Orijinalini görmek için tıklayınız : Zaferspor

swoden
23.10.2007, 11:48
Sivasspor stadyum çevresinde fazlasıyla amatör takım vardı. Bende o takımlardan birinde ''Zaferspor''da kalecilik yaptım. Ancak İstanbul'a taşınınca çok sevdiğim takımımdan ayrı kaldım. O zamanlar yaşım daha küçüktü ama her maçımızı tek tek hatırlıyorum ve takım arkadaşlarımıda. En son maçımı ise 1996 yılında yapmıştım. Sivas'a ziyaretlerim kısıtlı zamanlar olduğu için kulübümü ziyarette edemedim. O takımda oynamış olan arkadaşlar varsa sizinle görüşmek isterim.

FurkaN
26.10.2007, 13:28
Zaferspor hala duruyor mu??....

altuntas58
26.10.2007, 13:35
Zaferspor sivsımızın eski ve köklü kulüplerindendi şehir dışında olduğumdan şimdi ne durumda bilmiyorum ama önceden çok iyi bir kulüptü her genc o zamanlar bu kulüpte futbol oynamaya can atarlardı tahmin ediyorum şimdide öyledir başarılarının devamını dilerim

FurkaN
26.10.2007, 13:48
Şimdi devam ettiğini hiç sanmıyorum müessese takımı olmadığı için ayakta kalması çok zor...

EyüphanAydın
26.10.2007, 14:42
BEN BİR ARA BÖYLE BİR KULUP DUYDUM AMA VALLA BURDAMI DUYDUM SİVASTAMİ DUYDUM TAM HATIRLAMIYORUM....

video58
26.10.2007, 15:14
BEN BÖLE Bİ TAKIM İSTANBULDA DUYDUM.

BİDE ZARA EKİNLİ VAR,.ODA İSTANBULDA

swoden
29.10.2007, 14:31
Amatör ancak profosyonelce işleyen bir çark dönüyordu. İbrahim Toramanlar, Adem Dursunlar bu kulüplerin bünyelerinden çıkmıştır. Ben 93'te minik takım seçmeleriyle katılmıştım. O maçta gol yemeyip seçmeleri direkt kazanmıştım. 2 sene minik takım 1 senede yıldız takımda kalecilik yapmıştım. Yıldız takımdayken lisansımda çıkmıştı. Tam kendimizi Sivasspor'a gösterecekken İstanbul'a göç ettik. İstanbul'da Çeliktepespor'da oynayıp sonrada eğitime önem verdik. Çok küçük yaşta olmama rağmen hala o günleri çok özlerim. Buradanda eski takım arkadaşlarımı bulma ümidini taşıdım ama hakikaten kulüp dağılmış. Minik takımı o yılda Mesut Hoca yıldız takımıda Cumhur Hoca çalıştırıyordu.

ariff_58
02.02.2008, 21:11
cumhur abi bıraktı takımı ama desteği var şimdi nurettin tanrıverdi çalıştırıyo başkanlardan ömer özkaynakçı var klüp eskisi gibi değil benim takımım değil ama arkadaşlara bilgi vermek için yazdım

eyuphulagu
06.04.2008, 18:47
Zaferspor sivasta altyapının mimarlarındandır.Çok sayıda genci sivas futboluna kazandırmıştır.1977 de kurulmuştur.bu takımın altyapısından yetişmiş biri olarak zafersporla ilgili bir konu açıldığı için çok mutlu oldum.umarım zaferspor eski günlerine geri döner.Zaferspora başarılar diliyorum.

muraji
19.04.2008, 14:50
zaferspor cok seckin ve temiz kuluptur 12 yasinda zaferspora katildim. 18 yasima kadar orda futbol oynadim sonra cimentospora katildim. simdi yurt disindayim.ama zaferspor benim icin cok onemliydi. arkadaslik ust seviyede kardes gibiydik.insallah öyle devam ediyordur.benim hocalarim nurettin tanriverdi ve cumhur kurt idi

muraji
29.04.2008, 21:15
hic mi zafersporlu yok burda.en son mesaj 1 ay önce yazilmis. onuda yine ben yazdim.kulup dagildi bari burda bulusalim

yusuf_yusuf
20.05.2008, 21:27
ben bople bir takımın olduğunu yenı duydum yaa var mı geröektende

eyuphulagu
21.05.2008, 01:32
hic mi zafersporlu yok burda.en son mesaj 1 ay önce yazilmis. onuda yine ben yazdim.kulup dagildi bari burda bulusalim

