Orijinalini görmek için tıklayınız : SON TRANSFERLER !!!!!

Thai
02.01.2008, 00:18
Şu an takımımız Antalya Side de kamp yapıyor, ikinci yarı

hazırlıklarına başladı. Akşam Ligtv anahaberde canlı yayında

konuşan Bülent Hoca, 4 genç transfer yaptıklarını ve 4 transfer

daha yapacaklarını ve bunun da para temin edildiğinde olacağını

söyledi. Şu an kampta olan ve kesinlik kazanan isimler şunlar:

1. Mahmut Hanefi....Orduspor ( bedelsiz)

2. Ömer Kaplan......Bursaspor ( ? )

3. Emre Efe.........Malatyaspor ( ? )

4. Onur Tuncer......Fenerbahçe ( ? )

Tüm oyuncularla ilgili istatistiki bilgileri aşağıdaki linkten

bulabilirsiniz...

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=130

yigidomustafa58
02.01.2008, 00:42
teşekkürler bilgiler için Onur Tuncer 1 sene Sivasspor da oynamıştı..

ceza_tolga_rep
02.01.2008, 00:42
mahmut hanefi dışındakiler yaramaz................

ethembey
02.01.2008, 01:18
:::sivasspora hayirli olsun::::

Dark Force
02.01.2008, 01:21
Mahmut hanefi orduspor a kadar düşdümü ya gaziantep den alındı sanmıştım..

ethembey
02.01.2008, 01:25
Mahmut Hanefi iyi Oyuncu fenerbahcde oynadi

omercoskun
02.01.2008, 01:29
transferler güzel inşallah sonuçlarıda güzel olur takıma hemen uyum sağlarlarsa çok iyi olur.

abdullah58
02.01.2008, 02:48
ALINACAKLARIN HIC BIRI SIVASA YARAMAZ
LIG LIDERINE BU TRANSFER YAKISMAZ
M;HANEFI FENERDE YEDEK KALDI DIYE IYI OYUNCU OLACAK DEGIL YA
ORDUDUN BILE KOVULDU-SU ANA KADAR EN KÖTÜ TRANSFERI YAPAN BIZI
BEYPINARLI 58

B.DUMANLI
02.01.2008, 03:06
transferler buysa vaygeldi sivassporumuzun haline. Artik takimi Bülent hoca bile kurtaramaz.

alper58
02.01.2008, 03:34
mahmut hanefi en fazla sezon sonuna kadar oynar..oda oynarmı oynamazmı bilmem...vasat bi transfer!

Engin58
02.01.2008, 03:36
HAYIRLI UGULU OLSUN.SAYGILARIMLA...

B.DUMANLI
02.01.2008, 04:15
2.lig A kategorisinde oynayan hic bir takim bu oyunculari kadrosuna katmaz.SIVASSPORU ikinci devre samar oglani yapacaklar giden vuracak gelen vuracak.Seyirci gelmiyor maclara diye dert yakinanlar bundan sonrada dert yanmasinlar.Alinacak otobüs belki bizi sampiyon yapar.Otobüse verilen paraya acinmiyorda is transfere gelincemi para kiymete biniyor.Ilk Trabzon maglubiyeti seyirciyi 4 Eylülden uzaklastirmayla kalmiyacak yönetime olan güvenide sarsacak.Malatyaspordan alindigi söylenen Emre Efe Malatyasporun kadrosunda bile yok ,diger alinanlarda ondan farksiz.

Murad_Kelleci58
02.01.2008, 08:34
2.lig A kategorisinde oynayan hic bir takim bu oyunculari kadrosuna katmaz.SIVASSPORU ikinci devre samar oglani yapacaklar giden vuracak gelen vuracak.Seyirci gelmiyor maclara diye dert yakinanlar bundan sonrada dert yanmasinlar.Alinacak otobüs belki bizi sampiyon yapar.Otobüse verilen paraya acinmiyorda is transfere gelincemi para kiymete biniyor.Ilk Trabzon maglubiyeti seyirciyi 4 Eylülden uzaklastirmayla kalmiyacak yönetime olan güvenide sarsacak.Malatyaspordan alindigi söylenen Emre Efe Malatyasporun kadrosunda bile yok ,diger alinanlarda ondan farksiz.

Ya sen sivasspor taraftarımısın yoksa başka takım taraftarımıdır.. Tam bir felaket tellalısın.. Böyle yorumları ancak düşmen yapar.. Git işine be... Bülent UYGUN herşeyin iyisin bilir.. Senin bilmediklerinle yola çıkılırsa bu takım buraya nasıl geldi ben bile anlıyamıyorum.. Bu yorumlarını git başka takılar için yap.. Hatta kimse için yapma.. Kapat çeneni yeter.. İzle ve gör

Abdullah DuMaN
02.01.2008, 08:36
VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TŞK LER.....

izmirliyigido
02.01.2008, 09:14
Ya sizleri anlamıyorum arkadaşlar. İllaki işin sonunda, "BEN HAKLI ÇIKTIM, bakın gördünüzmü?" demek için mi yazıyorsunuz anlamıyorum. Ben BU sayfalardan kaç tanenizle, bu konular için tartıştım. Sonuçta hiçbirinden hiç kimse haklı çıkmadı, ama bir tanesi de çıkıp "Yalçın abi, sen haklıymışsın" demedi.

Hangi futbolcular mı bunlar? En başta Mehmet YILDIZ. Anderson gittiği zaman ben zil takıp oynamıştım, M. YILDIZ'ın ondan 50 kere daha iyi olduğunu söylemiştim. Anderson gidince görürsünüz küme düşeceğiz, M.YILDIZ 2. Lig topçusu demiştiniz. Herşey ortada o gün bana sataşanların çıtı çıkmıyor.

Sonra MUHAMMED ALİ, "yaşlı adamı ne yapacağız, iyi bir yedek olur. İyi olsa Diyarbakırspor'dan göndermezdi" dediler. Bende takımın böyle bir abi futbolcuya, orta sahayı çekip çevirecek, hemde iyi frikik atacak birine ihtiyacı olduğunu söylemiştim. Yine herşey ortada, fakat kimse yok.

Şimdi Mahmut Hanefi içinde söylüyorum. İyi olmasa Bülent UYGUN almazdı. Merak etmeyin. Siz olumlu ve iyimser davranın, takımı ve futbolcuyu destekleyin, motive edin, gerisini Bülent Hocaya bırakın...

.

kakikli
02.01.2008, 10:04
artık bu sitenin havası iyice kaçtı!!!
ilk günlere bakıyorumda nereden nereye.
eski muhabbet kalmamış.
insanlar buraya giriyor, sanki rakip takım taraftarı gibi yorum yazıyor.
yapmayın ALLAH aşkına, sizler bu futbolcuların karakterini, yapısını, mantalitesini nereden biliyorsunuzda bülent uygun'u suçluyorsunuz...
ÇOK AYIP BİR LAF ''SİVASSPOR ŞAMAR OĞLANI'' OLACAKMIŞ...yazık sadece yazık.
her zaman her yerde başı dik, sivaslı ve sivassporlu duruşu sergileyecek insanlara ihtiyacımız var..
sizin gibi sivasspor'a hakaret edecek, ezik, stadda sadece küfür eden holiganlara ihtiyacımız yok!!!(YARASI OLANLARA...)
...HER ZAMAN İNADINA SİVASSPOR...

cesur sivas
02.01.2008, 10:18
bu transferler hayirli olsun
transfer ettimiz iki kisi daha var bence , bir yerde okumustum:
can arat ve gürhan gürsoy fenerbahce den

atp5858
02.01.2008, 11:10
ARKADAŞLAR TRANSFERLERE LAF ETMEYELİM NE KADAR PARA O KADAR TRANSFER

abircan
02.01.2008, 11:18
BURADA YAZAN HER SİVASLIYIM DİYENE İNANMAYIN , KAZIYIN ALTINI 3 BÜYÜK YALAKASI ÇIKAR BİR ÇOĞUNUNALTINDAN, ONUN İÇİN BAZI YORUMLARA KATILMIYOR VE SAYGI DUYMUYORUM, AMA BİZLERİDE UYANIK TUTUTUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, O HİÇ BEĞENMEDEİKLERİ HOCA DAHİL FUTBOLCULARIMIZLA GELİP ZİRVEYE OTURDUK, BAZILARI HALA AYNI AĞIZLARLA BOŞ BOŞ KONUŞUYOR, ZAMAN ZAMAN ANTREMANA BİLE ANCAK 13 FUTBOLCUYLA ÇIKABİLEN BİR TAKIM BUGÜN LİGİN ZİRVESİNDE BAZILARI İSE HALA ZIRVA DERDİNDE, ALINA HER FUTBOLCU BİZİM İÇİN KIYMETLİDİR BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VARDIR, HAKKIYLA BU FORMA İÇİN TER DÖKTÜĞÜ SÜRECE HİÇ BİRİNE TOZ KONDURMAYIZ,

Hasim
02.01.2008, 11:42
Yönetim ve Uygun eldeki imkanlara göre en iyi transferi yapacaklarına inanıyorum. Sonuçta bu işi Türkiye de en iyi onlar yapıyor.

dumanı
02.01.2008, 11:53
inş. takımada uyum sorunu yaşamazlar. m.hanefi dışındaki oyuncuları pek tanımıyorum. hayırlı olur inşallah.

yusuf_yusuf
02.01.2008, 12:22
TRANSFERLERIMIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN UMARIM SİVASSPOR İÇİN ELLERİNDEN GELENLERINI YAPARLAR

aykanat
02.01.2008, 12:29
MUHAMMET HANİFİ HANGİ MEVKİDE OYNOR ARKADAŞLAR SINDIYSA MEVKİNDE OYNUYAN OYUNCUDAN KALİTELİMİ

gabi58
02.01.2008, 12:36
hakısınız bunlar direk oynayacak oyuncu değil takviye

boşnaksivaslı
02.01.2008, 12:40
MUHAMMED HAMEFİ SOL BEK AMA HAYRETTİNİ KESECEĞİNİ SANMIYORUM BENİM DÜŞÜNCEM BÜLENT HOCA HANEFİYİ SOL BEKE ÇEKECEK HAYRETTİNİ DE SOL AÇIK OYNATACAK!!!

cenk5821
02.01.2008, 12:44
ya bulent hoca aliyorsa sorun yok bence izlemisde almistir hayirlis olsun

46kms46
02.01.2008, 12:47
Arkadaşlar SivasSpor'da takımın başında bence Türkiye'nin en başarılı ve kaliteli teknik direktörü var.Tabi sizler benden daha iyi bilirsiniz Bülent Uygun'u.Bülent Hoca her futbolcuyu transfer etmiyor.Futbolcu yetenekli olabilir ama bunun yanında ahlak-i durumununda SivasSpor'a uyum sağlaması önemli.Bence bülent uygun bunu yapıyor.Transferleriniz içerisinde Mahmut Hanefi bence çok yetenekli bir oyuncu ama yıllarca Fb de yedek bekledi.Mahmut Hanefi ye yol gösteren birisi lazım kendini geliştrimesi açısından.Bence Bülent Uygun bunu yapacak.Burda tartışmanın birbirinizin kalbini kırmanın hiç bi manası yok.Bülent Uygun varsa merak etmeyin, gözünüz arkada kalmaz.Kahramanmaraş'tan SivasSpor'a yürekten başarılar....

edebiyatisyen
02.01.2008, 12:50
2.lig A kategorisinde oynayan hic bir takim bu oyunculari kadrosuna katmaz.SIVASSPORU ikinci devre samar oglani yapacaklar giden vuracak gelen vuracak.Seyirci gelmiyor maclara diye dert yakinanlar bundan sonrada dert yanmasinlar.Alinacak otobüs belki bizi sampiyon yapar.Otobüse verilen paraya acinmiyorda is transfere gelincemi para kiymete biniyor.Ilk Trabzon maglubiyeti seyirciyi 4 Eylülden uzaklastirmayla kalmiyacak yönetime olan güvenide sarsacak.Malatyaspordan alindigi söylenen Emre Efe Malatyasporun kadrosunda bile yok ,diger alinanlarda ondan farksiz.Vallahi gülüyüm mü ağlayım mı?O kadar saçma sapan yorum yapmışsın ki ne yapacağımı şaşırdım.Bir futbolcunun kalitesini büyük takımlarda oynayarak mı ölçüyorsun?Senin kalite anlayışını futbolcunun kadroya girip girmemesi mi?Zaten öyle bir topcuya bizim paramız yetmez...Malum senin gibi saçma sapan yorum yapıp elini cebine götürmeyenler çok bu memlekette.
Sana son bir soru?Şuan ki kadrodan hangisinin ismini önceden duymuştun?Bir zamanlar beceriksiz diye ana avrat küfür ettiğiniz Mehmet Yıldız'ı mı?Diaollo'yu mu?Abdurrahman'ı mı?Muhammed Ali'yi mi?Gurbanov'u mu?Akın'ı mı?Sedat'ı mı?Balili'yi mi?Chatkov'u mu?...Söylesene hangisinin ismini daha önce bir takımın kadrosunda gördün?Ayrıca sen stada takım iyi futbolcular alıp başarılı olunca gidiyorsun sanırım.Unutma iyi topcularla herkes şampiyon olur ve arkalarında milyonlarca kişi olur...Önemli olan ne biliyor musun?Futbolculara aşık olmak değil renklere aşık olmak.İyi günde değil asıl kötü günde takıma sahip cıkmak...

can5858
02.01.2008, 12:58
fatih akyel kampta yok mu ne zaman gelicek

sivaslı 3558
02.01.2008, 23:18
ya bide tümer metin gelcekmiş nasıl oluyor şimdi

sivas_kangallı
02.01.2008, 23:27
tşkler bilgi için..............

