Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizi Bilmem Ama Ben Utanıyorum

merkez_emre
11.10.2007, 00:51
nerden baslıyım nasıl yazıyım bılmıyorum...takım aldı basını gidiyor turkıyede bulunan sayıları 100 ü gecen butun takımların ruyası olan süper ligde liderliği zorluyoruz bi ihtimal belki de böyle devam ederse trabzondan baska bi anadolu kulubune gidicek sampıyonluk..Ya peki madalyanın diğer tarafi ya bu kulubun gercek sahibi taraftar ? ?..hepiniz biliyorsunuz ki her zaman cekirdekci tayfayı elestirdim yendıgımızde sivas sivas diye bagırmakdan baska bi sey yapmayan- yenildiğimizde hatta onu gectim topcunun yanlıs bi hareketinde onu yerden yere vuran kufur eden bi seyircimiz var..vede size bi takim isimi vericem sizde eminim ki bi o taraftara bi de bizim seyircimize bakıp vay be diyeceksiniz...

takımın isimi göztepe taraftarının adı yalı gecen sene biliyorsunuz ki takımları amatör kümeye düştü bir futbol takımın basına gelebilecek en kötü şeyleri yaşadılar.takımları deplasmana gidicek parayı zor buldu futbolcularına ödemeleri cok zor yaptılar...zamanında 4 büyüklere kök söktüren turkıyeyi avrupa arenasında çogu kez temsil eden bir kulup artık küme düşmüştü..

Şimdi de karşılastırma yapalım Sivasspor-Göztepe karsılastırmasını...Göztepe ne durumda ? amator ligde mucadele eden cok zor günler geciren , deyim yerindeyse mahalleden takımında futbolcuların oynadıgı borc bataklıgında gidip gelen bir kulup..ya Sivasspor turkıyede butun spor yazarları ve medyadan buyuk ovgulerle bahsedilen korkan diil korkutan liderlige goz koyan (belkide lig sonunda 1. 2. 3. olucak) , futbolcularını bırakın turk takımlarının ısrarla istedigi herkesin gıptayla baktıgı bir takım...

ve sıra geldi taraftar bolumune Sivasspor taraftari her maca elınde cekırdegini almadan gelmeyen 5 mılyon verip kendisini takımın sahibi sanıp futbolcularına baskıdan baska bi sey yapmayıp deplasmana bir gun gitmemiş bir topluluk bagıran taraftarı ise (sayı vermiyim yine tepki toplarım) 3 taraftar grubunda kemık taraftarı 100 ü gecmeyen kendi yagında kavrulan senelerce pek bi icraat yapamamıs gelişememiş dernek ve gruplar..
göztepe taraftari : takımını onca lıgden dusmesi onca sorunla yuzyuze kalmasına ragmen her deplasmana gidip cogu süperlig takımında bile bulunmayan cefakar ve yine cogu süperlig taraftarının yonetımınden aldıgı destegi almayan kendı otobusunu kendı kaldıracak kadar fedakar bi taraftar grubu yalı...ve de size oncekı hafta olan bi hadisesini soyleyim durumu cok acık ve net anlayın anlayın ki gercek taraftar neymiş biraz görün ...

''göztepenin gecen seneden dolayı aldıgı seyircisiz mac cezasına ragmen yaklasık 3000 ateslı taraftar takımına dısardan destek verdi '' (bazı duyumlarıma gore 4000kişi)

ve şimdi soruyom hangi 40 yıllık sivasspor takım maclarında 3000 tane bagıran taraftar oldu hani macımızda bu sayının 5 de birisine cıkabildik ?
(http://www.youtube.com/watch?v=NMrmjfrLh-s)

ben sizi bilmem ama artık 18 yasımda olmama bu yasa ragmen o kadar sey yapmama ragmen kendımden dahi utanıyorum artık..

utanıyorum artık internette baska taraftarları izleyerek mest oldugumda
utanıyorum artık maca fb gf bjk formalarıyla gelenleri gordukce duydukca
utanıyorum artık 20 senelik bi tezahurati macda bi gruptan duydukca
utanıyorum artık her nekadar takım muthiş de olsa bir kere bile sivas a bagırmayıp 5 tane gol atan kayseriliye yırtınanlar gordukce
utanıyorum artık kapı onlerınde ındırımlı bıletleri el altından okutup 3 5 kurus ıcın takımını satanlar gordukce kendımden
utanıyorum maca bi mangal getirmediği kalan ruhsuzları gordukce
utanıyorum artık milletin 10 larca otobus kaldırmasına ragmen 1 otobusu bile kaldıramadıkca
Utanıyorum BAGIRAN TARAFTARİ '' GOREMİYORUM OTURUN ''diyen ruhsuzları gordukce
utanıyorum artık kendisini bişey sanıp Sivasspor ustunden reklam yapan şirketleri gordukce ,

gunlerdir sabahlara kadar aklımdan cıkmıyor haftaya haftalara artık taraftar büyüyecekmi sampıyonluga giden yolda bu takıma layık bir grup yada taraftar olabilecez mi diye...

sizden tek istediğim gerek türkiyenin en genc grubu olmamıza gerekse de kim olursa hangi grup olursa olsun gercek bir taraftarsa başka bi bu takım sevdalısına lutfen sahip cıkın

vede bilmiyorum burayı okuyan firma sahipleri varmı ama ne olur taraftara sahip cıkın cunku onlar siz sivasspor ustunden reklamınızı yaparken kendınızı taraftar sanarken onlar yeri geldi telefonunu sattı yeri geldi ac gitti geldi deplasmanlara 5 mılyonla trabzona 2 mılyonla istanbula takımını desteklemeye gitti yinede sizin gibi kendısını taraftar saymadı..

lütfen altan gelen yuregınde Sivasspor sevdası olan kardeşlerinize elınızden geldiğince destek verin verin ki bu takıma layık bir taraftar olussun....

merkez_emre
11.10.2007, 00:53
Arkası gelmez dertlerimin bıktım illalah
Arkası gelmez dertlerimin bıktım illalah
Bizede bir gün kader güler güler İNŞALLAH ! ! !

:(

XXCakir58
11.10.2007, 00:56
haklisin kardes, ama ben Yurtdisinda kaldigim icin gelemiyorum yoksa her maca giderdim. Ama yakinda oda olacak insallah neyse bye bye

ceza_tolga_rep
11.10.2007, 01:10
desteğin artması lazım.haydi yiğidolar stata ama premier lig gibi izlemeye deil bağırmaya........

mesut_tncsvs
11.10.2007, 01:22
emre sana ne kadar hak versem azdır kardeşim geçen bursa maçında sivastaydım allah aşkına kaç kişinin üstünde orjinal ürün vardı

bu takım ligden düştükten sonra kıymetini anlarlarsa şaşma.eğer burdayken takımımıza tam destek vermiyorsak yazıklar olsun hanginizin elinde orjinal sivasspor ürünü var yav alma kardeşim alma korsan alıcağına hiç alma yazıklar olsun sizin gibi sivassporluya. bunun altından kalkacakmısın korsana destek çıkmakla

hadi yabancı ülkenin olsa al ona karışmam ama bu bizim takımımız zamanı geç olmadan destek olmalıyız.

evt emreye yine hak veriyorum hiçbir şirket doğru düzgün destek vermiyor.reklam yapmaya gelince bir numaralar ama taraftarlara destekleyen yok lafta destekliyoruz.

ve sivastakiler zamanı geldiğinde anlıyıcaklar biz istanbulda nsl her maça gitmeye çabalıyorsak sizde gidin fakat eğer çekirdek alıp gidicekseniz bir zahmet dijitürkün yolunu tutun orda daha ucuz boşyere fazla para vermenize gerek yok

yigido Atilla
11.10.2007, 01:24
Yorumlarina katilmamak elde degil, Nicin biz taraftarlar organize olamiyoruz. ??? Burda yönetime de is düsüyor yönetimde bundan sikayetci degilmi defalarca Tv lerde acikladilar Cekirdekciler,tiyatro gibi mac izliyorlar diye cok duyduk peki bu taraftarlar icin bir sey yapmalari gerekmiyormu, televizyonda konyasporun 2 ci baskani 3700 tane konbine dagitacaklarmis ve yeni bir taraftar grubu olusturacaklarini tezahüratindan tutun her seyi ile ilgilenilecekmis ve Türkiyede ses getireceklerini acikladilar. Peki biz niye yapamiyoruz, Bizler nicin birlesemiyoruz sebebi nedir ??? Tuttugumuz takim ayni degilmi evet peki Tuttugumuz takimin renkleri ayrimi hayir ?? Bu isi yönetimden baska hic kimse cözemez. Bütün gruplar tek cati altinda toplamali, o dernegin bir hesap numarasi olmali bu isleri takip edecek yönetimden bir sahis görevlendirmeli,tezahüratindan tutun o dernegin her seyi ile ilgilenecek bir sahis olmali.Sivasspor Süperligde takir takir top oynuyor . Konya spor yapiyor biz niye yapamiyoruz bizim onlardan ne eksigimiz var ???

YALI
11.10.2007, 01:25
siteye yeni üye oldum herkeze selamlar ben izmirden göztepe taraftarıyım yalı grubu üyelerindenim yukarıdaki kardeşimin yazısında karşılaştırmayı gördüm sevindim bizim taraftarlığımızdan bahsedildiği için şunuda beliteyim sivas taraftarını hiç bir zman küçümsemiorum bu biline bundan beş sene önce süper ligdeydik ve fırtına estirdik ezikbahçeyi uefaya yollamadık dör büyük denilen eziklere cehennemi yaşattık izmirrde ama herşey o güzel günler gibi olmadı ve takımımız başkanlar yüzünden 5 sne küme düştü bizmi ne yaptık taraftar olarak inatla büyüdük inatla sevdik inadına dedik and olsun döneeğiz dedik karanlık günlere inat hep ışığı göreceğimize inandık deplasmana gittik otobüsleri biz kaldırdık yönetimden hiç bir zman bilet ve otobus talabimiz olmadı takımımız 3lige düşmüştü bizdeplasmana gittik takımımız amatöre düştü biz500kişi akseki aromaya deplasmana gittk takımımız artık amatör kümede oynayacaktı ama biz oraya gittik takımızın futbolcuları formazız kaldı forma yaptırdık kramponsuz kaldı krampon aldık biz futbolu deyil başarıyı deyil biz ligleri deyil biz GÖZTEPEMİZİ SEVDİK ARKADAŞ

mesut_tncsvs
11.10.2007, 01:29
haklisin kardes, ama ben Yurtdisinda kaldigim icin gelemiyorum yoksa her maca giderdim. Ama yakinda oda olacak insallah neyse bye bye

kardeşim bu yazıcaklarım sana değil kusura bakma ama maça gitmek önemli değil önemli olan orda takımı desteklemek bağırıp çağırmaktır.bir hakem ters bir cevap verse bütün stad ıslıklıyor neden bağırmıyorlarda hakeme ters tepki veriyorlar. biz takımı destekliyoruz arkadan bağırıyorlar oturun göremiyoruz maçı izliyemiyoruz diye bende orda ters cevap verdim git evinde izle diye haklımıydım buna siz karar verin.

eğer oturup çekirdek yemek için geliyorlarsa bir zahmet onlardan bir isteğimiz var stada değilde kahveye yada kendi evlerinde izlesinler.ha birde o çok sevdikleri çekirdekleri yanlarında götürmeyi unutmasınlar

bizim memleketimizden taraftar olmaz ben bunu gördüm inşallah bu konuda yanılırım ilerleyen zamanlarda

GuNaY
11.10.2007, 01:41
Emre yazın gerçekten güzel olmuş,
Bu soruları hersene soruyoruz kendimize ama nafile
Umutlarımız devam ediyor, inşallah iyi olacak...

myway
11.10.2007, 01:42
siteye yeni üye oldum herkeze selamlar ben izmirden göztepe taraftarıyım yalı grubu üyelerindenim yukarıdaki kardeşimin yazısında karşılaştırmayı gördüm sevindim bizim taraftarlığımızdan bahsedildiği için şunuda beliteyim sivas taraftarını hiç bir zman küçümsemiorum bu biline bundan beş sene önce süper ligdeydik ve fırtına estirdik ezikbahçeyi uefaya yollamadık dör büyük denilen eziklere cehennemi yaşattık izmirrde ama herşey o güzel günler gibi olmadı ve takımımız başkanlar yüzünden 5 sne küme düştü bizmi ne yaptık taraftar olarak inatla büyüdük inatla sevdik inadına dedik and olsun döneeğiz dedik karanlık günlere inat hep ışığı göreceğimize inandık deplasmana gittik otobüsleri biz kaldırdık yönetimden hiç bir zman bilet ve otobus talabimiz olmadı takımımız 3lige düşmüştü bizdeplasmana gittik takımımız amatöre düştü biz500kişi akseki aromaya deplasmana gittk takımımız artık amatör kümede oynayacaktı ama biz oraya gittik takımızın futbolcuları formazız kaldı forma yaptırdık kramponsuz kaldı krampon aldık biz futbolu deyil başarıyı deyil biz ligleri deyil biz GÖZTEPEMİZİ SEVDİK ARKADAŞ
Diger takimlara hakaret ettigin kisimlari cikarirsak dort dortluk bir yazi olacak. Bravo size...

myway
11.10.2007, 01:46
nerden baslıyım nasıl yazıyım bılmıyorum...takım aldı basını gidiyor turkıyede bulunan sayıları 100 ü gecen butun takımların ruyası olan süper ligde liderliği zorluyoruz bi ihtimal belki de böyle devam ederse trabzondan baska bi anadolu kulubune gidicek sampıyonluk..Ya peki madalyanın diğer tarafi ya bu kulubun gercek sahibi taraftar ? ?..hepiniz biliyorsunuz ki her zaman cekirdekci tayfayı elestirdim yendıgımızde sivas sivas diye bagırmakdan baska bi sey yapmayan- yenildiğimizde hatta onu gectim topcunun yanlıs bi hareketinde onu yerden yere vuran kufur eden bi seyircimiz var..vede size bi takim isimi vericem sizde eminim ki bi o taraftara bi de bizim seyircimize bakıp vay be diyeceksiniz...

takımın isimi göztepe taraftarının adı yalı gecen sene biliyorsunuz ki takımları amatör kümeye düştü bir futbol takımın basına gelebilecek en kötü şeyleri yaşadılar.takımları deplasmana gidicek parayı zor buldu futbolcularına ödemeleri cok zor yaptılar...zamanında 4 büyüklere kök söktüren turkıyeyi avrupa arenasında çogu kez temsil eden bir kulup artık küme düşmüştü..

