Orijinalini görmek için tıklayınız : YAVUZ ERAYDIN

tahakalebasi
30.12.2004, 14:46
YAVUZ ÇOKTA İYİ BİR KALECİ DEĞİL ÇOK ÇALIŞMASI LAZIM ÇOOK

chereko
30.12.2004, 15:38
ben katılmıyorum kardeşim yavuz iyi bir kaleci ve genç bence daha iyi durumda olacaktır zaten şimdiye kadar yediği gol sayısıda bunu biraz olsun tastik eder ona güvenmeli ve arkasında olmalıyız ilerde çok daha iyi bir kaleci olacaktır

tahakalebasi
30.12.2004, 17:23
yavuzun birşey yaptığı yok herşeyi savunma yaptı.tamam bazı kritik pozisyonlarda topu gayet güzel bir şekilde kurtardı.ama böyle kritik pozisyonları bütün kaleciler hemen hemen kurtardı.görmedinizmi mardin maçında yediği golü,yozgattan yediğimiz golü.eğer savunmamız iyi olmasa yavuzun bir maçlık ortalması 4.00 olurdu.bence yavuz bizi çok zor durumlarda bırakabilir ve süper liğe katılmamızı bile engelliyebilir... :twisted: :evil:

türkçerap_yakup
30.12.2004, 21:16
taha kardeş sana katılıyorum...seneye recebin gelmesini istiyorum ben....gençse recepte genç...kaliteyse recep yavuzdan daha kaliteli.......recep biler-fb

kakikli
10.01.2005, 16:08
arkadaşlar yavuz kadar başarılı kalacimiz olmadı ki hiç bir ABDULLAH vardı ondan sonra kimse gelmedi ki bize yavuz fena değil fenerbahçeden recepi alabilirsek gelecek sezon süper lig için ii olur...

erol_58
08.02.2005, 20:49
BENCE YAVUZ İKİNCİ LİG EN İYİ KALECİSİ BUNDAN SONRA BAŞARILARINI DAHA ÇOK GÖRÜRÜZ SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTERİZZZZ EROL BABA.........I LOVE YOU YAVUZ :arrow: :P :P :P :D :D :)

BROTHERS58
15.02.2005, 15:22
BENCE YAVUZ SÜPER LİGDEDE BİZİMLE KALMALI,ZİRA TÜRKİYEDE İYİ KALECİ KOLAY BULUNMUYOR.BİZİ SÜPERLİGE TASIDIGI GİBİ ORDADA BİZİ TAŞIYACAK KALİTEDE.BAŞARILAR DEVAMI DİLEĞİYLE YAVUZ!!!

kerem
15.02.2005, 15:47
inanamıyorum size şurada süper ligden bahsediyoruz 2.ligden değil.(gerçi yavuz 2.ligdede kötüde hadi neyse)şurada Kerem dururken,Souleymanuo dururken,recep vb... birçok yetenekli kaleci dururken Yavuz'un süper ligde işi yok.başkan ve teknik direkdör yok gitmesin derlerse kendi sorunları süper ligden çıkmamızla düşmemiz bir olur.ama şöyle Afrika'dan Brezilya'dan veya Türkiye'den yetenekli kaleciler getirilirse düşmek değil Uefa kupası oynarız.

SON BİR SÖZ EKLİYİM: YAVUZ'UN SÜPER LİG'DE İŞİ YOK VE OLMAYACAK

Yildizeli
15.02.2005, 16:08
arkadaslar suyumu cikti kalecinin
neyi var neguzel kaleci simdiden bunlarimi tartisalim olmuyor hepsine destek verelim selamlar saygilar

izmirliyigido
18.02.2005, 11:46
Yavuz kardeşim Allah aşkına şu önümüzde ki 2 maçta gol yeme... Bak sen arka arkaya 4-5 maç gol yemedigin haftalar oldu ama hiç bahsi geçmedi, şimdi Vestel'in kalecisi Bülent Ataman 5 maçtır gol yemiyor adamı göklere çıkartıyorlar. Alçak medya...

Ne olur sende şu önümüzde ki birkaç maç gol yeme...