Thai
02.01.2008, 23:56
Sivasspor 5 futblcu ile de yollarını ayırdı.

Bernard OKORONWATA.......İsrail takımına gitti.

Harun AVGIN..............Samsunspor

Yasin KARACA.............Belçika ligi

Sezgin BEKTAŞ ve Ferhat YAYLA......Anadolu ÜSKÜDAR

yigido_furkan
02.01.2008, 23:59
arkadaslar bizim Malatyadan aldıgı oyuncu Emre Efe degil Emre Aktaş bu oyuncu bursa dogumlu ınegolde oynamıs ordan Ankaraspor super lıge yukseldıgınde kadrosunda cogu maçta ilk 18 olan bazı maçlarda sonradan gırmıs ordan KEÇİÖRENGÜCÜ oynamıs ordan MAlatyaya gırmıs bu sezon 9 10 maç oynamıs fena oyuncu degilmiş ayrıca beyenmeyen arkaslar ıcın biraz para yardımında bulununda kalıtelisi alalım.Eldekıyle bukadar oluyo Bulent hocanında bir bildigi vardır elbet.

merthan2007
03.01.2008, 00:47
arkadaşlar benım anlamadıgım bu malatyadan aldıgınız emre aktaş dün adanaspora resmı ımza attı..kampa katıldı basın acıklaması yaptı.sız emınmısınız bu adamın sıvasta olduguna.hatta adanasporun resmı sıtesıne gırıp resım ve haberlerı gorebılırsınız.

istanbullumurat
03.01.2008, 00:54
beyler ümitleri yitirmeyelim bülent hocanın transferlerine inanın bülent hocanın transferlerine en başından beri dikkat edenler bunu iyi bilir hem daha transfer dosyamız kapanmadı dah 4 oyuncu daha alınacak bülent hocaya sonuna kadar güvenin

Thai
03.01.2008, 01:32
arkadaşlar benım anlamadıgım bu malatyadan aldıgınız emre aktaş dün adanaspora resmı ımza attı..kampa katıldı basın acıklaması yaptı.sız emınmısınız bu adamın sıvasta olduguna.hatta adanasporun resmı sıtesıne gırıp resım ve haberlerı gorebılırsınız.

emre aktaş yazmadık zaten, EMRE EFE yeni transferimiz....

taha
03.01.2008, 02:52
hoca işini bilir önemli olan oynadığı takım değil çocuklar futbolcunun topu nasıl oynadığı.

sivaslı-elif
03.01.2008, 03:07
bnce bülent hoca kolay kolay yanlış yapmaz bu tranferleri yaptıysa bir bildiği vardır demekki .......bu adam bişiler bilmese buraya kadar da gelemezdik her şey sivas için sivassporumuz için helal olsun size....................

sivaslı-elif
03.01.2008, 03:10
beyler ümitleri yitirmeyelim bülent hocanın transferlerine inanın bülent hocanın transferlerine en başından beri dikkat edenler bunu iyi bilir hem daha transfer dosyamız kapanmadı dah 4 oyuncu daha alınacak bülent hocaya sonuna kadar güvenin

ya arkadaşım sen neden konuya başlık olarak beyleri seçtin bu sitede bayanlarda var futbolu sevip gönül veren...

neyse şampiyon sivas:d:) gönüllerin tek şampiyonuna<şampiyonluk yolunda başarılar..................... ....................Nude Lindsay Lohan saver

tugcin
03.01.2008, 11:25
Hoca biliyor bu işi. yıllarını vermiş. iyi-kötü futbolcuyu tanır. dolayısıyla yaptığı işlere, verdiği kararlara saygı göstermek, desteklemek lazım.

Murad_Kelleci58
03.01.2008, 11:57
Tümer METİN akerliğini yapmak için Temeltepespor'a geliyor.. :) Ya çok komiksiniz arkadaşlar... Türkiye'nin tüm kalburüstü futbolcuları geliyor.. Nasıl alıp nasıl doyurcağız arkadaşlar.. Mantıklı ve makul yorumlar yapalım...

alel8444
03.01.2008, 12:59
SİVASSPORA GELEN YENİ FUTBOLCULAR HAYIRLI OLSUN DÜNKÜ ALTAY MAÇINDA GAYET GÜZEL OYNADILAR.
İKİNCİ YARIDA ÖZELLİKLE EMRE EFE Yİ İZLEYİN.

58Taraftar
03.01.2008, 13:37
inşallah sivassporumuza faydalı olurlar

epbrrx58
03.01.2008, 13:44
Bu oyuncular gönderilmis olan 5 oyuncunun yerine alinmistir.Daha ins en az dört oyuncu alinacak.Ayrica bülent uygun hocamiz bosuna birisini almaz.

balili_58_06
03.01.2008, 14:14
arkadaşlar her ne olursa olsun bakın ilk dönemdeki adamlara m.ali oda diyarbakırdan geldi ne olacağı belli olmaz onun için ön yargılı olmayın????????

kursat1487
03.01.2008, 16:45
sivasspor'a hayırlı olsun transferler iyi mahmut hanefi dışındakiler tanımıyorum

emretuna
03.01.2008, 22:50
Arkadaşlar mehmet yıldızın yanına hareketli forvet çok yarar sağlar. şuan boşda olan ahmet dursun bu mevki için biçilmiş kaftan. yetkililere duyurulur.

alem_halil
03.01.2008, 22:56
evet arkdaşlar tümer in askerliği temel tepeye çıkmış normalde bugun teslim olması lazımmış ama olmadı büyük ihtimal kaçmıştır lavuk...

emretuna
03.01.2008, 23:00
Arkadaşlar mehmet yıldızın yanına hareketli forvet çok yarar sağlar. şuan boşda olan ahmet dursun bu mevki için biçilmiş kaftan. yetkililere duyurulur.

yigidolar06
03.01.2008, 23:02
mahmut hanefi dışındakiler yaramaz................LA OĞLUM SEN KİMSİN DE AHKAM KESİYON YARAMAZ DİYE SEN YARAMAZSIN SESİNİ KES OTUR. LAF OLSUN DİYEMİ KONUŞUYON

yigidolar06
03.01.2008, 23:05
evet arkdaşlar tümer in askerliği temel tepeye çıkmış normalde bugun teslim olması lazımmış ama olmadı büyük ihtimal kaçmıştır lavuk...BU TAKIMIN AHENGİNİDE BOZAR GÜNEY DOĞUYA VATAN SAVUNMASINA GİTSİN

marsgezegeni
04.01.2008, 01:27
slm. arkadaslar
bu adam da kim öyle pis laf yaziyor ,ismi gibi METRT degil
bir spor yüzünden yazdigi lafa bak ,bu adam kimse 100% 100%
anasina babasina vede bütün insanliga hayirsiz cikmistir
en büyük kim biliyormusun oda seni ve insanlari yaratan en büyük

ALLAH tir ondan kork ve pis laf yazmayi birak ahlakini lütfen bozma , ALLAH tan temmenigim dogru yoldan ayrilma ,
ben bir sivasspor taraftariyim ve trabzon cücük takim degil
bunu da bil. arkadas kendine gel ,

omercoskun
04.01.2008, 01:43
evet arkadaşım dengesizin biri işte şimdi eline ne geçti küfür ettin de ne kazandın oturup iki dakikka adam gibi bişey bi cümle üretemdin dimi ne kolay söv - kaç

antepli77
04.01.2008, 20:54
Fransiz basini sivasspor'la ilgili bir haber bildirdi , size bildireyim:

L'attaquant tunisien du Racing Club de Strasbourg, Haykel Gmamdia, est parti effectuer un essai à Sivasspor, surprenant coleader du championnat turc.

Après des contacts avortés avec l'Espérance de Tunis, Haykel Gmamdia va tenter sa chance en Turquie. L'attaquant international tunisien est à l'essai à Sivasspor, actuel coleader du championnat turc avec Fenerbahçe. Gmamdia a une semaine pour faire ses preuves.

Srasbourg'un Tunuslu forveti Haykel Gmamdia, inanilmaz co-lider olan Sivasspor'da denenecek.
Esperecene Tunis'ile basarisiz gorusme yapan Haykel Gmamdia sansini Turkiyede deniyecek. Tunus milli takim oyuncusu, kendini gostermesi icin 1 hafta denencek ve Sivasspor kararini verecek.

Turkcem iyi olmadigi icin idare edin. :)

EyüphanAydın
04.01.2008, 20:55
Fransiz basini sivasspor'la ilgili bir haber bildirdi , size bildireyim:

L'attaquant tunisien du Racing Club de Strasbourg, Haykel Gmamdia, est parti effectuer un essai à Sivasspor, surprenant coleader du championnat turc.

Après des contacts avortés avec l'Espérance de Tunis, Haykel Gmamdia va tenter sa chance en Turquie. L'attaquant international tunisien est à l'essai à Sivasspor, actuel coleader du championnat turc avec Fenerbahçe. Gmamdia a une semaine pour faire ses preuves.

Srasbourg'un Tunuslu forveti Haykel Gmamdia, inanilmaz co-lider olan Sivasspor'da denenecek.
Esperecene Tunis'ile basarisiz gorusme yapan Haykel Gmamdia sansini Turkiyede deniyecek. Tunus milli takim oyuncusu, kendini gostermesi icin 1 hafta denencek ve Sivasspor kararini verecek.

Turkcem iyi olmadigi icin idare edin. :)

AZ DA OLSA ANLADIK:) AMA İNŞ.GELİR TAKIMA KİM GELİRSE GELSİN FAYDALI OLSUNDA NE OLURSA OLSUN..

bassguitar
04.01.2008, 21:31
mahmut hanifinin alinmasinin bi s ebebi varsa bence sakaryali olusudur.!!!!

rapge
06.01.2008, 11:21
arkadaşlar malatyadan alınan futbolcu emre efe değil emre aktaş'tır hepside süper transferler sivasssporumuzun gücüne güç katacaktır.

