Orijinalini görmek için tıklayınız : Nerelerden Nerelere ? (Sivasspor-Keçiörengücü)

Kokomo
05.08.2005, 15:24
3.ligde kume dusmeme mucadelesi yapan sevgili takımımız şimdi 1.Ligde.
Çok mutluyum çok.

70-80'li kuşak bilir, Sivasspor-Keçiörengücü maçı vardı. 2-1 yenmiş ama
sezonu 2.bitirmiştik. Karla kaplı sahada oynanmıştı maç. O sene 2.olunca
uzun süre toparlanamadık. Kotu gunler geçirdik. Sivassporumuzun antremanlarını dahi kaçırmayan 20-25 kişilik bir topluluktuk.

O zamanları hatırlayan ya da o kitleden kalan biri var ise yazışmak isterim.

Her yiğidoya tek tek selamlar ...

puar
05.08.2005, 15:32
evet gardas...çolk zorluklr çektik...son 4 sendir kıl payı ligi kaçırdık ama bu sene kismetmiş...süper lşige taşıyan başta başkanımız, yonetim ve futbolculara teşekkür ediyorum...bize laik olanı yaptılar.

1967_DERNEK_10UR
05.08.2005, 18:49
ESKİDEN NEYDİ BE MAÇ OLDUĞU GÜN MİLLET SKOR TAHMİNİ YAPARDI 5 ATARIZ 7 ATARIZ O ZAMAN TAKIM LİGİN BİTMESİNE HAFTALAR KALA ŞAMPİYONLUĞU GARANTİLEMİŞTİ...O ZAMANIN SEYİRCİSİ DE DEHŞETTİ EVİMİZDE Kİ MAÇLARDA SEYİRCİ SAYISI 15 BİNDE AŞAĞI DÜŞMÜYORDU DEPLASMANLAR DA İSE FULL ÇEKİYORDUK..AMA O HAVA KALMADI ARTIK..

5841
05.08.2005, 19:05
ESKİDEN NEYDİ BE MAÇ OLDUĞU GÜN MİLLET SKOR TAHMİNİ YAPARDI 5 ATARIZ 7 ATARIZ O ZAMAN TAKIM LİGİN BİTMESİNE HAFTALAR KALA ŞAMPİYONLUĞU GARANTİLEMİŞTİ...O ZAMANIN SEYİRCİSİ DE DEHŞETTİ EVİMİZDE Kİ MAÇLARDA SEYİRCİ SAYISI 15 BİNDE AŞAĞI DÜŞMÜYORDU DEPLASMANLAR DA İSE FULL ÇEKİYORDUK..AMA O HAVA KALMADI ARTIK..
işallah o havaları yakalarız yeterkı sivasspor geregıni yapsın.dahada güzel olacagına inanıyorum

1967_DERNEK_10UR
05.08.2005, 20:14
işallah o havaları yakalarız yeterkı sivasspor geregıni yapsın.dahada güzel olacagına inanıyorum
BENİM YAŞIM 23 SİVASSPOR'UN BÜTÜN ŞAMPİYONLUKARINI GÖRMEK NASİP OLDU..AMA ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMİYECEM..SEZONLAR GEÇTİKÇE SEYİRCİ SAYISI DÜŞÜYOR..MESELA BU SENE EN BABA SEYİRCİ MANİSA MAÇINDAI DI AMA 10 BİNİ GEÇMEDİ...BİR ÖRNEK DAHA ERCİYES SPOR 5 MAÇINI ORTALAMA 22 BİN KİŞİYE OYNADI..SEYİRCİ HER SEZON BÜYÜK ORANDA DÜŞÜYOR..

serhankaburcuk
08.08.2005, 19:47
BENİM YAŞIM 23 SİVASSPOR'UN BÜTÜN ŞAMPİYONLUKARINI GÖRMEK NASİP OLDU..AMA ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMİYECEM..SEZONLAR GEÇTİKÇE SEYİRCİ SAYISI DÜŞÜYOR..MESELA BU SENE EN BABA SEYİRCİ MANİSA MAÇINDAI DI AMA 10 BİNİ GEÇMEDİ...BİR ÖRNEK DAHA ERCİYES SPOR 5 MAÇINI ORTALAMA 22 BİN KİŞİYE OYNADI..SEYİRCİ HER SEZON BÜYÜK ORANDA DÜŞÜYOR..

Önceden stad full çekerdi..Kucak kucaga maç izlerdik...Tel örgülerin önünde bile yer olmazdı...Tabi şimdi uefa kriterleri var...Koltuk sayısınca seyirci girebiliyor...Merdiven boşluklarına seyirci alınmıyor...İnşallah stadımızda eski günlerdeki o havayı tekrar soluruz...