Şimdi de karşılastırma yapalım Sivasspor-Göztepe karsılastırmasını...Göztepe ne durumda ? amator ligde mucadele eden cok zor günler geciren , deyim yerindeyse mahalleden takımında futbolcuların oynadıgı borc bataklıgında gidip gelen bir kulup..ya Sivasspor turkıyede butun spor yazarları ve medyadan buyuk ovgulerle bahsedilen korkan diil korkutan liderlige goz koyan (belkide lig sonunda 1. 2. 3. olucak) , futbolcularını bırakın turk takımlarının ısrarla istedigi herkesin gıptayla baktıgı bir takım...

ve sıra geldi taraftar bolumune Sivasspor taraftari her maca elınde cekırdegini almadan gelmeyen 5 mılyon verip kendisini takımın sahibi sanıp futbolcularına baskıdan baska bi sey yapmayıp deplasmana bir gun gitmemiş bir topluluk bagıran taraftarı ise (sayı vermiyim yine tepki toplarım) 3 taraftar grubunda kemık taraftarı 100 ü gecmeyen kendi yagında kavrulan senelerce pek bi icraat yapamamıs gelişememiş dernek ve gruplar..
göztepe taraftari : takımını onca lıgden dusmesi onca sorunla yuzyuze kalmasına ragmen her deplasmana gidip cogu süperlig takımında bile bulunmayan cefakar ve yine cogu süperlig taraftarının yonetımınden aldıgı destegi almayan kendı otobusunu kendı kaldıracak kadar fedakar bi taraftar grubu yalı...ve de size oncekı hafta olan bi hadisesini soyleyim durumu cok acık ve net anlayın anlayın ki gercek taraftar neymiş biraz görün ...

''göztepenin gecen seneden dolayı aldıgı seyircisiz mac cezasına ragmen yaklasık 3000 ateslı taraftar takımına dısardan destek verdi '' (bazı duyumlarıma gore 4000kişi)

ve şimdi soruyom hangi 40 yıllık sivasspor takım maclarında 3000 tane bagıran taraftar oldu hani macımızda bu sayının 5 de birisine cıkabildik ?

ben sizi bilmem ama artık 18 yasımda olmama bu yasa ragmen o kadar sey yapmama ragmen kendımden dahi utanıyorum artık..

utanıyorum artık her nekadar takım muthiş de olsa bir kere bile sivas a bagırmayıp 5 tane gol atan kayseriliye yırtınanlar gordukce
utanıyorum artık kapı onlerınde ındırımlı bıletleri el altından okutup 3 5 kurus ıcın takımını satanlar gordukce kendımden
utanıyorum artık milletin 10 larca otobus kaldırmasına ragmen 1 otobusu bile kaldıramadıkca
Utanıyorum BAGIRAN TARAFTARİ '' GOREMEİYORUM OTURUN ''diyen ruhsuzları gordukce
utanıyorum artık kendisini bişey sanıp Sivasspor ustunden reklam yapan şirketleri gordukce ,

gunlerdir sabahlara kadar aklımdan cıkmıyor haftaya haftalara artık taraftar büyüyecekmi sampıyonluga giden yolda bu takıma layık bir grup yada taraftar olabilecez mi diye...

sizden tek istediğim gerek türkiyenin en genc grubu olmamıza gerekse de kim olursa hangi grup olursa olsun gercek bir taraftarsa başka bi bu takım sevdalısına lutfen sahip cıkın

vede bilmiyorum burayı okuyan firma sahipleri varmı ama ne olur taraftara sahip cıkın cunku onlar siz sivasspor ustunden reklamınızı yaparken kendınızı taraftar sanarken onlar yeri geldi telefonunu sattı yeri geldi ac gitti geldi deplasmanlara 5 mılyonla trabzona 2 mılyonla istanbula takımını desteklemeye gitti yinede sizin gibi kendısını taraftar saymadı..

lütfen altan gelen yuregınde Sivasspor sevdası olan kardeşlerinize elınızden geldiğince destek verin verin ki bu takıma layık bir taraftar olussun....

Gardasim sen burda uzuluyorsun bi seyler yapmak istiyorsun ama elden fazla bir sey de gelmiyor. Bu hepimizi de fazlasiyla uzen bir durum . Tribunlerimizin kanayan yarasi bu Sivasta. Sivas gol atarsa iyi atamassa kotu...
Sivas gol atamiyorsa bil ki senin destegine ihtiyaci vardir.
Sivasspor gol atiyorsa bil ki mutlulugunu seninle paylasmaya ihtiyaci vardir...
Taraftar destegi kotu gunde belli olur. Iyi gunde herkes yanindadir...
Uzuntulerine katilmakla beraber bu yazinin tribunlere hicbir faydasi olmayacak sen de biliyorsun . Cunku haftaya Sivasta manisa macina gidecek olanlardan sadece belki 50-100 kisilik bir grup taraftar bu siteye giriyort ve senin bu yazini okuyor...

Tribunlerde farkli calismalara girmek lazim bu yuzden ..
Yazin icin tesekkurler...

mesut_tncsvs
11.10.2007, 01:55
tek tribünler değil başkanın ve yönetimdende destek bekliyoruz.

sponsor bulmakta arkadaşlar baya zorlanıyor.yardımcı olurlar inşallah artık

mesut_tncsvs
11.10.2007, 02:03
http://www.youtube.com/watch?v=5dkFNZue-6I

buyrun buda bursadan bir şov takımlarına nsl sahip çıkıyor insanlar

biz şovu geçtik stadda doğru düzgün ses çıkaramıyoruz

revenge58
11.10.2007, 03:40
iyi diyorsun hoş diyorsunuz da bursa-izmir hem takım olarak hem şehir olarak bizden çok ileriler.göztepe dediğin takım avrupada yarı final oynayan ilk türk takımı.sivas ın maddi durumu her maçı doldurmaya müsait değil,ilçelerden de taraftar çekmek için bence TCDD ücretsiz tren seferi yapmalı.ayrıca bunu yıllardır diyoruz ama bir sivasstore kurulmadı.

çılgın-sedat
11.10.2007, 04:09
iyi diyorsun hoş diyorsunuz da bursa-izmir hem takım olarak hem şehir olarak bizden çok ileriler.göztepe dediğin takım avrupada yarı final oynayan ilk türk takımı.sivas ın maddi durumu her maçı doldurmaya müsait değil,ilçelerden de taraftar çekmek için bence TCDD ücretsiz tren seferi yapmalı.ayrıca bunu yıllardır diyoruz ama bir sivasstore kurulmadı.

taraftar olmak için takımın başarısına ihtiyaç yok o seyırci için geçerli bursa izmir farketmez yeterki maça gidenler takımına desdeğini versin oturmasın

dediğin gibi kardeş bi sivasstore açmadılarki iyi veya kotu urunlerini alalım takıma sahip çıkalım

izmirliyigido
11.10.2007, 07:43
YA ARKADAŞLAR, BU AYAĞA KALKMAYA ENGEL OLANLARA VE ÇIT, ÇIT ÇIITT ÇEKİRDEK YİYENLERE, YERLERİNDE RAHAT RAHAT OTURUP MAÇ İZLEMELERİ İÇİN TRİBÜNLERİN BİR KISMINI "ÖZÜRLÜLER TRİBÜNÜ" OLARAK AYRILMASINI, YÖNETİMDEN RİCA ETSEK OLUR MU ACABA?

RAHAT RAHAT OTURSUNLAR ÇEKİRDEKLERİNİ YESİNLER (!) ....

.

toprak_gürün
11.10.2007, 08:16
cevap yazmayacakdım fakat yorumlardan dolayı yazmak zorunda kaldım.yazı çook güzel olmuş ama sayın üyeler farklı yorumluyor emre burda anlatmak isdediği çok farklı. amotördeki takımın bile ateşli 3000 bağıran adamı var diyor. biz şampiyonluğa oynuyoruz bizde bağıran kişi 100+1 diyo amatördeki bir takımın deplasmana otubus kaldıran ateşli taraftarı var şampiyonluğa oynayan bir takımın deplasmana giden taraftarı az demek istiyor anladığım kadarıyla. bende şurda şunu belirteyim 31000 üyeliği sivasspor.com site var burda bu yazıyı okuyupda bu ateşli gruba sponsor yada desdek olamıyorsa dekki hakkadden klavye taraftarıyız. bende bunları söyleyip dile getirdiğim için sevilmedim gitti bu sitede sevilme gibi bi gayretimde yok. dilim biraz sivridir amma boşda konuşmam. atlarım arabama giderim maçıma gitmedimmi bir eksiklik olur bende. sayın site sahibi rüştü bey sayın almanyadan giren arkadaşlar sayın asib başkanı. tarftara sizde azccık olsa bi katkıda bulunun. ankaragücü maçını2 0 çeviren tarftarıydı ateşli grubuydu.

mrkz_abi
11.10.2007, 08:16
bence burda en büyük iş yönetime düşüyor emre yazdıklarına katılmamak elde değil
bu videolar da tatangadan mutlaka izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=E_qlIGV87wg

http://www.youtube.com/watch?v=ecxChC-5VhU

http://www.youtube.com/watch?v=tipf2vH4Ssw

bunların yarısı kadar olsak sivas için büyük bir kazanç

mrkz_abi
11.10.2007, 08:24
http://www.youtube.com/watch?v=rmz0WUJiAiA

bunu mutlaka izleyin

edebiyatisyen
11.10.2007, 08:35
Emre kardeş yazın çok güzel.bu yazıyı manisa maçında taraftarlara dağıtmanı öneriyoruım.

SivasLady
11.10.2007, 08:53
emre kardesimiz hepimizin icindekini yaziya dökmüs
cokta güzel olmus eline yüregine saglik
insallah herkesin kulagina küpe olurda, taraftarlik konusunda ilerleme olur

bu sorun her zaman vardi senelerdir asirlardir görüyoruz
göztepe taraftari kendi cabalariyla neler yapmis
taraftar inandikca kendi imkanlariyla herseyi becerir
yeterki istesinler

izmirliyigido abinin önerdigi gibi cekirdekcilere ayri belirli bir yer temin edilebilir
takimi atesli destekleyen taraftarda rahat eder

deplasmandan önce kendi sahamizdaki maclarda basari göstermeliyiz
yeterince tezahüratlarla destekleyen taraftarimiz yok, bunun icin birseyler düsünülmeli,
kendimize ait besteler olmali, bütün gruplar bir araya gelip, mac icin program düzenlemeliler
hepsi ayni tezahüratlari ezberleyip stadta hep beraber ayni seyi seslendirmeliler
madem forma yok o zaman ya beyaz ya kirmizi kiyafetinde mi yok
ses ne kadar etkinse görünüste etkiliyor, staddaki görüntü kirmizi beyaz olusun güzel olurdu
maca gelen seyirci degil taraftarlik görüntüsü verelim
taraftarligimizi gösterip ilgi cekelim ki katilím artsin

önce bunlari becermeliyiz sonra büyük adimlarla ilerleriz

yigido_furkan
11.10.2007, 08:53
bnce cok dogru yazmissin kardes ama artik bi cozum yolu bulmaliyiz Sivas deplasmanina gelen takim taraftar baskisindan cekinmeli 12. adam olarak takimimiza tam destek vermeliyiz

Tarkan ÇeLik
11.10.2007, 09:05
Emre yazın çok güzel olmuş öncelikle.. Şimdi Bu anlattıklarının oluşması bizimde bir yalı, bir gecekondu vs. gibi olmamız için zamana ihtiyaç var.. Sivas Süper lige daha alışamadı gençlerinin futbolla ilgisi var ama Tribünle bir ilgisi yok.. Ben biliyorum Bizim Gençlerimizin %80 i bize deli gözüyle bakıyor.. Hatta bi kaç muhabbette şunu duydum; Ya para verseler yin e bağırıp kendimi rezil etmem delimiyim ben.. felan gibi şeyler.. Bizim herkese önce olup gençleri tribüne almamız gerekiyor..Maça gelenlere bakarsak çoğunluğu 40 yaş üstü gibi geldi bana.. Onlarda zaten maça zar zor geliyor 40 kere düşünüyor gidip gitmesekmi diye ondan sonra karar veriyor..

Bunlar gerçekten çok gülünç bir durum.. Ben 12 yıl İzmir'de yaşadım Yalı ile çok maça gittim çokta arkadaşım var.. Onların amaçlarını sen, ben ve bizim gibi tribünde olan insanlar zaten biliyor ama bu olguyu yaşamayanlar, Tribün nedir bilmeyenler işte böyle insanlara değil Yalı 100000 kişinin aynı anda bağırdığı Lay Lay çektiği görüntüyü izletsen bile bi anlamı olmaz.. Çünkü o duyguyu hissedemez.. Şİmdi internette bazı muhabbetler oluyor Yok Biz Sivassporluyuz Biz şöyleyiz böyleyiz takımı şöyle seviyoz böyle destek veriyor felan bunların da %90 ı kolpa.. Buraya öyle yazıpta maça gelenleri gördük maratona geçip çekirdek yiyor çok insan karşıma çıktı böyle..

Mesela Bu hafta oynadığımız maç Ank.gücü maçı belki maça gelenler için bi anlam ifade etmiyo ya işte 2-2 bitti 1 puan aldık gibisinden felan diye ama bizim için çok büyük anlamı var.. Gecekondu taraftarı gerçekten profosyonel taraftar grubu nasıl olur gösterdi.. Adeta beni büyüledi.. Bu gruplardan bi kaç tane daha var.. Yalı, Tatanga, Kızılcıklı, Texas bunlar şu anda aklıma gelenler.. İnanın biz her maça gidiyoruz ve maçta golleri kimin attığını, nasıl bir futbol oynadık hiçbirini bilmiyoruz.. Sonrada eve gidip maçın özetini izliyoruz..

Sonuç olarak Burdan zaten bişey olmazda bizim Gençleri tribüne çekmemiz lazım.. Bir GFB Bir Yalı olmamız lazım ki orda bayanlar bile tribüne girip son seslerine kadar bağırıyorlar (örn. Princess OF FB ve Yalının bayanları).. Bunun içinde çeşitli afişler, ilanlar hazırlanabilir ama maça gelin fln diye değil tribün olgusunu anlatan resimlerle, yazılarla.. Bunun için ilk önce bizde birlik beraberlik olması lazım..

Haydi GençLer Tribüne..

UTKUM_58
11.10.2007, 09:16
hersey olurr insallahh zamanla,ama demekki halen yurekli taraftarlarimiz varki sivasimiz suan 2 ci .insallahh hersey sivas icin guzel olurda sanpiyon oluruZ:bana göre anadolu takimmlarina bakarsak en atesli taraftar bizim taraftar .tarabzon sivas kupa macinda olimpiyatta herkes gordu sivasli taraftarlarin buyuklugunu..HERZAMAN HERYERDE EN BUYUK SIVAS

Army
11.10.2007, 09:26
Yorumsuz...
Ne yazsam boş...

eline sağlık kardeşim

edebiyatisyen
11.10.2007, 09:39
ya arkadaşlar bu yazıyı manisa maçında taraftarlara dağıtalım...

sws-l33
11.10.2007, 10:08
bakın ben bandırmadayım ve banvit bir bandırma takımı olduğu için basketbol maçlarına sürekli gideriz...hermaça şehir merkezinden salona otobüler kalkıyor bedava atkı-forma bayrak dağıtılıyor-bizden yani üniversite ve lise gençlerinden ücret alınmıyor içeride hertürlü ihtiyaç karşılanıyor ve maç sonunda banvit ürünleri dağıtılıyor..ama bunların hepsi parayla oluyor!!!!