ülküm58
06.01.2008, 11:25
devran ayhan sedat abdurrahman bitti denilmişti sivas ta hepsi yıldızlaştı bu adamlarda süper olur bu memleketin ekmeğini yiyen canlanıyor valla transfer bence çok önemli değil takımın ruhu önemli bizde ise bu fazlasıyla var

karadoruk_58
06.01.2008, 11:34
transfer üzel ama şöyle tanınmış isimler olsa dah i olmazmıydı

nuri_58
06.01.2008, 12:06
Onur TUNCER'i tanımadığım için bilgilerine baktım gerçekten SİVASSPOR'a yakışır bir futbolcu....

nuri_58
06.01.2008, 12:09

neden böyle bir yorum yaptın bilmiyorum ama bnce yanlış bir yorum diğer futbolcularımızda iyi oyuncular...Mahmut HANEFİ'nin profesyonel olmasından etkilendin heralde...

pover58
06.01.2008, 12:18
transferleri eleştiren beyler sivs spors kaç kuruş verdiniz ki eleştiriyorsunuz bu takımı buralara getirenlere minnettarız akıllı olun ronaldo yumu alacaklardı.uzaktan davulun sesi hoş gelir. bu bütçeyle ancak bu kadar.yönetime ve oyunculara tek söz söylemeye hakkımız yok.hepsi görevini fazlasıyla yapıyor.ben 42 yaşındayım hayal bile edemedigim yerlere geldik.sagolasın s s.

Dolce & Gabbana
06.01.2008, 13:07
bu arada arkadaslar frikik krallii ugur yildirim her an sivasspora imzayii basabilir...arti tunuslu karim saidde feyennordan alinmistir

kursat1487
07.01.2008, 22:16
bu arada arkadaslar frikik krallii ugur yildirim her an sivasspora imzayii basabilir...arti tunuslu karim saidde feyennordan alinmistir

inşallah haber doğrudur
ne diyeyim sivasspora yararlı olur inşallah

ofgurleyuk78
07.01.2008, 22:44
Karışmayın siz. Hoca işini bilir.

ibrahim58-nl
07.01.2008, 22:52
Kardeslerim bu transferleri bi hic saymak COk yanlis:

MAhmut Hanefi, kendi mevkisinde egerki duzgun oynarsa, cok kaliteli oyuncu. Ama bunu zaman gosterir.

Omer Kaplan ise, umit milli takiminda oynadigini biliyorum. Demekki oynayacak kapasite var adamda.

Feyenoorddan gelen tunuslu ise 25 defa milli olmus oyuncu. Demekki ondada is var.

Bence guzel transferler. Sonucta MILYON DOLARLIk takim degiliz... yinede kendi gucune gore kaliteli oyuncular aliniyorsa sukredilmeli bence...

Hem 3 futbolcunun bonservisi hediye edildigini biliyorum.. daha nolsun diyebilirim sadece...

hanedan
07.01.2008, 23:16
elindeki parayla ancak bukadar fazla karamsar olmayalım

rockboy52
10.01.2008, 05:46
arkadasalar tum yorumlarınızz tek tek okudum herkes mahmut hanefının gorunurde en ıyı ısım oldugunu soluyo orduya ılk geldıgınde bızde ısmınden dolayı cok sevınmıstık ama ınanın her macta sahanın en kotusu koscak mecalı yok ve ara transfer donemınde gıdınce cok sevındık ama keske sıvassopra gıtmeseydı daha ayrıntılı gorus almak ıcın sıtemızı zıyaret edebılırısnız www.akincilar52.org

FranzFerdinand
10.01.2008, 08:03
Okudugum haberler dogruysa Caykur Rizespor'dan "Ferdi Elmas" alinmis. Eger oyleyse su ana kadar yapilan en iyi transfer bence..

yigido_bekir
12.01.2008, 21:40
hayırlı ugurlu olsun sıvasıma....

altuntas58
12.01.2008, 21:52
Sivassporumuzun aldığı futbolcular mutlaka izlenerek alınıyor öyle birilerinin tavsiyelerine göre alınmıyor inşallah hepside takıma uyum sağlarlar şimdiden sivassporumuza hayırlı olsun

nL58
13.01.2008, 03:41
Hayirli olsun sivassporumuza bulent hocamiz futbolculari izleyip analiz edipte aliyordur bilip bilmeden konusmayalim lutfen. O ilk sayfalarda dengesiz bir arkadas samar oglani felan olacak sivas yazmis onuda kiniyorum..

MustafaParlak
13.01.2008, 09:28
mahmut hanefiyi küçümseyenler oynadıgı maçlarda ne kadar kaliteli oldugunu görücek teknik heyete ve alınan oyunculara güvenilmezse ömrünüzde göremezsiniz şampiyonlugu... biraz güvenelim bülent hocaya yaptıysa dogrudur mutlaka futbolcular bu siteye giriyordur birazda olsa burdan morel werin ŞSNL YİGİYOYUZ TAKIMDAKİ FUTBOLCULAR GÜVENİYORUZ...

F. Şahin
13.01.2008, 09:50
Ordulu arkadaştan öğrendiğime göre M. Hanefi Orduspor'da fazla forma şansı bulamıyormuş.

rivaldo58
13.01.2008, 09:58
bencede sivassporumuza yakışmadı bu transferler lig lideri olmak kolay deil ama yapılan transferler daha kaliteli olmalıydı

altuntas58
13.01.2008, 10:04
BURADA YAZAN HER SİVASLIYIM DİYENE İNANMAYIN , KAZIYIN ALTINI 3 BÜYÜK YALAKASI ÇIKAR BİR ÇOĞUNUNALTINDAN, ONUN İÇİN BAZI YORUMLARA KATILMIYOR VE SAYGI DUYMUYORUM, AMA BİZLERİDE UYANIK TUTUTUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, O HİÇ BEĞENMEDEİKLERİ HOCA DAHİL FUTBOLCULARIMIZLA GELİP ZİRVEYE OTURDUK, BAZILARI HALA AYNI AĞIZLARLA BOŞ BOŞ KONUŞUYOR, ZAMAN ZAMAN ANTREMANA BİLE ANCAK 13 FUTBOLCUYLA ÇIKABİLEN BİR TAKIM BUGÜN LİGİN ZİRVESİNDE BAZILARI İSE HALA ZIRVA DERDİNDE, ALINA HER FUTBOLCU BİZİM İÇİN KIYMETLİDİR BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VARDIR, HAKKIYLA BU FORMA İÇİN TER DÖKTÜĞÜ SÜRECE HİÇ BİRİNE TOZ KONDURMAYIZ,

Sonuna kadar size katılıyorum söylenmesi gerekenlerin tamamını söylemişsiniz hislerime tecüman oldunuz sağol ABİRCAN kardeşim

abdullah58
13.01.2008, 10:12
5de yaramaz
bazi arkadaslar mahmut hanefi iyi fenerde oynamisti diyorlar
oynamamisti-fenerde 1 kac gün yedek kalmisti
o kadar iyide ordu neden birakti peki
hic biride yaramz
sen ligliderisin-herkes gelmek icin can atar
ama bülent hocanin 1 bildigi vardir
beypinarli58

muhsin koçak
13.01.2008, 10:16
sedat bayrak,abdurrahman dereli vs,bunlarda geldikleri zaman burun kıvırmıştı her kes,ama şimdi biri milli takım takımın oyuncusu,abdurrahman da ilk yarıdaki formunu devam ettirsin onu da avrupa futbol şampiyanasında izleriz haziranda.o yüzden yeni transferleri görmeden ismine göre yorumda bulunmak ne kadar gerçekçi olabilir ki?

HaSiVasLıM58
13.01.2008, 10:54
Sivasspor'dan şaşırtan transfer teklifi

Türkcell Süper Lig'in ilk devresini lider bitirerek, başta Türkiye olmak üzere Avrupa'dan da övgüler alan Sivasspor, Almanya'da oynayan bir futbolcuya sürpriz bir tansfer teklifinde bulundu.
11 Ocak 2008 15:00

Haberde, Sivasspor'un Gambino'yu hemen renklerine bağlamak istediği ve Gambino'nun bugün İstanbul üzerinden Sivas'a gideceği belirtildi.
Gambino, gazeteye yaptığı açıklamada, ''Kulüp benimle ilgileniyor. Yeni bir hayat ve yeni bir kültür ortamı olabilir, yerinde görmek istiyorum. Sivas'a gideceğim FC Köln tarafından biliniyor'' dedi.

FC Köln takımında bu sezon 4 karşılaşmda yer alan ve 8. haftadan sonra kadroda yer almayan Gambino, Sivasspor'un yılbaşı gecesi kendisini aradığını ve çok şaşırdığını ifade etti.

Gambino'ya FC Augsburg ve diğer takımlardan teklif aldığı belirtilen haberde, kısa süre içinde kendisinin bir kulüple anlaşma sağlamaması durumunda pazartesi günü FC Köln'le kampa katılacağı ifade edildi.

(Milliyet)

nuri_58
13.01.2008, 10:56
Sivasspor, transferde gaza bastı. Hedef; Uğur Yıldırım, Can Arat, Gürhan ve Mehmet Güven.
12.1.2008

Antep’e yeni teklif
Ligin ilk yarısını zirvede tamamlayan Sivasspor, bir yandan yarın oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan transfer harekatına hazırlanıyor. Uğur Yıldırım ile uzun süredir ilgilenen Yiğidolar’ın, bu oyuncunun bonservisi için Gaziantepspor’a yeni bir teklif daha götüreceği bildirildi. Kırmızı-Beyazlı takımın, ayrıca Galatasaray’ın genç futbolcusu Mehmet Güven’le de yakından ilgilendiği açıklandı.

Gökhan, Eskişehir’e
Diğer yandan daha önce Sivasspor formasını kiralık olarak giyen Can Arat ve Gürhan’ın da transfer listesinde yer aldığı kaydedildi. Fenerbahçe’nin, “Mevcut kadromuzu koruyacağız” açıklamasını yapmasına rağmen Yiğidolar’ın, Sarı-Lacivertli yönetimle olan yakın ilişkilerini kullanıp, bu iki oyuncuyu takıma dahil edebileceği belirtildi. Bu arada, Gökhan Bozkaya’nın, TFF 1.Lig ekiplerinden Eskişehir’le prensipte anlaştığı ifade edildi.

muhsin koçak
13.01.2008, 10:58
bu haberi internet sitelerinin birinde okumuştum,mecnun başkan iki tana yıldız oyuncu alacağız açıklamasından sonra sabırsızlanmaya başladım doğrusu.

Ibrahim1983
13.01.2008, 11:46
Hosgeldiniz Sivassporumuza 4 genc futbolcularimiza basarilar dilerim

nuri_58
13.01.2008, 13:06
Sivasspor, transferde gaza bastı. Hedef; Uğur Yıldırım, Can Arat, Gürhan ve Mehmet Güven.
12.1.2008

Antep’e yeni teklif
Ligin ilk yarısını zirvede tamamlayan Sivasspor, bir yandan yarın oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan transfer harekatına hazırlanıyor. Uğur Yıldırım ile uzun süredir ilgilenen Yiğidolar’ın, bu oyuncunun bonservisi için Gaziantepspor’a yeni bir teklif daha götüreceği bildirildi. Kırmızı-Beyazlı takımın, ayrıca Galatasaray’ın genç futbolcusu Mehmet Güven’le de yakından ilgilendiği açıklandı.

Gökhan, Eskişehir’e
Diğer yandan daha önce Sivasspor formasını kiralık olarak giyen Can Arat ve Gürhan’ın da transfer listesinde yer aldığı kaydedildi. Fenerbahçe’nin, “Mevcut kadromuzu koruyacağız” açıklamasını yapmasına rağmen Yiğidolar’ın, Sarı-Lacivertli yönetimle olan yakın ilişkilerini kullanıp, bu iki oyuncuyu takıma dahil edebileceği belirtildi. Bu arada, Gökhan Bozkaya’nın, TFF 1.Lig ekiplerinden Eskişehir’le prensipte anlaştığı ifade edildi.