1967_DERNEK_10UR
08.08.2005, 21:48
SİVASSPOR AMATÖR LİGE DÜŞMÜŞTÜ ...DIŞARIDA TOPRAK SAHA DA YILDIZELİSPOR'LA GRUPLARA GİTMEK İÇİN MAÇ YAPIYORDUK ...SONRA YILDIZELİSPOR' U GEÇEREK GRUP BİRİNCİSİ OLDUK..VE GRUP MAÇLARINA KATILDIKGRUPLARDA FİNAL MAÇINDA LEMİ'Lİ HAMİ'Lİ TRABZON AMATÖRSPOR'LA OYNADIK TRABZON AMATÖR BİZİ YENEREK BİRİNCİ OLDU..AMA TRABZONSPOR'UN PROFOSYONEL TAKIMI OLDUĞU İÇİN FEDERASYON SİVASPOR'UN LİGE ÇIKMASINA KARAR VERDİ..O MAÇTA STADYUMDA 12 BİN SEYİRCİ VARDI ŞİMDİ O SEYİRCİYİ VE ÇOŞKUYU BULAMIYORUZ...ŞİMDİ İSE SÜPER LİGDEYİZ..NEREDEN NEREYE

serhankaburcuk
11.08.2005, 03:26
SİVASSPOR AMATÖR LİGE DÜŞMÜŞTÜ ...DIŞARIDA TOPRAK SAHA DA YILDIZELİSPOR'LA GRUPLARA GİTMEK İÇİN MAÇ YAPIYORDUK ...SONRA YILDIZELİSPOR' U GEÇEREK GRUP BİRİNCİSİ OLDUK..VE GRUP MAÇLARINA KATILDIKGRUPLARDA FİNAL MAÇINDA LEMİ'Lİ HAMİ'Lİ TRABZON AMATÖRSPOR'LA OYNADIK TRABZON AMATÖR BİZİ YENEREK BİRİNCİ OLDU..AMA TRABZONSPOR'UN PROFOSYONEL TAKIMI OLDUĞU İÇİN FEDERASYON SİVASPOR'UN LİGE ÇIKMASINA KARAR VERDİ..O MAÇTA STADYUMDA 12 BİN SEYİRCİ VARDI ŞİMDİ O SEYİRCİYİ VE ÇOŞKUYU BULAMIYORUZ...ŞİMDİ İSE SÜPER LİGDEYİZ..NEREDEN NEREYE

Nerde o eski günlerin heyecanı...Önceden menfeat yoktu sadece Sivasspor sevgisi ön plandaydı...Şimdi ise Sivasta insanlar birbirini yiyorlar..O günleri çok özledik...

1967_DERNEK_10UR
11.08.2005, 21:02
Nerde o eski günlerin heyecanı...Önceden menfeat yoktu sadece Sivasspor sevgisi ön plandaydı...Şimdi ise Sivasta insanlar birbirini yiyorlar..O günleri çok özledik...
SEN NEDİYON SERHAN ABI ŞİMDİ ÇOK DEĞİŞTİ ZAMAN...MİLLET BİR DE SİVASSPOR'LU OLDU Kİ..

GeCeVeMaVi58pRf
12.08.2005, 16:05
Ben Yaklasik Olarak 10 Senedir Sivassporu Yakinda Takip Ediyor Ve Maclarnina Gidiyorum Benim Hiç Unutmuyacagim Bir Mac Var Oda 3.ligdeyken Burda Oynadigimiz çorumspor Maci 1-0 Kazanmistik Golu 86.dakikada Ilker Frikikten Atmisti Stat Sanki Yikiliyordu Sevinçten Hi. Unumadim O Maci...

GeCeVeMaVi58pRf
12.08.2005, 16:06
Aslinda Bizim Küçük Bir Mazimiz Bu Sitede Yatiyor Insan Ister Istemez Duygulaniyor...

serhankaburcuk
12.08.2005, 16:09
Ben Yaklasik Olarak 10 Senedir Sivassporu Yakinda Takip Ediyor Ve Maclarnina Gidiyorum Benim Hiç Unutmuyacagim Bir Mac Var Oda 3.ligdeyken Burda Oynadigimiz çorumspor Maci 1-0 Kazanmistik Golu 86.dakikada Ilker Frikikten Atmisti Stat Sanki Yikiliyordu Sevinçten Hi. Unumadim O Maci...

Evet o maçı bende hatırlıyorum..Zaten o sene İlker takımı alıp sürüklüyordu...Her maçta frikikten golü vardı...Çorumu 1-0 yendiğimiz maçta stadın zemini olduğu gibi karla kaplıydı...Ah nerde o eski günler.....

habercim
12.08.2005, 16:19
evet geriye gitmiş bazı arkadaşlar bu arada elbette yaşımızda ortaya çıkacak değilmi?
ben bir kaç kez eski stadyuma giriş yeri olam borudan demir parmaklıklar vardı .kafamız sığdımı tamam içeri gizlice (beleşçe)kaçardık.yada birnin yanına sığınır onun çocuğu ,kardeşi gibi 4 eylül stadyumunun içine kendimizi zar zor atardık.bazen kapıda inzibatlar dururdu.
gelelim unutamadığımız maça
1-- 3. ligde 98-99 sezonunda şampiyon olduğumzu sezon ki hasılat ve biletli seyirci rekorunun kırıldığı bartınspor maçı maç 2-2 devam ediyor uzatmalar muharrem uçarak 6 hafta sonra golle tanuşıyor ve biz maçı 3-2 kazanıyorduk.meşhur reklam tabelasına kafa attığı maç
2---2 ligdeki kader maçımız ya biz ya adıyaman düşecek ama ilk maçta bu adıyamanspor bzie yapmadığını bırakmamış ve sivassporu orda 1-0 yenmişti.
son maçımız kader maçımız yeneceğiz ligde kalacağız.enterasan şimdi şu an BeŞİKTAŞTA YARDIMCI ANTRENÖR olan Bülent Albayrakta teknik direktörümüz hemde Adıyamanlı .Maçtan 1 hafta önce öyle açıklamalar yaptıkı insanlar maç günü 4 eylüle sel oldu aktı .Biz maçı 3-0 yendik.Adıyaman 3.lige düştü.
3-a kategorisine kaldığımız hafta son lig maçı 4 eylülde Boluspor ile oynayacağız sadece bizim yenmemiz yetmiyor.İnce hesap gerekiyor .Biz yeneceğiz.Telekom-Darıca ile berabere kalacak.Amasya güçlü rakibi hopayı yenecek bak allahın işine 3 de olmadı mı?
sonu. biz o yıl ilk kez kurulan A- kategorisine yükseldik.
daha çok var zaman zaman yazarım

