Orijinalini görmek için tıklayınız : M.YILDIZ GALATASARAYDA:(

hocaxxx
15.12.2007, 10:26
[B]Galatasaray, Sivasspor Kaptanı Mehmet Yıldız'ın işini bitirdi. Milli oyuncu için kulübüne 3.5 milyon dolar artı Mehmet Güven-Özgürcan ikilisinden biri verilecek
15.12.2007

Tribünde pazarlıklar
Sahada Galatasaray ile Sivassporlu oyuncular kıyasıya bir liderlik mücadelesi verirken, şeref tribününde başka bir mücadele vardı. Bu kapışmanın tarafları, iki takımın yöneticileriydi. Konu ise Sivasspor’un Kaptanı Mehmet Yıldız’ın transferi. İki takım yöneticileri, Yıldız için tribünde hararetli bir pazarlığa girişti. Kırmızı-Beyazlı kulübün yöneticileri, kendilerinden kaptanlarını isteyen Galatasaraylılar’a tekliflerini sundu: 3.5 milyon dolar ve Mehmet Güven-Özgürcan ikilisinden biri.

Geri adım atmadılar
Sarı-Kırmızılılar, hem fiyatı düşürmek hem de futbolcu vermeden işi bitirmek için uzun süre dil döktü, ama Sivaslılar’ın geri adım atmaya niyeti yoktu. Uzun süren pazarlıklarda alıcı değil, satıcının dediği oldu ve Galatasaraylı yöneticiler, Sivasspor’un isteğini kabul etmek zorunda kaldı. Buna göre Mehmet devre arasında Cim Bom’a imza atacak. Sivasspor, bonservis bedeli olarak 3.5 milyon dolar ve Mehmet Güven-Özgürcan ikilisinden birisini bonservisiyle alacak.

ARKADAŞLAR BU HABER DOĞRU MU YAWW HERYERDE YAZIYO AMA_?_

merkez_emre
15.12.2007, 10:39
dogru veya yalan ne farkederki görunen köy klavuz istemiyor...bir lider takımda olmayacak seyler yapıyoruz..kayseri 5 6 . sıradayken bıle en onemlı futbolcularını satmadi bizde satmamalıydık...onların daha fazla parası mı vardı ? hayır dunyanın parasını aldık dunya kadar puanımız var federasyondan bi dünya para geldi yayın gelirlerinden artan reklam gelirleri de cabası ama yok nedense hala para yok tutturmusuz her galibiyet sonrasi mehmeti satacaz satacaz demeyi...hayrettin de buyuk ıhtımal gidiyor devre arasında..

bravo gercekten bravo bi ınandıramadık kendımızı ligde sampıyonluk yada 2, 3, sırada bitirmeyi...bi diyemedik sampıyonluk ıcın varız demeyiz..gelecek tepkılerden korktu yonetım sampıyon olamadınız diyecek kesımden cekındı..ama farkedemediler ki biz 3 buyuk değiliz her sene sampıyonluk ıcın baslamıyoruz lige hiç kimsenin ama hiç kimsenın sonuc ne olursa olsun beceremediniz deme hakkı yok ! ! !

ben eminim ki bizim yerımızde hangı anadolu kulubu olursa olsun bızım yaptıgımız acemilikleri yapacagını sanmıyorum...Bir daha bu liderlik keyfi de zor gelir baska zamanlarda...

Peşinden koşacak Cesaretin Varsa
Bütün hayalleriniz gercek olur ! ! !

hocaxxx
15.12.2007, 10:47
Ama sanki Bülent hocanın düşüncesi daha iyi gibi ya. Yani oyuncu satıp tesisleşme anlamında avrupayla yarışmak. Belki de bu düşünce bizim için daha cazip. Çünkü şu bir gerçek ki BİZ ŞAMPİYON OLAMAYIZ en azından şimdilik. ama Avrupa yolunda bu şekilde de devam edebiliriz tabi birkaç iyi oyuncu takviyesi yaparak. Bence bu şekilde satılacaksa satılsın. Para da güzel oyuncu da(Mehmet GÜVEN)

EyüphanAydın
15.12.2007, 10:53
ya MEHMET YILDIZ GİTMESİN GİDERSE KÖTÜ OLUR YA

yerliturkuaz
15.12.2007, 10:55
BENCE BU İŞ DOĞRULUĞU YOK BU TÜR HABERLER İNANMAMALIYIZ

