Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevenimiz Yokmu

ertan_58
01.10.2007, 01:15
son günlerde tüm gazetelerde bizim icin yazılan haberlerin yorum sayfalarında kimsenin SİVASSPOR un sevmediğini görüyorum arkadaşlar başarı galiba yanlızlığıda beraberinde getiriyor bu günlerde daha fazla takımın yanında olmalıyız

Ultra sivasli
01.10.2007, 01:38
TÜRKIYE BIZI KONUSUYOR GARDAS ÖNÜMÜZE GELENI PARCALIYORUZ SIMDI SIRADAKI GELSIN ALLAHIN IZNIYLE SU GS, FB ,BJK ,TRB SIVASTA FARKLI YENERSEK SEN O ZAMAN GÖR CÜNBÜSÜ INSALLAH HEPSINIDE DEGITACAGIZ, SIVASTA SIVASSPORUN BORUSU ÖTER SIVASTAN CIKIS YOK

myway
01.10.2007, 02:18
Medyada sivasspor konusulmaya baslandi ama hala trabzonspor maciyla ilgili konusuluyor maalesef...
Haftaya kayserisporun da destegiyle liderligi aldigimizda sika sika konusacaklar . Konusmasinlar da goriyim:D

sabri simsek
01.10.2007, 02:54
KONUSACAKLAR GARDASLAR KONUSACAKLAR BU BASARIYI DEVAM ETTIRIRSEK
BIR GUN ELBET KONUSACAKLAR.HEMDE HEP MANSETLERDE OLACAK

albina58
01.10.2007, 04:38
Önce kabahati kendimizde aramız gerekmektedir.
Lafı edilen kulüplerin,milyona varan kayıtlı,üye kartı,vb. muhtelif lisansları almış seyircileri ve bunlara parelel yazılı ve görsel basında takip eden izleyici topluluğu ile yakalanan reytingi göz önüne alındığında eleştirmek abes kaçıyor.
Günümüzde reyting uğruna orasını burasını açanlardan,karizmatik bilinen nice şahsiyetlerin yaptığı soytarılıkları hatırlarsak,toplum olarak kültürümüzünde yozlaşması sonucu,bu tarafta yapılan iyi şeylerin,anadolunun başkaldırısı maalesef kale alınmaz.
suçu kendimizde aramaya dönelim,önce kendimden birkaç anı ile başlamam galiba konuya açıklık getirebilir.Sivasspor'un 1989 lu yıllarda demirççelik divriği spor'u 14- 0 yendiği maçı seyrettim ve hala hatırlarım,aradaki kopukluktan sonra yakın zamanda deplasmanlı liğin yurdun 7 coğrafi bölgeyi kapsaması ile beraber,yani istanbula gelmesiyle beraber SİVASSPOR'un maçlarını kaçırmaz oldum.İst. deplasman maçlarının nerde ve ne zaman olduğunu öğrenmek içinde, bu site sayesiylede dostluklar kazandım hala devam ediyor.
Başka bir gerçeğinde ne yazıkki ispatınıda gördüm burda, genel panaromaya bakarak.Hemşerilerimiz arasında kısır çekişmelerin,koltuk kavgalarının,hasetliklerin.
Dernekleşme sürecinde anlamsız kavgaları,burdaki deplasman maçlarına sadece köstek olmak için gitmeyelimde vay efendim onlar adam olmasın diyenleri,vay efendim o var ben yokum, gibi onlarca örnek anlatılabilir.
Ne yazıkki şöyle bir çevremize bakdığımızda ermeniden yahudiden değil,karadenizli,trabzonlu,ri zelilerden örnek verecek olursak,adamlar sadece hemşerilik muhabbetinde, devlet dairelerinde iş bulmaktan,esnafın iş yapması için iki-üç semt yürüyerek oradan alışveriş yapmalarına çok güzel örnekler var.Bizlerin arasında tam tersine durumu gözlüyorum.
Sivasspor yönetiminde bir kaç yıl evveline kadar '' bunlar başarısız olsunda gitsinler'' diyeninden,yakında istanbul derneğin protesto gösterisi için ''5-10 kişi gitsinler piç olsunlar'' diyenleri duymadım değil.
Şikayet etmektenn çok evvela,
SİVASSPOR'A ÜYE OLDUKMU?
SİVASSPOR ÜYE KARTI ALDIK MI?
SİVASSPOR'DAN KOMBİNE ALDIK MI?
SİVASSPOR'A BİR BAĞIŞ YAPDIK MI?
Yazıp şikayet eden çoğu hemşerimiz,inanıyorum ki HAYIR diyecek
Evvela kabahati kendimizde arayalım,Önce çuvaldınızını kendimize batıralım sonra yorgan innesini batıracak başka birilerini buluruz.

