Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASLILAR 3 BÜYÜKLERDEN HANGİSİNİ DESTEKLİYOR?OYUNUZU VERİN

lavista58
29.12.2004, 15:29
Bir çok kişi gibi SİVASSPOR taraftarlarıda 3 büyükler diye adlandırdığımız takımlardan bir takımı tutuyordur diye düşündüm ve sorayım dedim siz hangi takımı tutuyorsunuz herkesin bir oy kullanması dileğiyle.............

lavista58
29.12.2004, 15:34
ben FENERBAHÇE 'liyim[/b]

kartalido
29.12.2004, 15:39
beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı dogulur...
tabiki sivaslı olarak

lavista58
29.12.2004, 15:47
bi kere fenerbahçe anadolu sınırları içerisinde doğmuş bir takımdır bilmiyorsan sallamıyaçaksın öyle,tamam mı?
artı ikinci olaraktan adam akıllı olarak bir şeyler yazaçaksan yaz öye küfür ederek adam olunmuyor sen git önce bir adam gibi konuşmayı öğrende gel.....

lavista58
29.12.2004, 16:00
adam gibi konuşmayı bilmediğin gibi futboldan da anlamadığın belli oluyor
sen ''sizdeki bu istanbul takımlarını tutma sevdası olduğu sürece anadoludan şampiyon çıkmaz'' demişsin anadoludan şampiyon çıkmaz ama bazılarının istanbul takımlarını desteklediği için değil anadolu takımlarının 34 haftalık lig maratonunu kaldıraçak gücü ve paralı camiası olmadığı için......

ibrahim58-nl
29.12.2004, 16:16
Iste bunun gibilerden korkmak lazim, bugun boyle kufur eder, yarin sivasspor yenilince onada ana avrat kufur eder. Kardes, sporda, siyasette ne olursa olsun, boyle seylerde agzini bozmamak gerek. Herkez kendine gore takim secer, parti secer, buna ne senin kufur etme hakkin var, nede baskalarinin. Nasilki muslumanlar, baska dine bagli olanlara kufur edemiyorsa, sende baska takim tutana kufur edemezsin. Biri din digeri spor ne alakasi var diyeceksin, ama her ikisindede fikir ozgurlugu var, Zaten sen muslumanim diyorsan boyle kufur etmessin diye dusunuyorum.

kolay gele s.a

izmirliyigido
29.12.2004, 16:20
Bu site SİVASSPOR sitesi olduğu için lütfen başka konuları, takımları ve olayları burada tartışmayalım. Her yiğidin gönlünde bir takım yatıyordur ama biliyoruz ki bizim en büyük sevdamız, aşkımız SİVASSPOR...

Onun için diğer takımları tutanlar kendileri tutsunlar, bunun için birbirimizi kırmayalım. Bu tür anketleri bu sitede yapmayalım.

CAGLAYAN
29.12.2004, 17:12
Bu site SİVASSPOR sitesi olduğu için lütfen başka konuları, takımları ve olayları burada tartışmayalım. Her yiğidin gönlünde bir takım yatıyordur ama biliyoruz ki bizim en büyük sevdamız, aşkımız SİVASSPOR...

Onun için diğer takımları tutanlar kendileri tutsunlar, bunun için birbirimizi kırmayalım. Bu tür anketleri bu sitede yapmayalım.
Izmirliyigidoyla ayni fikirdeyim
tam58 ide yapmis oldugu cocuksu hareketiylede kiniyorum
pes dogrusu