1 TEŞEKKÜR YETER...:D...;)...:D...

burhan_ataer
13.01.2008, 13:09
Trabzonspor la şok bir şekilde bağlarını koparan Ceyhun Eriş e Sivasspor un talip olduğu söyleniyor.Avrupa yı da düşündüğümüz için kadromuzun geniş olması lazım.Ceyhun u alırlarsa iyi bir transfer olur.

alpingen
13.01.2008, 13:14
ya ceyhunun ne işi var!!!adam gittiği hiç bir takımda tutunamadı!!hep sorun çıkaran bir adam..bizde oynayamaz,oynamayamaz..!! ceyhun iyi bir futbolcu;iyi bir futbolcu olması sivassporda oynaması anlamınıda gelmiyor.

babanazo58
13.01.2008, 13:18
ceyhunun gelmesi iyi olur çünkü takımda alternatif çok az.. mohammed ali sakatlanır ya da cezalı olursa ceyhun iyi bir alternatif

burhan_ataer
13.01.2008, 13:18
sorunlu bi futbolcu olduğu kesinlikle doğru ama Sivasspor un başında Bülent Hoca var.Ya Sivasspor da adam olur.yada bizde de sorun çıkarırsa bu sefer de bizden şutlarlar.ama yinede gelmesini isterim.tecrübeli adam ne de olsa.hiç olmadı klübeye kaptan olur :)

nuri_58
13.01.2008, 13:21
Trabzonspor, yarın Sivasspor ile deplasmanda yapacağı maçtan galibiyetle ayrılarak ligin ikinci yarısına 3 puanla başlamayı hedefliyor.

Fortis Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor'a 1-0 mağlup olarak, gruptan çıkma şansını mucizelere bırakan bordo-mavililer, ligde de kötü sonuçla karşılaşmak istemiyor.

Bordo-mavililerde cezalı oyuncular Hüseyin ve Serkan ile sakatlığı bulunan Tolga Seyhan Sivasspor maçında forma giyemeyecek.

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya, Tolga Zengin, Tayfun, Çağdaş, Erdinç, Mustafa (Kadir), Ayman, Adnan, Gökdeniz, Barış, Yattara, Umut 11'iyle çıkması bekleniyor.

-CEYHUN VE CELALEDDİN KAMPTAN AYRILDI-

Trabzonspor'da dün gece kulüple yolları ayrılan Ceyhun Eriş ile Celaleddin Koçak'ın bordo-mavili takımın Sivas'da kamp yaptığı otelden ayrılarak İstanbul'a gittikleri öğrenildi.

Celaleddin, karara saygı duyduğunu ifade ederek, ''Trabzon'da güzel günlerim geçti. Verilen karara saygı duymaktan başka bir şey yok. Daha kulübe verebileceğim çok şey olduğuna inanıyorum ama olmadı. Böyle bir karar alınacaksa Fenerbahçe maçından önce alınmalıydı. Hocamız bizle görüştü ve çalışmak istemediğimi söyledi. Biz de bu nedenle kamptan ayrıldık. Bundan sonra gelen teklifleri değerlendireceğim'' dedi.

Ceyhun ise beklemediği bir kararla karşılaştığını ifade ederek, şu anda bir şey konuşmak istemediğini belirtti.

-PEREKLİ'NİN AÇIKLAMASI-

Kulüp profesyonel futbol şube menajeri Necmi Perekli ise ''Bir süredir teknik heyetimizle birlikte yaptığımız tespitler sonrasında uygulamayı düşündüğümüz kararları hayata geçirmeye başladık. İlk etapta aldığımız bu kararın ardından takımın toparlanması adına atacağımız adımlar devam edecektir. Hedefimiz en kısa sürede Trabzonspor'u büyüklüğüne ve kimliğine yakışır sonuçlarla yeniden buluşturmaktır. Bu konuda cesaretli ve kararlı olacağız'' diye konuştu.

Bu arada Trabzonspor'da Celaleddin Koçak ve Ceyhun Eriş'in kulüpten ayrılmasının istenmesinin ardından, iki oyuncunun daha Sivasspor maçının ardından gönderilebileceği iddia edildi.

1 teşekkür yeter...:D:D...:D

Buraq58
13.01.2008, 13:22
İyi Bir Transfer Olur Ama Ceyhun İlk Başta Bizi İstemedi Bidaha...Neden Gelsinki...

Alihan Celik
13.01.2008, 13:23
Ceyhun iyi futbolcu ama sivas daha iyi bir ekip sivastaki dostluk havasini takimin arkadaslik ruhunu bozacak futbolcunun sivasta isi yok ben Ceyhunun böyle birsey yapacagina ihtimal vermiyorum zaten Bülent hoca müsade etmez bence sivasa faydali olur

corners19
13.01.2008, 13:27
bence bize layık bir oyuncu değil hatırlarsanız trabzon sivas maçında mohammed aliyle kavga etmişti sinirli bir oyuncu son dönemde de formu düşüktü ve trabzzondan gönderildi askerlik sorunu da var ceyhunun bence uğur yıldırımı alırsak daha iyi olur

cem
13.01.2008, 13:28
muhammed ali varken ceyhun işimize yaramaz,muhammed ali 4 tane ceyhun eder..

myway
13.01.2008, 13:38
muhammed ali varken ceyhun işimize yaramaz,muhammed ali 4 tane ceyhun eder..

Ben de ayni sekilde dusunuyorum . Bir takima 2 tane abi olmaz. Ortami gerer:)

xadox
13.01.2008, 13:51
bu habberde nerden cikti

gercegi yansitmayan haberleri cikartmak ne isimize yariyor anlamadim

yigido_bekir
ceyhun gelırse süpr olur 3-5 mac kazandırsın yeter

furky.b
13 Ocak 2008 09:55

Bordo-Mavili ekipte gece yarısı operasyonuyla kadro dışı bırakılan Ceyhun Eriş ve Celaleddin Koçak sessizliklerini korurken bu iki ismede birçok talipli çıktı...

Trabzon'da gözden çıkarılan Ceyhun ve Celaleddin'e teklif yağıyor.

Gövde gösterisi mi?
Sivasspor karşılaşmasına saatler kala, gece geç saatlerde Ceyhun Eriş ve Celaleddin Koçak’ın kadro dışı bırakılıp, takım bulmalarının istenmesi, camiada şok etkisi yarattı...

Beklenen transferler yapılıp, kadrodaki alternatiflerin oluşturulamadığı bir dönemde iki deneyimli futbolcunun bu şekilde gözden çıkarılması, teknik direktör Ersun Yanal’ın bir gövde gösterisi olarak yorumlandı. Olay adam haline gelen Ceyhun Eriş ve Celaleddin ise kamptan ayrılıp teklifleri değerlendirmeye başladı.

Toplantı yapacaklar
İki oyuncu da kendilerine tatminkar bir açıklama yapılmamasından ve konunun açıklanma şeklinden bir hayli rahatsızlık duyarken, yorumdan kaçınıyorlar. Hem Ceyhun’un hem de Celaleddin’in 1-2 gün içerisinde bir basın toplantısı düzenleyip camiayı bilgilendirmesi bekleniyor.

Bu arada ikiliye Süper Lig ekiplerinden teklifler de gelmeye başladığı ortaya çıktı. Ankaragücü, Ankaraspor ve Sivas’ın Ceyhun’un ilk talipleri olduğu, Celaleddin’i de Bursa ve Antep gibi ekiplerin istediği ileri sürüldü.

recosan58
yapmayın ya ceyhunmu ne işi var bu takımda

cenk5821
13.01.2008, 13:52
kadro genisligi icin olabilir ceyhunu adam eder bulent hoca

MERİÇ
13.01.2008, 14:01
Ben Ceyhunun Sivasımızda iyi işler yapabileceğini düşünüyorum!Unutmayın beyler Ceyhun Ortegayı bitiren adam ,çok yetenekli alınırsa iyi olur!!!

Yigido_Burak
13.01.2008, 14:33
Bülent Hocamıza Saygı Duymalıyız.Geniş Kapsamlı Bir Takım Kurmak İstiyo Anlaşılan.Saolsun.Bir ßildiqi Vardır Yapıtıqı Transferlerde Tabiki

emrahc58
13.01.2008, 14:48
eğer hocamız bu oyuncuları aldıysa vardır bi bildiği

antitoksidan
14.01.2008, 14:43
Arkadaşlar onur ve mahmut SİVASSPOR'da değil mi?

summersun1
16.01.2008, 21:25
Ömer kaplan
Ömer Kaplan bursa merinostan bursaspora transfer olmuştu.ömeri merinos maçlarından biliyorum,forvet hattında çok hızlı.Kısacı bülent uygun transferleri izleyerek yapıyor.

Sivasspora başarılar..

CcCsVsCcC
16.01.2008, 21:41
http://www.anadoluskor.com/anket.asp sivasspor a oy at kimin taraftarı çokmuş görsünler

svs_çapkın_58
31.01.2008, 20:58
son transfer olarak size bir transferimize söyleyelim

VEFALI SİVAS

Gözünden geçirdiği operasyon nedeniyle üç ay oynama şansı bulanmayan Uğur Yıldırım'a 2.5 yıllık imza attırıldı
Kendisi uyardı
F.Bahçe yenilgisi (4-1) ile zirve yarışında ağır yara alan Sivas, G.Antepli Uğur Yıldırım'ı 2.5 yıllığına renklerine bağladı. Transferin perde arkasında ise ilginç şeyler yaşandı. Kendisine teklifte bulunan başkan Mecnun Otyakmaz'a, "Gözümden operasyon geçirdim. 2.5-3 ay oynama şansım yok" uyarısını yapan Uğur, "Seni istiyoruz. Böyle bir sebeple yarı yolda bırakmayız" yanıtını aldı.

Çok samimiydi
2004'te İspanya'da düzenlenen 'en iyi frikikçi' yarışmasında aralarında Zinedine Zidane'ın da bulunduğu birçok yıldızı geride bırakıp, şampiyon olan Türk asıllı Hollandalı oyuncu, "Başkan Otyakmaz'ın yaklaşımı çok samimiydi. Sivas formasını giyeceğim için mutluyum" dedi. Yiğidoların teknik patronu Bülent Uygun da "Uğur'un gücümüze güç katacağından eminim" açıklamasını yaptı.
SİVASSPORUMUZUN BU TRANSFERİNİDE KUTLUYOR TRANSFERLERİN DEVAMINI DİLİYORUM AYRICA BU TRANSFER MEDYADADA ÇIKMIŞTIR

svs_çapkın_58
31.01.2008, 21:00
http://www.anadoluskor.com/default.asp?kategori=4 AYRICA BU SİTEYE GİREREKTE BU TRANSFERİN OLDUĞUNU ÖĞRENİN....

svs_çapkın_58
31.01.2008, 21:02
ayrıca sizle bir bilgiyide paylaşmak istiyorum uğur yıldırım avrupada düzenlenen frikik yarışmasında zinedine zidanı da geride bırakarak şampiyon olmuş birinci olmuştur....

ali5800
31.01.2008, 21:07
sivas camiasına hayırlı olsun
allah devam ını getirtsin

BROTHERS58
31.01.2008, 22:40
VAZGECILDI DIYE UZULMUSTUM.BİZDE YILDIZ OLACGINA INANIYORUM,SEZONUN SON CEYREGINDE BİZE ALISIP FINALI KAZANDIRIR.

Divriği58-
31.01.2008, 23:05
EĞER LİGİN SONLARINA KADAR IYI GIDERSEK SON 3-4 HAFTA BALİLİ SEDAT PETKOVİÇ OYNAYABILECEK BU BUYUK AVANTAJ OLUR BIZIM ICIN

yerliturkuaz
31.01.2008, 23:15
UĞUR YILDIRIM GERÇEKTEN ÇOK KALİTELİ BİR OYUNCU FUTBOLUYLA TAKIMIMIZA BÜYÜK KATKI YAPACAKTIR YETERKİ UYUM SÜRECİ İYİ ATLATSIN ZETEN TAKIMDA Kİ DİĞER FUTBOLCULAR VE ORTAM ONA BU İMKANI FAZLASIYLA SAĞLAYACAKTIR.
HAYIRLI OLSUN BU TRANSFER BİZE...

sivasın1uşağıbg
31.01.2008, 23:24
inş ii olur transferler görecez bakalım

Bahattin
01.02.2008, 00:00
yigido ya hersey yakisir kotu olsa gelmezlerdi

mesut_tncsvs
01.02.2008, 00:28
sagolasın kardeş bilgilerin için teşekkürler

legolas1989
01.02.2008, 02:10
TÜRKİYE DE İKİ BÜYÜK VARDIR BÜYÜK RAKI BİRİDE SİVASSPOR

migo58
01.02.2008, 23:24
transferler bu dördüyle sınırlı değil sanırım uğur yıldırım ve de yabancı oliviera nın alındıoğıda konuşuluyor...

migo58
01.02.2008, 23:30
8 e çıkartılan yabancı kontenjanından sivasspor bu sene çok fazla yararlanmadı...

