Orijinalini görmek için tıklayınız : YARDIM KAMPANYASI

uuurozturk
12.11.2007, 11:15
SİVASSPOR.COM AİLESİ OLARAK NEDEN BİR YARDIM KAMPANYASI BAŞLATMIYORUZ TAKIMIMIZA BANKA HESAPLARI AÇILSA DİREK TAKIMIN ADINA HERKES ELİNDEN GELDİĞİ KADAR AZ ÇOK DEMEDEN YARDIM DA BULUNSA BELKİ DURUMU İYİ OLAN İŞİADAMLARIMIZI DA BU ŞEKİLDE HAREKETE GEÇİRMİŞ OLURUZ...

altuntas58
12.11.2007, 11:18
Yardım kampanyasını kulüp başlatmalı daha etkili olur biz yine burdan gereken desteği verelim

casus84
12.11.2007, 11:20
kulüp başlatırsa bütün sivaslılar yardım edebilir ama birilerinin tek kişilik çabalarıyla olmaz.....

zaralım 58
12.11.2007, 11:27
ASLINDA ÇOK MANTIKLI OLUR TAKIMIMIZIN ÜSTÜNDEN BİR YÜK KALKMIŞ OLUR

uuurozturk
12.11.2007, 11:31
BUNU YÖNETİM BAŞLATABİLSEYDİ BUGÜNE KADAR ZATEN BAŞLATIRDI. ARTIK BİRİLERİ TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKMASI LAZIM BUNUDA YAPANIN SİVASSPOR.COM AİLESİ OLMASI GÜZEL OLUR..

SivasLady
12.11.2007, 11:56
bu haber gazetelerimizde 26.09.2007 tarihinde yayinlandi.
tekrar gündeme getiriyorum
destekte bulunmak isteyenler okusun

Sivas Valiliği öncülüğünde başlatılan ''Sivasspor'a Yardım Kampanyası'' çerçevesinde bugüne kadar 122 bin 500 YTL bağış toplandığı bildirildi.Sivas Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, valilik öncülüğünde 1 Ağustos 2006 tarihinde başlatılan ''Sivasspor'a Yardım Kampanyası''nda bugüne kadar 122 bin 500 YTL'lik bağış sağlandığı, kampanyanın 1 yıl daha uzatıldığı belirtildi.Sivas Valisi Veysel Dalmaz, toplanan miktarın Sivasspor Kulübü'ne aktarıldığını belirterek, bir yıldır devam eden kampanyaya destek olan Sivas halkına teşekkür etti.Bu desteğin gelecek yıl da süreceğine inandığını ifade eden Dalmaz, şehirdeki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte sivil toplum örgütlerinin ve esnafın da devam eden kampanyaya katkılarını beklediklerini bildirdi.Sivas Valiliği öncülüğünde, Sivasspor'a Yardım Kampanyası adı altında

Ziraat Bankası'ndaki 44062351-5001 nolu hesap numarası

ile başlatılan kampanyanın 1 yıl daha uzatıldığını bildiren Dalmaz, şunları kaydetti:

''Başarılı bir çizgi yakalayan takımımızın şımarmadan, değişik havalara girmeden, mütevazılığı ve centilmenliği elden bırakmadan sessiz ve derinden çıkışını sürdüreceğini ümit ediyorum. Turkcell Süper Lig'de büyük başarılara imza atarak üst sıraları zorlayan takımımıza destek olmak bizlerin görevidir. Manevi olarak destek verdiğimiz takımımızı, maddi yönden de desteklemeliyiz. Sporun her branşına gerekli desteği veren valiliğimiz, futbolda da gerekli altyapı çalışmalarını yaparak sporun şehirde yayılmasına büyük önem vermektedir. İlin tanıtımında büyük rolü olan Sivasspor, aynı zamanda şehrin gelişmesinde de büyük pay sahibidir. Sivasspor ile gurur duyuyoruz.''

uuurozturk
12.11.2007, 12:05
bu haber gazetelerimizde 26.09.2007 tarihinde yayinlandi.
tekrar gündeme getiriyorum
destekte bulunmak isteyenler okusun

BANKALARIN ALDIĞI HAVALE VE EFT MASRAFLARINDAN HABERİNİZ OLMADIĞI BELLİ HERHANGİ BİR BANKAYLA ANLAŞMA YAPILMASI GEREKİR.

SivasLady
12.11.2007, 12:09
BANKALARIN ALDIĞI HAVALE VE EFT MASRAFLARINDAN HABERİNİZ OLMADIĞI BELLİ HERHANGİ BİR BANKAYLA ANLAŞMA YAPILMASI GEREKİR.

yurt disinda yasiyorum, bilmeyebilirim
ama bildigim kadariyla her büyük sehirde ziraat bankasi bulunmakta
yani ziraat bankasina gidip hesap noya elinizden yatirsaniz :rolleyes: olmaz mi?

uuurozturk
12.11.2007, 12:11
BANKANIN ALACAĞI HAVALE ÜCRETİ EN AZ 20 İLA 30 YTL ARASINDA DEĞİŞİR... ZATEN YARDIMDA BULUNMAK İSTİYECEK HERHANGİ BİR VATANDAŞIMIZIN YAPACAĞI MAKSİMUM YARDIM BUNA DENK GELİR...

Del Piero
12.11.2007, 12:30
hep destek tam destek haydi yiğidolar !!!

CK58
12.11.2007, 12:38
SMS SMS SMS SMS SMS SMS SMS SMS SMS EN VERİMLİ YARDIMI TOPLAMAK İÇİN 1 SMS 10 YTL OLSA BİR SMS CEP TELEFONU OLUPTA 10 YTL GÖNDEREMEYECEK SİVASLI YOK 2 000 000 MILYON KİŞİ YOLLASA 20 MİLYON YTL HİÇTE FENA OLMAZ.

yusuf_yusuf
12.11.2007, 12:45
hep destek tam destek haydi yiğidolar !!! gosterın kendınızı sivasspor un yiğdoları