Orijinalini görmek için tıklayınız : KARİM SAİDİ

SivasSpor.Com
06.01.2008, 15:22
http://www.lequipe.fr/Football/photos/FootballImage20197.jpg

Adı Soyadı : Karim Saidi
En son görev yaptığı Takım : Feyenoord
Doğum Yeri : Tunus
Doğum Tarihi : 24.03.1983
Boy : 186
Kilo : 76
Mevki : DEFANS
A Milli : 10
Ülke : Hollanda
Oynadığı Takımlar : Feyenoord Rotterdam

cenk5821
06.01.2008, 15:26
sivasspora cok buyuk yarar saglar sedatın yoklugunda

ceza_tolga_rep
06.01.2008, 16:08
feyonorda gitmiş adam mutlaka bişeyler vardır demektir...

nuri_58
06.01.2008, 16:39
hayırlı olsun ne diyelim.......

FurkaN
06.01.2008, 17:05
Hayırlı uğurlu olsun...........

belalı_yiğido58
06.01.2008, 17:19

Oynadığı Takım : Feyenoord
Forma No :
Doğum Yeri : Tunis
Sözl. Bitiş Tarihi :

YAŞI İTİBARİYLE TECRÜBELİ OYUNCU.ALLAH UTANDIRMASIN.....

yigido_furkan
06.01.2008, 17:29
hayırlı olsun inş. takıma yararlı olur

bayram keten
06.01.2008, 17:30
hayırlısı olsun işallah verimli olur.

ofgurleyuk78
06.01.2008, 18:10
Bülent Hoca aldıysa takıma yararlı olacaktır.

Del Piero
06.01.2008, 18:12
Hayırlı uğurlu olsun.. inş. takıma faydalı olur...

Ensar
06.01.2008, 18:34

Oynadığı Takım : Feyenoord
Forma No :
Doğum Yeri : Tunis
Sözl. Bitiş Tarihi :
Hayirli olsun ona Basarili bir sezon diliyorum umarim Takim da basarili olur ve katkida bulunur Yönetime bir taraftar olarak tesekkür ediyorum

yasin_58
06.01.2008, 18:35
feyenoord'da oynuyor ve çok kaliteli bi futbolcu.. sivassporumuza çok faydası olacaqını dusunuyorum.. umarım uyum sorunu yasamaz

sivas_kangallı
06.01.2008, 18:43
hayırlı uğurlu olsun inş faydalı olur..

furky.b
08.01.2008, 02:15
Arkadaslar
Bügün 07-01-08 sabah saat 08:10 da Hollandanin Bir Spor Haber Sitesinde (www.voetbalzone.nl) Okudumki Karim Saidi..Sivasspor la anlastigi ve feyenoordun bu oyuncuyu yarim senelik kiraya vereceklerini yaziyor..

Ve Bügün sabah saat 10:03 da yani yaklasik 2 saat sonra yaziyorki sitede Karim Saidi Sivasspor la Anlasmaya Daha Varmadi..Saidi daha düsünüyor..Ve büyük olasilikla Orta Dogu'ya(Qatar Isail,Arabistan vesayre)Gibi ülkelere Gidecegi Iddaa Ediliyor..

Zaten Baslikda Dikkat Cekici..Orta Dogu Karim Saidiyi Bekliyor! Gibi birsey..
Yani Bu transfer daha kesinlesmedi ve yonetim bir kac gün once bu oyuncuyu 2,5 yilligina transfer edeceklerini aciklamamislarmiydi?

Lütfen beyler hollandadan varsa aranizdan bi siteye ugrayip arastirsinlar bi zahmet..Yanlis yazdigim birseyler olabilir duzeltsinler..Ama Konu Dogru yani..SIVASSPOR la daha Anlasmadilar!

Arastirmak Istiyenlere:
Kaynak : www.voetbalzone.nl
Tarih :07-01-08
1. Haber : 08:10
2. Haber : 10:03

Saygilar ve Sevgiler,

Dark Force
08.01.2008, 03:34
Bu akşam yerel tv de spor programını izlediysen söylediler adam idmanlara dahi çıktı.:) o başkasıdır..sorun yok hafta içide imza atacak..

nuri_58
11.01.2008, 20:28
Trabzonspor Maçında oynar mı acaba?

belalı_yiğido58
11.01.2008, 20:33
Express gazetesi, Turkcell Süper Lig lideri Sivasspor'un, Alman ikinci ligi takımlarında FC Köln'de forma giyen Salvatore Gambino ile ilgilendiğini yazdı.

Almanya'nın Köln kentinde yayınlanan Express gazetesi, Turkcell Süper Lig lideri Sivasspor'un, Alman ikinci ligi takımlarında FC Köln'de forma giyen Salvatore Gambino ile ilgilendiğini yazdı.
Haberde, Sivasspor'un Gambino'yu hemen renklerine bağlamak istediği ve Gambino'nun bugün İstanbul üzerinden Sivas'a gideceği belirtildi.
Gambino, gazeteye yaptığı açıklamada, ''Kulüp benimle ilgileniyor. Yeni bir hayat ve yeni bir kültür ortamı olabilir, yerinde görmek istiyorum. Sivas'a gideceğim FC Köln tarafından biliniyor'' dedi.
FC Köln takımında bu sezon 4 karşılaşmda yer alan ve 8. haftadan sonra kadroda yer almayan Gambino, Sivasspor'un yılbaşı gecesi kendisini aradığını ve çok şaşırdığını ifade etti.
Gambino'ya FC Augsburg ve diğer takımlardan teklif aldığı belirtilen haberde, kısa süre içinde kendisinin bir kulüple anlaşma sağlamaması durumunda pazartesi günü FC Köln'le kampa katılacağı ifade edildi.

belalı_yiğido58
11.01.2008, 20:34
BU HABER YENİ NE KADAR DOGRU FUTBOLCU GELİNCE ÖGRENİLİR...

EyüphanAydın
11.01.2008, 21:03
Siavssporumuza İlk Defa Tunuslu Bİr oyuncu Geldi Yanılmıyorsam Şampiyonluk Yolunda Katkısı Büyük Olacağına İnanıyorum.

