Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Adsanse İle Takımımıza Yardım Edebiliriz...

ofozturk
31.12.2007, 09:07
Değerli site yöneticileri,
Benim acizane bir düsüncem var. bildiğiniz gibi birçok kesimden yardım kampanyası baslatılmış durumdadır. Site olarak sırf ziyaretçilerin gelmesinden dolayı sivassporumuza para kazandırabiliriz.
Sitenin birçok yerine Google Reklamları yerleştirebilirseniz biz ziyaretçiler reklamparı tıklayarak siteye para kazandırmış oluruz. Sitede bu google reklam gelirlerini takımımızın hesabına aktarabilirler bu sekilde devamlı kazanc getirisi olmus olur takımımızın.
eminim ziyaretçilerimizden birçogu bu reklamları tıklayacaklardır.

ofozturk
31.12.2007, 09:08
google adsense olacaktı baslık kusura bakmayın.

ofozturk
31.12.2007, 09:10
sitenin solundaki üyeler listesinin altında ve sağ tarafta da farklı site haberlerinin altında uygun yerler var. bu konuyu ciddi sekilde düsünmek gerekiyor kanımca.

zaralım 58
31.12.2007, 09:29
ASLINDA GÜZEL BİR DÜŞÜNCE ŞU YENİ REKLAMLAR ALINABİLİR.DEDİĞİN GİBİ İYİ DE GELİR OLUR

ofozturk
31.12.2007, 09:33
100 doların ustunde kazanc olursa ödemeleri aylık yapıyor google. 100-200 ne kazanılırsa kar kardır bence.

Divriği58-
31.12.2007, 10:40
BENCEDE OLABILIR NEDEN OLMASIN

ofozturk
31.12.2007, 11:33
site yöneticilerininde bu konuda görüşlerini ögrenebilir miyiz?

yigido_furkan
31.12.2007, 12:29
bncede cok güzel bir düşünce eger uygularınsa azda olsa takımımıza yarar saglar

puar
31.12.2007, 13:21
yumarta gelecek yerden tavuk esirgenmez.

ibrahim58-nl
31.12.2007, 13:50
Egerki uyeler ciddi bi katilim gosterirse, yani tiklamayi zahmet olarak gormeyip, bi gorev edinirse, aylik gelir daha fazla olacaktir.

guzel dusunmussun kardesim...

koz58
31.12.2007, 13:59
Peki bu sitenin giderleri nasıl karşılanıyor?bir tane reklam bile burada yoktur.Bildiğim kadarı ile senelerdir reklamsız bir site olarak devam ediyor.Böylesine büyük ve yoğun çalışan bir site normal bir hostda zaten olmaz.Kesin ayrı bir serveri vardır.
Buda sadece server parası ayda 400-500 ytlden az olmadığı kesin.

ofozturk
31.12.2007, 14:38
Egerki uyeler ciddi bi katilim gosterirse, yani tiklamayi zahmet olarak gormeyip, bi gorev edinirse, aylik gelir daha fazla olacaktir.

guzel dusunmussun kardesim...

site içinde eminim en az 40-50 kişi bunu bir görev olarak görecektir..:)

EyüphanAydın
31.12.2007, 14:44
BENCEDE MÜKEMMEL BİR FİKİR HER GİRDİĞİM SİTEDE REKLAM VAR BİZDE SENELİK REKLAM ALABİLİRİZ.GOOGLE OLSUN DİĞERLERİ OLSUN

ofozturk
31.12.2007, 15:19
Peki bu sitenin giderleri nasıl karşılanıyor?bir tane reklam bile burada yoktur.Bildiğim kadarı ile senelerdir reklamsız bir site olarak devam ediyor.Böylesine büyük ve yoğun çalışan bir site normal bir hostda zaten olmaz.Kesin ayrı bir serveri vardır.
Buda sadece server parası ayda 400-500 ytlden az olmadığı kesin.

sanırım site kurucuları kendileri karçılıyor.

sivas_kangallı
31.12.2007, 15:29
iyi bir düşünce.......................

koz58
31.12.2007, 15:29
sanırım site kurucuları kendileri karçılıyor.

