEN OLDUĞUN ZAMAN BİR DAHA SİTEYE GİRMEYECEĞİM.BENDE SENİ PROTESTO EDİYORUM.VE ŞİMDİ SİTEDEN ÇIKIYORUM.KONULARI HEP DEĞİŞTİRİYORSUNUZ.ZURNA NETE ÇEVİRDİNİZ YAHU.

1967_CLUB_ÖZGÜR
05.09.2007, 12:59

zaten sen 1 jakobi 2 aynı yolun yolcususunuz kafalar aynı :)

nasılda bellı oluyosunuz topluluktan :D

beylerrr butun konuları çorba ettınız YETER;)

Yiğiter
05.09.2007, 13:05
SEN OLDUĞUN ZAMAN BİR DAHA SİTEYE GİRMEYECEĞİM.BENDE SENİ PROTESTO EDİYORUM.VE ŞİMDİ SİTEDEN ÇIKIYORUM.KONULARI HEP DEĞİŞTİRİYORSUNUZ.ZURNA NETE ÇEVİRDİNİZ YAHU.

zaten bu sitenin 30,000 üyesi var bunn 15 bini senin herhalde.o kadar çok nickin var ki artık şaşırıyoruz..:D nicklerini niye değişiyon sen daha iyi bilin ben bilmem..

EfsaneMermerbey
05.09.2007, 13:09
zaten bu sitenin 30,000 üyesi var bunn 15 bini senin herhalde.o kadar çok nickin var ki artık şaşırıyoruz..:D nicklerini niye değişiyon sen daha iyi bilin ben bilmem..

SEN MSN Nİ YOLLASANA Bİ BANA ÖZELDEN.RAMAZANDAN ÖNCE Bİ GÜZEL AĞZIMI BOZAYIM.

AYRICA 22 ADET ÜYELİĞİM VAR.

ŞİMDİ ÇIKIYORUM.VE YOKUM.

ÇÜNKÜ SEN OLUNCA GİRMEYECEĞİM SİTEYE.GÜLE GÜLE.MSN Yİ UNUTMA...

1967_CLUB_ÖZGÜR
05.09.2007, 13:59
TRABZONUN YANINA KALMAYACAK BUNLAR '' HERKES '' ETTIGINI CEKECEK KARSILIKSIZ KALMAYACAK !!!

abircan
05.09.2007, 14:11
SON 6 - 7 YILDIR TRABZONUN SEMPATİSİ ZATEN KALMAMIŞTI, HANGİ TAKIM SEYİRCİSİ TRABZONA DEPLASMANA GİDEBİLİYORDU ALLAHAŞKINA, SANKİ SAVAŞA GİDİLİR GİBİ GİDİLİYORDU, BAYRAĞIMIN DALGALANDIĞI HER YERDE GÖĞÜSÜMÜ GERE GERE DOLAŞMALIYIM AMA GEL GÖRKİ ÖYLE DEĞİL KAZIN AYAĞI, BU MEMLEKETTE HERKES HOŞGÖRÜDEN BAHSEDER AMA MALESEF HOŞGÖRÜLÜ DEĞİLİZ, VARSAYALIM TRABZONU GÖRME BAHANESİYLE MAÇA GİTMEYE KALKTIM VARSAYKİ SOKAKLARINDA DOLAŞIP ŞEHRİ TANIMAK İSTİYORSUN VAY CANIM VAY BUNA YÜREK YETMEZ, ZIRH , KORUMA ORDUSU FALAN GEREKİR ŞEHİRDE DOLAŞMAK İÇİN, NEREDE SPOR BARIŞ KARDEŞLİK VS TATAVA BUNLAR TATAVA, HERŞEY PARA OLUNCA DİNİMAN PARA OLUYOR HERKESİN DERKEN ALIP BAŞINI GİDİYOR OLAYLAR, TRABZON ÖYLEDE DİĞER ŞEHİRLER BAŞKA MI ALLAH AŞKINA, MALATYA ANTEP DİYARBAKIR, BURSA ÇOKMU FARKLI SANKİ, BU KAFAYALA BU ANLAYIŞLA SPORDAN SEVGİ BARIŞ KARDEŞLİK ÇIKMAZ, ÇARESİNE BAKALIM YOL YAKINKEN YİĞİDOLAR, ŞİDDETE SIFIR TOLERANS DEMELİYİZ HEP BERABER