Şuan ki yabancılarımız

Petkoviç (Sakat)
Balili (Sakat)
Kanfory (Milli Takım da)
Diallo (Milli Takımda)
Ivan C. (Oynuyor ama Genelde Yedek)
Saidi (Sedatın yokluğunda Oynuyor)
Gurbanov (Türk Vatandaşı Statüsünde ve Yedek)

Sadece 6 Yabancımız var ve 2 kontenjanımız boş sanırım.Ayrıca bu 6 futbolcudan da bi türlü tam yararlanamadık...

kanuni_58
01.02.2008, 23:59
maddiyat olsa adamlar transferin kralını yapar ama gönülde var cepde yok yani tamamen duygusal

svs_çapkın_58
02.02.2008, 00:29
uğur yıdırımın sivassporumuza yararlı olacağına inanıyorum başarılı olacaktır elbet bülent hoca takıma kötü oyuncu almaz

nuri_58
02.02.2008, 11:18
8 e çıkartılan yabancı kontenjanından sivasspor bu sene çok fazla yararlanmadı...

Şuan ki yabancılarımız

Petkoviç (Sakat)
Balili (Sakat)
Kanfory (Milli Takım da)
Diallo (Milli Takımda)
Ivan C. (Oynuyor ama Genelde Yedek)
Saidi (Sedatın yokluğunda Oynuyor)
Gurbanov (Türk Vatandaşı Statüsünde ve Yedek)

Sadece 6 Yabancımız var ve 2 kontenjanımız boş sanırım.Ayrıca bu 6 futbolcudan da bi türlü tam yararlanamadık...

Diallo ve Sylla gelir yakında...
Chetkov,Balili sakat diye oynuyor...genelde yedek...
bilgiler için tşk...;):D

58_sivas_1987
02.02.2008, 11:27
bülent uygun televizyonda yaptıgı açıklamada ingiltere ve fransa liginden birçok futbolcuyla ilgeleniyoruz dedi ve bunların hepsininde forvet oyuncusu oldugunu söyledi bakalım inşallah forvete bir tane kaliteli futbolcu alırız

Emre76
06.02.2008, 13:20
Londra'dan merhabalar

bir ziyaretci olarak, Mehmet Yildiz'in Fenere transfer olabilme haberine cok uzuldum, duyunca hemen gelip kayit oldum..... Sivas icin kritik bir gelisme... Sizden gercekten tirsan bir zihniyet var Turk Futbolunda, Umarim haber yalandir.. 3 buyuk takim, Sivasi piskolojik olarak rahatsiz etmek icin bu oyunlari oynayacak.. Umarim boyle oyunlara gelmez Sivas.. Eski sezonlardan ogrenilcek cok ders var.

Ayrica.. Mehmet Bey iyi dusunmesi lazim, Sivas ta kalip efsane olmak var.. Fener de gidip para uguruna yedeklerde curuyup yok olmak var.

Hala inaniyoruz.. Sampiyon olucaksiniz. Tum basarilar..

Saygilarim ve Sevgilerim

Emre
FULHAM FC

Abdullah DuMaN
06.02.2008, 13:39
Şu an takımımız Antalya Side de kamp yapıyor, ikinci yarı

hazırlıklarına başladı. Akşam Ligtv anahaberde canlı yayında

konuşan Bülent Hoca, 4 genç transfer yaptıklarını ve 4 transfer

daha yapacaklarını ve bunun da para temin edildiğinde olacağını

söyledi. Şu an kampta olan ve kesinlik kazanan isimler şunlar:

Tüm oyuncularla ilgili istatistiki bilgileri aşağıdaki linkten

bulabilirsiniz...

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=130

++++++++++++++++++
SEGİO OLİVERİA UĞUR YILDIRIM

cenk5821
06.02.2008, 13:58
++++++++++++++++++
SEGİO OLİVERİA UĞUR YILDIRIM

ewtt bugun baska tranfer olacakmi bakalimm

Abdullah DuMaN
06.02.2008, 14:22
HAKKI RİZESPORDA

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Brezilya´nın Corinthians takımında oynayan savunma oyuncusu Marquinhos ve Samsunsporlu Hakkı Hocaoğlu ile anlaştıklarını söyledi.
6.2.2008

Ferah, AA muhabirine yaptığı açıklamada, anlaştıkları 2 oyuncunun teknik direktörleri Erdoğan Arıca’nın istediği oyuncular olduğunu belirterek, "Marquinhos ile 2,5, Hakkı ile 1,5 yıllık anlaşma yaptık. Brezilyalı oyuncunun transfer edilmesi için uzun zamandır görüşmelerimizi sürdürüyorduk. Hakkı da Süper Lig’de büyük deneyimler yaşamış, kaptanlık yapmış önemli bir futbolcu" dedi.

İki oyuncunun da takıma büyük katkı sağlayacağını ifade eden Çakır, "Marquinhos, Brezilya Ligi’nde uzun yıllar forma giymiş, 25 yaşında, kaliteli bir oyuncu. Defansta yaşadığımız sıkıntıları çözme noktasında önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. Hakkı da kendini ispatlamış, oynadığı kulüplerde başarılı olmuş, kaptanlık yapmış bir oyuncu. Takımımıza faydalı olacaklardır" diye konuştu.

KAYNAK : FANATİK

sivaslimete
06.02.2008, 14:28
valla transferler iyi gibime geldi mahmut hanefi gercek performasini sergilerse süper oynar cok katkisi olur sivasa

tekniker58
06.02.2008, 14:32
arkadaşlar internette bütün takımların aldıkları ve gönderdikleri ile ilgili transfer haberi okudum. bizdeen gidenler arasında gökhan bozkaya2da var.ne kadar doğru arkadaşlar bilgisi olan arkadaşalr varmı?

tekniker58
06.02.2008, 14:33
SİVASSPOR

Gelenler: Ömer Kaplan (Bursaspor), Uğur Yıldırım (Gaziantepspor), Erhan Karahan (Heidelberg United), Karim Saidi (Feyenoord), Mahmut Hanefi (Orduspor), Emre Aktaş (Malatyaspor), Onur Tuncer (Fenerbahçe), Sergio Pacheco de Oliveira (Metallurg Donetsk).

Gidenler: Gökhan Bozkaya (Eskişehirspor), Bernard Okorowanta, Harun Avgın (Samsunspor), Sezgin Bektaş (Anadolu Üsküdarspor), Ferhat Yayla (Anadolu Üsküdarspor), Yasin Karaca.

tekniker58
06.02.2008, 14:35
arkadaşlar ligde bulunan takımlarınında listeleri var.

Del Piero
06.02.2008, 14:37
Evet Gökhan Bozkaya Eskişehirspora verildi. Ama kiralıkmı verildi yoksa bonservisi ile verildi bilmiyorum

ReDYiGiDo
06.02.2008, 14:37
Mehmet YILDIZ %99 fenerbahçede arkadaşlar saat 16:00 sularında imzalar atılacak.. Bence mehmetin gitme zamanı gelmişti İyi de para veriyorlar Hem kendi açısından iyi hemde sivasspor açısından iyi oldu.. Teşekkürler

tekniker58
06.02.2008, 14:38
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=298363 arkadaşlar adres bu ne kadar doğru ne kadar yanlış. orasını bilemiyorum.
bu arada mehmet yıldız'ia ilgili bir gelişme var mı?

Del Piero
06.02.2008, 14:44
inş. vermezler...

bence Mehmet yıldızı satan ŞAMPİYONLUĞU SATAR

Emre76
06.02.2008, 14:53
yazik, cok yazik.

bu gidisle Anadolu futbolu zor gelisir.

Del Piero
06.02.2008, 14:55
yazik, cok yazik.

bu gidisle Anadolu futbolu zor gelisir.

Evet buna sadece Kayerispor direniyordu.. Ama artık onlarda daha fazla dayanamıyor...

umarım Mehmet Yıldız, Mehmet Topuz ve Gökhan Ünaş kendi takımlarında kalırlar

Emre76
06.02.2008, 15:02
Evet buna sadece Kayerispor direniyordu.. Ama artık onlarda daha fazla dayanamıyor...

umarım Mehmet Yıldız, Mehmet Topuz ve Gökhan Ünaş kendi takımlarında kalırlar

Bu Istanbul takimlarin klasik oyunudur...

ben bu filmi daha evvel 3 kere gordum:- Vestel Manisaspor, Gençlerbirligi vr Gaziantepspor'da.

ic acisi..

hem transferlerin son gununde !!!

mertarcan
06.02.2008, 15:09
Fenerbahçeye yenilmenin bedeli olarak mahmut hanefi ve onur tunceri Sivasspora bedelsiz mi verdiler yani? Bu ihtimali düşünmek bile insanın midesini bulandırıyor. Sayın Bülent hocam, Bankasya 1. ligini tarasan çok daha kaliteli ve faydalı oyuncuları az bir bedelle ama bu tür söylentilere meydan vermeden alamazmıydık. Belki de Bülent hocanın haberi yoktur bundan. Belkide bu transferler Sevgili Başkanımızın isteği ile olmuştur. Bekleyelim sezon sonunda göreceğiz. Yine de hayırlısı olsun. Tüm engellemelere rağmen Şampiyon Sivasspor...

Abdullah DuMaN
06.02.2008, 15:29
GÖKHAN ESKİŞEHİRE GİTTİ TRABZON MAÇINDAN SONRA

XXCakir58
06.02.2008, 18:16
Martinez Vestel Manisaspora sezon sonuna kadar kiralik gitti

nazimgulturk
06.02.2008, 18:31
MEHMET YILDIZ SİVASTA KALDI.......

Abdullah DuMaN
07.02.2008, 13:24
İŞTE SON TRANSFERLER VE ARA TRANSFERLER;

İşte son gün transferleri

Yusuf Kurtuluş: Konyaspor
Marquinhos: Ç. Rize
Emre, Engin: Ankaragücü
Erdal Güneş: Gaziantep
Neca: Ankaraspor
Ufuk Bayraktar: Diyarbakır
Ali Bayraktar: OFTAŞ
Taner Demirbaş: Sakarya
Deniz Aydoğdu: Malatya

Bombalar patlamadı

Dün sona eren ara transfer döneminde üç büyükler suskun kalırken, Rizespor ve Sivasspor yaptığı transferlerle başı çekti.

Turkcell Süper Lig'de 1 Ocak'ta başlayan ve dün sona eren ara transfer dönemi oldukça sönük geçti. Bu dönemde, F.Bahçe, Maldonado, G.Saray Emre Güngör ve Barusso, Beşiktaş da Holosko ve Gordon'u kadrosuna kattı.

Çaykur Rizespor, sekiz futbolcuyla anlaşmaya vararak kadrosunu büyük ölçüde yeniledi. Sivasspor ile Gaziantepspor da 8 futbolcuyla sözleşme yaparken, onları 7 transferle Manisa, Ankaragücü ve Konyaspor izledi.