Agcalli
15.12.2007, 11:03
dogru veya yalan ne farkederki görunen köy klavuz istemiyor...bir lider takımda olmayacak seyler yapıyoruz..kayseri 5 6 . sıradayken bıle en onemlı futbolcularını satmadi bizde satmamalıydık...onların daha fazla parası mı vardı ? hayır dunyanın parasını aldık dunya kadar puanımız var federasyondan bi dünya para geldi yayın gelirlerinden artan reklam gelirleri de cabası ama yok nedense hala para yok tutturmusuz her galibiyet sonrasi mehmeti satacaz satacaz demeyi...hayrettin de buyuk ıhtımal gidiyor devre arasında..

bravo gercekten bravo bi ınandıramadık kendımızı ligde sampıyonluk yada 2, 3, sırada bitirmeyi...bi diyemedik sampıyonluk ıcın varız demeyiz..gelecek tepkılerden korktu yonetım sampıyon olamadınız diyecek kesımden cekındı..ama farkedemediler ki biz 3 buyuk değiliz her sene sampıyonluk ıcın baslamıyoruz lige hiç kimsenin ama hiç kimsenın sonuc ne olursa olsun beceremediniz deme hakkı yok ! ! !

ben eminim ki bizim yerımızde hangı anadolu kulubu olursa olsun bızım yaptıgımız acemilikleri yapacagını sanmıyorum...Bir daha bu liderlik keyfi de zor gelir baska zamanlarda...

Peşinden koşacak Cesaretin Varsa
Bütün hayalleriniz gercek olur ! ! !

Hemşerim iyi diyorsun hoş diyorsun ama evet Kayserinin dünya kadar parası var. Hatırlayın Kayseri Erciye veya Kayserispor mudyu bilmem ama ligden kalıp kalmama maçı vardı. Kayserili futbolculara şöyle bir prim usulu yapılmıştı; 500 milyarı çuvala koyup soyunma odasının duvarına astılar. Maçı alın ligde kalın 500 milyar prim sizin dedi yöneticiler. Peki bizim Sivasspora ne zaman prim verdiler ?? Daha dün burda haber vardı. Vali bey eğer GS maçını kazanırlarsa adam başı 1 milyar prim verilecekti. Başka bir habere rastladın mı ? Bülent hoca kesinlikle Mehmet Yıldızın yerini dolduracak futbolcu bulacaktır merak etmeyin. Takımda yeri dolmayacak tek futbolcu var oda Balili. Dünki maçta bunuda çok iyi gördük.

merkez_emre
15.12.2007, 11:34
Hemşerim iyi diyorsun hoş diyorsun ama evet Kayserinin dünya kadar parası var. Hatırlayın Kayseri Erciye veya Kayserispor mudyu bilmem ama ligden kalıp kalmama maçı vardı. Kayserili futbolculara şöyle bir prim usulu yapılmıştı; 500 milyarı çuvala koyup soyunma odasının duvarına astılar. Maçı alın ligde kalın 500 milyar prim sizin dedi yöneticiler. Peki bizim Sivasspora ne zaman prim verdiler ?? Daha dün burda haber vardı. Vali bey eğer GS maçını kazanırlarsa adam başı 1 milyar prim verilecekti. Başka bir habere rastladın mı ? Bülent hoca kesinlikle Mehmet Yıldızın yerini dolduracak futbolcu bulacaktır merak etmeyin. Takımda yeri dolmayacak tek futbolcu var oda Balili. Dünki maçta bunuda çok iyi gördük.

sen eğer kalkıp liderken devre arasında 4 5 tane futbolcunu gonderırsen o takım değil sampıyonluk uefaya bile zor gider gelen futbolcuların kalitesi ne olursa olsun takıma alısana kadar lig biter bi işe yaramaz yaptıgın transfer..he derseniz ki alltan futbolcular var oda olmaz dun sezeri aldi yeni yıldız adayımız ama ben pek bi yıldız olarak goremedım ufak bi kac poziyon haricinde bir cok top katırdı en onemli yerlerde...
ha paran mı yok hangı futbolcu bu takımda oynamak ıstemez 1 2 mac almazsın paranı uefa ya gittinde faiziyle alır oturursun kenara yok eger futbolcun illa para mı diyor..otobusunun acelesi yok alırsın bi mıktar o paradan dagıtırsın topcuna

puar
15.12.2007, 12:02
dert etmeyin başkan ve hocamız sivasspor için hayırlısını yapar eğer satıacaksa satar alınacaksa alır.

oguzhan_1616
15.12.2007, 12:05
ya inanmayın bunlara kaç kere bunun gibi haberler çıktı ve kulubümüz yalanladı

astaravisa
15.12.2007, 12:40
bu şekilde mi şampiyon olacağız:confused:
bu kafayla şampiyonluk hayal. korkum o ki 2. yarı düşüşe geçeceğiz.