Ibrahim1983
13.01.2008, 18:29
KARİM SAİDİ ilk maci olmasina ragmen bence cok güzel oynadi Helal Olsun :D

http://img32.picoodle.com/img/img32/4/1/13/f_bfussballm_f0db214.gif

serhatcan
13.01.2008, 18:31

YA KARDEŞİM ÇOK GÜZELDE NE DEMEK. TEK KELİMEYLE SÜPEEERRRR. BULANDAN DA ALANDANDA ALLAH RAZI OLSUN.

tribalzx
13.01.2008, 18:33
Allahına gurban. Lan gözünüzün yağını yiyeyim etmeyin böyle devam. Allah'a emanet olun.

serhatcan
13.01.2008, 18:34

YA KARDEŞİM ÇOK GÜZELDE NE DEMEK. TEK KELİMEYLE SÜPEEERRRR. BULANDAN DA ALANDANDA ALLAH RAZI OLSUN.

Ibrahim1983
13.01.2008, 18:38

AMIN... InsALLAH Hep Böyle devam eder

alem_halil
13.01.2008, 18:40
süpersin saidi.:) hele macın sonlarında ts ye inat yaptıgın rovansata daha bi guzeldi.:)

casus84
13.01.2008, 18:42
iyi bir oyuncu diyorlar saidi için inşallah sivas'ımıza hayırlı olur.....

YatodaSin
13.01.2008, 18:50
COk saglam bir oyuncu,hatasiz oynadi,yerinde bir transfer.
Insallah basarilarinin devami gelir

Bir pozisoyunda yüregimizi agzimiza getirdi ama trabzonlu oyuncu eliynen kontrol ettiydi topu yoksa gittiydik vallaha :D

Agcalli
13.01.2008, 18:53
Abicim bu futbolcu çok iyi oldu. Herkes Kerim Saididen bahsediyor. Bence biz bu futbolcuyu gelecek sene 10 milyon dolara Chealseye satarız :) Yada şampiyonlar ligine gidersek bizde kalır :D Bu futbolcuyu Türkiyeden alacak kimse yok güçleri yetmez :D:D

ceza_tolga_rep
13.01.2008, 19:07
feyonorda gitmiş adam mutlaka bişeyler vardır demektir...

teşekkür edin bana............

yigido_furkan
13.01.2008, 19:10
gercekten hatasiz oynadi bide mac eksigi oldugu halde bide 1 2 mac oynasin daha ii olur ins ama Sezer Baturda harika oynadi gercekten ne yasiri ne devrani aratti hepsi bir harika bunlarn yaw

cesur sivas
13.01.2008, 19:15
yav bu nasil bir oyuncuymus super beeeeeeeeee
1 kelimeyle SSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPP PEEEERRRR WALLAHA
ilk macinda gosterdigi performans 100% super di

kubilay68
13.01.2008, 19:15
trabzon maci ilk maci olsina ragmen cok iyi oynadi sanki aylardir bu takimda oynuyomus gibi gozuktu. insallah hayirli olur.

yusuf ziya
13.01.2008, 19:19
bence çok iyi bir transfer faydalı olur sivasspora

cenk5821
13.01.2008, 19:20
walla yaw ne topcuymus be allah sakatliklardan korusunn cok super bi oyuncu

Yiğiter
13.01.2008, 19:31
tek kelime söyleyebilirim onun için..."mükemmel"

talha58
13.01.2008, 19:50
Ya o ne röveşata arkadaş . İyi soğukkanlı adam. Zamanla daha iyi olacak bence.

HaYaLL58
13.01.2008, 20:00
HARİKA BİR TRANSFER OLMUŞ GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL OYNADI SEDATIN YOKLUĞUNU HİSSETTİRMEDİ..

HaYaLL58
13.01.2008, 20:00
HARİKA BİR TRANSFER OLMUŞ GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL OYNADI SEDATIN YOKLUĞUNU HİSSETTİRMEDİ..

ülküm58
13.01.2008, 20:21
müthiş soğukkanlı çok eki futbolcu ve kafa toplarına çok hakim sedatı aratmaz muratlada çok iyi anlaştı

antitoksidan
14.01.2008, 14:32
saidi trabzon maçında çok güzel oynadı takdir ettim işte SİVASSPOR'a böyle oyuncular lazım

yigidoo
14.01.2008, 14:39
Selam. Cok iyi bir oyunucu aldim. Ts ye karsi seyretim hayran kaldim.sanki seneleridir Sivassporda oynamis gibi oynadi. tek kelime harika, alana vede alinmasinda katkisi olan herkese tskler.hayirli ugurlu olsun hem kendisine hemde Sivasspora.

mustafa_kavak58
14.01.2008, 14:44
Karim saidi cok iyi bir oyuncu trabzon macinda cok iyi oynadi hem daha ilk maci olmasina ragmen o soguk havada cok güzel oynadi

DOCKA
14.01.2008, 16:54
tek kelimeyle yapılmış bir nokta transfer bence dün sahanın en iyilerinden biriydi çok iyi oynadı süper transfer diyorum başkada bişey demiyorum :D

sinan-58
14.01.2008, 17:07
harika bir futbolcu bülent hocam kötü futbolcu almaz

Abdullah DuMaN
14.01.2008, 17:51
ŞAHSEN BEN ÇOK BEĞENDİM O NU ..............

58hayati
14.01.2008, 17:52
maçta seyrettim harika çok iyi .

Buraq58
14.01.2008, 17:59
En son görev yaptığı Takım : Feyenoord
Doğum Yeri : Tunus

merkez_hakan
14.01.2008, 18:01
karim saidi nın parlak bı gecmişi yok ama dun spor yazarlarından da gecer not aldı benım ızledıgım kadarıyla inş hep boyle dewam eder

GrP_GARDAŞLAR
14.01.2008, 18:21
maçtaki performansı ile tam bir yiğido olma adayı ileride takımın vaz geçilmezlerinden biri olabilir. ts maçında çok iyi ve yerinde mudaaleri ile göz doldurdu.umarın daha verimli hale gelir.

Yiğiter
28.01.2008, 11:37
saidinin kalitesinden şüphem yok..ama dün fb yi tanımamasının dezavantajlarını yaşadı sahada...

jakobieen
28.01.2008, 11:52
bana pek güven vermiyor açıkçası gelecek için..

Yiğiter
28.01.2008, 11:54
bana pek güven vermiyor açıkçası gelecek için..

zaten diallo gelince sadiyi keseceği kesin..ama dedim ya fb nin oyuncularının ne kadar etkili olduğunu bilmiyordu dün..onun yabacılığını çekti dün bence..

ülküm58
28.01.2008, 12:01
HADİ YA O KADAR DA DEĞİL SAİDİ DAHA 2 MAÇ OYNADI BİR MAÇ KÖTÜ OYNADI DİYE HEMEN İPİNİ ÇEKMEYELİM ÇOK İYİ OLACAK BENCE ÇOK KALİTELİ BİE ADAM GAZİANTEP MAÇINDA HAKLI ÇIKTIĞIMI GÖRECEKSİNİZ

cem
28.01.2008, 22:49
yahu fener macında kım ıyıydıkı karim sahidi ıyı olsun.. akın cok gusel toplar cıkardı ama yedıgı gollerde buyuk hataları vardı.. tabi bütün suçu akına yıkmakda olmaz...

