Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPOR TV KURULSUN

ertor58
30.12.2007, 20:42
UYDUDAN YAPAN SİVASSPOR TV KURULSUN HATTA TV58 SATIN ALINABİLİR. BÖYLECE SİVASSPOR HAKKINDA İLDEKİ DİĞER SPOR FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİMİZ OLUR HEMDE 3. BÜYÜKLERDEN SONRA 4. BÜYÜK OLARAK TV Sİ OLAN TAKIM OLURUZ. BU KANAL ARACILIĞI İLE SİVASSPOR LİSANSLI ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPILABİLİR.TÜM DÜNYAYA TELE SATIŞ YAPILIR. ALINAN REKLAM GELİRLERİ. LİSANSLI ÜRÜN SATIŞLARI İLE BİRLİKTE. YARDIM KAMPANYALARI SÜREKLİ HALE GETİRİLİR. HERGÜN GÜNDE 2 SAAT CANLI YAYIN İLE YARDIM KAMPANYASI 365 GÜN DEVAM EDER. VE SİVASSPOR KENDİSNE SÜREKLİ GELİR ELDE EDECEĞİ BİR KAYNAK YARATMIŞ OLUR.

BU TV 7 MİLYON SİVASLIYA VE SİVASSPORUMUZA YAKIŞIR OTOBÜS KAMPANYASI KADAR HATTA ONDAN DAHA VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLUR. LÜTFEN SİZDE BU ÖNERİYİ DESTEKLİYORSANIZ BURAYA FİKİRLERİNİZ BEYAN EDİN. AKSİ TAKDİRDE BU TAKIMA SÜREKLİ GELİR KAYNAĞI YARATILMAZSA DÖNEMSEL OLARAK YAPILAN YARDIMLAR GELİP GEÇİCİ OLACAKTIR. GELECEĞİN ŞAMPİYONU İÇİN ŞAMPİYONA YAKIŞIR SİVASSPOR TV KURULSUN.

kösedağlı
30.12.2007, 20:44
sürekli takip edebilceğimiz tv bencede süper olur yada dediğin gibi tv 58 yada başka bi tv güzel olur

omercoskun
30.12.2007, 20:45
şu an böyle bir iş için çok erken kulubün daha önemli işleri olduğu kanısındayım

ertor58
30.12.2007, 20:52
şu an böyle bir iş için çok erken kulubün daha önemli işleri olduğu kanısındayım

BU BİZİM İÇİN BİR LÜKS OLMAKTAN ÇOK TAKIMA SÜREKLİ GELİR SAĞLAYACAK ÖNEMLİ BİR PROJEDİR. BURDAN ELDE EDİLECEK GELİRLER İLE TAKIMIN BİR TAKIM İHTİYAÇLARI KARŞILANABİLİR.

SADECE BUNUNLA KALINMASIN STADYUMUN ALTINDA BİR PARK VAR YAN TARAFIDA BOŞ ORAYA DA BİR OTEL YAPILSIN GELEN TAKIMLAR VE TARAFTARLARI BU OTELDE MİSAFİR EDİLSİN BUNUN YANI SIRA BURALARA SİVASSPOR ÜRÜNLERİ SATAN MAĞAZALAR İLE FASTFOOD BÜFELERİ KURULSUN. BUNLARDA SÜREKLİ GELİR AÇISINDAN ÖNEMLİDİR. BU OTELİN YAPIMI İÇİN ŞEHİRDEKİ MÜTEAHHİTLERİN İL ÖZEL İDARESİNİN VE BELEDİYENİN YARDIMI TALEP EDİLSİN. TESİSLERDE OLDUĞU GİBİ.

UNUTMAYALIM BÜYÜK BAŞARILAR BÜYÜK İŞLERLE GELİR. SİVASSPOR KURUMSALLAŞMALIDIR. BUNUN YOLUDA SÜREKLİ GELİRDEN GEÇER.

BU SÖYLEDİKLERİM YAPILSIN BURDAN GELEN GELİRLERLE DEĞİL OTOBÜS UÇAK BİLE ALIRIZ BU TAKIMA. :-)

omercoskun
30.12.2007, 20:57
iyi ama senin bu söylediğini büyük takım diye bildiğin 3 ler bile bu kadar büyük oldukları halde bu kadar taraftarı ve desteği olduğu halde gelir kapısı olarak kullanamıyorlar sadece biraz fb diğerleri hikaye bende derimki daha pişmesi lazım sivasımızın şimdi olursa böyle bir tv işi katkı değil zarar yapar diye düşünüyorum.

zaralım 58
30.12.2007, 21:07
ASLINDA MANTIKLI BİR İCRAAT AMA MADDİ KAYNAK GEREKİR ONUDA İŞAMDAMLARIMIZ VE BİZLER BİRAZ ZOR YAPARIZ ÖNCE OTOBÜSÜ ALALIMDA GARDAŞ GERİSİ GELİR

ertor58
30.12.2007, 21:11
iyi ama senin bu söylediğini büyük takım diye bildiğin 3 ler bile bu kadar büyük oldukları halde bu kadar taraftarı ve desteği olduğu halde gelir kapısı olarak kullanamıyorlar sadece biraz fb diğerleri hikaye bende derimki daha pişmesi lazım sivasımızın şimdi olursa böyle bir tv işi katkı değil zarar yapar diye düşünüyorum.

NEDEN ZARAR ETSİN TV 58 YAYIN YAPIYO UYDUDAN ZARARINAMI ÇALIŞIYO? ZARAR ETSE ÇALIŞMAZ HERHALDE. HİÇ BİŞEY YAPMASA KENDİ KENDİNİ DÖNDÜRECEK BİR GELİRE SAHİP OLUR. TELEFONLA VE İNTERNET ARACILIĞI İLE LOGOLU ÜRÜNLERİN SATIŞI SİVASTA YAŞIYAN 300.000 SİVASLIDAN ÇOK DIŞARIDA YAŞAYAN 6.700.000 BİN SİVASLININ İŞTİRAK EDECEGİ BİR OLAYDIR.

samet yıldız
30.12.2007, 21:14
güzel fikir ama maddiyat gerektirir o da sivassporda az
ünlü işadamlar vb. ler yardım ederse belki olabilir

EyüphanAydın
30.12.2007, 21:29
BENCEDE ÇOK DOĞRU AMA HERŞEY MADDİYAT KARDEŞİM BE PARAN OILURSA HERŞEY OLUR AMA PARA OLMUYUNCA YİĞİDONUN BİLE BİLEĞİNİ BÜKÜYOR İŞTE AMA BİRAZ DESTEK TAM DESTEK OLURSA NİYE OLMASIN

sivas_kangallı
30.12.2007, 21:31
çok güsel olur olsa çeşke.......

yigidomustafa58
30.12.2007, 21:41
güzel bir fikir ama maddi durum yetersiz...

dülger58
30.12.2007, 21:45
İYİ GÜZEL KURULSUN GÜZEL.AMA SİVAS ŞU ANDA BİR OTOBÜSÜ ALAMIYOR BİLE.SİVASLI SAYISININ COK OLMASI MADDİYAT GETİRİSİNİN FAZLA OLMASI ANLAMINA GELMEZ.DAHA HALA BAZI SİVASLILARIN İKİNCİ TAKIMI SİVASSPOR.BİZİM SİVASLI İŞADAMLARIMIZ VEYA SİVASLI DURUMU COK İYİ OLAN İNSANLARIN ELİ SIKI.SİVASSPOR İNŞALLAH İYİ YERLERE GELİR DİYORUM..

ertor58
30.12.2007, 21:51
İYİ GÜZEL KURULSUN GÜZEL.AMA SİVAS ŞU ANDA BİR OTOBÜSÜ ALAMIYOR BİLE.SİVASLI SAYISININ COK OLMASI MADDİYAT GETİRİSİNİN FAZLA OLMASI ANLAMINA GELMEZ.DAHA HALA BAZI SİVASLILARIN İKİNCİ TAKIMI SİVASSPOR.BİZİM SİVASLI İŞADAMLARIMIZ VEYA SİVASLI DURUMU COK İYİ OLAN İNSANLARIN ELİ SIKI.SİVASSPOR İNŞALLAH İYİ YERLERE GELİR DİYORUM..

ARKADAŞLAR BUNDAN 10 YIL ÖNCE SİVASSPOR SÜPERLİGE ÇIKACAK VE İLK YARIYIDA LİDER BİTİRİP ŞAMPİYONLUĞA OYNUYACAK DESEM HEPİNİZ YİNE PARA YOK BU İMKANSIZ BU BİR HAYAL DİYECEKTİNİZ. SİVASSPOR İNANDI HEDEFLEDİ KOLLARI SIVADI VE BAŞARI GELDİKÇE MADDİ KAYNAKTA GELDİ. VE BUGUNLERE GELDİ. ŞİMDİ BU ÖNERİDE SİZLERE İMKANSIZ GİBİ GELİYOR. AMA BU SÖYLEDİĞİM ŞEY ENİNDE SONUNDA OLACAKTIR. BENCE GEÇ KALMADAN OLURSA DAHA İYİ OLUR. İSTEDİKTEN SONRA İNANDIKTAN SONRA BİSMİLLAh DEYİP O İŞE BAŞLADIKTAN SONRA GERİSİ GELİR. UNUTMAYIN BAŞLAMAK BİTİMENİN YARISIDIR. VE TAKIMIMIZIN SÜPERLİG LİDERLİĞİ GİBİ BU ÖNERİDE HAYAL DEĞİLDİR.

TEK YAPMAMIZ GEREKEN İNANMAK VE İSTEMEK. SStv

alem_halil
30.12.2007, 21:53
çok güzel düşünce bu seneyi şanpiyon oalrak kapatırsak gerçekten farklı bisavasspor olur herşeyi tam olur kanalıda olur heryerde lisanslı ürünüde olur önce şanpiyonluk inş olursak ozaman çok güzel olacak..

omercoskun
30.12.2007, 22:32
ARKADAŞLAR BUNDAN 10 YIL ÖNCE SİVASSPOR SÜPERLİGE ÇIKACAK VE İLK YARIYIDA LİDER BİTİRİP ŞAMPİYONLUĞA OYNUYACAK DESEM HEPİNİZ YİNE PARA YOK BU İMKANSIZ BU BİR HAYAL DİYECEKTİNİZ. SİVASSPOR İNANDI HEDEFLEDİ KOLLARI SIVADI VE BAŞARI GELDİKÇE MADDİ KAYNAKTA GELDİ. VE BUGUNLERE GELDİ. ŞİMDİ BU ÖNERİDE SİZLERE İMKANSIZ GİBİ GELİYOR. AMA BU SÖYLEDİĞİM ŞEY ENİNDE SONUNDA OLACAKTIR. BENCE GEÇ KALMADAN OLURSA DAHA İYİ OLUR. İSTEDİKTEN SONRA İNANDIKTAN SONRA BİSMİLLAh DEYİP O İŞE BAŞLADIKTAN SONRA GERİSİ GELİR. UNUTMAYIN BAŞLAMAK BİTİMENİN YARISIDIR. VE TAKIMIMIZIN SÜPERLİG LİDERLİĞİ GİBİ BU ÖNERİDE HAYAL DEĞİLDİR.