serhankaburcuk
12.08.2005, 16:40
evet geriye gitmiş bazı arkadaşlar bu arada elbette yaşımızda ortaya çıkacak değilmi?
ben bir kaç kez eski stadyuma giriş yeri olam borudan demir parmaklıklar vardı .kafamız sığdımı tamam içeri gizlice (beleşçe)kaçardık.yada birnin yanına sığınır onun çocuğu ,kardeşi gibi 4 eylül stadyumunun içine kendimizi zar zor atardık.bazen kapıda inzibatlar dururdu.
1-- 3. ligde 98-99 sezonunda şampiyon olduğumzu sezon ki hasılat ve biletli seyirci rekorunun kırıldığı bartınspor maçı maç 2-2 devam ediyor uzatmalar muharrem uçarak 6 hafta sonra golle tanuşıyor ve biz maçı 3-2 kazanıyorduk.meşhur reklam tabelasına kafa attığı maç
2---2 ligdeki kader maçımız ya biz ya adıyaman düşecek ama ilk maçta bu adıyamanspor bzie yapmadığını bırakmamış ve sivassporu orda 1-0 yenmişti.
son maçımız kader maçımız yeneceğiz ligde kalacağız.enterasan şimdi şu an BeŞİKTAŞTA YARDIMCI ANTRENÖR olan Bülent Albayrakta teknik direktörümüz hemde Adıyamanlı .Maçtan 1 hafta önce öyle açıklamalar yaptıkı insanlar maç günü 4 eylüle sel oldu aktı .Biz maçı 3-0 yendik.Adıyaman 3.lige düştü.
3-a kategorisine kaldığımız hafta son lig maçı 4 eylülde Boluspor ile oynayacağız sadece bizim yenmemiz yetmiyor.İnce hesap gerekiyor .Biz yeneceğiz.Telekom-Darıca ile berabere kalacak.Amasya güçlü rakibi hopayı yenecek bak allahın işine 3 de olmadı mı?

Abi Muharremin kafayı tabelaya vurduğu maç Byburt maçı idi...Bartın değil...Ama ne maçtı yaww..O sene Bayburt ile çekişmiştik zaten...

HakkıTİMUÇİN
14.08.2005, 12:30

bolu macını bende unutmuyorum..mucize gibi son haftaydı...

1967_DERNEK_10UR
15.08.2005, 20:29
O BOLU MAÇI NEYDİ RAMAZAN DA İŞTEN YENİ ÇIKTIM GECE BOYU ÇALIŞMIŞTIM STADYUMDA YAKLAŞIK 2000 KADAR SEYİRCİ VAR DI KIŞ TI KİMSENİN UMUDU YOKTU AMA BİR ANDA HER ŞEY OLDU VE BİZ BU GÜNLERE GELDİK..

DJMuRaT
17.08.2005, 21:27
Bir de 3. ligdeyken Sebat maçı wardı Stat ağzına kadar doluydu.Sebatın kaleciside Mehmet bölükbaşıydı.Maçın başından sonuna kadar herkese saç baş yolduran Sivassporlu Ahmet Turan 90 Dakikada Mükemmel bi gol atmıştı Sebata Bende o maçı hiç unutamam.

1967_DERNEK_10UR
17.08.2005, 21:49
BEN 2 LİGE GÜNEYDOĞU GRUBUNDA Kİ ADIYAMAN MAÇINI UNUTMAYACAM..KAYBEDEN 3.LİGE DÜŞÜYORDU...MAÇ O KADAR GERGİN BİR DURUMDAY DI Kİ ADIYAMANSPOR TOKATTA KAMP YAPMIŞTI SİVAS'A GİREMEMİŞTİ SAHADA ASKER VE POLİS DIŞARDA TAKVİYE KUVVETLER ...STADYUMDA BELKİ 20 BİN KİŞİ VARDI ÇATILAR İNSAN DOLU ..MAÇ BAŞLADI 1-2-3 DERKEN 3-0 BİTTİ ..ADIYAMA DÜŞTÜ BİZ KALDIK AMA BELKİ SİVASSPOR O SEZAONDA Kİ EN İYİ FITBOLUNU OYNAMIŞTI..TEKNİK DİREKTÖR İSE BÜLENT ALBAYRAK TI...

DJMuRaT
17.08.2005, 21:57
Birde Diyarbakır maçı wardı.Gaffar Okanın Şehit edildiği yıldı. o olaydan sonrada Siyarbakır süper lige çıkmıştı.Ama o maçtan sonra Caner ve Hocamız Ahmet Ertem Diğer Takımların Gazozuna Maç yapacağını ve Diyarbakırın Play offlardan çıkacağını iddia etmiti.Haklı da Çıktı haNi..

