Orijinalini görmek için tıklayınız : GEREKSİZ TOPİC AÇMAYALIM

alkanmustafa
19.10.2007, 22:43
ARKADAŞLAR BU BENİM AÇTIĞIM İLK TOPİC GEREKSİZ YERE ALAN İŞGAL ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ÇOK ÖNEMLİ BİR DÜŞÜNCEM OLANA KADARDA TOPİC AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM VE BUNU BÜTÜN ARKADAŞLARIMDAN RİCA EDİYORUM LÜTFEN GEREKSİZ YERE ALAN İŞGAL ETMEYELİM... SAYGILARIMLA

TracyMcGrady58
19.10.2007, 22:48
gereksiz konulari site yönetimi gereksiz görüyorsa kapatir

alkanmustafa
19.10.2007, 22:48
SON BİR ŞEY DAHA NEDEN FALAN GRUBU FİLAN GRUBU DİYE BİN PARÇAYA BÖLÜNÜYORUZ ANLAMAM BİR OLMAK VARKEN TEK OLMAK VARKEN BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR ARKADAŞLAR UNUTMAYALIM

altuntas58
19.10.2007, 22:53
Haklısın doğrusun herkes kafasına göre bir gurup kuruyor birliğimiz her gecen gün parcalanıyor bizler önce birlikten beraberliğin doğduğunu idrak etmeliyiz

puar
19.10.2007, 23:10
boşuna kendinizi yormayın arkadaslar gerekenler modlar tarafından yapılıyor zaten?

EyüphanAydın
20.10.2007, 00:52
BENCEDE HAKLISINIZ AMA BÖYLE BİR ŞEY OLDUGUNDA SAYIN SİTEYÖNETİMİ DEVREYE GİRİYOR BAZEN GİREMESEDE OLUR AMA ELİNDE SONUNDA KALKIYOR..

ErdalGüler
20.10.2007, 08:27
bu konu gerçekten hasas bir konu ama birde şu varki, hep bizlermi gereksiz konu açıyoruz, tabiki hayır öyleki bazı gerekli olan konularda site yönetimi tarafından siliniyor. Aynı konu daha sonra açılıyor ve silinmiyor. O zaman buradaki eksiklik site yöneticileri arasındaki kopukluktan kaynaklanıyor. yani site kuralları yerine yöneticilerin kendi kuralları ortaya çıkıyor. Birine göre gereksiz olarak görülen bir konu diğerine göre gerekli görülüyor. Bazen öyle saçma konular açılıyor ve müdahale edilmiyor ve bazende çok güzel konular hemen siliniyor, bu konuda sitede büyük eksiklik olduğunu düşünüyorum. Bu konuda gerekli düzenlemeler yapılmalı kurallar belirtilmelidir. Forum bilgi paylaşımı içindir. Bilgiyi paylaşamadıktan, yazılan yazılar silindikten sonra, fikir beyan edip güzeli paylaşamadıktan sonra forumun hiçbir anlamı olmaz ki... Saygılarımla...

yigidomustafa58
20.10.2007, 08:41
bölünmeye bende karşıyım sonuna kadar ama tek yüreğiz o farklı..

izmirliyigido
20.10.2007, 08:44
AYRI YERLERDE OLAN GRUPLARIN BİR ARAYA GELMESİ ZOR OLABİLİR AMA BENCE STADDA BİR ARAYA GELİNMELİ. ÇÜNKÜ AMAÇ TEK "SİVASSPOR'A GÖNÜLDEN BAĞLILIK VE HİZMET".. İNŞALLAH BU GRUPLAŞMA İLERİDE BAŞIMIZA DERT AÇMAZ.

AYRICA GEREKSİZ FORUM AÇMAYA BENDE ŞİDDETLE KARŞIYIM.

.

samet yıldız
20.10.2007, 08:52
vallaha ya gidiyolar
şu hastalandı bu hastalandı diye açıyolar neymiş başı ağrıyomuş :D
yok ağır hastalıklar olduğu zmn olsa neyse

alkanmustafa
20.10.2007, 10:17
bu konu gerçekten hasas bir konu ama birde şu varki, hep bizlermi gereksiz konu açıyoruz, tabiki hayır öyleki bazı gerekli olan konularda site yönetimi tarafından siliniyor. Aynı konu daha sonra açılıyor ve silinmiyor. O zaman buradaki eksiklik site yöneticileri arasındaki kopukluktan kaynaklanıyor. yani site kuralları yerine yöneticilerin kendi kuralları ortaya çıkıyor. Birine göre gereksiz olarak görülen bir konu diğerine göre gerekli görülüyor. Bazen öyle saçma konular açılıyor ve müdahale edilmiyor ve bazende çok güzel konular hemen siliniyor, bu konuda sitede büyük eksiklik olduğunu düşünüyorum. Bu konuda gerekli düzenlemeler yapılmalı kurallar belirtilmelidir. Forum bilgi paylaşımı içindir. Bilgiyi paylaşamadıktan, yazılan yazılar silindikten sonra, fikir beyan edip güzeli paylaşamadıktan sonra forumun hiçbir anlamı olmaz ki... Saygılarımla...

O KADAR GÜZEL ÖZETLEMİŞSİNKİ SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM

Yiğiter
20.10.2007, 11:01
boşuna kendinizi yormayın arkadaslar gerekenler modlar tarafından yapılıyor zaten?

sorun da bu işte..bazen modlar da gereksiz haberleri konu olarak açabiliyor...

puar
20.10.2007, 11:13
O zaman başka soze gerek yok...