TEK YAPMAMIZ GEREKEN İNANMAK VE İSTEMEK. SStv

benim amacım yaptığın iş yanlış demek değil sadece yorumumu yapıyorum bak kendin diyorsun 10 sene önce sivas nerdeydi o zaman deselerdi bak sivas böyle olucak elbet zor diye düşünürdük ama bak zamanla nerelere geldi şimdi lider olduk diye onların yaptığı her şeyi yapamayız bu bir güçtür.bizde yaparız inşallah ama her şey sırayla kardeşim her şeyin zamanı var onların da illaki aklında bi gelir kaynağı yaratmak vardır. ama bence tv işi erken diye düşünüyorum.

cilgin_sivaslim
30.12.2007, 23:01
düsünce gercekten hem sivasspo hemde sivas icin güzel ve büyük bir olay ama simdi sivasspor bütcesini böle kurulus yada herhengi bir reklam icin harcamamasi lazim diye düsünüyrom. sivassporun basarisi icin transfer gereklidir destegimizi hic kesmeyelim .ANADOLUNUN KRALI GELIYOOOOOO

ertor58
31.12.2007, 08:28
düsünce gercekten hem sivasspo hemde sivas icin güzel ve büyük bir olay ama simdi sivasspor bütcesini böle kurulus yada herhengi bir reklam icin harcamamasi lazim diye düsünüyrom. sivassporun basarisi icin transfer gereklidir destegimizi hic kesmeyelim .ANADOLUNUN KRALI GELIYOOOOOO

istersek olur bence...4.büyük olmak istiyorsak şart. böylece sivasspor bazılarının ikinci takımı olmaktanda çıkacaktır.

handsome5867
31.12.2007, 08:52
satın alacak para var mı beyler kolay dı burdan yazmak söylemek

Divriği58-
31.12.2007, 10:38
Bİ İŞE YARAMAZ SİVASSPOR TV MAÇ GİTMEYEN ADAM AÇIPDA SİVASSPOR TV FALAN İZLEMEZ İZLESEDE BİŞEY OLMAZ GEREK YOK

TUNA_TNK
31.12.2007, 11:35
bENCEDE GÜZEL BİR DÜŞÜNCE AMA
BUGÜN SİVASSPOR BU KADAR GÜZEL YERDEYKEN SAHİP ÇIKMAYAN
SAHTE SİVASLILAR TV KURULUNCA YARDIM YAPACAKLARINIMI ZANNEDİYORSUN VEYA LİSANLI ÜRÜN DİYORSUN SİVASIMIZDA BİLE LİSANLI ÜRÜNÜ BULMAK ÇOK KOLAY MAÇA GELEN 15 BİN KİŞİNİN BELKİDE 5 BİNİNDE ANCA VARDIR BU ÜRÜNLERDEN O YÜZDEN TV İÇİN DAHA ÇOK ERKEN,BİRDE SİVASSPORUMUZUN MARŞLARININ YER ALDIĞI CD ÇIKSIN DİYE HERKES ÇOK UĞRAŞTI ÇOK TALEP VARDI CD ÇIKARTILDI AMA KİMSE ALMADI :):):)

Yigido_Burak
31.12.2007, 12:15
UYDUDAN YAPAN SİVASSPOR TV KURULSUN HATTA TV58 SATIN ALINABİLİR. BÖYLECE SİVASSPOR HAKKINDA İLDEKİ DİĞER SPOR FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİMİZ OLUR HEMDE 3. BÜYÜKLERDEN SONRA 4. BÜYÜK OLARAK TV Sİ OLAN TAKIM OLURUZ. BU KANAL ARACILIĞI İLE SİVASSPOR LİSANSLI ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPILABİLİR.TÜM DÜNYAYA TELE SATIŞ YAPILIR. ALINAN REKLAM GELİRLERİ. LİSANSLI ÜRÜN SATIŞLARI İLE BİRLİKTE. YARDIM KAMPANYALARI SÜREKLİ HALE GETİRİLİR. HERGÜN GÜNDE 2 SAAT CANLI YAYIN İLE YARDIM KAMPANYASI 365 GÜN DEVAM EDER. VE SİVASSPOR KENDİSNE SÜREKLİ GELİR ELDE EDECEĞİ BİR KAYNAK YARATMIŞ OLUR.

BU TV 7 MİLYON SİVASLIYA VE SİVASSPORUMUZA YAKIŞIR OTOBÜS KAMPANYASI KADAR HATTA ONDAN DAHA VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLUR. LÜTFEN SİZDE BU ÖNERİYİ DESTEKLİYORSANIZ BURAYA FİKİRLERİNİZ BEYAN EDİN. AKSİ TAKDİRDE BU TAKIMA SÜREKLİ GELİR KAYNAĞI YARATILMAZSA DÖNEMSEL OLARAK YAPILAN YARDIMLAR GELİP GEÇİCİ OLACAKTIR. GELECEĞİN ŞAMPİYONU İÇİN ŞAMPİYONA YAKIŞIR SİVASSPOR TV KURULSUN.

Garda$ Hoş Demişin İYi Demişsin Ama Bunu Yapıcak MAddi İmkan Nerde ßana Bunu Sölermısın İmkansızı İstiosun ßu Sezon ßeklemeyelım ßöle Seyler ßence..!

falcon58
31.12.2007, 13:09
SİVASSPOR A DESTEK İCİN KISA MSJ SERVİSİ BİRAN ONCE HAYATA GECİRİLMELİDİR...HERSEY SİVASSPOR İCİN...

Del Piero
31.12.2007, 18:28
şehirde dışında ve ülke dışında olanlar TV-58 izlesinler sivasta yaşayanlar ise SRT-tv58-sipas izlesinler yeterli zaten para yok kaç milyon dolar bir tv kurmak bilen varmı :)

balili_58_06
31.12.2007, 18:36
cooooook güzel bi proje iyi olue

ali_zara
31.12.2007, 18:36
yaa biz parasızlıkla ugrasırken siz diyorsunuz kanal58 alınsın sivasspor tv kurulsun arkadaslar ileride belki olur şimdi durun hele

ertor58
01.01.2008, 16:41
ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU SİVASSPORUMUZA YAKIŞIR TV ERGEÇ KURULUR İNŞALLAH.

scr
01.01.2008, 17:02
bence çok güzel olur yani artık desenize sivas artık 4. büyük olduk trabzon atıldı ve onun yerine sivas geldi

OLCAY_58_AKKUS
01.01.2008, 17:12
bu konuya sonuna kadar destek veriyorum

ofgurleyuk78
01.01.2008, 18:02
Arkadaşlar önce şu otobüs işini halledelim. Daha transferler, ödenmeyen taksitler.. Aceleye gerek yok. Yavaş yavaş.

Ertugrul
01.01.2008, 18:26
Çok ileriki zamanlarda olabilir ancak şu anda bu Tv bize biraz bol
gelir. Hele bir kendi yağımızla kavrulalım,Avrupa hedefimize
kavuşalım gerisi Allah Kerim.

FurkaN
01.01.2008, 18:34
Bence çok çok erken...
Daha zamana ihtiyacı var Sivasspor'un...
Böylesi işler akşamdan sabaha olmuyor...

Agcalli
01.01.2008, 18:55
Yav abicim biz daha takıma otobüs alamadık, nasıl Tv kurup ondan Sivasspora katkı sağlayacağız.

KURSUN58
01.01.2008, 19:16
ya bence taraftar olarak hemen yükseklerden ucmayalim... basarimizin kalici olmasi icin, saglam ve emin adimlar atmaliyiz.güzel seyler bunlar ama seneye biraz daha para kazanalim, uefadan gelir elde edelim. ondan sonra düsünülecek seyler bunlar

Buraq58
02.01.2008, 15:34
bencede hem diğerleri bizi daha ii tanırr

sivaslı 3558
03.01.2008, 14:25
tabi bir sivasspor tv olsa daha güzel olur aynı diğer takımların tv gibi(fb,gs,bjk tv) birde buna sivasspor tv olsa her yönden yardımcı oluruz

bitirim58li
03.01.2008, 14:27
en iyisi yapılsın zaten canım sıkılıyo

balili_58_06
03.01.2008, 15:09
coooook güğzel olur tv 58 sadece sporaktif ve haberlerden sonra sivasspora yer weriyo bencede bi sivasspor tv kurulsun

zaralıyiğido
04.01.2008, 00:05
gercekten cok olumlu şeyler oluyo ilk yarıdan sonra ama ikinci yarı farklı olucak onlenemz bi düşüş yasanıcak gibime geliyo inş yanılıyorumdur tv konusundada taraftarların sivassporlu oldunu hisetirmesi için gerekli

Buraq58
04.01.2008, 16:07
zaten kurulduya kanal58..:)...

scr
04.01.2008, 16:51
ben ce kurulsun sivasspor için güzel olur

GLoBe-Y-Gençlik
04.01.2008, 17:00
Evet Super Bır dusunc guzel olur

ofgurleyuk78
04.01.2008, 17:15
Arkadaşlar önce şu otobüs işini halledelim. Daha transferler, ödenmeyen taksitler.. Aceleye gerek yok. Yavaş yavaş.

Otobüsü hallettik. Şimdisıra transfer ve ödenmeyen taksitlere geldi. Acele yok yavaş yavaş.

BAYPİPO
04.01.2008, 18:20
Bir tv kanalı için şuan çok ama çok erken bunların ola bilmesi için önce bizlerin taraftar olarak klub ürünlerini almalı ve stadı doldurarak destek olmalıyız gerisi zamanla zaten gelir.

Buraq58
05.01.2008, 12:47
ofgurleyuk78 Kardeş!! Otobüsü Aldık...:D hayırlı olsun

sivas1980
05.01.2008, 14:20
tv cok guzel olur bu isten anlayan yardim edicek sivaslilar kesin vardir ve sivasin 1 sezonluk takim olmadiginida ispatlamis oluruz.her sezon sampiyonluga oynucaz

merkez_hakan
05.01.2008, 16:31
bencede cok super bı fıkır harıka olurdu.tum sıvaslılar sıvassporu burdan daha kolay takıp eder inş gercekleşir

belalı_yiğido58
05.01.2008, 17:42
.......TÜM SİVASSPORLULAR BAŞKA KANAL İZLEMEYİP YANLIZ BU KANALI İZLERLER BENCE KAMPANYAYA DESTEK VERELİM.......

SeraX
06.01.2008, 14:26
ASLINDA MANTIKLI BİR İCRAAT AMA MADDİ KAYNAK GEREKİR ONUDA İŞAMDAMLARIMIZ VE BİZLER BİRAZ ZOR YAPARIZ ÖNCE OTOBÜSÜ ALALIMDA GARDAŞ GERİSİ GELİR....

DogRu SöLemissin ''zaralım 58''

basel58
06.01.2008, 14:37
evet ya kurulsun gelecek icin iyi bir planlama olur hemde surekli takip ederiz takimimizi

istanbullumurat
06.01.2008, 15:07
ertor58 arkadaşım çokk doğru söylüyorsun diğer arkadaşlara sesleniyorum şu dünyadaki zenginlerin nasıl zengin olduğunu hiç düşündünüzmü ben size söyleyeyim ticaret yaparak alım-satım yaparak zengin oldular sivassporda bu işi ticarete dökerse inanın bana hem sivas kalkınır hem sivasspor kalkınır bi düşünsenize fenerbahçenin:fenerbahçe tv,fenerium'u var.beşiktaşın:beşiktaş tv,çarşısı var.galatasarayın:galatasaray tv,galatasaray storesi var.ve bu takımlar büyük takım ve hepsinin maddi durumu iyi çünkü ticaret yapıyorlar bu ertor58in kafası çalışıyor destekliyorum...

imranlıfm
13.01.2008, 21:49
KLUBUNUN SUAN DAHA ÖNEMLİ İŞLERİ VAR BENCE. PARASAL SORUNLARI ATLATABİLİRSEK HERŞEY BU TAKIMA YAKIŞIR....

