Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKARAYA OTOBÜSSSS

cüsskb_süleyman
26.11.2007, 18:15
SELAM ARKADAŞLAR ANKARAYA GİTMEYE DÜŞÜNÜYORUZ BU KONUDA BİLGİ ALMAK İSTİYEN ARKADAŞLAR SİTE MESAJ YAZSINLAR SİVASLI OLUNMAZ SİVASLI DOĞULUR....

GuNaY
26.11.2007, 18:24
İnşallah düşünceniz gerçek olur,
Sivastan 67 dernek, çılgınlar, merkez tayfa ve siz en az birer otobüs kaldırarak peşpeşe geldiğinizde çok güzel görüntüler olur.
Cüsskb'nin ilk deplasmanı mı olacak?

tayfun5883
26.11.2007, 18:25
bizde erzurumdan maça gelmeyi düşünüyoruz hareket saatini v ücretini birde otobüsün modelini yazarsanız sevinirim

CÜSSKB-Aynur
26.11.2007, 18:28
İnşallah düşünceniz gerçek olur,
Sivastan 67 dernek, çılgınlar, merkez tayfa ve siz en az birer otobüs kaldırarak peşpeşe geldiğinizde çok güzel görüntüler olur.
Cüsskb'nin ilk deplasmanı mı olacak?

Kulüp birimi olarak Rektörlükten deplasman iznimiz yok.
Üyelerimiz ancak bireysel olarak katılabilirler.

Del Piero
26.11.2007, 18:29
evet eğer otobüs kaldırırsanız bizde 5-6 kişi ankaraya gitmeyi düşünüyoruz inş.. güzel bir organizasyon olur...

merkez_emre
26.11.2007, 18:34
aynur ablayı kandırırsak otobusu ben ayarlarım zannımca :D

ızın cıkmazsa arkadaslarla kendı aramızda gıderız belki adsız bi grup olarak gideriz :D :D:D

Del Piero
26.11.2007, 18:37
aynur ablayı kandırırsak otobusu ben ayarlarım zannımca :D

ızın cıkmazsa arkadaslarla kendı aramızda gıderız belki adsız bi grup olarak gideriz :D :D:D

evet hepimiz orada başkentli yiğidolar olarak takımıza destek veririz :)

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 18:42
otobüsü ayarlarsak gidicez.aynur abla destek ver bari azda olsa...biz gitmek istiyoruz...biizmler beraber gelmek istyen arkadaşlarda var.biz yanlız kalmak istemioruz bu yolda...emre ben ve süleyman elimizden geleni yapıcaz gitmek için..

merkez_emre
26.11.2007, 18:42
vermezsen unı de aclık grevi yaparız valla D:

video58
26.11.2007, 18:46
masraflar aynur hanımdan galiba.

kendi çabanızla hareket edin.aynur hanımı gaza getirmeyin:)

şimdi demiyomu haydi iki otobos benden

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 18:49
GREV YAPICAZ YOKSA...... HAKLISIN EMRE :)

CÜSSKB-Aynur
26.11.2007, 18:52
masraflar aynur hanımdan galiba.

kendi çabanızla hareket edin.aynur hanımı gaza getirmeyin:)

şimdi demiyomu haydi iki otobos benden

:D

yok canım daha neler

Rektörlükten izin alabilirmiyiz diye uğraşmam için öyle yazıyorlar:)

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 18:55
YA SEN İZİN AL ABLACIM OTOBÜSÜ AYARLAMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPICAZ EMRE İLE EMRE SENDE SÖLESENE BİŞİLER :)

merkez_emre
26.11.2007, 18:58
YA SEN İZİN AL ABLACIM OTOBÜSÜ AYARLAMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPICAZ EMRE İLE EMRE SENDE SÖLESENE BİŞİLER :)

evt evt teyyare bile kaldırırız gerekırse :D

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 19:08
VALLA TEYYAREYİ GEÇTİK BU GÜNDEN YOLA ÇIKSAK YÜRÜYEREK GİDERİZ ARTIK BU ARADA KARDŞİM YAZDIĞIN UTANMA YAZISINDAN ÇOK ETKİLENDİM YA SÜPERDİ :)

merkez_emre
26.11.2007, 19:11
oledır oledır :D olm artık unı ıcın yazıcam ben senı kampus kantınınde sevdım dıe :D

sivaslıbaki
26.11.2007, 19:13
abi walla yürüyerek gidin:D diyeceğim ama yarın yola çıksanız anca gidersiniz.şaka şaka benim arkadaşımın babası şöför ama para ile yapar.yani para bulursanız ben söylerim.