1967_DERNEK_10UR
19.08.2005, 19:19
Birde Diyarbakır maçı wardı.Gaffar Okanın Şehit edildiği yıldı. o olaydan sonrada Siyarbakır süper lige çıkmıştı.Ama o maçtan sonra Caner ve Hocamız Ahmet Ertem Diğer Takımların Gazozuna Maç yapacağını ve Diyarbakırın Play offlardan çıkacağını iddia etmiti.Haklı da Çıktı haNi..
MURAT ÖLE OLDU ZATEN...

serhankaburcuk
23.08.2005, 18:42

Gaffar Okanın öldürüldüğü sene Diyarbakırsporu çok kolladılar ve sonunda istedikleri oldu...Diyarbakırspor süper lige çıktı ama hakkı ilemi diye sorarsanız hayır...

yigidos
29.08.2005, 11:27
Neden bu maçı unutamıyorum daha 16 yaşındayken ilk deplasmana gittiğim mactı Takımımızın cezası nedeniyle kapalı olduğundan maç Elağzı da oynandı ve bu maca 5 arkadaşla (sadece gidiş paramız vardı) ve trenle Elağzı'ın bir kasabasına oradanda Elağzı statyumuna gittik dönüşte Takımımızın tutugu otobüsle döndük (ayakta) benim için bu macın hatırası.
Rahmetli olan can ciğer gardaşım ZEYNEL'le birlikte gitmiş olmamdı rahmetli ZEYNEL 4 yıl önce ÇORUM-SİVAS macı deplasmanından kendi arabasıyla dönerken malesef trafik kazasında rahmetli oldu onu buradan rahmetle anıyorum.Herkese saygılar.

1967_DERNEK_10UR
18.10.2005, 01:24
3.ligdeydik..her maç şampiyonluk havasında geçiyordu takım çok iyidi..her maça skor veriyorduk 5 olur 6 olur diyorduk ..o zamanlar 2.5 luk tuk:D büyüklerin yanında maçlara giriyorduk...deplasmana gideceğimiz zaman evden kaçmanın yollarını arıyordum..:D

puar
02.12.2005, 15:07
evet 3ligdeyken her mac final havasındaydı...sanki şimdi bir doymuşluk var...ilgi azaldımı ne...özelikle sivasta kalan hemşerilerimiz daha ilgisiz...10 15 sene once 3ligde çorum macının gaztesini gördüm vede ful türbünlerde oynana bir mactı...nerden nereye.

1967_DERNEK_10UR
02.01.2006, 10:32
3.ligde deplasmanlarda en kötü 3-4 bin kişiye oynuyorduk..taraftar süperdi..tokat,çorum,amasya,sa msun,trabzon deplasmanlarına giderken yüzlerce araçla yola çıkılırdı..ama bu sene o havayı göremiyoruz...

1967_Dernek_Murat
02.01.2006, 11:33
3.ligdeydik..her maç şampiyonluk havasında geçiyordu takım çok iyidi..her maça skor veriyorduk 5 olur 6 olur diyorduk ..o zamanlar 2.5 luk tuk:D büyüklerin yanında maçlara giriyorduk...deplasmana gideceğimiz zaman evden kaçmanın yollarını arıyordum..:D

VALLA HAKLISIN ONURUM

MAVİ_BERE
11.01.2006, 03:08
3.ligde deplasmanlarda en kötü 3-4 bin kişiye oynuyorduk..taraftar süperdi..tokat,çorum,amasya,sa msun,trabzon deplasmanlarına giderken yüzlerce araçla yola çıkılırdı..ama bu sene o havayı göremiyoruz...

BİR LAF VARDIR YAAAA HANİİ..

ÇOCUKLAR BÜYÜDÜKÇE DERTLERİ ARTARMIŞ...

Etem-Murat
13.01.2006, 12:02
OZAMANLAR FARKLIYDI KARDAŞ DOSTLUKLAR FARKLIYDI ŞİMDİ ZAMAN ĞECTİKCE İNSANLARDA DEĞİŞİYOR ANLAYIŞLARDA DEĞİŞİYOR ZORLA DA
GÜZELLİK OLMAZ İNSANLARI ZORLA MACADA GÖTÜREMEZSİN SENİN DEDİĞİN ZAMANLARI COK İYİ HATIRLIYORUM NE GÜZELDİ PAZAR SABAHICARŞIDA DOLMUŞLAR BAĞIRIRDI HADİN MAC GİDİŞ GELİŞ 5 MİLYON DİYE MİLLET ATLAR YOL BOYUNCANEŞE VE SEVİÇ İÇİNDE ĞİDİLİR GELİNİRDİ O ZAMANLARAR DOSTLUKLARDA FARKLIYDI

1967_DERNEK_10UR
13.01.2006, 12:06
OZAMANLAR FARKLIYDI KARDAŞ DOSTLUKLAR FARKLIYDI ŞİMDİ ZAMAN ĞECTİKCE İNSANLARDA DEĞİŞİYOR ANLAYIŞLARDA DEĞİŞİYOR ZORLA DA
GÜZELLİK OLMAZ İNSANLARI ZORLA MACADA GÖTÜREMEZSİN SENİN DEDİĞİN ZAMANLARI COK İYİ HATIRLIYORUM NE GÜZELDİ PAZAR SABAHICARŞIDA DOLMUŞLAR BAĞIRIRDI HADİN MAC GİDİŞ GELİŞ 5 MİLYON DİYE MİLLET ATLAR YOL BOYUNCANEŞE VE SEVİÇ İÇİNDE ĞİDİLİR GELİNİRDİ O ZAMANLARAR DOSTLUKLARDA FARKLIYDI
3.LİG MAÇLARINDA NEREYE GİTSEK BİLETLERE %100 ZAM YAPIYORLARDI...250 BİN LİRALIK BİLETİ 5 MİLYONA ÇOK SATMAYA ÇALIŞTILAR ADAMLARIN KASASI SİVSSPOR MAÇI OLUNCA PARA GÖRÜYORDU:D

DJMuRaT
13.01.2006, 12:10
3.LİG MAÇLARINDA NEREYE GİTSEK BİLETLERE %100 ZAM YAPIYORLARDI...250 BİN LİRALIK BİLETİ 5 MİLYONA ÇOK SATMAYA ÇALIŞTILAR ADAMLARIN KASASI SİVSSPOR MAÇI OLUNCA PARA GÖRÜYORDU:D

Offff Off ne günlerdi bea.!!!!!!!!