türkçerap_yakup
29.12.2004, 18:25
fenerbahçe nerde doğmuşsa doğmuş beni ilgilendirmez....şuanda istanbul sınırları içinde....istanbul takımına destek veren SİVASLI deildir...hiçbizaman sivassporluyum demesin....ve sivasın maçlarınada gelmesin...geçen olimpiyat stadında adam fener atkısını sallıyo...böle saçmalık olurmu?...sivasın üstüne kuma getirmeyin...delikanlı olun tek takım tutun...ya sivas ya 3büyüklerden biri....ya memleketin takımı yada tanımadığın bi sürü gavurun oynadığı seninle aranda hiçbir bağı bulunmuyan takımı....hangisi içinize siniyosa...TAM58 SEN NE BİÇİM SİVASLISIN....NE BU KÜFÜRLER...ADAM OL!!!BURASI TARAFTAR SİTESİ..NERDE OLDUĞUNUN FARKINDA DEİLSEN BİZ SANA ÖRETELİM...OKE....ADAM OL ADAMI DELİRTME...

türkçerap_yakup
29.12.2004, 19:21
lavista58 sen baya bi saçmalamışsın...kardeşim bu 3 büyükler desteği nerden buluyo...taraftardan....başka nerden bulucak....aslında sen bişi bilmiyosun....sizler destek verdikçe 3büyüklere anadolu takımları tabii şampiyon olamaz koçummmm.....öğrende gel...kimseyede bişi bilmiyosun falan deme ...herkes kendine baksın....oke...

abcde
06.01.2005, 18:51
YAĞMURLU BİR GÜNDE GÖRMÜŞTÜM SENİ;
ÜSTÜNDE ÇUBUKLU FORMALAR VARDI;
BİR ANDA TUTULDUM AŞIK OLDUM BEN;
HAYATIN ANLAMI SİYAH BEYAZDI..

ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ;
SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZ Kİ;
STADIN HERYERİ LOCA OLSADA;
SEVENLERİ KİMSE AYIRAMAZ Kİ...

www.forzabesiktas.com

tahakalebasi
06.01.2005, 19:08
''kangal''sen ne diyorsun ya sadece sivasspor tutulurmu.ben hem ''galatasaray''lı hem ''sivassporlu'' arkadaşlar insan üç büyükleri tutamaz mı? :evil:

türkçerap_yakup
06.01.2005, 19:27
yahu kardeşim siz ne diyosunuz...yahu ne kadar saçma konuşuyosunuz...allahım şu işe bak..taha diyoki...ben hem müslüman oliim hemde hristiyan..böle bişi olurmu ya...tutucaksan errrkeekkk gibi tek takım tutcaksın ..sadece ona gönül verceksin...yüreğin sadece onun için atıcak...cebin sadece onun için çalışıcak...sesin sadece onun için kısılacak...sadece onun için kavga yapıcaksın..sadece onun uğruna öliceksin......taha sen dersini almadın heralde....???? :evil:

reis
07.01.2005, 04:47
bakin insanin memleketinin takimindan buyuk takim varmi?
sacmaliyorsunuz yada bunlari yazan sivasli degil.baskatakimlar bizi ilgilendirmez su an.

musti058
07.01.2005, 07:27
NE 3 BÜYÜĞÜ TEK BÜYÜK VAR ODA SİVASS........

SİVASLILAR TEK TAKIM TUTAR........

invisible
07.01.2005, 08:54
ehuhheheh
aramizda bazi delikanlilar sivastan baska takim tutulmasina baya sinirlenmisler..
hatta kufuru kınamak maksadiyla yazilar yazmislar ama o yazilari yazarken kendileride kufur etmis kadar olmuslar.. ilginc ..

bide nedir bu delikanli ayagi anlamadim gitti.. bide tehdit eder gibi uslup kullanmislar.. "bilmiyorsan ogretelim, adam ol adami delirtme veya dersini almadin heralde " turundeki laflarla ne ispatlanmaya calisiliyor..

birine ogut vermeye calisirken kendisi kontrolu kaybediyo.. iyi valla..

konuya gelince.
ben besiktasliyim..
ayni zamanda sivassporu da tutuyorum.. delikanli tek takim tutar, sivasli sivasspordan baskasini tutmaz, istanbul takimi tutan sivasli diil gibi laflarida kesinlikle kabul etmiyorum.. haberiniz olsun..