Zafer Sporlu biri olarak bu takımın dağılmasına çok üzüldüm.eski Zafersporluların sesini duymak çok güzel ben Zafer Sporun ilk oyuncularındanım.6-7 yıl bu kulüpte top oynadım.dağıldığına çok üzüldüm.eski Zafer Sporluların mesajlarını heyecanla bekliyorum....

ilker_8787
21.05.2008, 01:41
valla 1 kez antrenmanına çıkmışlığım var zaferspor'da

MURAT SARI
21.05.2008, 08:18
Amatör ancak profosyonelce işleyen bir çark dönüyordu. İbrahim Toramanlar, Adem Dursunlar bu kulüplerin bünyelerinden çıkmıştır. Ben 93'te minik takım seçmeleriyle katılmıştım. O maçta gol yemeyip seçmeleri direkt kazanmıştım. 2 sene minik takım 1 senede yıldız takımda kalecilik yapmıştım. Yıldız takımdayken lisansımda çıkmıştı. Tam kendimizi Sivasspor'a gösterecekken İstanbul'a göç ettik. İstanbul'da Çeliktepespor'da oynayıp sonrada eğitime önem verdik. Çok küçük yaşta olmama rağmen hala o günleri çok özlerim. Buradanda eski takım arkadaşlarımı bulma ümidini taşıdım ama hakikaten kulüp dağılmış. Minik takımı o yılda Mesut Hoca yıldız takımıda Cumhur Hoca çalıştırıyordu.

SELAM ARKADAŞIM BENİMDE 3 TANE OGLUM VAR HALEN ÇELİKTEPEDE OYNUYORLAR SİZ İSTANBULDA NEREDESİNİZ SİZİNLE TANIŞMAK İSTERİM HANGİ SENELERDE ÇELİKTEPEDE OYNADINIZ MSN ADRESİMİ VERİYORUM EKLERSENİZ GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GÜNLER

SAYGILARIMLA MURAT SARI sarilartekstil58@hotmail.com

BEAT58
21.05.2008, 09:24
BENDE SİVASSPORDA SÜPER GENÇ TAKIMINDA OYNUYARUM ARKADAŞIM

cumhur hoca
22.05.2008, 15:45
evet arkadaşlar zaferspor kulübü mensubu olmak gerçekten sivasta bir ayrıcalıktı.Zafersporlu sporcuların başka bir bağları vardır,bu spor kulübünden ötedir.Kulüp halen çalışmalarına devam ediyor.Aldığım haberler bu yönde.Bende istanbula geldikten sonra doğrusu takip edemedim.Selamlar.

muraji
22.05.2008, 21:04
Zaferspor sivasta altyapının mimarlarındandır.Çok sayıda genci sivas futboluna kazandırmıştır.1977 de kurulmuştur.bu takımın altyapısından yetişmiş biri olarak zafersporla ilgili bir konu açıldığı için çok mutlu oldum.umarım zaferspor eski günlerine geri döner.Zaferspora başarılar diliyorum.

kac yilinda oynadin zafersporda

eyuphulagu
23.05.2008, 23:09
kac yilinda oynadin zafersporda

SEVGİLİ KARDEŞİM,Zaferspor 1977'de kurulmuş bir takımdır.Ben bu takıma 1978 de katıldım.O zaman 12 yaşındaydım şimdi kaç yaşında olduğumu artık tahmin edersin.ZAFERSPOR da 1983'e kadar oynadım.minik,yıldız ve genç takımlarda oynadım.o zamanlarda şimdşki gibi 12-14,14-16 yaş maçları oynanmıyordu.ben sizler gibi yıldız ve minik maçlarını hakemli oynayamadık.biz mahalle takımlarıyla maç yapıyorduk.genç takıma geçince de takımı bıraktım.

1453g
24.07.2008, 19:53
Zafer Spor Sonunda Dağıldı arkadaşlar üzülerek söylüyorum ama malesef dağıldı adım Gökhan Karaoğlu Zafer Sporda Hala LisansLıyım ama futbol adına herşey bitti zafer sporda Nurettin Tanrıverdi (Bşk.) VoLeyboL takımıyLa ılgılenıyo artık..Cumhur abinin klupten ayrılıp ıstanbula gıtmesıyle zafer sporun ve zafer sporluların futbol hayatları bıtti...:(

XXCakir58
25.07.2008, 01:13
benim hic bilgim yok. Yurtdisinda kaldigim icin, sivasporun fazla amatör takimlarini bilmiyorum. Sadece bildigim bir kactane:D.

