Orijinalini görmek için tıklayınız : Mecnun Odyakmaz:Transfer için herkese kapı açık

EyüphanAydın
11.12.2007, 13:12
http://www.tumspor.com/photos/395137530.jpg
Otyakmaz: Transfer için herkese kapı açık

Sivasspor Başkanı Mencun Otyakmaz futbolcularına transfer tekliflerinin resmi olarak yapılmasını istedi...

Otyakmaz'a göre favori Galatasaray
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, lig zirvesinin kaderini belirleyecek Galatasaray maçında favorinin sarı-kırmızılı takım olduğunu açıkladı ancak puan almak için İstanbul'a geleceklerini söyledi. Sivasspor'un bir çok futbolcusuna transfer teklifinin olduğunu belirten Otyakmaz, Herkese kapımız açık. Şartlar oluşursa transferler gerçekleşir diye konuştu.

nuri_58
11.12.2007, 13:14
evt cok doğru şartlar oluşursa çok güsel transferler yapılabilir...

edebiyatisyen
11.12.2007, 13:25
http://www.tumspor.com/photos/395137530.jpg

Otyakmaz'a göre favori Galatasaray
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, lig zirvesinin kaderini belirleyecek Galatasaray maçında favorinin sarı-kırmızılı takım olduğunu açıkladı ancak puan almak için İstanbul'a geleceklerini söyledi. .ne yapsın adam.yensek primi nasıl verecek...

TUNA_TNK
11.12.2007, 13:52
mecnun başkanımız üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor...

EyüphanAydın
13.12.2007, 14:57
mecnun başkanımız üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor...

bencede birde maddi sıkıntıyı düşünürsek

Harput0658
13.12.2007, 16:37
Başkanımızın Galatasarayı favori görmesi futbolcularımıza haksızlıktır bence. Ben futbolcularıma güveniyorum tabiki favorim kendi takımım demeliydi. O zaman Bülent Uygunda gs yi favori görsün, oyuncular bu durumda nasıl motive olur, kendilerine güvenmeyen başkan. Keşke böyle söylemeseydi.

İ_N_F_İ_A_L
15.12.2007, 00:45
İLK YARININ BİTİMİYLE BİRLİKTE NETLİK KAZANACAK LİGDEKİ HEDEFİMİZ.

yigido Atilla
15.12.2007, 01:05
Başkanımızın Galatasarayı favori görmesi futbolcularımıza haksızlıktır bence. Ben futbolcularıma güveniyorum tabiki favorim kendi takımım demeliydi. O zaman Bülent Uygunda gs yi favori görsün, oyuncular bu durumda nasıl motive olur, kendilerine güvenmeyen başkan. Keşke böyle söylemeseydi.

Sivasspor lider olmus olsa bile Macin favorisin galatasaraydi. Bügün Alisamiyende Sivasspor degilde FB,BJK olmus olsa bile yine macin favorisi Yine GS olacakti... Favori demek yenilecegiz anlamina gelmiyor !!!!!! Baskan Dogruyu söyledi bunda futbolcular ve takimina Güvenle hic bir alakasi yok. Mac Alisamiyen ve deplasman maci karsimizda Süperligde yanilmiyorsam 16 kez sampiyon olmus bir takimla oynuyoruz.insallah Sivasta bu galatasarayi kedi gibi miyavlatip macin rövansini aliriz..

SeraX
15.12.2007, 12:15
VaLLa Transfer sart oldu gibi... SakatLıklar cogaldı...

Yigido_Burak
15.12.2007, 12:46
Alacakları Futbolcu Karsılıgında Tatmin Edici ßir Şart Olursa Neden Olmasın Gurur Duyarız.Takımımızdan Büyük Takıma Futbolcu Vermek Gurur Verici ßir Durum..!