Peki kim bu site kurucuları?Merak ettim doğrusu,bu Sivas aşıklarını.Burda birtane reklam veya gelir getirecek bişey görmedim.Senelerce bu kadar masraf pes doğrusu.Server haricinde sitenin bakımı güncellenmesi,yenilenmesi,heps i dünya kadar para tutar.Bu sitenin giderlerinin Antunun giderlerinden farklı olmadığını düşünüyorum.Çünkü ben Antu daki giderleri çok iyi bilen birisiyim.Yakın arkadaşlarım orada görevliler.

ceza_tolga_rep
31.12.2007, 15:34
www.sivasspor.com un ne faydası var sivasspora buda tartışılmalı?byük paralar döüyor bu işte çünkü..

ofozturk
31.12.2007, 15:39
Peki kim bu site kurucuları?Merak ettim doğrusu,bu Sivas aşıklarını.Burda birtane reklam veya gelir getirecek bişey görmedim.Senelerce bu kadar masraf pes doğrusu.Server haricinde sitenin bakımı güncellenmesi,yenilenmesi,heps i dünya kadar para tutar.Bu sitenin giderlerinin Antunun giderlerinden farklı olmadığını düşünüyorum.Çünkü ben Antu daki giderleri çok iyi bilen birisiyim.Yakın arkadaşlarım orada görevliler.

Rüstü Elmas ve Ayhan Bayrak sanırım. dediğin gibi büyük fedakarlık sonucu kurulmuş bir site. kimse gelmedi site yöneticilerinden.

ofozturk
31.12.2007, 15:41
www.sivasspor.com un ne faydası var sivasspora buda tartışılmalı?byük paralar döüyor bu işte çünkü..

güzel bir tartışma konusu olur.

koz58
31.12.2007, 15:42
Anlatta bilelim,nasıl büyük paralar dönecekki?Reklam yok,üyelerden para alınmıyor.Nasıl olacak bu iş?Nasıl nerden para kazanacakki bu site?

ofozturk
31.12.2007, 15:45
www.Sivaslilar.Net sitesine de aynı sekilde sivasspora aktarılmak kaydıyla reklamlar konabilir.

Ertugrul
31.12.2007, 16:19

Sitenin Sivasspor'a ne faydası var demek,taraftarlarımızın haber alması,ortak bir sitede hep beraber birlik ve beraberlik içinde olması,fikirlerini paylaşması,internet oretamında diğer takımların bir çok sitesindense Sivassporumuzun sitesinin kapsamlı ve iyi olmasının hiç bir önemi yok mu sana göre...

Bi çıkarmışsın büyük paralar dönüyor diye,nerde dönüyor bu paralar bilgi verde bizde bilelim,reklam geliri mi var,yoksa sen üye olurken senden üyelik ücretimi aldılar.

Aslında bir yönden haklısın para dönüyor sitede ama gelir olarak değil gider olarak dönüyor,aylık server ücretinin parası var ve Rüştü Elmas tek başına bu ücreti karşılıyor,tek derdi var Sivasspor sitesi daha kaliteli yayın yapabilsin,çıktığımız bu yolda sağlam gidebilelim diye çabalıyor. Sivasspor.com un ve diğer sitelerinin tüm giderlerini Rüştü ağbi tek başına karşılıyor.

Forum yöneticiler olarak bizler sadece burada forum düzenini oluşturmaya çalışıyoruz. Kendi internet ücretim dışında siteye tek kuruş harcamıyorum,bir iddiada bulunurken biraz daha dikkatli olun.

Çamur at izi kalsın hesabına girmeyin buna izin vermeyiz. Evet bu sitenin aylık masrafları var ve düşündüğünüzden daha fazla bir miktar bu,çünkü çok kaliteli bir siteye sahibiz bakın bakalım taraftar siteleri arasında üye sayımızla,kalitemizle,güncelli ğimiz ile niye üst sıralarda yer alıyoruz. Bu başarıda en büyük pay Rüştü Elmnas'a aittir. Sivasspor.Com bir aile gibidir,çok tecrübeli üyelerimizde yeni üyelerimizde burada ki samimiyeti,sıcaklığı huzuru bilirler.