İŞTE TAKIM DEĞiŞTiRENLER
* MKE NKARAGÜCÜ: Gökhan Emreciksin (Bolu), Gediminas Paulauskas, Kaba Diawara (Gaziantep), Tolga Doğantez (G.Birliği), Andre Lamas (Defonsores Sporting). Engin (Boluspor), Emre (Zeytinburnu).
* ANKARASPOR: Fredrick Risp (Trabzon), Gökhan Tokgöz ve Eren Aydın (G.Birliği), Antonio De Nigris (Gaziantep), Neca (Konyaspor).
* BEŞİKTAŞ: Holosko (V. Manisa), Gordon Schildenfeld (D. Zagreb)
* BURSA: Ümit Aydın (İstanbulspor), Ysrael Zuniga Yares (Melgar Areguipa), Maxim Romashenko, Ronald Gutierrez.
* ÇAYKUR RİZE: Özden Öngün (Konya), Rodrigo Silva Ninja (Gama), Sedat Yeşilkaya (G.Birliği), Emrullah (Zeytinburnu), Anıl Karaer (G.Saray), Mehmet Şen (Altay), Mustafa Çiçek (G.Birliği), Marquinhos (Corinthians,
* DENİZLİ: Akande Christian (Cheminots), Papa Gueye.
* FENERBAHÇE: C. Maldonado (Santos).
* GALATASARAY: Emre Güngör (A.Gücü), Barusso (Roma).
* GAZİANTEP: Ivan De Souza, Murat Şahin (Beşiktaş), Manuel Neira, Samet Kılıç (Samsunspor), Özgürcan Özcan (Galatasaray), Beto Da Silva (Litex), İlhan Özbay (Kayseri Erciyesspor), Hasan Yurt.
* GENÇLERBİRLİĞİ: Periç (Audax Italiano), El Saka (Konya), Ergün Teber (Ç. Rize), Mehmet Akyüz (Bozüyük), Adamu Mohammed (A. Kotoko), Daniel Addo (Kessben). lOFTAŞ: Ulaş Güler (G.Birliği), Nikola Petkoviç (Gençlerbirliği), Shaibu Yakubu (Ashanti Gold), James Boadu (Kessben), Ali Bayraktar (Gaziantep).
* İSTANBUL BŞ BLD: İbrahim Akın (Beşiktaş), Aydın (V. Manisa), Necati Ateş (G.Saray).
* KASIMPAŞA: Murat Akın (Genk), Evren Kürkçü (İst. Büyükşehir), Mehmet Ali Şirin (Eyüp), Edin Ademoviç.
* KAYSERİ: ---
* KONYA: Fatih Özer (Fatih Karagümrük), Damir Kahriman (Voyvodina), Ceyhun (Trabzon), Mihajlov Milos (Partizan), Tehoue (Kasımpaşa), Yusuf (Trabzon).
* SİVAS: Ömer Kaplan (Bursaspor), Karim Saidi (Feyenoord), Mahmut Hanefi (Ordu), Emre Aktaş (Malatyaspor), Onur Tuncer (Fenerbahçe), Uğur Yıldırım (Gaziantepspor), Erhan Karahan (Heidelberg United), Sergio Pacheco de Oliveira (M. Donetsk).
* TRABZON: Onur Recep Kıvrak (Karşıyaka), Sayed Moawao (Mısır), Radoslaw (Wisla Krakow)
* VESTEL MANİSA: Koray Avcı (Beşiktaş), Burak Yılmaz (Beşiktaş), Allyson (Denizli), Jose Antonio Dos Santos (M'Gladbach), Thomas Dalgaard (Randers), Targino Da Silva (Vitoria Guimaraes) Martinez (Sakarya).

58_babacan_58
07.02.2008, 13:56
HEPSİDE GÜZEL FUTBOLCULAR HEPSİDE ARTIK YİĞİDO

sivas666
20.02.2008, 19:49
Transfer haberlerinde adını hiç duymadım ama tff'nin internet sitesinde bizim takımın kadrosunda Çağlar Aksaray adında bir futbolcu görünüyor.Manisa amatör kümeden gelmiş.Kimdir nedir hangi mevkiide oynar bilen var mı?

rsimsek
21.02.2008, 02:22
bence yararlı bir transfer yapamadık.umarım iyi olur

badboysefaa
21.02.2008, 03:05
kötü transferler onur antep maçında igrenç ötesiydi inş bidaha oynamaz maçı izledigim yerde herkez onura küfür etti:D

tekniker58
21.02.2008, 08:51
zaman içinde belli olur. oyunları hareketleri. ondan sonra bir değerlendirme yapılır.

SivasClub
11.03.2008, 13:22
İbrahim AKIN Sivas'a
Beşiktaş da gönderilecekler arasındaki İbrahim’in Sivasspor’la görüştüğü öğrenildi. Beşiktaş’ta İbrahim Akın, 18 kişilik kadroya alınmayınca sakatlığını öne sürerek Manisa’ya gitmek istemedi. Duruma sinirlenen Ertuğrul Sağlam da bu futbolcuyu İstanbul’da bıraktı. Siyah-Beyazlı takımda gönderilecekler listesinde yer alan İbrahim’in Sivasspor’la görüştüğü öğrenildi. Bu arada Sağlam, İbrahim için “Kaderini kendisi çizdi” ifadelerini kullandı.

atababa111
13.03.2008, 10:05
EN İYİ TRANSFER PACECHOOOO.............

zaralım 58
13.03.2008, 10:19
inş takıma faydaları büyük olur

Abdullah DuMaN
13.03.2008, 10:41
DAHA % 80 Nİ GÖREMEDİK BİLE............

SenSetik
13.03.2008, 11:07
Fenerbahçeye yenilmenin bedeli olarak mahmut hanefi ve onur tunceri Sivasspora bedelsiz mi verdiler yani? Bu ihtimali düşünmek bile insanın midesini bulandırıyor. Sayın Bülent hocam, Bankasya 1. ligini tarasan çok daha kaliteli ve faydalı oyuncuları az bir bedelle ama bu tür söylentilere meydan vermeden alamazmıydık. Belki de Bülent hocanın haberi yoktur bundan. Belkide bu transferler Sevgili Başkanımızın isteği ile olmuştur. Bekleyelim sezon sonunda göreceğiz. Yine de hayırlısı olsun. Tüm engellemelere rağmen Şampiyon Sivasspor...

YAZIKLAR OLSUN BUNA İNANMAYI DÜŞÜNMEK BİLE UTANÇ VERİCİ BİRŞEY BENCE...

KENDİNİZİ BİR KERE ÇİMDİKLEYİN İSTERSENİZ KENDİNİZE GELİRSİNİZ...

TAKIM İLK YARIYI LİDER BİTİRDİ...

9 HAFTA VAR VE HALEN ŞAMPİYONLUK YARIŞINDAYIZ..

FENERBAHÇEYE YENİLMİŞİSİZDE MAÇ SATILMIŞMIŞ...

UYANIN BEYLER....

FENERİN YENDİĞİ İLK TAKIM BİZ DEĞİLİZ...

ALKIŞLAYIN TAKIMINIZI...BÖYLE SAÇMA İFTİRALARA SİZ İNANIRSANIZ BAŞKA MEMLEKETİN İNSANLARI NE DÜŞÜNÜR YA ALLAH AŞKINA YAPMAYIN ARTIK...

HER ZAMAN SÖYLEDİĞİM GİBİ...BÖYLE DÜŞÜNEN İNSANLARA BU BAŞARILAR ÇOK BİLE...ÇOK YAZIK.........

oZi Taraftar
13.03.2008, 13:15

UYANIN BEYLER....

ALKIŞLAYIN TAKIMINIZI...BÖYLE SAÇMA İFTİRALARA SİZ İNANIRSANIZ BAŞKA MEMLEKETİN İNSANLARI NE DÜŞÜNÜR YA ALLAH AŞKINA YAPMAYIN ARTIK...

HER ZAMAN SÖYLEDİĞİM GİBİ...BÖYLE DÜŞÜNEN İNSANLARA BU BAŞARILAR ÇOK BİLE...ÇOK YAZIK.........Sensetik arkadasima kesinlikle katiliyorum ve yorumlari icin cok tesekkur ediyorum.

Burada resmen futbolcularimiz Mahmut Hanefi ve Onur, degerli Teknik Direktorumuz Bulent Uygun hocamiz ve sayin Baskanimiz mac satmakla, yani birnevi s3r3fsizlikle suclanmaktadir. Bu suclamalari yapanlari, boyle dusunenleri kiniyor, ayipliyorum…

Ne kadar kolay oyle iftira atmak, insanlarin onurlariyla, hasiyetleriyle, serefleriyle ugrasmak, camut atmak, vs...

Boyle birseye en ufak ihtimal vermiyorum. Gozumle gorsem bile inanmam.

Bu felsefeye gore, Sivasspor gecmiste maglup oldugu takimdan hic futbolcu almasin veya futbolcuya aldigi takimda hic maglup olmasin. Futbolcuyu alirken teminatmi alsin veya versin. Varmi oyle birsey yahu…

Fener maci yenildigimiz ilk mac degildi ve buyuk bir ihtimalle son mac ta olmayacak (malesef). Sivasspor’un liderle arasinda sadece 1 puan var. Sampiyon oldugumuzda veya en azindan Sampiyonlar Ligine katilma hakkini sahip oldugumuzda (Allah’in izniyle) Sivasspor’un kazanci bir iki futbolcunun bedelinden cok daha fazla olacaktir. Dolayisiyla bu iddia mantiga bile sigmiyor.

Okuzun altinda buzagi aramaktan ve meyve veren agaci taslamaktan baska birsey degil.

Saygilarima

Abdullah DuMaN
13.03.2008, 13:19

UYANIN BEYLER....

HER ZAMAN SÖYLEDİĞİM GİBİ...BÖYLE DÜŞÜNEN İNSANLARA BU BAŞARILAR ÇOK BİLE...ÇOK YAZIK.........

çok haklısın kürşat abi bu düşünce içindekiler ancak ve ancak haindirler

özyiğido
13.03.2008, 13:27
bülent hoca transferi onayladıysa bir sorun çıkacağına inanmıyorum bülent hocaya başarılar dilerim....

altuntas58
13.03.2008, 13:30
Yukardaki yorumu yazan mertarcan isimli üyeyi kınıyorum Sivassporun şerefli bir başkanı şerefli bir teknik adamı kısacası sivassporumuz şerefli bir kurum bu kuruma hiç kimsenin camur atmaya hakkı yoktur siz kim oluyorsunuzda böyle bir saygısızlığı yapma cüretini gösteriyorsunuz ya sizin futbolla alakanız yok kulak dolgusuyla yazmışsınız yada istanbul takımlarının ayarladığı sivassporu ve yiğidoları karıştımak için tutulmuş bir casuzsunuz bunun başka acıklaması olamaz sizin yapacağınız hemen bu sitede bir özür dileme yazısı yazıp yanılış yaptığınızı bir daha yapmayacağınızı belirtmenizdir aksi taktirde sizi bir casuz olarak düşünmeye devam edeceğim

oZi Taraftar
13.03.2008, 13:43
Acaba Sivasspor’a nasil bir celme takabiliriz, ortaligi nasil karistirabiliriz, vs. vs. vs. Bundan baska birsey degil…

Istediginiz kadar ugrasin, sonunda Sezar’in hakkini Sezara vereceksiniz!!!!!!!!

oZi Taraftar
13.03.2008, 14:03
Pardon;
Sivasspor'umuzun hakkini Sivasspor'umuza vereceksiniz!!!!!!!! demek istemistim.

kadir984
13.03.2008, 14:07
BU KADAR DA OLMAZ ARKADAŞLAR HANİ MAÇ İÇERİSİNDE BAZI POZİSYONLARA KIZARIZDA BU ADAM NERDEN ALDIK DERİZ ONUN GİBİ YORUMLAR YAPILIYOR. GENEL YORUM YAPALIM ARKADŞLAR.

HANGİ TRANSFERİMİZ OYNADIDA BEĞENİ TOPLAMADI HANGİSİ BEĞENİLMEDİ. HEPSİ BİRBİRİNDEN KIRSLILAR HEPSİ GÖREV ALINCA GERÇEKTEN GÜZEL ŞEYLER YAPABİLİRLER.

oZi Taraftar
13.03.2008, 14:21
Kesinlikle Sivasspor formasini giydiginde terinin son damlasina kadar dokmeyecek futbolcumuzun olduguna inanmiyorum.
Aksi taktirde Sivasspor’da hic isleri olmaz, tesislerin veya statimizin onunden, hatta sehrimizden transit bile gecemezler.
Aksini dusunenler once kendi bahcelerini temizlesinler. Unutmayalimki, daha cok olmadi, televizyonlarda cok ciddi sike suclamari ile karsi karsiyaydilar…
Allah’imiza Sukurler Olsun, bizim alnimiz ak.

Abdullah DuMaN
13.03.2008, 14:43

DEDİĞİN GİBİ OLSAYDI ŞUANDA M.HANEFİ HER HAFTA AS ÇIKARDI

Buraq58
13.03.2008, 20:56
İnşallah Transferler Sivasspora Ve Hlka Ugur Getirir.!