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 19:21
BAK BUNU DUYDUĞUMUZ İİ OLDU SEN BURDAN BİZİMLE İRTİBATTA KAL....BİZ GEREKİRSE YÜRÜYEREK GİDERİZ.BİZİM SİVAS SEWGİMİZ DOĞUŞTAN BAŞLADI SONSUZA KADAR DEVAM EDİCEK

şarkışlalı_yigi
26.11.2007, 19:33
arkadaşlar bizde bursadan geleceğiz inşallah maç hangi statta bellimi ankarayı pek bilmiyorum birde ankaradaki sivaslırdan ricam ne olur şu güzel günlerimizde bari maça gelip destek olun istanbuldaki sivaslılara nazire yapalım geçenki beşiktaş maçında yalnızca 150 -200 kişi vardı yazık valla yazık

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 19:37
stat ankaranın dışında doğru yenişehir asaş tı eğer yanlış hatırlamıosam...sinacandan sora olması lazım...stat...

CÜSSKB-MÜJDAT
26.11.2007, 21:01
arkadaslar maca gıdelım hep beraber otobus dusuncesını sulocan ben murat dusunduk emre emırhan beraber ayarlayalım maca gelmek ısteyen yıgıdolar cok aynur ablacım sende azda olsa destek ver bıze takımımızı deplasmanda desteklemek ıstıyoruz....

CÜSSKB_Emirhan
26.11.2007, 21:03
müjdat kardeşim elimizden geleni yapıcaz...gereken desteği alırsak eğer önümüzde kimse duramaz zaten ankaraya sivasımızı desteklemeye gidicez...

Bİ LAF VARDIR....
ASLA YANLIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

CÜSSKB-MÜJDAT
26.11.2007, 21:06
ewet kardesım asla yanlız yurumeyeceksın zaten hepımız sıvasımız ıcın ugrasıyoruz cabalıyoruz yanı yanlız degılızz...sıvaslı doguk sıvaslı olecez...bızdekı sıvasspor askı bambaska olumune sevdalıyız sıvasa...

velibircan
26.11.2007, 21:12
Bu Gidişle Ankara'yı fethederiz....uni'De otobüs kaldırırsa...MAŞALLAH MAŞALLAH

merkez_ismail
27.11.2007, 20:56
müjdat kardeşim elimizden geleni yapıcaz...gereken desteği alırsak eğer önümüzde kimse duramaz zaten ankaraya sivasımızı desteklemeye gidicez...

Bİ LAF VARDIR....
ASLA YANLIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

olum o soz dunya devı bı takıma aıt onu bunu gecte otobuste yer varsa bende gelıyım :D

NUMAN
27.11.2007, 21:07
MRH ARKADAŞLAR BİZ TREN LE GİDEÇEĞİZ

CÜSSKB_Emirhan
27.11.2007, 21:15
İSMAİL ULAN O LAF LİVERPOOL UN BİLİORUM....AMA GEL TABE NEDEN OLMASIN.....BİZ KALDIRIRSAK TABİ... :)

ceza_tolga_rep
27.11.2007, 21:38
BİZLERDE 1967 OLARAK ORADA OLACAĞIZ............

HER ZAMAN HER YERDE 1967..................

Bar10
30.11.2007, 10:03
Kulüp birimi olarak Rektörlükten deplasman iznimiz yok.
Üyelerimiz ancak bireysel olarak katılabilirler.