GuNaY
18.02.2005, 12:40
yavuz elbetteki iyi bir kaleci ancak süper lig için yeterli olmayabilir.. bunun için aklıma gelen gs'li aykut cok iyi bir kaleci ama verirlermi bilmem!!! recepte fena deil ama ilk hedef aykut olmalı.... bu arada ben gs'Lİ deilim haaaa!!!!

izmirliyigido
21.02.2005, 00:31
Yavuz kardeşim Allah aşkına şu önümüzde ki 2 maçta gol yeme... Bak sen arka arkaya 4-5 maç gol yemedigin haftalar oldu ama hiç bahsi geçmedi, şimdi Vestel'in kalecisi Bülent Ataman 5 maçtır gol yemiyor adamı göklere çıkartıyorlar. Alçak medya...

Bravo Yavuz Kardeşim, bravo. Birde şu Çanakkale Dardanel maçını golsüz atlat ne olur. Başarılar diliyorum sana....

puar
11.03.2005, 08:03
gardaslar yavuz şu anda bu ligde en az gol yiyen kalecilerden biri son 3 macı izlediyseniz gayette iyiydi..süper ligde yanına bir takviye şart o da olur inşallah...akınıda unutmayalım

sivaslim58
11.03.2005, 08:39
2.lig için iyi bir kalecei ama 1.ligde biraz zor gibi.Dardanel spor kulubunun kalecisini çok beğendim inşallah onu alırlar.Galiba genç milli takımdada oynuyormuş.

serhankaburcuk
11.03.2005, 09:09
2.lig için iyi bir kalecei ama 1.ligde biraz zor gibi.Dardanel spor kulubunun kalecisini çok beğendim inşallah onu alırlar.Galiba genç milli takımdada oynuyormuş.

Kardeşler bu konular için henüz çok erken hele bi şu süper lige çıkalım o zaman herşey daha netlik kazanır.

3yildizli
11.03.2005, 15:50
Yavuz maçta sana çok güveniyoruz. Bu maçtada gol yemede, şu az gol yiyen kaleci ünvanını geri al. Haydi aslanım göster kendini..

1967_DERNEK_10UR
11.03.2005, 16:03
BU FORM NİYE AÇILDI VE YAZANLAR ELİNİ VİCDANINA KOYSUN DAHA LİG BİTMEDİ VE YAVUZ GİTSİN Mİ KALSIN MI? OLACAK İŞMİ KÖTÜKALECİOLSADA İYİ KALECİ OLSADA İSMAİL HOCA NE DERSE O OLUR ŞİMDİDEN ADAMI GÖNDERİYORSUNUZ YALNIŞ YAPIYORSUNUZ DAHA LİG BİTMEDİ ....

Sivas58
11.03.2005, 16:18
bence yavuz cok iyi bir kaleci!evet arada sirada bir kac hataa yapiyor ama her kaleci hataa yapabilir!bende kaleciyim! bende kaleci olmayi biliyorum!her mac öncesi acayib heycanliyim!bizde cikmak icin oynuyoruz!4 üncü siradayiz!3 üncüyle aramiz 2 puan!ama herkez benim arkamda duruyor!bizde yavuzun arkasinda durmamiz gerekir! o iyi olmasa biz ozaman niye lider olalim! kalecinin isi en zoru!herkes kalecinin isini kolay buluyor ama degil!coook zor!

yani demek istedigim!her kaleci hataa yapabilir!ama yinede arkasinda durmamiz gerekir!

1967_DERNEK_10UR
11.03.2005, 16:19
HATA OLUR HER FUTBOLCU YAPAR AMA ŞİMDİ DEN YAVUZU TARTIŞMAK HATA OLUR.TAKIMIN HUZURU KAÇMASIN

3yildizli
11.03.2005, 16:20
Evet bence de. En kritik dönemimizde gitsin mi-kalsın mı tezleri çok yanlış. Ben ultraSivas_58 kardeşime bu konuda hak veriyorum. Bu tür şeyler motivasyonu bozar. Bizi şu anda taşıyan bu kadro ve bu kaleci. Onun için akılları karıştırmayın, moral verin sadece...

V1CT0RY
11.03.2005, 18:58
Evet bence de. En kritik dönemimizde gitsin mi-kalsın mı tezleri çok yanlış. Ben ultraSivas_58 kardeşime bu konuda hak veriyorum. Bu tür şeyler motivasyonu bozar. Bizi şu anda taşıyan bu kadro ve bu kaleci. Onun için akılları karıştırmayın, moral verin sadece...
bu futbolcular bizim +1967
______________________________ _________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S

izmirliyigido
29.03.2005, 12:30

Bravo Yavuz Kardeşim, bravo. Birde şu Çanakkale Dardanel maçını golsüz atlat ne olur. Başarılar diliyorum sana....