Arif Coşkun
11.10.2007, 10:27
İyi bir konuyu ele almış arkadaşımız, ancak; bunun böyle olduğunu herkes biliyor.Ben göztepeyi tanıdım tanıyalı böyle bir özelliğe sahip bir kulüp.Deplasman kendi sahası vark etmiyor.Taraftarı hemen hemen her maçına gidiyor,fakat gitmekle kalmıyor 90 dakika boyunca takımı lehine sesinin çıktığı kadar bağırıyor.Sakaryaspor taraftarıda aynıdır. Geçen yıl Ali Sami yende oynanan Sivasspor- Sakaryaspor maçında yaklaşık bin kadar Sakaryaspor taraftarı 15 bine yakın Sivasspor taraftarını susturmuştu.Bu tabiki çok üzücüydü.Bizimkiler ellerinde çekirdek torbaları, yüz ikiyüz kadar kendini yırtan taraftarın dışında tık yok.Çıt çıt çıt çekirdek sesleri başka birşey yok.Taraftarlık ta biraz organize işi sanırım.Bunun için dernek ve temsil eden kuruluşlara çok iş düşüyor,taraftarı bilinçlendirme ve eğitme anlamında. Hiç bir şey biranda ve çalışmadan olmuyor.Artık teknoloji çağında yaşıyoruz.İletişim çok kolaylaştı,herşeyin başı eğitim,eğitim,eğitim,başka yolu yok.Bu işe el atmanın zamanı geldide geçiyor bile.Herşey kendi haline bırakılırsa, ancak burada sorunları şikayet etmekten öteye gitmez durum.

yigidomustafa58
11.10.2007, 10:40
vallahi ben bu seneki İstanbulda olan tüm maçlara gidip destekliyeceğim takımımı fb destekledik ama fazla bağıran yoktu konuda herkez biraz daha duyarlı olmalı...

Del Piero
11.10.2007, 10:44
ARKADAŞIMIZIN SÖYLEDİKLERİNE KATILMAMAK ELDE DEĞİL.. ÖNCELİKLE BUNUN NEDENLERİNİ BULMAK GEREKİYOR SONRA NASIL ÇÖZERİZ BU OLAYI DİYE DÜŞÜNMEK..

BENCE BUNUN BİR KAÇ NEDENİ VAR..

1-) EKONOMİK NEDENLER
2-) TRÜBÜNE GENÇLERİN İLGİ GÖSTERMEMESİ
3-) TARAFTAR GRUPLARININ ÇOK ETKİSİZ OLMASI
4-) UTANMAK BİZİM MİLLET UTANIYOR SIKILIYOR..

BENCE BİR KAÇ SEBEP BU..

ÖNCELİKLE GENÇLERİ TRÜBÜNE ÇEKMELİYİZ VE ANTİ İSTANBUL ANTİ TRABZON DEMELİYİZ ARTIK 3 BÜYÜTÜLMÜŞ TAKIMIN KÖKLERİNİ İZLERİNİ BU ŞEHİRDEN SİLMELİYİZ ÖYLE VEYA BÖYLE SAVAŞARAK GEREKİRSE KAN İLE BU İZLERİ SİLMELİYİZ ÇOK RADİKAL VE TUTUCU OLMALIYIZ

HERKEZE ŞEHİR MİLLİYETCİLİĞİNİ AŞILAMALIYIZ... FUTBOL İLE YATIP FUTBOL İLE KALKMALIYIZ CAD. VE SOKAKLARDA 3 BÜYÜTÜLMÜŞ TAKIM FORMASI VE ATKISI KİMSEDE OLMASIN GİYMEYE ÇEKİNSİNLER...

ŞİMDİ BANA HOLİGAN DİYEBİLİRSİNİZ AMA HAYIR DEĞİLİM BİZ BU ŞEHİRDEN O RENKLERİ SİLMEK İSTİYORSAK BU ŞART !!!

gazili
11.10.2007, 10:56
eline yüregine saglık kardeşim çok güzel anlatmışsın

velibircan
11.10.2007, 12:03
Yorumsuz...
Ne yazsam boş...

eline sağlık kardeşim

aynen.........ne diyebiliriz ki

Grup-aleM
11.10.2007, 12:10
HELALOLSUN KARDES DOGRU WALLAHA INSANLAR DISARDA BAGIRIYORLAR MACA GELINCE SUSUYORLAR KENARA GECIYORLAR OLMAZ OLSUN DESTEKCI OLALIM YIGITLIK BOZULMAZ

Ss--58--Ss
11.10.2007, 12:12

Helal olsun valla kardeşim süper olmuş ellerine,yüreğine sağlık.manisa macında yine tribünler dolacak ve herkes destek verecek bende insallah manisa maçında sivasta olucam.sivasa gelmişken takımı görmeden gitmek olmaz değilmi:)İŞTE TARAFTAR İŞTE ŞAMPİYON.;);)

yeniceri_can
11.10.2007, 14:01
umarım bazıları görür ya da bi yerlerden duyar....

merkez_emre
11.10.2007, 18:29
yorumlarınız için tesekkurler inşallah taraftarımızda bu takıma yakısır vaziyete gelir sadece ii gunde degıl kotu gunde de hem takımına hem taraftarına destek verir

NAUGHTYBOY58
11.10.2007, 18:51
Arkadaşlar ßoşuna Uğraşmayalım Lütfen Taraftardaki ßu Zihniyet Ve ßu Çekirdekçi ruhu Dewam Ettikçe Ve ßu Ruh Yeni qElen Nesillerede Aşılandıkça Siwasta Trißün Kültürü Asla qElişmez we Asla Yayılmaz ßizler Yıllardır ßişeyler Yapmaya Çalışıyoruz Ama qeriye Donup ßaktığımızda Hiç ßir Aşama Kaydedememişiz Şimdide Ne Pahasına Olursa Olsun Yine Takıma Sahip Cıkmak İstıyoruz Ama Önümüz Kesiliyor ßu Seyirci ve Hatta Tribün Ruhunu ßilipde ßilmemezlikten qElen ßu Yonetim Oldukça Cok Zor İşimiz..!

YALI
11.10.2007, 19:16
inş bir gün sizin tribününüzde istediğiniz gibi olur kardeşlerim..

ertugrulss
11.10.2007, 20:43
Diyecek söz bulamıyorum yerden göğe kadar haklısın kardeşim

Army
12.10.2007, 08:01
Arkası gelmez dertlerimin bıktım İllallah..

Bizede birgün kader güler.. güler inşallahh..

altuntas58
12.10.2007, 08:50
Emreciğim düşüncelerine katılmamak mümkün değil inanınki yazdıklarınızın tamamı doğru seyircimiz henüz bilincsiz acemi biraz zaman istiyor süper liğe cıkışımızdan bu yana 3 sene gecti ama biz yiğidolar hala bilincli bir seyirci topluluğu olmama yolunda yavaş ilerliyoruz bunun nedeni sivasspordan önce istanbul takımlarının tutulması olarakta bakılmalı bir türlü sözde büyük takımları bırakamıyoruz sanki bize ne faydası varsa ben bu konu üzerine defalarca yazdım ama adamlar hala istanbul takımlarını bir türlü bırakmıyorlar işte bizde bunlara karşı senin yazın gibi bizlerde sürekli olarak yazmalıyız bu seyirciyi bilinclendirmeyi kendimize borc olarak görmeliyiz yılmadan usanmadan cekirdekcileri ayrı tribüne almak gibi fikirler yazan arkadaşlarımız var benimde katılıyor olmamala birlikte bu işin gercekleşmeyeceği yönünde düşüncelerim var ben birde o amigo diye gecinen sözde sivassporla içli dışlı olmuş insanın gecen sene sivasa geldiğimde bir maca gittim gördüklerime inanamadım adam resmen elinde kendisi ve taraftara dağıtılmak üzere verilen biletleri acıktan gözümüze baka baka satıyor sivassporun sırtından rant sağlıyor bu olayı görünce dondum kaldım gecenlerde bu siteden amigomuzu beğeniyormusunuz diye bir topic acmışlar %90 beğendiğini yazdılar bu pehriz bu ne lahana turşusu
amigo amigoluğunu bilmeli karaborsa işinden daha kötü bir işe soyunmuş ona güvenip bilet verenleri aldatmanın bir manası yoktur işte bunun gibi bir çok celpeşik işlerin üstesinden gelmek için en az senin kadar sivasspor sevdalısı olmak gerekli buda zor bir olay değil sana sonuna kadar katılıyorum bu konu üzerine senelerce devam edecek fikirlerimizi süerkli yazmalıyız duyarlılığın için seni tekrar kutlarım ayrıca ramazan bayramını tebrik eder hayırlara vesile olamsını temenni ederim

berlinli1967
12.10.2007, 09:04
haklısnız cok hemde bazıları görürde ders alır

merkez_ismail
12.10.2007, 10:04
Diger takimlara hakaret ettigin kisimlari cikarirsak dort dortluk bir yazi olacak. Bravo size...

EMRE KARDESIM SANA GELINCE BU YAZIYI OKUYUPTA STADA GELIP HALEN OTURAN OLURSA VALLA BILMIYORUM ARTIK O INSAN DA SEREF HAYSIYET KARAKTER VARMIDIR ... NESE INSAALLAH IYI OLACAK GOZTEPE
YALI ORNEK ALINACAK BI KONUYADA INMIS GIRIN YOUTUBEDE BIR SURU VIDEOLARI VAR YALI NIN...!

alix_özdemir
12.10.2007, 10:10
Yazdıklarınıza tamamiyle katılıyorum. Yönetimimiz, teknik heyetimiz bizleri devamlı yüceltiyor, bizleri tezahürat yapmaya teşvik ediyor; biz de hala anca oturuyoruz. On binlerce kişinin olduğu bir yerde çok derin bir sessizlik oluyor; hayret ediyorum buna. Umarım bu taraftarlık bilincine yakın zamanda ulaşırız.

yigido Atilla
12.10.2007, 11:56
Sitede yapilan her yorumu okudum.
Cözüm nedir !!!!!!! Biz sivassporlular nerde yanlis yapiyoruz nicin Birlik ve Bereberligi olusturamiyoruz, her gün sitede yeni yeni gruplar olusuyor böyle grupculuk oldugu müddet birlik beraberlik saglamak olurmu hayir imkansiz.Allah askina Bizler neyi bölüsemiyoruz Tuttugumuz takim Sivasspor, renkleri kirmizi beyaz, yapilacak tezahüratlar da Sivassporun basarisi icin peki bu ayrilik ve bölünmelerin sebei nedir ?????? Bu is artik cigrindan cikmis bu yanlisliklari tek düzeltecek sahis Mecnun otyakmazdir. Yönetim Egitici,bilincli,yönledirici kisilerle sorunu cözmek mümkün olur, Baskanimiz Mecnun Otyakmazda bundan Sikayetci degilmi evet Defalarca proglamlarda bunu kendisi de bizzat acikliyor. Süperligde ne adimiz duyulur ne bilinir. Tek cati altinda toplanacak dernekte Maddi olarak desteklenir...

NOT: Bir Arkadasin yorumunda Takimi Amigosu olan sahis Stat disinda Bilet satiyormus .!!!! Giseden kendi aldigi biletleri Satmiyordur. ???? yönetimden kendilerine tahsis edilen biletler olmasi gerek. Bu sahislar bir an önce derneklerden ihrac edilmeli hic vakit kaybetmeden..

CÜSSKB-Aynur
12.10.2007, 12:45

Emre, seni en iyi anlayanlardan biri olduğumu söyleyebilirim.

çok iyi niyetle ve Sivasspor a destek amacıyla birşeyler yapabilme arzusuyla kurulan Dernek ve Grupların önüne çoğu zaman setler çekliyor. Yapılmak istenenler maalesef çoğu zaman engelleniyor. Burada bazı konulara çokta fazla değinmek istemiyorum.

Bu durumu anlamakta güçlük çekiyorum ama maalesef nedendir bilinmez Yönetimimiz Taraftar gruplarının fazla büyümesini, güçlenmesini istemiyor.
''Toplam 100 kişiyi buluyoruz'' diyorsunya bence, yönetimde zaten bunu istiyor.

BURAK_06
12.10.2007, 13:37
EMRE KARDESIM SANA GELINCE BU YAZIYI OKUYUPTA STADA GELIP HALEN OTURAN OLURSA VALLA BILMIYORUM ARTIK O INSAN DA SEREF HAYSIYET KARAKTER VARMIDIR ... NESE INSAALLAH IYI OLACAK GOZTEPE
YALI ORNEK ALINACAK BI KONUYADA INMIS GIRIN YOUTUBEDE BIR SURU VIDEOLARI VAR YALI NIN...!

Öncelikle şunu söylemek istiyorum kimsenin şerefine haysiyetine ve karakterine söz söylemek sana kalmamış.
İsteyen herkes gelir oturarak maç izler stadda.
Bence bu işi çok abartıyorsunuz.Taraftarın futbolcu üzerinde etkisi elbette vardır.Fakat söylediğiniz ateşli taraftarların takımları ortada.Pek bi başaraıları yok.Oysaki bi gençlerbirliği örneği var.Hiç taraftarı olmadığı halde yıllarca başarılı oldu.
Gerektiği zaman gerektiği yerde sesimizi çıkaralım.İsteyen zıplayarak isteyende oturarak desteklesin takımını.
Saygılar

HALIL
12.10.2007, 13:39
arkadaslar ben avrupada kalan genc bir yigidoyum inanamicaksiniz ama ben hic hayatimda 3buyuk tutmadim 2. ligdeyken beri sivassporu tutuyorum inanan inansin inanmayan inanmasin

ilk defa bu sene sivassporun bi macini izledim belkide hayatimin en onemli aniydi (sivasspor-istabul bsb/sivasspor-gaziantepspor maclarina gittim)

ve cok aci bir olay ile karsilastim ne zaman kale arkasinda maraton maraton!! diye bagriyorlarsa hic birimiz kalkmadik tabi ben ilk defa geliyorum nasil oldugunu bilmiyorum ki bende yanimda iki yigenim var onlar bana eslik yapiyor kendi aklimdan diyorum bunlar mi kalkacak inatlarna ben kalktim ;)

ama arkadada iki amca otur bee yerine diye bagirmadi mi ? BANA ama oyle bir uzuldum ki!! sormayin yani ilk defa gelmisim neden gencleri stadan sogutyyossunuz (arkadaslar maratondakilerin yarisi yasli bence sivasta genclere onem verilmiyor lutfen cocuklara sivassporu sevdirin lutfen!!!!)

ama bunu da iyi bilin ister yanlis anlayin ister dogru avrupadaki sivaslilar sivastaki sivaslilardan daha cok seviyor ve destekliyor yanlis mi dedim yorum sizin

HALIL
12.10.2007, 13:42
yani demek istedigim sivasta yasayan sivaslilar gurbetteki yasayan sivaslilar kadar sivasin ve sivassporun degerini bilmiyor lutfen takiminiza sahip cikin................

merkez_emre
12.10.2007, 15:00
Bu durumu anlamakta güçlük çekiyorum ama maalesef nedendir bilinmez Yönetimimiz Taraftar gruplarının fazla büyümesini, güçlenmesini istemiyor.
''Toplam 100 kişiyi buluyoruz'' diyorsunya bence, yönetimde zaten bunu istiyor.