Yido
16.02.2008, 01:19
Arkadaslar, bence Karim Saidi acayip abartildi. Hollanda’da neden forma bulamadigi ve neden Milli takima artik cagrilmadigi acikca ortada... Sivas’a geldi geleli sadece bir duzgun maci var (Trabzon), o kadar, onun disindaki maclarda vasatin bile altindaydi. Ornegin gectigimiz hafta Antep maci ikinci devre yedege cekildi, adina taktiksel degisiklik dense bile, bence Bulent hoca en dogrusunu yapti,,, veya bir onceki Fener maci, Alex acaba hayatinda kac kez kafayla gol atmistir, ayrica bu macta yedigimiz diger gollere baktigimizda adamini iyi marka etmeyisinden ve kale ile rakibin arasina girmeyerek yedigimiz 4 golden 3’unden dogrudan kendisi sorumlu… Yani yabanci oyuncudur, adi var, sani var, bence hic onemli degil. Dilerim en kisa zamanda aramizda mac eksigini giderip tekrar yurt disina donmek amaciyla bulunan futbolcular ile Sivasspor’a cani gonulden hizmet etmek isteyen futbolcular arasindaki farki teknik kadro gorur ve geregini yapar… Dusuncelerim pek diplamatik veya politik degil, ancak samimi dusuncelerim, kimsenin tepkisini toplamayi veya alindirmayi amaclamiyorum. Saygilarimla.

asubay
16.02.2008, 01:40
sivasımıza inşallah hayırlı olur

oZi Taraftar
16.02.2008, 01:42
Yido arkadasima katiliyorum… Yabanciya daha fazla tolerans gosterdigimiz bir gercek. Bu sadece Sivas’ta olan birsey degil, Turkiye genelinde.

Sivasspor’a transfer olmadan once ben burada Erhan Karahan’in en azindan her sezon 7 – 8 macini canli ve diger maclarini T.V’den izleme imkani buldum. Hatta yilin en basarili Premier Ligi oyuncusu oylamasinda ikinci olmustu. Avustralya Umit Milli takimina davet edildiginde ise, hic cekinmeden cesaretle ve gururla “ben Turkum ve Turk Milli takiminda oynamayi hedefliyorum” diye beyanat vererek daveti kabul etmeyisi burada buyuk tepki cekmisti. Yanilmiyorsam Karim Saidi ile ayni mevkide oynuyor. Bu genci Sivasspor bosuna transfer etmedi. Kadroya simdiye kadar neden giremediginide pek anlamis degilim ve dogrusu saskinlikla karsiliyorum. Ancak inaniyorumki kadroya girdigi an bircok kisi dusuncelerime katilacaktir.

svs_çapkın_58
18.02.2008, 00:15
Hayır arkadaşlar bence feyenordun yedek futbolcusunda bile müthiş bir oyun vardır.Bence karim saidi sivassporumuzda başarılı olur ve sivassporumuzda emin adımlarla hedefine koşar.

FurkaN
18.02.2008, 00:31
Saidi'nin en zor maçı bu hafta sonu olacak Murat olmadan defansı nasıl toparlayacak nasıl bir oyun ortaya koyacak belli değil... İşi zor bu hafta kalitesini ispatlamalı...

|| M e L i H ||
23.02.2008, 17:53
Karim Saidi Çok Hoşuma Giden Bir Futbolcu.Çok Soğuk Kanlı Oynuyor.Aklını Kullanıyor Adam.

adem2458
03.03.2008, 11:33
çok kaliteli bir isim .zaten oynadığı futbol ortada.sivas spora kazandırılması büyük başarı

GokhanTurna
14.03.2008, 10:05
Güsel Oyuncu Sezon sonunda sözleşmesi bitio..tekrar sözleşme imzalamak gerek

yerliturkuaz
30.03.2008, 17:50
GALATSARAYDAKİ POPESCUNUN STİLİNE ÇOK BENZİYOR DEFANSTA OYNADIĞI ZAMAN TAKIMA GÜVEN VERİYOR...

nuri_58
30.03.2008, 18:10
mükemmel bir oyuncu Karim SAİDİ.......;)

Gurbetci Gokhan
06.04.2008, 17:17
Buyrun size Karim Saidi. Yedigimiz her iki golden sorumlu. Aynen Fener macinda oldugu gibi. Adami bilip bilmeden hemen goklere cikardik. Soruyorum, gedi geleli Trabzon maci haric hangi macta olagan ustu oynadi veya neden Tunus Milli takimina artik cagrilmiyor veya neden Feyenoord takimi bu futbolcuyu Sivasspor’a ucretsiz verdi? Kimse kusura bakmasin ama bizim yaptigimiz, Turk kasigi ile ….. misali.

sivaslimete
06.04.2008, 17:30
bence iyi topcu deil hic hosuma gitmiyor

TracyMcGrady58
06.04.2008, 17:35
Tabi simdi bir mac kötü oynadi ya hemen kötü futbolcu oluyor. Simdiye kadar defansimiz mthis isler yapti, burda Saidi'nin payida büyük. Iyi oynuyunca iyi kötü oynuyunca kötü iyi valla. Bugün sade Saidi kötü oynamadi tüm takim kötüydü. Takim beraber maclari alir beraber maclari yenilir

sivaslimete
06.04.2008, 17:37
kücük takimlara karsi bende öle oynarim büyük takimlara karsi ortada yok fener macindada kötüydü bu adam

Gurbetci Gokhan
06.04.2008, 17:55
Tabi simdi bir mac kötü oynadi ya hemen kötü futbolcu oluyor. Simdiye kadar defansimiz mthis isler yapti, burda Saidi'nin payida büyük. Iyi oynuyunca iyi kötü oynuyunca kötü iyi valla. Bugün sade Saidi kötü oynamadi tüm takim kötüydü. Takim beraber maclari alir beraber maclari yenilirBir mac kotu oynamadi kardesim. Sadece bir duzgun maci var adamin (Trabzon). Ustelik yedigimiz iki golun sorumlusu. Siz hangi maci izlediniz. Koru korune adami savunuyorsun. Gec bu isleri… Siz sorularima cevap verirmisiniz, Feyenoord takimi neden kadro disi yapti veya Feyanoord takimi Sivasspor’un has yuzune hayran oldugu icinmi bu adami bedava Verdi veya neden artik Tunus Milli takimina cagrilmiyor? Demogoji yapmayalim, bizde biliyoruz takim olarak kazanir, takim olarak kaybederiz.