Bu yazdıklarımdan belki Rüştü ağbide rahatsız olacaktır ama yazmak zorundayız,herkes bilsin bu tür saçma sapan suçlamaların aslının asdarının olmadığını. Eskiler Marifet İltifata Tabiidir der. Sitemizin kıymetini bilelim,emeğe saygılı olalım,Hepimizin ortak paydası olan Sivasspor ismini bu kadar güzel tanıtan,takım hakkında haberleri bulduğumuz,fikirlerimizi beyan edebildiğimiz,düzeyli,küfürsüz ,hakaretsiz bir ortamı sağlayanlara en azından bir teşekkürü çok görmeyelim.

cemelli58fr
31.12.2007, 16:34
arkadaslar benim kaldigim bolgede yani fransada 85% imiz sivasliyiz ve cogunlugunun sukur insaat sektorunde sirketleri var insallah onlarla konusacagim buraya onlarin reklami verilir buraya eger mumkunse hem onlar icin ii olur hemde yigidolarimiz icinde

çirkinkral
31.12.2007, 18:51
Site gayet düzeyli ve başarılı,emeği geçenleri tebrik ediyorum. Böyle kaliteli bir siteyi reklam geliri olmadan ayakta tutan Rüştü Elmas'ıda kutluyorum. Hatta daha kaliteli hizmet verilecekse siteye reklamda alınmalı daha profesyönelce çalışılmalıdır. Bu kadar emek harcanıyor halen çıkıp şöyle böyle diyerek suçlayanların derdi nedir anlamıyorum.

koz58
01.01.2008, 00:09
Bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen yazsınlar.

yusuf_yusuf
01.01.2008, 00:14
evet belkı bıseler olabılırrrrrrr

BAYPİPO
05.01.2008, 14:05
Gerçekten bir katkı olarak güzel bir fikir ama bunu önce site kurucularının kabul etmesi gerek ki bu güne kadar site masraflarını karşılamak için bile bu yola başvurmamışlarsa onların bu kararınada saygı duymak lazım.sonuçta bir çok tararftar sitesinden daha iyi ve güncel bir sitemiz var Emeği geçenlere teşekkürler.

SenSetik
24.01.2008, 13:46
bu konu açılmış ama konu bir kenara atılmış gözüküyor. Sevgili Rüştü abimiz bize böyle bir site kurulmasında öncü olmuş emeğine yüreğine sağlık..bu işlerden anlayan birileride en azından mesaj yoluyla abimizi veya diğer site yöneticilerini bilgilendirse bizimde çam sakızı çoban armağanı bir katkımız olur Sivassporumuza. ben eminimki bu sitede yayınlanacak reklamlar tıklanma rekoru kırar...

58isa58
24.01.2008, 13:53
Gerçekten guzel bir düşünce... nerden ne şekilde kar yapabilsek bizler için o kadar iyidir...

PATRON
24.01.2008, 14:02
Rüştü abi bu konudaki görüşerini bekliyoruz :)

PRoFeSSioNaL
24.01.2008, 14:10
Zaen vardır :) iStersen sivasspor yaz googleye ;)

yasin_58
24.01.2008, 14:22
bencede çok güsel bi konuya deqinmişsin arkadaş.. damlaya damala göl olur..

violetvent
24.01.2008, 14:34
iyi fikir ama google adsense de ban sebebi çok, iyi analiz edilmesi ve doğru kullanılması gerekir, yoksa bi yararı olmaz.

okyay58
24.01.2008, 14:44
gereksiz yere ve çok aşırı tıklanmadığı sürece ban vs. gibi sorunlar olmaz. mesajların içine veya ilk mesajdan sonra eklenebilir..

PATRON
24.01.2008, 15:23
Zaen vardır :) iStersen sivasspor yaz googleye ;)

PRoFeSSioNaL bunu zaten herkes biliyor saolasın.:D

Burada bahsedilen www.sivasspor.com a google reklamlarının konulması ve bu reklamlardan elde edilen gelirim sivasspor'a verilmesi.;)

Ss--58--Ss
24.01.2008, 15:25
evet cok güzel olur takımımızada yardımda bulunulmus olur.