fazla söze gerek yok sucumuz kapı onlerınde bilet SATMAMAK sponspordan para alıp deplasmana gitmemek Sucumuz ayak oyunları yapmayarak cekememezlik yapmamız..sucumuz 3 5 kurusun davasına takımı satmayıp taraftar olmaya calısmamız

offff ulan oooooooooooooooooooooooooooof (bayram da aynı dert aynı hüzün)

merkez_emre
12.10.2007, 15:04
arkadaslar ben avrupada kalan genc bir yigidoyum inanamicaksiniz ama ben hic hayatimda 3buyuk tutmadim 2. ligdeyken beri sivassporu tutuyorum inanan inansin inanmayan inanmasin

ilk defa bu sene sivassporun bi macini izledim belkide hayatimin en onemli aniydi (sivasspor-istabul bsb/sivasspor-gaziantepspor maclarina gittim)

ve cok aci bir olay ile karsilastim ne zaman kale arkasinda maraton maraton!! diye bagriyorlarsa hic birimiz kalkmadik tabi ben ilk defa geliyorum nasil oldugunu bilmiyorum ki bende yanimda iki yigenim var onlar bana eslik yapiyor kendi aklimdan diyorum bunlar mi kalkacak inatlarna ben kalktim ;)

ama arkadada iki amca otur bee yerine diye bagirmadi mi ? BANA ama oyle bir uzuldum ki!! sormayin yani ilk defa gelmisim neden gencleri stadan sogutyyossunuz (arkadaslar maratondakilerin yarisi yasli bence sivasta genclere onem verilmiyor lutfen cocuklara sivassporu sevdirin lutfen!!!!)

ama bunu da iyi bilin ister yanlis anlayin ister dogru avrupadaki sivaslilar sivastaki sivaslilardan daha cok seviyor ve destekliyor yanlis mi dedim yorum sizin

aynen abi hep aynı senaryo aslın her maca gelen yaslı bi adam yanında bı cocugunu yigenini genc akrabasını maca getirse taraftar gruplarından kım olursa olsun oraya gonderse sorun cıkmaz...bursada adamlar 9 10 yasındakı kardeslerını cocuklarını cocuk trıbunune getirip bırakıor onlar bile destek veriyor gelde delirme arkadas :@

yeniceri_can
12.10.2007, 15:10
yiğido?halil benim abimde yurtdışında almanyada .
her maç akşamı beni arar maç nasıldı tribünler kalabalıkmı takım nasıl oynadı. vb.
sana sonuna kadar hak veriyorum.belki memleket özlemi belki başka şeyler sebep ama yurt dışında ve ildışındakiler Sivassporu buradakilerden daha çok seviyor.

merkez-apo
12.10.2007, 16:27
http://www.youtube.com/watch?v=EwP4hUkrA74
iişte yalı taraftarından bir video takım amatöre düştüğü zaman çekildfi bu video.adamlar küme düşünce bile bu kadar tarftarı olduğu halde kafaya oynayan bir sivassporu sivas taraftarı aciz bir şekilde izliyor sanki takım küme düşüyor.Bu hafta sonu ankaradaydım sivas tribünündeki insanlar kırmızı beyaz yapmaya bile üşeniyorlar oysaki o maçta takıma destek verseydik koltuğa oturacaktık.futbolig programında ilk yarıyı kim lider tamamlar die anket vardı ankette swivassporda gösterilmişti böyler onur bişey verici bişey varmı.Ben maça giderken cebimde 20 milyon vardı gidiş dönüş maç bilet parasını bile karşılamıyordu oysaki maçı radyodan dinleyebilirdim paramda cebimde kalırdı ama sivasspor herşeyden önemli maça gitmediğim zaman kendimi suçlu gibi hissediyorum.SİVASSPORA DESTEK VERMEK HER SİVASLININ GÖREVİDİR..

CÜSSKB-Aynur
12.10.2007, 21:40
Yorumlarina katilmamak elde degil, Nicin biz taraftarlar organize olamiyoruz. ??? Burda yönetime de is düsüyor yönetimde bundan sikayetci degilmi defalarca Tv lerde acikladilar Cekirdekciler,tiyatro gibi mac izliyorlar diye cok duyduk peki bu taraftarlar icin bir sey yapmalari gerekmiyormu, televizyonda konyasporun 2 ci baskani 3700 tane konbine dagitacaklarmis ve yeni bir taraftar grubu olusturacaklarini tezahüratindan tutun her seyi ile ilgilenilecekmis ve Türkiyede ses getireceklerini acikladilar. Peki biz niye yapamiyoruz, Bizler nicin birlesemiyoruz sebebi nedir ??? Tuttugumuz takim ayni degilmi evet peki Tuttugumuz takimin renkleri ayrimi hayir ?? Bu isi yönetimden baska hic kimse cözemez. Bütün gruplar tek cati altinda toplamali, o dernegin bir hesap numarasi olmali bu isleri takip edecek yönetimden bir sahis görevlendirmeli,tezahüratindan tutun o dernegin her seyi ile ilgilenecek bir sahis olmali.Sivasspor Süperligde takir takir top oynuyor . Konya spor yapiyor biz niye yapamiyoruz bizim onlardan ne eksigimiz var ???

Açıkcası, Şu anda takımımızın durumu iyi nasıl olsa bilet satıyoruz diyip Yönetimin Taraftar grup-derneklerine iyice 3.sınıf insan muamelesi yapmalarından korkuyorum.

İnşallah sizin bu yorumunuzu Yöneticilerimizde okur. Tabii sadece okumakla kalmayıp çok geç olmadan hareketede geçerler,

1967DERNEK_EMRE
12.10.2007, 21:51
Açıkcası, Şu anda takımımızın durumu iyi nasıl olsa bilet satıyoruz diyip Yönetimin Taraftar grup-derneklerine iyice 3.sınıf insan muamelesi yapmalarından korkuyorum.

İnşallah sizin bu yorumunuzu Yöneticilerimizde okur. Tabii sadece okumakla kalmayıp çok geç olmadan hareketede geçerler,

AYNUR ABLA BIRAK BİLET WERMEYİ BİZ KENDİ PARAMIZLA BURSA MAÇINDA MARATONA GİRDİK FARUK DENEN YÖNETİCİ GELDİ "BURASI MARATON SİZİN BURDA NE İŞİNİZ WAR" DİYOR BIRAK 3.SINIFI BIZI INSAN YERINE BILE KOYMUOR SİVAS SEYİRCİSİNİN BÜYÜMESİNİ İSTEMİYORLAR!!!!YOKSAAAA!!!!

kurtay58
12.10.2007, 21:56
Taraftar grupları önce hatayı kendinizde arayın, birleşin. Ortak tezahurat belirleyin. Birde SİVAS'lı taraftarın bir özelliği vardır. Takım zor duruma düşmezse destek vermez. Küme düşmemeye oynasaydık. Bütün TÜRKİYE'yi yerinden oynatırdı. Göztepelilere gelince onlar birinci ligdeyken 1000 kişiye oynuyordu. Şimdi akılları başlarına geldi.

İ_N_F_İ_A_L
12.10.2007, 21:56
AYNUR ABLA BIRAK BİLET WERMEYİ BİZ KENDİ PARAMIZLA BURSA MAÇINDA MARATONA GİRDİK FARUK DENEN YÖNETİCİ GELDİ "BURASI MARATON SİZİN BURDA NE İŞİNİZ WAR" DİYOR BIRAK 3.SINIFI BIZI INSAN YERINE BILE KOYMUOR SİVAS SEYİRCİSİNİN BÜYÜMESİNİ İSTEMİYORLAR!!!!YOKSAAAA!!!!

CANINI SIKMA GARDAŞ PARAYLA SATILMIYOR MU BİLET ALIR GİRERSİN.

CÜSSKB-Aynur
12.10.2007, 22:12

Bende iyi Maratonada Grup girmiş diye sevinmiştim. Oysaki Maratonuda gözle görünür bir şekilde hareketlendirmiştiniz.
Ne diyelim Yönetimin bir bildiği vardır elbet???

İ_N_F_İ_A_L
12.10.2007, 22:13
Bende iyi Maratonada Grup girmiş diye sevinmiştim. Oysaki Maratonuda gözle görünür bir şekilde hareketlendirmiştiniz.
Ne diyelim Yönetimin bir bildiği vardır elbet???

HER EVE LAZIM.................:D:D:D:D :D

merkez_emre
12.10.2007, 23:43
mesut_tncsvs 4
CÜSSKB-Aynur 3
merkez-byCAN 2
edebiyatisyen 2
yigido_halil_58 2
Merkez_ArMaĞaN 2
myway 2
mrkz_abi 2
İ_N_F_İ_A_L 2
yigido Atilla 2
YALI 2
merkez-apo 1
yigido_furkan 1
izmirliyigido 1
ceza_tolga_rep 1
berlinli1967 1
Grup-aleM 1
alix_özdemir 1
Ss--58--Ss 1
çılgın-sedat 1
BURAK_06 1
yigidomustafa58 1
NAUGHTYBOY58 1
kurtay58 1
XXCakir58 1
SivasLady 1
merkez_ismail 1
UTKUM_58 1
ertugrulss 1
revenge58 1
toprak_gürün 1
altuntas58 1
FatihCan 1
Tarkan ÇeLik 1
sws-l33 1
gazili 1
zarali_sansar 1
GuNaY 1
1967DERNEK_EMRE 1
arifcoskun 1

yorum yapan herkese tesekkur eder aynı destegi maclarda da vermelerinizi rica ederiz :)

jakobieen
13.10.2007, 00:16
utanıyorum maca bi mangal getirmediği kalan ruhsuzları gordukce..
bizlerde utanıyoruz çok şeyden belki emre ama gurur duyduğumuz bi şey varki, o bahsettiğin takımların hiç biri senin gibi bi taraftara sahip değil :) işte bundan guruluyuz biz, iyiki sivaslısın...

yigido Atilla
13.10.2007, 00:44
merkez_emre´isimli üyeden Alıntı

utanıyorum artık kapı onlerınde ındırımlı bıletleri el altından okutup 3 5 kurus ıcın takımını satanlar gördükce kendımden
utanıyorum maca bi mangal getirmediği kalan ruhsuzları gördukce utaniyorum..

Sen utanacak bir sey yapmiyorsun Emre kardesim. Her kes senin gibi Sivasspor Asigi olsa Bilegimizi kimse bükemez. Senin gibi Taraftarlara Sivassporun ihtiyaci var, Utanacak birileri varsa Aldiklari biletleri 3-5 Kurus ugruna Satanlar utansin....

kanuni_58
13.10.2007, 00:56
arkadaşlar size katılıyorum.sivasın insanı bağırmaya utanıyor
bilinçsiz taraftar çoğu ama zamanla düzelir inşallah.bence yerel tv kanalları taraftarları eğitici yayınlar yapmalı radyolarda marşları öğretseler yeter.eğitim şart gardaşlar
karşılıksız sevdik.hep destek tam destek.

aslansivasli
13.10.2007, 00:59
Çok haklısın Emre.Ben de kendimi SİVASSPOR a yakısan bi taraftar olarak görmüyorum ne yalan söylüyüm. ama elimden geldiğince yanlrnda olmaya çalısıyorum.Ya zatn bunu bilen biliyor. Bn GALATASARAYlıyım.ama Sivasspor 2.ligdeyken de ona destek için İstanbulda oynanan her maçına gittim.Bana belki kızanlr olck sen gerçek taraftar değisin diye. evet değilim. zaten kendimide öyle görmüyorum.Ama bn başka bi takımı destekleiğim halde elimden geldiğince Sivasspor un 2.ci ligdeyken bile maçlarına gittm ve çekirdekcilerden de değildim. Peki onlar ne yaptııı???Açık konusuyum GS-SİVAS maçlarında bn Galatasaray ın yenmesini isterdm öncedn.Çünkü ben kendimi bildim bileli Galatasaray vardı hayatımda. onu bi kalemde silemzdim.ama artk şimdi SİVAS-GALATASARAY la maç yaptıgnda artk yenmesini istiyorum. çünkü yeter artk anadolu takımlarının çektiği çilee.Artk Galatasaray sadece SİVASSPOR a yenildiğinde üzülmek yerine gurur duyucam. yha soruyorum size hangi anadolu takımı şu anda SİVASSPOR un yerinde olmak istemez kii.?? o zaman bu günleri boşa harcamayalım.SİVASSPOR için birşeyler yapmanın zamanı geldide geçiyorr artkkk

Flavio
13.10.2007, 02:19
Emre kardeşim yazını baştan sona kadar okudum iyi yazmışsın güzel yazmışsın eline sağlık.Keşke herşey istediğin gibi olsa ama imkansız demiyimde çok zor bu sistemde.Söylediklerin sadece Sivas için geçerli değil tüm Anadolu kulüpleri dahil bugün hiç bi Anadolu kulubu full tribüne oynayamıyor 3 büyük maçları hariç.Ben seviniyorumki iyi gittiğimiz haftalarda tribünlerimiz doluyor[çekirdekçi,bağıran].Anadolu kulüplerinin bence şuanki sorunu bağıran taraftar değil tribünleri doldurması.Keşke herkes bileti alsa gelse bağırsa orjinal formasıyla ama insanlarımızında geçimi kolay değil heleki Anadolu'Da.Sonuç olarak sana sonuna kadar katılıyorum ama sadece bu topic burda kalcak bunuda biliyorum.İnşallah sistemler değişir Anadolu'nun yüzü değişir.Bir şampiyonlukta bizim takımımız tadar.Şimdilik hep destek tam destek.[çekirdekçiler de dahil:( ]

ayazoğlu
13.10.2007, 03:50
Amigo İhsah olsaydı bunları yazmazdın kardeşim çok iyi bir otoriter amigo lazım hareketli atik yaratıcı taklitci olmayan

sinan-58
13.10.2007, 07:40
burda herkes birşey yazıyor ama iş acraata geldimmi kimse karışmıyor kutfen artık bir şeyler yapalım bu taraftara bağırtalım 4 eylulu cehenneme çevirelim başkanla belediyebaşkanıyla valiyle goruşulim destek istiyelim yazarak olmuyor icraat lazım

yeniceri_can
13.10.2007, 10:56
burda herkes birşey yazıyor ama iş acraata geldimmi kimse karışmıyor kutfen artık bir şeyler yapalım bu taraftara bağırtalım 4 eylulu cehenneme çevirelim başkanla belediyebaşkanıyla valiyle goruşulim destek istiyelim yazarak olmuyor icraat lazım

hah helal olsun sinan58 konu açıldıgından beri beklediğim birisinden duymak istediğim cevap buydu.bende yazabilirdim ama artık bu cümleyi kurmaktan usandım.
herkes birşey yazıyor ama icraata geldimi kimsede ne ses var ne soluk.