DeliCeSev
13.01.2008, 21:54
ßenCede Biraz Daha Yiğidolarımız OturSun MAddi DurumLArı DüzelSin OlmiCak ŞEy Degil Saygılar..

farangıl
13.01.2008, 22:00
arkadaşımız gerçekten doğru söylüyor 7 milyon sivaslı var bu en büyük avantajımız sivasspor kanalını kursun

burak_baykal
13.01.2008, 22:15
ŞU ANDA EN ÖNEMLİ OLAN SİVASSPORA DESTEKLERİN ARTMASI GEREKEN OLANLAR NASIL :

1.SMS HATTI AÇILDI ORADAN DESTEK VERİLMESİ ÇOK BÜYÜK BİR DESTEĞİN GELMESİ BEKLENİYOR.KONTORLU OLANLARI NASIL YAPACAKLAR BİLEMİYORUM.
2.SİVASSPORUN MAÇLARINA GİDEREK OYUNCULARIMIZA DESTEK VEREREK DAHA İYİ OLACAĞINI İNANIYORUM.
3.SİVASSPORUN ÜRÜNLERİNDEN ALARAKDA SİVASA KATKILAR SAĞLAMAK YİĞİDOLARIN HER ZAMAN ÖNÜNÜ AÇACAKTIR.

BENİM DÜŞÜNCELERİM BUNLAR.SİVASSPORUN DAHA BÜYÜK DESTEKLERİN ARTIŞINDA DEVAM ETTİĞİNDE İSTER SİVASSPOR TV,DE KURULUR İSTER SİVASSPOR FM,DE KURULUR.AMA İLK ÖNCE SİVASLILARIN DESTEĞİNİN SÜRDÜRMESİ GEREKİR.İŞADAMLARININ DESTEĞİNİN DEVAMLI OLMASI GEREKİR.EN ÖNEMLİ OLAN SİVASLILARIN SİVASSPORA DESTEĞİNİN VERMESİ LAZIM YOKSA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ.

mesocan
13.01.2008, 22:16
peki bu tv kurulduğu zaman balili de bizi görecek miii??

Allah aşkına azcık gerçekci olalım.. bir otobüsü almak için kampanyalar yapıyoruz.. Takıma destek olmak için SMS kastırıyoruz.. TV olayını basit bişey mi sanıyorsunuz..

Bahsi geçen 3 takımın TV kanalları olabilir.. Çünkü bizim için hayati önemi olan paralarla o kulüp yöneticileri afedersiniz bi yerlerini siliyorlar..

Süper kenetlenen takımımızla güzel oyunumuzla birinci olarak kapadık diye bütün sivaslılarda fantastik bi hava esiyo..

Yok borsaya çıkalım.. Yok ronaldinyoyu alalım.. Yok şunu yapalım yok bunu yapalım..

Sivasspor'un ilk yarı bitimindeki basın toplantısını izlediniz mi TV58'de...

Ne kadar güzel bi toplantıydı... İçerik olarak..

Ya şekil olarak...

Tesislerin içinde salon gibi bir yer.. Afedersiniz küçümsemek değil bu takımımızı ama kıraathaneden bozmaymış gibi duran bi yerde masaların üstüne bayrakla örterek basın toplantısı yapıldı...

Fakiriz ama gururluyuz.. Buraya kadar da sorun yok.. Ama içinde bulunduğumuz maddi zorluklardan kurtulmadan fantazi kurmak için henüz çok erken...

Elbette bize herşeyin en güzeli yakışır.. Sahanın da.. Stadın da.. Tesisin de.. Otobüsün de.. TV'nin de.. Borsanın da...

Ama ne oldum demiceksiniz.. Ne olacam diceksiniz..

Ne oldum delisi olmadan elimizden geldiğince destek vermek düşer bizlere...

Sevgiler saygılar...

veysel
13.01.2008, 22:24
vallahi cok iyi olurda bu bize biraz lüks olmazmi? bizim 3 büyük dedigimiz takimlarin tv leri bile zarar ediyormus.sonu fiyasko olmasin fikrine saygi duyuyorum abi.

burak_baykal
13.01.2008, 22:31
ŞU ANDA EN ÖNEMLİ OLAN SİVASSPORA DESTEKLERİN ARTMASI GEREKEN OLANLAR NASIL :

1.SMS HATTI AÇILDI ORADAN DESTEK VERİLMESİ ÇOK BÜYÜK BİR DESTEĞİN GELMESİ BEKLENİYOR.KONTORLU OLANLARI NASIL YAPACAKLAR BİLEMİYORUM.
2.SİVASSPORUN MAÇLARINA GİDEREK OYUNCULARIMIZA DESTEK VEREREK DAHA İYİ OLACAĞINI İNANIYORUM.
3.SİVASSPORUN ÜRÜNLERİNDEN ALARAKDA SİVASA KATKILAR SAĞLAMAK YİĞİDOLARIN HER ZAMAN ÖNÜNÜ AÇACAKTIR.

BENİM DÜŞÜNCELERİM BUNLAR.SİVASSPORUN DAHA BÜYÜK DESTEKLERİN ARTIŞINDA DEVAM ETTİĞİNDE İSTER SİVASSPOR TV,DE KURULUR İSTER SİVASSPOR FM,DE KURULUR.AMA İLK ÖNCE SİVASLILARIN DESTEĞİNİN SÜRDÜRMESİ GEREKİR.İŞADAMLARININ DESTEĞİNİN DEVAMLI OLMASI GEREKİR.EN ÖNEMLİ OLAN SİVASLILARIN SİVASSPORA DESTEĞİNİN VERMESİ LAZIM YOKSA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ.

UTKUM_58
13.01.2008, 22:44
BENCE HIC GEREGI OLMAYAN BIRSEY O PARAYI HARCAYIP TV KURANA KADAR KULUBE YARDIM EN IYISI ZATEN SIVAS TELEVIZYONLARI SIVAS SPORA ONEMLI DERECEDE YER AYIRIYOR.tsk ederim

Paris58
13.01.2008, 23:10
ha hep bos seylerle konusuyonuz arkadslar.tv 58dogru duzgun yayin yamiyor program bulamiyor siz tvden bahsediyonuz
kulubun resmi sitesi dogru duzgun bir site yapamiyor siz tvden bahsediyonuz.sivasspor kulubu yana done para ariyor mac pirimlerini odeyemiyor siz tvden bahsediyonuz .kulup kendi urunlerini satacak bir magza acamiyor siz tv diyonuz sivasspor kendi stadini dolduramiyor tarftar gelip stadi doldurup destek vermiyor.7 milyon sivasli diyoruk gs fb bjk tutuyorlar sivas macinda siz daha diyonuzki sivassporun tv si olsun .lutfen ayaklarinizin uzerinde yuruyun.bulutlarin uzerinde yurumek daha cok erken sevgili yigidolar

antitoksidan
14.01.2008, 14:41
Evet bence de SİVASSPORTV kurulsun bjktv var gstv var fbtv var sstv olmalı:D:D:):)

cihat14535858
14.01.2008, 14:44
EVT SİVASSPOR TV YI ISTIYORUZZZZZ
YETKILILERIN HAREKETE GECMESINI ISTIYORUZZZZZZ....

myway
14.01.2008, 14:44
Bence tv kurulacak paraya transfer yapmak daha mantikli su an icin...:)

Del Piero
14.01.2008, 17:16
Bu konu harbi tartışılıyor yorumları okuyuncada baya güldüm :)

Arkadaşın biris diyor ki; sivaSSpor TV kurulunca BALİLİDE bizi görecekmi zuahaah :D

Melis58
14.01.2008, 17:30
bu iş için büyük paralar yatırımlar alt yapı lazım..

avsarli58
14.01.2008, 21:58
Evet
para para para varlıgı bır dert yoklugu kara :(

altuntas58
14.01.2008, 22:02

Size katılıyorum öyle tv almak calıştırmak gelir elde etmek kolaymı bence daha erken zamanla olabilir

SenSetik
16.01.2008, 00:00
Bu konu harbi tartışılıyor yorumları okuyuncada baya güldüm :)

Arkadaşın biris diyor ki; sivaSSpor TV kurulunca BALİLİDE bizi görecekmi zuahaah :D

buna gülünür abi
:D :D :D :D

..........................

burak_baykal
16.01.2008, 00:15
SİVASSPORUN DAHA BÜYÜK DESTEKLERİN ARTIŞINDA DEVAM ETTİĞİNDE İSTER SİVASSPOR TV,DE KURULUR İSTER SİVASSPOR FM,DE KURULUR.AMA İLK ÖNCE SİVASLILARIN DESTEĞİNİN SÜRDÜRMESİ GEREKİR.İŞADAMLARININ DESTEĞİNİN DEVAMLI OLMASI GEREKİR.EN ÖNEMLİ OLAN SİVASLILARIN SİVASSPORA DESTEĞİNİN VERMESİ LAZIM YOKSA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ.

tolgabozkurt
16.01.2008, 00:41
bence şimdilk gerk yok sivasspor kanalının kurulmasına 58 tv yetr

GLoBe-Y-Gençlik
17.01.2008, 20:54
Ins Ilerde Oda Olur Ama Herseyn Sırası Var

ÇALIŞIR
20.01.2008, 11:03
Daha takımımıza doğru düzgün destek veremiyoruz maddi sıkıntılar çok buraya kadar çok güzel bir şekilde geldik hele bir şampiyonluğu bir görelim gerisi elbet gelir.

batuhandan
20.01.2008, 11:09
Lider İstanbulda onurlu duruşunu sürdürürken Lig Tv maalesef büyüklüğü yerle bir olmuş kendi evinde GB Oftaş'a malup olan ve seyirciye hiçbir zevk vermeyen Karadeniz Lobisinin baskısı altında maçlar yayınlamaktadır. Türkcell Süper Liginin artık Ulusoy ve yandaşlarının baskısı altında kalmasına izin verilmemelidir, her takımın hakkı verilmeli ve canlı yayında verilen maçlardan bir tanesininde Lider Sivasspor'un zirve mücadelesine sahne olan maçı olmalıdır. Bütün kamuoyu Sivasspor'un başarısını alkışlayacağı yerde hala kokmuş bir takım ilişkilerin esiri olarak Trabzonspor'un küme düşme mücadelesini tüm Türkiyeye izletmeye hakları yoktur, hukuk ve adalet varsa bu hak Sivasspor'un Liderlik mücadelesinin naklen yayınlanmasındadır.

Bu sebeplerden dolayı Lig TV yi esefle kınar Sivasspor'lu taraftarlara karşı sorumluluklarını yerine getirmesini önemle kamuoyuna duyururuz.

KASİST Taraftar Grubu

www.kasist.com

Erol-Tan
20.01.2008, 11:12
BU BİZİM İÇİN BİR LÜKS OLMAKTAN ÇOK TAKIMA SÜREKLİ GELİR SAĞLAYACAK ÖNEMLİ BİR PROJEDİR. BURDAN ELDE EDİLECEK GELİRLER İLE TAKIMIN BİR TAKIM İHTİYAÇLARI KARŞILANABİLİR.