Agcalli
24.01.2008, 15:28
Arkadaşlar bende bu konuda daha önce mesaj yazmıştım. evet sitemizin iyi bir hiti var ama site yöneticimiz Rüştü abi kesinlikle reklam almayacağını söyledi.Bu yüzden bu fikir yaş

HaSiVasLıM58
24.01.2008, 15:43

Evet haklısın mercek altına yatırılmalı...!!!Ve bizlere açıklama yapılmalı..

HaSiVasLıM58
24.01.2008, 15:46
Sitenin Sivasspor'a ne faydası var demek,taraftarlarımızın haber alması,ortak bir sitede hep beraber birlik ve beraberlik içinde olması,fikirlerini paylaşması,internet oretamında diğer takımların bir çok sitesindense Sivassporumuzun sitesinin kapsamlı ve iyi olmasının hiç bir önemi yok mu sana göre...

Bi çıkarmışsın büyük paralar dönüyor diye,nerde dönüyor bu paralar bilgi verde bizde bilelim,reklam geliri mi var,yoksa sen üye olurken senden üyelik ücretimi aldılar.

Aslında bir yönden haklısın para dönüyor sitede ama gelir olarak değil gider olarak dönüyor,aylık server ücretinin parası var ve Rüştü Elmas tek başına bu ücreti karşılıyor,tek derdi var Sivasspor sitesi daha kaliteli yayın yapabilsin,çıktığımız bu yolda sağlam gidebilelim diye çabalıyor. Sivasspor.com un ve diğer sitelerinin tüm giderlerini Rüştü ağbi tek başına karşılıyor.

Forum yöneticiler olarak bizler sadece burada forum düzenini oluşturmaya çalışıyoruz. Kendi internet ücretim dışında siteye tek kuruş harcamıyorum,bir iddiada bulunurken biraz daha dikkatli olun.

Çamur at izi kalsın hesabına girmeyin buna izin vermeyiz. Evet bu sitenin aylık masrafları var ve düşündüğünüzden daha fazla bir miktar bu,çünkü çok kaliteli bir siteye sahibiz bakın bakalım taraftar siteleri arasında üye sayımızla,kalitemizle,güncelli ğimiz ile niye üst sıralarda yer alıyoruz. Bu başarıda en büyük pay Rüştü Elmnas'a aittir. Sivasspor.Com bir aile gibidir,çok tecrübeli üyelerimizde yeni üyelerimizde burada ki samimiyeti,sıcaklığı huzuru bilirler.

Bu yazdıklarımdan belki Rüştü ağbide rahatsız olacaktır ama yazmak zorundayız,herkes bilsin bu tür saçma sapan suçlamaların aslının asdarının olmadığını. Eskiler Marifet İltifata Tabiidir der. Sitemizin kıymetini bilelim,emeğe saygılı olalım,Hepimizin ortak paydası olan Sivasspor ismini bu kadar güzel tanıtan,takım hakkında haberleri bulduğumuz,fikirlerimizi beyan edebildiğimiz,düzeyli,küfürsüz ,hakaretsiz bir ortamı sağlayanlara en azından bir teşekkürü çok görmeyelim.

Bırakta Elmas Konuşsun sen işine bak Cahoooooooooooooooooooooo

alem_halil
24.01.2008, 16:11
iyi düşünmüşsün abi sivasspora en iyi desteği yaptın...inş dikkate alırlar..

ofgurleyuk78
24.01.2008, 16:22
Benim acizane bir düsüncem var. bildiğiniz gibi birçok kesimden yardım kampanyası baslatılmış durumdadır. Site olarak sırf ziyaretçilerin gelmesinden dolayı sivassporumuza para kazandırabiliriz.
Sitenin birçok yerine Google Reklamları yerleştirebilirseniz biz ziyaretçiler reklamparı tıklayarak siteye para kazandırmış oluruz. Sitede bu google reklam gelirlerini takımımızın hesabına aktarabilirler bu sekilde devamlı kazanc getirisi olmus olur takımımızın.

Ticari zekana teşekkürler. Gayet mantıklı.(Koç'lardan, Sabancı'lardan sitemizi ziyaret eden olursa seni kaybedebiliriz.)

furkan_58_
24.01.2008, 16:40
olabilir...............evt.... .....................