Grup-aleM
13.10.2007, 11:01
Yazın gusel olmus kardes Ins Istedıgın Olur Hepımız Bırız

merkez_emre
13.10.2007, 13:32
Sen utanacak bir sey yapmiyorsun Emre kardesim. Her kes senin gibi Sivasspor Asigi olsa Bilegimizi kimse bükemez. Senin gibi Taraftarlara Sivassporun ihtiyaci var, Utanacak birileri varsa Aldiklari biletleri 3-5 Kurus ugruna Satanlar utansin....

bizlerde utanıyoruz çok şeyden belki emre ama gurur duyduğumuz bi şey varki, o bahsettiğin takımların hiç biri senin gibi bi taraftara sahip değil :) işte bundan guruluyuz biz, iyiki sivaslısın...

yorumlarınız beni mutlu ettı cok tesekkur ederim :)

Çok haklısın Emre.Ben de kendimi SİVASSPOR a yakısan bi taraftar olarak görmüyorum ne yalan söylüyüm. ama elimden geldiğince yanlrnda olmaya çalısıyorum.Ya zatn bunu bilen biliyor. Bn GALATASARAYlıyım.ama Sivasspor 2.ligdeyken de ona destek için İstanbulda oynanan her maçına gittim.Bana belki kızanlr olck sen gerçek taraftar değisin diye. evet değilim. zaten kendimide öyle görmüyorum.Ama bn başka bi takımı destekleiğim halde elimden geldiğince Sivasspor un 2.ci ligdeyken bile maçlarına gittm ve çekirdekcilerden de değildim. Peki onlar ne yaptııı???Açık konusuyum GS-SİVAS maçlarında bn Galatasaray ın yenmesini isterdm öncedn.Çünkü ben kendimi bildim bileli Galatasaray vardı hayatımda. onu bi kalemde silemzdim.ama artk şimdi SİVAS-GALATASARAY la maç yaptıgnda artk yenmesini istiyorum. çünkü yeter artk anadolu takımlarının çektiği çilee.Artk Galatasaray sadece SİVASSPOR a yenildiğinde üzülmek yerine gurur duyucam. yha soruyorum size hangi anadolu takımı şu anda SİVASSPOR un yerinde olmak istemez kii.?? o zaman bu günleri boşa harcamayalım.SİVASSPOR için birşeyler yapmanın zamanı geldide geçiyorr artkkk

yok kardesım ınan ne soylesem az sana...soyle diyim senının yaslarda sivaslı olan istanbulda oturan yüzlerce belkide binlerce gencımız var işi olmadıgı halde maca gitmeyen ayrıca inanıyorum ki gs si fb si bjk si olsun o tribunlerdekı ınsanların bı cogununda sivaslı oldugunu cok ii bılıyorum ama elden ne gelirki..belki de bu her yönde genclıgın batıya özenmesinden dogan bişey cunku ınanıyorumkı memleketini seven birisi bir macda olsa gelir ist de ki maclarımıza..cunku ben ta kalkıp ist ye maca gittiğimde adamın bi semtden obur semte gitmeye erindigini gorunce kötü oluyorum...inşallah bi sampıyonlukdan sonra herkes özüne geri döner...(ayrıca kız basına her maca gidip devamlı kendı capında destek verdıgın ıcın ne mutlu sana keşke herkes senın gibi olsa takımları ıcın maca gelse destek verse sorun olmaz bence :)

merkez_emre
13.10.2007, 13:37
he bu arada yazımı elımdn geldıgınce objektif yazdım kımseyı kırmamaya dikkat ettim...isterdim ki kendı topıclerı gundemde olsun die yeniden yeniden uye olup msj atan arkadaslar da bu konuda hassasiyetlerını belirtsinler az da olsa bana katılsalar..sorun hep burda baslıyor işte kımse kımsenın buyumesını istemiyor ayak oyunlarıyla ayagını kaydırmaya calısıyor...(aynı bizler butun gruplar birken maclarda yeni tezahuratlar soylerken baska baska insanların inat olsun diye hemen eski bi besteyi soyledigi gibi)

mrkz_abi
13.10.2007, 14:02
EMRE SONUNA KADAR YANINDAYIM AMA SENİN GİBİ DÜŞÜNEN KAÇTANE VAR ÇOK GÜZEL BİR TOPİC AÇTIN YORUMLAR NE ÇOK HAKLISIN HELAL OLSUN BEN ŞUNU YAPTIM BEN BUNU YAPACAKTIM BEN BU KONU HAKKINDA BİR KAÇ KİŞİDEN BEKLENTİLERİM VARDI AMA YORUM BİLE YAZMAMALARI BENİ FAZLA ŞAŞIRTMADI BU SESE KULAK VERİRLERSE ELDE ETTİKLERİ RANTI KAYBETME KORKULARI VAR BEN MERKEZ TAYFAYIM AMA BU SENE İŞİM NEDENİYLE SİVASDA YOKUM BAYRAM İÇİN GELDİM BAYRAMDAN SONRADA GİDECEĞİM AMA MERKEZ TAYFANIN ÖNÜ KESİLMEYE ÇALIŞILIYOR HEPSİ PIRLANTA GİBİ ÇOCUKLAR KONUŞMAK İSTEMİYORUM LÜTVEN SİVASSPORUN SIRTINDAN RANT ELDE ETMEYE ÇALIŞANLAR LÜTVEN BIRAKIN ARTIK BU İŞİ DAHA FAZLA YAZIPTA BİYERLERİ UTANDIRMAK İSTEMİYORUM AMA BU ÇOCUKLAR GERÇEKTEN ÇOK ÇABALIYOLAR BAŞKALARI GİBİ BİRİ BEŞ ON YAPMIYOLAR

İ_N_F_İ_A_L
13.10.2007, 14:05
ARKADAŞLAR BURASI AĞLAMA DUVARI DEĞİL ORTADA BİLİNMESİ GEREKENLER VARSA ÇIKAR AÇIKLARSINIZ HERKES BİLSİN.ADRE YALNIŞ BENCE YERİ BURASI DEĞİL 4 EYLÜL STAYUMUDUR.

merkez_emre
13.10.2007, 14:08
ARKADAŞLAR BURASI AĞLAMA DUVARI DEĞİL ORTADA BİLİNMESİ GEREKENLER VARSA ÇIKAR AÇIKLARSINIZ HERKES BİLSİN.ADRE YALNIŞ BENCE YERİ BURASI DEĞİL 4 EYLÜL STAYUMUDUR.

kardeş bizler de yorum yapanlarda onun derdinde zaten cıkıs yolu arıyoruz neden die ? nasıl bu takıma layık bir taraftar oluruz nasıl onlara gercek destegi veriririz diyoruz

İ_N_F_İ_A_L
13.10.2007, 14:11
kardeş bizler de yorum yapanlarda onun derdinde zaten cıkıs yolu arıyoruz neden die ? nasıl bu takıma layık bir taraftar oluruz nasıl onlara gercek destegi veriririz diyoruz

TAMAM YAZININ BAŞI DEDİĞİN GİBİ SONLARA DOĞRU KAPILAR KAPANMIŞ KÖPRÜLER ATILMIŞ

mrkz_abi
13.10.2007, 14:13
İNFİAL KİMSENİN AĞLADIĞI YOK HERKES YORUM YAZIYOR BİZ YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ AMA İSTİYORUZKİ SİVASSPOR TARAFTARIYLADA SÖZ EDİLSİN RAKİP TAKIMLAR SİVAS DEPLASMANINDAN ÇEKİNSİN AMACIMIZ SİVASSPOR SİVASSPOR BAŞKA BİR DERDİMİZ YOK OLAMAZDA

İ_N_F_İ_A_L
13.10.2007, 14:15
İNFİAL KİMSENİN AĞLADIĞI YOK HERKES YORUM YAZIYOR BİZ YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ AMA İSTİYORUZKİ SİVASSPOR TARAFTARIYLADA SÖZ EDİLSİN RAKİP TAKIMLAR SİVAS DEPLASMANINDAN ÇEKİNSİN AMACIMIZ SİVASSPOR SİVASSPOR BAŞKA BİR DERDİMİZ YOK OLAMAZDA

BURSA MAÇINDA OLMADIĞIN BELLİ ..NEYSE GİDEREKEN UĞRA

mrkz_abi
13.10.2007, 14:17
EVET BURSA MAÇINDA YOKTUM AMA NELER OLDUĞUNU BİLİYORUM GİDERKEN NEREYE UĞRAYACAĞIM

İ_N_F_İ_A_L
13.10.2007, 14:18
EVET BURSA MAÇINDA YOKTUM AMA NELER OLDUĞUNU BİLİYORUM GİDERKEN NEREYE UĞRAYACAĞIM

BANKALAR CAD.NO :4 BU KADAR YETER Mİ

mrkz_abi
13.10.2007, 14:22
UĞRAYIP NE YAPACAM KARDEŞ ANLAYAMADIM

mrkz_abi
13.10.2007, 14:23
MSN DEN KONUŞALIMMI mserkan_@hotmail.com

NAUGHTYBOY58
13.10.2007, 14:23

Yönetim Tw LErde Cıkıp ÇEkirdekçi Taraftar İstemiyoruz ßağıran Taraftar İStiyoruz Dİyor Tamam Ama Kale Arkalarında ßağıran qEnçlere We Diğer qRuplara Hİç ßir DEstekde ßulunmuyor We Aksine Nerdeyse Satada ALmıyacaklar Cok Vahim ßr Durum Ama Yılmak Yok qErekirse Fİzanda Olsa Sivasspor Orayada qİderiz Aşkımız Renklere ßizim Hiç Kİmseye DEğil...!!!

CÜSSKB-Aynur
13.10.2007, 19:00

Taraftar sorunları, Futbolcularımız, yöneticilerimiz ve bütün Sivaslıların takip ettiği, Sivassporun en büyük sitesinin Forumun da yazılmayıp-tartışılmayacakta nederede tartışılacak?

zaralım 58
13.10.2007, 19:30
emre kardeşimin dediklerini bende yaşadım büyükşehir belediye maçı için 900-1000 km yol katederek gebze'den kocaelinden geldiğimiz halde ben ve 10-15 kişi olarak gelmiştik ve maratondayık millete ya allah rızası için biraz bağırın diyorum adam gardaş oturda maçı izliyek diyor bide ağzıda çekirde avcu dolmuş halde böyle sevgi olmaz böyle destek hiç olunmaz bayramı memleketimde geçirim dedim yarın 3.günü geri döncem bir forma birde atkı alarak destekte bulundum.vede bulunmaya devam ederim benim sadece 2 günlük masrafım 400 ytl'yi buldu 160 ytl otele diğeride ulaşım v.s lütfen sivasta bulunan hemşehrilerim şu takımımızı yanlız bırakmayalım lütfen ama lütfen hadi allaha emanet olun ben yarın dönücem şimdi milli maç nedeniyle lobi'ye inip maçı izleyicem iyi akşamlar

TUNA_TNK
14.10.2007, 12:34
arkadaşlarım,abilerim,kardeşle rim başka takımların vıdeosunu ızlemekle onlar sunu yapıyor bunu yapıyor demekle bir ilerleme olmaz.Bizim birşeyler yapıp,başkalarını kendımıze imrendirmemiz lazım ama buna İZİN VERMEZLER çunku yonetım nedenını bılmem ama bence taraftar gruplarının buyumesını istemiyor.Bu gidişimiz hiç iyi değil sivasspor şampiyonluk maçınada çıksa millet geçer yıne çekırdek cıtlatır.Şuda unutulmamalıki sivasspor taraftar kaybedıyor şahsım adına ben sırf taraftarları guzel dıye farklı şehırlerın takımlarına yonelmeye basladım ve ınanıyorum ki benım gıbı cok arkadasım var....
SAYGILARIMLA

karyola
14.10.2007, 12:46
Taraftar sorunları, Futbolcularımız, yöneticilerimiz ve bütün Sivaslıların takip ettiği, Sivassporun en büyük sitesinin Forumun da yazılmayıp-tartışılmayacakta nederede tartışılacak?

SEN ÖNCE KAYIP OLAN MEŞHUR CÜSSKB 'Nİ TOPLA OKULLARIN AÇILMASINI BEKLİYORSAN AYRI MESELE MEVSİMLİK İŞÇİ LER GİBİ!!!

merkez_emre
14.10.2007, 13:01
SEN ÖNCE KAYIP OLAN MEŞHUR CÜSSKB 'Nİ TOPLA OKULLARIN AÇILMASINI BEKLİYORSAN AYRI MESELE MEVSİMLİK İŞÇİ LER GİBİ!!!

al bi de burdan yok kardes onun topladıgı kadar adam getir ondan sonra konus :)

karyola
14.10.2007, 13:05

TOPLUYORDA HANİ NERDE DEVAMLILIK NERDE GÜNÜ KURTARMAK ÇÖZÜM DEĞİL BU HERKS İÇİN GEÇERLİ

merkez_emre
14.10.2007, 13:06
TOPLUYORDA HANİ NERDE DEVAMLILIK NERDE GÜNÜ KURTARMAK ÇÖZÜM DEĞİL BU HERKS İÇİN GEÇERLİ

işte senin gibiler oldukca trıbun olmaz sivasta :)

ibrahim58
14.10.2007, 13:37
bu konuyu iki hafta önce yazmıştım.7 milyon sivaslıyız ama hiçbirşeyimiz yok.SİVASSPORUMUZDAN başka.belki de çoğu sivaslılartı türküsünden,halayında yani adetlerimizden sonra buluşturan tek temel payda SİVASSPORUMUZ.kardeşim dediklerine katılmamak elde değil.ama ama.bişey yapmaya gelince çoğumuzdan ses yok icraat yok.ben 26 yaşındayım allaha çok şükür doğma büyüme sivaslıyım sivasta ne bir gelişme ne bir değişme var.sivasspor süper lişge yükseldi.memleket şenlendi.stadımız da söylediklerin şeyler mevcut.destekledin mi bazı zamnalr iki tane insan çıkıyor otur bağıtma ıslık çalma.BENİM SÖYLEYECEĞİM.4-5 TANE PROFESYONEL AMİGO ÇIKSIN.O STADI İNLETSİN.ORGANİZE ETSİN.3 KERE KIRMIZI BEYAZ YAPIYORUZ BENİM TÜYERİM DİKEN DİKEN OLUYOR.DÜŞÜN BUNU SON YARIM SAATTE SÜREKLİ O9LMASINI.BİZ SİVASSPOR TARAFTARI OLARAK HERŞEYİMİZLE ORGANİZE OLMAYIZ.İÇİMİZDEKİ YİĞİDOYU ÇIKARMALIYIZ ARTIK.LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ.

Deliilyasliyiz
14.10.2007, 15:21
arkdas gercekten guzel konu baslatmıs.insallah bu tartısmanın sonu guzel bi neticeyle sonuclanır.ben sivasta ancak 2 bilemedin 3 maca gidebiliyorum.ama eleştri yapılacaksa once insan kendinden baslamalı.siz dısardan nasıl gozuktugunuzun hic farkındamısınız.bi kac kez sizin merkez tayfanın yanında bulundum.yani kırmak istemiyorum sizler elinizden geleni yapıyosunuz ama bu kadar ciddiiyetsiz bi grup olamaz.bu konuda cok konusurum.eger gercekten bir tartısma yapılacaksa buna katılmak isterim.burda yazdıklarımız sayfalar arasında kaybolup gidiyo bir değeri bile olmuyo.msn den veya baska bir mekanda tartısabiliriz...

Army
14.10.2007, 15:38
arkdas gercekten guzel konu baslatmıs.insallah bu tartısmanın sonu guzel bi neticeyle sonuclanır.ben sivasta ancak 2 bilemedin 3 maca gidebiliyorum.ama eleştri yapılacaksa once insan kendinden baslamalı.siz dısardan nasıl gozuktugunuzun hic farkındamısınız.bi kac kez sizin merkez tayfanın yanında bulundum.yani kırmak istemiyorum sizler elinizden geleni yapıyosunuz ama bu kadar ciddiiyetsiz bi grup olamaz.bu konuda cok konusurum.eger gercekten bir tartısma yapılacaksa buna katılmak isterim.burda yazdıklarımız sayfalar arasında kaybolup gidiyo bir değeri bile olmuyo.msn den veya baska bir mekanda tartısabiliriz...

tabi olumlu eleştiri aldığımız gibi olumsuz eleştirilerinizede açığız

mrkz_abi
14.10.2007, 16:20
her türlü eleştiriye açığız eleştirileceğizki eksiklerimizi görelim düzelmeye düzeltmeye çalışalım biz bir numarayız biz süperiz bizden iyisi yok demiyoruz deme lüksümüzde yok arkadaşım

NAUGHTYBOY58
14.10.2007, 18:35
ßurdan Yönetime we Sİvasspor Taraftarına SEsleniyorum Duyan Olursa Tabii.!GElin ßir Araya qElelim ve ßu Tribün Olayına ßi Sonuç ßi Acıklık qEtirelimm Artık Sonunu ßulalım Şu İşin ßizim İçinde Ya Tamam Ya DEwam Neticesi Cıksın Çünkü ßu Tribünler ßu Takıma Yakışmıyor..!