SADECE BUNUNLA KALINMASIN STADYUMUN ALTINDA BİR PARK VAR YAN TARAFIDA BOŞ ORAYA DA BİR OTEL YAPILSIN GELEN TAKIMLAR VE TARAFTARLARI BU OTELDE MİSAFİR EDİLSİN BUNUN YANI SIRA BURALARA SİVASSPOR ÜRÜNLERİ SATAN MAĞAZALAR İLE FASTFOOD BÜFELERİ KURULSUN. BUNLARDA SÜREKLİ GELİR AÇISINDAN ÖNEMLİDİR. BU OTELİN YAPIMI İÇİN ŞEHİRDEKİ MÜTEAHHİTLERİN İL ÖZEL İDARESİNİN VE BELEDİYENİN YARDIMI TALEP EDİLSİN. TESİSLERDE OLDUĞU GİBİ.

UNUTMAYALIM BÜYÜK BAŞARILAR BÜYÜK İŞLERLE GELİR. SİVASSPOR KURUMSALLAŞMALIDIR. BUNUN YOLUDA SÜREKLİ GELİRDEN GEÇER.

BU SÖYLEDİKLERİM YAPILSIN BURDAN GELEN GELİRLERLE DEĞİL OTOBÜS UÇAK BİLE ALIRIZ BU TAKIMA. :-)

İstanbul da da Sivassporumuzun lisanslı ürünleri satılan bir yer açılsın....

merkez_ismail
20.01.2008, 11:53
Su an için yapılacak bır proje deıl daha sonrakı asamalarda yapılabılır guzel bir fikir ...!

ertor58
21.01.2008, 20:30
burda en önemli sorun bu kampanyanın tanıtımının yeterince yapılamayışıdır sivasspor tv kurulsun derkende bu tür kampanyaların duyurulmasında geniş kitlelere ulaşılması maksadıyla söylemiştim tv58 bir kez canlı yayın yaptı bıraktı oysa her akşam yapsaydı her akşam en az 50 milyar toplarlardı. 10 günde otobüs parası çıkardı. yani sivasspora sivasspor tv şart. yoksa tv58 kurt böcek belgesel göstermeye ara vermeden devam ediyo. samandıra belediye başkanıda söyledi zaten çevremizdeki bir çok sivaslı bundan haberdar değil dedi. ahh ahh sivasspor tv olsa ne yardım toplanırdı.

xxsivaslı21xx
22.01.2008, 16:20
bence cok harıka olur zaten gurbetteyız tv58 kanalı var uyduda ada benım evde oldugum zamnlar çizgi fılm gosterıo iş adamları ve bızler bırlık olursak bununda ustesınden gelırız sivasspor içinde tm bır gelır kaynagı olur ama bunu içinde para gerekıyor once şampiyon olalım ALLAH IN izniyle sonra kendı gelır zaten hepınızı slmlıyorum ALLAH A emanet olun hemşerılerım

sivaslı_boy
22.01.2008, 16:41
NEDEN ZARAR ETSİN TV 58 YAYIN YAPIYO UYDUDAN ZARARINAMI ÇALIŞIYO? ZARAR ETSE ÇALIŞMAZ HERHALDE. HİÇ BİŞEY YAPMASA KENDİ KENDİNİ DÖNDÜRECEK BİR GELİRE SAHİP OLUR. TELEFONLA VE İNTERNET ARACILIĞI İLE LOGOLU ÜRÜNLERİN SATIŞI SİVASTA YAŞIYAN 300.000 SİVASLIDAN ÇOK DIŞARIDA YAŞAYAN 6.700.000 BİN SİVASLININ İŞTİRAK EDECEGİ BİR OLAYDIR.

ewet ya sivasspor tv kurulsun 24 saat izleyelimmmm arkadaşlarrr bu hem sivasa hemde sivasspora yararlı bir iş olur yap bunu mecnun başkan arkandayızzzz kredi kartı kadar önemli bu....

belalı_yiğido58
25.01.2008, 23:53
ÜÇ BÜYÜK WARSA TEK BÜYÜKTE SİVASSPOR......KAMPANYAYA DESTEK ÇIKALIM...

mesut_tncsvs
26.01.2008, 00:11
kardeş daha otobüs alamıyoruz t.v.yi nerden kuralım şimdi takıma getiri sağlıyıcak tesisler yapma zamanı t.v. açıpta masraf yapma zamanı değil

Şİmdilikte olucak birşey değil zaten kolay kolayda olmaz

mesut_tncsvs
26.01.2008, 00:13
bir otobüs alalım kampanyası başlattı destek hiçbir sivaslıya yakışmayacak kadar yavaş yürüyor.

t.v. kurmak içinde o kadar para zor daha düzgüb bir store yok sivasta nsl t.v. kurulsun dersin ben onu anlamadım

bahadır erdem
04.02.2008, 19:50
CANIM O KADAR PARAMIZ OLSA TAKIMI İHYA EDERİZ.

hackedby58
04.02.2008, 20:07
inşallah kardeş

BiZiM TeK BiR AdıMıZ vaR.eZaNLa okuNdU seLayLa BiTeceK!!!

emrahyerli
04.02.2008, 21:23
zaten biz 4. büyüğüz bunu tv kanalıyla ölçmek yanlış. Tabiki sivasspor'unda bir kanalı olması lazım bu hem sivasspor'a hem de tüm sivaslılara bir armağan olur

S1vasLee
04.02.2008, 21:48
aslında cok süper olur ilgililer lütfen sivassportv yapsınlar hatta orjınal urunlerını satsınlar 24 saat izlerim.

ercis
05.02.2008, 04:54
cok yerinde bir karar ve bunu gerceklestiren tum ekibi cani gonulden kutlarim.

şampiyon71
05.02.2008, 11:38
7 miyon dediğimiz sivaslı hemşehrilerimiz
15-20 bim sms atıyorsa işi ciddi düşünmek lazım.
öyle kolay iş değil
lafla peynir gemisi, ancak karadan suya iner. yüzmez.

ne oldum değil ne olacağız demeliyiz.
heyecan güzel ama , bunlar hemen yapalım edelim demekle olmaz.
daha sizin (lider takımın )futbolcunuza ödeyemediğiniz 12 maç başınız var.
istanbulda 2-5 trilyon vaad edilmiş, 600 milyar toplanmış .
aceleye gerek yok sorunları çöze çöze ...
sağlıklı adımlarla yürümeliyiz.
kör -topal değil.

Yeniçerİst
05.02.2008, 19:23
Önce ßi Takım Olarak ßütceyi qenişletelimde tv işi felan sonra olur

SenSetik
05.02.2008, 19:25
7 miyon dediğimiz sivaslı hemşehrilerimiz
15-20 bim sms atıyorsa işi ciddi düşünmek lazım.
öyle kolay iş değil
lafla peynir gemisi, ancak karadan suya iner. yüzmez.

ne oldum değil ne olacağız demeliyiz.
heyecan güzel ama , bunlar hemen yapalım edelim demekle olmaz.
daha sizin (lider takımın )futbolcunuza ödeyemediğiniz 12 maç başınız var.
istanbulda 2-5 trilyon vaad edilmiş, 600 milyar toplanmış .
aceleye gerek yok sorunları çöze çöze ...
sağlıklı adımlarla yürümeliyiz.
kör -topal değil.

ÖNCE SENİN GİBİLERİ BAZI ŞEYLERE İNANDIRMAMIZ LAZIM...İSTANBULDA SADECE BİR KİŞİ TEK BAŞINA 500 MİLYAR VERDİ, NE 600 MİLYARI...
ZAHMET EDİP BİR FORMA ALIRSA BÜTÜN SİVASLILAR MESAJ FALANDA İSTEMİYORUZ?

FORMAN ATKIN ŞAPKAN VARMI??
KAÇ TANE MESAJ ATTIN?
KAÇ MAÇA GELİP BAĞIRDIN?
ÖNCE AYNAYA BAKALIM SONRA BURADA SERT YORUMLAR YAPABİLİRİZ...
KANIMCA...............!!!!

sivasın1uşağıbg
05.02.2008, 19:38
yani bencede güzel olur ama zaten paramız yok bide tv ye verirsek hapı yutarız

SenSetik
05.02.2008, 19:52
yani bencede güzel olur ama zaten paramız yok bide tv ye verirsek hapı yutarız

bu olay çok zor ama hayal etmeden hiçbirşey olmuyor.....

ertugrulss
05.02.2008, 20:40
bencede biraz zor görünüyor ama gerçekten güzel olurdu olmalıda ya nasip belki ilerde olur neden olmasın :)

yigido_58_77
06.02.2008, 00:13
iyi fikir olabilir ama GS bile tv işini halledeli çok olmadı bir anadolu kulübünün hele çok zor hemde ilk tvsi olan anadolu takımı olmaya çalışıoz al sana bir başka zorluk daha.

ercis
06.02.2008, 00:44
tv gerekli dusunun tv'lerde buyuk paralar var. bir cok kulup tv sayesinde bir cok gelir elde etmektedir. bu o kadarda zor bir atil degildir. Dusunun kulubumuz tv kurdugunda gerek ilimizde vegerekse disarda sivas'a gonul bagi kurmus kisilerin reklamlar verme girisimleri ile kulubumuz buyuk bir gelir elde edebilir. ki eminimki ozellikle disardakiler reklam icin siraya girecektir....

ertor58
16.02.2009, 22:28
Üç büyüklerden sonra Bursaspor
16 Şubat 2009 Pazartesi 21:21
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ardından Bursaspor Kulubü de televizyon kurdu !.. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, bugün Bursaspor adına bir ilke daha imza attıkl

''Bursaspor TV'' projesinin uygulamaya koyulduğunu anlatan yazıcı, ''İstanbul kulüplerinde sadece 3 kulüpte olan kulüp televizyonlarının arkasından 4. olarak, ki biz 4. büyük olmaya namzet olduğumuz için, Bursaspor TV'yi hayata geçiriyoruz'' dedi.

Yazıcı, Bursaspor TV'nin internetten yayın yaparak faaliyete geçeceğini, daha sonra uydu aracılığıyla tüm dünyaya açılacak bir kanal olacağını belirterek, şöyle konuştu: ''Ümit ediyorum ki, herhalde özellikle Bursaspor sevdalısı olan herkesin çok hoşuna gideceği bir kanal olacak. Kulüple ilgili doğru haberleri, bazı aktiviteleri direkt olarak Bursaspor taraftarlarına, Bursaspor severlere ulaştıracağız. Böyle bir ilki gerçekleştirdiğimiz için son derece mutluyuz. Bursaspor TV, önümüzdeki aydan itibaren yayın hayatına başlayacak. Hayırlı olsun.''

Burssapor Kulübü eski yöneticilerinden, projenin kurucusu İnteraktif Medya A.Ş'nin sahibi Murat Yanıklar da projenin teknik detayları hakkında bilgi verdi.
Yanıklar, Bursaspor TV'nin, yenilikçiliği barındıran bir proje olduğunu dile getirerek, ''Bu proje, normal bir televizyon projesinin de biraz daha dışında. Bu sene özellikle medya dünyasında dijital platformların yanı sıra şimdi de IP tabanlı platformlar yayına geçecek'' dedi.