1967_DERNEK_10UR
13.01.2006, 12:12
Offff Off ne günlerdi bea.!!!!!!!!
HE LA KANKA SİVASSPOR GELİYOR DENİNCE BAYRAM YAPIYORLARDI KASAMIZ DOLACAK DİYE..

DJMuRaT
13.01.2006, 12:25
HE LA KANKA SİVASSPOR GELİYOR DENİNCE BAYRAM YAPIYORLARDI KASAMIZ DOLACAK DİYE..

Yozgata 5 otobüsle Bin kişi gitmiştik...Polis büsürü ceza yazmıştı otobüs sahiplerine.... :D Bu kadar adam nasıl sığdınız diyolardı....

MERİÇ
15.01.2006, 12:09
Çok mutluyum çok.

uzun süre toparlanamadık. Kotu gunler geçirdik. Sivassporumuzun antremanlarını dahi kaçırmayan 20-25 kişilik bir topluluktuk.

Her yiğidoya tek tek selamlar ...
abi biz yetişemedik , ogünlere....

mnt3
15.01.2006, 12:57
1984-1994 arası sivastaki tüm maçları takip ettim,sonra gurbete çıkmak zorunda kaldık.keçiörengücünün çıktığı seneyi çok iyi hatırlıyorum.takımımız tamamen sivaslı futbolculardan kuruluydu.maddi gücümüz sınırlıydı.o sene içerideki maçlarda 1 puan bile kaybetmedik.3.ligin en çok gol atan takımıydık.ama maddi imkansızlıklar nedeniyle çıkamadık.çok iyi hatırlıyorum.devre arası oldu.keçiörengücü lider ,biz ikinciyiz.eski belediye düğün salononunda yönetim toplantı yaptı.taraftarlar da var.yöneticimiz dedi ki:KEÇİÖRENGÜCÜ ŞU AN KIBRIS TA KAMPTA,BİZ İSE TAKIMIMIZI SİVAS TA BİLE KAMPA ALAMIYORUZ.o yılları yaşadık arkadaşlar.bugünün ,bu yönetimin değerini kıymetini bilelim.iyi ve kötü günde maddi ve manevi anlamda destek olalım ki daha da güçlü olalım.mesela biz 3.ligde TEK 12 MARTSPOR adında bir takımla oynuyorduk,bugün ise süper ligde 6.sıradayız.tek dileğim:iyi günde de,kötü günde de tam destek olalım

Etem-Murat
26.01.2006, 14:52
benim adım şeymanur sekiz yaşındayım .sekiz yaşında bir çocuk olarak dünyayı veyaşamayı seviyorum resim yapmayı ,kitap okumayı,oyun oynamayı çok seviyorum. büyükleri hiç anlamıyorum. sürekli kavga ediyorlar.yada hiç konuşmadan oturuyorlar. annem kitap okumayı çok seviyor,babam ise telefon oynamayı seviyor. abim tembel olduğu için bilmiyorum.

Thai
11.02.2006, 03:28
eski günler kalede sebo, defansta ayı ömer çil ismail efolar apolar küçük ismailler.....
unutulmayan maçlar mı 3 lige düşmeden önceki maçlar vardı: iskenderun maçı 2-1 yenmiştik, diyarbakır maçı vardı diyarbakır şampiyon oldu çıktı ama biz 2-1 yine yenmiştik, gaziantep maçı vardı yine 2-1 yenmiştik onlar da şampiyon olup çıkmıştı( ünalın milli takıma 18 yaşında secildiği zamanların antepi)
Ne günlerdi 3 lige düşsekte amatör kümeye düşsekte giderdik maçlara, içimiz bir hoş olurdu stada yaklaştıkça koşardık çocuk aklı işte içeri girince ucardık sevincimizden.....
Allahım canımı sivasta al ne olur..........

kültigin
16.02.2006, 17:04
Gardaşlar hepimizin hakkı var nerden nereye, Bu istikrar ve gücü taraftarıyla bütünleştiğinde bir takım daima ileriye taşıyacaktır.Artık 4 büyük olan bir süper lig yok oynayan desteklenen ve başarılı olan takımlar var. Hadi yiğitler herzamankinden daha çok yiğidolara destek olalalım.

RaP_BoY
19.02.2006, 05:21
Gardaşlar hepimizin hakkı var nerden nereye, Bu istikrar ve gücü taraftarıyla bütünleştiğinde bir takım daima ileriye taşıyacaktır.Artık 4 büyük olan bir süper lig yok oynayan desteklenen ve başarılı olan takımlar var. Hadi yiğitler herzamankinden daha çok yiğidolara destek olalalım.