aykut-akay
04.10.2008, 20:27
8 senemi verdim zafere cumhur abiyi azmi evinden cagirdik anteramana gel diye :) :) ne günler :) ve baskan sanirim nurettin abi baya emekleri ve emegimiz gecti

cok arkadasim vardi murat olsun serdar olsun lala kadir örnekler

aykut-akay
04.10.2008, 20:30
ve zafer sporda 91-92 , 2000 arasi top kosturan b genc a genc ve A takim oyunculari varsa beni tanir

aykut.akay@mynet.com ulassin lütfen

subasi29
04.10.2008, 20:59
Arkadaslar bende egitimsporda oynadim 1998 99 da ;) bizde eskilerdeniz yani simdide fransada insaatciyim saygilar sevgiler

Ulubatli58
04.10.2008, 21:06
Arkadaslar bende egitimsporda oynadim 1998 99 da ;) bizde eskilerdeniz yani simdide fransada insaatciyim saygilar sevgiler

adamim sen yine meslek bulmussun ben hala isssizim 1998 den beri :D:D:D:D

cumhur hoca
02.11.2008, 22:12
arkadaşlar zafersporluları en azında bu formda buluştura bilirsiniz aykut nerelerdesin seni kesinlikle ben hatırlıyorum başkalarıda hatırlarlar

muraji
11.11.2008, 21:17
aykut verdigin adrese mesaj attim cevap gelmedi benim msn m_oztekin@hotmail.de ekle goruselim murat

MustafaParlak
11.11.2008, 21:57
Bu Takımı Ben Sivas'ta Duydum ancak Külübün Kapandıgını biliyorum...!

vurgun
27.01.2009, 01:19
ERDİ KOÇ YAŞASIN ZAFERSPOR YILDIZ TAKIM ESKİ KAPTANI

vurgun
27.01.2009, 01:23
BEN ZAFERSPOR ESKİ KAPTANI ERDİ KOÇ CUMHUR ABİ EMEĞİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİNE İYİ BAK BEN ZAFERSPORUN YILDIZ VE MİNİK TAKIMINDA 3SENE KAPTANLIK YAPTIM.ARTIK KLÜP KAPANMIŞ ÇOK ÜZÜLDÜM AMA ARKADAŞLAR ÜZÜLMEYİN GÜZEL ANILARIMIZ GEÇTİ EMEĞİ GEÇEN HERKESE TŞK TADINDA BIRAKMAK İYİDİR CUMHUR ABİ ALLAHA EMANET OL;)

yıldızeli58
28.01.2009, 12:14
arkadaşlar zafersporluları en azında bu formda buluştura bilirsiniz aykut nerelerdesin seni kesinlikle ben hatırlıyorum başkalarıda hatırlarlar

cumhur abi beni hatırladınmı acaba..metin...minik takımdan yıldız takımda oynamıştım...

swoden
31.01.2009, 10:36
evet arkadaşlar zaferspor kulübü mensubu olmak gerçekten sivasta bir ayrıcalıktı.Zafersporlu sporcuların başka bir bağları vardır,bu spor kulübünden ötedir.Kulüp halen çalışmalarına devam ediyor.Aldığım haberler bu yönde.Bende istanbula geldikten sonra doğrusu takip edemedim.Selamlar.

Cumhur hocam belki bilirsin; Mesut Hoca vardı Zaferspor'un A Takımında kalecilik yapıyordu. Bizim takımın antrenörüde Mesut Hocaydı. Ben 96'da İstanbul'da Sarıyer'de devam etti diye hatırlıyorum. 96'da bende Yıldız takıma geçip lisans çıkartmıştım. Sonrada İstanbul'a taşınmıştım.

Benim takımda oynayan mahalleden arkadaşları anımsıyorum sadece
Kaptan Fatih onun kardeşi Ferhat
Kaleci Samet
Forvette oynayan her maç golü olan Serdar (ki kendisi en yakın arkadaşımdır).
Defans oynayan Yusuf vardı

aykut-akay
15.03.2009, 23:32

cumhur abi beni taniyacagini ümti etmiyordum :) ben almayadayim su an

o günler gercekten güzel günlerdi bizi cok kesip yedege alsanda :) saka bir yana gercekten güzeldi

muraji
20.03.2009, 21:49
cumhur abi beni taniyacagini ümti etmiyordum :) ben almayadayim su an

o günler gercekten güzel günlerdi bizi cok kesip yedege alsanda :) saka bir yana gercekten güzeldi

cumhur bi seni nasil unutsun aykutcugum 90 dakika yan yana oturuyordunuz:):) insallah msn de rastgeliriz