13 Hafta Sonra trıbunlere Gelen Mevsımlık Taraftar Deplasmana Destek Icın Hıc gelmesınler Aynurrrrrrr hanım ;) !

Zaten gelsenızde bı yolunuz olmaz;)..

ÖZGÜR YILMAZ !!!! :)

CÜSSKB_Emirhan
30.11.2007, 10:10
BEN TA İSTANBULDAN OKUMAYA GELDİM SİVASA ÜNİVERSİTENİN liderliğini yapıyorum.13.haftada stada girdiğimiz doğru ama bilmeden konuşmayalım bence.çünkü derneğimize üye olan herkez.toplu grup kurmadan önce maçlara gidiodu zaten.anlıcan mevsimlik değiliz.ben ve gruptan yaklaşık 10 arkadaşım zaten deplasmanlar ve içerdeki maçlar dahil merkez tayfa ile gidiyoduk.bilmeden konuşmayalım bence.yane bu grup yokkende sivasla beraberdik şimdide BERABERİZ....

yigidolar06
30.11.2007, 10:17
arkadaşlar bizde bursadan geleceğiz inşallah maç hangi statta bellimi ankarayı pek bilmiyorum birde ankaradaki sivaslırdan ricam ne olur şu güzel günlerimizde bari maça gelip destek olun istanbuldaki sivaslılara nazire yapalım geçenki beşiktaş maçında yalnızca 150 -200 kişi vardı yazık valla yazıkANKARADAKİ SİVASLILAR HEP DESTEK OLMUŞTUR YILLARCA STAD SİNCANI ORGANİZE SANAYİNİ GEÇİNCE YENİKENT TE TABALARLA STAD TARİF EDİLİYOR KISACASI AYAŞ YOLU ÜZERİNDE

Bar10
30.11.2007, 10:18
BEN TA İSTANBULDAN OKUMAYA GELDİM SİVASA ÜNİVERSİTENİN liderliğini yapıyorum.13.haftada stada girdiğimiz doğru ama bilmeden konuşmayalım bence.çünkü derneğimize üye olan herkez.toplu grup kurmadan önce maçlara gidiodu zaten.anlıcan mevsimlik değiliz.ben ve gruptan yaklaşık 10 arkadaşım zaten deplasmanlar ve içerdeki maçlar dahil merkez tayfa ile gidiyoduk.bilmeden konuşmayalım bence.yane bu grup yokkende sivasla beraberdik şimdide BERABERİZ....

Hiçç Boşuna laf yapma;) Bana trıbun u sen Anlatamazsın Maca oyle Yada Boyle Gıtmıssın Eyvallah Lafım yok ;) Fakat benım Laf ım Cüsskb e, ( aynur hanım a ) Yonetımde Bıle Ismı Olmayan Aynurrrrr Hanımm Koşturuyor Bıseyler yapmaya calısıyor eyvallah ;) ama 13 HAFTA SONRA GELEN TARAFTAR I NEYLEYELIM :D
Ha bırde deplasman kelımesı hıc yakısmıyor Bunlara !!!

cüsskb Mevsımlık Taraftardır Kardesım !!! Sen tek basına Veya 3-5 arkadasınla maca gıdıyormussun Benı baglamaz ben senı Deıl Cusskb Ismını bılırım Bu ısımde Tamamen Mevsımlık Taraftar Gurubu !!!

CÜSSKB_Emirhan
30.11.2007, 10:21
çoğu konuda haklısın ama bir taraftar grubu olarak otobüs kaldırmak veya deplasmanda takıma destek olmak bizimde hakkımız.ne kdar geç gelmiş olsakta şampiyonluk yolunda takıma sonıuna kdar destek oluyoruz.şimdi bunları düşünmenin ve konuşmanın zamanı değil.birlik ve beraberlik içinde destek olmamız lazım takımımıza eğer haksızsam haksızsın de....