HEP DESTEK TAM DESTEK

HERKES BİR GÜN SİVASSPORLU OLMASIN BIRAKIN O AYRICALIK BİZDE KALSIN

Arif Coşkun
19.02.2006, 08:44
"Geçmişini unutan,geleceğe yön veremez," eski günler unutulurmu hiç. Bir başkaydı eski günler.

sinan58_34
19.02.2006, 10:20
SİVASIMIZA IYIGUNDE KOTUGUNDE DESTEK OLDUK ILLA MAC KAYIBIMIZ VAR DIYE SİTEMDE BULUNMAK ELESTIR YAPMAK BENCE YANLIS ILKDEFA 1. LIGE CIKMIS TAKIM BU BIZIM ICIN BUYUK BI AVANTAJ INSALLAH ILERLEYEN SENELERDE DAHADA BASARILI OLARAK SIVASSOPR ADINI HERZAMAN DUYURUR

hasantuan
19.02.2006, 11:38
benimde hiç unutamadığım maç buraklı gökhanlı mehmetli fırtınalr estirdiğimiz ama 1. lige çıkmamızın nasip olmadığı seneki içerdeki akçabat sebat maçıydı ki o muhteşem taraftar o çoşku o heyecanı hala kalbimde yaşıyorum. hertaraf kırmızı beyazdı ogün taraftar hiç olamdığı kadar çoşkuluydu. işte o gün bir daha anladım ki sivas gerçekten büyük bir takım

apolat
19.02.2006, 13:44
sivas bundan sonra super ligin evsahıbı takımlarından bırı olacak super lıgden baskası haram olur bıze ....bu kadar taraftara bu kadar sevenede bu yakısır zaten...en guzel yerlere layıgızzzzzzz ...

apolat
19.02.2006, 13:44
yeter kı destek tukenmesın hergecen gun artsınnnnnnn...

yavuz öcbe
19.02.2006, 13:47
takımımızın şu anda birinci ligde olması geç kalınmış bir başarıdır inşallah ligde kalıcı oluruz

yigidolar06
19.02.2006, 13:58
hey gidi günler melih gökcek aklıma geliyor o zamanlar sahipsizdik

özsivasli1903
19.02.2006, 14:44
gittigimiz yerde kalici olduk süper ligdede artik kalici olmaliyiz...
nasil almanyaya gelmisiz kalmisiz süper ligde öyle olmali...
ne zorluklarla buralara geldigimizi bendé biliyorum bundan on sene önce 10 gruplu 3.ligde takip ederdim sivassporu...
ama artik her yerde sivasspor....
insallah birgün sampiyon olup avrupadan da takimlari getirecegiz sivasa....

her hayalimiz zamanla gerceklesti buda gerceklesecek...
almanyadan
slmlar özsivasli bugra...

selcuk349
19.02.2006, 15:21
SİVAS hakettiği yere geliyor arkadaşlar..

ulaşlı yiğido58
19.02.2006, 16:39
KEŞKE O GÜNLERE GERİ DÖNEBİLSEK BELKİDE SİVASSPOR ŞUAN EN AZ40 PUANDAYDI

SEMİH-58
25.02.2006, 16:59
ah o eski taraftarımız olsa arkadaşlar yeniden yapılanmalıyız

ATİLLA TAŞGUR
27.03.2006, 02:53
GARDAŞ TAMAM HEPİNİZEDE KATILIYORUM GÜN BUGÜNDÜR BUYIL LİGDE KALALIM GÜN OLA DEVRAN DÖNE İNŞALLAH ŞAMPİYONLUĞUDA GÖRÜRÜZ YETERKİ DESTEK OLALIM HEPİNİZİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM

talha58
18.07.2006, 15:53
Son yıllarımızda ikinci ligde en çok Akçaabat Sebatspor'dan çektik. ya son dakikada kurtardık ya da kurtaramadık . en sonunda bizim yerimize lige onlar çıktı. Ama gel görki biz çıktığımda yerlerinde yoktular.

SEMİH-58
18.07.2006, 20:50
benim yaşım tutmuyor o zamanlara ama..........sivaslıyız anlarız

yigidolar06
26.08.2006, 12:06
SİVASIMIZA IYIGUNDE KOTUGUNDE DESTEK OLDUK ILLA MAC KAYIBIMIZ VAR DIYE SİTEMDE BULUNMAK ELESTIR YAPMAK BENCE YANLIS ILKDEFA 1. LIGE CIKMIS TAKIM BU BIZIM ICIN BUYUK BI AVANTAJ INSALLAH ILERLEYEN SENELERDE DAHADA BASARILI OLARAK SIVASSOPR ADINI HERZAMAN DUYURUR
Aynen katılıyorum şimdi birlik beraberlik zamanı

1967_DERNEK_MUSTAFA
26.08.2006, 13:32
evet insanın duygulanacağı bir söz özellikle benim NERELERDEN NEREYE gerçi bu anlatılmaz yazılmaz sadece yaşanır biz o duyguları yaşadık buralara gelmek için şimdi bakıyorumda yok bu takım düşer yok bu takımdan bir şey olmaz derler neden derseniz çünki yaşamadılarki o duyguları bilsinler hani derlerya hazıra konmak işte öyle bir şey nerdesin 3 nci lig nerdesin 2 nci lig dile gelsende konuşşan neler olmuş neler bitmiş buralara nasıl gelinmiş hangi cen derelerinden geçilmiş vay anam vay neyse okadar çok konuşulacak şeyler varki buralara yazmakla olmaz çünki sığmaz SENİ SEVİYORUM SİVAS VE SİVASSPOR

serrrkan
26.08.2006, 14:48
BENCEDE ABİCİM NERDE O ESKİ YİĞİDOLAR
NERDE O 90 DAKKA SUSMAYAN TARAFTAR...