Y.Yozgatspor ve Ç.Dardanelspor maçlarından önce yazmıştım ve Yavuz kardeşimde gol yememiş hemde o maçları (1 - 0) ve (2 - 0) kazanmıştık.

Yavuz ne olur şu önümüzde ki 3 maçta (D) Elazığspor, Mardinspor ve (D) Mersin İ.Y. maçlarında da gol yeme, inan takım kazanır. Biliyoruz takım olarak bir form düşüklüğü söz konusu, moral çöküntüsüne dönüşmeden ne olur sen takımı toparla, arkadaşlarına başarılı kurtarışlarınla güven ver.

Haydi Yavuz sana inanıyoruz ve güveniyoruz. Desteğimiz devam ediyor...

1967_DERNEK_10UR
29.03.2005, 12:39
YAVUZ'UN BU TAKIMDA YERİ YOK BİR AN ÖNCE GİTSİN ...

skywriter
29.03.2005, 20:31
Artik Akin'a gorev vermenin zamani geldi de geciyor bile...

FatihSoner58
29.03.2005, 21:03
Bence Yavuz iyi bir kaleci. Sadece kaleci degil, takim dususte. Bunuda kaleciye mal etmemek lazim bence

Yildizelili58
29.03.2005, 21:08
degerli hemserilerim
diyosunuz ki yavuz gitsin recep
gelsin
neden ikiside kalmiyoru akin
gitsin yavuz kalsin recep gelsin

tykinik58
01.04.2005, 16:34
Ne o gitsin, ne öbürü gitsin. Hiç kimse gitmesin. Sadece şu anda Yavuz'da bir form düşüklüğü ve demoralize olması söz konusu o kadar. Bir kaç hafta dinlendirilirse eski Yavuz olur. Şu anda Akın iyiyse o oynar, bu kadar basit. Üzme kendini aslan Yavuz, bugünler gelip geçer.

HakkıTİMUÇİN
01.04.2005, 16:43
Arkadaşlar Allah Aşkına yapmayın......

Bu siteye futbolcularda giriyor.. Yavuz'un bu formu okuduğunu düşünün..etkilenmezmi.. Daha önümüzde nerdeyse 10 maç var..ya sezon bitsin ondan sonra herkes fikrini söyler..

Lütfen sezon bitene kadar hiç bir futbolcu hakkında olumsuz yorum yapmayalım ..

ralsivasspor
01.04.2005, 16:51
BENCE YAVUZ MAÇLARI SATMAYA BAŞLADI.ANLADIKİ:SİVASSPOR SÜPER LİGE ÇIKINCA KENDİSİ MAÇLARDA OYNAYAMAYACAK.YANİ ARTIK YAVUZ MAÇLARI SATIYORR!ARTIK ONUN BU TAKIMDA İŞİ YOK!ÇEKİP GİTSİN!BOŞUNA KOVUPTA ONA PARA VERMEYELİM.ŞİMDİ SİZ ONUN YERİNE SATSAK DAHA İYİ OLUR DİYECEKSİNİZ AMA ÖYLE BİR KALECİYİ KİM NİYE ALSIN Kİ :twisted: :twisted: :twisted: ZATEN BEN LİGİN İLK 10 MAÇINDA ANLAMIŞTIM ÖYLE BİR KALECİNİN SİVASSPOR'DA İŞİ YOK.O KADAR :twisted:

kral58
01.04.2005, 16:57
yavuz elbetteki iyi bir kaleci ancak süper lig için yeterli olmayabilir.. bunun için aklıma gelen gs'li aykut cok iyi bir kaleci ama verirlermi bilmem!!! recepte fena deil ama ilk hedef aykut olmalı.... bu arada ben gs'Lİ deilim haaaa!!!!

beşiktaşlısın biliyoruz da gs li ve fenerli olman farketmez biz burda sivasspor için varız

tykinik58
01.04.2005, 16:57
BENCE YAVUZ MAÇLARI SATMAYA BAŞLADI.ANLADIKİ:SİVASSPOR SÜPER LİGE ÇIKINCA KENDİSİ MAÇLARDA OYNAYAMAYACAK.YANİ ARTIK YAVUZ MAÇLARI SATIYORR!ARTIK ONUN BU TAKIMDA İŞİ YOK!ÇEKİP GİTSİN!BOŞUNA KOVUPTA ONA PARA VERMEYELİM.ŞİMDİ SİZ ONUN YERİNE SATSAK DAHA İYİ OLUR DİYECEKSİNİZ AMA ÖYLE BİR KALECİYİ KİM NİYE ALSIN Kİ :twisted: :twisted: :twisted: ZATEN BEN LİGİN İLK 10 MAÇINDA ANLAMIŞTIM ÖYLE BİR KALECİNİN SİVASSPOR'DA İŞİ YOK.O KADAR :twisted:

Hoop kardeş o kadarda ağır konuşma. Yavuz bizim kendi futbolcumuz, insan ekmek yediği kapıya s.ç..mı? O kadar da değil yani. Çocuk forumsuz sadece o. Yoksa bunca zamandır kötülük adına ne yaptı ki?

karli-58
01.04.2005, 17:06
Sevgili kardesim böyle düsünmen dogru degil bence.Kim olursa olsun hic kimseyi böyle karalamaya kimsenin hakki yoktur.Yavuz degilmiydiki sezonun basindan beri kalemizi koruyan ve ligte en az gol yiyen kalecilerden biri.Ben bütün oyuncularimiza güveniyorum cünkü bu basarida hepsinin emegi var...saygilar gardasim :cry:

35fulya58
01.04.2005, 18:00
Yavuz bugüne kadar elinden geleni yaptı. Her zaman güvendik, yine güveniyoruz. Biraz morali düzelince yine çok iyi oynayacaktır.

Unnamedplayer
01.04.2005, 18:09
Yavuz bugüne kadar elinden geleni yaptı. Her zaman güvendik, yine güveniyoruz. Biraz morali düzelince yine çok iyi oynayacaktır.işallah onun morali düzelinceye kadar bıze bısı olmaz bı kere donduk o kapıdan bıdaha donmeyız donmeyecezde işşallah!!! :twisted:

kakikli
01.04.2005, 19:02
yavuz a birşey demeye kimsenin hakkı yoktur.tabiki süper ligde bizimle olmayacak,malatyaspor çıktığında hakkanla çıktı hakanla devM ETTİLER HER HAFTA BEŞ YEDİLER beş yememek sper ligde kalnak için DARDENELSPORDAN ESER İ ALMALIYIZ,ÇOCUK A 2 MİLLİDE OYNUYOR...

V1CT0RY
01.04.2005, 22:09
yavuz iyi kalecii

ofozturk
04.04.2005, 09:16
Arkadaşlar hakkında birçok şuçlama yaptıgınız yavuz elazıg maçındaki 3 puanın hanemize yazılması için elinden geleni yaptı ve sonunda onuda sağladı. Bizler türk medyası gibi olduk. Maçtan önce yavuza binbir türlü karalama ve moral bozucu sözler yazdık.(tabii herkes deil.) şimdi mükemmel oynadı göge çıkaracagız. Yavuza biraz yazık etmedik mi daha önceki yazdıklarımızla...Umarım ki süper liğde yavuz ve sivasın kalecileri olsun....
Ben böyle düşünüyorum...

HakkıTİMUÇİN
04.04.2005, 09:34
Yavuzun bu haftaki performansı bize çok kritik bir 3 puan getirdi. Eğer bu maçta bir yenilgi alsaydık, puan farkı 8 e inecekti. (4.ile) Buda futbolcuların üzerinde bir baskı oluşturacak önümüzdeki maçlara çok stresli çıkacaktık.

Bu yüzden Kalecimizi tekrar tekrar kutluyorum.

V1CT0RY
04.04.2005, 12:36
YAVUZU TANIMAYANLAR BU MAÇTA TANIMIŞLARDIR UMARIM....

ofozturk
04.04.2005, 14:11
Başarılarının devamını dilerim yavuz abi vede diğerleri..
Sizler bir tarih yazıyorsunuz unutmayın sivaslı sizleri asla unutmayacakyır ve unutmayacakta...Sizler her zaman şampiyon sivasspor futbolcuları ve teknik heyeti olarak birçok sivaslının evinde,işyerinde,arabasında vs yani heryerde posterleri süsleyeceksiniz...
tekrar tekrar başarılar...herkese...

sVs
04.04.2005, 14:30
yavuz için söylenecek çok şey var elazığ macındaki performansı ile maçı kurtaran adam ist. bld. maçındaki o golleri nasıl yer diye düşünürüz anlaşılan kendine gelmiş her zaman böyle olması dileğiyle başarılar diliyorum