TracyMcGrady58
14.10.2007, 20:44
Emre kardesimizin dedikleri dogrudur. Ben sahsen Sivassporumuzu her zaman desteklerim yurt disinda olmama ragmen. Yazin sivastaydim ve Sivassporumuzun macina gittim destegimi verdim ve kendimi mutlu hissettim.

Taraftar videolarini izlerken bende baska taraftarlarin videolarini izliyorum. Burda Sivasspor taraftarinada sahip cikmak lazim. Bu birinci ligde ücüncü senemiz, taraftarimiz gittikce düzeliyor bence. Tabiki aniden bir müthis taraftar olmaz, biraz zaman vermek lazim, diger taraftar gruplarida hemen aniden dört dörtlük taraftar olmadi. Hersey zamanla düzelecektir

gülkız
14.10.2007, 20:50
Görünen,yaşanan ve yazılanlardan anlaşılacağı üzere taraftar gruplarının kendi aralarında ve yönetim ile taraftar grupları arasında ciddi bir kopukluk ve soğukluk mevcuttur.Spor kültürünün yeni yerleşmeye ve benimsenmeye başladığı Sivas da bu tür durumların yaşanması olasıdır.Sadece taraftar kendisi değil Sivasspor Kulubü de staddaki organizasyondan sorumludur.Ne kadar fazla adım atılırsa o kadar ivme kazanılacaktır.Sivassporun şu anki durumundan kendilerine yarar sağlamak isteyen parazitler olacaktır,önemli olan bunları görmezden gelmemek ve bunlardan duyulan rahatsızlığı belirtmektir.Serzenişini belirten arkadaşın duyarlılığı bu anlamda çok önemlidir.Gerisi Sivasspor yönetiminin insiyatifinde olan bir durumdur.

Sivas nüfusunun yarısı belki de yarısından fazlası yaşlı nüfusdan oluşmaktadır.O yüzden maça gelen genç kardeşlerin yerine otur,bağırma,maçı izleyemiyorum gibisinden laflara kulak asmamalarını tavsiye ediyorum.Gerekirse bu kişilerle kavga etmek pahasına tezahüratlarını sürdürmelidirler.Çünkü tezahürat yapmayan kişilerin varlıkları bir şey katmadığı gibi yoklukları da bir şey götürmeyecektir..O yüzden stadı terk etmeyi hak edenler tezahurat yapmayanlardır,böyle düşünülmelidir.Tezahuratın getirisi sudan ucuz satılan kombinelerin getirisinden daha fazla olacaktır.

mrkz_abi
14.10.2007, 20:58
SİVASSPORUMUZUN SÜPER LİGE İLK ÇIKTIĞI SENE RAMAZAN VE SİVASIMIZIN MAÇINDA YERİMİZİ ALDIK O SENE KOMBİNE 250 YTL YE SATILMIŞTI KOMBİNE TARAFTARIN DURDUĞU YERDEN ALKIŞ İSTEDİK SADECE ALKIŞ VE ORDAN BİR SES BEN BURAYA 250 YTL VERDİM OTURUN SİZİMİ DİNLEYECEM BAŞKA SÖZE GEREK VARMI

samet yıldız
14.10.2007, 21:10
gerçekten doğru konulara değinmişsin
dediklerin doğru
gol atarsa helal sana be gibi laflar kullanıolar
bir hata yapınca küfür üstüne üstüne küfür
taraftarlık böyle olmaz

engineer58
14.10.2007, 21:12
Öncelikle şunu söylemek istiyorum kimsenin şerefine haysiyetine ve karakterine söz söylemek sana kalmamış.
İsteyen herkes gelir oturarak maç izler stadda.
Bence bu işi çok abartıyorsunuz.Taraftarın futbolcu üzerinde etkisi elbette vardır.Fakat söylediğiniz ateşli taraftarların takımları ortada.Pek bi başaraıları yok.Oysaki bi gençlerbirliği örneği var.Hiç taraftarı olmadığı halde yıllarca başarılı oldu.
Gerektiği zaman gerektiği yerde sesimizi çıkaralım.İsteyen zıplayarak isteyende oturarak desteklesin takımını.
Saygılar

Sonuna Kadar Katılıyorum...Önemli Olan Bilinçli Taraftar

Army
14.10.2007, 21:13
Görünen,yaşanan ve yazılanlardan anlaşılacağı üzere taraftar gruplarının kendi aralarında ve yönetim ile taraftar grupları arasında ciddi bir kopukluk ve soğukluk mevcuttur.Spor kültürünün yeni yerleşmeye ve benimsenmeye başladığı Sivas da bu tür durumların yaşanması olasıdır.Sadece taraftar kendisi değil Sivasspor Kulubü de staddaki organizasyondan sorumludur.Ne kadar fazla adım atılırsa o kadar ivme kazanılacaktır.Sivassporun şu anki durumundan kendilerine yarar sağlamak isteyen parazitler olacaktır,önemli olan bunları görmezden gelmemek ve bunlardan duyulan rahatsızlığı belirtmektir.Serzenişini belirten arkadaşın duyarlılığı bu anlamda çok önemlidir.Gerisi Sivasspor yönetiminin insiyatifinde olan bir durumdur.

Sivas nüfusunun yarısı belki de yarısından fazlası yaşlı nüfusdan oluşmaktadır.O yüzden maça gelen genç kardeşlerin yerine otur,bağırma,maçı izleyemiyorum gibisinden laflara kulak asmamalarını tavsiye ediyorum.Gerekirse bu kişilerle kavga etmek pahasına tezahüratlarını sürdürmelidirler.Çünkü tezahürat yapmayan kişilerin varlıkları bir şey katmadığı gibi yoklukları da bir şey götürmeyecektir..O yüzden stadı terk etmeyi hak edenler tezahurat yapmayanlardır,böyle düşünülmelidir.Tezahuratın getirisi sudan ucuz satılan kombinelerin getirisinden daha fazla olacaktır.

gecen bursa macında bagırıyoruz ayaktayız adamlar kafamıza taş yağdırdı yaa bunu yapanlar sivaslılar düşünün yanı o derece

CÜSSKB-Aynur
14.10.2007, 21:30

CÜSSKB üyelerim kayıp olmadı. halihazırda 200 kişim benden haber bekliyor. Hadi dediğim anda harekete geçecekler.
anlama zorluğun var galiba?? yönetim fazla sayıda Taraftar götürmemizi istemiyor. 50-100 kişiylede stada gidip o kadar çile çektiğimize değmiyor. bilmem bu sefer anlayabildinmi?

CÜSSKB-Aynur
14.10.2007, 21:35

Teşekkür ederim Emre,

Ayrıca başka gruptan arkadaşların olmadığı maçlardada yerimizi aldık!

Bir yığın problem karşılaşıyoruz. birlik olup sorunları çözme yolları arama yerine,nedir bu çekememezlik?

EyüphanAydın
14.10.2007, 21:41
bence DİĞER TAKIMLARA BİRAZ HAKARETİ ÇİKARIRSAK 10 ÜZERİNDEN 9.5 VERİRDİM SAOL KARDEŞ GÜSEL YAZI OLMUŞ

gülkız
14.10.2007, 22:20
gecen bursa macında bagırıyoruz ayaktayız adamlar kafamıza taş yağdırdı yaa bunu yapanlar sivaslılar düşünün yanı o derece

Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda Mecnun ODYAKMAZ ve yönetime dair tezahuratlar bulun,söyleyin.Dikkatleri üzerinize çekin,nasıl olsa Mecnun ODYAKMAZ her maça gelmektedir.Kimse kimsenin can güvenliğini tehdit edemez.Tezahurat yapmaktan hiç bir şekilde korkmayın,tırsmayın...

yeniceri_can
15.10.2007, 13:30

birader sen ve senin gibiler oldugu sürece Sivas tribünlerinden hiç bi cacık olmaz.ablamız kendi çabasıyla Sivasspor a destek vermek için bayan - bay demeden bütün yoldaşlarını stada getiriyor.belki içlerinde sorunlar var belki başka şeyler 2 maç gelmedi diye hemen mevsimlik işçi cart curt konuşamazsın saygı duymalısın.

Army
15.10.2007, 17:04
Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda Mecnun ODYAKMAZ ve yönetime dair tezahuratlar bulun,söyleyin.Dikkatleri üzerinize çekin,nasıl olsa Mecnun ODYAKMAZ her maça gelmektedir.Kimse kimsenin can güvenliğini tehdit edemez.Tezahurat yapmaktan hiç bir şekilde korkmayın,tırsmayın...

yok tırsma falan olmazda küçük sinek mide bulandırıyo..

murat58murat
15.10.2007, 17:10
bes parmagin besi bir degil kardes,her sepette bir curuk elma cikiyor isde

demirtaş58
15.10.2007, 18:00
AH BE GARDAŞIM HERKES SENİN GİBİ DÜŞÜNSE BAK O ZAMAN TARAFTAR NASIL OLURMÜŞ CÜMLE ALEM ÖĞRENİRDE NEYSE..

Del Piero
15.10.2007, 19:15
arkadaşlar size anlatamıyorum bu şehirden 3 büyütül takımın izlerini renklerini silmediğimiz sürece hiç bir şey olmaz !!! olmayacaktırda...

bırakalım şimdi istanbulu izmiri ankarayı biz sivasa bakalım..

sivasta gs-fb lisanslı ürünleri sivassporunkinden fazla satıyorsa...

fb veya gs - bjk şampiyonluklarında sivasspordan daha çok adam toplanıyorsa meydanda havuzda 3 lü çekiyorlarsa cad. ve sokaklarda formaları ile rahat rahat gezerken birde utanmadan stadyuma bu şekilde geliyorlarsa.. bu gruplar büyümüz her zaman marjinal kalırlar..

diyeceğim her zaman diyorum şehir milliyetciliğini aşılamamız lazım anti-istanbul diyeceğiz.. hiç bir istanbul takımına sivas'ta göz açtırmayacağız.. maçlarda sadece istanbul aleyhine anadolu lehine tezahüratlar yapılmalıyız

son sözüm istanbulun yani 3 büyütülmüşlerin renklerinin kökünü kazıyamazsak yeni nesili gerçek sivassporlu yapmazsak sivas taraftarından bir yol olmaz...

sivas her zaman 2. takım olarak kalır...

_SİVASLI_OĞUZ
17.10.2007, 12:53
ben izmirden oğuz izmirde lakabımda sivaslıdır ben de burda göztepenin maçlarına gidiyorum belki eskisi gibi çok fazla kişi olmuyo ama kemik taraftar lar var onların sayesinde deplasmana gitmeler filan oluyo ve sadece grup olarak yalı var birde 1925 taraftar gurbu var ama oda yalıya bağlı gibi bişey biz uzağız belki ama artık sivasımızda sadece bir taraftar grubu olması lazım sonra grubumuz büyüynce kollara ayrılır bunun için uraşmalıyız sadece bir taraftar grubu

NAUGHTYBOY58
17.10.2007, 18:36
arkadaşlar size anlatamıyorum bu şehirden 3 büyütül takımın izlerini renklerini silmediğimiz sürece hiç bir şey olmaz !!! olmayacaktırda...

bırakalım şimdi istanbulu izmiri ankarayı biz sivasa bakalım..

sivasta gs-fb lisanslı ürünleri sivassporunkinden fazla satıyorsa...

fb veya gs - bjk şampiyonluklarında sivasspordan daha çok adam toplanıyorsa meydanda havuzda 3 lü çekiyorlarsa cad. ve sokaklarda formaları ile rahat rahat gezerken birde utanmadan stadyuma bu şekilde geliyorlarsa.. bu gruplar büyümüz her zaman marjinal kalırlar..

diyeceğim her zaman diyorum şehir milliyetciliğini aşılamamız lazım anti-istanbul diyeceğiz.. hiç bir istanbul takımına sivas'ta göz açtırmayacağız.. maçlarda sadece istanbul aleyhine anadolu lehine tezahüratlar yapılmalıyız

son sözüm istanbulun yani 3 büyütülmüşlerin renklerinin kökünü kazıyamazsak yeni nesili gerçek sivassporlu yapmazsak sivas taraftarından bir yol olmaz...

sivas her zaman 2. takım olarak kalır...

Şu Senın Soylediklerini Aynı Anda Sen ßen we ßelkide Sadece Üç ßeş Arkadaşım Düşünebiliosa ELden Hiç ßişey qElmez Anti İStanbulcu Olmak Cok ßüyük Yürek İster Ama Herkes Yapamaz Türkiyede ßi Kaç İl Dışında...!

velibircan
17.10.2007, 19:21
Şu Senın Soylediklerini Aynı Anda Sen ßen we ßelkide Sadece Üç ßeş Arkadaşım Düşünebiliosa ELden Hiç ßişey qElmez Anti İStanbulcu Olmak Cok ßüyük Yürek İster Ama Herkes Yapamaz Türkiyede ßi Kaç İl Dışında...!

abi aynı dediğin gibi anti istanbulcu olmaz yürek ister.keşke herkes yapabilse o zaman bişeyler olur...

mrkz_abi
17.10.2007, 21:35
aynur abla boş ver sizi elestiren arkadaş ne yapmış hiiiiç toplanmışlar 50 kişi başka ne vaaar hiiiiç damarıma basmayın aynur ablamı üzmeyiiiin

gaziköyü58
18.10.2007, 13:49
bizim taraftar gurubumuz var ama yenilerini eklemekte fayda var neden olmasın

ReDYiGiDo
18.10.2007, 13:56

BAŞKA SÖZE GEREK YOK..

Del Piero
20.10.2007, 17:27
haydi arkadaşlar anadolu ateşini sivas'ta yakalım anti-istanbul diyelim 3 büyütülmüş takıma meydan okuyalım birlik ve beraberlik içinde olalım yeni bir oluşum olsun yiğidolar tek bir çatı altında olsun yeter... inadına anadolu diyelim 3 büyütülmüş takımların renklerini sivastan silelim takımımız koşarak hedefe giderken taraftarımız pasif kalmasın lütfen diğer gruplar ve dernek şehir dışındaki yiğidolar haydi birlik ve beraberlik içinde anti-istanbul inadına adolu diyelim...