GrP_GARDAŞLAR
01.10.2007, 08:02
albina58 kardeşim çok güzel düşünüyorsun yorumlarına katılmamak onaylamamak elde deil aslında senin karşına ''hayır sen yanlış düşünüyorsun sivastaki hiçbir dernek ve grubun arasında en ufak bi çekişme rant kavgası yok.ve ayrıca her sivaslının cebinde emin ol bi sivasspor üye kartı mutlaka vardır sen bilmiyorsun''diye çıkışmayı isterdim ama neyazıkki seni doğrulamak zorundayım bizler sivas lılar olarak kendimize saygımız ve sevgimiz yokki başkasına saygımız sevgimiz olsun bu böle gelmiş böle gidemez diyeceğim ama umutsuzum.bu arda 20 kişil bursa taraftarınıda burdan alkışlamak ve tebrik etmek istiyorum 80 dakika takımlarını hiç durmadan desteklediler helala olsun.

puar
01.10.2007, 08:06
dünde gördük bütün gece sivassporun macını bekledik en sona macı verdiler 6 saatlik programda 3 dk görüntüler 2 dk yorum bumu adalet ama bunlara inat sivasspor lider dedirteceğiz.

alpbilal
01.10.2007, 08:23
herşey güzel olacak hep böyle oynayalım biz Şampiyon olalım geleni devirelim onlar vermesinler!avrupaya gidelim ordada ülkemizi temsil edelim onlar yine vermesinler biz yeterki oynayalım onlar vermesinler hatta vermemek için yayınlarını bile kessinler ama biz oynumuzu oynayalım onlar kafayı yesin...BİZ BİZİ SEVENİ ONKERE SEVERİZ

Lord1453
01.10.2007, 15:28
Herkese selamlar,
Aslında size çok uzaklardan Trakya'dan yazıyorum Lüleburgazlıyım.. Sivasla hiçbir bağlantım yok hatta hiç gitmedim ama bu sene başında forumunuza üye olmuştum arada bir takip ederim, içimde Sivaslılara karşı bir sempati var.. Umarım liderlik koltuğuna oturursunuz, dışardan bir yorum olarak, şuan herkes hayretle sizleri izliyor.. Tebrikler umarım böyle devam eder..