F. Şahin
06.04.2008, 18:15
Açıkçası Saidi beni de korkutmaya başladı. Gurbetçi Gökhan rumuzlu arkadaşımızın dediği gibi sadece 1 maçta güzel oynadı Saidi. Uzun boyuna rağmen topa kafa vurmaktan ve topa sıçramaktan korkuyor gibi.

kadir984
06.04.2008, 18:23
beyler yanlısınız var karim saidi gollerde hatalı adam değil siz önce MUrat sözgelmeze dikkat edin yapılması gereken en son hataları o yaptı son adama karşı o hatalar yapılmaz kardeşim yersin iki tane geri çıkaramazsın BURSASPOR gibi olur dedik ama bjk olduğunu unuttuk galiba :(

Abdullah DuMaN
06.04.2008, 18:34
beyler yanlısınız var karim saidi gollerde hatalı adam değil siz önce MUrat sözgelmeze dikkat edin yapılması gereken en son hataları o yaptı son adama karşı o hatalar yapılmaz kardeşim yersin iki tane geri çıkaramazsın BURSASPOR gibi olur dedik ama bjk olduğunu unuttuk galiba :(

SAİDİ VE ABDURRAHMAN SAVUNMADA İYİDİLER HAYRETİN VE MURAT TÖKEZLEDİ

abdullah58
06.04.2008, 18:52
SEDATIN VE DIALLONUN YERINI DOLDURAMIYORSUN KARDES
AMA BU GÜNKÜ MACTA HATA MURAT VE HAYRETTINDEYDI
ABDURRAHMAN COK IYIYDI;MUHAMMEDALI VE MEHMET IYILERDI
BESIKTASTADA SAHANIN IYIYSI AYDINDI;;DAHA ÖNCEDE YAZDIM AH BAKI MERCIMEK OYNASAYDI EN AZINDAN HATA YAPARDI-AYDIN OYNADI COK ETKILIYDI
YENILMEMIZIN TEK SEBEPI AYDIN MURAT SÖZKESMEZ VE HAYRETTIN
BEYPINARLI 58

cenk5821
06.04.2008, 18:53
mactaki hatalar murat sozgelmezin maci izledim saidi hatasi yok bence

Gurbetci Gokhan
07.04.2008, 00:40
Ilk golde kesinlikle topa kafayla cikmasi gerekirken, topa lakayit bir sekilde ayak uzatti, ve rakip forvet Holosko kafayla golu atti,,, ikinci golde defansin gobeginde oynayan Murat’in kafasindan seken topta Hososko’nun kendisinden kurtulmasina ve kaleye yaklasik 10 metre uzak bir mesafeden ve caprazdan isabetli vurusla ikinci golu atmasina izin verdi… 2 golunde sorumlusu Karim Saidi!!!

Birde bazilariniz maci izledik diyorsunuz. Hangi maci izlediniz be kardesim. Bu kadar koru koruna adama arka cikilmazki. Bizde TV’den izledik, pozisyonlari tekrar tekrar net bir sekilde goduk. Kusura bakmayin ama sizinki bakmak ile gormek arasindaki fark gibi…

Yetmiyormus gibi birde Murat ve Hayrettin gibi oyuncularimizi golde hatali diye sucluyoruz. Belki Murat veya Hayrettin iyi mac cikarmadilar, ama kesinlikle gollerde hatasi olan onlar degildi.

Adami kollayacagiz diye bari yerli futbolcularimiza iftira atmayin be kardesim. Benim kotum, yabancinin iyisinden,,,,,,, herneyse…

Trabzon maci hangi macta iyi oynadi veya simdi gordukmu Feyenoord’un Karim Saidi’yi Sivasspor’a neden bedava verdigini, yoksa Feyenoord takiminin Sibvasspo’un has yuzumuze hayran oldugunu mu dusunuyordunuz,,, simdi gordunuzmu neden artik Tunus illi takimina cagrilmadigini,,,

myway
07.04.2008, 02:04
Karim Saidi kusura bakma ama Murat la beraber berbat bir ikili oldunuz dun:mad:

Gurbetci Gokhan
07.04.2008, 03:19
Kusura baksa kac yazar,,, herif cebini dolduruyor,,, ona ne oluyorki,,, umurundami acaba,,, nasil olsa seneye ben yokum diyor,,, adamda hirs yok, sanki umurunda degil,,, bize bile bile lades demeye devam ediyoruz...

Tutturmusuz; 'super futbolcu'... Sanki super futbolcu gormedik... Neyi super be kardesim??? Tekrarliyorum, lutfen kusura bakmayin, Neden Feyenoord'da kadroya giremiyordu, neden Feyenoord bu futbolcuyu Sivasspor'a bedava verdi, neden Tunus Milli takimina artik cagrilmiyor, Fener maci haric hangi macta adam akilli oynadi... Bilip bilmeden, koru korune adami bir gunde goklere cikariyoruz...

Sizce ayni toleransi veya sabri yerli futbolcumuza gosterirmiyiz veya yurt disinda futbol oynayan vatandaslarimiza bu kadar hosgoru gosteriliyormudur veya yedek bekleyen veya kadroya giremeyen yerli futbolcularimizin gunahi ne...

Lutfen gercekci olalim...

Saygilarimla

albina58
07.04.2008, 03:23
Bu çocukta iş var,öyle demeyin.Bu çocuk seneyede oynayacak,takımda sakatlık,sakatlıktan dönenlerin yarattığı ufak tefek sorunlar var.Bunları atlattığımız zaman önümüz tutulmaz.Aaa bu arada aklıma,SİLLA geldi.AHH SİLLA ah,bah yokluğun arandı.:D

sivasli_tufan
07.04.2008, 03:35
Ilk golde kesinlikle topa kafayla cikmasi gerekirken, topa lakayit bir sekilde ayak uzatti, ve rakip forvet Holosko kafayla golu atti,,, ikinci golde defansin gobeginde oynayan Murat’in kafasindan seken topta Hososko’nun kendisinden kurtulmasina ve kaleye yaklasik 10 metre uzak bir mesafeden ve caprazdan isabetli vurusla ikinci golu atmasina izin verdi… 2 golunde sorumlusu Karim Saidi!!!