ÇAĞLAR GİYİM
20.03.2009, 22:08
ZAMANINDA AMCAM ORDA OYNUYODU BEN KUÇUKKEN ÇOK YAZILMAK İSTEDİM AMA KISMET OLMADI

turgut koç
12.06.2009, 02:59
ben turgut koç zafer sporda baya oynadım kaptanlık yaptım yıldız takımda.. eğer tanıyan birisi çıkarsa msn adresimi veriorum ekleyin eski arkadaşları özledim turgut_koc_@hotmail.com

turgut koç
12.06.2009, 03:15
cumhur abi ben yıldız takımdada kaptanlık yapan turgut koç eğer hatırlıosan sevinirim hatta a genç ve a takım idmalarına çıkarttığın ilk ufaklık ferha abinin sırtında az taşıtmadın beni:d şu an izmirde oturuorum ama ankarada okuyorum seneye bitio okul inşallah saygılar

turgut koç
14.06.2009, 20:26
ya arkadaşlar 1999 2003 arası zaferde ounayan kimse yokcumhur abi falanmu yada

karamik
14.06.2009, 20:36
Sivasta amatör kuluplere önem çok az onları daha iyi şartlarda yetiştirmeniz lazım ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Trabzonun futbolcu yetiştirme oranını inceleyin 61 numaralı forma giyen çok fazla futbolcu var.Zafersporu bilmem ama Yolspor,Volkan ve Demirspor amatörde çok güçlülerdi zamanında

COBANSARAYLI
14.06.2009, 22:08
Sivasta amatör kuluplere önem çok az onları daha iyi şartlarda yetiştirmeniz lazım ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Trabzonun futbolcu yetiştirme oranını inceleyin 61 numaralı forma giyen çok fazla futbolcu var.Zafersporu bilmem ama Yolspor,Volkan ve Demirspor amatörde çok güçlülerdi zamanında

zaferspor da en az onlar kadar kuvvetliydi bankalar caddesinde klup lokalleri vardi orada masa tenisi oynardikyil 1982 ben volkansporda oynadim ama zaferspor klubu eve yakindi ve orada oynayan arkadaslarim vardi

mehmet doğan
23.06.2009, 19:17
es selamun aleyküm zafer sporda oynayan arkadaşlar ben mehmet doğan hocalarım cumhur abi ve nurettin tanrıverdi avarajla ilk sırada idik yol spor 17 gol atıp lider bitirmişti hatırlayan varsa irtibata geçsin şuan mersindeyim cumhur abi adresimden bana ulaşın çok özledim o günleri mehmet-dogan-38@hotmail.com nurettin tanrıverdi ve cumhur hocam hakkınızı helal edin saygılarımla cumhur abi çay ocağınada gelirdim inşallah hatırlamışsındır

cumhur hoca
07.07.2009, 09:09
mehmet merhaba tabiki sizleri unutmadık.sizlerin bu formda buluşmanız çok güzel ben size söylemedimmi zaferspor günlerinizi unutamazsınız sadece dostluğunuz ve terbiyeniz kalır.Zaferspor size çok şey verdi sizlerde zaferspora çok emek verdiniz hepinize selamlar

cumhur hoca
07.07.2009, 09:10
cumhur abi beni hatırladınmı acaba..metin...minik takımdan yıldız takımda oynamıştım...

tabiki metin sende güzel oynardım hala mütavazi insanmısın mütüş saygılıydın allah herşeyi gönlüne göre versin

cumhur hoca
07.07.2009, 09:12
cumhur bi seni nasil unutsun aykutcugum 90 dakika yan yana oturuyordunuz:):) insallah msn de rastgeliriz

murat sen oynadında ne oldu gönlün olacakta top oynayacaktın

cumhur hoca
07.07.2009, 09:13
BEN ZAFERSPOR ESKİ KAPTANI ERDİ KOÇ CUMHUR ABİ EMEĞİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİNE İYİ BAK BEN ZAFERSPORUN YILDIZ VE MİNİK TAKIMINDA 3SENE KAPTANLIK YAPTIM.ARTIK KLÜP KAPANMIŞ ÇOK ÜZÜLDÜM AMA ARKADAŞLAR ÜZÜLMEYİN GÜZEL ANILARIMIZ GEÇTİ EMEĞİ GEÇEN HERKESE TŞK TADINDA BIRAKMAK İYİDİR CUMHUR ABİ ALLAHA EMANET OL;)

erdi yine o sol ayagını iyi kullanıyormusun ne işle meşkulsün selamlar

cumhur hoca
07.07.2009, 09:15
cumhur abi ben yıldız takımdada kaptanlık yapan turgut koç eğer hatırlıosan sevinirim hatta a genç ve a takım idmalarına çıkarttığın ilk ufaklık ferha abinin sırtında az taşıtmadın beni:d şu an izmirde oturuorum ama ankarada okuyorum seneye bitio okul inşallah saygılar