albina58
02.10.2007, 01:26
Lafı edilen kulüplerin,milyona varan kayıtlı,üye kartı,vb. muhtelif lisansları almış seyircileri ve bunlara parelel yazılı ve görsel basında takip eden izleyici topluluğu ile yakalanan reytingi göz önüne alındığında eleştirmek abes kaçıyor.
Günümüzde reyting uğruna orasını burasını açanlardan,karizmatik bilinen nice şahsiyetlerin yaptığı soytarılıkları hatırlarsak,toplum olarak kültürümüzünde yozlaşması sonucu,bu tarafta yapılan iyi şeylerin,anadolunun başkaldırısı maalesef kale alınmaz.
suçu kendimizde aramaya dönelim,önce kendimden birkaç anı ile başlamam galiba konuya açıklık getirebilir.Sivasspor'un 1989 lu yıllarda demirççelik divriği spor'u 14- 0 yendiği maçı seyrettim ve hala hatırlarım,aradaki kopukluktan sonra yakın zamanda deplasmanlı liğin yurdun 7 coğrafi bölgeyi kapsaması ile beraber,yani istanbula gelmesiyle beraber SİVASSPOR'un maçlarını kaçırmaz oldum.İst. deplasman maçlarının nerde ve ne zaman olduğunu öğrenmek içinde, bu site sayesiylede dostluklar kazandım hala devam ediyor.
Başka bir gerçeğinde ne yazıkki ispatınıda gördüm burda, genel panaromaya bakarak.Hemşerilerimiz arasında kısır çekişmelerin,koltuk kavgalarının,hasetliklerin.
Dernekleşme sürecinde anlamsız kavgaları,burdaki deplasman maçlarına sadece köstek olmak için gitmeyelimde vay efendim onlar adam olmasın diyenleri,vay efendim o var ben yokum, gibi onlarca örnek anlatılabilir.
Ne yazıkki şöyle bir çevremize bakdığımızda ermeniden yahudiden değil,karadenizli,trabzonlu,ri zelilerden örnek verecek olursak,adamlar sadece hemşerilik muhabbetinde, devlet dairelerinde iş bulmaktan,esnafın iş yapması için iki-üç semt yürüyerek oradan alışveriş yapmalarına çok güzel örnekler var.Bizlerin arasında tam tersine durumu gözlüyorum.
Sivasspor yönetiminde bir kaç yıl evveline kadar '' bunlar başarısız olsunda gitsinler'' diyeninden,yakında istanbul derneğin protesto gösterisi için ''5-10 kişi gitsinler piç olsunlar'' diyenleri duymadım değil.
SİVASSPOR'A ÜYE OLDUKMU?
Evvela kabahati kendimizde arayalım,Önce çuvaldınızını kendimize batıralım sonra yorgan innesini batıracak başka birilerini buluruz.

Arkadaşlar yukarıdaki yazıdan yola çıkarak bu konuyu bir daha gündeme alma ihtiyacı hissettim.Geldiğimiz nokta itibariyle,SİVASSPOR'umuza daha hassas yaklaşmamız gerekiyor.Zira buralara çıkmak değil,buralarda kalıcı olmak daha önemli.Ne yapmalıyız,neler yapabiliriz diye detaylı düşünerek bu konuda projeler üretmeli ve teşvik etmeliyiz.
Ülke olarak günü birlik olaylara ve anlık sevinçlere alışık olduk çünki olaylar ve konular o kadar tez gündem değişiyor ki.Durum itibariyle,her deplasman giderinin milyarlar olması,futbolcu taksitlerinin ödenme zamanının yaklaşması,tesislerdeki personel ve daha bir çok ödemenin olması, kulübümüzü yakın zamanda zor günler bekliyor.Dikkat çekmek istediğim asıl konu budur.Bu konu çerçevesinde yukarıdaki yazıma ilave İŞADAMLARIMIZI kanalize etmek en büyük arzum.İşadamlarımıza nasıl kendimizi duyurabilir,sponsorluk ve değişik yollardan yardımlarını kanalize edebiliriz.
Bu günler hep böyle gitmez,ne oldum değil,ne olacam demek daha mantıklıdır.SİVASSPOR'umuz sayesinde kent olarak ismimiz duyulur,başta futbol olmak üzere çeşitli basın organlarında adımız sık sık anılırken,ilk başta bizim bu konuya sahip çıkmamız gerek.Kaldıki,siyasal arenada A.LATİF ŞENER'den sonra,ne kentimiz anılır oldu,nede eskisi gibi süksemiz kaldı.Zira trabzon-sivasspor maçı ile üzerimize oynanan oyun olduğu hissi hala içimde saklıdır,ileriki süreçte buda umuyorum ki tüm çıplaklığı ile ortaya çıkacaktır.
Kısaca değindiğim,anlatamadığım daha onlarca nedenlerden dolayı ilk başta bizler,doğduğumuz,doyduğumuz topraklara,elimizden gelen ölçüsünde bir şeyler yapmalı,Başkan MECNUN OTYAKMAZ sayesinde ilimizde tüttürülen bu bacasız sanayinin,uzun yıllar kentimizin ekonomik olarak yükselmesi ve kalkınmasına vesile olarak sürmesini arzuluyorum.
Haydi arkadaşlar iş işten geçmeden şimdiden birşeyler yapmanın,üretmenin zamanıdır.