Gurbetci Gokhan
14.03.2008, 07:35
Fenerbahçeye yenilmenin bedeli olarak mahmut hanefi ve onur tunceri Sivasspora bedelsiz mi verdiler yani? Bu ihtimali düşünmek bile insanın midesini bulandırıyor. Sayın Bülent hocam, Bankasya 1. ligini tarasan çok daha kaliteli ve faydalı oyuncuları az bir bedelle ama bu tür söylentilere meydan vermeden alamazmıydık. Belki de Bülent hocanın haberi yoktur bundan. Belkide bu transferler Sevgili Başkanımızın isteği ile olmuştur. Bekleyelim sezon sonunda göreceğiz. Yine de hayırlısı olsun. Tüm engellemelere rağmen Şampiyon Sivasspor...Neyi ima ediyorsunuz siz? Olmazsa, sizi Sivasspor’un Transfer Komitesinde Baskani yapalim. Sayin Baskan’imizi mi sucluyorsunuz, Degerli Teknik Direktorumuzu mu, Mahmut ve Onur gibi futbolcularimizi mi. Dedi kodu olacak diye transfer yapmayalimmi yani. Bu tur soylentileri yapanlari kanitlamaya davet ediyorum. Bir baska arkadasimin belirttigi gibi onlar once kendi bahcelerini temizlesinler. Hatirlayacaginiz gibi gectigimiz sezon TV’da sike ittialari ile karsi karsiya gelmislerdi, hemde delilleriyle birlikte. Yanilmiyorsasm zaman asimina ugradi ve isi yirttilar. Ozet olarak okuduklarima inanamiyorum. Dusmani disarda aramamiza gerek yok. Ayip, hemde cok ayip…

Gurbetci Gokhan
14.03.2008, 07:43
Bu vesileyle ozellikle 'sentetik', 'Ozi Taraftar', 'altuntas58' arkadaslarimi kutluyorum. Yazilarini okudum ve cok begendim. Ellerinize saglik. Tafatar dedigin boyle olur, sonuna kadar Yonetiminin, Baskaninin, Teknik Direktorunun, Futbolcularinin arkasinda durur. Sivasspor boyle taraftarla nasil basarili olmasin. Sizleri saygiyla sevgiyle selamliyorum…

kenann_58
14.03.2008, 21:30
öbür transferleri görmedimde ömer kaplan bir numara

nuri_58
14.03.2008, 22:12
Emre EFE'nin bugün ilk maçıydı heralde???dinlediğim kadarıyla iyi bir futbolcu:)...

enes kılıç
20.03.2008, 18:10
TEŞEKKÜRLER BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN BİLGİLENMİŞ OLDUK

titizyiğido
12.05.2008, 21:34
bence bunlardan bitek mahmut hanefi oda belki tecrübesi sayesinde bu takımda oynayabilir gerisi boşşşş

58hamido58
13.05.2008, 01:04
Mehmet Yıldız gitti deniyor?Bilgisi olan varmı?

Ellisekizlee
13.05.2008, 01:09
Mehmet Yıldız gitti deniyor?Bilgisi olan varmı?

Vallahi gardas herkes Trabzon aldi diyor 2milyon avroya icim kan agliyo haram olsun baskana eger sattiysa. dur bakalim bana uyku haram bu gece haberleri bekliyoz.hayrettini de bjk ye vermisiz kader utansin uefa yerine intertoto sonra en iyi futbolcularimizi söke söke aldilar üstelik fatih terim bizden kimseyi almamis kadroya of ofo darlandim, sikinti basti bu gece be:mad::mad:

58hamido58
13.05.2008, 01:13
Vallahi gardas herkes Trabzon aldi diyor 2milyon avroya icim kan agliyo haram olsun baskana eger sattiysa. dur bakalim bana uyku haram bu gece haberleri bekliyoz.hayrettini de bjk ye vermisiz kader utansin uefa yerine intertoto sonra en iyi futbolcularimizi söke söke aldilar üstelik fatih terim bizden kimseyi almamis kadroya of ofo darlandim, sikinti basti bu gece be:mad::mad:

olurmu ya,sattırmayalım yıldızımızı :(
hem de 2milyon öroya ayıptır be!

Ellisekizlee
13.05.2008, 01:30
olurmu ya,sattırmayalım yıldızımızı :(
hem de 2milyon öroya ayıptır be!
ayip da ne kelime olmaz olsun böyle yönetim anlayisi.hesapta intertodoyu sallayacaz diyoruz simdi de bu cikti basimiza.ha satiyorsan akilli olacaksin karsiliginda yatarra yi alacaksin ama onu verir mi sana trabzon enayi mi?
neyse gencler ben simdiden ümitsizim seneye isimiz zor Allah kerim bakalim sonumuz ne zaman gelecek.bana müsade gencler sabah fabrikada isbasi yapicam ee golay degil vatandan uzak ekmek parasi bu öyle mehmet yildizim yokki kapimin önünde mecnun baskan gibi hemen 2 milyona trabzona vereyim.keske fenere verseydin be baskan.herkeze hayirli geceler dilerim.

58hamido58
13.05.2008, 01:42
ayip da ne kelime olmaz olsun böyle yönetim anlayisi.hesapta intertodoyu sallayacaz diyoruz simdi de bu cikti basimiza.ha satiyorsan akilli olacaksin karsiliginda yatarra yi alacaksin ama onu verir mi sana trabzon enayi mi?
neyse gencler ben simdiden ümitsizim seneye isimiz zor Allah kerim bakalim sonumuz ne zaman gelecek.bana müsade gencler sabah fabrikada isbasi yapicam ee golay degil vatandan uzak ekmek parasi bu öyle mehmet yildizim yokki kapimin önünde mecnun baskan gibi hemen 2 milyona trabzona vereyim.keske fenere verseydin be baskan.herkeze hayirli geceler dilerim.

evet ya fener trabzondan iyidir mecnun başkan her sene futbolcu da alıyo ordan.bu sene de alabiliriz belki.

münihliyigido58
13.05.2008, 02:08
inanmayin kanmayin o gazetelere o haberlere. kimse alamaz mehmet yildizi iki milyona. onun degeri alti milyon euro en az. ondan asagada satilmaz. baskanimiz ve teknik direktörümüz akili adamlar ve yaptiklarini biliyorlar. güvenelim onlara.

murteza
13.05.2008, 18:29
Sivasspor Mevlüt'ün peşinde !

Sivasspor, Sochaux kulübüyle görüşüp Mevlüt'e 2010'a kadar Sivaslı yapmak istiyor.

Sivasspor, Sochaux formasını giyen Mevlüt Erdinç için araştırmalara başladı. Fransız ekibiyle bonservisi konusunda masaya oturacak olan Sivas, 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncuyu bir an önce renklerine bağlamak istiyor

Sochaux formasıyla bu sezon fırtına gibi esen Mevlüt Erdinç, 22 maçta 9 gol atarak kendini ispatladı. Fransa Ligi’nde bir anda ön plana çıkan 21 yaşındaki oyuncu, Fransız basını tarafından da manşetlere taşınmaya başladı.

Sivasspor, Sochaux’nun 21 yaşındaki golcüsü Mevlüt Erdinç’i transfer listesinin ilk sırasına aldı. Fransa Ligi’nde 22 maçta 9 gol atan ve Fatih Terim tarafından EURO 2008 için A Milli Takımı’na davet edilen Mevlüt, için yönetimin araştırma yaptığı öğrenildi.

Bu oyuncunun transferi için Fransız kulübünün belirleyeceği bonservis bedelini bekleyen Sivasspor elini çabuk tutmak istiyor. 2010 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulanan Mevlüt için İspanyol kulüpleri ile Fransa’nın Monaco Kulübü’nün de devreye girdiği vurgulandı. Sivasspor, bu kulüplerle yarışarak işi bitirmeye çalışacak.

Bülent Uygun da onay verdi

Önümüzdeki sezon kadrosuna yerli ve yabancı oyuncular katmak için şimdiden kollarını sıvayan Sivasspor Yönetimi, Ümit Milli Takımı’nda oynadığı maçlarda da iyi bir performans sergileyen genç Mevlüt’ü kadrosunda görmek istiyor. Sochaux takımının altyapısından yetişen ve bu sezon sürekli forma giyme şansını yakalayan Mevlüt için Teknik Direktör Bülent Uygun da onay verdi. Bu oyuncunun menajeriyle prensip anlaşmasına varan Sivasspor , uygun bonservis bedeli istenmesi halinde genç golcüyü renklerine bağlayacak.

murteza
13.05.2008, 18:30
İnşallah doğrudur yılın transferi olur

deplasman
13.05.2008, 18:43
inşallah gardaşım ya yenı sezona daha ıyı bı kadroyla gırmemız lazım

murteza
13.05.2008, 18:45
mecnun başkan ve bülent hoca şampiyonluğu getirecek

58hamido58
13.05.2008, 23:02
mevlüt,mehmet yılmaz,ömer rıza gibi isimlerin anılması hayra alamet değil gardaşlar mehmet yıldızımız gidiyor galiba :S tepki gösterelim!

murteza
13.05.2008, 23:06
balşkan bak yanlış yapıyorsun zaten fenerli olman bir handikap sabrımız tükenir mehmetimiz yıldızımız giderse ayağını denk al

58hamido58
13.05.2008, 23:13
balşkan bak yanlış yapıyorsun zaten fenerli olman bir handikap sabrımız tükenir mehmetimiz yıldızımız giderse ayağını denk al

fenerden topçu alsak bari,kezman belki?

murteza
13.05.2008, 23:20
fenerden topçu alsak bari,kezman belki?

kezmanı ne yapacağız Bordeaux dan Henri Saiveti transfer etmeye uğrşalım

58hamido58
13.05.2008, 23:21

mecnun başkan bir ayar çeker mehmet giderse kezmanı alalım!

murteza
13.05.2008, 23:24
mecnun başkan bir ayar çeker mehmet giderse kezmanı alalım!

saivet geleceğin yıldızı bülent hcanın taktiklerine uyar

aslanbey1907
15.05.2008, 11:33
SİVASPOR YÖNETİMİ AÇIKLADIMI TAKİP EDEMEDİM .. YADA SİTE DE HABER OLARAK KONULDUYSA ÖZÜR DİLERİM ...

BİR FORVET OYUNCUSU ALINDI ..
http://www.resimupload.us/out.php?i=31801_mohammed.jpg
CEZAYİR ASILLI; FRANSIZ VATANDAŞI ,İSMİ MUHAMMED DAKMANİ 26 YAŞINDA

zaralı19
15.05.2008, 11:38

ÖMER KAPLAN VE MAHMUT HANEFİ GÜZEL FUTBOLCULAR DİĞERLERİDE AYNI İŞALLAH SİVASSPORUMUZ İÇİN ÇOK KATKIDA BULUNURLAR

zaralı19
15.05.2008, 11:39
SİVASPOR YÖNETİMİ AÇIKLADIMI TAKİP EDEMEDİM .. YADA SİTE DE HABER OLARAK KONULDUYSA ÖZÜR DİLERİM ...