Birde bazilariniz maci izledik diyorsunuz. Hangi maci izlediniz be kardesim. Bu kadar koru koruna adama arka cikilmazki. Bizde TV’den izledik, pozisyonlari tekrar tekrar net bir sekilde goduk. Kusura bakmayin ama sizinki bakmak ile gormek arasindaki fark gibi…

Yetmiyormus gibi birde Murat ve Hayrettin gibi oyuncularimizi golde hatali diye sucluyoruz. Belki Murat veya Hayrettin iyi mac cikarmadilar, ama kesinlikle gollerde hatasi olan onlar degildi.

Adami kollayacagiz diye bari yerli futbolcularimiza iftira atmayin be kardesim. Benim kotum, yabancinin iyisinden,,,,,,, herneyse…

Trabzon maci hangi macta iyi oynadi veya simdi gordukmu Feyenoord’un Karim Saidi’yi Sivasspor’a neden bedava verdigini, yoksa Feyenoord takiminin Sibvasspo’un has yuzumuze hayran oldugunu mu dusunuyordunuz,,, simdi gordunuzmu neden artik Tunus illi takimina cagrilmadigini,,,
ilk golde kafayi vurduran mratti yanlis görmusun ikinci pozizyonda holosko yine murattan siyrildi ilk golde bence hatasi yok ikinci golde nobreye kafa vurdurmasi hataydi.

sivasli_tufan
07.04.2008, 03:36
ayrica bende inaniyorum seneye bu cocuk cok iyi olacak

Yido
07.04.2008, 03:56
Kusura baksa kac yazar,,, herif cebini dolduruyor,,, ona ne oluyorki,,, umurundami acaba,,, nasil olsa seneye ben yokum diyor,,, adamda hirs yok, sanki umurunda degil,,, bize bile bile lades demeye devam ediyoruz...

Tutturmusuz; 'super futbolcu'... Sanki super futbolcu gormedik... Neyi super be kardesim??? Tekrarliyorum, lutfen kusura bakmayin, Neden Feyenoord'da kadroya giremiyordu, neden Feyenoord bu futbolcuyu Sivasspor'a bedava verdi, neden Tunus Milli takimina artik cagrilmiyor, Fener maci haric hangi macta adam akilli oynadi... Bilip bilmeden, koru korune adami bir gunde goklere cikariyoruz...

Sizce ayni toleransi veya sabri yerli futbolcumuza gosterirmiyiz veya yurt disinda futbol oynayan vatandaslarimiza bu kadar hosgoru gosteriliyormudur veya yedek bekleyen veya kadroya giremeyen yerli futbolcularimizin gunahi ne...

Lutfen gercekci olalim...

SaygilarimlaGurbetci Gökhan kardeşime katılmamak mümkün değil. Ayrıca “adamda hırs yok, sanki umrunda değil” sözlerinize bizler malesef farklı bir yorum getiriyoruz; ‘vay beee, ne soğuk kanlı futbolcuymuş’.

Gurbetci Gokhan
07.04.2008, 04:12
ilk golde kafayi vurduran mratti yanlis görmusun ikinci pozizyonda holosko yine murattan siyrildi ilk golde bence hatasi yok ikinci golde nobreye kafa vurdurmasi hataydi.Maci video’ya kaydetmistim ve ozellikle sizin yazinizdan sonra acaba gercekten yaniliyormuyum diye golleri bir kez daha bantan tekrar izledim…

Kusura bakmayin ama hicte yanilmamisim.

1. Gol: Kafayla cikmasi gerektigi yerde topa gayet lakayit bir sekilde ayak uzatarak, yarim metre yakininda bulunan Holosko’nun kafa vurusuyla golune sebep oldu.

2. Gol: 18’in yayinda BJK’li oyuncu Murat ile kafaya cikiyor, ancak top Murat’in kafasindan geriye dogru sekiyor, hafif capraza dogru giden ve kaleden yaklasik 10 metrelik mesafede bulunan topu Holosko takip ediyor, kendisine en yakin futbolcu Karim Saidi, Holosko’u kapatmiyor, Holosko cok rahat bir sekilde rakibinden siyriliyor, kaleye sut cekerek 2. golu kaydediyor.

sivasli_tufan
07.04.2008, 04:35
Maci video’ya kaydetmistim ve ozellikle sizin yazinizdan sonra acaba gercekten yaniliyormuyum diye golleri bir kez daha bantan tekrar izledim…

1. Gol: Kafayla cikmasi gerektigi yerde topa gayet lakayit bir sekilde ayak uzatarak, yarim metre yakininda bulunan Holosko’nun kafa vurusuyla golune sebep oldu.

2. Gol: 18’in yayinda BJK’li oyuncu Murat ile kafaya cikiyor, ancak top Murat’in kafasindan geriye dogru sekiyor, hafif capraza dogru giden ve kaleden yaklasik 10 metrelik mesafede bulunan topu Holosko takip ediyor, kendisine en yakin futbolcu Karim Saidi, Holosko’u kapatmiyor, Holosko cok rahat bir sekilde rakibinden siyriliyor, kaleye sut cekerek 2. golu kaydediyor.

:)
hakli olabilirsin benim birkez daha bakmam gerekiyor yaniliyorum galiba kusura bakma kardes

Gurbetci Gokhan
07.04.2008, 04:40
:)
hakli olabilirsin benim birkez daha bakmam gerekiyor yaniliyorum galiba kusura bakma kardesRica ederim sivasli_tufan kardesim. Size Hayrili Geceler Diliyorum. Saygilarimla

sivasli_tufan
07.04.2008, 04:42
Rica ederim sivasli_tufan kardesim. Size Hayrili Geceler Diliyorum. Saygilarimla

tesekkurler sanada hayirli geceler gurbetci kardesim

Gurbetci Gokhan
07.04.2008, 04:46
Herkezin dusuncelerine saygi duyuyor, ancak bu husuta kesinlikle katilmama hakkimdan yararlaniyorum.

Ozur dilerim ama, hala koru kurune adami savunmaya devam eden, gercekleri inkar etmeye calisan, asiri hosgoru gosteren, birnevi yedek olan veya kadroya girmemeyen yerli futbolcularimizdan daha ustun goren, hatta mahsum olduklari halde yedigimiz gollerde oynayan yerli futbolcularimizi dolayli olarak suclayan arkadaslarimizi goruyor ve hayretle karsiliyorum. (sivasli_tufan arkadasimi tenzi ediyorum)

Henuz sorularima cevap alamadim;
1) Trabzon maci haric, hangi macta iyi bir performans gosterdi?
2) Fener macinda ayni sekilde kalemizde gordugumuz, Alex ve Kezman’in attigi 2 golun direkt sorumlu kendisi degilmi?
3) Hirsi olmamanin, yuregini ortaya koymamanin adi ne zamandan beri ‘soguk kanlilik’ oldu?
4) Feyenoord takimin kadrosuna neden giremiyordu ve Sivasspor’a ucretsiz verildi?
5) Neden Tunus Milli takimina cagrilmiyor?