stsy21
02.10.2007, 01:32
Sivasspor un seveni nasıl olmaz ben Hataylıyım ama Sivasspor u destekliyorum bu seneki her maçına da gittim bundan sonra da gideceğim...

ayazoğlu
02.10.2007, 01:47
TRT nin Anadolu takımlarının sunucusunun art niyetli olduğunu düşünüyorum yoromcu kişiye sivas hakkında konuşma fırsatı bile vermiyor

emresengul58
02.10.2007, 22:58
abi ne sevmemsi tüm yorumcular sivas ın başarısını övüyo..inşallah böyle devam ederiz..hayırlısı olsun

jakobieen
03.10.2007, 15:50
Sivasspor un seveni nasıl olmaz ben Hataylıyım ama Sivasspor u destekliyorum bu seneki her maçına da gittim bundan sonra da gideceğim...
http://img521.imageshack.us/img521/5316/emot1127uqzn1.gif

birde senin izlediğin hiç bi maçı kaybetmedik sanırım dostum.. :) sivassporun uğurusun valla :)

ofgurleyuk78
03.10.2007, 16:06
Severler ve konuşurlar hemşehrim. Severler ve konuşurlar. Yeterki biz başarımızı devam ettirelim.

puar
03.10.2007, 16:08
bence konuşmasalar daha iyi nazar değdiirrler filan aman kalsın kendi halimize bıraksınlar bizleri :)

tv_61
03.10.2007, 16:17
olmaz mi trabzonsporluym sivassporda desktekliyorum

puar
03.10.2007, 16:20

ne olmazmı ? anlamadım?........

Del Piero
03.10.2007, 16:54
herkez kulağını ve gözünü 4 açsın albina58 kulak versin göz açsın lütfen !!!

ertan_58
03.10.2007, 17:02

işte son günlerde okuduğum en güzel yazıbizi bir gelene biz bin gideriz cok sağol trabzonlu arkadaşım umarım herşey düzelir

KIZILCAN
03.10.2007, 17:31
Bu medya öyle ilginç bir medya ki şampiyon olsak dahi üzerinde fazla durmaz ve neden üç büyükler şampiyon olamadı'nın hesabını yapar.İster yazılı,ister görsel basın bize destek vermese de ve ayrıca çekememezlik gibi bir durum sözkonusu olsa bile Sivasspor'un bu başarısı beni öyle keyiflendiriyor ve gururlandırıyor ki!Bugünleri göreceğim aklıma bile gelmezdi.Sen 3.ligde yıllarca Tokatsporla,Çorumsporla oyna,sonra gel süper ligde üç büyüklere kafa tut ve ikinci sıraya yerleş.Şu anı gören şanslı bir nesiliz.Sivasspor dolu dizgin gidiyor ve biz bunu canlı canlı izliyoruz.İnşallah hep böyle gider.Bu arada Lüleburgazlı,Hataylı ve Trabzonlu arkadaşlarıma mesajlarından dolayı teşekkür ediyorum.

nazimgulturk
03.10.2007, 17:39
biz bize yeteriz kimseye ihtiyacımız yok

albina58
04.10.2007, 02:46
SİVASSPOR'A ÜYE OLDUKMU?