IP üzerinden yayın yapacak birçok kanal olduğuna değinen Yanıklar, şunları söyledi: ''İnternet TV dediğimiz aslında IP platformu üzerinde çalışacak bir yapı. İnternetten, cep telefonlarından mobil olabilecek her yerden izlenebilecek tarzda bir kurgu hazırlandı. Bu sene evlerimizdeki televizyonlardan internete bağlanıp, aynı uydudan izlenebilen platformlar gibi internet üzerinden televizyon yayınlarını izleyebilir hale geleceğiz. Bursaspor TV'nin temel altyapı yatırımı da bu. Çünkü televizyon dünyacılığında da medya dünyacılığında da özellikle bu tarafa doğru gitmekte. Uydu ise hali hazırdaki potansiyelini de elde tutmak için gereklilik olan bir yatırım. Bunla ilgili sadece lisans üzerinde çalışmamız kaldı. Onunla ilgili olan çalışma sonlanmak üzere.''

Bursaspor TV Genel Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Gerçeksi de 2 yıldır üzerinde çalıştıkları Bursaspor TV projesinin sonuna geldiklerini bildirdi.

Bursaspor TV'de çalışacak ekibin hazır olduğunu vurgulayan Gerçeksi, şunları kaydetti: ''Biz, internet tabanlı, geleceğe yönelik, Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir şeyi başlatıyoruz. Bugün Türkiye'de 3 kulübün televizyonu var. Biz, 4. televizyon oluyoruz ama konsept açısından Türkiye'de bir ilki yapıyoruz. Avrupa'daki yapıları inceledik. Sürekli onları takip ettik. Özellikle İngiltere'deki Manchester United, Arsenal kulüplerini örnek aldık.''
Yukarı
internetspor

ssk58
16.02.2009, 22:54
evet yönetim artık harekete geçmeli taraftarı ateşlemeli bence o kadar insan forma almak istiyor ama hala bir şube store internetten satış yapamadı taraftar takımdan haber almak istiyor yayın şart

FANATIK YIGIDO
16.02.2009, 23:06
vallaha cok guzel olur sivassporumuzdan habar almak icin aramadik kanal internet sitesi birakmiyorum hem reklamla hem tanitim icin yarayisli olacagina inaniyom tabi sizintercihiniz

onetanem58
16.02.2009, 23:26
OLsa iyi olur da... yapacak gucumuz yok bence kimse ole siparis veripte lisansli urun alacagini sanmiyorum simdilik ama sampiyon olursa alabilirler simdi bize kar getirecegi kanaatinda degilim acikcasi..

bielefeldli3458
28.02.2009, 10:58
güzel bir ben almanyadayim hep seyrederim buradada bir cok sivasli var hem sivasspor anadolunun sesidir seyirci kitlesi cok olur bence haydi sivas bu gün senin günü keske simdi istanbulda olsaydim bütün sivaslilara selam

yigidozan
28.02.2009, 11:26
bence öncelikle gollerimizi filan izleyebileceğimiz bi internet tv.si bile olsa yeter. zira herkeste lig tv yok.3 lig takımlarının bile maç özetlrini yayıladıkları internet sayfaları var ama bizde o bile yok maalesef

FANATIK YIGIDO
28.02.2009, 11:43
sivas sporumuz artik buyuk takim oldugunu iyice hissettirmeli bugibi calismalarla bazilarinin tesaduf dedikleri sivas spor tv yi izler tesaduf olmadigina onlarda kanat olurlar:D

mysuskunx
28.02.2009, 12:18
Kardeş TV58 Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanına Ait Satın alınma olmaz ama intenetten telesatış süper olur, ben herzman diyorum, akaryakıt,sigorta,inşaat,otopa rk gibi sürekliliği olan para sürkülasyonu olan alanlarda sivassporumun atağı olmalı tv için çok erken daha, istanbulda iyi kötü bir yerde bizim taraftar ürünelri satışı yapan ve tele satış yapacak bir yeri,miz mutlaka olmalı

delifisek58
28.02.2009, 12:18
geç bile kalındı çok güzel olur tabiki

oNuR
28.02.2009, 12:23
güzel olur tabiki ama bu işler o kadar kolay değil malesef...öncelikle sağlam bir alt yapı gerekiyor..daha sonra gerekli ekipmanlar kamera,stüdyo,ses ve görüntü mixerleri..ki bunlarda maliyeti ucuz olan cihazlar değil..burada calısacak insanlar..bitmedi uyduda yayın yapabilmesi icin ödenmesi gereken aylık kira bedeli..kısacası suan gereksiz bi proje..

19_19
28.02.2009, 12:41
Sivasta yerel tv lerin hali mağlumken sadece Sİvasspor üzerine bir Tv ne kadar sağlıklı olur tartışılır ama şu varki kesinlikle her büyük kulübün kendi Tv si mutlaka olmalıdır...

58zeyrek58
28.02.2009, 12:54
TV58 yayınının bir kısmını sadece SİVASSPOR için ayırabilir ve böylece gubetçi olarak daha fazla izleme şansı buluruz.Uyduda kanal açmanın belli bir maliyeti var sanırım.şimdi olmasa bile belki bir daha ki seneye daha faydalı olabilir diye düşünüyorum

Eyvaz94
28.02.2009, 12:55
daha cok erken....1-2 yila olur insallah..

ready
01.03.2009, 19:34
tv kurmak zahmetli iş tv58 sürekli tso başkanının reklamını yapacagına biraz da sivassporun reklamını yapsın açıyoruz hep yıldırımı övmeye başlıyorlar

myyiğido58
01.03.2009, 19:55
arkadaşlar şampiyon olalım onuda yaparız

kerami58
01.03.2009, 20:38
bence de çok erken olsa süper olur ama önce şampiyonluklar yaşamalıyız diye düşünüyorum..

hursit0658
01.03.2009, 21:16
bence yanlış bir düşüncee spor sahada yapılır bi kulubün tvyle ilgisi yok sitesi olabilir ama kanalı bence yanlış

salimm
02.03.2009, 22:40
süper bişey olur sivasspor tvsi maçtan önce canlı yayınlar maçtan sonra canlı yayınlar olur ve kulübe süper bir ek gelir olur.

Akartuna58
02.03.2009, 22:55
bence cok güzel fikir kesin kurulmasi lazim ama cok para istr

ÇAĞLAR GİYİM
02.03.2009, 23:37
guzel fikir sırasıyla her iş kolaylaşıyorrrrr sırasıyla

kahramanlar
10.03.2009, 22:10
ŞU ANDA GERÇEKTENDE ÇOK ERKEN AMA NEDEN OLMASIN SİVASSPOR DÜNYADADA TANINABİLİR

fatihtuztas
10.03.2009, 22:14
ya iyi güzel ama zaten tv 58 de sivasspor konusunda çok duyarlı.

hiko58
13.03.2009, 10:12
sivasspor tv nin olması tabiki güzel olur. en azından reklam gelirleri. yada daha fazla sivasspor haberleri. sivasın ve sivassporun tanınması konusunda baya yararlı olur. kanal 58 diyorlar ama proğramlarına bakıldığında ne derece sivas kültürünü yansıttığı tartışılır. köy kültürü ile sivas kültürünü birbirine karıştırmamak gerekir.

Sivaslikiz68
13.03.2009, 14:29
Gzell fikir àmà Cok erken ... fransadan Tv58 bile bakamioruz =(

Sivaslikiz68
13.03.2009, 14:30
Bide Sivas halaylarii gecermiss...

Sivaslikiz68
13.03.2009, 14:31
Biz burda internet ten bakioruzz daa babamgil tv den zor aliorlar haberlerii sivasspor sole Sivasspor Boyle

effenberg
13.03.2009, 16:13
TV den Önce Stad olmali.......

Tabiki daha ileri yillar da TV de olabilir ama suan önce Stad.

Murat ARICI
13.03.2009, 16:17
TV KURULSUN DİYENLERDENİM BENDE..

YigidoGenclik38
13.03.2009, 16:21
ztn tv 58 de is yok

dogru düzgün bi haber vermiyolar

sivasspor tv kurulsn diyenlerdenim

nL58
19.03.2009, 02:37
arkadaslar demesi kolay ama ne kadar tutar bir tv kanali hic bi bilginiz yok bu konuda.. ilk once stada ve cevresine onem verilmeli. Ama olsa kotu olmaz yani reyting ler ucar hatta :) ben burda Hollandada yasiyorum tv58 i izliyoruz arasira pek Sivasspora onem vermiyorlar gibi sanki.. Hatta forma atki felan satisi gercekten guzel bi fikir kanalda.. Ben sadece yazin veya kisin gelince aliyorum Sivasspor lisansli urunler. Geri kalan zamanda alamiyorum

SEVDAMSIN58
19.03.2009, 18:32
evet yakisir yigidolara bir tv kurmak insallah gerceklesir boyle bir sey

sivaslıkamber
19.03.2009, 18:39
TV DEN ÖNCE BİR STAD VE SAMPIYONLUK LAZIM O TV DE O ZAMAN DESTANLARIMIZI ANLATIRIZ

subasi29
22.03.2009, 01:48
bu konu kapanmasin daha cok gundemde kalsin ki biz taraftarlarin sesini duyuracak tv miz olsun

Siiivasliii
22.03.2009, 16:18
Cok güzel olur, keske olsa....

sivaslimete
22.03.2009, 17:25
TV DEN ÖNCE BİR STAD VE SAMPIYONLUK LAZIM O TV DE O ZAMAN DESTANLARIMIZI ANLATIRIZ

bencede kurulsun...

kambercim Bursasporun coku ahim sahin basarisi var cokmu güyel stadi var onlarda kuruyor tv bizde kursakcok güzel olur hem takimimizla ilgili son haberleri ögreniriz ve daha cok sey var bence cok güzel olur bu konu sabitlensin bence

gül5858
22.03.2009, 22:54
Evet Sivas tlv kurulsun dİYENLERDENİM:):)

ssk58
22.03.2009, 23:51
tv demek reklam demek tanınma demek büyüme demek bilgi demek bence iyi olur

hasan:)58
23.03.2009, 20:26
arkadaşlar yeni stadımız için hep birlikte çağrıda bulunalım yetkililere sesimizi duyuralım yeni stad çalışmamız ne aşamada ii forumlar saygılarımla hasan kaya

sivaslı msti
27.03.2009, 09:53
arkadaşlar bence sivasspor tv süper bir fikir ama çok icraat gerektirir bunun için biraz zamana ihtiyacımız var çünkü bu tv nin kurulması sivaspor un 4 büyüklerin arasına girmesi demektir ama yeni stad yapılsın bence sivaspor taraftarı süper olur ve sivasspor bu coşku ve heyecanla bizi istedigimiz yere götürür ve sivasspor tv de hazır olur inşallah

akif198258
30.04.2009, 16:04
cok güzel bir fikir birde sivasspor mağazası kurulmalı bence:D

Salim58
30.04.2009, 16:09
güzel fikir ama olmassada tv 58 daha ağırlıklı sivasspor yayınları yapsın düşüncem

sultansehir
30.04.2009, 16:42
TV gelir açısından çok önemli olur ama giderleri olduğunu da unutmamak lazım şu an GS tv ve BJK tv nin durumu ortada Doğan medya onları bıraktıktan sonra yeniden yapılanma oldu masraflar arttı canlı program azaldı. Tekrar yayınlar arttı. O yüzden şimdilik tv pek olur iş değil zaten dergimiz var kaç kişi abone tv isteyenlerden ben onuda merak ediyorum. Şimdilik net ve dergi yeter inş ilerki zamanlarda bir tv mizde olur ama zamanı gelince

kanquel
07.05.2009, 14:45
bencede tv daha erken gelen paralarla iyi oyuncular alınmalı ve para getirebilecek yerlere yatırım yapılmalı yoksa bu paralar yok olur gider