Bu konuda daha fazla soz soylemek istemiyorum. Kimsenin bu futbolcuya hakettiginden fazla onem verdigimi dusunmesini istemem.

Saygilarimla

zaralım 58
08.04.2008, 12:05
İNŞ TAKIMA FAYDASI BÜYÜK OLUR.............

altuntas58
08.04.2008, 12:11
Bu kerim saidi öyle abartıldığı gibi ahım şahım bir futbolcu değil vasat bir futbolcu beşiktaş macını onun bariz hataları sonucu kayıp ettik ne diyelim bundan sonra inşallah düzelir

Gurbetci Gokhan
08.04.2008, 14:58
Bu kerim saidi öyle abartıldığı gibi ahım şahım bir futbolcu değil vasat bir futbolcu beşiktaş macını onun bariz hataları sonucu kayıp ettik ne diyelim bundan sonra inşallah düzelirHemfikirim sevgili altundas58 kardesim…
“bundan sonra inşallah düzelir” sozunuze karsi lutfen bir espiri olarak kabul edin,
‘Sivasspor 2. sinif yabanci futbolcularin rehabilitasyon merkezi degilki’.
Saygilar…

Gurbetci Gokhan
08.04.2008, 15:08
İNŞ TAKIMA FAYDASI BÜYÜK OLUR.............Insallah sayisal loto kazanirim…
Sevgili arkadasim, kusura bakma ama bu isler boyle olmaz. Gorevini yapamiyorsan (ki yapamadigin cok bariz bir sekilde ortada), yedek olan veya kadroya giremeyen futbolcularimizi sans taniyacaksin, bu yabanciya tanidigin sansi, toleransi, hosgoruyu onlara taniyacaksin, o kadar basit... Yoksa bu futbolculari niye aldin diye sormazlarmi adama...

TracyMcGrady58
08.04.2008, 15:12
Maci video’ya kaydetmistim ve ozellikle sizin yazinizdan sonra acaba gercekten yaniliyormuyum diye golleri bir kez daha bantan tekrar izledim…

Kardesim sen hangi maci izledin ? Dün tekrar tekrar baktim ve yedigimiz ilk golde ayak uzatan Murat Sözgelmez'di. Karim Saidi o pozisyonda ilk direkte idi. Gole kale arkasindan bakilirsa Karim Saidi'nin ilk direkte oldugu forma numarasindan belli oluyor.
Ikinci golde ise Nobre kafa topuna sicradi ve onunla mücadele eden Karim Saidi. Holoskoyu kaciran Murat Sözgelmez'di.
Simdi Karim Saidi'nin oldugunu söyleme gayet net bir sekilde gördüm.
Fenerbahce macinin gollerini izledim tekrar ve Alex'in kafa golünde Saidi'nin sucu yok, kafayi vurduran Abdurrahman Dereli ve ayrica Saidi o pozisyonda Semihi tutuyor. Semihin golünde hatali tamam kabul. Kezman'in attigi ilk golde Murat Sözgelmez Kezmani tutuyor, hata Murat Sözgelmezin.
Kezmanin ikinci golünde fenerbahce kontradan geldi. 3 Fenerli 2 Sivassporlu, hangi birisini tutsun orda ?
Simdi ben sana Saidi'nin hangi maclarda iyi oynadigini söyliyemem cünkü maclari canli izleme firsatim olmadi.
Hangi maclarda oynadiginida bilmiyorum. Ama Trabzon, Ist B.B., Antep, Oftas, Rize, Bursa, Konya ve Kasimpasa maclarinda gol yemedik. Dedigim gibi hangi maclarda oynadigini bilmiyorum. Ankaragücü macinda bir golü penaltidan yedik, penaltiyi yaptiran isim Musa Aydin. Ayrica bir kafa golü yedik, kafayi vurduran Hayrettin.
Manisa macinda Saidi oynamadi ve iste Besiktas macinda yenilen goller ortada.
Simdi burda Saidi'yi yerden yere calman ne kadar dogru bilemiyecem. Ikinci yarida 12 mac oynanmis, takimimiz 8 macta gol yememis, bu basarida Saidi'nin hic mi payi yok ? Geriye kalan 4 macta yedigimiz gollerde Saidi'nin 2 hatasi var diyelim oda Fenerbahce macinda. Diger maclarda yedigimiz gollerde Saidi'nin hatasi yok yada kendisi o maclarda yer almadi.
Ben Saidi hayrani felanda degilim ama böyle haksiz yere Sivasspor icin emek sarf eden futbolcuyu yerden yere calmanida izin vermem.
Tabi simdi diyebilirsin o 8 mac gol yemedigimiz maclarda kacinda Saidi yer aldi ama yer aldigi maclar elbet vardir.

Gurbetci Gokhan
08.04.2008, 15:40
Kardesim sen hangi maci izledin ? Dün tekrar tekrar baktim ve yedigimiz ilk golde ayak uzatan Murat Sözgelmez'di. Karim Saidi o pozisyonda ilk direkte idi. Gole kale arkasindan bakilirsa Karim Saidi'nin ilk direkte oldugu forma numarasindan belli oluyor.
Ikinci golde ise Nobre kafa topuna sicradi ve onunla mücadele eden Karim Saidi. Holoskoyu kaciran Murat Sözgelmez'di.
Simdi Karim Saidi'nin oldugunu söyleme gayet net bir sekilde gördüm.
Fenerbahce macinin gollerini izledim tekrar ve Alex'in kafa golünde Saidi'nin sucu yok, kafayi vurduran Abdurrahman Dereli ve ayrica Saidi o pozisyonda Semihi tutuyor. Semihin golünde hatali tamam kabul. Kezman'in attigi ilk golde Murat Sözgelmez Kezmani tutuyor, hata Murat Sözgelmezin.
Kezmanin ikinci golünde fenerbahce kontradan geldi. 3 Fenerli 2 Sivassporlu, hangi birisini tutsun orda ?
Simdi ben sana Saidi'nin hangi maclarda iyi oynadigini söyliyemem cünkü maclari canli izleme firsatim olmadi.
Hangi maclarda oynadiginida bilmiyorum. Ama Trabzon, Ist B.B., Antep, Oftas, Rize, Bursa, Konya ve Kasimpasa maclarinda gol yemedik. Dedigim gibi hangi maclarda oynadigini bilmiyorum. Ankaragücü macinda bir golü penaltidan yedik, penaltiyi yaptiran isim Musa Aydin. Ayrica bir kafa golü yedik, kafayi vurduran Hayrettin.
Manisa macinda Saidi oynamadi ve iste Besiktas macinda yenilen goller ortada.
Simdi burda Saidi'yi yerden yere calman ne kadar dogru bilemiyecem. Ikinci yarida 12 mac oynanmis, takimimiz 8 macta gol yememis, bu basarida Saidi'nin hic mi payi yok ? Geriye kalan 4 macta yedigimiz gollerde Saidi'nin 2 hatasi var diyelim oda Fenerbahce macinda. Diger maclarda yedigimiz gollerde Saidi'nin hatasi yok yada kendisi o maclarda yer almadi.
Ben Saidi hayrani felanda degilim ama böyle haksiz yere Sivasspor icin emek sarf eden futbolcuyu yerden yere calmanida izin vermem.
Tabi simdi diyebilirsin o 8 mac gol yemedigimiz maclarda kacinda Saidi yer aldi ama yer aldigi maclar elbet vardir.Yerli futbolcularimiz Hayrettin, Abdurrahman Dereli Murat Sözgelmez ve Musa Aydin ne kadar hata yapmislar, ne kadar kotu oynamislar, sayelerinde ne goller yemisiz. Yaziklar olsun... Vay bee, Karim Saidi ne super bir futbolcuymus da, galiba biz gorememesiz. Kendisinden mutlaka ozur dilemeliyim…