Hemşerilerim yukarıdaki yazıları birer hafta arayla yazdım ve bu konularda duyarlı bir hemşerimiz varmı diye bekledim,ama nafile;Bugün mutluyuz övünelim,yarın durum kötü bir kazmada biz vuralım olacak galiba.
Bir kampanya,bir proje düşünerek bir tanede mi görüş beyan edilmez.Bakıyorum topiclere bir konu hakkında iki ayrı topic 500 okunma devam,
3 atarız,beş atarız
gidemiyorum ama yüregim orda
Bir gün başka bi yazı görsem, daha bir satır yazmayacağım.

revenge58
04.10.2007, 03:44
ben doğma büyüme istanbulluyum.şu an da antalyada yaşıyorum.ne zaman sivaslıyım desem millet irkiliyor.sivas ı ve dolayısıyla sivasspor u sevmeyenlerin çoğunlukda olduğu bir ülkedeyiz.Şu anda sivasspor başarılı olduğu için daha gündemde.eski dende nurettin sözen istanbul bld bşk idi.o zaman da bizi hiç sevmezlerdi.zaten bizim kimse tarafından sevilmeye ihtiyacımız yok biz birbirimizi sevelim.takımımıza sahip çıkalım

yigidoo
04.10.2007, 03:50
Selam.. Onlar konusmasin! ama bu bizim Sivasspor onlara zorlada olsa kendilerinde bahsettirecek sonunda yeterki biz daha cok calisarak vede durmadan ileriye dogru hamle yapmaya devam edelim. neticede gecen sene bir manisa örnegi var ki bu daha cok tehlikeli bir durum. Mevlam bizi o durumdan korusun. burdaki yazilarin coguna katilmamak el de degil ama büyuk sorun ne yapmali vede nasil yapmaliki Sivasspora nasil destek olmali? devamli gelir sagliyacak bir seyler olmali bu tabiki.bilmiyorum dogrusu ama vergi gelirlerinden belirli bir posenti vede oto park gelirleri aktarila bilir diye düsunuyorum bunun yaninada takima ayit bir kac benzinlik yapila bilir diye düsunuyorum sahsen.

albina58
04.10.2007, 04:02
Selam.. Onlar konusmasin! ama bu bizim Sivasspor onlara zorlada olsa kendilerinde bahsettirecek sonunda yeterki biz daha cok calisarak vede durmadan ileriye dogru hamle yapmaya devam edelim. neticede gecen sene bir manisa örnegi var ki bu daha cok tehlikeli bir durum. Mevlam bizi o durumdan korusun. burdaki yazilarin coguna katilmamak el de degil ama büyuk sorun ne yapmali vede nasil yapmaliki Sivasspora nasil destek olmali? devamli gelir sagliyacak bir seyler olmali bu tabiki.bilmiyorum dogrusu ama vergi gelirlerinden belirli bir posenti vede oto park gelirleri aktarila bilir diye düsunuyorum bunun yaninada takima ayit bir kac benzinlik yapila bilir diye düsunuyorum sahsen.

Evet hemşerim yaklaşık 15 yıl kadar evvel,dönemin belediye başkanı,imkansızlıklara rağmen bir otobüs tahsis etmiş ve çöp toplamadan gelen gelirleride bir dönem sivasspor'a tahsis etmişdi.
Senin verdiğin örnek ve ilave başka modelleride SİVASSPOR için biz burda gönül verenler olarak degerlendirip site içerisinde,güç birliği yaparak bu modelleri başka kanallara veya anlamsız konulara mesaj çekeceğimze sivas belediyesi belli bir güç olarak çekebilir bu konuda belediyeden yardım alabiliriz.

albina58
06.10.2007, 00:04
İşte duyarlılık bu kadar.
vesselam.lay lay lom:

puar
25.10.2007, 10:44
son günlerde tüm gazetelerde bizim icin yazılan haberlerin yorum sayfalarında kimsenin SİVASSPOR un sevmediğini görüyorum arkadaşlar başarı galiba yanlızlığıda beraberinde getiriyor bu günlerde daha fazla takımın yanında olmalıyız

bugunde aynı düşünüyormusun arkadasım :);)