turgut atranmanların neşesi unutulmassın seninde takıma mütiş katkın oldu nerelerdesin selamlar

sefilix
20.10.2009, 00:40
amatör sporun cilvse mi diyelim kahrı mı diyelim bilemiyorum.amatör spor klüplerinin daha doğrusu mahalli amatör külüplerin geldiği nokta. mahallerin büyümesi arkadaşlığın dostluğun kahve köşelerine taşınması..daha nelr sayılır neler. müesse külüplerinin kandi bünyelerinde takımlar kurması amatör spora katkısağladı belki ama amatör ruhuda öldürdü gitti. bu kaar çok paranın döndüğü bir ortamda mahalli külpleri yaşatmak neredeyse imkansız. gerçi zaferspor bir ekoldu. okuldu. sivasta salonsporlarında ilk lokomotiflerden birisi olmuştu. futboldada öyle ...
şimdi sadece salonsporlarına var bildiğim kadarıyla. eh en ucuz maliyet onda. gerçekçi olmak lazım. müesssese klüpleri ile rekabet etmek zok zor..

muraji
13.11.2009, 22:40
elimizden geleni yptik cumhur abi 10 sene

50sekiz
13.11.2009, 23:05
Zaferspor 98/99 kadrosu

AHMET GÜLTEN
ALİ DÜVEN
ASIM TANRIVERDİ
AYDIN UZUN
AYKUT AKAY
BARIŞ ÇETİNER
BEKİR ÖZEK
BURAK TÖRNÜK
BÜLENT OVA
BÜNYAMİN ASLAN
CUMHUR YILDIRIM
EMRE DALAK
ERHAN ASLAN
ERKAN GÜVEN
HACI AHMET ÇAM
İHSAN KARAOĞLU
İLKER ÖZBÜKER
İLKER POLAT
İRFAN DALAK
İSA ASLAN
İSA METİNOĞLU
İSMET DOĞAN
KARAHAN KARAOĞLU
KENAN ARSLAN
MEHMET ŞEN
MEHMET NEBİ KILIÇ
NECATİ GÜMÜŞ
NEŞET GÜL
NURİ ŞİMŞEK
ÖMER OSMAN COŞKUN
ÖZKAN GÜL
RECEP AKGÜL
SALİH ERDİÇ
SALİH YILDIRIM
SAYGUN KELEŞ
SERHAT KARAKÜTÜK
SERKAN GÜLBABA
SIDDIK GÜVENDİ
ŞEVKET ŞİMŞEK
TACETTİN ALBAY
ÜMÜT KELPETİN
YAHYA POLAT

muraji
13.11.2009, 23:09
Zaferspor 98/99 kadrosu

AHMET GÜLTEN
ALİ DÜVEN
ASIM TANRIVERDİ
AYDIN UZUN
AYKUT AKAY
BARIŞ ÇETİNER
BEKİR ÖZEK
BURAK TÖRNÜK
BÜLENT OVA
BÜNYAMİN ASLAN
CUMHUR YILDIRIM
EMRE DALAK
ERHAN ASLAN
ERKAN GÜVEN
HACI AHMET ÇAM
İHSAN KARAOĞLU
İLKER ÖZBÜKER
İLKER POLAT
İRFAN DALAK
İSA ASLAN
İSA METİNOĞLU
İSMET DOĞAN
KARAHAN KARAOĞLU
KENAN ARSLAN
MEHMET ŞEN
MEHMET NEBİ KILIÇ
NECATİ GÜMÜŞ
NEŞET GÜL
NURİ ŞİMŞEK
ÖMER OSMAN COŞKUN
ÖZKAN GÜL
RECEP AKGÜL
SALİH ERDİÇ
SALİH YILDIRIM
SAYGUN KELEŞ
SERHAT KARAKÜTÜK
SERKAN GÜLBABA
SIDDIK GÜVENDİ
ŞEVKET ŞİMŞEK
TACETTİN ALBAY
ÜMÜT KELPETİN
YAHYA POLAT