şafak58_35
24.01.2008, 16:45
güzel düşeünce olmuş eğer uygulamaya geçerse elimizden geleni yaparız bizde

EyüphanAydın
24.01.2008, 16:54
Bence İyi ve Yernde Bir Düşünce Bayada Yararı Olur Diye Düşünüyorum..

Harput0658
24.01.2008, 17:05
güzel düşeünce olmuş eğer uygulamaya geçerse elimizden geleni yaparız bizde

DİKKAT BU İŞ TEHLİKELİ
Arkadaşlar bu olay sandığınız gibi değil. Google; reklamlara düzenli şekilde basıldığını tespit ederse siteyi karalisteye alıyor. ve google aramalarında bile çıkmıyor site.
Reklamlara tıklayan IP numaralarını kontrol ediyor google. sistemli şekildeki tıklamalar sahtekarlık olarak alıgılanıyor ve site karalanıyor.
Sonra millete rezil oluruz, reklamdan 3 kuruş kazanmak için siteleri kapandı derler.
Yani sandığınız gibi basit bir olay değil bu. Ama google reklamı değilde normal reklam alınabilir. Cocacola, nike, diadora, ülker vb büyük şirketlerden direk reklam alınabilir.

Gerçi biz boşa konuşuyoruz Site Yneticilerimiz bizden daha iyi bilir bu olayları

HaYaLL58
24.01.2008, 17:06
mantıklı gibi sırf googleyede şart değil sivas esnaflarınında reklamları alınabilir herhalde...

Del Piero
24.01.2008, 17:27
bencede güzel bir fikir baya gelir elde edilebilir.. hatta sivastaki trübün gruplarına bile destek sağlanabilir deplasman masrafları felan...

altuntas58
24.01.2008, 17:38
Arkadaşlar burda size kimse hesap verme mecburiyetinde değildir girerken size hesap vereceğizmi dedilerde hesap soruyorsunuz kac kuruş verdinizde hesap soruyorsunuz veya sizden paramı istendide onun hesabınımı soruyorsunuz neyin hesabını soruyorsunuz herkes yerini bilsin kimseyi burda zorla tutan yoktur araya nifak tohumları ekmenin manası yoktur unutmayınki bu site dünyadaki sivaslıların buluşma noktası bu siteyi her türlü fedakarlılara katlanarak bizlerin hizmetine sunuan sayın RÜŞTÜ ELMAS bey eli öpülecek bir insan adamın azmini calışma şevkini kırmayın bırakın bütün giderlerini karşılarken ondanda olmayalım bizim yapacağımız bir olay var oda bu siteyi kurup maddi ve manevi hiç bir beklentisi olmayan rüştü elmas beyi ve site yöneticilerini teker teker emeklerinden dolayı tebrik edip bizleri bir araya getirdikleri için allah razı olsun demekliyiz öyle her kafadan bir ses gelmesin bırakta rüştü elmas cevap versin diyerek saygı oratamından uzaklaşmayalım dediğim gibi kimse burda zorla tutulmuyor ve uzun lafın kısası bu sitede kimseye hesap verilmez bu böyle biline

EyüphanAydın
24.01.2008, 17:43
Arkadaşlar burda size kimse hesap verme mecburiyetinde değildir girerken size hesap vereceğizmi dedilerde hesap soruyorsunuz kac kuruş verdinizde hesap soruyorsunuz veya sizden paramı istendide onun hesabınımı soruyorsunuz neyin hesabını soruyorsunuz herkes yerini bilsin kimseyi burda zorla tutan yoktur araya nifak tohumları ekmenin manası yoktur unutmayınki bu site dünyadaki sivaslıların buluşma noktası bu siteyi her türlü fedakarlılara katlanarak bizlerin hizmetine sunuan sayın RÜŞTÜ ELMAS bey eli öpülecek bir insan adamın azmini calışma şevkini kırmayın bırakın bütün giderlerini karşılarken ondanda olmayalım bizim yapacağımız bir olay var oda bu siteyi kurup maddi ve manevi hiç bir beklentisi olmayan rüştü elmas beyi ve site yöneticilerini teker teker emeklerinden dolayı tebrik edip bizleri bir araya getirdikleri için allah razı olsun demekliyiz öyle her kafadan bir ses gelmesin bırakta rüştü elmas cevap versin diyerek saygı oratamından uzaklaşmayalım dediğim gibi kimse burda zorla tutulmuyor ve uzun lafın kısası bu sitede kimseye hesap verilmez bu böyle biline