puar
29.09.2006, 19:23
evet nerde ooo günler çorum macını hatırlıyorum 3500 sivaslı vardı çorumda şimdi istanbulda bile kimse gelmiyor maca...

aykut-akay
29.09.2006, 19:55
YA ISTE BIZLER NERELERDEN GELDIK BUNUN ICIN OMUZ OMUZA EL ELE VERMELIYIZ YOKSA O GÜNLERIDE ARA DURUMA DÜSERIZ

serhankaburcuk
29.09.2006, 20:56
evet nerde ooo günler çorum macını hatırlıyorum 3500 sivaslı vardı çorumda şimdi istanbulda bile kimse gelmiyor maca...

Orhancığım o günler harbiden geride kaldı...Önceden yani takım 3.ligde iken deplasmana her hafta enaz 2000 taraftarımıla giderdik..Neresi olursa olsun...Şimdi kalemiz diye hitap ettiğimiz İstanbulda bile o havayı teneffüs edemiyoruz...İnşallah takımımız ve taraftarımız yine o günlerdeki havaya tekrar döner....

1967_CLUB_10UR
04.12.2006, 20:43
şimdi stadyumun ışıkları şehrin heryerinden görünüyor.maç günleri inanılmaz bir görüntü var.

1967_CLUB_ÖZGÜR
05.12.2006, 18:30

Insallah abıı... O gunlerı 4 Gozle beklıyoruz...

67_DERNEK_AKKIZ
08.12.2006, 19:17
BUNDAN 1,5 SENE ONCE YASADIGIM SEHRIN TAKIMI HAKKINDA EN UFAK BI KAYGI TASIMAZKEN SIMDI CAN KULAGIYLA MACIN GALIBIYETLE BITMESI IICN DUA EDIYORUM.
VAY BEE SIVASSPOR VVE BEN DESEM ARKADASLARIM GULERLERDI ..:)
HAKIKATEN NERELERDEN NERELERE..
OLENE DEK SIVAS SADECE SIVAS...

1967_CLuB_MuRaT
17.12.2006, 13:39
şimdi stadyumun ışıkları şehrin heryerinden görünüyor.maç günleri inanılmaz bir görüntü var.

Walla öyle...Önceden 4 kat olan stadımız şimdi süper...Önceden Reklam panoları tellerin önündeydi..Her maç devriliyordu...:D :D

FurkaN
17.12.2006, 17:42
Kale arkaları biraz daha yakın olsaydı eskisinden çok farklı olacaktı ama şimdi eskinin biraz gelişmişi oldu...

çılgın-sedat
17.12.2006, 18:29

evet kardeş dedğin gibi seyirci azaldı 2.ligde iken sistanbulda sivasınmaçı oluncahayat durardı herkes maça akın ederdi alı samiyene bile sığmamışdık bunu gidenler şimdi bilir şimdi ise kaç kişşli geliyorki maçlara

atg
17.12.2006, 21:59
gecmişi unutanın gelecegi olmaz.sivasspor gecmişi asla unutulmaz.kuruldugu günden bu güne kadar bu takımın arkasından gittim.kar kış iceride dışarıda.bu şehirde dogduk bu şehirde ölmek nasib olur inşallah.sivassporumuza her zaman destek olmalıyız.yarın bu günlerde gecmiş olacak ve bu günleride gecmişin bir parcası olarak anacagız

BAYPİPO
07.02.2007, 23:20
evet kardeş dedğin gibi seyirci azaldı 2.ligde iken sistanbulda sivasınmaçı oluncahayat durardı herkes maça akın ederdi alı samiyene bile sığmamışdık bunu gidenler şimdi bilir şimdi ise kaç kişşli geliyorki maçlara

Kardeş o zaman takımın bir hedefi vardı Şimdi sadece kümede kalmaya oynuyor havası var takımda bilmiyorum ama bence bunun büyük katkısı var seyirci sayısındaki düşüşde....

hasantuan
07.02.2007, 23:46

ben de hatırladım o maçı kale arkası seyrettimdi. nerde o zaman böyle ışıklı panolar denildiği gibi hiç kimsenin umudu yoktu ama Allahın işi işte her şey bizim istediğimiz gibi gelişti. ama benim unutamadığım ve en zevk aldığım maç(daha doğrusu taraftar topluluğu açısından) çıkamadığımız seneki A.sebat maçıydı. ne seyirci vardı yaw. herkeste bayraklar.mükemmel bi ortamdı. o taraftar yok malesef. millet 40 milyon verip feneri cimbomu setrediyorda 10 lira verip 4 maç seyretmiyo....

OLCAY_58_AKKUS
13.02.2007, 14:50
eski maçlar güzeldi.ama eski taraftarlarda güzeldi.şimdi neden koptuk

yigidolar06
13.03.2007, 21:09
1988senesi unutulmadı İ.MELİH GÖKÇEK

Engin58
15.04.2007, 01:09
GERCEKTENDE 40 yillik hasret bitti bizde artik türkcel birinci liginde mücadele ediyoruz ayrica Sivassporumuza üstün basarilar dileriz.Saygilarimla...

mermer yusuf
04.06.2007, 17:23
SEN NEDİYON SERHAN ABI ŞİMDİ ÇOK DEĞİŞTİ ZAMAN...MİLLET BİR DE SİVASSPOR'LU OLDU Kİ..