cok unuttugun var birader kim oldugunu soylermisin

50sekiz
13.11.2009, 23:14
97/98 Sezonu

ADEM YÜCEYURT
AHMET GÜLTEKİN
AHMET KARATAŞ
ALİ ÖÇ
AYHAN ARSLAN
AYKAN POLAT
AZİZ ÖZDEMİR
BAYRAM DARICI
BÜLENT AYCAN
BÜLENT ÇELİKDAĞ
BÜLENT EMÜL
CAN EKMEKÇİ
CENGİZ ASLAN
ÇETİN ALTUN
DURAN ÇELİK
DURSUN GÜLER
DURSUN KARAKUŞ
EKREM SARIKAYA
ENGİN ÇİÇEK
ENGİN KAYA
ERDAL ÇELİK
ERDAL ÇELİKTEN
ERDAL ÇELİKUŞ
EYÜP DURNA
FATİH DEVEKSE
FATİH KAYA
FATİH NAR
FATİH TANRIVERDİ
FATİH TEMEL
FATİH YÜKSEL
FERHAT KABLAN
FUAT YILDIRIM
GIYASETTİN YAMAN
GÜRKAN ÇOLAK
HAKAN ARSLAN
HAKAN KARAKOÇ
HAKAN KAVAK
HALİL YERLİ
HARUN SARIOĞLU
HARUN TÜZ
HASAN SÜER
HAYATİ KARAMAN
İ.ERKAN ÇITKIRAN
İBRAHİM UZUNOĞLU
İLHAN ODABAŞI
İLYAS ÖZDEMİR
İRFAN KUNDUZ
İSMAİL ÇETİNER
İSMAİL ÇİTKIRAN
İZZET DAŞ
KADİR YILDIRIM
KADİR YILMAZ
LEVENT YILMAZ
MEHMET ERDOĞAN
MEHMET KARTAL
MEHMET KILIÇ
MEHMET ŞAHİN
MESUT KOÇAK
MESUT TEL
MESUT YİĞİT
MURAT ARSLAN
MURAT KIZKAPAN
MUSTAFA BAYRAKTAR
MUSTAFA DUYDU
MUTLU TARHAN
NURULLAH GÖRİLE
OKTAY ÇELİK
OKTAY SEÇKİN
OSMAN ARİF KÖKLÜ
ÖMER GÖKKAYA
ÖZDEN IŞIK
ÖZGÜR BUĞRA
RECEP OLGAÇ
SAMET YAZICILAR
SEBAHATTİN TOPRAK
SERDAR KIRAÇKAYA
SERDAR SEÇGİN
SERDAR YÜKSEL
SERKAN AYDEMİR
SERVET SELVİ
SEYİT AHMET SARIGÜNEY
SÜLEYMAN KAYA
ŞAHİN DEMİR
ŞÜKRÜ URAÇ
TEKİN KOÇ
TOLGA TECER
TURGUT GÖLE
UĞUR AY
VAHDET TUNÇSİPER
YAKUP HARPUTCU
YAVUZ DURMAZ

muraji
13.11.2009, 23:17
hala cok eksik gardas ha gayret

50sekiz
13.11.2009, 23:18
hala cok eksik gardas ha gayret

:) daha fazla mi istiyorsun?
o zaman bana degil TFF ye sikayet et. onlarin sitesinden aldim isimleri :D

50sekiz
13.11.2009, 23:19
sen zaferspor da mi oynadin? oynadinsa hangi sene?

muraji
13.11.2009, 23:20
:) daha fazla mi istiyorsun?
o zaman bana degil TFF ye sikayet et. onlarin sitesinden aldim isimleri :D

ben murat oztekin sen kimsin ya

50sekiz
13.11.2009, 23:23
Dogum tarihi 23 Nisan 1982 mi?

50sekiz
13.11.2009, 23:24
SİVAS ÇİMENTOSPOR Amatör Vize 10.09.2004
SİVAS ÇİMENTOSPOR Amatör Vize 17.10.2003
SİVAS ÇİMENTOSPOR Amatör Vize 05.09.2001
SİVAS ÇİMENTOSPOR Amatör Transfer 27.10.2000
SİVAS KOLEJİ ZAFERSPOR Amatör Vize 18.11.1999

muraji
13.11.2009, 23:25
Dogum tarihi 23 Nisan 1982 mi?

dogru profile baktiysan sen kimsin

50sekiz
13.11.2009, 23:26
ben genc nesil daha 13 yasindayim :D
yurtdisinda kaliyorum.

muraji
13.11.2009, 23:27
yani buyuk emek harciyorsun:D........