saygilarimla

hamza_cangir
08.01.2005, 12:00
topraktan geldik toprağa gidicez..sivaslı doğduk sivaslı ölücez...

deli_yigido
08.01.2005, 13:27
we are dıe for your Yıgıdo's
bızım tek askımız var oda sıvas
Y I G I DO G E L I Y O R G A R D A Ş !!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

kayserimania
10.01.2005, 23:24
Anti Bizans - Anti İstanbul

YASASIN ANADOLU

serhankaburcuk
11.01.2005, 09:06
Hiçbirini desteklemiyorum....Burası SİVASSPOR Sitesi arkadaşlar hatırlatırım.3 büyükleride tutuyor olsanız lütfen bunu bu siteye taşımayınız...Çok gereksiz bir topic....

.........................HERZA MAN HERYERDE EN BÜYÜK SİVAS...................

Anonymous
11.01.2005, 09:56
Beyler biz burada yalnızca biricik SİVASSPOR'umuz için toplanıyoruz.Burada yalnızca bizim takımımız gözbebeğimiz SİVASSPOR hakkında yorumlarda bulunmalıyız diye düşünüyorum ben.

akirasensei
11.01.2005, 11:18
Anti Bizans - Anti İstanbul

YASASIN ANADOLU

:x birader saçmalama. Fatih Sultan Mehmet Han gibi paygamber efendimizin vasiyetine nail olmuş bir insanın emeğidir İStanbul.Lütfen kendine gel.Burası SİVAS SPOR sitesi , burası birleşme yerimiz birbirimiz kırmayalım. Ama böyle saçmalıklar yaparak kalbimi kırma benim.

abcde
11.01.2005, 12:49
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS....

serhankaburcuk
11.01.2005, 13:07
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS....

....O KADAR.......

burakartal_58
11.01.2005, 13:19
Ne Fener ne .bne Kartal
Ne de yawşak Galatasaray
Kalbimizde sonsuza kadar
Sivasspor sevgisi yatar

Verilecek en güzel cevap budur herhalde
Yarın süper lige çıktığımızda da mı böyle yapacaksınız
Artık 3 büyüh yok tek büyük var:SİVASSPOR

abcde
11.01.2005, 13:34
aleme inat yaşasın sivas,hep sevdik ve seveceğiz...

kerem
11.01.2005, 14:00
yahu kardeşim siz ne diyosunuz...yahu ne kadar saçma konuşuyosunuz...allahım şu işe bak..taha diyoki...ben hem müslüman oliim hemde hristiyan..böle bişi olurmu ya...tutucaksan errrkeekkk gibi tek takım tutcaksın ..sadece ona gönül verceksin...yüreğin sadece onun için atıcak...cebin sadece onun için çalışıcak...sesin sadece onun için kısılacak...sadece onun için kavga yapıcaksın..sadece onun uğruna öliceksin......taha sen dersini almadın heralde....???? :evil: .BEN TAHA KARDEŞE KATILIYORUM.HEM müslüman oliim hemde hristiyan..BU BAŞKA ŞEY ,GALATASARAYLI VE SİVASSPORLU OLMAK BAŞKA BİRŞEY.ÇOK SAÇMALIYORSUN KANGALÇOOOOOOOOOOOKKKKK

izmirliyigido
11.01.2005, 14:09
Yahu halen mi üç büyükler tartışması yaşıyorsunuz. Bırakın kardeşim şu 3 büyükleri. Burası Sivasspor sitesi değil mi? Burada sadece Sivasspor yaşatılmayacakmı? Sadece Sivasspor konuşulmayacak mı? Sivasspor ile ilgili yorumlar, forumlar, haberler, tartışmalar yapılmayacak mı? Eğer 3 büyükleri konuşacaksak ben bir daha bu siteye girmeyeceğim. Giderim tuttuğum takımın sitesinde forumlara ve yazışmalara katılırım. Lütfen son kez rica ediyorum. Tek aşkımız Sivasspor'u yaşayalım burada.