Bende Sayın Mehmet Altuntaş Abime Katılıyorum...
Sitemizde Böyle Bir Gereksinim Olsaydı En Baştan Yaparlardı Diye Düşünüyorum.Sitemizde Böyle Konular Açmak Güzel Ama Bunu Özel Mesaj Olarakta Rüştü Elmas Abimize Bildirebilirsiniz.Aslında İyi Bir Düşünce Ama Buna Sitemizin Yönetimi Karar Verir,Demekki Böyle Bir Konuyu Ön Görmemişler Yapmamışlardır.Herşeyin İyisine Layıksın Sivasspor

musti1992058
24.01.2008, 17:53
güz<el olura yigidoa tam destek hep destek işallah fener maçında herkes stadda

ofozturk
17.03.2008, 13:54
bu konu hakkında bir girişim düşünmüyor mu acaba site yönetimi.

PATRON
17.03.2008, 14:51
Benim bildiğim Rüştü Abim bu siteye hiçbir şekilde öyle yada böyle reklam almayacak.

Bence bu konu burada kapansın.

akifeker
17.03.2008, 14:55

bu konuda sana katılıyorum sivassporumuza evimizde oturarakta para kazandırabiliriz (bir tıkla):D

gencgazeteci
04.04.2008, 11:37

Hocam çok güzel bir düşünce ortaya atmışsın.
50 bine yakın üye var sanırım burada.
günlük ütekil ziyaretçi sayısıda bir hayli fazla.
google gibi bir şirket ile çalışmak
taş attıkta kolumuz mu yoruldu
görüntüleme başına tıklama başına para ödüyor.
düzgün şekilde organize edilirse çok başarılı olur.
ben kendi namıma söyleyim.
her gittiğim sitede site sahipleri kazansın diye en az 5 defa reklamlarına tıklıyorum.
kısaca
1 üye 5 defa tıklama
100 üyede 500
bin üyede 5000 bin
aylık en az bin dolar eder heralde.
tabi bu en azı.
bu sayının çok üstünde olacağına eminim.

akifeker
04.04.2008, 14:05
yaw bırakında site yöneticisi rüştü elmas abimiz konuşşsun o hepimizden ii bilir bu işleri

OLCAY_58_AKKUS
04.04.2008, 14:11
yaw bırakında site yöneticisi rüştü elmas abimiz konuşşsun o hepimizden ii bilir bu işleri

kimin neyi kimden iyi bilip bilmediğini sen bilemezsin burda eyyamcılık yapma lütfen.arkadaş güzel bir fikir atmış sen kalkmışın rüştü abi konuşsun diyorsun kimin adına hangi mantıkla konuşuyorsun merak ettim.burda her düşünceye yer var .katılırsın veya katılmazsın bu senin elinde.

akifeker
04.04.2008, 14:21
kimin neyi kimden iyi bilip bilmediğini sen bilemezsin burda eyyamcılık yapma lütfen.arkadaş güzel bir fikir atmış sen kalkmışın rüştü abi konuşsun diyorsun kimin adına hangi mantıkla konuşuyorsun merak ettim.burda her düşünceye yer var .katılırsın veya katılmazsın bu senin elinde.

abi sen benim dedğimi yanlış anladın forumun sayfalarını bi okursan bana hak vereceksin yoksa bana ne kim ne yazarsa yazsın benim amacım millete kesin ve doğru bilgiler vermesi için site yöneticilerinin ağzından duymak;)

OLCAY_58_AKKUS
04.04.2008, 14:25
abi sen benim dedğimi yanlış anladın forumun sayfalarını bi okursan bana hak vereceksin yoksa bana ne kim ne yazarsa yazsın benim amacım millete kesin ve doğru bilgiler vermesi için site yöneticilerinin ağzından duymak;)

yanlış anlaşılma varsa özür hemşom.