50sekiz
13.11.2009, 23:28
emeksiz yemek olmaz diyor babam :)

aykut-akay
20.02.2010, 14:16
Zaferspor 98/99 kadrosu

AHMET GÜLTEN
ALİ DÜVEN
ASIM TANRIVERDİ
AYDIN UZUN
AYKUT AKAY
BARIŞ ÇETİNER
BEKİR ÖZEK
BURAK TÖRNÜK
BÜLENT OVA
BÜNYAMİN ASLAN
CUMHUR YILDIRIM
EMRE DALAK
ERHAN ASLAN
ERKAN GÜVEN
HACI AHMET ÇAM
İHSAN KARAOĞLU
İLKER ÖZBÜKER
İLKER POLAT
İRFAN DALAK
İSA ASLAN
İSA METİNOĞLU
İSMET DOĞAN
KARAHAN KARAOĞLU
KENAN ARSLAN
MEHMET ŞEN
MEHMET NEBİ KILIÇ
NECATİ GÜMÜŞ
NEŞET GÜL
NURİ ŞİMŞEK
ÖMER OSMAN COŞKUN
ÖZKAN GÜL
RECEP AKGÜL
SALİH ERDİÇ
SALİH YILDIRIM
SAYGUN KELEŞ
SERHAT KARAKÜTÜK
SERKAN GÜLBABA
SIDDIK GÜVENDİ
ŞEVKET ŞİMŞEK
TACETTİN ALBAY
ÜMÜT KELPETİN
YAHYA POLAT

aykut-akay
20.02.2010, 14:19

aslinda ben yardimci Antrenör düm :D kimse bilmiyor yada semih misali yedek bekliyen kisi :D

aykut-akay
20.02.2010, 14:36
AYKUT AKAY
AYKUT AKAY
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : SİVAS
Doğum Tarihi : 12 Eylül 1982
Uyruk : TC
Futbolcu Temsilcisi :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 742675
Kulüp : SİVAS KOLEJİ ZAFERSPOR
Sözleşme Başlangıç T. :
Sözleşme Bitiş T. :

halen duruyormu yaa lisansim :D

muraji
21.02.2010, 00:29
evet kardesim semih gibiydin ama sen sagbektin:Dyada yardimci antrenor ama herseyinle mukemmeldin

aykut-akay
21.02.2010, 02:41
evet kardesim semih gibiydin ama sen sagbektin:Dyada yardimci antrenor ama herseyinle mukemmeldin

yedek ilk 11 degil önemli olan o günler yaa

senin kornerden attigin gollerini izlerdik yaaa

demirkan58
21.02.2010, 02:54
adı turgut DEMİRKAN 1977-1986 yılları arasında bu kulüpte başkanlık ve antrenörlük yaptım halen sivasta öğretmenlik yapmaktayım.aynı zamanda ZAFER SPOR adına hentbol takımı çıkarmaktayım.SİZİNLE TANIŞMAK İSTERİM SELAMLAR

mayhos58
28.07.2011, 09:21
adım yakup harputcu 1995 e kadar 8-9 yıl zafer sporda oynadım.mesut,uğur,hamdi,cumhu r hocalrımızla geçti gitti bu yıllar.hatırlayanlar olursa görüşelim.yharputcu@hotmail.co m.
zafer spor benim için çok özeldir.özlediğm bir anııı.

mayhos58
28.07.2011, 09:26
YAKUP HARPUTCU
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : SİVAS
Doğum Tarihi : 21 Eylül 1977
Uyruk : TC
Futbolcu Temsilcisi :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 654659
Kulüp : SİVAS KOLEJİ ZAFERSPOR
Sözleşme Başlangıç T. :
Sözleşme Bitiş T. :

58svs58
19.07.2013, 19:00
bu takımda bende oynadım 83-84 senesinde tabi biz oynarken rakipler 10 dan az yiyelim diye çıkardı sahaya gerçi ben yedek kaleci olarak iki defa kadroya girdim ama bizim zamanımızda 25-0 lık maç çoktur.
efsane kaleciler yetişti
mehmet taylan
bekir (JAN MARY BEKİR)
cumhur bekirin yedeğiydi bekir sakatlanınca saklanacak yer arardı
levet abi
ahmet özkaynakçı sivassporda 92-93 senesinde tüm maçlarda doksan dakika sol bek oynadı
ümit korkmaz efsane libero
yanık yusuf yusuf dağaşan
zihni gülbil
yusuf top ayağından alacak erkek yoktu
mustafa kuvvetli milli takıma kadar yükseldi
solbek ahmet demir ne adamdı
hikmet hoca her sene beş topçu yetiştiremezsen yazık bana derdi helal olsun
ihsan bağcıvan hem doktor oldu hemde tüm branşlarda kaptandı basket voleybol dahil
hacı namı diger gol makinası ankaragücünde yıllarca top oynadı.
daha kimler kimler kaptan fuat 4 profesyonel takım değiştirdi
ibrahim toraman bana amca derdi hala saygısını yitirmedi
apdullah sol açıkta tam bir ferrari idi
erdal sekreterden çalım yiyen belini üç gün doğrultamazdı. daha neler anlatayımki tüm kategorilerde ya şampiyon ya ikinciydi.