SavLo
07.05.2009, 19:18
arkadaşlar , abilerim , ablalarım

birazcık erkenden HAVALANMIYORMUSUNUZ ?

sivassporun tv ye ne ihtiyacı var ? varı yoğu bi branşı var ?

gs - fb - bjk nin var adama 3 büyüğün 50 tane braNŞI VAR

bence en başta adam akıllı sıtad yapılmalı

Hayatcoqqberbat
07.05.2009, 20:39
bir tv kurulması çok büyük maliyet geçen sene bunu gs ve beşiktaş bile kaldıramadı kiralarını ödeyemedikleri için binalarında atılma ve kapanma tehlikesi geçirdi bizim öncelikli amacımız markalaşma olmalı daha kendi formalarımızı bile bastırıp satamıyorken böyle yüksekten uçmanın anlamı yok zaten yerel medaymız yeterince olmasada bilgi veriyor takım hakkında

SavLo
07.05.2009, 22:54
bir tv kurulması çok büyük maliyet geçen sene bunu gs ve beşiktaş bile kaldıramadı kiralarını ödeyemedikleri için binalarında atılma ve kapanma tehlikesi geçirdi bizim öncelikli amacımız markalaşma olmalı daha kendi formalarımızı bile bastırıp satamıyorken böyle yüksekten uçmanın anlamı yok zaten yerel medaymız yeterince olmasada bilgi veriyor takım hakkında

Arkadaşım bir konu hakkında bilip bilmeden lütfen msj lar atma

1. GStv - BJKtv Borcundan Kapanm1. GStv - BJKtv Borcundan Kapanmadı.

2. Kanallar Doğan Yayın kuruluşu tarafından yayın yapılmaktaydı.

3. Doğan Yayın Gurubunun Vergi Borçlarından Dolayı Bazı Lisanssız Kannaları
Kapatıldı bu kanallar içinde bu 2 kanalda vardı.

4. Takım Kanalları Öyle ciddi bir paraya kurulmuyo sonuçda ulusal kanal değil
adı.

5. hangi takımlı olursan ol RAKİBİNİ AŞŞALAMA ok.

SavLo
07.05.2009, 22:56

Arkadaşım bir konu hakkında bilip bilmeden lütfen msj lar atma

1. GStv - BJKtv Borcundan Kapanm1. GStv - BJKtv Borcundan Kapanmadı.

adı.

5. hangi takımlı olursan ol RAKİBİNİ AŞŞALAMA ok.

metin 07
08.05.2009, 00:40
açılsın nede olsa artık dünya külübü olmaya adım adım ilerliyoruz..........

58ÖREN58
08.05.2009, 00:50
BENCE SİVASSPOR TV KURULSUN HEMDE UYDUDAN YAYIN YAPSIN SİVASSPORUN YARARINA OLUR BENCE ŞÜNKÜ REYTİNK OLAYI VAR GÜZEL POROGRAMLARDA İŞLENİRSE BENCE TUTAR

SavLo
08.05.2009, 06:52
arkadaşlar hepimiz isteriz olsun kurulsun ama şuan sivas sporun tv yemi ihtiyacı var ?

eyuphulagu
08.05.2009, 22:12
Gerçekçi olmak gerekiyor.Sivasspor tam olarak kurumlaşmadan;yere sağlam basmadan;geleceğini tam olarak garanti altına almadan;çok iyi bir altyapı kurmadan TV. den bahsetmemiz ne kadar mantıklı olur.Kaldı ki sivassporun henüz daha amatör şubesi bile yok.Olsa bile bu şubeleri kurmak;yönetmek ,ihtiyaçlarını kurmak o kadar kolay mı?Diyelim sivasspor tv yi kurduk.24 SAAT ne yayını yapacağız.Büyük kulüplere bile yeterince reklam verilmezken;sponsor bulunamazken biz nasıl bulacağız.Önce biz sivasspor olarak süper ligde yıllarca oynayalım;kendimizi ispat edlelim,kurumsallaşalım,gerçek taraftar olmayı öğrenelim;stadımızı tamamlayalım,diğer tesislerimizi ve altyapımıza gereken önemi verelim ondan sonra gerisi gelir diye düşünüyorum.Sivasspor buralara;bu günlere kolay gelmedi.Biz henüz daha süper ligde 4 yıldır mücadele ediyoruz.Bazı arkadaşlar büyük takımlara özenti duyuyorlar.Lütfen fazla hayaller kapılmayalım;biraz daha gerçekçi olalım.Ayağımızı yorganımıza göre uzatalım.herşey sivas için.....

öğrtmn58
08.05.2009, 22:16
zor bence bjk gs bile doğana geçti yapamadılar ayrıca biz msj kampanyası yaptık olmadı şampiyon olursak inş. o zaman belki olur

bayrak*61
08.05.2009, 22:47
çok güzel bir fikir bizim gibi uzakta olan taraftarların sıvas sporu daha yakından takıp etmesi için gerekli. ayrıca şehrinde daha ıyı tanıtımı olur.

SavLo
08.05.2009, 23:15
tv olunca siz sanıyormusunuz maçları yayınlıcak canlı yayın yapacak ?

hiçvbiri olmucak akşama dek eski maçları vercek

Siiivasliii
08.05.2009, 23:20
Aslinda güzel olur hayirlisi olsun

hhapy
13.05.2009, 19:38
3 Büyüklerin kanallarından bazıları doğru düzgün yayın yapamazken daha erken olduğu kanısındayım.Tabiki gerekli kaynak bulunursa tabiki kurulmalı.Kurulsun başka kanal izlemem:)

canimfeda58
18.05.2009, 18:18
bence konuyu kapatin... cok gereksiz olmus

cünki sivasspor'da tv kuracak kadar para var ama eyer tv ye verirse o parayi

nerden futbolcu alcaz... kamanan'i bile 200.000 $ a aldik

ya gercekden cok sacma olur.. tv 58 var zaten daha napcaginiz..

bence konu cöp

Kemalraik
21.05.2009, 14:48
Bencede Sivasspor TV kurulsun. Fener TV var, Galatasaray TV var, Sivas TV yok ama. Olması lazım.

oNuR
21.05.2009, 14:53
Bencede Sivasspor TV kurulsun. Fener TV var, Galatasaray TV var, Sivas TV yok ama. Olması lazım.

Yaa bırakın allah aşkına ne Tv si..Her şey tam da tv mizmi eksik.

abdullah58
21.05.2009, 15:29
Sivasspor cok basarili oldu sahip cikan varmiki
sivasspor tv ye sahip ciksinlar
7 milyon sivasli varmis unutun onlari
haftaya gs macinda gelsinle istanbulda 2 milyonu ali samiyeni cevirsinler bakalim sampiyonluga oynuyan takimin macina gelmeyen tv sini seeyredermi
bence gereksiz bir ugras derim

tuzlugollu
21.05.2009, 15:39
olmayacak bi proje degil ama kimse kusura bakmasin sivassporun ve sivasin okadar eksigi varki televizyona gelinceye kadar sms lampanyasini hatirlayin kac sivasli besliralik sms atti kaldiki biz lisansli urunleri tv den almaktan falan bahsediyoz oncelikle bilinclendirme faaliyetleri yapilsa tv den daha onemli gerekirse her hafta bir mahallede etkinlik yapilmali insanlar toplantilarda bir araya gelmeli sivas icin sivasspor icin ne kadar faydali olunabilecegi hakkinda bilgilendirilmeli insanlar amann bosver mantigindan kurtulmazsak bir degil yuz tv olsun ne farkeder oncelik egitimden yana olmali sivasliya sahip oldugu deger farkettirilmeli bu degerin adida SIVASSPOR iste ozaman sivasspor tv yede gerek kalmaz sivaslinin tv si stadyum olur her hafta maclarina gider alis verisini yapar....

58meksico58
21.05.2009, 16:35
evet butun takımınkı var bızımkınınde olması lazım ama bu hazmetirmemiz lazım herkese

Kemalraik
21.05.2009, 16:36
Ya, niye kurulmasınki, kurmak zor birşeymi? Bence güzel olur.

EceL
22.05.2009, 15:52
TV kurmak için sağlam finansman gerekli, kaldı ki Sivas'ın uyduda normal bi televizyonu bile tam randımanlı yayın yapamıyor. Sivas Store mağazasında bile sinek avlıyor. Gelir olmadan nasıl kurulucak. Sivasın yaptığı transferleri görüyorsunuz hep düşük maliyetli. 3-4 Sene daha var böyle bir sistem olması için. Tabi ki herkes ister tv olsun. İhtiyaçlar sonsuz, kaynaklar kıt..

navruz58
22.05.2009, 16:04
cok iyi olur süper olur sivasspor58

canimfeda58
22.05.2009, 17:01
bence kurulmasin ya.. ona paradami vercez

takima verelim daha iyi

Yigido5458
22.05.2009, 18:02
Yaa bırakın allah aşkına ne Tv si..Her şey tam da tv mizmi eksik.

aynen ya nedir bu tv merakı:D:D

caynina
22.05.2009, 19:28
olsun ya sivasspor tv iyi olur valla izleriz akşam sabah hep fb tv yi izlemekten sıkıldım.

YİĞİDO HAKAN
22.05.2009, 20:02
kardeşler ilk önce stat yapılsın bence? tv e çok zaman var

oNuR
22.05.2009, 20:14
Tv kurulsun diyen arkadaslar heralde kolay bişey sanıyor tv kurmayı..Zaten kurulsun diyenlerde genellikle Sivas dısından..Sivas dısından izlenebilmesi icin uyduya gecmesi lazım.Bunun icinde önce Rtük ten lisans almak gerekiyor.Bu lisansta bayaa yüksek bir mevla..Daha sonra Turksata verilen aylık kira bedeli,Stüdyosu,mixeri,kameras ı,işten anlayan elemanı derken buraya harcanacak para katlanarak artıyor..Ayrıca bir maçn özeti içinde Digiturk e yaklasık 5000 dolar ödemek gerekiyor..Neyse...Sözün özü Tv kurmak o kadar kolay değil..Aylık verilen kira ile her sene 1 oyuncu alınır.Tv projesi suan icin cok gereksiz bir projedir.!

**özgür58**
22.05.2009, 20:22
sivasspor tv güzel olur ama şimdilik tv 58 de sivasspora biraz zaman ayırsalar daha iyi olur bence

BataNay
26.05.2009, 10:22
napacan tv yi;tv kurmak çadır kurmaya mı benziyomuş.hayret ediyoruz hayrettttttttttttt bu mantığa bu görüşe hayretttttttttttt.sen daha emekliyon kardeşim,1903 1905 1907, 1967,istanbul bi dünya devi,sen neysin.cücük..hadi kur tv yi.ne işe yarayacaksa.mecnun başkan gittimi görürsün tv yi de takımıda..öyle kolaydı bu işler..

hacettepe1990
09.06.2009, 22:46
Sivasspor Tv kurulsa batmaması için gereken herşeyi yapacak çok insanımız war.yeterki kurulsun...

giants
09.06.2009, 23:43
Kanal 58 yürütenler zararinami yürütüyor? yoksa babasinin anasinin basi gözü icin sivaslilara bir kiyagimmi olsun diyor?