BEN SİTEDE GÖRMEDİM KARDEŞ SAOL HABERİ EKLEDİĞİN İÇİN

idhem
15.05.2008, 14:22

Hacım herifler Kezman'ı bize verirlermi?Dünya yıldızı için takasta kullanırlar,denize atarlar,dağa kaldırırlar,kurbanda keserler ama yine vermezler Sivas'a.

yigido Atilla
15.05.2008, 14:43
Mehmet Yildiz Tabiki Süperligin en iyi Forveti Satilmayacak diye bir Kural yok Kim Iyi Para verirse o takima satimali, Yoksa bu liglerde kalici olmamiz imkansiz...... Maddi geliri sinirli klüblerin en büyük gelir kaynagi.. Ama sezon ortalarinda yerini dolduracak Genc kariyere ac Futbolcular takibe alinip Transfer edilmeli....Bülent hoca bu isleri iyi takip ediyor....... Genc takimdan bir kac kisi takima monte edilmeli ......

idhem
15.05.2008, 15:10
Bence Mehmet satılırsa çok şey kaybederiz.Yeni alınanın uyum sorunu,takıma alışması filan derken çok zamana ihtiyaç olabilir.Seneye Avrupa'da finale giden yolda bu tür lükse ihtiyacımız yok sanırım.Mehmet kalmalı

duman58
15.05.2008, 15:25

Gardas sagolasin cok guzel haberde ozur dileyerek bu haberin kaynagini sorabilirmiyim malum turk medyasi sayesinde artik haberlere inanma duygularimizi yitirdikte o yuzden yanlis anlama seninle hic bir alakasi yok.

idhem
15.05.2008, 16:35
Mevlüt Erdinç Türkiye'yi istemiyor

http://image.haber7.com/haber/20747.jpg

Fransa'nın Sochaux takımında forma giyen Türk golcü Mevlüt Erdinç Türkiye'ye gelmek istemiyor. Türkiye'den Trabzonspor ve Beşiktaş gibi kulüplerin transferi için bir süredir nabız yokladığı Mevlüt, Fransa'dan ayrılmak istemediğini söyledi.

ERHUN GEYİSİ'nin haberi

Fatih Terim tarafından Euro 2008 öncesi A Milli Takım aday kadrosuna da çağrılan golcü futbolcu, L'Equipe gazetesine yaptığı açıklamada, "Çok iyi bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum. Gelişmeye devam etmem için de en iyisinin Sochaux'da kalmak olacağı kanısındayım. Ancak başka şeyler de keşfetmek istiyorum. Başka bir yerde de belki daha hızlı bir şekilde gelişebilirim. Ancak her halükarda ayrılacaksam bile, Fransa'da kalırım" şeklinde konuştu.

Sochaux formasıyla bu sezon 11 gole imza atan Mevlüt Erdinç, Türk kulüplerinin yanısıra Fransa'nın Nice ve Rennes, İngiltere'nin Wigan Athletic ve Newcastle, Almanya'nın Borussia Dortmund takımlarının transfer listesinde bulunuyor

idhem
15.05.2008, 16:36
Mevlüt Mevlüt diye diretenler.Buyurun size kendi ağzından haber.Avrupa'da bizi yukarılara taşıyamayacak bir futbolcuydu.Hiç üzülmedim

kayserispor038
15.05.2008, 16:42
Selamun Aleykum Yigido Kardeslerim...Mehmet Yildizi satmayi dusunuyormu Sivasspor

idhem
15.05.2008, 16:44
Aleyküm selam komşu.Hoşgeldin.O konua bilgimiz yok fakat satılmaması taraftarıyım.

Gökhan Ünal ile Mehmet Yıldız'ı değiştirelimmi gardaşım:)

yenicubuklu
15.05.2008, 16:52

ÖMER KAPLAN VE MAHMUT HANEFİ GÜZEL FUTBOLCULAR DİĞERLERİDE AYNI İŞALLAH SİVASSPORUMUZ İÇİN ÇOK KATKIDA BULUNURLAR

yıgıdolar oyle bılmeden ahkam kesmeyın

Hoca lazım dedıyse lazımdır bu futbolcular demekkı

hem bu ısın paraya dayandıgını gozardı etmeyelım. paran varsa kezmanıda alırsın semıhıde kac lıra yardım yaptıkta sıvasspora sunu al bunu al dıyoruz

lutfen klubun durumunu goz onunde bulundurup oyle degerlendırme yapalım

Plexus
15.05.2008, 17:21
Mevlüt Mevlüt diye diretenler.Buyurun size kendi ağzından haber.Avrupa'da bizi yukarılara taşıyamayacak bir futbolcuydu.Hiç üzülmedim

kardeş hayri abinin dediğine göre mevlüt çok iyi futbolcuymuş, kangal kadar güçlüymüş...

idhem
15.05.2008, 17:26
Ya Hayri abi diyorsa zaten doğrudur,adam Almanya'da yakından takip ediyor Avrupa futbolunu.Ama Mevlüt gelmez bize.Ne yapıcak Allahın Sivasında yaa

Plexus
15.05.2008, 17:28
kardeş büyük takım olacaksak büyük futbolcular almalıyız. olmadı futbolcuyu alıp yetiştirmeliyiz.

mevlüt ve nuri şahin olabilir yani.

idhem
16.05.2008, 08:27
Yokmudur bugün transfer haberi.Bir sabahda işe şöyle güzel bir haberle başlasam gardaşım ya.

murteza
16.05.2008, 09:41
Hala mevlüt tartışılıyor gelmez diye. Ben size transfer bitti diyorum. Mehmet yıldızın fiyatı düşmesin diye açıklanmıyor diyorum. Resmi imza atıldı diyorum ama sivassporun büyüklüğünü kavrayamadıysak ronaldinho gelse ne yazar.

idhem
16.05.2008, 09:47
Mevlüt bizde iş yaparmı.Onuda düşünmüyor değilim.Ama en azından Avrupa'da oynamış topçu olduğuna göre Uefa'da bize büyük yardımı olur umarım.

SenSetik
16.05.2008, 10:41
mevlüt Türkiyeye gelse bile bizim paramız onu almaya yetmez arkadaşlar...

boşyere heveslenmeyin....

sıradan bir futbolcu değil çünkü....

abdullah58
16.05.2008, 11:12
BOS YERE BÖYLE YALAN HABERLERE
YIGIDOLARIN KAFASINI KARISTIRMAYIN

kaya0758
16.05.2008, 12:25
Selamun Aleykum Yigido Kardeslerim...Mehmet Yildizi satmayi dusunuyormu Sivasspor

komşu ver mehmet topuz ve gökhan ünalı al mehmet yıldız.

ATGEÇMEZLİ
16.05.2008, 12:31
Mevlüt bize gelmez bencede. Bana göre bizim takımımız kendisini duyurmamış yıldız adaylarına yönelmeli. Bu konuda aldığım duyumlar var ama ne yazıkki kesinleşmeden paylaşamayacağım.

yigido_sampiyon
16.05.2008, 13:28
valla artık sivasmızın parasızlığı sorun yapmamamsı lazım...

çünkü iddaadan ve süper ligdeki başarosondan dolayı en fazla para alan klüplerden biri oldu...

bence çok iyi 4-5 tranfer yapacak gücü var...

ATGEÇMEZLİ
16.05.2008, 13:39
valla artık sivasmızın parasızlığı sorun yapmamamsı lazım...

çünkü iddaadan ve süper ligdeki başarosondan dolayı en fazla para alan klüplerden biri oldu...

bence çok iyi 4-5 tranfer yapacak gücü var...

Çok sağlam bir takımımız var. Bunu gözönüne alacak olursak 1-2 direk oynayacak transfer, 6-7 tanede yıldız adayı genç ve birde paf takımdan çıkacaklarla bu iş yürür gider.

kolocu5858
16.05.2008, 14:15
mahmutu en az ilk devreye kadar oynar sonra kıçına tekmeyi yer

kolocu5858
16.05.2008, 14:15
en iyi transverşu ana akdar karim saidi bide uyur yıldırım gerisiboşuna
bence

mustafa_kavak58
17.05.2008, 18:28
Sivasspor'da Dahmane krizi!
Sivasspor'da Cezayirli golcü Mohamed Dahmane'nin transferi çıkmaza girdi.

Sivasspor'un Belçika'nın RAEC Mons takımında forma giyen Dahmane için yaptığı teklife ret yanıtı geldi. Fransız vatandaşlığı da bulunan 26 yaşındaki Cezayirli golcü için Belçika kulübüne 200 bin Euro'luk teklifte bulunan kırmızı beyazlılar, Mons'un bu teklifi yetersiz bulması nedeniyle bu transferi şimdilik gerçekleştiremiyorlar.

RAEC Mons'la 2011 yılının Haziran ayına dek kontratı bulunan Dahmane'nin transfer piyasasındaki değerinin 850 bin Euro civarında olduğu ifade ediliyor. Sezonu kiralık olarak Genk takımında geçiren Dahmane, bu sezon oynadığı 23 maçta 6 gol attı. Dahmane geçtiğimiz sezon Mons formasıyla 31 maçta forma giymiş ve 11 kez gol sevinci yaşamıştı. 2005-2006 sezonundan bu yana Mons takımıyla sözleşmesi bulunan Dahmane, daha önce Mauberge, Poitiers, Lens gibi Fransız takımlarında oynamıştı.

Dahmane'nin peşinde Belçika'nın Standard Liege takımı da bulunuyor

sinan-58
17.05.2008, 18:31
komşu ver mehmet topuz ve gökhan ünalı al mehmet yıldız.

turkcell super ligde hiç bir oyuncuyu mehmet yıldıza değişmem

XXCakir58
17.05.2008, 18:40
hadi hayirlisi bakalim. Merak ediyorum Sivasspor bu sezon kimleri transfer edecek

izmirligardaş58
17.05.2008, 19:11
Hala mevlüt tartışılıyor gelmez diye. Ben size transfer bitti diyorum. Mehmet yıldızın fiyatı düşmesin diye açıklanmıyor diyorum. Resmi imza atıldı diyorum ama sivassporun büyüklüğünü kavrayamadıysak ronaldinho gelse ne yazar.

allahına kurban ben sonuna kadar inanıyorum gelecek tabi mecbur yıldızlar yıldız ortamda büyür

ilker_8787
17.05.2008, 19:31

Arkadaşlar murteza denilen dangalağın (YASAKLI KULLANICI , NEDEN YASAKLANDIĞINI DA ÇOK RAHAT TAHMİN EDEBİLİYORUM) lafıyla durduk yere gelin güvey olmayın.Mevlüt zaten Türkiye'ye gelmeyecem dedi

kayserispor038
18.05.2008, 14:02
Bence Sivasspor cok degil sadece 2 veya 3 kaliteli oyuncu transferi ve kadrosunu korumasiyla Intertoto dan Uefa ya gidecektir..Insallah Kayserispor la birlikte Sivasspor Istanbul saltanatini yikacaktir..Seneye ilk 3,te iki Anadolu takimi el ele Insallah..

idhem
23.05.2008, 16:19
Herkes malı götürüyor bizde ise tık yok.

slasher//z
23.05.2008, 16:22
turkcell super ligde hiç bir oyuncuyu mehmet yıldıza değişmem

ben de deişmem...........,
:D

ATGEÇMEZLİ
29.05.2008, 13:42
nerde transferler. Figo trabzonspora haber yollamış gelebilirim diye. Trabzonspor gibi bir takıma gelmeye razı olan bize hayli hayli gelir. Üzerinde düşünülmeli bence.

sivasli215
29.05.2008, 14:09
Mahmut Hanefi iyi Oyuncu fenerbahcde oynadi

senin mantığına göre maldonado da iyi futbolcu o zaman :mad:

0058
29.05.2008, 14:29
kulübümüz için hayırlısı olsun ama yabancı futbolcu istiyorus

mehmetlafci
29.05.2008, 15:49
bence mahmut hanefi iyi bi transfer ama öbürlerini bilmiyorum.inşallah sivasımıza hayırlı olur.

idhem
29.05.2008, 16:18
nerde transferler. Figo trabzonspora haber yollamış gelebilirim diye. Trabzonspor gibi bir takıma gelmeye razı olan bize hayli hayli gelir. Üzerinde düşünülmeli bence.
Hocam yapma Allah aşkına.Figo buraya gelipte ne yapsın.Hobi olsun diye kangal köpeğimi besletecez herife.Gerçekçi olalım.

fatih_bm
29.05.2008, 18:27
Trabzonspor busene iyi transferler yaptılar.Biz figoyu alamıyolar diye dalga geçiyoruz ama daha biz transfer yapamadık sayılır.Onların transferde adı figo ile anılıyor bizim hügo ile.

ahmet ata
26.06.2008, 13:07
SİVASSPOR ROMANYANIN CLUSJ TAKIMINDA OYNAYAN BREZİLYALI STOPER FABİO ALVES DA SİLVA BİLİCA YI 2 YILLINIĞA RENKLERİNE BAĞLADI

ARINTILAR WWW.SİVASSPOR.ORG DA