SABIR VER ALLAHIM SABRIM KALMADI
ANODOLU ŞAMPİYON İSTİYOR ARTIK

_________
anti-istanbul

yigidolar06
20.10.2007, 17:48
Ya gençler sizi anlamıyorum her kafadan bir ses cıkıyor herkes kendini bir yerlerde görüyor. Heyecanızı anlıyorum hep beraber büyüyeceğiz ama saygılı olarak kimse kimseyi kabüllenmiyor kimse kimseyi beğenmiyor küçüğün büyüğe büyüğün küçüğe saygısı hiç yok türübünlerde zamanla aşılacak ama zamana ihtiyaç var gibi şimdi birlik beraberlik zamanı

samicayir
20.10.2007, 23:33
Sivas Sivas olalı bu kadar yad edildi dostlar sivas ancak sivaslılar sahip çıkar a dostlar gelin hep bir olalım sivası sıvas yapalım he ne dersiniz dostlar benim burnumda tütüyor e dostlar güzel haberler gele hep sivas tan ne dersiniz e dostlar biliyormusunuz ben Sivas ımı hiç bir yerle bir tutamam insanları ile tabiatı ile anene ve töresi adeti ile her şeyi ile mükemmel e dostlar gelin sahip çıkalım e dostlar ne dersiniz bu cahil insana uyarmısınız e dostlar gelin gelin Sivas spor a arka çıkalım çıkalım ki şampiyon olsun Sivas ım şampiyon olsun e dostlar ha gardaşlar gayret edelim .Sivas ın yüzü güldü gülecek gel Sivas ımıza sahip çıkalım çıkalımki Sivas spor şampiyon olsun Türkiye'm Sivas'ımı görsün Dünya Sivas'ı konuşsun hee ne dersin ee dostlar.Allah'a emanet olunuz.Şehitlerimizin de kanı yerde kalmayacak ruhları şaad olsun Allah(cc)Rahmet eylesin Amiin.. El Fatiha okuyalım e dostlar...Selamünaleyküm...

Eyüp Bayrak
21.10.2007, 00:02
Hep beraber sevgiyle saygiyla takimimizi destekleyelim,sesimiz kisilana kadar hatta catlayana kadar bagiralim destek olalim,destek olalim ki destek olmayanlar görüpte utansin ve onlarda bagirsin :D

revenge58
21.10.2007, 02:21
bugün NTV de spor programı vardı sivasspor ve kayserispordan bahsediyorlardı.Kayseri ye kadir has stadı yapılıyor inanılmaz birşey ve kayseri şehir olarak da bizden çok ilerde.kayseri 3-4 yıl içinde şampiyon olmayı hedefliyor ve bunun içinde atılımlar yapıyor.Sivasspor un böyle bir yatırım yapacak gücü yok.Biz günü kurtarmak için oynuyoruz.Ben sonuna kadar sivasspor u destekliyorum.3.lig de de 2.lig de de süperlig de de ama eminim sivasspor kötü oynasın yada küme düşsün bu foruma yazanların çoğu bu siteye bile girmez...kendimizi kandırmayalım,sivasspor lu doğmadık ama sivasspor lu ölme şansımız var.Takımımızı destekleyelim bir kar tanesinde çığ oluşturalım...

zafer51
21.10.2007, 02:32
Sevgili Emre kardeşimizin yazısını üzülerek okudum.Gerçekten utanılacak bir durum.Bende İzmirde yaşayan bir Sivaslı olarak bazı konulara değınmek istiyorum.Buradaki en büyük suçlu yönetim.Diğer kulüplerin yaptığı gibi 200 kişiye geçici bir süre bedava bilet verse bu 200 kişi 20-30 kişilik guruplara ayrılarak stadın değışik yerlerine oturup seyircileri teşvik etse,coştursa,halkı tezahurata alıştırsa güzel bir olay olur. Başarı arttıkça seyircide,hasılatta artar.Sitedeki Bursa seyircisini gördüm gıpta ettim keşke bizlerde öyle olabilsek. 2.konu yine yönetimin işi bir Sivasstore açmak zor birşeymi anlamıyorum ? kar etmeyi sevmiyormu bu yönetim. 3.konu yazın yine bu sitede yazdım 7 milyon Sivaslıyız diyoruz her Sivaslı kişi başına en az 1 YTL verse 7 milyon YTL eder.Bu parayla daha kaliteli 2-3 yabancı oyuncu alıp her sene şampiyoluğa oynayabiliriz.Yönetim bu konudada duyarlık göstererek bir bankada hesap açtırarak Sivaslılara duyurmadı.Başkanımızı seviyorum yönetime biraz fazla yüklendim ama her şey Sivasspor için. 4.konu.Merkez tayfa,Çılgınlar,Üniverste,1967 genç taraftarlar ve bu gibi dağılımlar niye? Bütün dernekler birleşip Sivasspor taraftarlar derneğı çatısında toplansalar kötümü olur? İstanbul,Ankara,İzmir ve diğer şehirlerde şubeler açılsa daha iyi olur sanıyorum.Böyle güçlü bir taraftar gurubu yönetimde söz sahibi olur. 5.konu:Herşey Sivassporun iyiliğı içinse neden birbirinizi kırıyorsunuz?Lütfen birbirimize hoşgörüyle yaklaşalım,herkesin fikrine saygı gösterelim.Şunu bilelimki o kişide Sivassporun iyiliğıni istiyor.İzmirden herkese kucak dolusu selamlar.

TUNA_TNK
08.11.2007, 13:52
Sivassporumuzun turkcell süper liginde hayal edilemeyecek kadar güzel yerde olmasına ragmen sivas halkı sivasspor'a gereken desteği vermiyor.içerde oynadığımız diğer karşılaşmalarda olduğu gibi kasımpaşa maçındada taraftarımız çekirdek yemeye devam etti,
geçen senelerde daha coşkulu bir taraftara sahipken şimdi tribun yapan gruplarımız bile yeterınce destek veremiyor.Bunun böyle gitmemesi lazım,soruna çözüm olabilecek fikirler varsa yazalım arkadaşlar.Sivassporumuza hak ettiği desteği verelim artık.

http://www.youtube.com/watch?v=SlbeFDP8vvE

sinan-58
08.11.2007, 14:23

BAŞKA SÖZE GEREK YOK..

.............................. ...........................

altuntas58
08.11.2007, 15:46
--->: BEŞİKTAŞ REZALETİ

beyler bekara karı bosamak kolay
bjk takımı kadar buyuk olmadıkca kımseye satasma rezalet demeye kımsenın hakkı yok

baslıkdan ve yorumlardan anladım kı fb ve gs lıler bjk rezaleti demıs bjk lıler...

------------------------------------------------------------------------------------
BENDE UTANIYORUM
Pısırık,korkak ruhsuz bir takımı beşiktaşı büyük olarak gören bazı arkadaşlar CAĞLAYAN BEYİN SİVASSPORU YENEMEZSEK ADLI TOPİCİ OKUMASINI TAVSİYE EDERİM büyükmüş nersinden belli anlamıyorum büyük dediğin salı günü türk insanını layıkıyla temsil ederdi
Beşiktaş Başkanı sayın YILDIRIM DEMİRÖRENİN kendi takımı beşiktaşa yaptığı hakaretlerin söylemlerin yüzde birini söylemeyle yukardaki yoruma muhatap oldum peki beni eleştiren arkadaşlar başkanlarının dediğininide eleştireceklermi acaba??yıldırım demirörene sen nasıl böyle kelimeler kullanırsın bizim büyük beşiktaşa diyeceklermi acaba??yukardaki mesajın aynısını ve bir benzerini göndereceklermi acba??45 yıl peşinden kotuğum en az 500 macına gittiğim ve aşırı fanatiği olduğum beşitaşı 4 sene evvel bıraktım benim takımım SİVASSPOR şimde doğup büyüdüğüm toprakların takımıyla gurur duyuyorum benim istanbul takımlarıyla işim olmaz ben beşiktaşı büyük olarak tanımıyorum

Rook
18.11.2007, 14:12
Aynı Dert Kayserimizdede var Kardeşim. Anadolu insanını anlamak zor.

Eğlenmesini bilmiyorlar. Ama Başarılar geldikçe düzeliyor. Sivas bu yolda devam etsin gör bak nasıl düzeliyor..

altuntas58
18.11.2007, 23:06
Aynı Dert Kayserimizdede var Kardeşim. Anadolu insanını anlamak zor.

Eğlenmesini bilmiyorlar. Ama Başarılar geldikçe düzeliyor. Sivas bu yolda devam etsin gör bak nasıl düzeliyor..

Size katılıyorum kardeşim Üç şeytanlar yada büyütülmüşler istanbul takımlarından bize ne gibi bir fayda getirir zaman içerisinde biz Sivasspor olarak sizde Kayserispor olarak bunları büyütülmüşler olayını aşacağız aşmamız lazım elin takımımıdan bize ne doğup büyüdüğümüz şehrin takımından başakası benim takımım olamaz iyi takımları alkışlamaktan öte gitmemeliyiz bu haftaki Sivasspor-Kayserispor macında dostluğun kazanması dileklerimle

ademgoze
18.11.2007, 23:14
gençlerin ve yönetimin elinde ama gittice iyi gidiyoruz bence

KAOS
18.11.2007, 23:39

Sen hangi hakla insanlara ne yapacağını söyleyebilirsin...
Senmi kara vereceksin kimin stada gelip kimin gideceğine...
Tezahüratın neyi getirip neyi getirmeyeceğini senden mi öğreneceğim..
Bu nasıl bencilliktir...
Gelde kov bakalım tribünden beni merak ettim nasıl kovacaksın...
Seni gidi bedavacı seni..
İşte budur: spormuş, barışmış, eğlence imiş, peh laf...
İşte ülkemde ki sporsever profili.

KAOS
18.11.2007, 23:44

BAŞKA SÖZE GEREK YOK..

Abartmaya devam edecek misiniz?
Bu form hakaret formumu oldu..
Sen kime ruhsuz diyorsun...
Site yöneticisini göreve davet ediyorum..
Burada insanlara hakarete izin verilmemelidir.
Maça gelmeyen..
İstanbul takımlarını tutan bir sürü insan varken
Stada gelen bir hemşehrisine ruhsuz diyen birine izin verilmemelidir.
Lütfen beyler...

murat58murat
18.11.2007, 23:48
Sadece taraftarla olmuyor kardes,kulube maddi yardim sart,organize olmak lazim,Dunyadaki SIVAS`LI lari sivasspor icin ayaklandirmamaiz lazim,guc birligi sart,bunun icin kulup yonetimi cok iyi aktifiteler duzenlemeli.
BIR GUN GELECEK SIVASSPOR SAMPIYON OLACAK.

omercoskun
19.11.2007, 01:09
arkadaşımızın biri bir topic açmış ama doğru ama yanlış bence yanlış bile üstünde konuşulur ve illaki içinden yararlı çıkabilecek konular alınabilir bunları tartışıp topic üzerinden devam etmek bi sonuç çıkarmak veya konu içinden yararlı bilgeleri almak varken bizim arkadaşlar birbirleerine girmiş çekirdek yiyeceksen stada gelme diyo biri bir diğeride vay efendim sen kimsin gibi konu dağılmış gtmiş bence birbirimize zıt düşeceğimize birlik olmamız lazım aklımızı kullanalım yiğidolar birbirimizi yemeyelim....

yigido_aslan
25.11.2007, 22:31
evet yiğidoalr bizim bursa taraftarından sakaryadan göztepeden karşıyakadan ne eksiğimiz var eksiğimiz yok taraftar fazlamız var biraz organize lütfen sivasımıza destek olalım bağıralım

CÜSSKB-MÜJDAT
26.11.2007, 02:29
UTANMAMAK ELDE DEGIL KARDESIM YAKISMIYOR SIVASLIYA TIRUBUNDE OTURUPTA CEKIRDEK YEMEK MADEM ORAYA GELIYORSAN TAKIMI DESTEKLEYECEKSIN TIYATRO IZLEMEYE GELMIYORSUN...YAZIN COK GUZEL OLMUS EMRE TSK EDERIZZZ.HERSEY SIVASSPOR ICIN...MÜJDAT

turkkeslikli_sinanbaser
26.11.2007, 07:26
Sonuna kadar katılıyorum kardeşim, valla benim düşüncelerimi yazmıssın, ben istanbul dogma büyüme olmama ragmen koyu bir sivassporluyum. şampiyon oldugumuzda okadar sivaslı var istanbulda ama tam bir coşku göremedim. HAklısın bütün yazdıklarında. Biz birbirimize sahip cıkmıyoruz.

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 07:55
EMRE KARDEŞİM VARYA SENİN GİBİ TARAFTAR AZ KALDI...ÇEKİRDEK YİYEN OTURUP KOLTUĞU BİZ ALDIK MAÇI İZLİCEZ DİYEN...BAĞIRMAYIN OTURUN DİYEN...TARAFTAR İSTEMİYORUZ....BİZDE BÜYÜKLERİN ARASINDAYIZ TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL STATLARINDAN BİRİ BİZDE EN İYİ TAKIMLARINDAN BİRİ SİVASSPOR,AMA BİRDE TARAFTARIMIZA BAK KOCA STATDA TAŞ ÇATLASIN 200 KİŞİ BAĞRIYORUZ DESTTEK VERİYORUZ.ORAYA GELİP OTURARAK ÇEKİRDEK YİYEREK TAKIMA DESTEK OLUNMAZ.ŞAMPİYONLUK YOLUNDA TAKIMI DESTEKLEMEK İÇİN BÜTÜN TARAFTARLARI DUYARLI OLMAYA ÇAĞIRIYORUM...ŞUNU BİLİNKİ DESTEK ARTARSA SİVASIMIZ ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEK.

HAYDİ SİVASLILAR HAYDİ YİĞİDOLAR UYANIN ŞU UYKUDAN DESTEKLEYİN TAKIMINIZI HER ZAMAN HER YERDE GÖNÜLDEN DESTEK VERİN....ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI.YÜREKTEN DESTEKLEYİN. UYUMAYIN UYANIN ARTIK.....