Böyle olmadigi kesin bir sey Bu konu icinde benim dikkatimi ceken yararlimi olur olmazmidan ziyade. insanlarin kendilerine ve yasadigi sehrin insanina olan inacsizligi ve umutsuzlugudur. ezberletilen olmazlar o kadar cok ki, bu cok üzücü. getiriler götürüler hesaplanir ondan sonra mantik icerisinde cevap verilir buna tamam denir ama cogulukla öyle yapilmiyor.Unutulmamaliki, ekonomik alanda basarili olamak istiyorsan cagin teknolojinin sundugu olanaklardan faydalanacaksin. ama önce insan faktörürü harekete gecireceksin, yani taraftarin gücünü aciga cikarip örgütleyeceksin kurumsal bir yapiya döneceksin. bunu yapma teknolojiden uzak dur insandan uzak dur. ozaman 20 milyon üzeri gelir elde etmis bir kulüp insanlarina umutsuzluk ve yokluk edebiyati yerine umud asilamalidir.birlikte basarma ruhunu asilamalidir.

subasi29
14.07.2009, 02:56
Kanal 58 sivasspor hakkinda birsey soylemiyor,yada iki dakika gosterip,cizgi filme devam ediyor,anlamadigim kanal acilmasinda bukadar dedikodu yapmnin geregi yok zaten bosuna calisan bisuru kanal var

subasi29
14.07.2009, 02:57
olsun ya sivasspor tv iyi olur valla izleriz akşam sabah hep fb tv yi izlemekten sıkıldım.

sen devam et izlemeye nasilsa enteres degil :D

tekdoktirin
14.07.2009, 03:00
T V 58 YÖRESEL ARKADAŞLAR AMA SIVAS SPOR ADINA BİR KANAL EVET YERİNDE OLUR DA KAYNAK LAZIM NERDE YOK YİNE YOK

ilhan581
31.08.2009, 22:14
Sivasspor Tv geliyor çok yakında..

Murat ARICI
31.08.2009, 22:17
MARKETİNG GELİRLERİ GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ GİRESUNDA YAŞAYAN BİR SİVASLI OLARAK BİR SİVASSPOR ELDİVENİ BİLE BULAMIYORUZ TV ÇOK ÖNEMLİ BİR ÇÖZÜMDÜR..

ilteriş58
31.08.2009, 22:25
sivasspor tv çok önemli bir aşama olabilir.
çok yararlı olacagını düşünüyorm.

yurtsall
01.09.2009, 15:23
bencede artık sivassporun maçlarını doya doya izleriz.o maçları tüm türkiye de izler.sizce nasıl olur.:D;):rolleyes::):confused ::D:rolleyes:;)

oNuR
01.09.2009, 15:26
bencede artık sivassporun maçlarını doya doya izleriz.o maçları tüm türkiye de izler.sizce nasıl olur.:D;):rolleyes::):confused ::D:rolleyes:;)

Yönetim 3 dakikalık maç özeti için digiturk e 10 bin dolar verirse doya doya izlersin :rolleyes:

yigidocengiz
01.09.2009, 15:27
hay aklını seviyi arkadaşım ya valla süper olur ha,trabzonlular da çatlar hasetlerinden:D:D:D

ShabbatShalom
01.09.2009, 16:02
Yönetimin Derdi Başından Aşmış TV kurmayı mı düşünsün

babapiton
01.09.2009, 16:23
Bursaspor'un tv si var bizim neyimiz eksik

enesarslan
01.09.2009, 17:15
sivasspor tv yakında kuralacağa benziyor, duyumlar var..:D:D;);)

sivastatlıbelam
01.09.2009, 17:34
kurulsa ve maçları canlı izlesek ne güzel olur.

yener_sahin
01.09.2009, 18:05
Resmi isnternet sitesinde sivassportv diye bir kısım olacak.Burdan başkanla onlıne görüşmeler sağlanabilecek,belli zaman aalıklarında futbolcuların açıklamalarını izleyebileceksiniz.

sivas caplanı
01.09.2009, 18:23

abdullah58
01.09.2009, 18:42
[QUOTE=ertor58;291695]UYDUDAN YAPAN SİVASSPOR TV KURULSUN HATTA TV58 SATIN ALINABİLİR. BÖYLECE SİVASSPOR HAKKINDA İLDEKİ DİĞER SPOR FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİMİZ OLUR HEMDE 3. BÜYÜKLERDEN SONRA 4. BÜYÜK OLARAK TV Sİ OLAN TAKIM OLURUZ. BU KANAL ARACILIĞI İLE SİVASSPOR LİSANSLI ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPILABİLİR.TÜM DÜNYAYA TELE SATIŞ YAPILIR. ALINAN REKLAM GELİRLERİ. LİSANSLI ÜRÜN SATIŞLARI İLE BİRLİKTE. YARDIM KAMPANYALARI SÜREKLİ HALE GETİRİLİR. HERGÜN GÜNDE 2 SAAT CANLI YAYIN İLE YARDIM KAMPANYASI 365 GÜN DEVAM EDER. VE SİVASSPOR KENDİSNE SÜREKLİ GELİR ELDE EDECEĞİ BİR KAYNAK YARATMIŞ OLUR.

TV kurmak bedavami oluyor
birak böyle bos seyleri
hadi kurdu kim seyredecek
sen bile seyretmezsin be
son avrupa sampiyonu sivasa gelmis
sivasla maci var sahada 10 bin kisi yok
sen gelmis tv istiyorsun
cok sacma bence

abdullah58
01.09.2009, 18:46
Bursaspor'un tv si var bizim neyimiz eksik

SENIN HABERIN YOK GALIBA BENCE TÜRKIYE LIGLERININ EN ATESLI TARAFTARI BURSA
SENIN SIVASLI TARAFTARINDA ÖYLE TAKIM RUHU VARMI
BAK 3 MAC YENILDIK BÜLENT ISTIFA DIYE BAGIRIYORLAR
BIZIM EKSIKIMIZ COK HEMIDE COOK
BURSANIN MACLARINA BAK BIRTANE FORMASIZ MACA GELEN TARAFTAR GÖREMEZSIN HERTARAF YESIL BEYAZ
BIRDE SIVASIN MACLARINA BAK TEK ;TÜK FORMALILAR
ONLARDA ORJINALDA DEGILDIR

subasi29
01.09.2009, 19:37
SENIN HABERIN YOK GALIBA BENCE TÜRKIYE LIGLERININ EN ATESLI TARAFTARI BURSA
SENIN SIVASLI TARAFTARINDA ÖYLE TAKIM RUHU VARMI
BAK 3 MAC YENILDIK BÜLENT ISTIFA DIYE BAGIRIYORLAR
BIZIM EKSIKIMIZ COK HEMIDE COOK
BURSANIN MACLARINA BAK BIRTANE FORMASIZ MACA GELEN TARAFTAR GÖREMEZSIN HERTARAF YESIL BEYAZ
BIRDE SIVASIN MACLARINA BAK TEK ;TÜK FORMALILAR
ONLARDA ORJINALDA DEGILDIR

dusunceme tercuman olmussun tesekkurler yorum icin

mustafa_kavak58
01.09.2009, 19:45
hele önce bi takimi kursunblarda ozaman tv kurulur bide taraftar önce kurulsun

crayz58body
01.09.2009, 20:34
BENCE ÇOK İYİ FİKİR...SİVAS SPORADA REKLAM GELİRLERİYLE BÜYÜK MADDİ DESTEK SAĞLAYACAĞINA EMİNİM...AYRICA SİVAS VE TÜRKİYE DIŞINDA YAKLAŞIK 6 MİLYON SİVAS LI BULUNUYOR...SİVAS VE SİVASSPOR HAKKINDA TAZE VE SICAK HABERLERE ANCAK BU ŞEKİLDE ULAŞILABİLİR...ÜÇ BÜYÜKLERİN TV LERİNDEN DAHA ÇOK İŞ YAPACAĞI KESİN...haydi hayırlısı SİVASLIYA YİĞİDOLARA YAKIŞIR...

oNuR
01.09.2009, 20:40
Televizyon sektörü içinde bulunan biri olarak çok zor ve gereksiz bişey diyorum

karakocyakup58
01.09.2009, 23:02
bu sene erken bence diger senelere veya sdadyumumuz yapıldıktın sonra düşünmeli

samet35
01.09.2009, 23:05
once takımı kurtarsınlar. tv icin daha cok erken

SiVaS oLeY
01.09.2009, 23:34
iyide kardeşim kim kuracak ki kurulacakta ne olacak daha siteleri gazetelerden aldıgı haberleri veriyosa tv58 kanalı sivassporlşa ilgili birlşey vermiyosa kanalı ne yapacak:mad::mad::mad::mad:

yigidocengiz
01.09.2009, 23:40
ya arkadaşlar yapmayın ALLAH aşkına bunlara gelene kadar akşam olur,bizim önce kümede kalmamız lazım bence.bak büyük takım olduk dedik şampiyonlar ligindende uefa danda trajik bi şekilde elendik(hocanın ve yönetimin yanlışlarını ayrı tutuyorum) şimdide şu üç büzükler gibi tv kurmaya kalkıyorum,yani ALLAH korusun bu sefenrde harbiden küme düşeriz demedi demeyin.bu takımın tek ihtiyacı olan şey üç tane adam akıllı transferdi ama iki tane yaptılar olsun,İNŞALLAH faydaları olur.yani tamam bu fikir çok güzel ama abartmayalım bence arkadaşlar

TheCyberTechno
03.09.2009, 12:50
kümeye düşmeyelimde tv yi boşverin inşallah bi sakatlık olmaz düşersek bence 1. lig artık hayal olur bize

ozbss07
03.09.2009, 13:05
güzel olur ama yanlş anlaşılmaya fırsat vermeden bütün transfer yaberlerini yönetimin açıklamaları böylece daha iyi şekilde değiştirilmeden elimize ulaşır güzel olur hemde gelir sağlar

oNuR
03.09.2009, 13:12
Yahu bırakın şu tv yi allah aşkına.Kolay bi iş değil tv kurmak.ayrıca gelir falan da sağlamaz.Sadece zarar olur

kocakss58
03.09.2009, 13:48
sivasspor tv si kurulsun,kurulmasına ama daha lisanslı ürünleri alamıyoruz pahalı diye,maçlarına gitmiyoruz yeniliyor diye,mesaj at 5058 kampanyasına destek olamıyoruz.tv kurduruyoruz.kendi kendimizi kandırmayalım.ayaklarımız yere bassın öncelikle....

turko H4as
03.09.2009, 13:52
wwalaa kurulsun bursaspor dan bizim neyimiz eksik bide sivascell de fena olmaz walla :):):D:D

anils
09.09.2009, 02:05
Şu an son derece gereksiz,ekonomik anlamda büyük olduğumuz zaman o da olur belki.

hamido42
16.09.2009, 10:57
wwalaa kurulsun bursaspor dan bizim neyimiz eksik bide sivascell de fena olmaz walla :):):D:D

Bırakın artık şu Trabzon özentisini . Adamlardan sonra yok 58 felan bize hiç yakışmıyo ...

hamido42
16.09.2009, 11:04
Sivasspor gibi dünyaya malolmuş bi takımın kendi yolunu çizmesi lazım ...

hunter
19.09.2009, 15:11
sivasspor web tv yayına girecekmiş ama ne zaman bilmiyom şuan yapım aşamasında