Hem biliyor musunuz ki, Sivasspor Süper Lig'e çıkınca 3 büyükler taraftar kaybedecek. Ve ben inanıyorum 30 milyonluk F.Bahçe 20 milyona, 15 milyonluk G.Saray 10 milyona, 12 milyonluk Beşiktaş ise 8 milyon taraftara düşecek. Sivasspor ise 30 milyonluk taraftar kitlesiyle TÜRKİYE'de 1 numara olacak. Aksini savunan varsa bunu tartışalım.

Şu sloganı kim söylediyse ağzına sağlık : " büyük yok, tek büyük var o'da Sivas"

Anonymous
11.01.2005, 15:30
izmirliyiğido arkadaşıma katılıyorum.Eyvallah. Yak tek derdimiz SİVAS SPOR yada hiç.

Anonymous
11.01.2005, 17:19
bakin simdi 3 buyuk takimi tutan simdi sivasi da tutuyom demesin erke"k gibi takimmini tutu kardesim ya sivas ya 3 buyuk takim ben sivas i tutuyom ben memleketimisatama kardesler istanbul daki maclar da ne yapacak sinis mesala fb sivas oynuyo sivasa destek veririm ben tabi eger o mac ta fb ye destek veren sivas li baska zaman gelip bi mac ta sivasi destek lemesin kannn cikar yok sa
NASIL DOGDUSAK BIRGUN OLECEYIZ SIVASSPORLU DODGDUK SIVAS DA MEMLEKETIMIZ DE OLECEYIZ IYI DUSUNUN BEYLER FB NIN STDAINI BIZ DE DOLDURURURUZ GS NIN DE BJK NIN DE HERZAMNA HER YERDE EN BUYUK SIVASSPOR SUPER LIGE GELIYORUZ BIZ KANGAL LARIZZ YEME YE GELIYORUZ

türkçerap_yakup
11.01.2005, 18:48
ya SİVAS ya 3 büyükler....ama seneye feneri yenince sivassporlufenerli arkadaşlar üzülmesin....aynı bjk ve gs içinde geçerli..
-------------------------------------
kartal,boğa,horoz,aslan hepsi traş.....
aman dikkat!karşınızda kangal var....yavaş!!!

1967 dernek serkan20
11.01.2005, 18:56
bırakın istanbul xxx en büyük sivas bunu kabul etmeyen sivaslı değildir gardaş.

Admin yaziyor: Lütfen daha seviyeli yazisalilm

b1glord
11.01.2005, 22:11
Besiktasliyim ancak benim aklim yettigi zamanda sivasspor super ligde oynuyo olsaydi besiktasi tutmazdim..superligde bi bursa bi ankaragucu bi genclerbirligi gibi koklu bi klup olsaydik bu tarz topicler burda acilmazdi emin olun..

BekirBayrak
12.01.2005, 08:46
Oncelıkle bu platformu buraya tasıyan arkadaslara tsk ederım
Arkadaslar SİVASSPOR varken baska buyuk takım aramak neyımıze sıze soruyorum
sunu unutmayalım
ya SİVASSPOR
yada SİVASSPOR bu gercegı kesınlıkle unutmayalım olurmuu

izmirliyigido
12.01.2005, 10:55
SİVASSPOR Süper Lig'e çıktığı andan itibaren gerçek Sivas'lı için "3 Büyükler Yok, 3 Yıldız SİVAS" var...

abcde
12.01.2005, 14:41
ya arkadaşlar böle forum muhabbeti olmaz,eğer marifet birbirine hakaret etmekse herkes hemen başlasın bildiği bütün küfürleri yazmaya :!:
ama forumun esprisi burdaki insanların fikir alışverişi yapıp,demokratik bir ortamda ve medeni bir şekilde tartışmasıdır,lütfen daha saygılı...

