Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞİMDİ DESTEK ZAMANI...!!!

TUNA_TNK
09.12.2007, 17:34
SİVASSPORUMUZ LİGTE YENİDEN LİDERLİĞİ ELİNE ALDI
FAKAT BİZ HALA SİVASSPORUMUZUN OTOBÜSÜ İÇİN
GEREKLİ OLAN PARADA
İST5ENİLEN MİKTARA ULAŞAMADIK
ARTIK HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKSUN
SİVASSPORUMUZA DESTEK OLALIM....

bahadır erdem
09.12.2007, 17:41
SEVGİLİ YÖNETİCİLERE;
ACABA CEP TELEFONUNDAN YTL OLARAK KARŞILIĞI MESAJ ATMA İMKANI SAĞLANAMAZ MI?O ZAMAN DAHA ÇOK GEWLİR SAĞLANACAĞINI SANIYORUM.

TUNA_TNK
09.12.2007, 17:46
SEVGİLİ YÖNETİCİLERE;
ACABA CEP TELEFONUNDAN YTL OLARAK KARŞILIĞI MESAJ ATMA İMKANI SAĞLANAMAZ MI?O ZAMAN DAHA ÇOK GEWLİR SAĞLANACAĞINI SANIYORUM.

evet abicim bende senınle aynı fıkırdeyım mesaj şeklınde olursa daha çok para toplanır...
bu düşüncenın dıkkate alınmasını isterim

MaNiFeSTo
09.12.2007, 17:55
Bahadır Erdem Bey'i destekliyorum; fakat buraya hiçbir Sivaslının mesaj yazmaması garip. Hem de çok garip. Acaba para denilince Sivaslılar neden hep kaçıyorlar? Yoksa kaçmıyorlar da bana mı öyle geliyor.
İnternethaber.com sitesi yazarlarından Hacer ALKAN (http://www.internethaber.com/author_article_detail.php?id=6 305) bile bir bayan olarak buna değiniyor; ama biz Sivaslılar olarak ne yapıyoruz, hiç kendimize sormuyoruz? Kuru gürültü olarak takım desteklenmez bence.

Yönetim Hacer ALKAN ve Bahadır Erdem'in dediği gibi bir sms kampanyası başlatmalı. Her sms 5 YTL olsa 100 bin Sivaslı buna destek verse yeter. Türkiye'de yaşayan 1 milyondan fazla Sivaslı var deniyor; ama haberlerde, sitelerde stadyumun bile dolmadığı söyleniyor, yazılıyor. Yazık!!!

58isa58
09.12.2007, 18:17
Kardeşim Dünyada 7 ile 10 Milyon arası Sivaslı var ama en buyuk sorunumuz birlik ve beraberlik olmayoruz bence 5 ytl lik bagıs olayı cok süper bir fikir böyle bir şey olursa takımımıza hele hele şu lider oldugumuz sıralarda müthiş katkı saglayacaktır..

sivas_kangallı
09.12.2007, 18:19
sms kampanyası olursa çok süper olurda kimse dikkate almıyo ki

oğuzhan AKDOĞAN
09.12.2007, 18:21
SEVGİLİ YÖNETİCİLERE;

aynen katılıyorum çok iyi düşünmüşsün