LA ONUR NE DİĞİN YAHU SEN.4 AYDAN BERİ FAALİYET YOK.GÖRDÜK S.GİBİ SİVASSPORLULARI.ORTALIĞI KARIŞTIRICI LAF ATMAYALIM.

HER SİVASSPORLUYUM DİYEN KARDEŞLERİME SELAMLAR:)

Kokomo
10.09.2007, 16:18
Arkadaşlar - maçlara lütfen gidelim. Stadı boş görünce utanıyoruz. Sivasspor - Keçiörengücü maçında dışarıda rahat 900-1000 kişi kalmıştı. Ve o zaman 3.Ligdeydik !

Ss--58--Ss
10.09.2007, 16:33
bencede stadı doldurmamız lazım tribünlerde cok bosluk oluyor.haydi yiğidolar maca maca macaaa:D

yigidolar06
23.10.2007, 19:52
Çok mutluyum çok.

Her yiğidoya tek tek selamlar ...ARKADAŞIM SENİ SEVİNDİRECEK BİR HABER VERİM SİVASSPOR ŞU ANDA LİDER SÜPER LİGTE 22 PUANLA HEDEFİDE ŞAMPİYONLUK

sivas_kangallı
23.10.2007, 20:47
süper gidiyoz inş böyle devam ederriz....

kurtay58
23.10.2007, 20:52
SENE KAÇ HATIRLAMIYORUM. TAHMİNEN 84-85 GİBİ. BİZ ORDUSPORU ŞAMPİYON YAPTIK. RAKİPLERİNİ SON 2 MAÇTA EVİMİZDE YENDİK. KÜMEDE KALMAMIZ İÇİN ORDUYU ORDUDA YENMEMİZ GEREKİYORDU. SİVASLI SABRİ ORDUSPORDA OYNUYORDU. ADINI TAM HATIRLAMIYORUM. GALİBA GÜVEN BİZE ORDUDA 2 GOL ATTI 2-1 YENİLİP KÜME DÜŞTÜK. SON MAÇLARIMIZI HERHALDE 20 BİN KİŞİYE OYNUYORDUK. AMA MAALESEF KÜME DÜŞTÜK.

Buraq58
17.11.2007, 12:28
paylaşım için tşkler........!!!!!!!!

puar
17.11.2007, 12:31
inönde ibb macında karaborsadan bilet alıp girdiğimiz macları unutmuyorum şimdi 1500 kişilik yeri bile dolduramıyouz.

yigidolar06
16.12.2007, 13:16
Çok mutluyum çok.

Her yiğidoya tek tek selamlar ...İ.MELİH GÖKÇEK KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANIYDI SİVASIN ŞAMPİYONLUĞUNU NASIL ENGELLEDİ TÜM YÖNETİCİ TOPCULAR COK İYİ BİLİRLER O YILLARDA OYNAYANLAR. HALA O GÜNDEN BERİ SEVMEM DÜNDE YENİLDİ RİZEYE AHIMIZI ALANLARIN SONLARINI GÖÖRDÜKÇE KEYFİM YERİNE GELİYOR

Buraq58
28.12.2007, 18:41

SivasSpor.com
Saygılarımla:Burak

SenSetik
13.02.2008, 23:36
inönde ibb macında karaborsadan bilet alıp girdiğimiz macları unutmuyorum şimdi 1500 kişilik yeri bile dolduramıyouz.

harbiden çok üzücü bir durum............

Buraq58
13.03.2008, 20:58
Eskiden Bir Sivasspor Lafı Duyunca Hemen Dinliyordukk.!

yigidolar06
27.04.2008, 12:58
SİVASSPOR TARİH YAZIYOR BUNDAN SONRADA YAZMAYA DEVAM EDECEK ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA FENERLE CİMBOMLA KIYASIYA SON HAFTALARA ŞAMPİYONLUK YARIŞI YAPIYOR.

XXCakir58
28.04.2008, 19:23
Sivassporumuz bir ilke imza atiyor. Insallah daha da cok imzalar atacaklar ilerde

ersinyy58
19.05.2008, 11:09
slm tüm sivaslılara sivasspor olarak gelecek sezon daha büyük başarılara imza atacagız ******** beşiktaşlılar hakimizi caldılar

yusuf_yusuf
19.05.2008, 11:12
haklısnız arkadaslar bu çok buyuk bir basaı herkes bizi gorecek 2008-2009 uefa sampıyonu biz olacağız

MustafaParlak
09.06.2008, 01:30
NERDEN NEREYE İSTANBUL DEPLASMAN MAÇLARINI HATIRLIYORUMDA ÖZLÜYORUM O TRİBÜNLERİ

Kokomo
05.11.2008, 17:20
Sivas'taki taraftarımızda bir uyanma var, umarım devamı İstanbul'da olur. İst. B. Bld. maçında 30.000-35.000 kişiyi bulabilirsek iyi olacak ...

subasi29
30.06.2009, 00:23
vay be nerden nereye simdide sampiyonlar ligine iste bu yigidonun sesi

şeyhan
21.07.2010, 23:53
doğru söylüyorsun gardaş ben o maçı seyrettim trabzon amatörü 2 1 yenmiştik trabzonda 4 0 kaybetmiştik,ilk maçı sivasta seyretmiştim.bizim golü ayı ömer atmıştı diğerini hatırlamıyorum.

58VoLkAn58
22.07.2010, 00:00
5 sene önce 3 ligde olan takım geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde idi.Vay be...