kakikli
12.01.2005, 17:20
bu sitede başka takımların ismini telaffuz etmek bile yanlış ayıp... biz sivaslıyız sivassporluyuz yiğidoyuz... göğsündeki 3 yıldız ı federasyondan değil tarihinden alan bir kulüp üz bunu unutmayın başka takımlardan burada bahsetmeyin TEK GERÇEK SSSSSSİİİİİİİVVVVAAAASSSSSSSSS PPPPPPOOOOORRRRR[/u][/code]

abcde
12.01.2005, 21:31
bundan sonra açılmasın böle topicler biz hepimiz sivaslıyız,bizim için tek büyük sivasspordur..

Silver Dragon
17.01.2005, 19:09
ben turkıye ve dunyada tek takım tanırım baslarım uc buyuklere varsa yoksa sıvasspor canımda kanımda herseyı feda olsun sıvasıma

hagi
17.01.2005, 23:08
Bence üç büyük kalmadi artik. 2005/2006 sezonundan itibaren 4 büyük olacak ama en büyügü tabii üç yildizli SIVASSPOR olacak!!

serhankaburcuk
18.01.2005, 08:04
Bence üç büyük kalmadi artik. 2005/2006 sezonundan itibaren 4 büyük olacak ama en büyügü tabii üç yildizli SIVASSPOR olacak!!

Bu dileklerine bende katılıyorum...

abcde
18.01.2005, 11:50

+1

b1glord
21.01.2005, 22:11

+1

bende katiliyorum ama gercekci olmak gerekirse yanlizca katilmakla yetiniriz..

türkçerap_yakup
21.01.2005, 22:21
bunu senin sölemen gayet normal b1glord...gerçek sivaslı herzaman buna inanır...sivasın bi gün 4. büyük olabileceğine...

b1glord
21.01.2005, 22:26
bunu senin sölemen gayet normal b1glord...gerçek sivaslı herzaman buna inanır...sivasın bi gün 4. büyük olabileceğine...

canim sen git uyu sutunu felan ic..birakta abilerin burda biraz muhabbet etsinler..hadi canim hadi gülümm hadi kocummmm

türkçerap_yakup
21.01.2005, 22:32
ben senin bildiğinden daha iyi biliom futbolu ...sen sadece bildiğini zannediyosun..sizin yüzünüzden sivas 2.ligde zaten...

abcde
27.01.2005, 18:46
ben senin bildiğinden daha iyi biliom futbolu ...sen sadece bildiğini zannediyosun..sizin yüzünüzden sivas 2.ligde zaten...
yaşından büyük laflar edip abilerine sataşma,herşeyin bi sınırı var...

türkçerap_yakup
27.01.2005, 19:06
AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR.....bunu kafana sok!!!!!!

abcde
28.01.2005, 00:21
aramızdaki meseleyi dahada kişiselleştirmeyelim sen nasıl diyosan öyle olsun kardeşim benim :!:

----SUVASLIYI SEVERİM SUVASTAN ÖTÜRÜ :D ----------

abircan
28.01.2005, 15:21
sevgili sivassporlular, bende sivassporluyum ama fenerliyim bu gerçeği ben kabullendim, yani iki takımım var bunu anlayışla karşılayın lütfen veya karşılamayın, bunun keyfi daha bir başka, istanbulun dörtte biri sivaslı sivaslıların yarıdan fazlası fenerlidir, bu sivas gs , sivas bjk maçında ve pek tabiki fener sivas maçında bunun keyfi bir başka yaşanacak, bunun heycanını koyu fenerli gs li ve bjk liler daha iyi anlayacaklar tabiki sivaslı olanları bu tat bu keyif malasef ikili yaşanacak, bunun geyiği daha keyifli olacak buna alışın, bu alışkanlığınızdan vazgeçin safi sivassporlular, bunun milliyetçiliğini yapmayın, biz istanbulda trabzon ve tüm karadenizlilierle bunun savaşını vereceğiz neyin mi ?? cevapmı 4. BÜYÜK, olmanın mücadelesini, keyifli bir 3- 5 yıl geçireceğiz, e sıkıntısıda olacak tabi. ne güzel renklerin kardeşliği, kırmızının yanına beyazı koydum hemen yanına sarıyla laciverti, şimdi dünyam daha zengin, koyamayanlara geçmiş olsun :)