yigidolar06
30.11.2007, 10:22
Hiçç Boşuna laf yapma;) Bana trıbun u sen Anlatamazsın Maca oyle Yada Boyle Gıtmıssın Eyvallah Lafım yok ;) Fakat benım Laf ım Cüsskb e, ( aynur hanım a ) Yonetımde Bıle Ismı Olmayan Aynurrrrr Hanımm Koşturuyor Bıseyler yapmaya calısıyor eyvallah ;) ama 13 HAFTA SONRA GELEN TARAFTAR I NEYLEYELIM :D
Ha bırde deplasman kelımesı hıc yakısmıyor Bunlara !!!

cüsskb Mevsımlık Taraftardır Kardesım !!! Sen tek basına Veya 3-5 arkadasınla maca gıdıyormussun Benı baglamaz ben senı Deıl Cusskb Ismını bılırım Bu ısımde Tamamen Mevsımlık Taraftar Gurubu !!!SEN KADROLU TARAFTARMISIN SEN KENDİNİ NE ZANNEDİYON SEN OLMADAN TARAFTARLIK OLMUYORMU SAYGILI VEDE SEVİYELİ OLALIM KİMSE SİVASSPORDAN ÜSTÜN DEĞİLDİR. İNSANLAR BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR BÖYLE KÖSTEK OLMA DERİM

Bar10
30.11.2007, 10:25
çoğu konuda haklısın ama bir taraftar grubu olarak otobüs kaldırmak veya deplasmanda takıma destek olmak bizimde hakkımız.ne kdar geç gelmiş olsakta şampiyonluk yolunda takıma sonıuna kdar destek oluyoruz.şimdi bunları düşünmenin ve konuşmanın zamanı değil.birlik ve beraberlik içinde destek olmamız lazım takımımıza eğer haksızsam haksızsın de....

Gardas eyvallah Senın taraftarlıgını sivaslı - Sivasspor luluguna Saygım sonsuz Sana Asla LAfım Yok ;)

Benim lafım cüsskb e ve Aynurrrrr Hanım a ;) Yaptıgı Reklamın Buyuklugunde Icraat Yapsın ;) futbolcuları hoca yı unıv e cagırmakla bıtmıyor iş..

bak aynur hanımm bunun deplasmanı var cefası var var oglu var...

biraz yeerını bıl...UCMA ;) demek ıstedıgım muhabbetı aynur hanım cok cok cok ıyı anladı..

EMIRHAN SEN HAKLISIN GARDAS EYVALLAH

Bar10
30.11.2007, 10:28
SEN KADROLU TARAFTARMISIN SEN KENDİNİ NE ZANNEDİYON SEN OLMADAN TARAFTARLIK OLMUYORMU SAYGILI VEDE SEVİYELİ OLALIM KİMSE SİVASSPORDAN ÜSTÜN DEĞİLDİR. İNSANLAR BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR BÖYLE KÖSTEK OLMA DERİM

Gardas saygı sevgı muhabbetıne donmesın Konu !!! cusskb den Aynur hanım a ıkı cıft lafım vardı onları aktardım ;)

ankara tarafı Gardasımızdır..Geldıgımıze Bol Bol Muhabbetını Yaparız ;)

+++ 1967

nuri_58
30.11.2007, 10:30
ankaraya o kadar kişi gitcek acaba stadda yer bulabilcekmisinz

yigidolar06
30.11.2007, 10:31
Gardas saygı sevgı muhabbetıne donmesın Konu !!! cusskb den Aynur hanım a ıkı cıft lafım vardı onları aktardım ;)

ankara tarafı Gardasımızdır..Geldıgımıze Bol Bol Muhabbetını Yaparız ;)

+++ 1967
DERHAL BU SAYFADAN AYNUR HANIMDAN ÖZÜR DİLEMELİSİN SABAH SABAH TERS TARAFINDANMI KALKTIN

CÜSSKB_Emirhan
30.11.2007, 10:33
yer konusunda sorun olmaz.zaten ankarasporun taraftar sayısı çok az.gerekirrse oralara bile gireriz...her şekilde içerde oluruz yani :):):)

puar
30.11.2007, 10:40
ankaraya o kadar kişi gitcek acaba stadda yer bulabilcekmisinz

yeterki stad dolsun yer bulmasakta olur :rolleyes::)