Ss--58--Ss
20.10.2007, 12:25
SON BİR ŞEY DAHA NEDEN FALAN GRUBU FİLAN GRUBU DİYE BİN PARÇAYA BÖLÜNÜYORUZ ANLAMAM BİR OLMAK VARKEN TEK OLMAK VARKEN BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR ARKADAŞLAR UNUTMAYALIM

valla haklısın herkes kendi kafasına göre grup kuruyor.:mad:

MER-MER-BEY
20.10.2007, 12:26
gereksiz topiç deniliyor.ama millet gruplardan bahsediyor yine.ne alakaki.genel olarak gereksiz topiçlerdir bu.gereklilerde silinmiyor.serbest kürsüye taşınıyor.

MER-MER-BEY
20.10.2007, 12:27
zaten buda gereksiz topiç.ne diyelim başka.

alkanmustafa
20.10.2007, 13:11
ARKADAŞLAR BU BENİM AÇTIĞIM İLK TOPİC GEREKSİZ YERE ALAN İŞGAL ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM ÇOK ÖNEMLİ BİR DÜŞÜNCEM OLANA KADARDA TOPİC AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM VE BUNU BÜTÜN ARKADAŞLARIMDAN RİCA EDİYORUM LÜTFEN GEREKSİZ YERE ALAN İŞGAL ETMEYELİM... SAYGILARIMLA

BEN ZATEN YER İŞGAL ETTİĞİMİN FARKINDAYIM AMA ANLAYANA

Grup-aleM
20.10.2007, 14:11
BeNDe karsıyım gErEkSıZ yErE ISGAL ETMEYE HEPIMIZ KARDESIZ

ErdalGüler
20.10.2007, 14:13
BEN ZATEN YER İŞGAL ETTİĞİMİN FARKINDAYIM AMA ANLAYANA

o kadar gereksiz yazının içerisinde senin değindiğin bu konu oldukça güzel bence, laf olsun diye yazı yazmak değil yorum yapmak gerek bunuda anlamayanlara ben söyleyeyim...

SEMİH-58
20.10.2007, 14:59
Bu konuda Gereksiz konu silinsin...yoksa modlar çalışmıyor mu:):):

Abdullah DuMaN
31.10.2007, 09:28

BEN BAZEN AÇIYORUM AMA BAKTIM KÖTÜ KENDİMİ ŞİKAYET EDİP KAPATTIRIYORUM................ ..............

CÜSSKB-Aynur
31.10.2007, 09:37
amacımız, mesaj sayısını artırmak değil, doğru mesajlar verebilmek olmalı,

FurkaN
31.10.2007, 09:55
Gereksiz görülen konular site yönetimi tarafından siliniyor...

ibrahimovic7
31.10.2007, 11:07
İyi konuya deyinmişssiniz birde Sivassporun kaçtane taraftar gurubu var ben sayamıyorum inşallah yakında tek grup birleşirlerde çarşı gibi mükemmmel bi grup halinde bizde destekleriz. Destekte giyi olur yiğidolar bir olursa çarşının 132 mb rekorunuda kırarız ewellallah yiğitler bir olursa

GLoBe-Y-Gençlik
08.01.2008, 08:32
Arkadaslar Gereksız Mesajlar Yazmayalım Lutfen..!!!!
Arkadaslar Gereksız konular Açmayalım Lutfen..!!!!

zaralım 58
08.01.2008, 09:03
BENCE'DE GEREKSİZ YERE TOPİC AÇMAYALIM AÇANLARI UYARALIM UYMAYANLARI POLİS'E ŞİKAYET EDELİM.hahahaha

Buraq58
08.01.2008, 13:24
Gereksiz görülen konular site yönetimi tarafından siliniyor...
Lürfen Pis>kötü>iğrenç> kelimeler yazmayalım üyeliğiniz siliniyor...bunu da belirt elim

yusuf_yusuf
08.01.2008, 14:27
eevet halısınız arkadaşlar--------------------------------------------------------------

ofgurleyuk78
08.01.2008, 14:42
Kim ne açarsa açsın kardeşim. Senin için önemsiz olan benim için önemlidir. Haaa birde taraftar arasında ki guruplar. Bak bunda yerden göğe kadar haklısın. Kolay gelsin.

SeraX
11.01.2008, 11:29
VaLLa benim BiLdigin her ne konu acıLırsa AcıLsın Saygı duymak lazım cükü site icin yararli.. Konu sayısı siteLer icin önemlidir... Gereksiz konu olursa saten çöpe tasınır... geneL bir kavram yani bu sizin icin önemsiz olan site icin cok önemli.. SiteLErde TOP LİST ve sayısal veriler önemLidir...

Yigido_Burak
11.01.2008, 11:48
Vallaha Arkadaslar Size Sunu Söyleyeyim Sitemizin Adminleri Moderatörleri vs. Yöneticiler Diyim Site Gereksiz,Yanlış,vb.gibi şeyleri gördükleri zaman gerekeni yapıyorlar zaten bu konuda hiç kimse kafasını yormasın ßence.Gereksiz Topiclerede Hayır. Diyelim Yöneticilerimizi Yormayalım. arkadaslar Gerekli oLan önemli olan konulara topic acalım Herkese SaygıLar.. İnşallah uyarılar yerını bulur..!

FoLLoWeR1990
11.01.2008, 11:51
Evet acılmasın dıyoruzz satn grklı ıslemler yapılıyoo uzaklastırmaa