Ayrica Fener maciyla ilgili oyle bir atiyorsunki, sanki bir sen izledin bu maci. Bu sezon canli yayinlanan her Sivas macini video’ya kaydettim. Hem Alex’in kafa golunde Alex’le kafaya cikan Karim Saidi, hem Kezman’in attigi golde rakibi ile kalenin arasina girmeyerek ve kendisini marke etmeyerek hatali olan Karim Saidi’nin taaaaa kendisi.

Ayrica ben gol yemedigimiz maclarda ondan cok daha fazla pay sahibi olan futbolcularimiz oldugunu dusunuyorum. Sezon’un ilk yarisini Karim Saidi’siz lider bitirdigimizi hatirlatmak isterim.

Yurt disindayiz diye maclari izleyemedigimizi dusunuyorsunuz galiba. Teknoloji epey gelisti. Lig TV’nin yayinladigi tum maclari ve digger kanallardaki tum spor programlarini izleme imkanimiz var.

TracyMcGrady58
08.04.2008, 16:08
Yerli futbolcularimiz Hayrettin, Abdurrahman Dereli Murat Sözgelmez ve Musa Aydin ne kadar hata yapmislar, ne kadar kotu oynamislar, sayelerinde ne goller yemisiz. Yaziklar olsun... Vay bee, Karim Saidi ne super bir futbolcuymus da, galiba biz gorememesiz. Kendisinden mutlaka ozur dilemeliyim…

Ayrica Fener maciyla ilgili oyle bir atiyorsunki, sanki bir sen izledin bu maci. Bu sezon canli yayinlanan her Sivas macini video’ya kaydettim. Hem Alex’in kafa golunde Alex’le kafaya cikan Karim Saidi, hem Kezman’in attigi golde rakibi ile kalenin arasina girmeyerek ve kendisini marke etmeyerek hatali olan Karim Saidi’nin taaaaa kendisi.

Ayrica ben gol yemedigimiz maclarda ondan cok daha fazla pay sahibi olan futbolcularimiz oldugunu dusunuyorum. Sezon’un ilk yarisini Karim Saidi’siz lider bitirdigimizi hatirlatmak isterim.

Yurt disindayiz diye maclari izleyemedigimizi dusunuyorsunuz galiba. Teknoloji epey gelisti. Lig TV’nin yayinladigi tum maclari ve digger kanallardaki tum spor programlarini izleme imkanimiz var.

Ya daha demin Lig TV de Alex'in kafa golünü izledim ve Alex'le kafaya cikan Abdurrahman Dereli. Inanmiyorsan gir bak, kafadan mi atiyoz sanki burda. Ben ayrica yerli futbolcularimizi kötülemek istemedim, yalnizca Saidi'yi haksiz yere yerden yere vurdugunu söylüyorum.
Fener macini sadece ben izlemedim dogru ben sade gördüklerimi anlatiyorum. Sen ne dersen de Alex'le kafaya cikan Abdurrahman Dereli bunu sade ben demiyorum golü gören herkes der

Gurbetci Gokhan
08.04.2008, 16:34
Ya daha demin Lig TV de Alex'in kafa golünü izledim ve Alex'le kafaya cikan Abdurrahman Dereli. Inanmiyorsan gir bak, kafadan mi atiyoz sanki burda. Ben ayrica yerli futbolcularimizi kötülemek istemedim, yalnizca Saidi'yi haksiz yere yerden yere vurdugunu söylüyorum.
Fener macini sadece ben izlemedim dogru ben sade gördüklerimi anlatiyorum. Sen ne dersen de Alex'le kafaya cikan Abdurrahman Dereli bunu sade ben demiyorum golü gören herkes derApo defansin gobeginde oynamadigi gibi, defansin gobeginde oynayan ve Alex ile kafaya cikan Karim Saidi idi…
Feyenoord kulubunun internet sitesine girip, bu fotbolcuyu Sivasspor’a ucretsiz verdigi icin mutlaka tesekkur edecegim. Galiba Sivasspor’un has yuzune hayran olduklari icin olsa gerek.
Ayrica, Tunus Futbol Federasyon’una neden boyle bir mukemmel stoperi artik milli takiminiza cagirmiyorsunuz diye sitem dolu bir email cekecegim.
Yoksa, Feyenoord ve Tunus Milli takim teknik direktorleri benim gorduklerimi gormus olabilirlermi acaba.
Benim kotum, yabancinin iyisinde yinede ………………….
Herneyse kardesim biz sizinle anlasamayacagiz galiba. Dolayisiyla, anlasamamakta anlasalim…

yigidoo
08.04.2008, 16:41
Bu haftaki macta defans iyi oynamadi vesellam, bostan yere bir iki kisiye cikarmak dogru degil.takim olarakta iyi degildik vede yenildik.

kadir984
08.04.2008, 16:57
ARKADAŞLAR ne oluyor sizlere yahu bu adamlar bizim defansımız hatasıyla da hatasızsa da bunlar bizim defansımız arkadaşlar uyanın. delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı peşinden gidiyor.
şu maçları bir izleyinde görün bakalım süperligde savunma açısından en sakin en rahat top oynayan ön libero gibi orta saha oyuncusu gibi top yapan kim. beşiktaş maçını gereğini yaptı saidi. gollerde hatası olan Murat sözgelmez di. ha o da hata yapacak ki doğruyu görsün.