adres58
19.07.2013, 20:25
Stadyum altındaki kulübelerde günlerimizin geçtiği zamanları anımsadım birden... Zaferspor bizim en sıkı rakibimizdi. Hey gidi günler... Volkanspor-Zaferspor maçları çok sağlam geçerdi. Ne ararsan var. Ama maalesef fazla giyemedim Volkanspor formasını 2-3 yıl sonra aldık soluğu Turhalda... Ama gerçekten o günlerde futbol tam amatörce sevilirdi. Bu sevgide özel seyircisi olan Zafersporun Volkansporun AV Gazinin, Sümerspor vs. ayrı yerleri var. Hep özel seyircili takımlardı bunlar...

sawyer5892
19.07.2013, 20:32
adı turgut DEMİRKAN 1977-1986 yılları arasında bu kulüpte başkanlık ve antrenörlük yaptım halen sivasta öğretmenlik yapmaktayım.aynı zamanda ZAFER SPOR adına hentbol takımı çıkarmaktayım.SİZİNLE TANIŞMAK İSTERİM SELAMLAR

3 yil once turgut hocamiz bahsetmis bende zafersporda yillarca hentbol oynadim turgut hocamiz disarida vakit gecireceginize gelin burada spor yapin kotu aliskanliklardan uzak durursunuz derdi cok dogru soyluyormus simdi anliyorum

mnt3
19.07.2013, 22:12
Benim ağabeyim Levent Zaferspor'da tahmin ediyorum 1982-1983 yıllarından 1992-1993 yıllarına kadar oynadı.Ben onların antrenmanlarını ve maçlarını düzenli izalerdim.Takımda o zaman Semih,Çetin,Ümit,Uğur ağbiler falan vardı.Genç takımları Sivas ta şampiyonluğu zorlardı.Şampiyonluk için Demirspor ve Volkanspor ile çekiştiklerini hatırlıyorum.Takımı Hikmet Bey çalıştırırdı.Demirspor,Volkans por,Zaferspor,Çimentospor,Tuna spor,Abdulvahabigazispor,Yücey urtspor,Çayspor o zamandan hatırladığım bazı takımlar.Çok güzel yıllardı,gerçekten amatörlük ruhunu hissettiriyorlardı.

58svs58
19.07.2013, 23:57
ayrıca turgut abide benim gibi eskikarahisarlı köylümdür yani

fulucak
20.07.2013, 01:41
Babamda 2dönem başkanlık yapmıştı fakat daha sonra kulüp bizim kolejin bünyesine falan girdi 3yıl önce fakat son durum ne bilmiyorum
Bu arada babamın adı Ahmet Ulucak

58svs58
20.07.2013, 02:11
Babamda 2dönem başkanlık yapmıştı fakat daha sonra kulüp bizim kolejin bünyesine falan girdi 3yıl önce fakat son durum ne bilmiyorum
Bu arada babamın adı Ahmet Ulucak

ahmet abinin çok etlekmeğini yedik kabzımalda kesesine bereket.

fulucak
20.07.2013, 12:48
ahmet abinin çok etlekmeğini yedik kabzımalda kesesine bereket.

Afiyet bal şeker olsun abi

myyiğido58
20.07.2013, 15:12
zafersporun sıvasspora emegı coktur

demirkan58
20.07.2013, 20:02
Sevgili Zafer Sporlular:eski bir Zafer Sporlu kardeşimiz fecebook ta tanışmak.görüşmek,resimler paylaşmak amacıyla ZAFER SPOR adıyla bir sayfa açtı.Burada sizde varolan resimlerinizi etiketleyerek paylaşırsanız memmun olurum.Birbirimizi hatırlamış,unutmamış oluruz.Zafer Spor adını Hentbol dalıyla yaşatmak gayreti içersindeyim.Hapinize selam ve sevgiler..

OzkanBaskan
20.07.2013, 21:02
Öncelikle böyle bir başlık açtığınız için size minettarım çok teşekkür ederim.. 90 lı yıllarda futbol takımının çeşitli branşlarında futbol oynayıp kaptanlığı yaptım.. Ben zafersporun blardo salonunda doğan kardeşliğin devamını sahada bizzat yaşayanlardanım.. Benim zamanımda cumhur ve Uğur abiler hocalık yapardı en son da Nurettin beyle çalışmıştım belki içinizden birileri bizleri de hatırlar:))) Özkan ve sarı Ömer

eyuphulagu
20.07.2013, 22:10
facebook da Zaferspor adıyla çok sayıda sayfa var;tam adres belirtilirse paylaşım daha kolay olacak..