BROTHERS58
04.04.2005, 15:22
BEN ŞİMDİ YAVUZA PANTER DİYENLERİN BÜTÜN YORUMLARINI Bİ DAHA OKUMALARINI TAVSİYE EDİYORUM!TAMAM HATALI GOLLLERDE YEDİ AMA ELEŞTİRİDE BİR YERE YÜCELTMEDE SEN BİR GÜNDE YERE VUR MAÇ SATIYOR TAKIMDA YERİ YOK DE İYİ OYNAYINCA GÖKLERE ÇIKAR YAVUZ İİ KALECİ AMA LÜTFEN HAFTAYA GOL YERSE YİNE AYNI YORUMLARI YAPMAYIN HATA İNSANLAR İÇİN,HERKES HATA YAPAR.YAVUZ ELAZIĞ MAÇINDA HARİKAYDI ,GÖREVİNİ YAPTI.BEN BUNDAN AYLAR ÖNCEDE YAVUZA GÜVENDİM ŞİMİDİDE YARINDA GÜVENİYORUM.SEZON SONU KALIRMI GİDERMİ İSMAİL HOCA BİLİR KALIRSADA GİDERSEDE CANI SAĞOLSUN BİZİ SÜPERLİGE ÇIKARTAN KALECİ O OLDU .YAVUZ YİĞİDOLAR SENİNLE.

izmirliyigido
05.04.2005, 02:14

Y.Yozgatspor ve Ç.Dardanelspor maçlarından önce yazmıştım ve Yavuz kardeşimde gol yememiş hemde o maçları (1 - 0) ve (2 - 0) kazanmıştık.

Yavuz ne olur şu önümüzde ki 3 maçta (D) Elazığspor, Mardinspor ve (D) Mersin İ.Y. maçlarında da gol yeme, inan takım kazanır. Biliyoruz takım olarak bir form düşüklüğü söz konusu, moral çöküntüsüne dönüşmeden ne olur sen takımı toparla, arkadaşlarına başarılı kurtarışlarınla güven ver.

Haydi Yavuz sana inanıyoruz ve güveniyoruz. Desteğimiz devam ediyor...

Elde var biirrrr !....

Bravo Yavuz, helal olsun Yavuz. Bu yazı inşallah uğurum olcak. Mardinspor maçında da gol yemezsen uğurum tutacak. Haydi aslanım her zaman yanındayız. Bak dediğim gibi oldu kurtarışalarınla takımı ateşledin 3 puanı sayende aldık. Tebrikler...

GuNaY
05.04.2005, 03:10
her futbolcu herzman aynı formda olacak diye birsey yok... ancak kalecilerin soyle bir kotu tarafı oluyor hata yapınca direk gol oluyor :cry: :cry: ama yavuz kendini hemen topladı.. altı ustuı bir mac kotu oynadı hemen ustune gelindi... kaybettirdigi 3 puan var diyenlere kazandırdıklarını toplayın kac bulacaksınız dıye soruyorum... :?: :?: :?:

V1CT0RY
05.04.2005, 09:15
TOPLAYACAĞI PUAN SAYISI BİLİNMİOR.ÇÜNKÜ GENELDE İYİ OYNUYOR....

serhankaburcuk
10.04.2005, 23:18
Geçen hafta mükemmel bir maç çıkaran kalecimiz yavuz bu hafta sonumuzu hazırladı ve yediği 3 goldede hatalıydı ama yinede canı sağolsun ...

V1CT0RY
11.04.2005, 00:02
WALLA MAÇI İZLEYEMEDİM SİVAS DIŞINDA OLDUĞUMDAN DOLAYI.AMA YAVUZ Bİ MAÇ KÖTÜYSE 10 MAÇ İYİ BUNU GÖZARDI EDENİN GÖZÜNE DURSUN

GuNaY
11.04.2005, 00:07
sanki yazvuzun aklı baska yerlerde??? kendini maca verenmiyormu acaba???

FatihSoner58
11.04.2005, 00:07
Yavuz iyi niyetli bir kaleci. Ekinden geleni yapiyor. Herzaman super olacaksin diye bir kural yokkk...

ofozturk
11.04.2005, 09:25
yavuz ya neden böyle yapıyorsuuuuuuuuuuuuuuun...
tüm sivasın gözü artık sende..Lütfen bundan sonraki maçlarda elazığ maçında oynadıgın gibi oyna...kendini topla....
bu taraftar sizlerle gurur duyuyor...