ARKADAŞLAR BURADA YAZILANLARI SİVASSPOR YÖNETİMİ VE OYUNCULARININ OKUDUĞUNU DÜŞÜNEREK KENDİMİZİ ONLARIN YERİNE KOYARAK YAZALIM.

SONUNA KADAR SİVASSPOR SONUNA KADAR YİĞİDO

Gurbetci Gokhan
08.04.2008, 17:08
ARKADAŞLAR ne oluyor sizlere yahu bu adamlar bizim defansımız hatasıyla da hatasızsa da bunlar bizim defansımız arkadaşlar uyanın. delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı peşinden gidiyor.
şu maçları bir izleyinde görün bakalım süperligde savunma açısından en sakin en rahat top oynayan ön libero gibi orta saha oyuncusu gibi top yapan kim. beşiktaş maçını gereğini yaptı saidi. gollerde hatası olan Murat sözgelmez di. ha o da hata yapacak ki doğruyu görsün.

ARKADAŞLAR BURADA YAZILANLARI SİVASSPOR YÖNETİMİ VE OYUNCULARININ OKUDUĞUNU DÜŞÜNEREK KENDİMİZİ ONLARIN YERİNE KOYARAK YAZALIM.

SONUNA KADAR SİVASSPOR SONUNA KADAR YİĞİDOKadir984 kardesim, bence biraz fazla sakin ve rahat,,, on libero veya orta saha gibi oynamaktansa, bence savunma oyuncusu gibi daha hirsli oynasa daha iyi olur… Ustelik soz konusu futbolcunun turkcesi yok, dolayisiyla anlayamaz. hehe

EMREE58
08.04.2008, 17:15
Gerçekten Karim Saidi nin oynadıgı futbola bişey diyemeyiz fakat diallo ve sedatın saidi den daha iyi bir defans oldugunu düşünüyorum şüphesiz Karim Saidi de feyonardda oynamış ve kendini kanıtlamış bi futbolcu ve onların yoklugunda elinden geldigini yaptıgına inanıyorum.

TracyMcGrady58
08.04.2008, 18:59
Apo defansin gobeginde oynamadigi gibi, defansin gobeginde oynayan ve Alex ile kafaya cikan Karim Saidi idi…
Feyenoord kulubunun internet sitesine girip, bu fotbolcuyu Sivasspor’a ucretsiz verdigi icin mutlaka tesekkur edecegim. Galiba Sivasspor’un has yuzune hayran olduklari icin olsa gerek.
Ayrica, Tunus Futbol Federasyon’una neden boyle bir mukemmel stoperi artik milli takiminiza cagirmiyorsunuz diye sitem dolu bir email cekecegim.
Yoksa, Feyenoord ve Tunus Milli takim teknik direktorleri benim gorduklerimi gormus olabilirlermi acaba.
Benim kotum, yabancinin iyisinde yinede ………………….
Herneyse kardesim biz sizinle anlasamayacagiz galiba. Dolayisiyla, anlasamamakta anlasalim…

Allah askina www.ligtv.com.tr ye gir bak Fenerin attigi gole. Kafaya cikan Abdurrahman. Abdurrahman ve Karim Saidi'yi ayiracak kadar bilgim var. Ama neyse bu tartisma bir yere varmaz

sivasli_tufan
09.04.2008, 00:02
Herkezin dusuncelerine saygi duyuyor, ancak bu husuta kesinlikle katilmama hakkimdan yararlaniyorum.

Ozur dilerim ama, hala koru kurune adami savunmaya devam eden, gercekleri inkar etmeye calisan, asiri hosgoru gosteren, birnevi yedek olan veya kadroya girmemeyen yerli futbolcularimizdan daha ustun goren, hatta mahsum olduklari halde yedigimiz gollerde oynayan yerli futbolcularimizi dolayli olarak suclayan arkadaslarimizi goruyor ve hayretle karsiliyorum. (sivasli_tufan arkadasimi tenzi ediyorum)

Henuz sorularima cevap alamadim;
1) Trabzon maci haric, hangi macta iyi bir performans gosterdi?
2) Fener macinda ayni sekilde kalemizde gordugumuz, Alex ve Kezman’in attigi 2 golun direkt sorumlu kendisi degilmi?
3) Hirsi olmamanin, yuregini ortaya koymamanin adi ne zamandan beri ‘soguk kanlilik’ oldu?
4) Feyenoord takimin kadrosuna neden giremiyordu ve Sivasspor’a ucretsiz verildi?
5) Neden Tunus Milli takimina cagrilmiyor?

Bu konuda daha fazla soz soylemek istemiyorum. Kimsenin bu futbolcuya hakettiginden fazla onem verdigimi dusunmesini istemem.

Saygilarimla
saidiyi destekledigimden degil kim oynarsa oynasin görevini yapsin yeter ama sen futbolculari karistiriyorsun bu hafta besiktas macinda kafa yerine ayak uzatan muratti halen inad ediyorsun saidi diyorsun bi bakmani rica ederim
www.ligtv.com.tr

sivasli_tufan
09.04.2008, 00:05
ve fener macinda alex le birlikte kafaya yukselen abdurrahmandi allah askina bi bak
izlemeden yorum yapiyorsun birilerini sucluyorsun

BirSubat2oo7
03.07.2008, 12:15
Karim Saidi iyi işler başardı bazı maçlarda.Teşekkürlerimi leyleklerle iletiyorum sana Karim Saidi.

GokhanTurna
05.01.2009, 21:47
karim şimdi boşta galiba.. karimle bilica defansda ne güsel olurdu:rolleyes:

muhsin koçak
05.01.2009, 21:53
karim şimdi boşta galiba.. karimle bilica defansda ne güsel olurdu:rolleyes:

bilica,sedat bayrak,diallo ve murat sözgelmez;sen bunların hangisinden vazgeçerdin saidi için?

GokhanTurna
05.01.2009, 21:55
bilica,sedat bayrak,diallo ve murat sözgelmez;sen bunların hangisinden vazgeçerdin saidi için?

diallo ' dan vazgeçerdim hiç şüpesiz

muhsin koçak
05.01.2009, 22:05
diallo ' dan vazgeçerdim hiç şüpesiz

bence diallo en az bilica kadar kaliteli bir oyuncu ve henüz 22 yaşında,ikinci yarı takımın bankosu olacak bence.