alperturka
30.01.2005, 21:09
fenerbahçe nerde doğmuşsa doğmuş beni ilgilendirmez....şuanda istanbul sınırları içinde....istanbul takımına destek veren SİVASLI deildir...hiçbizaman sivassporluyum demesin....ve sivasın maçlarınada gelmesin...geçen olimpiyat stadında adam fener atkısını sallıyo...böle saçmalık olurmu?...sivasın üstüne kuma getirmeyin...delikanlı olun tek takım tutun...ya sivas ya 3büyüklerden biri....ya memleketin takımı yada tanımadığın bi sürü gavurun oynadığı seninle aranda hiçbir bağı bulunmuyan takımı....hangisi içinize siniyosa...TAM58 SEN NE BİÇİM SİVASLISIN....NE BU KÜFÜRLER...ADAM OL!!!BURASI TARAFTAR SİTESİ..NERDE OLDUĞUNUN FARKINDA DEİLSEN BİZ SANA ÖRETELİM...OKE....ADAM OL ADAMI DELİRTME...

türkçerap_yakup ben tüm sölediklerine canı gonlümden gatılıyorum yalnız bir yanlışın var oda şurası:'ya memleketin takımı yada tanımadığın bi sürü gavurun oynadığı seninle aranda hiçbir bağı bulunmuyan takımı'
yanlışlığı da şudur: hani demişssin ya bir sürü gavurun oynadığı...
unutmaki yüce Sivasspor'Allah'ın izniyle şampiyon olup 1.lige çıkacak ve yabancı oyuncular transfer edecektir. Bunu seni kötülemek için söylemiyorum ancak biraz daha düşünerek..
saygılarımla

alperturka
30.01.2005, 21:11

türkçerap_yakup ben tüm sölediklerine canı gonlümden gatılıyorum yalnız bir yanlışın var oda şurası:'ya memleketin takımı yada tanımadığın bi sürü gavurun oynadığı seninle aranda hiçbir bağı bulunmuyan takımı'
yanlışlığı da şudur: hani demişssin ya bir sürü gavurun oynadığı...
unutmaki yüce Sivasspor'Allah'ın izniyle şampiyon olup 1.lige çıkacak ve yabancı oyuncular transfer edecektir. Bunu seni kötülemek için söylemiyorum ancak biraz daha düşünerek..
saygılarımla

1967_DERNEK_10UR
30.01.2005, 21:26
Bir çok kişi gibi SİVASSPOR taraftarlarıda 3 büyükler diye adlandırdığımız takımlardan bir takımı tutuyordur diye düşündüm ve sorayım dedim siz hangi takımı tutuyorsunuz herk
esin bir oy kullanması dileğiyle.............

Allah aşkına bırakın şu muhabbeti bizim başka sevdamız olamaz olmazda artık bırakın şu oylama mı neyse 3 büyükleri kim tutuyorsa tutsun biz sonuna kadar sivassporluyuz ....

TARİHİ SİVASSPOR YAZACAK 3 BÜYÜKLER OKUYACAK...

1967_DERNEK_10UR
30.01.2005, 21:28
HELAL OLSUN SANA SONUNA KADAR BİLDİĞİNİ SAVUNUYORSUN

abcde
31.01.2005, 19:05

ultrasivas_58 kardeşim milleti gazlama lütfen :lol:

serhankaburcuk
01.02.2005, 08:54

Lan Onur elemana gazı veriyon ondan sonra adamı durduramıyoz valla...