ŞAMPİYON SİVASIM....ASLA YANLIZ YÜRÜMEYECEKSİN....

zaralım 58
26.11.2007, 08:21
GERÇEKTEN BİZLERE ÇOK YAZIK DÜN KAYSERİ MAÇINI İZLİYORUM ADAM YANINDAKİLERİ BIRAK ÖNÜNDE ARKASINDA NE KADAR ADAM VARSA HEPSİNİN ELİNİ ÇEKİRDE DOLDURUYOR VARMI BÖYLE BİR OLAY BAKIYORUM,BÖYLE ÇEKİRDEKÇİ TARAFTAR OLMAZ AMA BAK KALE ARKALARINA ADAMLAR 90 DAKİKA SUSMADI MARATON'DA BÖYLE BİR SORUN VARAMA BÜLENT HOCANIN DEDİĞİ GİBİ BİZİM 15.BİN SEYİRCİMİZ 15 TANE TARAFTARIMIZ VAR

Abdullah DuMaN
26.11.2007, 08:27
evet yiğidoalr bizim bursa taraftarından sakaryadan göztepeden karşıyakadan ne eksiğimiz var eksiğimiz yok taraftar fazlamız var biraz organize lütfen sivasımıza destek olalım bağıralım

ÇEKİRDEKÇİLER BİRAZ BAĞARIN YAW GAR TARAFINDA BİZ 10 KİŞİ BAĞIRIYORUZ

abircan
26.11.2007, 08:32
çok örnek bir seyircimiz var, dikkat edin taraftar demedim :))
tam laboratuvar mevzusu, bakalım hayırlısı vardır bir hikmeti, ateşli olup 5 maç ceza almaktan daha iyi galiba bu

ssmerkez
26.11.2007, 10:14
SEVGİLİ KARDEŞİM.YAZINI İLGİYLE OKUDUM.ÇOK HAKLISIN. ÇEKİRDEKÇİ TARFTAR DEĞİL,ÇEKİRDEK TARFTAR LAZIM BİZE.ANCAK BENİM EKLEYECEĞİM BİR DİĞER KONU VAR. ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN SAHADA MÜCADELE EDEN KARDEŞLERİMİZİN DE ETTEN VE KEMİKTEN OLDUĞUNU HİÇ UNUTMAMAK GEREKİR.KENDİ TAKIMIMIZA KARŞI SO9N DERECE SABIRLI OLMAMIZ VE ONLARA KAYITSIZ DESTEK VERMEMİZ LAZIM. BEN FIRSAT BULDUKÇA MAÇLARA GİDİYORUM.TRÜBÜNLERDEKİ COŞKUYU GIPTAYLA İZLİYORUM.ANCAK BAZEN HENÜZ MAÇ BAŞLAMADAN TAKIMLAR SAHADA ISINIRKEN KARŞI TAKIM SPORCULARINA KENDİNİ BİLMEZ BAZI TARFTARLARIN KÜFÜRLÜ REAKSİYONLARINI GÖRDÜKÇE, BU DURUM NADİREN DE OLSA ÇOK ÜZÜLÜYORUM. BUNU FENERBAHÇE VE GALATASARAY MAÇLARINDA VE KISMEN DE BEŞİKTAŞ MAÇINDA GÖRDÜM.FAİR PLAY HERKES İÇİN GEÇERLİDİR.AKLI BAŞINDA İNSANLARIN YAPACAĞI İŞ MEDENİ KALIPLAR İÇERİSİNDE TAKIMINA SONUNA KADAR DESTEK OLMAKTIR. BU ÖRNEKLER SADECE BURADA YAŞADIĞIM BİR İKİ KÖTÜ ÖRNEKTİR. DİĞER SAHALARDA BUNUN MİSLİ MİSLİ OLDUĞUNU VE 4 EYLÜL STADININ BU KONUDA DİĞERLERİNE GÖRE ÇOK DAHA İYİ OLDUĞUNU DA BİLİYORUM.BİZ YİNEDE TAKIMIMIZ GİBİ HER YÖNÜMÜZLE ÖRNEK OLMALIYIZ.LİG İKİNCİLİĞİ VE BELKİDE İNŞALLAH LİG ŞAMPİYONLUĞU SADECE TAKIMIMIZA DEĞİL, HEPİMİZE ÖRNEK SORUMLULUKLAR YÜKLEMEKTEDİR.FUTBOLUMUZLA, SEYİRCİ KÜLTÜRÜMÜZLE GÜNDEM YARATACAK VE SPOR PROGRAMLARININ ÜÇ BÜYÜKLER DURURKEN İSTEMEYEREKTE OLSA BİZE İLK SIRADA YER VERECEĞİ GÜNLER YAKINDIR.YETERKİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE OLALIM.ENİNDE SONUNDA AKLISELİM GALİP GELECEKTİR. SELAMLAR

onetanem58
26.11.2007, 10:39
bende taraftarlarimizdan memnun degilim kufur etmekten futbolcularımıza bagırmaktan baska yaptıkları bisey yok baska takımların taraftarlarına bakıyorum imreniyorum.takımımızın ismini duyurdugumuz gibi taraftarlarımızın isminide duyurmalıyız bence bunun icinde Cılgınlar olsun Merkez tayfa olsun.... bunların egitilmesi lazım duzgun ce sivasspor diye bile bagıramıyoruz rezil oluyoruz herkese.. bir an once bunun onlemi alınmalıdır tskler....

merkez_emre
26.11.2007, 12:55
yorumlar ıcın tesekkurler umarım sampıyonluga adım adım gıden bır takımın taraftarıda takıma yakısan gerek trıbun showları gereksede 90 dakıka verdıgı destekle bu takıma büyük katkı saglar.

ertuqrul
26.11.2007, 13:43
emre sana ne kadar hak versem azdır kardeşim geçen bursa maçında sivastaydım allah aşkına kaç kişinin üstünde orjinal ürün vardı

bu takım ligden düştükten sonra kıymetini anlarlarsa şaşma.eğer burdayken takımımıza tam destek vermiyorsak yazıklar olsun hanginizin elinde orjinal sivasspor ürünü var yav alma kardeşim alma korsan alıcağına hiç alma yazıklar olsun sizin gibi sivassporluya. bunun altından kalkacakmısın korsana destek çıkmakla

hadi yabancı ülkenin olsa al ona karışmam ama bu bizim takımımız zamanı geç olmadan destek olmalıyız.

evt emreye yine hak veriyorum hiçbir şirket doğru düzgün destek vermiyor.reklam yapmaya gelince bir numaralar ama taraftarlara destekleyen yok lafta destekliyoruz.

ve sivastakiler zamanı geldiğinde anlıyıcaklar biz istanbulda nsl her maça gitmeye çabalıyorsak sizde gidin fakat eğer çekirdek alıp gidicekseniz bir zahmet dijitürkün yolunu tutun orda daha ucuz boşyere fazla para vermenize gerek yok

aynen buna katılıorum.ben orjınal almak ıcın nelerden vazqecıorum ya aynı fıyat maqazada 5 ytl atkı.orjınal atkının fıyatıda 5 ytl.ben param ozele deqıl sıvasspora gıtsın dıe herseyı orjınal alıorum ya.herkes bıraz duyarlı olsun kardesım.bu sehır bızım bu takım bızım desteklemek bıze duser

Army
26.11.2007, 16:57
çok örnek bir seyircimiz var, dikkat edin taraftar demedim :))
tam laboratuvar mevzusu, bakalım hayırlısı vardır bir hikmeti, ateşli olup 5 maç ceza almaktan daha iyi galiba bu

Abi 1 maçta sağlam 2 bin kişi bağırsın, takıma destek versin 5 maç ceza alıp stadın dışından destek vermeye razıyım

Tarkan ÇeLik
26.11.2007, 20:59
Geçmişini Hiçe Sayıp, Yıllardır beraber bağırdığı insanları,Bazı Şeyler Uğruna Arkadaşlarını Satan insanlardan UTANIYORUM..!!

ülküm58
26.11.2007, 21:24
HELAL osun sana emre kardeşim utnmakta haklısın ben hep maratondayım yırtınıp duruyorum tek başına bağıralım diye bir kaç tanesiyle takıştım her kayseri atağında yuh dediğim için dediğin gibi sivas diye bağırmaktan aciz olanlar kayseri diye yırtınıyordu benim takıştıklarım da dahil
Biz sivas olarak canlarını dişine takan o kahramanlara ihanet ediyoruz hala fener gs bjk yi destekleyenler var bu şehirde
3 BÜYÜKLLERİN ŞAKŞAKÇILARI BİZ SİZLERİ ARAMIZDA İSTEMİYORUZ
BİZ SİVASLIYIZ SİVASSPORLUYUZ ]
ARAMIZDAN DEFOLUN

ülküm58
26.11.2007, 21:27
SİVASSPORU DESTEKLEMEYİP SİVASSPOR ÜZERİNDEN RANT ELDE EDENLER SİZLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM ALLAH

merkez_emre
27.11.2007, 16:00
Geçmişini Hiçe Sayıp, Yıllardır beraber bağırdığı insanları,Bazı Şeyler Uğruna Arkadaşlarını Satan insanlardan UTANIYORUM..!!

orda kal işte tarkan orda durucaksın bana herkes ıstedıgını soleyebılır kendı dusuncesıdır der gecerim ama kımse bana arkadaslarını sattı diyemez deme hakkı da yokdur hele hele de bunu baska bı gruptan 1 2 senedir sivasspor taraftarlıgı yapan birisi asla di ye mez..

olay hakkında acıklama da yapmıcam kol kırılır yen icinde kalır demişler..yoksa soylemek ıstedıgım cok ama cok sey var.yinede beni bilen biliyor gerisi alakadar etmiyor..

UTKUM_58
27.11.2007, 16:05
bende taraftarlarimizdan memnun degilim kufur etmekten futbolcularımıza bagırmaktan baska yaptıkları bisey yok baska takımların taraftarlarına bakıyorum imreniyorum.takımımızın ismini duyurdugumuz gibi taraftarlarımızın isminide duyurmalıyız bence bunun icinde Cılgınlar olsun Merkez tayfa olsun.... bunların egitilmesi lazım duzgun ce sivasspor diye bile bagıramıyoruz rezil oluyoruz herkese.. bir an once bunun onlemi alınmalıdır tskler....

:))) ay kardesimm ALLAH iyiligini versin emi beni guldurdun ALLAhta seni guldursun...SIVAS SPOR COK YASA SIVASLILAR COKYASA OLSUNNN CAMURDAN OLSUN SIVASSPOR TARAFTARI OLSUN HEPSINE CAN KURBANN....

puar
27.11.2007, 16:15
genç arkadaslarım bir birinizle polimiğe girmyenin görüyoruzki hepiniz sivasspor sevdalısınız genç yaşınıza rağmen yürekten seviyor vede destekliyorsunuz herkezi kendiniz gibi görmeyin hekez sizin gibi çok sevmeye bilir ama sizde dikkat edin vede onları yanınınıza çekin kimse kimseyi kırmasın biliyoruzki sivas ve sivasspor hepimizin...
siz gençlere her zaman ihtiyacımız var bunu unutmayın.

merkez_ismail
29.11.2007, 12:28
genç arkadaslarım bir birinizle polimiğe girmyenin görüyoruzki hepiniz sivasspor sevdalısınız genç yaşınıza rağmen yürekten seviyor vede destekliyorsunuz herkezi kendiniz gibi görmeyin hekez sizin gibi çok sevmeye bilir ama sizde dikkat edin vede onları yanınınıza çekin kimse kimseyi kırmasın biliyoruzki sivas ve sivasspor hepimizin...
siz gençlere her zaman ihtiyacımız var bunu unutmayın.

puar ısımlı uyeye katılıyorum arkadaslar lutfen yorumlarımızı bırbırımızı kırmayacak sekılde yapalım herkese basarılar ...!

altuntas58
29.11.2007, 12:37
Eleştiri sınırını bazen aşaıyoruz kırıcı oluyoruz halbuki hepimizin ortak nokatası SİVASSPOR burda oluşumuzun en büyük nedeni tek ses tek yürek ve tek yumruk olmamız değilmidir ama herbirimiz bir tarafa cekersek bu işin içinden cıkamayız

nuri_58
29.11.2007, 13:44
Eleştiri sınırını bazen aşaıyoruz kırıcı oluyoruz halbuki hepimizin ortak nokatası SİVASSPOR burda oluşumuzun en büyük nedeni tek ses tek yürek ve tek yumruk olmamız değilmidir ama herbirimiz bir tarafa cekersek bu işin içinden cıkamayız

evt hep böyle kırıcı sözler yapıp kavga edersek stada;) sivassporu desteklemek yerine kavga etmeye gelmiş oluruz

yigidolar06
14.05.2008, 15:58

lütfen altan gelen yuregınde Sivasspor sevdası olan kardeşlerinize elınızden geldiğince destek verin verin ki bu takıma layık bir taraftar olussun....aynen katılıyorum düşüncelerine

antik58
14.05.2008, 16:05
DOGRU SOZE NE DENIR KONNUYU ACAN ARKDASI KUTLUYORUM.

deplasman
14.05.2008, 16:09
cok duygulandım valla gardasım herkes senın gıbı dusunebılse ama nerde mıllet hala ıstanbul yalakalıgı yapıyor ıkıncı takımın sıvas dıyor bunlarla bu ıs olmaz

idhem
14.05.2008, 16:23
İstanbul takımlarının bi tarafını yalayan bütün sivaslı kansız denyolara bu yazı ders olsun.
Çok duygulandım.

Hayri Abi
14.05.2008, 16:32
işte bu yiğidoluk sivaslılık içimizdeki ist yalakalarına kapak olsun

fatih_bm
02.06.2008, 01:17
Eğer Sivaslı olupta istanbul takımını halen destekleyenler varsa onlara yazıklar olsun.
Onlar memleketlerini istanbula tercih ediyorlarsa gelmesinler yaşamasınlar sıvasta.Bunu yapan benim gözümde kansızdır.İnsan ne olursa olsun memleketibni satmamalı.

erol_58
02.06.2008, 02:20
sivaslı olupta memletine sivasspora sahip çıkmayanların allah hepsinin belasını versin üç büyütülmüşleri desteklediniz elinize ne geçti kanı bozuklar bide utanmadan yüzünüz kızarmadan diyorsunuzki ben fb gs bjk lıyım ikinci takımım sivasspor sizler kimsinizki ikinci takımınız sivasspor olsun sivasspor gerçek sivaslılarındır yüreği memleket sevdasına yanıp tutuşanlarındır sivasımız işte böyle geri zekalıların yüzünden ilerlemiyor sivaslı olmayıpta sivasspora gönül verenlerden utanın okadar çok seviyorsanız istanbul takımlarını çekin gidin ekmeğinizi onlar veriyor nasıl olsa. sivasta kanı bozuk istemiyoruz ya sev yada terket gün gelecek sivasspor büyütülmüşleri kafasını ezip alayını toprağa gömecek. anti istanbul

burakkova
02.06.2008, 02:57
gecenin bu saatinde uykum kaçtı.. ben de sivas dışında okuyan bir öğrenciyim. sivasta olduğum her maça geldim. sivasta olmadığım halde kombine aldım. ama maçlarda stadı erkenden boşaltan taraftarı gördükçe tüm sinirlerim ayağa zıplıyor. fener maçında staddaydım takım yeniliyor diye herkes stadı terkediyor. daha 3 gün önce hangi ile ait olduğunu bilmediğimiz ilçce takımlarla maç yapıyoduk. şimdi çekirdekçi tiyatrocu bir seyircimiz var. tepki göstersen serseri olursun sussan olmaz.. fuzuli çok güzel söylemiş

KONUŞSAM TESİRİ YOK, SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL..

OLCAY_58_AKKUS
02.06.2008, 08:27
hem her gurup utanıyorum diyor birleşin tek ses olun dendiği zaman da her kafadan bir ses geliyor.Madem hepiniz aynı şeyi düşünüyorsunuz birleşin

yerliturkuaz
02.06.2008, 20:23
Evet bende utanıyorum fakat sırf bu yüzden değil koskoca İstanbulda 14 kişi toplanaıpta maç yapamadık diye koskoca İstanbulda doğru düzgün bir organizasyon yapamadık diye...

merkez_emre
02.06.2008, 20:28
Evet bende utanıyorum fakat sırf bu yüzden değil koskoca İstanbulda 14 kişi toplanaıpta maç yapamadık diye koskoca İstanbulda doğru düzgün bir organizasyon yapamadık diye...

o yne halısaha macı gecen sene bjk macına 50 kısı gıttı dıyınce tv küplere bindim

kadir0911
02.06.2008, 20:45
arkadaslar ben yurt disinda kaliyom benim böyle imkanlarim olsa her maca giderdim...

oz.can
02.06.2008, 20:54
Ben gs'liyim, ikinci takımıda fener, üçüncüyede bjk düşünüyorum ama bilmemki nasıl olur.

sampiyon_yigit
02.06.2008, 21:41
Ben gs'liyim, ikinci takımıda fener, üçüncüyede bjk düşünüyorum ama bilmemki nasıl olur.

ozcan kardes ne diyosun ??? ya ben anlamadim yada sacmaladin...

35fulya58
02.06.2008, 23:01
Birgün bizde taraftar olacağız ama inşallah geç kalmamış oluruz. Takım ve yönetim Süper Lige yakışır duruma geldi ama taraftar bu sene de SINIFTA KALDI.