58zarali
19.09.2009, 15:18
şu durumda erken ve hatta biraz ütobik şeyler bunlar çünkü öyle bi tv kurulsa kaç kişi izleyecek te reklam alacak kendinin finanse edecek bundan başka daha önemli şeylerimiz var

oquzh4n58
19.09.2009, 15:43
Tabıkı ısterız Ama Cok GereksIz bız Daha 1mılyonluk oyuncu alamıyoruz 100 dolarlık adam Arıyoruz Sız Sıvasspor Tv Dıyorsunuz Bu kadar Da FazLa bence Cok erken

yigido_mami_58
19.09.2009, 17:00
gercekten süper bir fikir bunun uygulanmasını ve tabıkı falıyete gecmesını cok isteyenlerın basında ben vardırım ve sonuna kadar destek hemde sıvasspor için bi gelir kaynagı olur

oNuR
19.09.2009, 17:49
gercekten süper bir fikir bunun uygulanmasını ve tabıkı falıyete gecmesını cok isteyenlerın basında ben vardırım ve sonuna kadar destek hemde sıvasspor için bi gelir kaynagı olur

Sivasspor tv den gelir yapmaz! Aksine tv Sivasspora ekstra bir gider demektir.

tekdoktirin
19.09.2009, 20:15
TABİKİ KURULSUN AMA KAYNAK NEREDE ANKARADA DAYIMIZDA YOK NOLCAK ZOR GÖNÜLİSTER TABİKİ

efsane5858
19.09.2009, 22:11
sivassportv ye gerek yokki tv58 var en azindan radyo yayini yapabilirler bizide rakip takimin yaptigi yayina muhtac etmezler

metin_yilmaz
19.09.2009, 23:34
daha cok sac bas yolmak icinmi ah bülenttttt hoca ahhhhhh bize iki güzellikten birini yap yaaaa su takimi ayaklandir yadaaaaa nolur birak git

astaravisa
20.09.2009, 17:02
Tv kurmak okadarda zor değil. uyduda binlerce kanal var. zor bişi olsa okadar kanal olmazdı.
Sivasspor istesin en kralını kurar.
10 milyon Sivaslı o tv yi izlediğinde takımınada bağlılık artar. kimse fenerbahçeye özenmez. taraftarımız çoğalır.

oNuR
20.09.2009, 17:09
Tv kurmak okadarda zor değil. uyduda binlerce kanal var. zor bişi olsa okadar kanal olmazdı.
Sivasspor istesin en kralını kurar.
10 milyon Sivaslı o tv yi izlediğinde takımınada bağlılık artar. kimse fenerbahçeye özenmez. taraftarımız çoğalır.

Sivasspor Tv kurulduğu taktirde yönetimin Türksata vereceği kira ile her sene 1 oyuncu alır.Zaten kurulmasını isteyen arkadaslarımızın coğu Sivas dışında yaşayan arkadaşlar.Coğunun sebebi ise maçları izlemek,Ürün satışı vs vs . Ama o arkadaslar bilmiyorlarki Sivasspor tv nin 3 dakikalık özet görüntüleri yayınlaya bilmesi için digitürke 10 bin dolar verilmesi gerektiğini..

ready
20.09.2009, 17:09
tv 'e gelene kadar yapılacak çok iş var

astaravisa
20.09.2009, 17:12
tamam yapılacak çok iş var katılıyorum ama tv olsa o işlerin yapılmasıda kolaylaşır.
düşünsenize bütün sivaslılar takımını her an takip edebilir.
gazeteler geçen yıl bize sayfalarında yer veriyordu busene bahsetmiyolar bile.
tv miz olsa kim takar onları.
herkes takımından haberdar olur.
tv reklam alarak kendini finanse eder zaten.
sadece istanbuldaki sivaslılar bu tv yi kolaylıkla ayakta tutar.

oNuR
20.09.2009, 17:20
tamam yapılacak çok iş var katılıyorum ama tv olsa o işlerin yapılmasıda kolaylaşır.
düşünsenize bütün sivaslılar takımını her an takip edebilir.
gazeteler geçen yıl bize sayfalarında yer veriyordu busene bahsetmiyolar bile.
tv miz olsa kim takar onları.
herkes takımından haberdar olur.
tv reklam alarak kendini finanse eder zaten.
sadece istanbuldaki sivaslılar bu tv yi kolaylıkla ayakta tutar.

Tv nin uyduya vereceği kira bedeli ile her sene fazladan bi oyuncu alınır
Hedef kitlesi belli bir grup olan oluşuma fazla reklam verilmez
Kendisini amortide edemiz.Bu da Yetmedi; ekstra bir gider kaynağıdır

yiğidohalit58
20.09.2009, 18:14
sivas spor tv kurulursu bütün sivas camiasına hayırlı olsun

Kederli Yiğido
04.10.2009, 16:04
Bu tv olayında bir gelişme var mı?

yurtsall
29.10.2009, 12:54
bence sivasspor tv 58 le anlaşsın zaten tv 58 de hep reklam veriyo haberini yayınlasın arta kalan zamanda sivasspor hakkında yorumlar,maçlar konuşulsun
ama birde sivasspor maçları canlı yayınlanırsa artık rekomu kırar orasını allah bilir.:)

oNuR
29.10.2009, 13:02
bence sivasspor tv 58 le anlaşsın zaten tv 58 de hep reklam veriyo haberini yayınlasın arta kalan zamanda sivasspor hakkında yorumlar,maçlar konuşulsun
ama birde sivasspor maçları canlı yayınlanırsa artık rekomu kırar orasını allah bilir.:)

Her kanalın belli yayın politikası vardır.tv 58'de Sivassporumuz için zaten sporaktif programı bulunmakta.Bu program izleyiciyi tatmin edermi tartışılır.
Canlı yayın konusunda :) Söylediğiniz imkansız zira yayın hakları ihalesi bilindiği gibi maç maç değil bütün sezonu kapsayacak şekilde yapılıyo :) 3 dakikalık özetlerin ücreti bile yaklaşık 10 bin tl civarı.. :) Söylediğiniz şey güzel ama imkansız :)

Kemalraik
16.11.2009, 14:35
TV 58, ben en çok seyirettiyim kanaldır.

kiNgSiZe58
16.11.2009, 17:32
Bence tv 58 felan olmaz, Kendine has bir kanal olmasi lazim. Büyük takim olma yolunda bunlarada sahip olmamiz lazim. Ama bu simdilik biraz zor.. Sampion olursak neden olmasin :)))

gangster yigdo
16.11.2009, 17:48
ya ben ertor58 e katiliyorum eger yigidolar bir yerden gelir istiyorsa yapsinlar tabiki ilk basta maddi sorunlar olacak ama bunlar herseyi karsilar bence

gül5858
17.11.2009, 01:10
Çoğu arkadaşımızın dediği gibi bu şartlarda gerek yok.
Geçen yılki performasla Ligde kalıcı olma yolunda kendini kanıtlamIş olsaydı Sivasspor, neden olmasın derdik.
Lakin durum ortada daha acil düzelmesi gereken çok eksik yönlerimiz var şu an için gereksiz bir fikir.

tekdoktirin
17.11.2009, 02:08
EVET SIVAS T V KURULSUN DA KÜFFETİ VAR DİMİ YANİ SERMAYE NERDE ZENGİN LERİMİZ VAR DİMİ ,,,,,,,,,,,,,,, GÖNÜL İSTER

subasi29
18.11.2009, 23:13
tv58 dende bikkkkinlik geldi icerigi virt zirt adam akilli birseyler yayinlamiyorlar cizgifilm korsan film ivir zivir ha

eyupk
19.11.2009, 00:53
Aynen bende katılıyorum, SİVASSPOR TV KURULSUN.

tekdoktirin
19.11.2009, 02:49
İŞALLAH DA NASIL OLACAK KULÜP MÜ KURACAK BAYA BİR KÜFFETİ OLUR GALİ BA

58 SiVaS 58
19.11.2009, 10:57
kurulacakda ne olacak acaba tv58 diye bi kanal var ne zaman açsam belgesel,çizgi film,şarkı tamamen rezillik yahu hiç olmazsa hazırlık maçlarını yayınlayın sivassporun sivasspo tv kururlacakda ne olacak

fatihtuztas
19.11.2009, 12:34
başta tv 58 olmak üzere diğer yerel televizyonlarımız bu işi yapıyo sayılır zaten;ama direk sivasspor tv kurulursa hiç de fena olmaz yani.

kiNgSiZe58
15.12.2009, 18:09
Sivasspor TV kurulmasi lazim, SART !! EGer uyduda olmazsa bile Website üzeri olur. Yeter ve artar bize.. Yeterki bi TVmiz olsun

ready
15.12.2009, 21:02
kanal açmak o kadar da basit degil

alkmaarsc
16.12.2009, 14:20
bencede sivasspor tv sart sede o degil sivascell sivassporbonus her ilde sivasspor magazasi siavsspor icin kampanya duzenlese kotumu olur sivassporlu sporcularimizin iyi sarta sporlarini yapsa gelen misafir takim sivastan memnun kalsalar kotumu olu sivasspor gelir getirecek isler yapmaliyiz arkadaslar her sey sivas halki icin hersy sivasspor icin elele gonul gonule omuz omza birlik beraberlik zaman i

gangster yigdo
16.12.2009, 15:07
keske olsa böyle birsey ozman kalitemiz de anlanir

stain
16.12.2009, 21:56
aslında internet üzerinden yayın yapan bir web tv bize yeter.....

zamanla sivasspor büyüdükçe bunların hepsi de olacak.

subasi29
16.12.2009, 22:31
Tamam Bizim Butcemiz Gelirimiz Vs Yok...Tv Bize Agir Gelir Anladimda...Tv 58 in Yayinlarini izledikce insan Diyorki Bir Degisim Olsun Biktik Cizgi Film izlemekten Yayinlanan Programlar Tek Kelimeyle igrenc!!Sivasin Tabii Dogal Guzellilerine Hic Yer Vermiyor 2 dakikalik Spor Haberinin Ardindan Basliyor Sacmalamaya...

Melisa
16.12.2009, 22:45
Keşkeeeeeeeeeeeeeee.....ÇooOoO Kk güzel olurr...

caynina
23.12.2009, 00:00
öle burdan sölemek le olmuyor o yayın çok para ister biz 3 büyüklerle birlikte yürümemeliyiz biz yeni doğan bir takımız elbet gelir bizde sivasspor tv kurarız ama şimdi bunun sölemenin zamanı değil.

tekdoktirin
23.12.2009, 00:41
BENCE SİVASSPOR TV KURULSUN HEMDE UYDUDAN YAYIN YAPSIN SİVASSPORUN YARARINA OLUR BENCE ŞÜNKÜ REYTİNK OLAYI VAR GÜZEL POROGRAMLARDA İŞLENİRSE BENCE TUTAR

haloday58
23.12.2009, 03:06
arkadaşım çok güzel bir konuya değinmiş tebrik ederim neden kurulmasınki uydudan yapılan yayınların pek bi maddi külfeti yoktur bisürü saçma sapan kanallar var bunun içinde sivasspor tv neden olmasın..buarada dipnot:sadece 3büyüklerin deil bursasporunda tvsi var :)

tekdoktiri
23.12.2009, 03:09
ASLINDA MANTIKLI BİR İCRAAT AMA MADDİ KAYNAK GEREKİR ONUDA İŞAMDAMLARIMIZ VE BİZLER BİRAZ ZOR YAPARIZ ÖNCE OTOBÜSÜ ALALIMDA GARDAŞ GERİSİ GELİR

ercan58.a
23.12.2009, 12:19
sivasspor tv kurulmasa bile yayın yapan memleketimizin tv leri diger konularda zayıf kaldıgı gibi sivasspor konusundada zayıf kalıyorlar,umudumuz memleketçi olmaları ve sivasla ilgili bütün konulara sivasspor başta olmak üzere 4 elle sarılmaları